Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
..................................................................................................................................
οκ μαλακια μου γιατι δουλεω κιολας παραλληλα. υποθετω το ειπε λογω σεβασμιοτατου.
αλλα νομιζα το ειχες βαλει απ τα στατους εδω. τεσπα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
πηγα το 08. επειδη δεν ηξερα κανεναν, ξεκινησα να μπαινω mirc, και μετα fatsa.gr και μπορω να πω οτι γνωρισα αρκετες. και με ποσες αλλες , με επιανε η μαλακια και τα ψυχολογικα που ειχα τοτε, και το επαιζα δυσκολος, και μετα τις εχανα. ενω πιο πριν στην επαρχιακη πολη που ζουσα και μεγαλωσα σε ηλικια λυκειου(καλα για πιο πριν οταν ημουν χωριο δε το συζητω), με ειχε φαει η μαλακια. μαλλον μενω σε λαθος μερος. οι γυναικες εδω δεν εκτιμουν αυτο που ειμαι. μονο στη θεσσ το εκτιμησαν και μου δωσαν να χαρω και να γευτω το στενο μουνακι τους και το απαλο κορμακι τους.
Το ιδιο εζησα και εγω Θεσσαλονικη. Βεβαια ημουνα και φοιτητης με πολλες παρεες, που βοηθαει φυσικα απιστευτα, οπως και το να εχεις δικο σου χωρο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Και Θεσσαλονίκη η πλειοψηφία αγάμητοι είναι,έξω ψωλοπαρέες-γυναικοπαρέες,ζήτημα να βλέπεις 10-20% ζευγάρια που τα περισσότερα είναι κάτω των 23
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Το ιδιο εζησα και εγω Θεσσαλονικη. Βεβαια ημουνα και φοιτητης με πολλες παρεες, που βοηθαει φυσικα απιστευτα, οπως και το να εχεις δικο σου χωρο.
ναι ο δικος σου χωρος τα σπαει και σου λυνει τα χερια, ειδικα στις φοιτητικες ηλικιες που ειναι και δυσευρετος
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
εισαι αληθεια παπας? :think:
Παραλίγο να ήμουν εγώ καλόγερος, εξ ου και το νικ. Είχα πάρε δώσε με μοναστήρια κλπ, γιατί προσπαθούσα να μπω στο χώρο της εκκλησίας. Για επαγγελματική σταδιοδρομία.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Παραλίγο να ήμουν εγώ καλόγερος, εξ ου και το νικ. Είχα πάρε δώσε με μοναστήρια κλπ, γιατί προσπαθούσα να μπω στο χώρο της εκκλησίας. Για επαγγελματική σταδιοδρομία.
ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ να χάνεσαι, επαγγελματίας παπάς. Μεσίτευσε το Άγιον Πνεύμα και γλίτωσε ο αγιόστεπτος τούτος χώρος...:priest::priest::priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ να χάνεσαι, επαγγελματίας παπάς. Μεσίτευσε το Άγιον Πνεύμα και γλίτωσε ο αγιόστεπτος τούτος χώρος...:priest::priest::priest:
Στο πολιτικό προσωπικό ήθελα να μπω. Αλλά θα πρέπει να πας συστημένος και είναι κατανοητό, διότι δεν μπορούν να εμπιστεύονται οποιονδήποτε. Εμένα, επειδή δεν είχα γνωστούς, μου είπαν να πάω σε μοναστήρι πρώτα, και βλέπουμε. Λογικό κι αυτό, πρέπει να δώσεις κάποιου είδους αποδείξεις. Επειδή δεν ήθελα να αφήσω τη δουλειά μου και να πάω κάπου όπου δεν ήξερα αν θα μπορούσα να αντέξω, πήγαινα μόνο σαββατοκύριακα, και όποτε μπορούσα.

Ο ηγούμενος ήταν πολύ γαμάτος, διότι δεν είχε πολλή δύναμη το μοναστήρι κι ήθελε να το λειτουργήσει γιατί και για αυτόν ήταν «μία γραμμή για το βιογραφικό του». Έτσι είχα πολλή ελευθερία. Αλλά αφενός τα γένια που δεν παλεύονταν με τη ζέστη κι αφετέρου η γενικώς νοσηρή κατάσταση, γιατί κακά τα ψέμματα αυτοί οι άνθρωποι (σαν περιβάλλον) έχουν πνευματικό μεσαίωνα, δεν άντεξα και την έκανα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν αρκουν αυτα τυπε. Θα σε μετατρεψω σε φονικη μηχανη για να τον τελειωσεις με μια κλωτσια εναερια. Ενα μειγμα απο κουνγκ φου κ καρατε χρειαζεται

kick-karate.gif



mantis-style-shaolin-soccer.gif
εγω θα εφερνα τον τζιμακο μαζι μου σε ενα ραντεβου θανατου να τον "πλακωσει" στη συζητηση
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πάντως για τις θεσσαλονικιές ακούγονται τα χειρότερα από άποψη πριγκιπικού συνδρόμου. Κι εγώ δηλαδή τις θεωρώ Ελλεηνίδες με Ε κεφαλαίο (από φήμες ωστόσο και μόνον). Εκτός βέβαια κι αν εννοείς ότι το παιχνίδι παίζεται αποκλειστικά με τις φοιτήτριες
Μήπως τα παραλές;
Εγώ νομίζω ότι τα κορίτσια από β Ελλάδα είναι ότι καλύτερο υπάρχει..... Σέρρες.. Βέροια... Κιλκίς.... Δράμα από προσωπική εμπειρία
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Ξέρω μια γειτόνισσα μουνάρα. 1.78 μελαχρινή είναι όμως στόκος με τα μπουνιά... Πραγματικά δε ξέρω τι εχει μεσα στο κεφάλι της.. Αυτή τώρα είναι 30 την ξέρω απο τα 17 παντα τα έφτιαχνε με μικρότερους, τώρα ειναι 30 και τα έχει με έναν 24.Μου έχει πει ότι γενικά γουστάρει μικρότερους.. Τώρα.. Η λέει αλήθεια, η λέει μαλακιες γιατί δεν την αντέχουν οι μεγαλυτεροι.. Φαντάσου είναι σα θυληκός Τζιμάκος.
Αυτές έχουν την νοοτροπία που έχουν και οι σκυλομάνες, βέλαξαν στην πούτσα πρώτα απ' τις ορδές των μεγαλύτερων και τώρα ψάχνουν να κάψουν κανένα παρθένο δάσος με τα ψυχολογικά τους :confused:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.601
Πόντοι
1.056
Αυτές έχουν την νοοτροπία που έχουν και οι σκυλομάνες, βέλαξαν στην πούτσα πρώτα απ' τις ορδές των μεγαλύτερων και τώρα ψάχνουν να κάψουν κανένα παρθένο δάσος με τα ψυχολογικά τους :confused:

Εγω λυπαμαι τον μαλακα που θα καταληξει μαζι τους..:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom