Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτή την στιγμή Ουκρανία για κυνήγι χωρίς ιδιαίτερο κόστος είναι για μένα το καλύτερο μέρος στην Ευρωπαϊκή ήπειρο.Ο λόγος είναι πως το νόμισμα τους έχει καταρρεύσει και έχει αμέτρητο αριθμό γυναικών κυρίως στο διαδίκτυο.

Το μεγάλο πρόβλημα του Κίεβου είναι τα clubs. Δυστυχώς δεν έχει γνωριμίες την νύχτα εκεί εύκολα με αξιόλογες γκόμενες..Μετριότητες ή πληρωμένες βρίσκεις. Για αυτό και ο clock ποτέ δεν θα περάσει καλά στο Κίεβο και του φαίνεται περίεργο πως τσιμπάω τόσες γκόμενες εκεί σαν solo.. Γιατί πηγαίνει με φίλους να κυνηγήσει σε clubs..Δυστυχώς Ουκρανία δεν είναι για αυτό και σας το γράφω με πλήρης επίγνωση..Ουκρανία είναι να προετοιμάσεις γκόμενες από το διαδίκτυο να σκάσεις 10 μέρες να τις βγάλεις ραντεβουδάκια και να της πας κρεβάτι μετά  από 2-3 ραντεβού. Τώρα αν έχεις άτομα να σου κάνουν πάσα είναι άλλο θέμα..

Αυτό είναι το σκηνικό και δεν μπορούμε να το αλλάξουμε. Έχω γνωρίσει Έλληνες που διαβάζουν εδώ στο φόρουμ (τυχαία) στο Κίεβο στα μαγαζιά περάσαμε φοβερά την νύχτα μπουκάλια κυνηγητό πολύ χαβαλές αλλά στο τέλος μου είπαν μετά από μια εβδομάδα έχεις δίκιο τελικά με τα ραντεβουδάκια από το Internet τρως (όπως τελικά έφαγαν και αυτοί).

Όσο αν νομίζετε πως σαν μοναχικός λύκος είμαι κανένα ακοινώνητο παλικάρι που πάει μόνος μπορούν να γράψουν και να απειβεβαιώσουν αν έχουν γνωρίσει άτομο με πιο πολύ πλάκα χαβαλέ. Απλά μένω προσυλλομένος στο στόχο μου. Ωραίος ο χαβαλές στα μαγαζιά αλλά ο κύριος λόγος που πάω είναι να πηδήξω εκεί όποτε κάνω μαθηματικά και στατιστικά αυτό που αποδίδει!!

Αν πήγαινα Πόζναν ας πούμε θα πήγαινα κυρίως για μαγαζιά με φοιτήτριες γιατί εκεί βγαίνουν,παίζει χορός,ποτό κλπ .Αν και πλέον έχω γράψει δεν πάω εύκολα Πολωνία (επαρχία γιατί Βαρσοβία ούτε καν) όσο συνεχίζω να έχω επιτυχία Ουκρανία..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Οι Ρώσοι αν σε πάνε σου δίνουν και τη γυναίκα τους(true story)! Είναι λαός με μεγαλείο Αρχαίας Ελλάδας!!!!!
Αυτό έχω ακούσει για κάποια χώρα στην Ασία νομίζω. Μάλιστα αν δεν πας με την γυναίκα τους παρεξηγούνται. Τρελές παραδόσεις και φιλοσοφίες για τα δικά μας τα δεδομένα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ο πορνομεταναστης λεει οτι οι αποκατεστημενοι οικονομικα νεοι ρωσοι ειναι μακραν προτιμητεοι στις ρωσιδες και οτι ο μεσος Ελληνας ειναι καλυτερα να κατσει στην Ελλαδα.
Οι Ρώσοι ευκαταστατοι είναι πολύ λίγοι. Οι γυναίκες παρά πολλές. Δεν είναι τυχαίο το ότι ένα σωρό γκομενες ψάχνουν στο νετ για γαμπρό η χορηγό σε άλλες χώρες, στέλνοντας πρώτες προσωπικό μήνυμα στα ντειτιν σαιτσ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το Icon το τσέκαρες γιατί στο roosh forum είδα καλές κριτικες;
Επίσης τι ποσοστό γυναικών 20-35 μιλάει Αγγλικά;
Λοιπόν αυτά είναι τα πιο άκυρα Μαγαζια! Στο icon δεν πήγα αλλά πήγα στο παραδιπλανό(Gypsy) που είναι ίδιο! Τιμές νορμάλ! Ήπια 4-5 κορώνες 4,5 Ε η μία! Πολύ μεγάλο μαγαζί με τάπητα στο πάτωμα και γυαλί! Εκεί έκανα 3-4 πεσίματα ! ΟΛΕΣ οι γκόμενες ήξεραν άψογα αγγλικά και με αυτά με έδιωχναν αγενέστατα! Στο τέλος της βραδιάς έσκασε και η μιλιτσία με τα αυτόματα μέσα και ακροβολίστικαν σε όλο το κλάμπ και έγινε έλεγχος σε έναν έναν ! Είχε πλάκα να βλέπω τα μουνάκια που την έπεφτα μετά κουρασμένα και βαρεμένα με ανοιχτά τα φώτα εγκλωβισμένα στο κλαμπ! Υπο προυποθέσεις θα ήταν η καλύτερη ευκαιρία για γνωριμίες!! Αλλά στα συγκεκριμένα μαγαζιά βάζουν τα καλά τους και πάνε να το παίξουν ντίβες!
Για να καταλάβετε τι γίνεται .. έχει κάπου 500 οχτάρια μέσα αλλά με δυσκολία Ουκρανικού εννιαριού! Στο αντίστοιχο κλάμπ του Κιέβου μπορεί να δεις 50 εννιάρια που στο Ρώσικο δεν τα βλέπεις! Κάπως έτσι πάει!

Το μυστικό στη Μόσχα είναι τα Crazy Daisy, τα Ugly Coyote και τα De Ja Sto! Έκει πάνε οι μέσες Ρωσίδες για να χορέψουν να περάσουν καλά και να φορτωθούν! Εκεί παίζουν Ρώσικα 7άρια!! Μαγική ατμόσφαιρα! Αν ξαναπάω Μόσχα θα πάω μόνο και μόνο για αυτά το μαγαζιά!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτή την στιγμή Ουκρανία για κυνήγι χωρίς ιδιαίτερο κόστος είναι για μένα το καλύτερο μέρος στην Ευρωπαϊκή ήπειρο.Ο λόγος είναι πως το νόμισμα τους έχει καταρρεύσει και έχει αμέτρητο αριθμό γυναικών κυρίως στο διαδίκτυο.

Το μεγάλο πρόβλημα του Κίεβου είναι τα clubs. Δυστυχώς δεν έχει γνωριμίες την νύχτα εκεί εύκολα με αξιόλογες γκόμενες..Μετριότητες ή πληρωμένες βρίσκεις. Για αυτό και ο clock ποτέ δεν θα περάσει καλά στο Κίεβο και του φαίνεται περίεργο πως τσιμπάω τόσες γκόμενες εκεί σαν solo.. Γιατί πηγαίνει με φίλους να κυνηγήσει σε clubs..Δυστυχώς Ουκρανία δεν είναι για αυτό και σας το γράφω με πλήρης επίγνωση..Ουκρανία είναι να προετοιμάσεις γκόμενες από το διαδίκτυο να σκάσεις 10 μέρες να τις βγάλεις ραντεβουδάκια και να της πας κρεβάτι μετά  από 2-3 ραντεβού. Τώρα αν έχεις άτομα να σου κάνουν πάσα είναι άλλο θέμα..

Αυτό είναι το σκηνικό και δεν μπορούμε να το αλλάξουμε. Έχω γνωρίσει Έλληνες που διαβάζουν εδώ στο φόρουμ (τυχαία) στο Κίεβο στα μαγαζιά περάσαμε φοβερά την νύχτα μπουκάλια κυνηγητό πολύ χαβαλές αλλά στο τέλος μου είπαν μετά από μια εβδομάδα έχεις δίκιο τελικά με τα ραντεβουδάκια από το Internet τρως (όπως τελικά έφαγαν και αυτοί).

Όσο αν νομίζετε πως σαν μοναχικός λύκος είμαι κανένα ακοινώνητο παλικάρι που πάει μόνος μπορούν να γράψουν και να απειβεβαιώσουν αν έχουν γνωρίσει άτομο με πιο πολύ πλάκα χαβαλέ. Απλά μένω προσυλλομένος στο στόχο μου. Ωραίος ο χαβαλές στα μαγαζιά αλλά ο κύριος λόγος που πάω είναι να πηδήξω εκεί όποτε κάνω μαθηματικά και στατιστικά αυτό που αποδίδει!!

Αν πήγαινα Πόζναν ας πούμε θα πήγαινα κυρίως για μαγαζιά με φοιτήτριες γιατί εκεί βγαίνουν,παίζει χορός,ποτό κλπ .Αν και πλέον έχω γράψει δεν πάω εύκολα Πολωνία (επαρχία γιατί Βαρσοβία ούτε καν) όσο συνεχίζω να έχω επιτυχία Ουκρανία..
Φίλε η μέρα στην Ανατολική Ευρώπη δεν αντέχεται.. Αν δεν έχεις γκόμενα και έχεις κάποιες free ώρες δεν περνάνε με τίποτα μέχρι να νυχτώσει! Αν δεν είναι κάποιο φιλαράκι να περνάει η ώρα κόβεις φλέβες!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φίλε η μέρα στην Ανατολική Ευρώπη δεν αντέχεται.. Αν δεν έχεις γκόμενα και έχεις κάποιες free ώρες δεν περνάνε με τίποτα μέχρι να νυχτώσει! Αν δεν είναι κάποιο φιλαράκι να περνάει η ώρα κόβεις φλέβες!

Κίεβο οι καλύτερες ώρες είναι 12:00-15:00.Εχει τόσο θήραμα Κρεσάτικ που οι πιθανότητες να κάνεις ινσταφάκ πολλαπλασιάζονται.Γενικά απέραντες ευκαιρίες σε daygame,malls μέχρι το βράδυ.
Και Πολωνία είναι ωραία τη μέρα.Αράζεις Starbucks,σιδηροδρομικό σταθμό,Galleria,κεντρική πλατεία και είναι πολύ ωραία πολλές ευκαιρίες.
Πάντα τις καλύτερες γκόμενες τις βγάζω από daygame.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Διιστανται οι αποψεις.

Ο πορνομεταναστης λεει οτι οι αποκατεστημενοι οικονομικα νεοι ρωσοι ειναι μακραν προτιμητεοι στις ρωσιδες και οτι ο μεσος Ελληνας ειναι καλυτερα να κατσει στην Ελλαδα.
Ο πορνομετανάστης όμως έκραζε τον Σίνο για την εμφάνισή του ενώ σχεδόν αναγνώρισε πως έχει το στάτους που γουστάρουν οι Ρωσίδες! Έτσι έλεγε πως δεν έχει καμιά ελπίδα με τέτοια εμφάνιση να βγάλει γυναίκα στη Ρωσία!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Κίεβο οι καλύτερες ώρες είναι 12:00-15:00.Εχει τόσο θήραμα Κρεσάτικ που οι πιθανότητες να κάνεις ινσταφάκ πολλαπλασιάζονται.Γενικά απέραντες ευκαιρίες σε daygame,malls μέχρι το βράδυ.
Και Πολωνία είναι ωραία τη μέρα.Αράζεις Starbucks,σιδηροδρομικό σταθμό,Galleria,κεντρική πλατεία και είναι πολύ ωραία πολλές ευκαιρίες.
Πάντα τις καλύτερες γκόμενες τις βγάζω από daygame.
Είσαι ο μόνος που γράφει για Day Game τη τελευταία δεκαετία!Έχω πάει δεκάδες φορές και το τελευταίο παιχνίδι στο δρόμο ήταν την πρώτη φορά που πήγα το 2006 στο λεωφορείο απο Αεροδρόμιο στο τρένο στη Βαρσωβία που μια Πολωνέζα με παρακαλούσε πριν πάω στη γκόμενά μου να μείνω μια μέρα σπίτι της...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο πορνομετανάστης όμως έκραζε τον Σίνο για την εμφάνισή του ενώ σχεδόν αναγνώρισε πως έχει το στάτους που γουστάρουν οι Ρωσίδες! Έτσι έλεγε πως δεν έχει καμιά ελπίδα με τέτοια εμφάνιση να βγάλει γυναίκα στη Ρωσία!

Οι Σλάβες γενικά θέλουν να είσαι κάπως ριψοκίνδυνος.Να μην υπολογίζεις συνέχεια ρίσκα κτλ.
Αμα συνέχεια μετράς και κάνεις τόσα δίνω τόσα παίρνω,γάμησέ τα.Δε θέλουν αυτή τη νοοτροπία του έμπορα.
Επίσης δε γουστάρουν λογικά άτομα και υπολογιστές,τους αρέσουν οι εξτρίμ.Εξτρίμ καύλες,εξτρίμ πάθη.Αμα είσαι μετρημένος,σοβαρός πιάνεις τα αρχίδια σου.
Κάπως σε βυθοσκοπούν.Από την άλλη αν δεν είσαι σοβαρός,πιάνεις τα αρχίδια σου στις business οπότε τα υπολογίζουν όλα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι ΣλάβεςΡωσίδες γενικά θέλουν να είσαι κάπως ριψοκίνδυνος.Να μην υπολογίζεις συνέχεια ρίσκα κτλ.
Αμα συνέχεια μετράς και κάνεις τόσα δίνω τόσα παίρνω,γάμησέ τα.Δε θέλουν αυτή τη νοοτροπία του έμπορα.
Επίσης δε γουστάρουν λογικά άτομα και υπολογιστές,τους αρέσουν οι εξτρίμ.Εξτρίμ καύλες,εξτρίμ πάθη.Αμα είσαι μετρημένος,σοβαρός πιάνεις τα αρχίδια σου.
Κάπως σε βυθοσκοπούν.Από την άλλη αν δεν είσαι σοβαρός,πιάνεις τα αρχίδια σου στις business οπότε τα υπολογίζουν όλα.
Οι Ουκρανίδες θέλουν ακρίβεια και λογική σε όλα!!!!Εκει τις χάνει ο μέσος χαβαλές yolo τύπος τουρίστα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Είσαι ο μόνος που γράφει για Day Game τη τελευταία δεκαετία!Έχω πάει δεκάδες φορές και το τελευταίο παιχνίδι στο δρόμο ήταν την πρώτη φορά που πήγα το 2006 στο λεωφορείο απο Αεροδρόμιο στο τρένο στη Βαρσωβία που μια Πολωνέζα με παρακαλούσε πριν πάω στη γκόμενά μου να μείνω μια μέρα σπίτι της...

Τι μου λες τώρα.Σε όλα τα ταξίδια Κίεβο αυτό το χρόνο έκανα ινσταφάκ δηλαδή γνώρισα γκόμενα στο δρόμο και την έφερα διαμέρισμα σε μισή ώρα.Μόνο Ουκρανία γίνεται αυτό.Απειρα instadates και instafucks.
Κρακωβία τσίμπησα οχτώ τηλέφωνα από οχτάρια,εφτάρια σε τρεις ώρες βόλτα.Να μη μιλήσουμε για καταστάσεις Τσεχία προ 2008 που κατέβαινες στο σταθμό με τις αρχίδες και ξεκίναγες το καμάκι επί τόπου.
Σλαβικές χώρες είναι ο πράδεισος του daygame,ειδικά Πολωνία.Αμα πας City Handlowy,Stary Browar Poznan χάνεις τη μπάλλα.Μετά καμάκι στα καφέ της πλατείας,μετά στις Pijalna και μετά στα κλαμπ.Είναι non stop δραστηριότητα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τι μου λες τώρα.Σε όλα τα ταξίδια Κίεβο αυτό το χρόνο έκανα ινσταφάκ δηλαδή γνώρισα γκόμενα στο δρόμο και την έφερα διαμέρισμα σε μισή ώρα.Μόνο Ουκρανία γίνεται αυτό.Απειρα instadates και instafucks.
Κρακωβία τσίμπησα οχτώ τηλέφωνα από οχτάρια,εφτάρια σε τρεις ώρες βόλτα.Να μη μιλήσουμε για καταστάσεις Τσεχία προ 2008 που κατέβαινες στο σταθμό με τις αρχίδες και ξεκίναγες το καμάκι επί τόπου.
Σλαβικές χώρες είναι ο πράδεισος του daygame,ειδικά Πολωνία.Αμα πας City Handlowy,Stary Browar Poznan χάνεις τη μπάλλα.Μετά καμάκι στα καφέ της πλατείας,μετά στις Pijalna και μετά στα κλαμπ.Είναι non stop δραστηριότητα.
Ο Φιντέλ μου είπε πως Κρακωβία δεν είχες επιτυχία
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι Ουκρανίδες θέλουν ακρίβεια και λογική σε όλα!!!!Εκει τις χάνει ο μέσος χαβαλές yolo τύπος τουρίστα

Οχι,οι Ουκρανέζες πάνε για μάξιμουμ extraction.Νομίζεις την έχεις την άλλη με 100 ευρώ και μετά σου ζητάει πλας 50 ευρώ για γεύμα,20 ευρώ για ταξί,50 ευρώ για τραπέζι και ποτά,άλλα 50 ευρώ για τα γενέθλιά της κτλ.Τρώνε όσο περισσότερο γίνεται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο Φιντέλ μου είπε πως Κρακωβία δεν είχες επιτυχία

Γιατί πήγα ακαλιμπράριστος Πέμπτη,μπήκα 23:00 στα κλαμπ για πρώτη φορά,έμεινα μόνο μία νύχτα.Διαθέσιμες γκόμενες είχε μόνο στο ένα κλαμπ στο Coco και ήταν μόνο δύο.Επρεπε να έχω τύχη βουνό για να έχω επιτυχία με αυτές τις συνθήκες.
Πήγα μία νύχτα ούτε καν μια ολόκληρη μέρα.Δεν ήταν καν ΠΣΚ.Μετά που ξαναπήγα για διήμερο ήταν διαφορετικά διότι καλιμπραρίστηκα.
Στο Βρότσλαβ έβγαλα δυο γκόμενες σε 3 μέρες.Γενικά είμαι οπαδός της ταχύτητας.Πρέπει να έχεις αποτελέσματα το πρώτο 48ωρο αλλιώς το μέρος δε λέει.Αλλοι λένε έμεινα μια βδομάδα και ήταν πολύ λίγο.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οχι,οι Ουκρανέζες πάνε για μάξιμουμ extraction.Νομίζεις την έχεις την άλλη με 100 ευρώ και μετά σου ζητάει πλας 50 ευρώ για γεύμα,20 ευρώ για ταξί,50 ευρώ για τραπέζι και ποτά,άλλα 50 ευρώ για τα γενέθλιά της κτλ.Τρώνε όσο περισσότερο γίνεται.
:headbang: :headbang: :headbang:

Σου λέω πούτσα
Μου λες βρούτσα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
:headbang: :headbang: :headbang:

Σου λέω πούτσα
Μου λες βρούτσα

Μα σου λέω οτι δεν είναι λογικές.Θέλουν να φάνε περισσότερα από όσο αξίζουν.Τι λογική είναι αυτή.
Αν ο άλλος πάει σαν έμπορας και υπολογίζει τόσα το τσιμπούκι,τόσα το πισοκωλλητό,τόσα για μια μέρα τόσα για δυο μέρες κτλ,τον έχει πιει κλαρίνο.Δεν παίζει λογική έμπορα,πελάτη.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι Ρώσοι ευκαταστατοι είναι πολύ λίγοι. Οι γυναίκες παρά πολλές.

Καλή ατάκα ! ;)
Αν δεν τηρείς τα στάνταρ της Ρωσίδας μπορεί να προτιμήσει να βάλει δονητές στο μουνί της , να την γλείψει η φίλη της ή να το ρίξει στη δουλειά παρά να κάτσει σε κάποιον μέτριο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Επίσης ο Φιντέλ κινείται εντελώς λάθος.Είναι συνεχώς στα μέρη που δεν έχει γκόμενες.Οταν βγήκα και περπατούσα μόνος μου ήμουνα συνεχώς μέσα στο μουνί.Προφανώς κινούμαι μαζί με το μουνί.Follow the pussy.Είδα μια άλλη Κρακοβία τίγκα στο μουνέτο,τις καυλιάρες και τις βλάχες.
Αλλά με αυτά που είδα Βρότσλαβ πιστεύω ακράδαντα οτι τώρα,αυτή τη στιγμή είναι το καλύτερο μέρος Πολωνία για να γαμήσεις αν πας χύμα για ΠΣΚ ή ακόμα και για μια νύχτα.Θα ήθελα όμως να δω και Legnica,Kielce,Zielona Gora,είναι πολύ υποσχόμενα μέρη.
Το Βρότσλαβ έχει το καλό με τα VIP,έτσι και σκάσεις μύτη φορτωμένος σε VIP και high end clubs,έχει πολύ υλικό διαθέσιμο και οχτάρια που είναι σπάνια Πολωνία.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μα σου λέω οτι δεν είναι λογικές.Θέλουν να φάνε περισσότερα από όσο αξίζουν.Τι λογική είναι αυτή.
Αν ο άλλος πάει σαν έμπορας και υπολογίζει τόσα το τσιμπούκι,τόσα το πισοκωλλητό,τόσα για μια μέρα τόσα για δυο μέρες κτλ,τον έχει πιει κλαρίνο.Δεν παίζει λογική έμπορα,πελάτη.
Λογικότατο είναι! Και οι Ελλεινίδες σουβαντίζονται στα make up για να ανεβούν σε επιθυμητή   μισθολογική κλίμακα γαμπρού!
ΌΛΕΣ παντού ζητάνε παραπάνω απ'οσο αξίζουν! Παράλογη είναι η γκόμενα θα σου λέει δεν θα γαμηθούμε με τίποτα σήμερα και μετά απο λίγο τον έχει ήδη μέσα της ή και το αντίθετο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom