Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 884
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Επιτυχημένη παρομοίωση!Άντε όμως τώρα να ορίσουμε πού σταματάει η λογική διαχείριση των συναισθημάτων,και πού ξεκινάει ο παραλογισμός και η παραφροσύνη... (Αλλά θα βγούμε εκτός θέματος,η συζήτηση αυτή χρειάζεται να γίνει σε ξεχωριστό thread).

Ο ''ορισμός'' που ζητάς καθορίζεται εκ του αποτελέσματος !!!

Το άν δηλαδή έχεις τη περίπτωση ενός παρμένου ανισσόροπου, η ενός αυτάρκη σχετικά ευτυχισμένου ανθρώπου !!!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
10
Like
2.587
Πόντοι
3.187
Τι να σκέφτονται.... "τέλειωνε ρε μλκ να πάω στον επόμενο.....!!!"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν μας νοιάζει καθόλου τι σκέφτονται οι πουτάνες όταν τις γαμάμε. Το μόνο που μας νοιάζει είναι να τις γαμάμε μέχρι να χύνουμε.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Τύπε αυτος που λές "ναυάγιο ζωής" πως μπορείς να ξέρεις τη τύχη του, το αν η ζωή του φέρθηκε δίκαια, το άν κληρονόμησε όμορφα χαρακτηριστικά, το αν κληρονόμησε δομές για να χτίσει καλύτερη ζωή κτλ για να καταλήξει να τρέφεται ερωτικά κατ αυτόν το τρόπο; Για κάποιους αυτή η διέξοδος είναι μονόδρομος. Γιατί να τους υποτιμάμε; Απο τύχη συμβαίνουν αυτά. 'Η γεννιέσαι με κάποιες προϋποθέσεις ή όχι. Ας κοιτάμε τη καμπούρα μας καλύτερα γιατι συχνάζουμε στα ίδια μέρη με τέτοια ναυάγια οπότε μικρές οι διαφορές μας.   :hi:

ξεκινάω ανάποδα απο τον άμεσο υπαινιγμό που μου κάνεις ότι είμαι και γω ναύαγιο επειδή συχνάζω εκεί ...

είναι αλήθεια ότι το πρώτο που κάνω είναι να έχω επίγνωση της ναυαγώδους κατάστάσής μου να κοιτάω την καμπούρα μου...αλλά να κοιτάω πως να την ισιώσω και όχι να περηφανεύομαι γι'αυτήν.

η "πιάτσα" είναι σχολείο και καλό είναι να περνάς τις τάξεις και να συνεχίζεις για το καλύτερο και όπου φτάσεις.
τώρα εν προκειμένω ...ένας άνθρωπος 45άρης σπυριάρης παχύσαρκος με αναπνευστικά και ένα σωρό άλλα προβλήματα να ζητιανεύει λίγη πουτανοαγάπη
και λίγα φασόλια ηδονής με το 10αρικάκι του ...συγνώμη αλλά έχει κάνει πολλά λάθη , βολεύτηκε στον πάτο και έμεινε εκεί...ενώ είχε τις δυνατότητες να εξελιχθεί...
δεν κατηγορώ κανέναν...απλά παρατηρώ τα φαινόμενα...δεν ξέρω αν μπορώ να αποφύγω τις "αρρώστιες" αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω επίγνωση ότι είναι "αρρώστιες"

ανταποδίδω τα χαιρετίσματα  :hi:
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Συγγνώμη, προκαταβολικά για το off topic, αλλά διαβάζοντας τα πιο πάνω, θυμήθηκα ένα ωραίο ιστορικό ανέκδοτο, με τον νεαρό Ναπολέοντα,
ο οποίος, είχε επισκεφτεί κάποτε ως νεαρός αξιωματικός, το αρχοντικό ενός γόνου παλαιάς οικογένειας ευγενών. Ο οικοδεσπότης, θέλοντας να εντυπωσιάσει τον νεαρό Ναπολέοντα, τον ξενάγησε στα πορτρέτα των ένδοξων προγόνων, και του αφηγείτο τα κατορθώματά τους στις μάχες, τα πολιτικά τους αξιώματα κλπ κλπ. όταν τελείωσε την ξενάγηση, γύρισε και είπε με υφάκι στον Ναπολέοντα:
-Δεν πιστεύω να αισθάνεσαι μειονεκτικά, επειδή κατάγεσαι από ταπεινή οικογένεια...
Και τότε ο Ναπολέοντας, του απάντησε ατάραχος:
-Καθόλου, διότι σκοπεύω να γίνω εγώ, ο ένδοξος πρόγονος των δικών μου απογόνων...

Αυτό, για να θυμόμαστε, ότι ο "άντρας κάνει τη γενιά, κι όχι η γενιά τον άντρα", σε σχέση με τα "δεδομένα" ορισμένων προνομιούχων
άχρηστων, και τις προοπτικές ανθρώπων, με θέληση και αξία, παρά το "χαμηλό σημείο εκκίνησης"...  :hi:

:hi:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ξεκινάω ανάποδα απο τον άμεσο υπαινιγμό που μου κάνεις ότι είμαι και γω ναύαγιο επειδή συχνάζω εκεί ...

είναι αλήθεια ότι το πρώτο που κάνω είναι να έχω επίγνωση της ναυαγώδους κατάστάσής μου να κοιτάω την καμπούρα μου...αλλά να κοιτάω πως να την ισιώσω και όχι να περηφανεύομαι γι'αυτήν.

η "πιάτσα" είναι σχολείο και καλό είναι να περνάς τις τάξεις και να συνεχίζεις για το καλύτερο και όπου φτάσεις.
τώρα εν προκειμένω ...ένας άνθρωπος 45άρης σπυριάρης παχύσαρκος με αναπνευστικά και ένα σωρό άλλα προβλήματα να ζητιανεύει λίγη πουτανοαγάπη
και λίγα φασόλια ηδονής με το 10αρικάκι του ...συγνώμη αλλά έχει κάνει πολλά λάθη , βολεύτηκε στον πάτο και έμεινε εκεί...ενώ είχε τις δυνατότητες να εξελιχθεί...
δεν κατηγορώ κανέναν...απλά παρατηρώ τα φαινόμενα...δεν ξέρω αν μπορώ να αποφύγω τις "αρρώστιες" αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω επίγνωση ότι είναι "αρρώστιες"

ανταποδίδω τα χαιρετίσματα  :hi:
εξέλιξη προκαθορισμενη απο κοινωνικες επιβολες που καμια επαφη δεν έχουν  με την αντικειμενική  βελτιωση του ανθρώπου.εσύ βλέπεις  ένα χοντρό αποτυχημένο  άνθρωπο μέσα από το πρίσμα της δικής σου πραγματικότητας.ένας άλλο απλά έναν ελεύθερο  ανθρωπο που γεύεται  και πρόκειται  να γευτεί τις συνταγές της ζωής του έξω από τσελεμεντεδες.Ο έρωτας υπάρχει παντου.όλοι εγκλωβισμένοι στην εξίσωση του προκαθορισμένου.μαριονέτες σε σκοινιά που κάποιοι απλά τα βλέπουν  και κάποιοι όχι.να τα κοψει κανένας δεν μπορεί .μόνο το συγχρονισμό τους ίσως να αλλαξει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.598
Πόντοι
10.686
Αυτοί όμως που μπορούν να βλέπουν πίσω απο τη κουρτίνα κάποια στοιχεία της ζωής των ευνοημένων απο ''υποδομές '' καταλαβαίνουν τι παίζεται, και ούτε ζηλεύουν ούτε φθονούν.

Εκτιμούν αυτό που τους δόθηκε απο τη φύση τους, και όσα οι γονείς τους κατάφεραν η δεν κατάφεραν να τους δώσουν. Προσπαθούν να εξελιχθούν και να φτιάξουν βαθμιαία κάτι καλύτερο στη ζωή τους, χωρίς όμως να ανέχονται ούτε μαστιγώματα, ούτε  αυτομαστιγώματα ( καινούργια τάση που εμπνέεται στα τούβλα, ώστε να μην κουράζονται οι μαστιγωτές  :2funny: :2funny:).

Τέλος  μαθαίνουν να αντιμετωπίζουν τη δυσκολία και τη πίεση με χαμόγελο συγκατάβασης. Και αυτό γιατί εχουν πάρει πρέφα για το τι εννοούσε ο Καβάφης για την ''αξία του ταξιδιού'', και το πόση ευτυχία περιείχε η   (γεμάτη δυστυχία ) δοκιμασία του Οδυσσέα. 
Δίνεις και μια ποιητική διάσταση σ'αυτό που θέλεις να αναδείξεις,ελάχιστοι όμως έχουν τα ψυχικά αποθέματα να αντέξουν τον μαραθώνιο της ζωής!Άλλο είναι να ξεκινάς τον αγώνα από τον τύμβο του Μαραθώνα,και άλλο μέσα από το Στάδιο... Σαφώς η χαρά στην πρώτη περίπτωση είναι ασύγκριτη σε σχέση με τη δεύτερη...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Δίνεις και μια ποιητική διάσταση σ'αυτό που θέλεις να αναδείξεις,ελάχιστοι όμως έχουν τα ψυχικά αποθέματα να αντέξουν τον μαραθώνιο της ζωής!Άλλο είναι να ξεκινάς τον αγώνα από τον τύμβο του Μαραθώνα,και άλλο μέσα από το Στάδιο... Σαφώς η χαρά στην πρώτη περίπτωση είναι ασύγκριτη σε σχέση με τη δεύτερη...
:hi: :hi:
Αν ξέρεις ότι αντίπαλός σου είναι ο εαυτός σου, και όχι κάποιος άλλος, λίγο σε ενδιαφέρει απο που ξεκινάει ο καθένας μας.

Νικητής είναι αυτός που συγκρίνεται μέρα με τη μέρα με τον εαυτό του και βλέπει ότι σταδιακά γίνεται καλύτερος.

Απο όπου και αν ξεκινάει !!!
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
:hi: :hi:
Αν ξέρεις ότι αντίπαλός σου είναι ο εαυτός σου, και όχι κάποιος άλλος, λίγο σε ενδιαφέρει απο που ξεκινάει ο καθένας μας.

Νικητής είναι αυτός που συγκρίνεται μέρα με τη μέρα με τον εαυτό του και βλέπει ότι σταδιακά γίνεται καλύτερος.

Απο όπου και αν ξεκινάει !!!

:hi:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
ξεκινάω ανάποδα απο τον άμεσο υπαινιγμό που μου κάνεις ότι είμαι και γω ναύαγιο επειδή συχνάζω εκεί ...

είναι αλήθεια ότι το πρώτο που κάνω είναι να έχω επίγνωση της ναυαγώδους κατάστάσής μου να κοιτάω την καμπούρα μου...αλλά να κοιτάω πως να την ισιώσω και όχι να περηφανεύομαι γι'αυτήν.

η "πιάτσα" είναι σχολείο και καλό είναι να περνάς τις τάξεις και να συνεχίζεις για το καλύτερο και όπου φτάσεις.
τώρα εν προκειμένω ...ένας άνθρωπος 45άρης σπυριάρης παχύσαρκος με αναπνευστικά και ένα σωρό άλλα προβλήματα να ζητιανεύει λίγη πουτανοαγάπη
και λίγα φασόλια ηδονής με το 10αρικάκι του ...συγνώμη αλλά έχει κάνει πολλά λάθη , βολεύτηκε στον πάτο και έμεινε εκεί...ενώ είχε τις δυνατότητες να εξελιχθεί...
δεν κατηγορώ κανέναν...απλά παρατηρώ τα φαινόμενα...δεν ξέρω αν μπορώ να αποφύγω τις "αρρώστιες" αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω επίγνωση ότι είναι "αρρώστιες"

ανταποδίδω τα χαιρετίσματα  :hi:


Τύπε η ζωή δεν είναι άθλημα αυτοεξέλιξης σε ανώτερα επίπεδα.

Απ τη στιγμή που περνάς το ιδιο κατώφλι του μπουρδέλου με τον 40αρη χοντρό σπυριάρη είσαι στον ιδιο ακριβώς πάτο με αυτόν.

Είτε εσένα σε γλωσσοφιλιάζει η πουτάνα αλλα με τον χοντρό σπυριάρη την πιάνει εμετίλα, το μόνο σίγουρο ειναι οτι ολοι στον ιδιο πάτο με τον χοντρό σπυριάρη είστε.

Και μιά πουτάνα στη Φυλής μαζεύει 200.000 σε 5 χρόνια και πάει στο Βουκουρέστι και το παίζει ντιβα ενώ μια άλλη στο Μετάξυ βγάζει ισα ισα για να ζήσει στη ελλάδα. Η διαφορετική εξέλιξη πολλές φορές δεν εχει να κάνει με τις ατομικές επιλογές και την ατομική προσπάθεια. Ειναι πολύ πιο πολύπλοκη και συμβάλλει η τύχη της κληρονομιάς μας και άλλα πολλά. Οπότε τη καμπούρα μας όλοι να κοιτάμε. Στο τέλος κανείς δεν ειναι ικανοποιημένος με τον εαυτό του και ολοι ξέρουν οτι ξοδεύτηκαν στη ζωή ανεξαρτήτος εξέλιξης. Φιλικά πάντα.  :sunglasses:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τύπε η ζωή δεν είναι άθλημα αυτοεξέλιξης σε ανώτερα επίπεδα.

Απ τη στιγμή που περνάς το ιδιο κατώφλι του μπουρδέλου με τον 40αρη χοντρό σπυριάρη είσαι στον ιδιο ακριβώς πάτο με αυτόν.

Είτε εσένα σε γλωσσοφιλιάζει η πουτάνα αλλα με τον χοντρό σπυριάρη την πιάνει εμετίλα, το μόνο σίγουρο ειναι οτι ολοι στον ιδιο πάτο με τον χοντρό σπυριάρη είστε.

Και μιά πουτάνα στη Φυλής μαζεύει 200.000 σε 5 χρόνια και πάει στο Βουκουρέστι και το παίζει ντιβα ενώ μια άλλη στο Μετάξυ βγάζει ισα ισα για να ζήσει στη ελλάδα. Η διαφορετική εξέλιξη πολλές φορές δεν εχει να κάνει με τις ατομικές επιλογές και την ατομική προσπάθεια. Ειναι πολύ πιο πολύπλοκη και συμβάλλει η τύχη της κληρονομιάς μας και άλλα πολλά. Οπότε τη καμπούρα μας όλοι να κοιτάμε. Στο τέλος κανείς δεν ειναι ικανοποιημένος με τον εαυτό του και ολοι ξέρουν οτι ξοδεύτηκαν στη ζωή ανεξαρτήτος εξέλιξης. Φιλικά πάντα.  :sunglasses:

 :hi:  :kneel:
 

Επισκέπτης
Τύπε η ζωή δεν είναι άθλημα αυτοεξέλιξης σε ανώτερα επίπεδα.

Απ τη στιγμή που περνάς το ιδιο κατώφλι του μπουρδέλου με τον 40αρη χοντρό σπυριάρη είσαι στον ιδιο ακριβώς πάτο με αυτόν.

Είτε εσένα σε γλωσσοφιλιάζει η πουτάνα αλλα με τον χοντρό σπυριάρη την πιάνει εμετίλα, το μόνο σίγουρο ειναι οτι ολοι στον ιδιο πάτο με τον χοντρό σπυριάρη είστε.

Και μιά πουτάνα στη Φυλής μαζεύει 200.000 σε 5 χρόνια και πάει στο Βουκουρέστι και το παίζει ντιβα ενώ μια άλλη στο Μετάξυ βγάζει ισα ισα για να ζήσει στη ελλάδα. Η διαφορετική εξέλιξη πολλές φορές δεν εχει να κάνει με τις ατομικές επιλογές και την ατομική προσπάθεια. Ειναι πολύ πιο πολύπλοκη και συμβάλλει η τύχη της κληρονομιάς μας και άλλα πολλά. Οπότε τη καμπούρα μας όλοι να κοιτάμε. Στο τέλος κανείς δεν ειναι ικανοποιημένος με τον εαυτό του και ολοι ξέρουν οτι ξοδεύτηκαν στη ζωή ανεξαρτήτος εξέλιξης. Φιλικά πάντα.  :sunglasses:
:hi:
 

Gxamos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
10.521
Πόντοι
2.521
Καλησπερα και απο εμένα, Εγω πιστευω σκεφτονται πως να μας κανουνε να τελειωσουμε οσο γινετε πιο γρηγορα να παρουν τα λεφτα και μετα ο επομενος πελατης...
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Πολυ θα ηθελα να εχω την αποψη σας για την επιστολη αυτη.
την παραθετω :

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ

Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα "κόλπα" που σου έκανα για να "ολοκληρώνεις" γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να τελειώσουμε και να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια της πράξης. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό…

Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Θα προτιμούσα να γινόταν όλο αυτό, πολύ πιο γρήγορα. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου.

Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο νούμερο πέντε, ή ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα.

Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν "καεί" από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και "συμμετέχω" στην ερωτική πράξη.

Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα.

Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση.

Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας…

Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης και γιατί ενδιαφέρεσαι για τις σεξουαλικές σου ανάγκες. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης.

Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες…
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ένα μάτσο μπούρδες είναι .τελος
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Πολυ θα ηθελα να εχω την αποψη σας για την επιστολη αυτη.
την παραθετω :

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ

Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα "κόλπα" που σου έκανα για να "ολοκληρώνεις" γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να τελειώσουμε και να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια της πράξης. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό…

Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Θα προτιμούσα να γινόταν όλο αυτό, πολύ πιο γρήγορα. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου.

Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο νούμερο πέντε, ή ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα.

Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν "καεί" από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και "συμμετέχω" στην ερωτική πράξη.

Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα.

Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση.

Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας…

Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης και γιατί ενδιαφέρεσαι για τις σεξουαλικές σου ανάγκες. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης.

Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες…
Φιλε μου ΑΥΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!!Οποιοs καταλαβαινει λιγο την ψυχοσυνθεση των γυναικων,αντιλαμβανεται κ το παραμυθι που τρωμε αμασητο καθε φορα που πανηγηριζουμε για τα κατoρθωματα μαs.... :hi: :hi:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Αυτη ειμαι η αληθεια μιας πουτανας που κολλησε τα τελευταια της ενσημα της και αποσύρθηκε...

Προφανώς πολλοί που σταματάνε το επαγγελμα τους εχουν ψυχικη φθορα και αισθάνονται καταβεβλημένοι και ξοδεμένοι στη ζωή.. οχι μονο οι πουτάνες

Ειναι μια αληθινή πλευρά μιας γυναίκας που έφαγε άπειρες πούτσες και της έμεινε μια αηδία για τους άντρες.. ανθρώπινο να αισθάνετε έτσι

Οταν ξεκινάει ομως το επαγγελμα κάποια και βλέπει ποσο εύκολο χρήμα μπορεί να της δώσει το μουνάκι της κάθεται και το απολαμβάνει πολλές φορες.. Χύνει μαζι μας.. καυλώνει μαζί μας και παίρνει και τα φράγκα της.. οταν κάποια ομως ειναι χρόνια στο επάγγλεμα αλλάζει το θέμα..

Και κάποιος που δουλεύει σε μια εταιρεία μπορεί να χαμογελάει με το αφεντικό του και τους συναδέλφους του αλλα τα πραγματικά του αισθήματα για αυτούς να ναι μαύρα..

Δεν ειναι δύσκολη η δουλειά της πουτάνας.. προσπαθούν να πηγαίνουν με όσους περισσότερους μπορούν όλες αυτό κάτι λέει.. φθορά έχουν ολοι οι άνθρωποι στο επαγγελμα τους

Να μπει μια πουτάνα σε μια εταιρεία να δεί τι πάει να πεί πούτσα για ένα γαμομηνιάτικο..

Στα αρχιδια μας αν μας σιχαίνοται οι πουτάνες.. τις γλυκαίνουν τα φράγκα μας.. πολλοί σιχαίνονται αυτο που κάνουν άλλωστε .. thats life

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αυτη ειμαι η αληθεια μιας πουτανας που κολλησε τα τελευταια της ενσημα της και αποσύρθηκε...

Προφανώς πολλοί που σταματάνε το επαγγελμα τους εχουν ψυχικη φθορα και αισθάνονται καταβεβλημένοι και ξοδεμένοι σε ζωή.. οχι μονο οι πουτάνες

Ειναι μια αληθινή πλευρά μιας γυναίκας που έφαγε άπειρες πούτσες και της έμεινε μια αηδία για τους άντρες.. ανθρώπινο να αισθάνετε έτσι

Οταν ξεκινάει ομως το επαγγελμα κάποια και βλέπει ποσο εύκολο χρήμα μπορεί να της δώσει το μουνάκι της κάθεται και το απολαμβάνει πολλές φορες.. Χύνει μαζι μας.. καυλώνει μαζί μας και παίρνει και τα φράγκα της.. οταν κάποια ομως ειναι χρόνια στο επάγγλεμα αλλάζει το θέμα..

Και κάποιος που δουλεύει σε μια εταιρεία μπορεί να χαμογελάει με το αφεντικό τους και τους συναδέλφους τους αλλα τα πραγματικά του αισθήματα για αυτούς να ναι μαύρα..

Δεν ειναι δύσκολη η δουλειά της πουτάνας.. προσπαθούν να πηγαίνουν με όσους περισσίτερους μπορούν όλες.. φθορά έχουν ολοι οι άνθρωποι στο επαγγελμα τους

Να μπεθ μια πουτάνα σε μια εταιρεία να δεί τι πάει να πεί πούτσα για ένα γαμομηνιάτικο..

Στα αρχιδια μας αν μας σιχαίνοται οι πουτάνες.. τις γλυκαίνουν τα φράγκα μας.. πολλοί σιχαίνονται αυτο που κάνουν .. thats life
κατά ένα τρόπο το γουστάρουν  και αυτές.Πρέπει  να μας απασχολεί να περνάνε όλοι οι άνθρωποι  ωραία σε ότι κάνουν.Δυστυχώς αυτό όμως δεν μπορεί  να γινεται  πάντα και παντου
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
κατά ένα τρόπο το γουστάρουν  και αυτές.Πρέπει  να μας απασχολεί να περνάνε όλοι οι άνθρωποι  ωραία σε ότι κάνουν.Δυστυχώς αυτό όμως δεν μπορεί  να γινεται  πάντα και παντου

Ναι ρε τύπε οσο εισαι νέος και έχεις όρεξη έτσι πρέπει να λειτουργείς.. Προφανώς πολλές γουστάρουν ενίοτε το γαμήσι με τον πελάτη..
Το παραπάνω κείμενο είναι κάποιας που απλά κουράστηκε μέσα στα χρόνια.. και καθαρίστρια να ήταν πάλι πίκρα θα έβγαζε για αυτό που έκανε
Και σε μένα έχει συμβεί να χύσει η βίζιτα όταν την έγλειφα και τη γάμαγα και να γουστάρει το σέξ.. αλλα μου έχει συμβεί να σιχαθώ κι εγώ κάποια βίζιτα που την γλωσσοφίλιασα και την έγλειψα πάνω στην κάυλα της συνεύρεσης.. και έχω διακρίνει επίσης και την αηδία κάποιας στο πρόσωπο της όταν μου παίρνει πίπα πχ.

Όλα συμβαίνουν.. Δεν υπάρχει οτι ολες γουστάρουν ή ολες δε γουστάρουν.. υπο συνθήκες λειτουργούν όλα.. οι συνθήκες δε μένουν ίδιες..

Και η γκόμενα σου στην αρχή της σχέσης σε καραγουστάρει και καυλώνει και μετά απο καιρό τσακώνεσαι και δε θέλει να σε βλέπει καν.. και απορεί πώς ήταν και μαζί σου..

Και εσύ μπορεί αύριο να γνωρίσεις μια κοπέλα και να σιχαθείς τις πουτάνες.. συμβαίνουν αυτά στη ζωή.. οι συνθήκες τα ορίζουν ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom