Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes:  ...με το που μπήκα εδώ ...... μιά οσμή την έχει πρέπει να πω ,  :rolleyes: ;) :rockon:βρωμόμουνα παιδί μου βρωμόμουνα  ;)
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
αφου αναρωτιεσαι,το δικο σου μυριζει?μκαι αν μυριζει δωσε μια περιγραφη της οσμης...
σημερα που εχω περιοδο εχει την οσμη φρεσκου αιματος εαν εννοεις αλλοτε παντα πλενομαι .καθε μερα με αφρολουτρο και αντισηπτικο
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
τα καλα ελληνακια δεν μυριζουν ειναι ευωδιαστα ...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Ο τιτλος τα λεει ολα...
Θα μιλησω με επιχειρηματα.
Εχω παει με περιπου 70 γυναικες,χωρις πληρωμη,τις πουτανες δεν τις βαζω γιατι το θεωρω αδικο για το παιχνιδι να πληρωνεις γυναικα να την γαμησεις και να την μετρας στα επιτευγματα σου...
Απο αυτες θα ελεγα οτι οι 50 ειναι ελληνιδες και οι αλλες 20 ξενες απο Ρωσσια,Ουκρανια,Γεωργια,Πολωνια,Σρι Λανκα(ναι!!!),Βουλγαρια,Ιταλια,Αλβανια και ισως και καποια αλλη χωρα να μου διαφευγει.
Στις επι χρημασι προσθεστε κ αλλες χωρες απο αυτες...
Στο δια ταυτα τωρα...αυτη η σκεψη μου σφηνωσε στο μυαλο χθες που πηγα με μια Ελληνιδα για πρωτη φορα και μου ζητησε να τη γλυψω αλλα εγω ευτυχως ειχα παρει αρωμα απο πριν μυριζοντας στο δαχτυλο μου οταν τη δαχτυλιασα και ειχε μια οσμη.
Δικαιολογηθηκα οτι επειδη εχω μια αυθα στο στομα μου,που ειναι πραγματι αληθεια,δεν μπορω να τη γλυψω κ της το υποσχεθηκα για αλλη φορα που θα βρισκομασταν.
Τελος παντων,αυτο που εχω ανακαλυψει και ειδα ειναι οτι τα μουνια των Ελληνιδων πραγματι μυριζουν...Και αναπολωντας ολες τις προηγουμενες γκομενες και φασεις διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια μυριζε...
Και μετα απο μπανιο και οποτε ναναι.
Ποτε δεν θυμαμαι να εχω κατσει να ασχοληθω να γλυψω ελληνιδα οπως εχω ασχοληθει με ξενη και ο λογος ηταν αυτος,η μυρωδια και μαζι της η διαφορετικη γευση...
Ιδιως τα τελευταια 5 χρονια,πραγματικα,δεν εχω βρει μουνι χωρις μυρωδια...απο ελληνιδα παντα.
Οταν ημουν με μια βουλγαρα,δεν σταματαγα να τη γλυφω,τοσο καθαρη,ουτε μυρωδια,ουτε γευση τιποτα!Το ιδιο κ αλλες αλλοδαπες που ενιοτε πηγαινα.
Που νομιζετε οφειλεται αυτο?Στη διατροφη?Στο οτι δεν τηρουν τους κανονες υγειινης?Στα εσωρουχα?
Ακουω γνωμες κ εμπειριες...

Όχι και άσχημα φίλε μου, γεμίζεις με ονόματα κάπου στο ενάμισι φύλλο μαθητικού τετραδίου! :rockon:
Κάνεις πορνοτουρισμό σε ξένες χώρες? Εγώ θα πρότεινα να επεκταθείς και σε άλλες ηπείρους βάζοντας στόχο να γαμήσεις τουλάχιστον μία γκόμενα από κάθε εθνικότητα χωρίς πληρωμή! Μετά θα διεκδικήσεις τον τίτλο του μεγαλύτερου ιντερνάσιοναλ γαμιά του bou και το όνομα σου θα μείνει χαραγμένο στη βίβλο της ηδονής!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μα να πήγες με 50 γυναίκες Ελληνίδες και να μύριζαν όλες ρε παιδί μου  :S

Μήπως ήταν τσιγγάνες?
οχι ολες,η πλειοψηφια.
κ δεν μιλαμε για μποχα,μιλαμε για οσμη που σε αλλες ηταν πιο εντονη και σε αλλες πιο απαλη ενω οι ξενες καμια δε μυριζε τιποτα απολυτως...
Μαλλον ειναι καθαρα θεμα διατροφης πιστευω...
και με τσιγγανες δεν παω για κανενα λογο...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
σημερα που εχω περιοδο εχει την οσμη φρεσκου αιματος εαν εννοεις αλλοτε παντα πλενομαι .καθε μερα με αφρολουτρο και αντισηπτικο
τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αφου το πλυνεις μυριζει μετα?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Όχι και άσχημα φίλε μου, γεμίζεις με ονόματα κάπου στο ενάμισι φύλλο μαθητικού τετραδίου! :rockon:
Κάνεις πορνοτουρισμό σε ξένες χώρες? Εγώ θα πρότεινα να επεκταθείς και σε άλλες ηπείρους βάζοντας στόχο να γαμήσεις τουλάχιστον μία γκόμενα από κάθε εθνικότητα χωρίς πληρωμή! Μετά θα διεκδικήσεις τον τίτλο του μεγαλύτερου ιντερνάσιοναλ γαμιά του bou και το όνομα σου θα μείνει χαραγμένο στη βίβλο της ηδονής!
Μονο ταυλανδη εχω παει και οχι για σεξοτουρισμο.Ηταν και αυτο βεβαια μεσα στο ταξιδι,γιατι αμα πας ταυ΄λανδη κ δε γαμησεις θα ειναιο σαν να πηγαινεις στη Συρο κ να μη φας λουκουμι...
Στην Ταυλανδη με εχει μαγεψει το μερος...η διαφορετικη κουλτουρα,ολα.Και το γαμησι ειναι το μπονους!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
οχι ολες,η πλειοψηφια.
κ δεν μιλαμε για μποχα,μιλαμε για οσμη που σε αλλες ηταν πιο εντονη και σε αλλες πιο απαλη ενω οι ξενες καμια δε μυριζε τιποτα απολυτως...
Μαλλον ειναι καθαρα θεμα διατροφης πιστευω...
και με τσιγγανες δεν παω για κανενα λογο...
Τα πιτόγυρα και τα ξύδια κάνουν τη ζημιά μάλλον...

Πέτυχες αλκοολικές πατσαβούρες  :)

Μήπως ήταν μεγάλες σε ηλικία και είχαν ξινίσει?
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
αφησστε εαν θελετε αυτες τις βλακειες γιατι εχω περιοδο και δεν αντεχω αυτες τις γευσεις .θα κανω κανενα εμετο
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Τα πιτόγυρα και τα ξύδια κάνουν τη ζημιά μάλλον...

Πέτυχες αλκοολικές πατσαβούρες  :)

Μήπως ήταν μεγάλες σε ηλικία και είχαν ξινίσει?
δηλαδη εγω που δεν πινω ποτε γι αυτο ειμαι καθαρη χωρις οσμη; :huh:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
ε τα εχω τα κιλα μου και κανω διαιτα 100 κιλα ειμαι με γυαλια και ακμη στο προσωπο
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
δηλαδη εγω που δεν πινω ποτε γι αυτο ειμαι καθαρη χωρις οσμη; :huh:
τι καθαρη?δεν μιλαμε επιφανειακα μεσα βαθεια το πλενεις? δαχτυλιαζεσε? το τριβεις?το ξυνεις? χλωρινη βαζεις?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Τα πιτόγυρα και τα ξύδια κάνουν τη ζημιά μάλλον...

Πέτυχες αλκοολικές πατσαβούρες  :)

Μήπως ήταν μεγάλες σε ηλικία και είχαν ξινίσει?
Oχι...οι μεγαλες δεν ειναι του γουστου μου...μου αρεσουν οι πιο μικρες απο μενα και κατα προτιμηση κατω απο 30.
Σπανια θα παω με καποια πανω απο 40,κατ εξαιρεση αμα ειναι πολυ δυνατο μουνι.
Εχω παει και με μια 50αρα αλλα ηταν αρχοντικο μουνι αυτη και την ειχα αχτι πολλα χρονια και στο τελος μου ηρθε μονη της.Αυτη παραδοξως δεν μυριζε!
Οι μικρες κατω των 27 βλεπω οτι μυριζουν...σαβουριαζουν οτι ναναι και μετα παρε την μποχα εσυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom