Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ή με τους Έλληνες. Πόσες μαλακίες μπορεί να κάνουν για να φτάσουν οι Ελληνίδες να προτιμούν τους Πακιστανούς;
Όντως ρε τύπε. Η εσάνς κρεμμυδοσκορδίλας, η θηλυπρεπής φωνούλα, η τουρμπάτη ποδηλατάρα από τα σκουπίδια, ο γαμιστρώνας/υπόγα στα Πατήσα που θα θυμίζει γιάφκα και η στυλιστική πουτανιά με τα σανδάλια/δίχαλα είναι όπλα αήττητα. Που να χτυπήσει τόση ανωτερότητα ο δύστυχος ο ελληνούτσος...;:confused:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Που εχει φτασει η κατασταση με τις ελλεινιδες.. Δηλωνει φεικ ο αλβανος στα μκδ οτι ειναι πακιστανος για να γ@μησει..


Παλια παρισταναν τους ιταλους οι αλβανοι, τωρα δηλωνουν πακιστανοι. Σου λεει ελληνας αρκει να μη δηλωσω και θα γαμησω :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.750
Like
17.801
Πόντοι
3.656
Που εχει φτασει η κατασταση με τις ελλεινιδες.. Δηλωνει φεικ ο αλβανος στα μκδ οτι ειναι πακιστανος για να γ@μησει..


Μήπως αυτή ήταν καμια πακιστανή ελληνοποιημένη;Δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάποιος δηλώνει πακιστανός για να γαμήσει
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Όντως ρε τύπε. Η εσάνς κρεμμυδοσκορδίλας, η θηλυπρεπής φωνούλα, η τουρμπάτη ποδηλατάρα από τα σκουπίδια, ο γαμιστρώνας/υπόγα στα Πατήσα που θα θυμίζει γιάφκα και η στυλιστική πουτανιά με τα σανδάλια/παντόφλες είναι όπλα αήττητα. Που να χτυπήσει τόση ανωτερότητα ο δύστυχος ο ελληνούτσος...;:confused:
Οι καλύτεροι από αυτούς θα γαμάνε. Οι πιο προσεγμένοι στην εμφάνιση και συμπεριφορά.
Κι εδώ οι Γαλλίδες πάμε με διάφορους αφρικάνους. Αυτό δεν σημαίνει ότι πάνε με οποιονδήποτε αφρικάνο.
Το πλεονέκτημα που έχουν αυτοί οι χλιμίντζουρες είναι ότι κάνουν υπομονή για να γαμήσουν και προσέχουν, γιατί στην χώρα τους δεν βλέπουν μουνί ούτε με το κυάλι, σε αντίθεση με τους ντόπιους που συνήθως αρχίζουν τις ψευτομαγκιές από την πρώτη στιγμή. Πάίζει μεγάλο ρόλο ο τρόπος προσέγγισης. Άμα η άλλη σπάζεται από αυτά που της λες, τρως άκυρο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Τα προβλήματα με αυτούς τους τριτοκοσμικούς αρχίζουν μετά. Λόγω της κουλτούρας τους δεν μπορούν να δεχτούν την απόρριψη από γυναίκα και μπορεί να προβούν σε εκδικητικές ενέργειες αν τους αφήσει. Τότε κινδυνεύει όχι μόνον αυτή, αλλά και ο επόμενος γαμέας.
Λόγω της διαφοράς κουλτούρας, οι γκόμενες δεν μπορούν να φανταστούν ποια είναι τα σημεία αναφοράς του άλλου και μέχρι πού μπορεί να φτάσει. Μία δυτικιά πχ που πάει με έναν τριτοκοσμικό δεν μπορεί να φανταστεί ότι αν τον αφήσει μπορεί να ξυλοκοπηθεί άγρια ή να φάει ακόμα και κάνα βιτριόλι.
Στην Ελλάδα μια φορά είχα γνωρίσει γερμανίδα που πριν είχε πάει με έναν μαύρο. Αυτός της επιτέθηκε, της πήρε την ατζέντα όπου είχε το τηλέφωνό μου και μου τηλεφωνούσε συνέχεια για να συναντηθούμε να τα βρούμε. Να βρούμε τι; Έξι μήνες με παρενοχλούσε κι από τότε πήρα το μάθημα.
Αν γνωρίσω κάποια τη βολιδοσκοπώ μπας και καταλάβω τι γνώμη έχει για λαούς που θεωρώ υποανάπτυκτους.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Τα προβλήματα με αυτούς τους τριτοκοσμικούς αρχίζουν μετά. Λόγω της κουλτούρας τους δεν μπορούν να δεχτούν την απόρριψη από γυναίκα και μπορεί να προβούν σε εκδικητικές ενέργειες αν τους αφήσει. Τότε κινδυνεύει όχι μόνον αυτή, αλλά και ο επόμενος γαμέας.
Λόγω της διαφοράς κουλτούρας, οι γκόμενες δεν μπορούν να φανταστούν ποια είναι τα σημεία αναφοράς του άλλου και μέχρι πού μπορεί να φτάσει. Μία δυτικιά πχ που πάει με έναν τριτοκοσμικό δεν μπορεί να φανταστεί ότι αν τον αφήσει μπορεί να ξυλοκοπηθεί άγρια ή να φάει ακόμα και κάνα βιτριόλι.
Στην Ελλάδα μια φορά είχα γνωρίσει γερμανίδα που πριν είχε πάει με έναν μαύρο. Αυτός της επιτέθηκε, της πήρε την ατζέντα όπου είχε το τηλέφωνό μου και μου τηλεφωνούσε συνέχεια για να συναντηθούμε να τα βρούμε. Να βρούμε τι; Έξι μήνες με παρενοχλούσε κι από τότε πήρα το μάθημα.
Αν γνωρίσω κάποια τη βολιδοσκοπώ μπας και καταλάβω τι γνώμη έχει για λαούς που θεωρώ υποανάπτυκτους.
Τυπε κατι ξερει ο @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ και το πρωτο πραγμα που τις ρωταει πλαγιως ειναι αν εχουν παει ποτε με τριτοκοσμικο και αν απαντησουν ναι τις κανει αμεσο μπλοκ-δελετε-ανφολου
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.750
Like
17.801
Πόντοι
3.656
Διαφορά ηλικίας


Μου αρέσει ένα αγόρι που είναι 20 ετών και εγω 29. Δεν το έχω ξαναπαθει αυτό. Ντρέπομαι που νιώθω έτσι, γτ σκέφτομαι οτι εκείνος αν με έχει καταλάβει από τις ματιές που του ρίχνω, θα παίρνει επιβεβαίωση και θα λέει κοίτα αυτή είναι μεγαλύτερη και ασχολείται μαζί μου. Βέβαια δεν νμζ να το πει γτ ειναι Καλό παιδί. ΤΟ θέμα είναι ότι δεν μπορω να του εκφράσω πως νιώθω ενώ με έναν κοντά στην ηλικία μου δεν ντρέπομαι. Από την άλλη τον σκέφτομαι συχνά. Η αδερφή μου λέει ότι απλά πρέπει να διευρυνω τον κύκλο μου γτ αυτός τώρα θα είναι σε άλλη φάση να βγαίνει πολύ κλπ ενώ εγώ θέλω σχέση σοβαρή, και ότι θα τον ξεχάσω αμα βγαίνω συχνότερα.


Μετά λέτε για 40ρηδες,εδώ και οι 30αρες με πιτσιρικάδες ξερογλείφονται
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
σιγα μη καθομαι να τις ρωταω αν εχουν παει ποτε με τριτοκοσμικο -μην τυχον- και καπου παρακάτω βρω το μπελα μου :confused:
Δεν το κανει για αυτο τυπε, απλα τις θεωρει παρακατιανες και καλα κανει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
στη ρωσια δηλαδη που ενας φιλος γαμαει καθε βδομαδα και διαφορετικη, θα πρεπει να μυριζει τα νυχια του μην ειχε κανα μαλακα πρωην και βρει τον μπελα του...σαμπως οι ρωσοι δεν ειναι μαλακες? πινουν και τις βαρανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
σιγα μη καθομαι να τις ρωταω αν εχουν παει ποτε με τριτοκοσμικο -μην τυχον- και καπου παρακάτω βρω το μπελα μου :confused:
Κάνε τη δουλίτσα σου. Έτσι κι αλλιώς η συγκεκριμένη αναφορά δεν συμπεριλαμβάνει τους κυρίους «:fuck1:πούτσα --> δρόμο:badair:»
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κάνε τη δουλίτσα σου. Έτσι κι αλλιώς η συγκεκριμένη αναφορά δεν συμπεριλαμβάνει τους κυρίους «:fuck1:πούτσα --> δρόμο:badair:»
μπορει να κρατησω και καποια...αν δεν μου τα ζαλιζει ναι γιατι οχι...(τωρα βεβαια απο ελληνιδα λιγο δυσκολο) αλλα δεν εχω τετοιες ανησυχιες για τυχον πρωην/περιεργους/ψυχακηδες/φιλακοβιους/τριτοκοσμικους....αν τυχει κατι ξερω τι θα κανω :tooth:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
μπορει να κρατησω και καποια...αν δεν μου τα ζαλιζει ναι γιατι οχι...(τωρα βεβαια απο ελληνιδα λιγο δυσκολο) αλλα δεν εχω τετοιες ανησυχιες για τυχον πρωην/περιεργους/ψυχακηδες/φιλακοβιους/τριτοκοσμικους....αν τυχει κατι ξερω τι θα κανω :tooth:
Ντάξει Vlad, όταν βρεις μια που να μην πρήζει μπάλες, κάντην μια πάσα κι από μένα, αφού την βαρεθείς. Αλλά μην με ξεχάσεις έτσι;; :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
στη ρωσια δηλαδη που ενας φιλος γαμαει καθε βδομαδα και διαφορετικη, θα πρεπει να μυριζει τα νυχια του μην ειχε κανα μαλακα πρωην και βρει τον μπελα του...σαμπως οι ρωσοι δεν ειναι μαλακες? πινουν και τις βαρανε
Το είχα πάθει στην Αγ Πετρούπολη. Γαμούσα ένα Μιλφάκι και μετά απο μια βδομάδα πριν φύγω μου λέει ο πρώην μου με βαρούσε και ήταν αλκοολικός. Στ@@ μου. Ο στόχος είναι ένας :woldman:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το είχα πάθει στην Αγ Πετρούπολη. Γαμούσα ένα Μιλφάκι και μετά απο μια βδομάδα πριν φύγω μου λέει ο πρώην μου με βαρούσε και ήταν αλκοολικός. Στ@@ μου. Ο στόχος είναι ένας :woldman:
ε ναι ρε...μα ολοι ετσι ειναι εκει,τοτε δε θα γαμουσαμε καμια ρωσιδα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom