Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Φυσικά και δεν μπορείς αφού σαν άνθρωποι ανήκουμε σε εντελώς διαφορετικές κατηγορίες, οι οποίες περιλαμβάνουν:
1) Aυτούς που εργάζονται για να αποκτήσουν τα απαραίτητα προς το ζην (για να επιβιώσουν).
2) Αυτούς που εργάζονται ανιδιοτελώς για να βοηθήσουν με κάποιο τρόπο τους συνανθρώπους τους (εθελοντές).
3) Αυτούς που εργάζονται για να γίνουν με οποιονδήποτε τρόπο το επίκεντρο της προσοχής των άλλων και να αισθανθούν έτσι ότι έχουν σημαντική αξία ως άτομα (οι περισσότεροι πολιτικοί, οι περισσότεροι νεόπλουτοι, οι περισσότερες πουτάνες, οι νταβάδες τους κ.α).

Κάποιος μπορεί να ανήκει συγχρόνως και στις δύο πρώτες κατηγορίες, ενώ όσοι ανήκουν στην 3η κατηγορία ανήκουν αποκλειστικά σε αυτήν!
Ενταξει ρε φιλαρακο.........
και τα κοριτσια ψυχες ειναι......μην τα απαξιωνεις......ΟΛΑΑΑΑ.....
δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο...αυτο που κανουν..

Μην συνκρινεις πολιτικους-νεοπλουτους-νομικους κ.α που δεν προλαβαινω να σου πω..
με τα κοριτσια....ειπαμε...
οι παραπανω ειναι οι πληγες του φαραω.......
τα κοριτσια... και η πιο καριολα ακομα....
ειναι χιλαδες φορες καλυτερη απο τους καλυτερους προαναφερθεντες επανω....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Ως δυσκολια τα εντος ειναι πιο δυσκολες Πιστες.....
Οχι φιλε.....
οι εντος εχουν χιλιομετρα................. και μετρο συγκρίσεις--οι ιδιες...
αν υπολογισεις και τις συνθηκες χρονου κ περιβαλλοντος που δρουνε οι συναγωνιστες.....
δεν υπαρχει κατι αντιστοιχης δυσκολιας στο εξω.....
Εαν εχεις παρει πτυχιο μεσα, τα εξω ειναι περιπατος...
Ερωτικα-σεξουαλικα εννοω-μην μπερδευομαστε.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ενταξει ρε φιλαρακο.........
και τα κοριτσια ψυχες ειναι......μην τα απαξιωνεις......ΟΛΑΑΑΑ.....
δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο...αυτο που κανουν..

Μην συνκρινεις πολιτικους-νεοπλουτους-νομικους κ.α που δεν προλαβαινω να σου πω..
με τα κοριτσια....ειπαμε...
οι παραπανω ειναι οι πληγες του φαραω.......
τα κοριτσια... και η πιο καριολα ακομα....
ειναι χιλαδες φορες καλυτερη απο τους καλυτερους προαναφερθεντες επανω....
Συμφωνω απολυτα!!!τι ωραιο που τα διαβαζω ολα αυτα..μισοβλεποντας και το ματς..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ενταξει ρε φιλαρακο.........
και τα κοριτσια ψυχες ειναι......μην τα απαξιωνεις......ΟΛΑΑΑΑ.....
δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο...αυτο που κανουν..

Μην συνκρινεις πολιτικους-νεοπλουτους-νομικους κ.α που δεν προλαβαινω να σου πω..
με τα κοριτσια....ειπαμε...
οι παραπανω ειναι οι πληγες του φαραω.......
τα κοριτσια... και η πιο καριολα ακομα....
ειναι χιλαδες φορες καλυτερη απο τους καλυτερους προαναφερθεντες επανω....
Οσο για τις " sex workers"...οι πραγματικες πορνες...βρισκονται εξω απο τα μπουρδελα!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
364
Like
460
Πόντοι
21
Συμφωνω απολυτα!!!τι ωραιο που τα διαβαζω ολα αυτα..μισοβλεποντας και το ματς..
Εχω γνωρισει καλυτερα-στενοτερα στο παρελθον 4-5 απο δαυτες....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οσο για τις " sex workers"...οι πραγματικες πορνες...βρισκονται εξω απο τα μπουρδελα!
Σωστος...................................
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Kwstas545

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
241
Κριτικές
9
Like
719
Πόντοι
301
Για ολες ισχυει..για πουτανες και μη..κι αλλες πουτανες ειναι..απλα δε το ξερουν

Χμ..σωστα..αν προκυψουν και καποια συναισθηματα..καποιου λογικου βαθμου...οχι παραλογισμοι...αυτο δε σημαινει οτι φταιει..η οτι ειναι ανασφαλης οπωσδηποτε( ειναι μια ενδειξη ανασφαλους τυπου..οχι ομως παντα) μπορει απλα να συμβει...ανθρωπινα ολα ειναι..
μην το λες. οχι οτι εχεις αδικο προφανως. σκεψου καποιον με ανασφαλεια μοναξιας (οτι θα μεινει μονος του) και παρουσιαζεται καποιος/καποια στην ζωη του. εστω και στο χαλαρο να το πανε, οταν δει οτι υπαρχει καποιος στην ζωη του να τον θελει (ειδικα οταν δεν συμβαινει συχνα και η αυτοπεποιηθηση ειναι χαμηλα) εκει θα χτυπησουν ολα. το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια δυστυχως, και τα ψυχολογικα ειναι τα χειροτερα και αυτα που μας καταστρεφουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α ώστε ήταν όλα ψέματα Ε :cry::cry:
τετχιος ειμαι
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
351
Πόντοι
20
Πιο μικρος με ενοιαζε αραγε τι να σκευτετε ι καθε ταναπου ενω τωρα στα ριπαπα μου μπαινω τσαπλωνω χαλαρος με αυτην που θα μου κανει κλικ χυνω και φευγω τζεντελμαν σιγα μιν κατσω να σκασω για τι καθε μια εκει εξω
 

Ioannis_Bal

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
οι sex workers ειναι οι πιο εξηγημένες κοπέλες συνηθως , οι πιο αληθινές. Ξερουμε και οι δυο οτι ότι κανουμε ειναι επαγγελματικο και γινεται μονο για τα χρηματα . Σε αντιθεση με πολλές κοπέλες εκει έξω που σε θελουν για άλλα πραγματα καλυπτωντας τα με το πρόσχημα της αγάπης
 

teli0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
41
Πόντοι
0
οι sex workers ειναι οι πιο εξηγημένες κοπέλες συνηθως , οι πιο αληθινές. Ξερουμε και οι δυο οτι ότι κανουμε ειναι επαγγελματικο και γινεται μονο για τα χρηματα . Σε αντιθεση με πολλές κοπέλες εκει έξω που σε θελουν για άλλα πραγματα καλυπτωντας τα με το πρόσχημα της αγάπης
Οι περισσότερες δεν ψαχνουν εναν ανθρωπο να πορευτουν μαζι την ζωή, αλλα μια πιστωτική καρτα. Καλύτερα πουτανες που ειναι και ξηγημένες.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Οι περισσότερες δεν ψαχνουν εναν ανθρωπο να πορευτουν μαζι την ζωή, αλλα μια πιστωτική καρτα. Καλύτερα πουτανες που ειναι και ξηγημένες.
Δυστυχώς έτσι είναι.......
 

parafusin

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
Θελω την γνώμη σας και αν ειχε καποιος παρόμοια ιστορία ,προ μηνών κανόνισα ραντεβου σε νησί του Αιγαίου με Βραζιλιάνα 30λεπτο 130€ ενας γύρος, φτάνω στο διαμέρισμα της ξεκινάμε τα προκαταρκτικά και απο τις 2 πλευρές και ξεκινάμε τον γύρω όπου αυτη τελειώνει 2 φορές και μετα εγω , στα 25λεπτα διάρκεσε και μετα μου λεει να μην φυγω να κάτσω αράξαμε κρεβατι ανταλλάξαμε σοσιαλ πολλα φιλία χάδια κτλ και ξεκινάμε παλι δεύτερο γύρω όπου χύνει με δάχτυλο και στην συνέχεια με γαμησι παλι , τελος παντον να μην τα πολυλογώ δεν με άφηνε να φύγω κομπλιμέντα αβέρτα και έκατσα γύρω στην 1 ωρα και 20 λέπτα. Οταν ήταν η ωρα να φύγω κανονίσαμε να βρεθούμε παλι το βραδυ να ερθω να κάτσω στο διαμέρισμα της , της εστειλα μυνημα αλλα ποτε δεν απάντησε και δεν καταλαβενω το γιατι ενώ μου έδειξε οτι πέρασε παρά πολυ καλα και γούσταρε φουλ και εγω ειχα φάει ψιλοκόλλημα μαζι της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: teli0s

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.158
Like
2.019
Πόντοι
456
Θελω την γνώμη σας και αν ειχε καποιος παρόμοια ιστορία ,προ μηνών κανόνισα ραντεβου σε νησί του Αιγαίου με Βραζιλιάνα 30λεπτο 130€ ενας γύρος, φτάνω στο διαμέρισμα της ξεκινάμε τα προκαταρκτικά και απο τις 2 πλευρές και ξεκινάμε τον γύρω όπου αυτη τελειώνει 2 φορές και μετα εγω , στα 25λεπτα διάρκεσε και μετα μου λεει να μην φυγω να κάτσω αράξαμε κρεβατι ανταλλάξαμε σοσιαλ πολλα φιλία χάδια κτλ και ξεκινάμε παλι δεύτερο γύρω όπου χύνει με δάχτυλο και στην συνέχεια με γαμησι παλι , τελος παντον να μην τα πολυλογώ δεν με άφηνε να φύγω κομπλιμέντα αβέρτα και έκατσα γύρω στην 1 ωρα και 20 λέπτα. Οταν ήταν η ωρα να φύγω κανονίσαμε να βρεθούμε παλι το βραδυ να ερθω να κάτσω στο διαμέρισμα της , της εστειλα μυνημα αλλα ποτε δεν απάντησε και δεν καταλαβενω το γιατι ενώ μου έδειξε οτι πέρασε παρά πολυ καλα και γούσταρε φουλ και εγω ειχα φάει ψιλοκόλλημα μαζι της.
Πουλάει αγάπη για να βγει απο το τρυπάκι με τις βίζιτες.
λολ
Μη τη πατήσεις μάγκα μου.
Εκτός και άμα θες βέβαια.
Εκεί όπως λέει η T.V. "τα επενδυτικό προιόντα έχουν ρίσκο."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom