Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Το ξανθο που ειχα ποσταρει παλιοτερα εφερνε και την φιλη της τρομερο ντουετο με cum swapping παντα στο τελος , 19 και 20 χρονων αντιστοιχα
 

Συνημμένα

  • 62.jpg
    62.jpg
    111,8 KB · Εμφανίσεις: 57
  • 63.jpg
    63.jpg
    95,2 KB · Εμφανίσεις: 46

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Wroclaw ήταν η μόνη φορά που πήγα να ξηγηθω στεγνά κασερι γιατί ήταν το τελευταίο βράδυ παραμονής μου.
Φλάσαρα σε ένα 20χρονο αστέρι που εκανε promotion σε strip club.

Ακου διάλογο για τον πούτσο που εκανα.Με σταματαει και αφού μου μιλαει στα Πολωνικά επειδή νομίζει ότι ειμαι Πολωνος,το γυρνάμε στο αγγλικό.

-Θελεις να ερθεις στο strip club,εχουμε ωραιες κοπέλες,μπορει αργότερα να κάνεις και σεξ με κάποια
-Αν δουλευεις και εσυ εκει,θα έρθω
-Όχι,εγω κάνω μόνο promotion,ειμαι φοιτήτρια.
-Είσαι πολυ όμορφη,δε θα πρεπε να εισαι εξω με τοση βροχή..
( τραγικός :jerking: ημιπυρφορίασα για λίγο)
-Και εγω σε παρατήρησα από μακριά
-Να περασω να σε πάρω όταν σχολάσεις;
-Δεν μπορω,μενω με το αγορι μου.
-Κάνεις μόνο promotion;Πόσα λεφτά σου δινουν;
-Μόνο Promotion,παιρνω 20ευρω.
-Σε λίγες ώρες πετάω,δεν έχω χρονο να σε φλερτάρω κανονικά..
Δε θελω να σε προσβάλλω,αλλά σίγουρα δεν κάνεις κάτι περα από promotion;
-Μόνο promotion
-Θα σου δώσω 150ευρω αν έρθεις όταν σχολάσεις στο δωματιό μου.
-Όχι,κανω μόνο promotion
-Είσαι σίγουρη;
-Ναι..
-Ταξιδεύω και με το σκύλο μου μαζί και μπορεί να συμμετάσχει και αυτός ! Είναι ένα Βαλκανικό Ποιμενικό ντούρο!
-Αααα αυτό δεν το έχω κάνει ποτέ! Σχολάω 6 ώρα και θα έχω μόνο μισή ώρα γιατί με περιμένει το αγόρι μου και είμαι και έγγυος!
Συνέχισα λίγο το διάλογο με τη γνώση που έχουμε αποκτήσει εν έτη 2017 :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Συνέχισα λίγο το διάλογο με τη γνώση που έχουμε αποκτήσει εν έτη 2017

Σε μιση ωρα ο αρχηγός θα τις ρίξει 2 πούτσους και 3 καυλιά παρεα με το σκύλο :grin:

Τάσο τι τα θες τα πιπινια;
Διάβασε εδώ πόσο καύλα ειναι οι 67χρονες :S

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=266415.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=266415.0[/url]

Πάντως πραγματικά λυπάμαι όσους μένετε επαρχία.
Μου εχουν περιγραψει σκηνικά όπου η καθε σιταμενη καργιολα την εχει δει μοιραια και σέρνει και μια ταξιαρχία πυρφορων απο πίσω της. :S
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Χαχα ναι η γρια κοτα εχει το ζουμι  :grin: ειπαμε ειναι να τρελλενεσαι με αυτη την καταντια ...


21 χρονων το ειχα κατεβασει Ρεθυμνο για μια βδομαδα , πολυοργασμικο και αψογο στην γενικη του συμπεριφορα ;)
 

Συνημμένα

  • 86.jpg
    86.jpg
    41,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 88.jpg
    88.jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 24

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ο φίλος Τάσσος ήταν και είναι πάντα δυνατός!!! Κάνει ακριβώς ότι και ο Κμαν απλά σε πολύ χαμηλότερες τιμές!
Βέβαια έχει περισσότερο χρόνο επάνω που όμως αν κάνουμε τις εξισώσεις του συνολικού πακέτου εξόδων τότε μιλάμε πως η κάθε ντέβουσκα κοστίζει το ΙΔΙΟ στον καθένα! Απλά ο ένας τα δίνει στο χέρι ενώ ο άλλος σε έξοδα διαμονής, εισητήρια κ.α. εκτός απο τα λίγα στο χέρι!
Ο Κμαν όμως είναι μέγας ευεργέτης του φόρουμ διότι σας ανοίγει και τα μάτια και σας δίνει την συνταγή έτοιμη στο χέρι!
Ο μη διπλωματικός τρόπος γραφής του, τον κάνει αντιπαθητικό στον μέσο αναγνώστη! 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ δε γράφω στρογγυλά ούτε είμαι PC.Εγώ τα βλέπω ολα σπαστά σε γωνίες και το ένα σε αντίθεση με το άλλο και όπως τα βλέπω έτσι τα γράφω.Ετσι πρέπει να κάνεις αν θες να έχεις αποτέλεσμα.Δηλαδή πας για το αποτέλεσμα δε σε ενδιαφέρει η διαδικασία,παραβιαζεις τη διαδικασία για να έχεις αποτέλεσμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο φίλος Τάσσος ήταν και είναι πάντα δυνατός!!! Κάνει ακριβώς ότι και ο Κμαν απλά σε πολύ χαμηλότερες τιμές!
Βέβαια έχει περισσότερο χρόνο επάνω που όμως αν κάνουμε τις εξισώσεις του συνολικού πακέτου εξόδων τότε μιλάμε πως η κάθε ντέβουσκα κοστίζει το ΙΔΙΟ στον καθένα! Απλά ο ένας τα δίνει στο χέρι ενώ ο άλλος σε έξοδα διαμονής, εισητήρια κ.α. εκτός απο τα λίγα στο χέρι!
Ο Κμαν όμως είναι μέγας ευεργέτης του φόρουμ διότι σας ανοίγει και τα μάτια και σας δίνει την συνταγή έτοιμη στο χέρι!
Ο μη διπλωματικός τρόπος γραφής του, τον κάνει αντιπαθητικό στον μέσο αναγνώστη!  


Αμα μένεις εκεί μπορείς να περιμένεις και να διαλέγεις τις καλές ευκαιρίες.Είναι τελείως διαφορετικό από τον καμικάζι του ΠΣΚ που πρέπει να χτυπήσει μαζικά με μυδράλιο.
Και 10 μέρες να πας δεν έχει καμία σχέση με τριήμερο.Π.χ. βρίσκεις από το τίντερ και περιμένεις μέχρι να σκάσει αξιόλογη περίπτωση.
Το θέμα είναι οτι στις δυτικές χώρες ο χρόνος είναι χρήμα.Δηλαδή αν μπορείς να βγάλεις 200 ευρώ τη μέρα γιατί να σπαταλήσεις δυο μέρες διακοπών για να πληρώσεις 50% λιγότερα μια γκόμενα?Δηλαδή για να γλιτώσεις 30 ευρώ χάνεις 400.
Βάλε και τα έξοδα διαμονής που αθροίζονται,καθίσταται εντελώς ασύμφορο.
Βασικές αρχές των γαμησοnomics.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Wroclaw ήταν η μόνη φορά που πήγα να ξηγηθω στεγνά κασερι γιατί ήταν το τελευταίο βράδυ παραμονής μου.
Φλάσαρα σε ένα 20χρονο αστέρι που εκανε promotion σε strip club.

Ακου διάλογο για τον πούτσο που εκανα.Με σταματαει και αφού μου μιλαει στα Πολωνικά επειδή νομίζει ότι ειμαι Πολωνος,το γυρνάμε στο αγγλικό.

-Θελεις να ερθεις στο strip club,εχουμε ωραιες κοπέλες,μπορει αργότερα να κάνεις και σεξ με κάποια
-Αν δουλευεις και εσυ εκει,θα έρθω
-Όχι,εγω κάνω μόνο promotion,ειμαι φοιτήτρια.
-Είσαι πολυ όμορφη,δε θα πρεπε να εισαι εξω με τοση βροχή..
( τραγικός :jerking: ημιπυρφορίασα για λίγο)
-Και εγω σε παρατήρησα από μακριά
-Να περασω να σε πάρω όταν σχολάσεις;
-Δεν μπορω,μενω με το αγορι μου.
-Κάνεις μόνο promotion;Πόσα λεφτά σου δινουν;
-Μόνο Promotion,παιρνω 20ευρω.
-Σε λίγες ώρες πετάω,δεν έχω χρονο να σε φλερτάρω κανονικά..
Δε θελω να σε προσβάλλω,αλλά σίγουρα δεν κάνεις κάτι περα από promotion;
-Μόνο promotion
-Θα σου δώσω 150ευρω αν έρθεις όταν σχολάσεις στο δωματιό μου.
-Όχι,κανω μόνο promotion
-Είσαι σίγουρη;
-Ναι..

Ημουν στα πρώτα μου βήματα αρχηγέ,σχεδόν τρια χρόνια πριν.. :S

Η πρωτη και τελευταία φορά που φλάσαρα φραγκα σε γκόμενα

Πώς θα γινόταν ο αντίστοιχος διάλογος με εμένα.
Ελα στο μαγαζί,έχουμε ωραίες κοπέλες.
Είναι Πολωνέζες?
Ναι.Δε σου αρέσουνε?
Το αντίθετο.Γουστάρω πολύ Πολωνές.Δεν πιστεύω να έχετε τίποτα Ουκρανές,Ρωσίδες και άλλες bass class.
Οχι,έχουμε μόνο Πολωνέζες κοπέλες.Οι Πολωνεζες ειναι οι ομορφότερες γυναικες του κόσμου.Μονο Πολωνεζες ομορφες κοπελες.
Αυτό είναι αλήθεια.Και εσύ από εδώ είσαι από το Βρότσλαβ?
Ναι.
Μοιάζεις και πολύ Πολωνέζα.
Ευχαριστώ.
Χορεύεις και εσύ στο μαγαζί?
Οχι.
Κρίμα.Θα έριχνες σε όλες χαλαρά.
Χι,χι,χι.Θα μπεις μέσα?Ελα να μπεις μαζί μου.
Αν θες,σου δίνω αυτά.(ανοίγω το πορτοφόλι και φλασάρω τα χαρτονομίσματα).Αυτές γενικά κρατάνε μια ομπρέλλα και βρίσκονται υπό παρακολούθηση οπότε κάποιος κοιτάει αν φέρνουν πελάτες.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πώς θα γινόταν ο αντίστοιχος διάλογος με εμένα.
Ελα στο μαγαζί,έχουμε ωραίες κοπέλες.
Είναι Πολωνέζες?
Ναι.Δε σου αρέσουνε?
Το αντίθετο.Γουστάρω πολύ Πολωνές.Δεν πιστεύω να έχετε τίποτα Ουκρανές,Ρωσίδες και άλλες bass class.
Οχι,έχουμε μόνο Πολωνέζες κοπέλες.Οι Πολωνεζες ειναι οι ομορφότερες γυναικες του κόσμου.Μονο Πολωνεζες ομορφες κοπελες.
Αυτό είναι αλήθεια.Και εσύ από εδώ είσαι από το Βρότσλαβ?
Ναι.
Μοιάζεις και πολύ Πολωνέζα.
Ευχαριστώ.
Χορεύεις και εσύ στο μαγαζί?
Οχι.
Κρίμα.Θα έριχνες σε όλες χαλαρά.
Χι,χι,χι.Θα μπεις μέσα?Ελα να μπεις μαζί μου.
Αν θες,σου δίνω αυτά.(ανοίγω το πορτοφόλι και φλασάρω τα χαρτονομίσματα).Αυτές γενικά κρατάνε μια ομπρέλλα και βρίσκονται υπό παρακολούθηση οπότε κάποιος κοιτάει αν φέρνουν πελάτες.

Με τους πυρφόρους σαν το Kman έφτασαν οι τιμές του πληρωμένου στα 3000 Κίεβο..Πάνε και ανοίγουν πορτοφόλια και σκάνε τριπλές τιμές απο τις κανονικές.
ΣΤο πληρωμένο στο Κίεβο έφτασαν οι τιμές στα ύψη και θα ανεβαίνουν. Ζητάνε κατι 150$ αυτές για 1-2 ώρες και πάνε και τους τα δίνουν όλοι οι αγάμητοι..Ακόμα και στις μετριότητες.Αν και δεν ασχολούμαι με το πληρωμένο πάντα ρωτάω καμία μέσω mamba η αν μου πεί σε κανά μαγαζί πόσο θέλει και πετάνε χαλαρά 150$ πλέον και χωρίς να το συζητάνε  για λιγότερο..Με κάθε ΑραβόΤουρκο που έσκασε εκεί και με το kman να ανεβάζει τις τιμές στον θεό μάλλον στο μέλλον μόνο για στυλ love-τουρισμού θα αξίζει όπως πάω εγώ και όχι sex τουρισμού..

Ευτυχώς που οι normal κοπέλες δηλώνου ΟΧΙ επαφές με Άραβες,Ινδούς,Τούρκους κλπ (τους σιχαίνονται) οπότε περνάμε καλά...Αντίθετα ΠΟλωνία κάθονται σε αυτούς...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτή είναι οι Ουκρανία όπως την κατάντησαν στο πληρωμένο οι ανοιχτοχέρηδες..Κοιτάξτε τι ζητάει η χοντρη!!!!!!!!! Φυσικά ούτε τσάμπα δεν την πήδαγα αυτή...Απλά σαν πείραμα!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2017-10-11 at 18.21.28.png
    Screenshot 2017-10-11 at 18.21.28.png
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Screenshot 2017-10-11 at 18.22.21.png
    Screenshot 2017-10-11 at 18.22.21.png
    201,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Screenshot 2017-10-11 at 18.21.57.png
    Screenshot 2017-10-11 at 18.21.57.png
    105,1 KB · Εμφανίσεις: 17

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
[quote
Αυτη απο Χαρκοβο , λιγο ντροπαλη την εβγαλα δυο τρεις φωτο στα πεταχτα  :grin:

Τάσο, άμα κάνεις κέφι ρίξε καμία πληροφορία:
το Χάρκοβο τι λέει (bar/clubs, μέρα κτλ)?
Εσύ κάθεσαι μεγάλα διαστήματα εκεί ή πας ταξιδακια?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Με τους πυρφόρους σαν το Kman έφτασαν οι τιμές του πληρωμένου στα 3000 Κίεβο..Πάνε και ανοίγουν πορτοφόλια και σκάνε τριπλές τιμές απο τις κανονικές.
ΣΤο πληρωμένο στο Κίεβο έφτασαν οι τιμές στα ύψη και θα ανεβαίνουν. Ζητάνε κατι 150$ αυτές για 1-2 ώρες και πάνε και τους τα δίνουν όλοι οι αγάμητοι..Ακόμα και στις μετριότητες.Αν και δεν ασχολούμαι με το πληρωμένο πάντα ρωτάω καμία μέσω mamba η αν μου πεί σε κανά μαγαζί πόσο θέλει και πετάνε χαλαρά 150$ πλέον και χωρίς να το συζητάνε  για λιγότερο..Με κάθε ΑραβόΤουρκο που έσκασε εκεί και με το kman να ανεβάζει τις τιμές στον θεό μάλλον στο μέλλον μόνο για στυλ love-τουρισμού θα αξίζει όπως πάω εγώ και όχι sex τουρισμού..

Ευτυχώς που οι normal κοπέλες δηλώνου ΟΧΙ επαφές με Άραβες,Ινδούς,Τούρκους κλπ (τους σιχαίνονται) οπότε περνάμε καλά...Αντίθετα ΠΟλωνία κάθονται σε αυτούς...

Εγώ το έγραψα σα φανταστικό διάλογο στην Πολωνία αν έβλεπα μια να κάνει promotion στο στριπτιζάδικο.
Δεν καταλαβαίνεις το χιούμορ.
Λέω ελπίζω να έχετε μόνο Πολωνέζες.Αυτό είναι ειρωνικό γιατί στην Πολωνία λένε οι ντόπιοι μόνο Ουκρανές και Ρωσίδες δουλεύουνε σε τέτοια μαγαζιά.
Μετά λέω δε θέλω Ουκρανές γιατί είναι bass class ενώ όλοι πιστεύουν οτι οι Ουκρανές είναι πολύ ανώτερες εμφανισιακά από τις Πολωνές.Οπότε η promoter σκέφτεται
1.Αυτός ο ξένος είναι τελείως μαλάκας,δεν έχει ξαναπατήσει ανατολική Ευρώπη και πιστεύει σε προκαταλήψεις
2.Αυτός ο ξένος είναι χιουμορίστας
3.Αυτός ο ξένος όντως γουστάρει Πολωνές
4.Αυτός ο ξένος θεωρεί οτι οι Πολωνές είναι εύκολες και πουτάνες
5.Αυτός ο ξένος ήρθε εδώ για να γαμήσει
Οπότε μπαίνω αυτόματα στο frame sex tourist που είναι το επιδιωκόμενο.Η γκόμενα αναγνωρίζει μπροστά της έναν καυλωμένο σκύλο που είναι έτοιμος σε γενναίες θυσίες για να γαμήσει.
Αν λοιπόν είναι και του σκυλογαμησιού δέχεται την προσφορά.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Αυτή είναι οι Ουκρανία όπως την κατάντησαν στο πληρωμένο οι ανοιχτοχέρηδες..Κοιτάξτε τι ζητάει η χοντρη!!!!!!!!! Φυσικά ούτε τσάμπα δεν την πήδαγα αυτή...Απλά σαν πείραμα!!

 :new_shocked: :tooth:

ουτε 10 ευρω δεν αξιζει να δωσεις γι'αυτη οχι 250$ που ζηταει η φακλανα  :uglystupid:. Πες μου κατι ρε δοκτορα πως το εξηγεις εσυ αυτο (δλδ την ανατημηση των τιμων σε αστρονομικα επιπεδα  :headbang:) διοτι ανεβαινεις συνεχεια ουκρανια

με αυτα που γραφονται εδω στο νιμα η ουκρανια αποδεικνειεται ακριβοτερη επιλογη στον πληρωμενο ερωτα απο πολλες προηγμενες ευρωπαικες χωρες με υψηλο βιοτικο επιπεδο

εγω προτιμω κεντρικη ευρωπη που ειναι πιο φθηνο το γαμησι. ειδικα τα flatrate bordells στη γερμανια ειναι value for money επιλογη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Αν λοιπόν είναι και του σκυλογαμησιού δέχεται την προσφορά.

:tooth: :tooth: :tooth:

αν ειναι ρε κμαν2 να φερω και εγω το σκυλο μου να ριξει κανενα μανικι και αυτος κριμα δεν ειναι να μεινει αγαμητος  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εννοώ ότι στην Πολωνία δεν πρέπει να κάνεις DHV(display of high value) αλλά DLV(display of low value).Αντί δηλαδή να εμφανίζεσαι σαν κυριλέ businessman και γαμπρός παρουσιάζεσαι σαν καυλωμένος σκύλος και οι γκόμενες γουστάρουνε γιατί έχουν εμπιστοσύνη.Σου λέει αυτό το είδος άντρα το ξέρω είναι ο ξαναμμένος ψωλάριος που θέλει να ξεσκίσει το πολωνικό μου κωλαράκι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ένα κλασσικό κομπλιμέντο είναι wygladasz za duzo Polka(φαίνεσαι και πολύ Πολωνέζα).Αυτό σημαίνει έχεις butterface με ασύμμετρη μεγάλη μύτη και αραιά μαλλιά με φτηνό μέικ απ.Αν όμως έχεις πείσει τις γκόμενες ότι καυλώνεις με Πολωνές λόγω βυζιων,μπουτιών οι γκόμενες κολακεύονται.Σου λέει αυτός καυλώνει εδώ και εγώ μπορώ να ικανοποιήσω την καύλα του για Πόλκες.
Εκτός αν καταλάβουν ότι λες jestes duza Polka(είσαι χοντρή Πολωνέζα) οπότε θυμώνουν και πρέπει να εξηγήσεις τι εννοείς.
Στα αγγλικά είναι απλό you look very polish darling και η γκόμενα χαμογελάει αν καταλάβει τι λες.Συνήθως απαντάνε
Of course I look polish.Because I am polish.
-That is true darling,you are slavic girl.
-I am 100% slavic.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom