Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Μόλις έκανα μια χυσιά ρε μάγκες μου με μια Ασπροπυργιώτισσα άλλο πράμα λέω.
Έκανα λοκάουτ μιλάμε κι ακόμα δεν έχει επανέλθει ούτε η λαλιά ούτε η όραση μου.
Αφήστε που κατέβαζα, κατέβαζα κι απορούσα από πούθε βγήκαν όλα αυτά.
Σα να 'χω χάσει 10 κιλά νιώθω.
Γαμιόλες ελληνίδες.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Μόλις έκανα μια χυσιά ρε μάγκες μου με μια Ασπροπυργιώτισσα άλλο πράμα λέω.
Έκανα λοκάουτ μιλάμε κι ακόμα δεν έχει επανέλθει ούτε η λαλιά ούτε η όραση μου.
Αφήστε που κατέβαζα, κατέβαζα κι απορούσα από πούθε βγήκαν όλα αυτά.
Σα να 'χω χάσει 10 κιλά νιώθω.
Γαμιόλες ελληνίδες.


  Γύφτισσα τύπε?


  :think: :think: :think: :think:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Όχι τύπε, αρβανίτισσα Καζακστανικής παιδείας.
Πουστράκι πας να το χρεώσεις σε άλλη ράτσα να μη χαλάσει η προπαγάνδα :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δεν παίζω μπάλα με Ελλεηνίδα............... ;)
Εσένα θα σου πω κάποια στιγμή τι παίζει..........επειδή είσαι φίλος,σε πμ......δεν έχω κάτι ανακοινώσιμο τώρα όμως........... :cool2:
ok,γραψε ακυρο,λαθος πληροφοριες.... :grin: :grin:
σημασια εχει να περνατε καλα.... :)
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
    Ξαδέρφη της μάνας μου, 60 ετών τώρα. Σε χαβαλεδοσυζήτηση με άλλες ξαδέρφες (στο σπίτι μου στην Αθήνα) αναφέρει ότι όταν ήταν 18 ετών στο κολοχώρι της, πήγε να της την πέσει ένας νέος απο το χωριό της, (τον ήξεραν και οι άλλες) με προφανώς σοβαρό σκοπό. Ηθεία μου φυσικά τον απέριψε. Εκείνο που μου έκανε εντύπωση ήταν η διακομώδηση που κανανε οι θειάδες στον  τρόπο προσέγκισης της θείας μου απο το χωρικό.
    Δεν κρατήθηκα, και είπα: <<Άν Θεία ο άνθρωπος αυτός σου είχε σκίσει τον κόλο στην πούτσα, και περίμενες να σε παντρευτεί, και μετά την έκανε λαγός, θα μιλούσατε έτσι υποτιμητικά για αυτόν, ή δε θα αναφέρατε καθόλου το όνομά του>>.  Δεν πήρα φυσικά απάντηση
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
     Ξαδέρφη της μάνας μου, 60 ετών τώρα. Σε χαβαλεδοσυζήτηση με άλλες ξαδέρφες (στο σπίτι μου στην Αθήνα) αναφέρει ότι όταν ήταν 18 ετών στο κολοχώρι της, πήγε να της την πέσει ένας νέος απο το χωριό της, (τον ήξεραν και οι άλλες) με προφανώς σοβαρό σκοπό. Ηθεία μου φυσικά τον απέριψε. Εκείνο που μου έκανε εντύπωση ήταν η διακομώδηση που κανανε οι θειάδες στον  τρόπο προσέγκισης της θείας μου απο το χωρικό.
     Δεν κρατήθηκα, και είπα: <<Άν Θεία ο άνθρωπος αυτός σου είχε σκίσει τον κόλο στην πούτσα, και περίμενες να σε παντρευτεί, και μετά την έκανε λαγός, θα μιλούσατε έτσι υποτιμητικά για αυτόν, ή δε θα αναφέρατε καθόλου το όνομά του>>.  Δεν πήρα φυσικά απάντηση

ενω σε παρεα αντρικη ακους ολο γλυκολογα και διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φιλου, καμία υποτιμηση. Βρε δεν μου πατε εις τον γερο διαβολο; :2funny: :2funny: :2funny:

 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ενω σε παρεα αντρικη ακους ολο γλυκολογα και διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φιλου, καμία υποτιμηση. Βρε δεν μου πατε εις τον γερο διαβολο; :2funny: :2funny: :2funny:
ερι τι θελεις για να μου κατσεις? :fuck1:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
ενω σε παρεα αντρικη ακους ολο γλυκολογα και διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φιλου, καμία υποτιμηση. Βρε δεν μου πατε εις τον γερο διαβολο; :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι σου κανει εντυπωση;παντα λεμε γλυκολογα και κανουμε διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φυλου οταν προκειται για ρωσσιδες,τσεχες,ρουμανες και βουλγαρες  :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
γιατι σου κανει εντυπωση;παντα λεμε γλυκολογα και κανουμε διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φυλου οταν προκειται για ρωσσιδες,τσεχες,ρουμανες και βουλγαρες  :grin:

τυπε μονο για τις πυρηνικες φυσικους που γινανε παρουσιαστριες στην τηλεοραση μιλαμε εμεις και για τις ρομαντικες βαρκαδες που θελουμε να κανουμε μαζι τους  :rockon: :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ερι τι θελεις για να μου κατσεις? :fuck1:

τον ουρανο με τα αστρα

γιατι σου κανει εντυπωση;παντα λεμε γλυκολογα και κανουμε διαλογους ανυψωσης του γυναικειου φυλου οταν προκειται για ρωσσιδες,τσεχες,ρουμανες και βουλγαρες  :grin:

ε βεβαια αυτο που το πληρωνεις το εκτιμας  :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
τον ουρανο με τα αστρα

ε βεβαια αυτο που το πληρωνεις το εκτιμας  :grin:

οχι τσαμπα το εχω.εαν ηθελα να πληρωνω,και πολυ περισσοτερο να πηγαινουν τα λεφτα μου πεταμενα θα εβρισκα ελληνιδα  :S
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
τυπε μονο για τις πυρηνικες φυσικους που γινανε παρουσιαστριες στην τηλεοραση μιλαμε εμεις και για τις ρομαντικες βαρκαδες που θελουμε να κανουμε μαζι τους  :rockon: :rockon: :rockon:

τυπε το μονο που πρεπει να μας νοιαζει,ειναι πως θα φτιαξουμε μια πλουσια ζωη ωστε να δινουμε διατροφη σε μια μπουζουκοβια αγραμματη σελεμπριτι ελληνιδα.στην ελλαδα αυτος ειναι ο σκοπος ζωης του αντρα συμφωνα με το κοσμοπολιταν  :S
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οχι τσαμπα το εχω.εαν ηθελα να πληρωνω,και πολυ περισσοτερο να πηγαινουν τα λεφτα μου πεταμενα θα εβρισκα ελληνιδα  :S

Σωστα τωρα που το λες προφανως ο πατερας σου πεταξε τα λεφτα του. Το αποτελεσμα ειναι εμφανες..
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Σωστα τωρα που το λες προφανως ο πατερας σου πεταξε τα λεφτα του. Το αποτελεσμα ειναι εμφανες..

να ακριβως κατι σαν κι εσενα εννοουσα,πουλο τωρα  :birdman:
σε περιμενουν στο ρομεο,παρε την μαϊμου σου,και τραβα να χορεψετε κι οι δυο μαϊμουδες  :S
δεν σου λεω κατι πιο εξυπνο,γιατι δεν θα καταλαβεις  :S

α,εντιτ:μιλα στο αφεντικο σου ετσι,να δεις που θα βρεθεις  :S

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
να ακριβως κατι σαν κι εσενα εννοουσα,πουλο τωρα  :birdman:
σε περιμενουν στο ρομεο,παρε την μαϊμου σου,και τραβα να χορεψετε κι οι δυο μαϊμουδες  :S
δεν σου λεω κατι πιο εξυπνο,γιατι δεν θα καταλαβεις  :S

γιατι ρε παρεξηγείσαι; Εσυ δεν υποστηριζεις οτι οι ελληνιδες ειναι πεταμενα λεφτα; τωρα σου κακοφαινεται; Εμ ετσι ειναι αν βγαινεις απο "πεταμενα λεφτα" εισαι και συ ενα ματσο χαλια. Παρτο αποφαση.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
γιατι ρε παρεξηγείσαι; Εσυ δεν υποστηριζεις οτι οι ελληνιδες ειναι πεταμενα λεφτα; τωρα σου κακοφαινεται; Εμ ετσι ειναι αν βγαινεις απο "πεταμενα λεφτα" εισαι και συ ενα ματσο χαλια. Παρτο αποφαση.

οι ελληνιδες ειναι πεταμενα λεφτα ζωον,οχι οι γιοι τους.αλλα τι να σου εξηγω;....  :idiot:

και επειδη υπαρχουν πολλα βληματα σαν κι εσενα και τους εχω απαντησει το ιδιο,οι εποχες εχουν αλλαξει προς το χειροτερο,εκτος εαν νομιζεις οτι οι ελληνιδες πριν απο 40 χρονια ειναι το ιδιο με τις σημερινες.

αλλα δεν πειραζει,θα βρεις κι εσυ τον πακιστανο σου.κλασικη εικονα του γυφτου με την μαϊμου  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom