Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Παιδιά είπα μια κουβέντα αλλά μην το ξεφτιλίζουμε ! Οι Ρώσοι δεν είναι παθητικοί τύποι και ο ίδιος που είναι ευγενικότατος και ανεκτικός αν θιχτεί μπορεί να γίνει θηρίο ανήμερο!
Η ανεκτικότητα στην πολυγαμικότητα των γυναικών τους έχει να κάνει στο ότι τις έχουν παντρευτεί μικρές και μετά από χρόνια γάμου σε ηλικίες έντονης σεξουαλικότητας αν δεν κάνουν τα στραβά μάτια θα διαλύσουν τους γάμους τους!Αν παντρευετούν στα 20 τότε στα 30 αν δεν υπάρχει χαλάρωση για μια 5αετία στη σχέση τότε διαλύεται και ο καθένας τον δρόμο του! Η γυναίκα δουλειά παιδιά και πούτσα και ο άντρας αλκοόλ κάθε βράδι! 
Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν είναι ...παράδοση ή "φιλοξενία"! Αυτά τα κάνουν μεταξύ τους σε ειδικούς κύκλους φιλίας! Αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι!
Τέλος το μεγάλο plus της ανεκτικότητας των Ρώσων στην ελευθερία που δίνουν στις γυναίκες τους είναι πως αυτές ψάχνονται και τους βρίσκουν άλλες για τρίο! Και υπάρχουν πολλές διαθέσιμες να γαμηθούν με ζευγάρια! Κι αυτή η  πληροφορία διασταυρωμένη!

Σωστά τα λες, κ οι δικές μου πληροφορίες αυτό λενε.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σωστά τα λες, κ οι δικές μου πληροφορίες αυτό λενε.
Φίλε το να έχεις μια Ρωσίδα και να την Γαμάς "παραδοσιακά" είναι δώρο-άδωρο! Κάτι σαν το iphone που ένας τεχνικός μου είπε πως ο μέσος χρήστης χρησιμοποιεί το 5% μόνο από τις δυνατότητες του τηλεφώνου! Με τη Ρωσίδα μπορείς να κάνεις πολλά! Το μόνο κακό για εμάς είναι οτι δεν προλαβαίνουμε να τις χορτάσουμε στις λίγες μέρες που έρχονται ή πάμε εμείς εκεί!  

Και τονίζω Ρωσίδες!!! Ουκρανέζες και Πολωνέζες δεν δέχονται κουβέντα για ομαδικά ή κάτι διαφορετικό στο κρεβάτι απο αυτά που ξέρουν!
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Ναι συμφωνώ απολύτως, θέλει λίγο χρόνο για να μπεις σε άλλα κόλπα. Βέβαια τα βασικά: CIM,CIF κτλ. είναι στα στάνταρ από 1ο γαμήσι.

Και τονίζω Ρωσίδες!!! Ουκρανέζες και Πολωνέζες δεν δέχονται κουβέντα για ομαδικά ή κάτι διαφορετικό στο κρεβάτι απο αυτά που ξέρουν!

Καλά με λίγο χρόνο όλες πείθονται (είναι θέμα εμπιστοσύνης), ακόμα και οι Ελληνίδες. Οι γυναίκες είναι πάντα πιο "ανώμαλες" από ότι δείχνουν.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ναι συμφωνώ απολύτως, θέλει λίγο χρόνο για να μπεις σε άλλα κόλπα. Βέβαια τα βασικά: CIM,CIF κτλ. είναι στα στάνταρ από 1ο γαμήσι.

Καλά με λίγο χρόνο όλες πείθονται (είναι θέμα εμπιστοσύνης), ακόμα και οι Ελληνίδες. Οι γυναίκες είναι πάντα πιο "ανώμαλες" από ότι δείχνουν.
Εδώ είναι που μπαίνει το εθνικό χαρακτηριστικό στη μέση! Οι Ουκρανίδες ή πολωνέζες θα κερατώσουν κρυφά και στη χώρα τους τους άντρες τους! Η Ρωσίδα αν δεν έχει κάποιο τραμπούκο άντρα που θα τη ξυλοφορτώσει θα γυρίσει και θα του πει---> "Πάω διακοπες με τις φίλες μου και για Χ μέρες μην με ενοχλήσεις"
Στη δική μου περίπτωση ο άντρας ίδιος είπε στη γυναίκα του " πήγαινε πέρνα καλά με το παιδί, αφού εμείς είμαστε συνέχεια μαζί"
Υπάρχει περίπτωση Πολωνός ή Ουκρανός να κάνει κάτι τέτοιο για μεσογειακό????
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Αυτό με τις παντρεμένες που είναι μόνες τους διακοπές το έχω δει πολύ σε Ρωσσίδες. Ο άντρας δουλεύει κ αυτές διακοπάρουν. Τώρα για ρητή άδεια να γαμηθεί δεν το έχω δει, αλλά θεωρώ ότι θα παίζει.

Να σε ρωτήσω, από φαΐ τι παίζει Μόσχα βρίσκεις να φάς καλά κ να μην σου πιάσουν τον κώλο?
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Εδώ η ερώτηση που κάνουν οι περισσότεροι είναι
Γιατί να πάω Ρωσία,Λευκορρωσία ή Πολωνία όταν υπάρχει δίπλα η Ουκρανία?Ποια είναι τα πλεονεκτήματα οποιασδήποτε σλαβικής χώρας σε σχέση με Ουκρανία?

Εγώ είδα 2 μεινεκτήματα στο Κίεβο (μπορεί να έτυχε τον καιρό που πήγα):

1. Τα bar/club το βράδυ δεν έχουν πολλές γκόμενες μόνες ωραίες (μιλάω για καθημερινές), αν συγκρίνεις με τον πλυθησμό της πόλης. Δεν βγαίνει ο κόσμος δηλαδή. Νομίζω η αιτία είναι οι πολύ χαμηλοί μισθοί.
2. Επίσης έβλεπα κάποιες ίδες φάτσες, κ πολλές τις έκοψα ψιλο-σπονσορέτες κτλ. Υπήρχαν κ οι καθαρές επαγγελματίες που έλεγες "γεια" και σου έλεγαν τόσο πάει.
3. Αγγλικά: ένα 30 τα εκατό (ηλικίες 20-30) μπορεί να συνενοηθεί. Και όσο πιο μουνάρες είναι τόσο μειώνεται το ποσοστό.

Παραθέτω αναλυτικά τις παρατηρήσεις μου:
1. The bar, Arena: Μέτρια γενικά ποιότητα, ωραία γκόμενα έψαχνες με το κιάλι.
2. Chi: Μπορούσες να δεις πολύ καλή ποιότητα αλλά ερχόντουσαν κυρίως με άντρες στα τραπέζια. Ανοίγει μόνο ΠΣ. Μόνα τους 8αρια αντε ~10 σε όλο το μαγαζί.
3. Coyotte Ugly: Κούκος καθημερινές.
4. Skybar: Πήγα Πέμπτη αν θυμάμαι καλά, ίδια περίπου κατάσταση όπως Chi με χαμηλότερη ποιότητα. Ανοίγει ΠΠΣ μόνο.
5. Carribean: Η καλύτερη επιλογή κατά τη γνώμη μου, έχει κόσμο κάθε μέρα. Ανταγωνισμός της πλάκας από Α/Τ. Αρκετές επαγγελματίες. Κατά μέσο όρο θα έβλεπες 2-3 ωχτάρια μόνα τους.
6. Shooters: tourist-trap τελείως με όλες τις μέτριες που δεν πρέπει να τις γαμάνε οι Ουκρανοί. Πήγα μία κ δεν ξαναπήγα.
7. Forsage: ελλεινό μαγαζί, μία απ' τα ίδια με Shooters.
8. D'lux: Πήγα μια Πέμπτη, είχε πάρτυ κ ουρά στην είσοδο. Δεν εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα, δεν ξέρω όμως.

Αν πχ στη Μόσχα ισχύει αυτό που λέει ο Glock δηλ.:
1. Έχει κάθε μέρα πολλές ωραίες γκόμενες στα μαγαζιά. Δηλαδή τόσα 8αρια που λέει για το Gypsy δεν τα βλέπεις καθημερινή Κιεβο με τίποτα.
2. Μιλάνε όλες Αγγλικά (αυτό πραγματικά με εξέπληξε, σίγουρα ρε Glock??)

Τότε το κοντράρει το Κίεβο.

Παρακαλώ όσους τα είδαν διαφορετικά να με διορθώσουν, να ρέει η πληροφορία...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτό με τις παντρεμένες που είναι μόνες τους διακοπές το έχω δει πολύ σε Ρωσσίδες. Ο άντρας δουλεύει κ αυτές διακοπάρουν. Τώρα για ρητή άδεια να γαμηθεί δεν το έχω δει, αλλά θεωρώ ότι θα παίζει.

Να σε ρωτήσω, από φαΐ τι παίζει Μόσχα βρίσκεις να φάς καλά κ να μην σου πιάσουν τον κώλο?
Το εστιατόριο γενικά στη Μόσχα είναι ακριβή υπόθεση! Πήγα σε ένα μέτριο στο Νίζνι και πλήρωσα 50-60Ε για 2 άτομα όταν πολωνία για κάτι παρόμοιο θα έδινα 25-30! Γενικώς αν πάρεις μερίδα στη μόσχα είναι 10-15 ευρώ και δεν χορταίνεις! Πολλά έχουν Bussines lounge που είναι 5 ευρώ που πάλι όμως είναι λίγο!
Εκεί όμως που τρώγαμε καλά ποιοτικά και πολύ σε νορμάλ τιμές είναι το Ταιλανδέζικο μέσα σε ένα Εμπορικό που έχει και διεθνή κουζίνα! Λέγεται dva palatski (δύο ξυλάκια) και είναι αλυσίδα! Είναι μονίμως γεμάτο και έχει πάντα γκομενάκια!
Επίσης αυτό που είχα πάντα στο δωμάτιο στη Μόσχα είναι κόκκινο χαβιάρι απο το σούπερ μάρκετ(έχει διαφορετικό τρόπο παραλαβής στο ταμείο) και μαύρο ψωμάκι! Απίστευτη γευση και πολύ υγιεινά! Σε μια παλιά μου που ήρθε δωμάτιο είχα και ένα γλυκό αφρώδες οίνο και γούσταρε αφάνταστα!!  
 

Συνημμένα

  • IMG_9335.JPG
    IMG_9335.JPG
    1 MB · Εμφανίσεις: 62

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φίλε το να έχεις μια Ρωσίδα και να την Γαμάς "παραδοσιακά" είναι δώρο-άδωρο! Κάτι σαν το iphone που ένας τεχνικός μου είπε πως ο μέσος χρήστης χρησιμοποιεί το 5% μόνο από τις δυνατότητες του τηλεφώνου! Με τη Ρωσίδα μπορείς να κάνεις πολλά! Το μόνο κακό για εμάς είναι οτι δεν προλαβαίνουμε να τις χορτάσουμε στις λίγες μέρες που έρχονται ή πάμε εμείς εκεί!  

Και τονίζω Ρωσίδες!!! Ουκρανέζες και Πολωνέζες δεν δέχονται κουβέντα για ομαδικά ή κάτι διαφορετικό στο κρεβάτι απο αυτά που ξέρουν!

Οι Πολωνέζες κάνουν ό,τι ανωμαλία θες,τι λες τώρα?Μίας της πρότεινα όταν ήταν έγκυος να τη γαμήσει σκύλος και είχε δεχτεί.
Οι Πολωνέζες είναι σα γουρούνια μπορούν να κινηθούν απίστευτα χαμηλά.
Ρωσίδες Ουκρανές κάνουν βέβαια πολύ ευκολότερα παρτούζα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γενικά τους αρέσουν οι ανωμαλίες.Συνήθως ρωτάνε ποια ανωμαλία σου αρέσει και ο,τι πεις το κάνουνε.Μια θυμάμαι τη ρώτησα σου αρέσει το κατούρημα και απαντάει ναι,αλλά θέλω να κατουρήσεις εσύ εμένα.
Μια άλλη εστελνε μηνύματα φτάνω σε οργασμό όταν φαντασιώνομαι ότι γλύφω τον κωλο σου και τέτοια.
Η πλάκα είναι με τις παντρεμένες που έρχονται και κάνουν τα πάντα όλα και μετά γυρνανε στους άντρες τους και τους περνάνε γενεες δεκατέσσερις για απιστία.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ο ιντερνετικος Κμαν το κανει χαλαρα!!!
Ο πραγματικος δυσκολα ....

Εγώ για κάτι τέτοια post είμαι γραμμένος στο bou.

Φαντάζομαι και το διάλογο:
-Καυλιαρα φαίνεσαι,σε έχει γαμήσει ποτέ βαλκανικό τσομπανόσκυλο;
-Αχ Balkan Master,πως τα λες έτσι, γαμησέ με σαν σκυλί τώρα.Γαβ!Γαβ!
-Δεν κατάλαβες,να φέρω μια τον Αζορ που εχω δεμένο στην αυλή να σου ρίξει έναν στα γρήγορα.
-Αχ Αφέντη,μέσα στο μυαλό μου είσαι.Η μάνα μου,η θεία μου και η ξαδέρφη μου στο χωριό,μετά τον 8ο μήνα γαμιόντουσαν μόνο με το σκύλο μας.Κάνει καλό στο έμβρυο.
-Αζόοοοοοορρρρ

Μου αρέσουν τα παράλληλα κμανικά συμπαντα.
Είναι ΜΟΡΦΗ και ΤΙΤΑΝΑΣ,λίγοι μπορούν να τον κατανοησουν.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ είδα 2 μεινεκτήματα στο Κίεβο (μπορεί να έτυχε τον καιρό που πήγα):

1. Τα bar/club το βράδυ δεν έχουν πολλές γκόμενες μόνες ωραίες (μιλάω για καθημερινές), αν συγκρίνεις με τον πλυθησμό της πόλης. Δεν βγαίνει ο κόσμος δηλαδή. Νομίζω η αιτία είναι οι πολύ χαμηλοί μισθοί.
2. Επίσης έβλεπα κάποιες ίδες φάτσες, κ πολλές τις έκοψα ψιλο-σπονσορέτες κτλ. Υπήρχαν κ οι καθαρές επαγγελματίες που έλεγες "γεια" και σου έλεγαν τόσο πάει.
3. Αγγλικά: ένα 30 τα εκατό (ηλικίες 20-30) μπορεί να συνενοηθεί. Και όσο πιο μουνάρες είναι τόσο μειώνεται το ποσοστό.

Παραθέτω αναλυτικά τις παρατηρήσεις μου:
1. The bar, Arena: Μέτρια γενικά ποιότητα, ωραία γκόμενα έψαχνες με το κιάλι.
2. Chi: Μπορούσες να δεις πολύ καλή ποιότητα αλλά ερχόντουσαν κυρίως με άντρες στα τραπέζια. Ανοίγει μόνο ΠΣ. Μόνα τους 8αρια αντε ~10 σε όλο το μαγαζί.
3. Coyotte Ugly: Κούκος καθημερινές.
4. Skybar: Πήγα Πέμπτη αν θυμάμαι καλά, ίδια περίπου κατάσταση όπως Chi με χαμηλότερη ποιότητα. Ανοίγει ΠΠΣ μόνο.
5. Carribean: Η καλύτερη επιλογή κατά τη γνώμη μου, έχει κόσμο κάθε μέρα. Ανταγωνισμός της πλάκας από Α/Τ. Αρκετές επαγγελματίες. Κατά μέσο όρο θα έβλεπες 2-3 ωχτάρια μόνα τους.
6. Shooters: tourist-trap τελείως με όλες τις μέτριες που δεν πρέπει να τις γαμάνε οι Ουκρανοί. Πήγα μία κ δεν ξαναπήγα.
7. Forsage: ελλεινό μαγαζί, μία απ' τα ίδια με Shooters.
8. D'lux: Πήγα μια Πέμπτη, είχε πάρτυ κ ουρά στην είσοδο. Δεν εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα, δεν ξέρω όμως.

Αν πχ στη Μόσχα ισχύει αυτό που λέει ο Glock δηλ.:
1. Έχει κάθε μέρα πολλές ωραίες γκόμενες στα μαγαζιά. Δηλαδή τόσα 8αρια που λέει για το Gypsy δεν τα βλέπεις καθημερινή Κιεβο με τίποτα.
2. Μιλάνε όλες Αγγλικά (αυτό πραγματικά με εξέπληξε, σίγουρα ρε Glock??)

Τότε το κοντράρει το Κίεβο.

Παρακαλώ όσους τα είδαν διαφορετικά να με διορθώσουν, να ρέει η πληροφορία...

Εγώ έχω πεί απλά ακούστε όσους πάνε και ακυρώστε τους φαντασιόπληκτους στυλ kman...Νύχτα δεν αξίζει Κίεβο..Σας είπα όποιος πάει θα αρχίσει να γράφει τα ίδια..

Ο κμαν μετα τη ιστορία με την έγγυο και το σκύλο πλέον χάνει οποιοδήποτε σεβασμό/σοβαρότητα απο μένα στα λεγόμενα του..Και λυπάμαι αυτούς που τον υποστηρίζουν. Αν υπάρχει άτομο εδω δηλαδή που υποστηρίζει  πως είναι αληθινές αυτές οι ιστορίε Και περιμένει να τον πάρουμε σοβαρά..Τρελένομαι που το φαίνονται φίδια τα λεγόμενα μου δηλαδη πως απλά πηδάω νορμαλ γκόμενες απο Κίεβο μέσω διαδικύου αλλά οι ιστορίες με σκυλιά και εγγύους ειναι αληθινές!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εγώ έχω πεί απλά ακούστε όσους πάνε και ακυρώστε τους φαντασιόπληκτους στυλ kman...Νύχτα δεν αξίζει Κίεβο..Σας είπα όποιος πάει θα αρχίσει να γράφει τα ίδια..

Ο κμαν μετα τη ιστορία με την έγγυο και το σκύλο πλέον χάνει οποιοδήποτε σεβασμό/σοβαρότητα απο μένα στα λεγόμενα του..Και λυπάμαι αυτούς που τον υποστηρίζουν. Αν υπάρχει άτομο εδω δηλαδή που υποστηρίζει  πως είναι αληθινές αυτές οι ιστορίε Και περιμένει να τον πάρουμε σοβαρά..Τρελένομαι που το φαίνονται φίδια τα λεγόμενα μου δηλαδη πως απλά πηδάω νορμαλ γκόμενες απο Κίεβο μέσω διαδικύου αλλά οι ιστορίες με σκυλιά και εγγύους ειναι αληθινές!!

2 χρόνια Πολωνια και δεν σου έκατσε ούτε μια σκυλοπαρτούζα;
Σαν το Fidel και εσύ,τελείως άμπαλος..
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγώ για κάτι τέτοια post είμαι γραμμένος στο bou.




Μου αρέσουν τα παράλληλα κμανικά συμπαντα.
Είναι ΜΟΡΦΗ και ΤΙΤΑΝΑΣ,λίγοι μπορούν να τον κατανοησουν.
:hi: :hi: :hi:

Που να προλάβαινες και τον Ντάβαριτς που loggαρε λιώμα στο ποτό κάθε βράδι!! Η προηγούμενη γενιά δεν είχε καμιά σχέση με τη δική μας "ψευτο"σοβαρή που γράφουμε τώρα ! Και μορφωμένοι και τρελοκομεία! Εμείς τι είμαστε?....

Απολαυστε λίγο ντάβαριτσ στα ...σοβαρά του για να μαθαίνουν οι νέοι και να θυμούνται οι παλιοί -->

παμε στην τεταρτη δημοτικου τορα!!!  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  λοιπον οι ανατολικοι δεν εχουν μαθει να σκευτονται ουτε το επιδιοκουν!!! επι κουμουνισμου Η ασφαλεια και το κομα σκεφτοταν και ο λαος εκανε  ξερα και τεζα!!! s&m_2 s&m_2 s&m_2 οταν καποιος δεν εκανε η δεν σιμφονουσε εξαφανιζονταν χορισ πολα πολα!!!!! ο κουμουνισμος επαψε να υπαρχει στα χαρτια  ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΟΜΟς ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΝ  Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!  για οποιαδιποτε κατασταση εχουν μαθει να κανουν 5 πραγματα και μεχρι εκει 1,,2,3,4,5 και τελος!!! αυτα ξερουν αυτα κανουν και τελος !!!!!!ολοι μα ολοι και ειναι λεσ και εχεις απεναντι σου το ιδιο ακριβος ατομο!!!! ΑΥΤΑ ΤΑ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΟς ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥς ΑΣΦΑΛΙΤΕς ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ DNA ΤΟΥς και εφαρμοστηκαν με το πιστολι στο κεφαλι τους!!!!!!!!!! αν πας τορα εση να αλλαξεις την νοοτροπια τους και το σκεπτικο τους σιμφονα με τον διτικο τροπο σκεψης ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΑΠΕΙΡΟ!!!!!!!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny απλα θα φας παραμιθιασμα αναλογα με τα λευτα που εχεις στην τσεπη σου και νυχτα με φεγγαρι!!!!!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny λα ρεβεντερε!!!!!!!!! 2funny 2funny 2funny εχετε για βρυσουλες λογκοι βουνα ραχουλες
ο μονοσ τροπος ειναι να γινεις εση ο ξενος ανατολικος στην νοοτροπια!!!!!!!! μονο αν υπαρχει σοβαρος λογος!!! γιατι απλα πρεπει να γινεις απο ανθροπος ζοο!!! και θελει παρα πολλα χρονια!!!  διστιχος ετσι ειναι αυτα αλλοστε πεζεισ μπαλα εκτος εδρασ!!!!!!!!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!  στα μπουρδελιακα τορα παρτε μια απο της διαολισες που μια απο της κιριες ασχολιεστης ειναι να ευλογαει  2funny 2funny 2funny 2funny τα καλα κολ γκερλς σε ολη την ευροπη μεχρι ελβετια η χαρη τηςς 2funny 2funny 2funny  ακουστε το βιντεο !!! τα ρουμανικα ειναι πολι κοντα στα ιταλικα καταλαβενεις της χορες που λεει!!  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  αυτο ειναι γκομενακι καλο για τον κυριο σατανιδη!!!!!!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!  και φορτομενο τεζα!!!!!!!!!!  δεν την γλητονεισ με αυτους ουτε στον πλανητη αρη!!!!!!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  η καλη καργιολα στην ευροπη εχει και την ευλογιτρατης απο πισο  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny και οταν δεν ειναι στην ευροπη η ευλογιτρα κανει την δουλεια μεσο τιλεφονου και μεσο σκαυπ!!!! χαιτεκκ λεμε!!!!!! ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΑΑ ΛΕΥΤΑ ΟΜΟς ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΑΑ ΘΙΜΑΤΑ     αν μια απο αυτες της ευλογιτρες δεν ξερει η δεν φερνει αποτελεσμα την σαπιζουν στο ξιλο το ελαφριτερο!!!!! η καρλα μπρουνι λεγετε οτι εχει μια ρουμανα ευλογιτραα επονημη!!!! οπος και πολλα σθπερ μοντελα στην ιταλια!!!!!!!!!  ΣΚΟΡΔΑΑΑΑΑ!! ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ !!!!!!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!  οι ρουμανοι την προτη μερα της ανοιξης κρεμανε σε οτι εχουν και δεν εχουν πλεξουδες με σκορδα!!!!!!!!! ειανι αντιδοτο παροδισιακο!!!! 2funny 2funny 2funny  τεσπα σασ τα πα και αυτα αντε!!! παμε για την πεμτη διμοτικου!!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

Αλλά και σε  Απίστευτη ιντερνετική πανδαισία ---->


milame για πολααα χαπιαα 2funny 2funny λιγμενα και γενοσημα !!! τεσ πα επι προσοπικου καηρο  2funny 2funny 2funny αλλοστε εκτος απο τον ρεντ δεν με ξερη και κανενας αλλος στο θεμα τορα!!! εγο βαζο λαιβ καμερες και οχι φοτο   Jerking Off Jerking Off :jerking:λεω ακριβος τησ τιμες για της αλφα εθνικη καργιολες και τι ακριβος κανουν και οχι οτι φανταζομε  της καργιολες της σιναντας sε ολα τα καλα μερη και οχι σε ολλα τα χαλια Uglystupid Uglystupid Uglystupid  πχ τα μολλ της ουκρανειας ειναι αριστα σε σχεση με τα ευροπαικα και σε πολλε σ περιπτοσεις ανοτερα οι ντισκο τα κλαμπ και τα καφε τεζα χλιδα !!! τα χοτελ και τα σπιτια που ασχολουντε οι πουτανες ειναι τεζα και αυτα αναλογα το πορτοφολι σου ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕς ΜΙΛΑΟ ΟΡΝΕΙΟ Uglystupid Uglystupid  βεβεα το χεις παραγαμησει χοντρεε κλονοπιεε  Jerking Off Jerking Off Jerking Off Jerking Off Jerking Off ποσα χρονια εχεις να γαμησεις ???2funny 2funny 2funny  τεσπα τα λεμε μαγκεςς ονειροο ζζοο μην με ξηπνατεεε Jerking Off Jerking Off Jerking Off Jerking Off  ελλαδαρα λεβεντσσ Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! που ειναι ο πορνομιτσους να μας πει τι γινετε εκλογικα??? Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!

κολοπαιδιαα Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff λιγα με τον τσαροο εεεεε Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff  s&m_2 s&m_2 s&m_2 s&m_2 αντεεε !!!!! γαμο τα θτιααα τα τραγιααααα !!!!μονο εγο θα το γαμηοσοσοοοοοοο  2funny 2funny 2funny 2funny κολοπαρτουζιαριδες!!! ουζα ουζα παρτουζα!!! παλιομπουρδελιαρηδεςςς!!!!  υ.γ ο μπουλνοζας τορα τα χριστουγενα κατεβαζει διπλετα πιο τεζαα ειδα βεκοντκτααατ!!! !! αρε εελιναραδες αν δεν ειταν και το ανατολικο μπλοκ!!!!  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  νταβαριτσσ σπικινγκκ!!! 17 νοεμβρη!!! Wink Wink Wink Wink  Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εγώ για κάτι τέτοια post είμαι γραμμένος στο bou.

Φαντάζομαι και το διάλογο:
-Καυλιαρα φαίνεσαι,σε έχει γαμήσει ποτέ βαλκανικό τσομπανόσκυλο;
-Αχ Balkan Master,πως τα λες έτσι, γαμησέ με σαν σκυλί τώρα.Γαβ!Γαβ!
-Δεν κατάλαβες,να φέρω μια τον Αζορ που εχω δεμένο στην αυλή να σου ρίξει έναν στα γρήγορα.
-Αχ Αφέντη,μέσα στο μυαλό μου είσαι.Η μάνα μου,η θεία μου και η ξαδέρφη μου στο χωριό,μετά τον 8ο μήνα γαμιόντουσαν μόνο με το σκύλο μας.Κάνει καλό στο έμβρυο.
-Αζόοοοοοορρρρ

Μου αρέσουν τα παράλληλα κμανικά συμπαντα.
Είναι ΜΟΡΦΗ και ΤΙΤΑΝΑΣ,λίγοι μπορούν να τον κατανοησουν.

Στην ουσια του θεματος ο κμαν ειναι ακριβως μεσα. Απλα στην εκφραση, παρασυρεται απο το αχαλινωτο παθος και καβλα που του ξυπναν σα σλαβικα μουνολιβαδα.  Η ψυχρη υπολογιστικη μηχανη που λεγεται κμαν, μπορει στην καθεαυτο πραξη να επιβαλλεται , αλλα στην εκφραση, εξιστοριση και γραφη τουλαχιστον αφηνει σκοπιμα τα παθη και ενστικτα να βγουν στον επιφανεια καθως εκφραζεται
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Στην ουσια του θεματος ο κμαν ειναι ακριβως μεσα. Απλα στην εκφραση, παρασυρεται απο το αχαλινωτο παθος και καβλα που του ξυπναν σα σλαβικα μουνολιβαδα.  Η ψυχρη υπολογιστικη μηχανη που λεγεται κμαν, μπορει στην καθεαυτο πραξη να επιβαλλεται , αλλα στην εκφραση, εξιστοριση και γραφη τουλαχιστον αφηνει σκοπιμα τα παθη και ενστικτα να βγουν στον επιφανεια καθως εκφραζεται

Ο kman αν θέσουμε ως παράμετρο το στεγνό γαμήσι με όσο το δυνατόν διαφορετικες παρτενερ(πουτανέρ θα έγραφαν οι κακοπροαίρετοι   :knuppel: ) σε λίγες μερες διαμονης,είναι κορυφαίος.
Είναι και συναισθηματικά νεκρος,έχει μεγάλη εμπειρια με τις μουρλες,δεν πέφτει εύκολα σε παγιδες,στροφάρει ο εγκεφαλος,κ.λ.π.

Αλλά όταν είναι να γράψει για τα έπη στα Σλαβικά μουνολιβαδα,θυμάται τους τροφαντούς Σλαβικους κωλους και το πατροπαραδοτο Πολωνέζικο τσιμπουκι,φευγει το αίμα από κεφαλι προς τα κάτω,πιάνει το πληκτρολόγιο και μας χαρίζει μαργαριτάρια...

Ομως αν δεν έγραφε αυτά τα μαργαριτάρια τα προηγουμενα χρονια,δε θα είχα πάει ποτέ Πολωνία και Ουκρανία.
Η Τσεχία ηταν προσωπική μου επιλογή,αλλά από τον καναπέ μου για τις πρώτες πορνοεκδρομές με σήκωσε ο kman με οσα εγραφε.

@Glock έχω προλάβει Ντάβαριτς και λοιπούς που δεν γράφουν πια  :grin:
Kαι τους καυγαδες και ολα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ο kman αν θέσουμε ως παράμετρο το στεγνό γαμήσι με όσο το δυνατόν διαφορετικες παρτενερ(πουτανέρ θα έγραφαν οι κακοπροαίρετοι  :knuppel: ) σε λίγες μερες διαμονης,είναι κορυφαίος.
Είναι και συναισθηματικά νεκρος,έχει μεγάλη εμπειρια με τις μουρλες,δεν πέφτει εύκολα σε παγιδες,στροφάρει ο εγκεφαλος,κ.λ.π.

Αλλά όταν είναι να γράψει για τα έπη στα Σλαβικά μουνολιβαδα,θυμάται τους τροφαντούς Σλαβικους κωλους και το πατροπαραδοτο Πολωνέζικο τσιμπουκι,φευγει το αίμα από κεφαλι προς τα κάτω,πιάνει το πληκτρολόγιο και μας χαρίζει μαργαριτάρια...

Ομως αν δεν έγραφε αυτά τα μαργαριτάρια τα προηγουμενα χρονια,δε θα είχα πάει ποτέ Πολωνία και Ουκρανία.
Η Τσεχία ηταν προσωπική μου επιλογή,αλλά από τον καναπέ μου για τις πρώτες πορνοεκδρομές με σήκωσε ο kman με οσα εγραφε.

@Glock έχω προλάβει Ντάβαριτς και λοιπούς που δεν γράφουν πια  :grin:
Kαι τους καυγαδες και ολα


Eιναι διοτι διαβλεπεις καθαρα το νοημα που υπαρχει κατω απο το κυριολεκτικως γραφομενο. Λογω οξυδερκειας και αντιληψης ξερεις που να εστιασεις.
Αυτο το εχω καταλαβει και εγω, αλλα λογω του οτι το ολο ακροατηριο δεν ειναι σαν και εσενα, το πιθανοτερο να εκλαβει κυριολεκτικως τα οσα γραφονται. Για αυτο αντεκρουα τον κμαν αλλα σε αυτο το επιπεδο της αμεσης αντιληψης απο τα γραπτα του, ωστε να αποτρεψω τον κινδυνο παρει καποιος κυριολεκτικα τα αμεσα γραφομενα και γραπτα.
Αλλα οσον αφορα το αληθινο νοημα, που βρισκεται σαν θησαυρος κατω απο τη λασπη, εκει ειμαι βρισκω τον κμαν αληθινο. Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι περαν των γλαφωρων περιγραφων των ερωτικων του περιπετειων, σε ολα τα αλλα ζητηματα , οπου εκει γραφει σε νηφαλιοτητα, συμφωνουμε :cheesy:
Φυσικα του ιδιου του συγγραφεα δεν ιδρωνει το αυτι του, διοτι και να το καταλαβει, οπως ειπες, το κατω κεφαλι ειναι που δινει την εντολη στο χερι τη στιγμη της γραφης :cheesy:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τεραστια μορφη ο davarits , λειπει πραγματικα ...
οταν τον φιλοξενησα για τριημερο στο Κισιναου τον εβαλα να κοιμηθει στον ηρωικο καναπε του διαμερισματος μου  :grin:

εκανα και ενα μικρο κολαζ απο φωτο χαχα σορρυ αλλα με εχει πιασει νοσταλγια τωρα που γυρισα οριστικα στην πατριδα , 7 χρονια εκει δεν ξεχνιουνται ευκολα και απο την αλλη να βλεπεις εδω τα πουρα με τα ρυτιδιασμενα προσωπα μεσα στον σοβα να σου λενε " Εγω μπορω να εχω οποιον θελω " ... λογικο βεβεαια αφου ο στρατος στην χωρα της αγαμιας περιμενει απο πισω.

προχθες μου ελεγε γνωστος πως πηρε μια 52χρονη που εκανε τρομερο γαμησι και εσταζε απο την καβλα  :2funny:
δεν μπορω θα ξερασω στην κυριολεξια καμια μερα.
 

Συνημμένα

  • pink.jpg
    pink.jpg
    134,1 KB · Εμφανίσεις: 74

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Eιναι διοτι διαβλεπεις καθαρα το νοημα που υπαρχει κατω απο το κυριολεκτικως γραφομενο. Λογω οξυδερκειας και αντιληψης ξερεις που να εστιασεις.
Αυτο το εχω καταλαβει και εγω, αλλα λογω του οτι το ολο ακροατηριο δεν ειναι σαν και εσενα, το πιθανοτερο να εκλαβει κυριολεκτικως τα οσα γραφονται. Για αυτο αντεκρουα τον κμαν αλλα σε αυτο το επιπεδο της αμεσης αντιληψης απο τα γραπτα του, ωστε να αποτρεψω τον κινδυνο παρει καποιος κυριολεκτικα τα αμεσα γραφομενα και γραπτα.
Αλλα οσον αφορα το αληθινο νοημα, που βρισκεται σαν θησαυρος κατω απο τη λασπη, εκει ειμαι βρισκω τον κμαν αληθινο. Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι περαν των γλαφωρων περιγραφων των ερωτικων του περιπετειων, σε ολα τα αλλα ζητηματα , οπου εκει γραφει σε νηφαλιοτητα, συμφωνουμε :cheesy:
Φυσικα του ιδιου του συγγραφεα δεν ιδρωνει το αυτι του, διοτι και να το καταλαβει, οπως ειπες, το κατω κεφαλι ειναι που δινει την εντολη στο χερι τη στιγμη της γραφης :cheesy:

Μα ακριβώς το αληθινό νόημα είναι το παράλληλο σύμπαν που περιγράφω.Το Σάββατο είχα πλακώσει τα κοκταίηλ και με προσέγγισαν κάτι Γερμανίδες.Αμέσως μπήκα σε slavic mode τις κέρασα και άρχισα να τις χουφτώνω.Ξαφνικά έσκασε μύτη ο γκόμενος της μιας και ρωτάει do you like this girl? και την πιάνει από τη μέση.Ξηγήθηκε ότι είναι χούλιγκαν της Σάλκε μου έδειχνε τατού Σάλκε στο στήθος και ότι κακοπέρασε με τους παοκτζήδες στη Θεσσαλονίκη.
Άρχισα να χουφτώνω την άλλη ήρθε και έκατσε στην αγκαλιά μου.Τελείως σαν Πολωνία φάση.Οταν διαπίστωσα δύο βασικές διαφορές.
1.Οι Γερμανοί δε σε αφήνουν να οργώσεις έτσι εύκολα τις δικές τους,είναι πολύ πιο έξυπνοι από τους Πολωνούς
2.Οι Γερμανίδες δεν αντέχουν το ποτό όπως οι Πολωνέζες.Με 3 σφηνάκια είχαν γίνει γκολ ενώ οι Πολωνέζες δε θα είχαν καν έρθει σε διάθεση.
Οπότε ψιλομπερδεύτηκα με το περιβάλλον,γκόμενες να μεθάνε τόσο εύκολα,εμφανίσμοι σοφιστικέ άντρες να περιμένουν τη σειρά τους να την πέσουν κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom