Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ο τιτλος τα λεει ολα...
Θα μιλησω με επιχειρηματα.
Εχω παει με περιπου 70 γυναικες,χωρις πληρωμη,τις πουτανες δεν τις βαζω γιατι το θεωρω αδικο για το παιχνιδι να πληρωνεις γυναικα να την γαμησεις και να την μετρας στα επιτευγματα σου...
Απο αυτες θα ελεγα οτι οι 50 ειναι ελληνιδες και οι αλλες 20 ξενες απο Ρωσσια,Ουκρανια,Γεωργια,Πολωνια,Σρι Λανκα(ναι!!!),Βουλγαρια,Ιταλια,Αλβανια και ισως και καποια αλλη χωρα να μου διαφευγει.
Στις επι χρημασι προσθεστε κ αλλες χωρες απο αυτες...
Στο δια ταυτα τωρα...αυτη η σκεψη μου σφηνωσε στο μυαλο χθες που πηγα με μια Ελληνιδα για πρωτη φορα και μου ζητησε να τη γλυψω αλλα εγω ευτυχως ειχα παρει αρωμα απο πριν μυριζοντας στο δαχτυλο μου οταν τη δαχτυλιασα και ειχε μια οσμη.
Δικαιολογηθηκα οτι επειδη εχω μια αυθα στο στομα μου,που ειναι πραγματι αληθεια,δεν μπορω να τη γλυψω κ της το υποσχεθηκα για αλλη φορα που θα βρισκομασταν.
Τελος παντων,αυτο που εχω ανακαλυψει και ειδα ειναι οτι τα μουνια των Ελληνιδων πραγματι μυριζουν...Και αναπολωντας ολες τις προηγουμενες γκομενες και φασεις διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια μυριζε...
Και μετα απο μπανιο και οποτε ναναι.
Ποτε δεν θυμαμαι να εχω κατσει να ασχοληθω να γλυψω ελληνιδα οπως εχω ασχοληθει με ξενη και ο λογος ηταν αυτος,η μυρωδια και μαζι της η διαφορετικη γευση...
Ιδιως τα τελευταια 5 χρονια,πραγματικα,δεν εχω βρει μουνι χωρις μυρωδια...απο ελληνιδα παντα.
Οταν ημουν με μια βουλγαρα,δεν σταματαγα να τη γλυφω,τοσο καθαρη,ουτε μυρωδια,ουτε γευση τιποτα!Το ιδιο κ αλλες αλλοδαπες που ενιοτε πηγαινα.
Που νομιζετε οφειλεται αυτο?Στη διατροφη?Στο οτι δεν τηρουν τους κανονες υγειινης?Στα εσωρουχα?
Ακουω γνωμες κ εμπειριες...
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
στην απλυσια, πλυνουν το μουνι μονο επιφανειακα, οι ξενες κανουν πολλεσ φορεσ την μερα κολπικες πλυσεις.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
ειναι επειδη μας ψεκαζουν γι'αυτο...τις ξενες δεν τις ψεκαζουν.
Ωραιο θεμα ανοιξες ...πιασαρικο...
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Ο τιτλος τα λεει ολα...
Θα μιλησω με επιχειρηματα.
Εχω παει με περιπου 70 γυναικες,χωρις πληρωμη,τις πουτανες δεν τις βαζω γιατι το θεωρω αδικο για το παιχνιδι να πληρωνεις γυναικα να την γαμησεις και να την μετρας στα επιτευγματα σου...
Απο αυτες θα ελεγα οτι οι 50 ειναι ελληνιδες και οι αλλες 20 ξενες απο Ρωσσια,Ουκρανια,Γεωργια,Πολωνια,Σρι Λανκα(ναι!!!),Βουλγαρια,Ιταλια,Αλβανια και ισως και καποια αλλη χωρα να μου διαφευγει.
Στις επι χρημασι προσθεστε κ αλλες χωρες απο αυτες...
Στο δια ταυτα τωρα...αυτη η σκεψη μου σφηνωσε στο μυαλο χθες που πηγα με μια Ελληνιδα για πρωτη φορα και μου ζητησε να τη γλυψω αλλα εγω ευτυχως ειχα παρει αρωμα απο πριν μυριζοντας στο δαχτυλο μου οταν τη δαχτυλιασα και ειχε μια οσμη.
Δικαιολογηθηκα οτι επειδη εχω μια αυθα στο στομα μου,που ειναι πραγματι αληθεια,δεν μπορω να τη γλυψω κ της το υποσχεθηκα για αλλη φορα που θα βρισκομασταν.
Τελος παντων,αυτο που εχω ανακαλυψει και ειδα ειναι οτι τα μουνια των Ελληνιδων πραγματι μυριζουν...Και αναπολωντας ολες τις προηγουμενες γκομενες και φασεις διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια μυριζε...
Και μετα απο μπανιο και οποτε ναναι.
Ποτε δεν θυμαμαι να εχω κατσει να ασχοληθω να γλυψω ελληνιδα οπως εχω ασχοληθει με ξενη και ο λογος ηταν αυτος,η μυρωδια και μαζι της η διαφορετικη γευση...
Ιδιως τα τελευταια 5 χρονια,πραγματικα,δεν εχω βρει μουνι χωρις μυρωδια...απο ελληνιδα παντα.
Οταν ημουν με μια βουλγαρα,δεν σταματαγα να τη γλυφω,τοσο καθαρη,ουτε μυρωδια,ουτε γευση τιποτα!Το ιδιο κ αλλες αλλοδαπες που ενιοτε πηγαινα.
Που νομιζετε οφειλεται αυτο?Στη διατροφη?Στο οτι δεν τηρουν τους κανονες υγειινης?Στα εσωρουχα?
Ακουω γνωμες κ εμπειριες...
μηπως λεω μηπως ειχαν ξεχασει να κανουν μπανιο; :2funny:υποθετικα μιλαω δεν υποννοω κατι
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Ο τιτλος τα λεει ολα...
Θα μιλησω με επιχειρηματα.
Εχω παει με περιπου 70 γυναικες,χωρις πληρωμη,τις πουτανες δεν τις βαζω γιατι το θεωρω αδικο για το παιχνιδι να πληρωνεις γυναικα να την γαμησεις και να την μετρας στα επιτευγματα σου...
Απο αυτες θα ελεγα οτι οι 50 ειναι ελληνιδες και οι αλλες 20 ξενες απο Ρωσσια,Ουκρανια,Γεωργια,Πολωνια,Σρι Λανκα(ναι!!!),Βουλγαρια,Ιταλια,Αλβανια και ισως και καποια αλλη χωρα να μου διαφευγει.
Στις επι χρημασι προσθεστε κ αλλες χωρες απο αυτες...
Στο δια ταυτα τωρα...αυτη η σκεψη μου σφηνωσε στο μυαλο χθες που πηγα με μια Ελληνιδα για πρωτη φορα και μου ζητησε να τη γλυψω αλλα εγω ευτυχως ειχα παρει αρωμα απο πριν μυριζοντας στο δαχτυλο μου οταν τη δαχτυλιασα και ειχε μια οσμη.
Δικαιολογηθηκα οτι επειδη εχω μια αυθα στο στομα μου,που ειναι πραγματι αληθεια,δεν μπορω να τη γλυψω κ της το υποσχεθηκα για αλλη φορα που θα βρισκομασταν.
Τελος παντων,αυτο που εχω ανακαλυψει και ειδα ειναι οτι τα μουνια των Ελληνιδων πραγματι μυριζουν...Και αναπολωντας ολες τις προηγουμενες γκομενες και φασεις διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια μυριζε...
Και μετα απο μπανιο και οποτε ναναι.
Ποτε δεν θυμαμαι να εχω κατσει να ασχοληθω να γλυψω ελληνιδα οπως εχω ασχοληθει με ξενη και ο λογος ηταν αυτος,η μυρωδια και μαζι της η διαφορετικη γευση...
Ιδιως τα τελευταια 5 χρονια,πραγματικα,δεν εχω βρει μουνι χωρις μυρωδια...απο ελληνιδα παντα.
Οταν ημουν με μια βουλγαρα,δεν σταματαγα να τη γλυφω,τοσο καθαρη,ουτε μυρωδια,ουτε γευση τιποτα!Το ιδιο κ αλλες αλλοδαπες που ενιοτε πηγαινα.
Που νομιζετε οφειλεται αυτο?Στη διατροφη?Στο οτι δεν τηρουν τους κανονες υγειινης?Στα εσωρουχα?
Ακουω γνωμες κ εμπειριες...

το πραμα ειναι απλο.αμα πλυθει η γκομενα μοσχομυριζει το μουνακι της.αν δεν πλυθει,ανεξαρτητως εθνηκοτητας θα μυριζει τσικνα η ιδρωτιλα,κλεισουρα κλπ αναλογα τη περιπτωση
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τα σουβλακι με τα τζατζικα και τα κοκορετσια φταινε. ενω οι ανατολικες που μεγαλωσαν με βραστες πατατες δεν εχουν θεμα
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
μηπως λεω μηπως ειχαν ξεχασει να κανουν μπανιο; :2funny:υποθετικα μιλαω δεν υποννοω κατι
Να ηταν μονο μια δυο θα το δεχομουν...οταν ομως απο τις τοσες που χω παει,η πλειοψηφια να μυριζει δεν ειναι τυχαιο...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
το πως μυριζου οι σωματικες εκρισεις εχει να κανει καθαρα με την διατροφη....παρε παραδειγμα τις ινδες.....επειδη τρωνε πολλα μπαχαρικα μυριζουν εντονα...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
το πραμα ειναι απλο.αμα πλυθει η γκομενα μοσχομυριζει το μουνακι της.αν δεν πλυθει,ανεξαρτητως εθνηκοτητας θα μυριζει τσικνα η ιδρωτιλα,κλεισουρα κλπ αναλογα τη περιπτωση
Μα αυτο λεω,οτι και μετα απο μπανιο υπηρχε μυρωδια σε πολλες.ειναι πως να το πω...βιολογικο?το χουν απο μονες τους,δεν ειναι η απλυσια.
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
μηπως ειχε περιοδο;
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Είναι θέμα διατροφής.....
Αν και αυτό το θέμα είναι για Κυριακή! :grin:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
μηπως ειχε περιοδο;
Περιοδο η χθεσινη δεν ειχε αλλα ειχε καθαρισει προσφατα,2-3 μερες...
μα για την πειοψηφια μιλαω,μην κολλατε στη χθεσινη.Η χθεσινη ηταν η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι για μενα!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Είναι θέμα διατροφής.....
Αν και αυτό το θέμα είναι για Κυριακή! :grin:
οχι ρε φιλαρακι,μη με ριχνεις ετσι...οχι και κυριακη!
και γιατι συγχωνευθηκε το θεμα μου ρε admin?Θα προσπεραστει....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Μα να πήγες με 50 γυναίκες Ελληνίδες και να μύριζαν όλες ρε παιδί μου  :S

Μήπως ήταν τσιγγάνες?
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
μηπως ητανε τσιγκανες;πραγματικα εχουν μια αισθηση βρωμιας; :huh:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom