Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
1
Like
15.272
δε σε πρηζω να σε ξεκολιασω θελω!
χαχαχα μπα καθολου,μεχρι εδώ δημόσια βγηκες και το εγραψες,ενω πολυ απλα θα πηγαν ποσο κατω τα μηνυματα σου,δεν πειράζει, ασε ,θα καταλάβουν γιατί ολα αυτα τα παραπονα στο νήμα μου
 

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
205
Like
266
Πόντοι
21

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
975
Like
2.068
Πόντοι
446
μπορώ εγώ να σας πω από πρώτο χέρι .οταν μου αρέσει ο παρτενέρ και τα εχουμε βρει,το απολαμβάνω λες και ειμαι με τον γκομενο μου και δίνω ψυχη και σωμα,αλλα δεν θα σας το κρυψω,υπηρξαν και πελατες που δεν τους συμπάθησα καθόλου ,και σε αυτές τις στιγμες ελεγα αντε να φυγει να μην τον ξαναδω μπροστα μου,μία ωρα είναι ,θα περασει,και απλά επαιξα καλα το ρολο μου οπως ένας ηθοποιος
Αναλογα ο παρτενέρ δλδ
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.555
Κριτικές
40
Like
24.818
Πόντοι
11.096

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
205
Like
266
Πόντοι
21
Ρε τύπε, πραγματικά περιμένεις να γαμησεις τώρα εσύ;
γτ ρε μεγαλε τι αλλο να περιμενω;να τη παω για δειπνο τρελα πουλατε!η δουλευει η οχι.θελει και ευγενειες!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Μπήκε στην λίστα αναμονής αλλά από το τέλος απλά δεν τό κατάλαβε:2funny::2funny:
Παίζει να μπήκε στη λίστα "δε θα του κάτσω ποτέ" αλλά μην του το πείτε και απογοητευτεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γτ ρε μεγαλε τι αλλο να περιμενω;να τη παω για δειπνο τρελα πουλατε!η δουλευει η οχι.θελει και ευγενειες!
Καλά τα λες παικταρά μου, μαζί σου είμαστε.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
μπορώ εγώ να σας πω από πρώτο χέρι .οταν μου αρέσει ο παρτενέρ και τα εχουμε βρει,το απολαμβάνω λες και ειμαι με τον γκομενο μου και δίνω ψυχη και σωμα,αλλα δεν θα σας το κρυψω,υπηρξαν και πελατες που δεν τους συμπάθησα καθόλου ,και σε αυτές τις στιγμες ελεγα αντε να φυγει να μην τον ξαναδω μπροστα μου,μία ωρα είναι ,θα περασει,και απλά επαιξα καλα το ρολο μου οπως ένας ηθοποιος
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
1
Like
15.272
γτ ρε μεγαλε τι αλλο να περιμενω;να τη παω για δειπνο τρελα πουλατε!η δουλευει η οχι.θελει και ευγενειες!
ακου,οπως εσυ θελεις ευγενειες ,ετσι και εγω,και τέλος ,δεν εχει για σενα ραντεβού ,το λεω και δημοσιως να το δουν ολοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με εσενα ομως καμία υποκρισια,θα στο ελεγα αν ηταν,60 λεπτα nonstop ,δεν μασαω εγω,αμα ειναι να σου πω κατι θα στο πω,πολλα φιλια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
ακου,οπως εσυ θελεις ευγενειες ,ετσι και εγω,και τέλος ,δεν εχει για σενα ραντεβού ,το λεω και δημοσιως να το δουν ολοι
200w.gif
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
βέβαια ,εγω οτι εχω να πω το λεω,και ας αναρωτιουνται οσοι το διαβασουν το σχολιο που έχουν βρεθεί μαζι μου σε ποια κατηγορία να ανήκουν χαχα
Θελω να ρωτησω..αν θες φυσικα απαντας..ισως ειχαμε περασει καποτε μαζι σ ενα μαγαζι βεβαια..λιγο "β κατηγοριας"...εκει ολα πρεπει να γινουν καπως γρηγορα..κι εγω δεν ημουν ανετος..ειχες ενα αλλο ονομα..θελω ομως να διορθωσω εκεινη τη φαση( εσυ δεν ειχες φταιξει σε κατι εγω δεν ημουν ανετος!) Γι αυτο αν εχεις πιασει σε στουντιο η μασαζ θα εχουμε ανεση χρονου..και ειμαι σιγουρος θα ειναι αλλιως. Γι αυτο και ρωτησα αν κανεις βαρδιες στο κροκεων...η και αλλου.
 

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
205
Like
266
Πόντοι
21
Παίζει να μπήκε στη λίστα "δε θα του κάτσω ποτέ" αλλά μην του το πείτε και απογοητευτεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλά τα λες παικταρά μου, μαζί σου είμαστε.

ακου,οπως εσυ θελεις ευγενειες ,ετσι και εγω,και τέλος ,δεν εχει για σενα ραντεβού ,το λεω και δημοσιως να το δουν ολοι
ευγενεια κοριτσι μου ειναι η κωλοτρυπα που μας δημοσιευεις;κανε μας τη χαρη που μαθατε ολοι απο ευγενειες!
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
1
Like
15.272
Θελω να ρωτησω..αν θες φυσικα απαντας..ισως ειχαμε περασει καποτε μαζι σ ενα μαγαζι βεβαια..λιγο "β κατηγοριας"...εκει ολα πρεπει να γινουν καπως γρηγορα..κι εγω δεν ημουν ανετος..ειχες ενα αλλο ονομα..θελω ομως να διορθωσω εκεινη τη φαση( εσυ δεν ειχες φταιξει σε κατι εγω δεν ημουν ανετος!) Γι αυτο αν εχεις πιασει σε στουντιο η μασαζ θα εχουμε ανεση χρονου..και ειμαι σιγουρος θα ειναι αλλιως. Γι αυτο και ρωτησα αν κανεις βαρδιες στο κροκεων...η και αλλου.
οχι,δεν εχω καμία σχέση με μασαζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευγενεια κοριτσι μου ειναι η κωλοτρυπα που μας δημοσιευεις;κανε μας τη χαρη που μαθατε ολοι απο ευγενειες!
τωρα ακομα περισσοτερο με κάνεις να μη θελω να σε δεχτω για ραντεβού
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
ακου,οπως εσυ θελεις ευγενειες ,ετσι και εγω,και τέλος ,δεν εχει για σενα ραντεβού ,το λεω και δημοσιως να το δουν ολοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


με εσενα ομως καμία υποκρισια,θα στο ελεγα αν ηταν,δεν μασαω εγω,πολλα φιλια

Για την παρτη μας καυλιαρα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
205
Like
266
Πόντοι
21
οχι,δεν εχω καμία σχέση με μασαζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τωρα ακομα περισσοτερο με κάνεις να μη θελω να σε δεχτω για ραντεβού
κι εμενα ακομα περισσοτερο να θελω το κωλι σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom