Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
βγάλτε τα ροζ γυαλιά επιτέλους

πότε θα το καταλάβετε ότι οι ρωσίδες πέρα από καλό σεξ  :knockinb: δεν προσφέρουν τίποτα άλλο πλέον, έχουν τη συμπεριφορά και τη νοοτροπία των δυτικών γυναικών πολύ φιλοχρήματες άσε που έχει καταρεύσει στο μυαλό τους εδώ και δεκαετίες οι ένιοια του δυτικού γαμιά, σαφώς και οι ντόποι έχουν περισσότερη πέραση και μετράνε στις ρωσίδες  >:(
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μοσχα δε θα ξεχασω Soho Rooms και Krysha Mira.
Mε Ρωσογερμανό πήγα,αλλιως δεν το εκοβα να μπαίνω καν.

Ρωσίδες από το πάνω ράφι στα δυο αυτά μέρη.

Η Μόσχα ειναι η μοναδική πόλη που ένιωσα ανασφάλεια γιατι ειδα άτομα το βράδυ να οπλοφορουν ολοφάνερα,να έχουν οπλισμένη συνοδεία και να κάνουν και χαιρετούρες με την αστυνομια εξω από τα Club.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Λογικότατο είναι! Και οι Ελλεινίδες σουβαντίζονται στα make up για να ανεβούν σε επιθυμητή   μισθολογική κλίμακα γαμπρού!
ΌΛΕΣ παντού ζητάνε παραπάνω απ'οσο αξίζουν! Παράλογη είναι η γκόμενα θα σου λέει δεν θα γαμηθούμε με τίποτα σήμερα και μετά απο λίγο τον έχει ήδη μέσα της ή και το αντίθετο!!

Οι Τσέχες,Πολωνές δεν είναι έτσι.Ζητάνε π.χ. πληρωμένες διακοπές και αυτό είναι.Δε λένε μετά ξέρεις για να έρθω θέλω άλλα 300 για το διαβατήριο,πλήρωσέ μου 200 για το νοίκι,πάρε μου αυτό το δώρο εξτρά κτλ.Οι Ουκρανές,Ρωσίδες είναι φαταούλες.Λένε 100 και εννοούν 200.Απλά οι Ρωσίδες είναι πιο μαγκιόρες θα στα πουν έξω από τα δόντια θα σε βρίσουν ενώ οι Ουκρανές απλά θα σιχτιρίσουν και θα μασήσουν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
βγάλτε τα ροζ γυαλιά επιτέλους

πότε θα το καταλάβετε ότι οι ρωσίδες πέρα από καλό σεξ  :knockinb: δεν προσφέρουν τίποτα άλλο πλέον, έχουν τη συμπεριφορά και τη νοοτροπία των δυτικών γυναικών πολύ φιλοχρήματες άσε που έχει καταρεύσει στο μυαλό τους εδώ και δεκαετίες οι ένιοια του δυτικού γαμιά, σαφώς και οι ντόποι έχουν περισσότερη πέραση και μετράνε στις ρωσίδες  >:(

Αμα πας επαρχία και δεις τους ντόπιους που λες θα αλλάξεις γνώμη.Σαν κλεφτοκοτάδες είναι όλοι.Γενικά παράξενες φιγούρες σα να έχουν βγει από μυθιστορήματα του Ντοστογιέφσκυ.
Ρωσία είναι άλλος πλανήτης εντελώς.
Οι Δυτικές δεν είναι τόσο φιλοχρήματες,απλά έχουν πολλές απαιτήσεις στο θέμα άντρας.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Αμα πας επαρχία και δεις τους ντόπιους που λες θα αλλάξεις γνώμη.Σαν κλεφτοκοτάδες είναι όλοι.Γενικά παράξενες φιγούρες σα να έχουν βγει από μυθιστορήματα του Ντοστογιέφσκυ.
Ρωσία είναι άλλος πλανήτης εντελώς.
Οι Δυτικές δεν είναι τόσο φιλοχρήματες,απλά έχουν πολλές απαιτήσεις στο θέμα άντρας.

καλα οτι πεις δοκτορα

γιατι δεν περνεις σλαβα για γυναικα τοτε και τις ξεφτιλιζεις με το χρημα ικανοποιοντας καθε σεξουαλικη σου φαντασιωση ή ανωμαλια;  :think:

αυτο μπορεις να το κανεις και σε οποιαδηποτε ελλεινιδα αν εχεις φραγκα να τις τα σκας  :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μοσχα δε θα ξεχασω Soho Rooms και Krysha Mira.
Mε Ρωσογερμανό πήγα,αλλιως δεν το εκοβα να μπαίνω καν.

Ρωσίδες από το πάνω ράφι στα δυο αυτά μέρη.

Η Μόσχα ειναι η μοναδική πόλη που ένιωσα ανασφάλεια γιατι ειδα άτομα το βράδυ να οπλοφορουν ολοφάνερα,να έχουν οπλισμένη συνοδεία και να κάνουν και χαιρετούρες με την αστυνομια εξω από τα Club.
Έτσι είναι! Εδώ για ένα μπάφο στη Τουαλέτα ενός κλάμπ μπήκαν μέσα 100 αστακοί,έριξαν φάπες στον Dj που αντιμίλησε και έκλεισαν τον κόσμο μέσα στο κλάμπ ώρες μέχρι να βρούν ένα τσιγάρο!

Για τη παρακάτω φωτογραφία θα μπορούσα να είχα μπλέξει πολύ άσχημα αν με έβλεπαν !Οι τύποι δεν αστειέυονταν!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_4281.JPG
    IMG_4281.JPG
    291 KB · Εμφανίσεις: 42

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
καλα οτι πεις δοκτορα

γιατι δεν περνεις σλαβα για γυναικα τοτε και τις ξεφτιλιζεις με το χρημα ικανοποιοντας καθε σεξουαλικη σου φαντασιωση ή ανωμαλια;  :think:

αυτο μπορεις να το κανεις και σε οποιαδηποτε ελλεινιδα αν εχεις φραγκα να τις τα σκας  :grin:

Ποια γυναίκα ρε συ?Εγώ δεν μπορώ να ανεχτώ μια γκόμενα πάνω από 3 μέρες.
Με εκνευρίζουν πολύ οι γυναίκες,είναι εντελώς ανυπόφορες μετά από μερικές ώρες.
Εμείς βέβαια έχουμε καλομάθει με τις Σλάβες.Με τις Δυτικές είναι σα να μιλάς σε άντρα και με τις Ελληνίδες σα να μιλάς σε καθυστερημένο.
Τουλάχιστον οι Σλάβες είναι γυναίκες.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
θα συμφωνήσω με clock πως το daygame την τελευταία δεκαετία έχει σχεδόν μηδενίσει παντού...Έχω δοκιμάσει σχεδόν σε όλες τις χώρες και δεν έχει δουλέψει πουθενά..Οκ μπορεί να γνώρισα 4-5 στο σύνολο αλλά μπροστά στις άπειρες μέρες και προσπάθειες που έκανα πρέπει να είναι λιγότερο από το 0,01%. Οπότε μαθηματικά δεν ασχολούμαι πλέον δεν αξίζει.

Θα συμφωνήσω και πως η μέρα είναι πολύ δύσκολη χωρίς φίλο μέρικες φορές κόβεις φλέβες..Αλλά κυρίως χειμώνα..Καλοκαίρι έχεις επιλογές πας στο ποτάμι για μπανάκια και βόλτες..Ένα κόλπο χειμώνα είναι να μιλάς και με φοιτήτριες από couchsurfing που δεν δουλεύουν πρωί οπότε πάτε για κάνα καφεδάκι βόλτα ξενάγηση και καμιά φορά τρως και κάτι.Βάζεις και i am available στο hangout του CS  και όλο κάτι βρίσκεις.Επιπλέον πρωί πας με λάπτοπ και προετοιμάζεις δικτυακά τα βραδυνά και αυτά που ακολουθούν τι επόμενες μέρες..Το ουσιαστικό παιχνίδι όμως αρχίζει απο 18:00 και μετά..Αν θεωρήσεις πως ακόμα και να πηδήξεις νύχτα θα πάς για ενα ποτάκι μετά κοιμασε κατα τις 3 οπότε 11-12 είσαι όρθιος και ξεκινας πάλι..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
θα συμφωνήσω με clock πως το daygame την τελευταία δεκαετία έχει σχεδόν μηδενίσει παντού...Έχω δοκιμάσει σχεδόν σε όλες τις χώρες και δεν έχει δουλέψει πουθενά..Οκ μπορεί να γνώρισα 4-5 στο σύνολο αλλά μπροστά στις άπειρες μέρες και προσπάθειες που έκανα πρέπει να είναι λιγότερο από το 0,01%. Οπότε μαθηματικά δεν ασχολούμαι πλέον δεν αξίζει.

Θα συμφωνήσω και πως η μέρα είναι πολύ δύσκολη χωρίς φίλο μέρικες φορές κόβεις φλέβες..Αλλά κυρίως χειμώνα..Καλοκαίρι έχεις επιλογές πας στο ποτάμι για μπανάκια και βόλτες..Ένα κόλπο χειμώνα είναι να μιλάς και με φοιτήτριες από couchsurfing που δεν δουλεύουν πρωί οπότε πάτε για κάνα καφεδάκι βόλτα ξενάγηση και καμιά φορά τρως και κάτι.Βάζεις και i am available στο hangout του CS  και όλο κάτι βρίσκεις.Επιπλέον πρωί πας με λάπτοπ και προετοιμάζεις δικτυακά τα βραδυνά και αυτά που ακολουθούν τι επόμενες μέρες..Το ουσιαστικό παιχνίδι όμως αρχίζει απο 18:00 και μετά..Αν θεωρήσεις πως ακόμα και να πηδήξεις νύχτα θα πάς για ενα ποτάκι μετά κοιμασε κατα τις 3 οπότε 11-12 είσαι όρθιος και ξεκινας πάλι..

Το daygame είναι όλη η αδρεναλίνη.Δεν υπάρχει καλύτερο από το να προσγειώνεσαι στα σλαβικά κέντρα ή να κατεβαίνεις στους σταθμούς στα σλαβικά μουνολίβαδα και να στοκάρεις στόχους.
Είναι τόσο ωραία απίστευτο συναίσθημα.Το ένστικτο του κυνηγού.
Για αυτό συνήθως παρατάω και βαριέμαι το ίντερνετ θέλω την αδρεναλίνη του live,όχι την κονσέρβα,τα prearranged contacts,το πρόγραμμα κτλ.Μου αρέσει το άναρχο στυλ καμακιού,η αίσθηση ελευθερίας του κυνηγού.
Το ίντερνετ είναι σα να εκτελείς virtual λαγούς,πέρδικες κτλ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το daygame είναι όλη η αδρεναλίνη.Δεν υπάρχει καλύτερο από το να προσγειώνεσαι στα σλαβικά κέντρα ή να κατεβαίνεις στους σταθμούς στα σλαβικά μουνολίβαδα και να στοκάρεις στόχους.
Είναι τόσο ωραία απίστευτο συναίσθημα.Το ένστικτο του κυνηγού.
Για αυτό συνήθως παρατάω και βαριέμαι το ίντερνετ θέλω την αδρεναλίνη του live,όχι την κονσέρβα,τα prearranged contacts,το πρόγραμμα κτλ.Μου αρέσει το άναρχο στυλ καμακιού,η αίσθηση ελευθερίας του κυνηγού.
Το ίντερνετ είναι σα να εκτελείς virtual λαγούς,πέρδικες κτλ.

Συμφωνώ αλλα το θέμα είναι να κάθεται και τίποτα!! Φεβρουάριο μίλαγα όπου καθόμουν Κίεβο παπάρια καμιά δεν απάνταγε ουσιαστικά..Κανα γελάκι, κουβέντα 2-3 λεπτών αλλά δεν έβγαινε παιχνίδι..Καλοκαίρι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο..Αλλά και πάλι δύσκολο..Τις μόνες που κατάφερνα λίγη κουβέντα είναι στο Kredens coffee στο κέντρο..Αν κάτσεις στο σωστό σημείο στο μεγάλο καναπέ με λαπτοπ αλλάζει συνεχώς δίπλα σου ο κόσμος και πιάνεις κουβέντα αλλά στην πράξη δεν κατάφερα κάτι παραπάνω.

Αυτη που βγάζεις ραντεβου απο τα διαδίκτυο όπως και να το κάνουμε είναι ραντεβού.Για αυτό βγήκατε.Καλύτερα να επενδύσεις σε αυτό παρά στην απόλυτη τύχη ποια θα κάτσει δίπλα μου στον καναπέ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Συμφωνώ αλλα το θέμα είναι να κάθεται και τίποτα!! Φεβρουάριο μίλαγα όπου καθόμουν Κίεβο παπάρια καμιά δεν απάνταγε ουσιαστικά..Κανα γελάκι, κουβέντα 2-3 λεπτών αλλά δεν έβγαινε παιχνίδι..Καλοκαίρι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο..Αλλά και πάλι δύσκολο..Τις μόνες που κατάφερνα λίγη κουβέντα είναι στο Kredens coffee στο κέντρο..Αν κάτσεις στο σωστό σημείο στο μεγάλο καναπέ με λαπτοπ αλλάζει συνεχώς δίπλα σου ο κόσμος και πιάνεις κουβέντα αλλά στην πράξη δεν κατάφερα κάτι παραπάνω.

Αυτη που βγάζεις ραντεβου απο τα διαδίκτυο όπως και να το κάνουμε είναι ραντεβού.Για αυτό βγήκατε.Καλύτερα να επενδύσεις σε αυτό παρά στην απόλυτη τύχη ποια θα κάτσει δίπλα μου στον καναπέ.
Το Daygame είναι πολύ καλύτερο αν υπάρχει δυνατός χαβαλετζής στη παρέα! Επίσης θέλει να δέσουν πολλές συγκυρίες με το να συναντήσεις γκόμενα σε άσχετο μέρος δευτερη φορά και να της πεις ..it's destiny! Τα πιστευουν οι Σλαυες αυτά τα υπερφυσικά ...πιο πολύ απο το "Hallo, you are nice girl" του κλασικού τουρίστα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Συμφωνώ αλλα το θέμα είναι να κάθεται και τίποτα!! Φεβρουάριο μίλαγα όπου καθόμουν Κίεβο παπάρια καμιά δεν απάνταγε ουσιαστικά..Κανα γελάκι, κουβέντα 2-3 λεπτών αλλά δεν έβγαινε παιχνίδι..Καλοκαίρι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο..Αλλά και πάλι δύσκολο..Τις μόνες που κατάφερνα λίγη κουβέντα είναι στο Kredens coffee στο κέντρο..Αν κάτσεις στο σωστό σημείο στο μεγάλο καναπέ με λαπτοπ αλλάζει συνεχώς δίπλα σου ο κόσμος και πιάνεις κουβέντα αλλά στην πράξη δεν κατάφερα κάτι παραπάνω.

Αυτη που βγάζεις ραντεβου απο τα διαδίκτυο όπως και να το κάνουμε είναι ραντεβού.Για αυτό βγήκατε.Καλύτερα να επενδύσεις σε αυτό παρά στην απόλυτη τύχη ποια θα κάτσει δίπλα μου στον καναπέ.

Είσαι πολύ outcome dependant.Το αποτέλεσμα δεν έχει τόση σημασία.Οι παίχτες χτυπάνε outcome independant χωρίς ενδιαφέρον ή εξάρτηση από το αποτέλεσμα.Είναι απλά το χτύπημα που μετράει,η ζαριά.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Είσαι πολύ outcome dependant.Το αποτέλεσμα δεν έχει τόση σημασία.Οι παίχτες χτυπάνε outcome independant χωρίς ενδιαφέρον ή εξάρτηση από το αποτέλεσμα.Είναι απλά το χτύπημα που μετράει,η ζαριά.

Δεν ισχύει..Αν κοίταζα μόνο το αποτέλεσμα δεν θα έβγαινα νύχτα Κίεβο ΠΟΤΕ!! Κάθε βράδυ βγαίνω όταν είμαι εκεί ανεξάρτητα αποτελέσματος και ας μην πετυχαίνω σχεδόν τίποτα..Απλά για το χαβαλέ, το καμάκι την προσπάθεια..Τελικά όμως τα Tinder math πηδάω και αυτά καταθέτω εδώ..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τη νύχτα και στο daygame χρειάζεσαι δύναμη πυρός.Η άλλη θέλει added value δηλαδή κέρασμα,τραπέζι,ρευστό.Αυτά είναι αυτοννόητα.
Το frame δηλαδή είναι πιθανόν να σου κάτσω αν μου διαθέσεις αυτά που θέλω.
Αν διαθέσεις μισό παπάρι σιγά μην κάτσει η άλλη.Τι κίνητρο έχει?
Τι θα πεις?Εγκώ σχεσάκιας,καλό αγκόρι,από σπίτι,τέλει παντρευτεί καλή κοπέλα από Ουκρανία?
Ειδικά nightgame με τις ξεβράκωτες και τα πιράνχας γύρω και τις προ να ξερογλείφονται για ξένο πέος.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αυτό έχω ακούσει για κάποια χώρα στην Ασία νομίζω. Μάλιστα αν δεν πας με την γυναίκα τους παρεξηγούνται. Τρελές παραδόσεις και φιλοσοφίες για τα δικά μας τα δεδομένα.
Οι Εσκιμωοι το κανουν αυτο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Παραλίγο να γαμησω Γερμανίδα σήμερα στο μαγαζί αλλα ξενέρωσα.Γενικά είναι ψιλοευκολα με τις Γερμανίδες αν γουστάρουνε αλλά φέρονται σαν άντρες.Ισες σε ολα.Χοντρή ξενερα αν έχεις καλομάθει απο τις Σλαβες που είναι πάντα γυναίκες.
Από εδώ και πέρα για ΣΚ μόνο Πολωνία.
Καταλαβαίνω το γερμανικό στυλ αλλά δε με εκφράζει.
Σε κάποιους όμως μπορεί να αρέσει πολύ.
Μας έχουν χαλάσει οι Σλαβες,ακόμα και τα θετικά των δυτικών και των μεσογειακών δεν τα εκτιμαμε πλέον.
Λογικό με τόσα booty calls,αυτόματους πιλότους,έλλειψη περιπλοκων.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτό έχω ακούσει για κάποια χώρα στην Ασία νομίζω. Μάλιστα αν δεν πας με την γυναίκα τους παρεξηγούνται. Τρελές παραδόσεις και φιλοσοφίες για τα δικά μας τα δεδομένα.
Παιδιά είπα μια κουβέντα αλλά μην το ξεφτιλίζουμε ! Οι Ρώσοι δεν είναι παθητικοί τύποι και ο ίδιος που είναι ευγενικότατος και ανεκτικός αν θιχτεί μπορεί να γίνει θηρίο ανήμερο!
Η ανεκτικότητα στην πολυγαμικότητα των γυναικών τους έχει να κάνει στο ότι τις έχουν παντρευτεί μικρές και μετά από χρόνια γάμου σε ηλικίες έντονης σεξουαλικότητας αν δεν κάνουν τα στραβά μάτια θα διαλύσουν τους γάμους τους!Αν παντρευετούν στα 20 τότε στα 30 αν δεν υπάρχει χαλάρωση για μια 5αετία στη σχέση τότε διαλύεται και ο καθένας τον δρόμο του! Η γυναίκα δουλειά παιδιά και πούτσα και ο άντρας αλκοόλ κάθε βράδι!  
Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν είναι ...παράδοση ή "φιλοξενία"! Αυτά τα κάνουν μεταξύ τους σε ειδικούς κύκλους φιλίας! Αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι!
Τέλος το μεγάλο plus της ανεκτικότητας των Ρώσων στην ελευθερία που δίνουν στις γυναίκες τους είναι πως αυτές ψάχνονται και τους βρίσκουν άλλες για τρίο! Και υπάρχουν πολλές διαθέσιμες να γαμηθούν με ζευγάρια! Κι αυτή η  πληροφορία διασταυρωμένη!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ η ερώτηση που κάνουν οι περισσότεροι είναι
Γιατί να πάω Ρωσία,Λευκορρωσία ή Πολωνία όταν υπάρχει δίπλα η Ουκρανία?Ποια είναι τα πλεονεκτήματα οποιασδήποτε σλαβικής χώρας σε σχέση με Ουκρανία?
Είναι το αιώνιο ερώτημα τα τελευταία 20 χρόνια.
Η πρακτικά έστω οτι έχω 10 ιντερνετικά κοννέ Κίεβο,5 επαρχία,5 Ρωσία,3 Λευκορρωσία και 1 Πολωνία.Πού πρέπει να πάω?Ποια χώρα να επιλέξω?
Βασικά ερωτήματα
1.Είναι το ίντερνετ ασφαλής δείκτης της κατάστασης στο έδαφος?
2.Ποιο ποσοστό από τα τηλέφωνα του ίντερνετ μετατρέπονται σε γαμήσια?
3.Πόσος χρόνος απαιτείται?
4.Πόσα χρήματα απαιτούνται?
Γράφουμε για αυτά τα θέματα από το 2003.Εδώ ένα ποστ μου του 2007 που περιγράφει την κατάσταση στο Κίεβο το 2007 και είναι ακριβώς η ίδια σήμερα.(έγραφα στο ISG με νικ Hecker).


Ελεγα τότε χρειάζεσαι μια τρακοσάρα τη μέρα για να καθαρίζεις.
Ενας Αμερικανός βετεράνος πιλότος που αποσύρθηκε για να γαμάει Κίεβο απαντάει οτι το κόστος είναι χαμηλότερο κάπου 100 δολλάρια τη μέρα.(χωρίς τα έξοδα για το διαμέρισμα μέσα)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom