Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Για κάθε θέση απαιτούνται τα αντίστοιχα προσόντα.Ο γαμιάς πρέπει να έχει ικανό και δυναμικό πούτσο.Ο γαμπρός πρέπει να είναι αρκούντως συναισθηματίας.Ο σπόνσορας χρειάζεται αρκετό κασέρι.
Επειδή είναι πρακτικά αδύνατο στις σλαβικές χώρες ένας άντρας να τα έχει όλα(συνήθως οι γαμπροί δε γαμάνε καλά,οι σπόνσορες δεν έχουν συναισθήματα και οι γαμιάδες είναι άφραγκοι) οι Σλάβες αναγκάζονται να βρίσκουν μίνιμουμ 3 διαφορετικούς άντρες ταυτόχρονα για να είναι ικανοποιημένες από όλες τις απόψεις τη συναισθηματική,την πουτσική και την οικονομική.Πρόκειται για αποδεδειγμένα αποτελεσματική στρατηγική εκ μέρους τους.
Εδώ βλέπετε τις τρεις στρατηγικές γαμέως(Β.Π.),γαμπρού(Dr. Love) και σπόνσορα(δική μου) να παρουσιάζονται όπως και τα αποτελέσματά τους.Διαλέγετε και παίρνετε.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Για κάθε θέση απαιτούνται τα αντίστοιχα προσόντα.Ο γαμιάς πρέπει να έχει ικανό και δυναμικό πούτσο.Ο γαμπρός πρέπει να είναι αρκούντως συναισθηματίας.Ο σπόνσορας χρειάζεται αρκετό κασέρι.
Επειδή είναι πρακτικά αδύνατο στις σλαβικές χώρες ένας άντρας να τα έχει όλα(συνήθως οι γαμπροί δε γαμάνε καλά,οι σπόνσορες δεν έχουν συναισθήματα και οι γαμιάδες είναι άφραγκοι) οι Σλάβες αναγκάζονται να βρίσκουν μίνιμουμ 3 διαφορετικούς άντρες ταυτόχρονα για να είναι ικανοποιημένες από όλες τις απόψεις τη συναισθηματική,την πουτσική και την οικονομική.Πρόκειται για αποδεδειγμένα αποτελεσματική στρατηγική εκ μέρους τους.
Εδώ βλέπετε τις τρεις στρατηγικές γαμέως(Β.Π.),γαμπρού(Dr. Love) και σπόνσορα(δική μου) να παρουσιάζονται όπως και τα αποτελέσματά τους.Διαλέγετε και παίρνετε.

Είχα έως τώρα στρατηγική γαμέως, αλλα λέω να εμπλουτίσω με σπόνσορα για να χτυπήσω τα 9αρια/10αρια που δεν μιλάνε Αγγλικά. Τι λές για αυτό μπορεί να δουλέψει?

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Είχα έως τώρα στρατηγική γαμέως, αλλα λέω να εμπλουτίσω με σπόνσορα για να χτυπήσω τα 9αρια/10αρια που δεν μιλάνε Αγγλικά. Τι λές για αυτό μπορεί να δουλέψει?

Οχι,αφού σου είπα οτι τα εννιάρια,δεκάρια δεν είναι διαθέσιμα.Εννιάρι είναι η γκόμενα που άμα της μιλήσεις είκοσι λεπτά έχεις χύσει στο παντελόνι σου και δεκάρι στην καλύτερη βλέπεις μια φορά το χρόνο αν είσαι τυχερός.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για κάθε θέση απαιτούνται τα αντίστοιχα προσόντα.Ο γαμιάς πρέπει να έχει ικανό και δυναμικό πούτσο.Ο γαμπρός πρέπει να είναι αρκούντως συναισθηματίας.Ο σπόνσορας χρειάζεται αρκετό κασέρι.
Επειδή είναι πρακτικά αδύνατο στις σλαβικές χώρες ένας άντρας να τα έχει όλα(συνήθως οι γαμπροί δε γαμάνε καλά,οι σπόνσορες δεν έχουν συναισθήματα και οι γαμιάδες είναι άφραγκοι) οι Σλάβες αναγκάζονται να βρίσκουν μίνιμουμ 3 διαφορετικούς άντρες ταυτόχρονα για να είναι ικανοποιημένες από όλες τις απόψεις τη συναισθηματική,την πουτσική και την οικονομική.Πρόκειται για αποδεδειγμένα αποτελεσματική στρατηγική εκ μέρους τους.
Εδώ βλέπετε τις τρεις στρατηγικές γαμέως(Β.Π.),γαμπρού(Dr. Love) και σπόνσορα(δική μου) να παρουσιάζονται όπως και τα αποτελέσματά τους.Διαλέγετε και παίρνετε.
Ο Β.Π. δεν έχει παίξει Ουκρανία! Αν το κάνει πιστευω πως θα έχει τη δικιά μου τύχη πριν 2 χρόνια... Δηλαδή σε όλη τη δυτική Ουκρανία δεν θα μπορεί να ανοίξει ούτε έναν διάλογο με γκόμενα!
Να πω επίσης πως ο Β.Π. είναι ο μόνος που έχει όλο το πακέτο και των 3 ιδιοτήτων στο μέγιστο δυνατό βαθμό!
Μάλλον ο mr Perfect αποσυντονίζει τις Ουκρανέζες! Δεν το πιστεύουν! Γι αυτό και ο Β. δεν πάει Ουκρανία ενώ όλοι λέτε πως είναι τόσο ευκολα!

Επίσης θέλω να προσθέσω και μια εμπειρική πληροφορία στις παραπάνω συζητήσεις!
Όσες Ουκρανέζες έχω φάει πάντα με ιδιότητα γαμπρού ή γαμέως το έκανα μέσω τρίτων! Δηλαδή ήταν πάσες! Οσες φορές πήγα μόνος πήρα τα αρχίδια μου! Οι Ουκρανέζες μου κάθονταν μόνο όταν ήταν και κάποιο άλλο άτομο στη παρέα κατά τη γνωριμία! Ακόμα και μια μικρή που είχα πάει να τη βρώ Κίεβο ήταν πάσα της υπαλλήλου μου που έπεσε πάνω και την γύρισε όταν μόνος το έχανα!

Αντίθετα Πολωνέζες, Ρωσίδες και Τσέχες έχω βγάλει Solo!
Αυτή η διαπίστωση με κάνει να έχω επιφυλάξεις σε αυτά που γράφει ο DR LOVE! Και αν πάω Κίεβο  ΜΟΝΟ με παρέα! Ακόμα δεν γουστάρω να σπονσοράρω λεφτά ή υποσχέσεις γάμου...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
πότε θα σας παντρέψουμε εσάς τους πορνοτουρίστες του Κιέβου;

να ησυχάσετε και λίγο γιατί στα 60 σας χρόνια σας βλέπω όλους κατεστραμένους μαγκούφιδες δίχως στον ήλιο μοίρα  :happy:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πότε θα σας παντρέψουμε εσάς τους πορνοτουρίστες του Κιέβου;

να ησυχάσετε και λίγο γιατί στα 60 σας χρόνια σας βλέπω όλους κατεστραμένους μαγκούφιδες δίχως στον ήλιο μοίρα  :happy:
Φίλε δεν έχει σημασία ο γάμος σαν τελετουργία
Σημασία έχει η αναζήτηση και η πορεία προς το γάμο ;) :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο Β.Π. δεν έχει παίξει Ουκρανία! Αν το κάνει πιστευω πως θα έχει τη δικιά μου τύχη πριν 2 χρόνια... Δηλαδή σε όλη τη δυτική Ουκρανία δεν θα μπορεί να ανοίξει ούτε έναν διάλογο με γκόμενα!
Να πω επίσης πως ο Β.Π. είναι ο μόνος που έχει όλο το πακέτο και των 3 ιδιοτήτων στο μέγιστο δυνατό βαθμό!
Μάλλον ο mr Perfect αποσυντονίζει τις Ουκρανέζες! Δεν το πιστεύουν! Γι αυτό και ο Β. δεν πάει Ουκρανία ενώ όλοι λέτε πως είναι τόσο ευκολα!

Επίσης θέλω να προσθέσω και μια εμπειρική πληροφορία στις παραπάνω συζητήσεις!
Όσες Ουκρανέζες έχω φάει πάντα με ιδιότητα γαμπρού ή γαμέως το έκανα μέσω τρίτων! Δηλαδή ήταν πάσες! Οσες φορές πήγα μόνος πήρα τα αρχίδια μου! Οι Ουκρανέζες μου κάθονταν μόνο όταν ήταν και κάποιο άλλο άτομο στη παρέα κατά τη γνωριμία! Ακόμα και μια μικρή που είχα πάει να τη βρώ Κίεβο ήταν πάσα της υπαλλήλου μου που έπεσε πάνω και την γύρισε όταν μόνος το έχανα!

Αντίθετα Πολωνέζες, Ρωσίδες και Τσέχες έχω βγάλει Solo!
Αυτή η διαπίστωση με κάνει να έχω επιφυλάξεις σε αυτά που γράφει ο DR LOVE! Και αν πάω Κίεβο  ΜΟΝΟ με παρέα! Ακόμα δεν γουστάρω να σπονσοράρω λεφτά ή υποσχέσεις γάμου...

Το βασικό είναι ότι δεν έχεις στυλ γαμπρού ή σπονσορα που είναι ο εύκολος τρόπος.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Φίλε δεν έχει σημασία ο γάμος σαν τελετουργία
Σημασία έχει η αναζήτηση και η πορεία προς το γάμο ;) :rockon:

όταν περνάς τα 35+ και το μόνο που σκέφτεται κάποιος είναι μόνο το πως θα γαμήσει άλλη μια πουτάνα δεν έχει μέλλον στη ζωή πιστεύω να με καταλαβαίνεις τι εννοώ φίλε ρολογά.  :cheesy:

εγώ δεν αναφέρομαι στον γάμο καθαρά σαν μυστήριο αλλά στο να αφήσουμε απογόνους έστω και σαν εξώγαμα ρε αδερφέ γιατί όταν πας 60 και δεν έχεις παιδιά πίσω όσα λεφτά και να έχεις άχρηστα είναι.  ;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το βασικό είναι ότι δεν έχεις στυλ γαμπρού ή σπονσορα που είναι ο εύκολος τρόπος.
Στα ιντερνετικά μου προφίλ έχω στυλ γαμπρού αλλά το χάνω στα καταραμένα shit tests! Πουλάω  "Ρώσικη" τρέλα που οι Ουκρανίδες δεν την γουστάρουν καθόλου! Αντίθετα στις Πολωνέζες η τρελίτσα έχει απίστευτη πέραση! Όπως και σε Τσέχες! Αλλά οι μαλακισμένες οι Ουκρανέζες είναι... παγοκολώνες!
Απορώ αν έχει κάνει ποτέ κανείς αμοιβαίο χιούμορ με Ουκρανέζα ή να του έχει πεί κάποια κάποιο αστείο για γέλιο...    
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
όταν περνάς τα 35+ και το μόνο που σκέφτεται κάποιος είναι μόνο το πως θα γαμήσει άλλη μια πουτάνα δεν έχει μέλλον στη ζωή πιστεύω να με καταλαβαίνεις τι εννοώ φίλε ρολογά.  :cheesy:

εγώ δεν αναφέρομαι στον γάμο καθαρά σαν μυστήριο αλλά στο να αφήσουμε απογόνους έστω και σαν εξώγαμα ρε αδερφέ γιατί όταν πας 60 και δεν έχεις παιδιά πίσω όσα λεφτά και να έχεις άχρηστα είναι.  ;)
Ασε μας φίλε SLAVIANI ;) να κλέψουμε κανέναν χρόνο ακόμα...  :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
για το kman2 λεω που το μονο που σκεφτεται ειναι πως θα γαμησει αλλη μια πορνη σποσνορετ και οχι να κανει ενα παιδακι
43 χρονια πηγε στο τελος θα καταληξει ενας φραγκατος πορνογερος χωρις παιδια  :happy:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ΚΜΑΝ ποιες ειναι πιο παρτουζιαρες; Πολωνέζες ή Ουκρανες;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ΚΜΑΝ ποιες ειναι πιο παρτουζιαρες; Πολωνέζες ή Ουκρανες;
Όσες έχουν μια τιμή στο μέτωπο ασχέτως εθνικότητας τα κάνουν όλα με το σωστό αντίτιμο!

Αν ρωτάς για τη καυλα τους και μόνο καμιά απο τις δυο φυλές που λές! Μάλλον οι Τσέχες είναι! Ακολουθούν Γερμανίδες,ρωσίδες!Σε αυτό το κομμάτι θα έλεγα πως και οι ...Ελλεινίδες! Αν και όλες οι απελευθερωμένες σεξουαλικά γκόμενες είναι εν δυνάμει παρτουζιάρες ασχέτως εθνικότητας! 
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Όσες έχουν μια τιμή στο μέτωπο ασχέτως εθνικότητας τα κάνουν όλα με το σωστό αντίτιμο!

Αν ρωτάς για τη καυλα τους και μόνο καμιά απο τις δυο φυλές που λές! Μάλλον οι Τσέχες είναι! Ακολουθούν Γερμανίδες,ρωσίδες!Σε αυτό το κομμάτι θα έλεγα πως και οι ...Ελλεινίδες! Αν και όλες οι απελευθερωμένες σεξουαλικά γκόμενες είναι εν δυνάμει παρτουζιάρες ασχέτως εθνικότητας!  
Νομιζω δεν εχει να κανει μονο με σεξουαλικη απελευθερωση αλλα και με ιδιοσυγκρασια. Οι ελληνιδες αν ζουσαν σε πιο χαλαρο "ηθικα" περιβαλλον θα παρτουζωνονταν συνεχεια.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Νομιζω δεν εχει να κανει μονο με σεξουαλικη απελευθερωση αλλα και με ιδιοσυγκρασια. Οι ελληνιδες αν ζουσαν σε πιο χαλαρο "ηθικα" περιβαλλον θα παρτουζωνονταν συνεχεια.

εγω γνωριζω μια γειτονισα μου πιτσιρικα 21 ετων εκανε παρτουζα με μπαρμαν και φιλαρακι του απο πολυ γνωστο κλαμπ την πηγαν σε εξοχικο διπλα στη θαλλασα που ηταν του αφεντικου του (αυτον που εχει το κλαμπ) καποια στιγμη εσκασε μυτη και το αφεντικο εφερε κοκα και την παρτουζωναν και οι 3 μαζι.

εν το μεταξυ το εχει μαθει και ολη γειτονια και η πιστιρικα σαν να μην τρεχει τιποτα ουτε ντροπη ουτε τιποτα η ξετσιπωτη  :happy:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Νομιζω δεν εχει να κανει μονο με σεξουαλικη απελευθερωση αλλα και με ιδιοσυγκρασια. Οι ελληνιδες αν ζουσαν σε πιο χαλαρο "ηθικα" περιβαλλον θα παρτουζωνονταν συνεχεια.
Το πολωνικό και το Ουκρανικό περιβάλλον είναι το ίδιο σφιχτό! Μόνο το αλκοόλ το χαλαρώνει...
Αντίθετα στη Ρωσία υπάρχει μεγάλο σφίξιμο σε άλλα θέματα αλλά στο σεξουαλικό υπάρχει μια μεγάλη χαλαρότητα! Ο καθένας και η κάθε μια κάνουν ότι γουστάρουν αρκει να μην είναι ομοφυλοφιλικό μεταξί ανδρών! Αυτό είναι κατακριταίο αν και υπάρχουν πλέον πολλοί! Όλα τα υπόλοιπα πάνε και έρχονται!
Μόνο στο Νίζνι Νόβγκοροντ έχει 5-10 swingers club! Κάποτε ο Μέγας Βλάντιμιρ είχε απευθύνει παράκληση στους νέους της χώρας να συγκρατούν τις ορμές και να μην κάνουν ομαδικό σεξ σε δημόσιους χώρους αλλά στο σπίτι!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το πολωνικό και το Ουκρανικό περιβάλλον είναι το ίδιο σφιχτό! Μόνο το αλκοόλ το χαλαρώνει...
Αντίθετα στη Ρωσία υπάρχει μεγάλο σφίξιμο σε άλλα θέματα αλλά στο σεξουαλικό υπάρχει μια μεγάλη χαλαρότητα! Ο καθένας και η κάθε μια κάνουν ότι γουστάρουν αρκει να μην είναι ομοφυλοφιλικό μεταξί ανδρών! Αυτό είναι κατακριταίο αν και υπάρχουν πλέον πολλοί! Όλα τα υπόλοιπα πάνε και έρχονται!
Μόνο στο Νίζνι Νόβγκοροντ έχει 5-10 swingers club! Κάποτε ο Μέγας Βλάντιμιρ είχε απευθύνει παράκληση στους νέους της χώρας να συγκρατούν τις ορμές και να μην κάνουν ομαδικό σεξ σε δημόσιους χώρους αλλά στο σπίτι!
χαχαχα
Ρωσια ομως δε σας βλεπω να πηγαινετε. Παιζει σκληρος ανταγωνισμος απο τους Ρωσους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Μόνο στο Νίζνι Νόβγκοροντ έχει 5-10 swingers club! Κάποτε ο Μέγας Βλάντιμιρ είχε απευθύνει παράκληση στους νέους της χώρας να συγκρατούν τις ορμές και να μην κάνουν ομαδικό σεξ σε δημόσιους χώρους αλλά στο σπίτι!


:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Οχι,αφού σου είπα οτι τα εννιάρια,δεκάρια δεν είναι διαθέσιμα.Εννιάρι είναι η γκόμενα που άμα της μιλήσεις είκοσι λεπτά έχεις χύσει στο παντελόνι σου και δεκάρι στην καλύτερη βλέπεις μια φορά το χρόνο αν είσαι τυχερός.

Το παραπανω ειναι ο απόλυτος ορισμος του 9 και του 10.Για να ξέρουμε για τι μιλαμε.
Το 9 και το 10,δεν είναι προσβασιμο σε πορνοτουριστες.

Εγω σε διάστημα 6 μηνων καταφερα 2 Σλοβάκες(για τη μια Σλοβακα πηγαινα Πράγα-Μπρατισλαβα και γενικά της έδειξα ότι το θέλω ΠΟΛΥ) και 1 Τσέχα 9αρια,μόνο οταν εγινα μόνιμος κάτοικος Πράγας με μοναδικη καθημερινή απασχόληση,γυμναστήριο και πως θα γαμησω.
Με χρήμα στην τσεπη,χρόνο,καλο αμαξι και συνεχή αυτοβελτίωση.

Ο Β.Π. δεν έχει παίξει Ουκρανία! Αν το κάνει πιστευω πως θα έχει τη δικιά μου τύχη πριν 2 χρόνια... Δηλαδή σε όλη τη δυτική Ουκρανία δεν θα μπορεί να ανοίξει ούτε έναν διάλογο με γκόμενα!

Έχω πάει φίλε Glock,επαρχία δεν εχω πάει..
Έχω γράψει οτι πήγα απροετοίμαστος και αν και γάμησα,ηταν το χειροτερο σε αποδοση πορνοταξίδι μου.
Δεν είχα διαβάσει καλά τα thread(οπως π.χ.έκανα πριν πάω Πολωνία).

Ας πω και μερικά πράγματα για το "πακέτο"..
Με στεναχωρει που εχουν ερθει Πραγα κάποια μελη και δεν εχουν αναφερθεί στην εμπειρια.Η αλήθεια είναι ότι σε κάποιους δε βγήκε το παίγνιο,έχουν γίνει και τραγελαφικα περιστατικά,αλλά ρε τύποι,ποτε δε θα σας εξεθετα ονομαστικά.
Βγειτε τουλαχιστον και πειτε οτι έχουν βάσει όσα λέω και σε τι μουνια σας ειχα κοντά.

"Πακέτο" λοιπόν..
Ας υποθέσουμε ότι υπαρχει μια καλή βαση.Το σημαντικό είναι να ρίχνεις δουλεια.Από το να κανεις καμάκι σε καμμενες περιπτωσεις,τύπου είμαι Λονδινο,φεύγει πτηση για Αυστραλία,δεν πρόκειται να γαμήσω μια που φεύγει σε μία ώρα  στην αλλη ακρη της γης,αλλά θα την φλερταρω.Για να εχω επικαιρο το φλερτ,γιατί η εξάσκηση κανει τον μαστορα,γιατι έτσι ασούμε και επειδή ειμαστε Βαλκανιοι Πουτσαραδες :grin:

9άρια,10άρια.. :rolleyes:

Θα το γραψω για πολλοστή φορα..
Δουλεια τύποι.Θα σας πω ένα παράδειγμα.
Μουνί μπορείς να γνωρίσεις,ακόμη και στην είσοδο της πολυκατοικίας σου πριν βγεις για το περιπτερο.
Ειστε 24/7 στην πενα,γαμάτοι και αερατοι;
Όταν πεθάνετε στο μαρμαρο τι θα γράφει:
-"Εραστής"
-"Τον ήξεραν όλοι οι πακεταδες της Αθηνας"
-"Solo πουτανες"

Δική μας επιλογη είναι πως θα μας δει μια γυναίκα.
Εμεις το ορίζουμε.

Να σας πω και ενα άλλο παράδειγμα.Εγώ το εχω πανευκολο και κουρεύομαι μόνος χρόνια τωρα.
Μία φορά τη βδομαδα.
Ο λογος;
Να φαινομαι φρεσκοκουρεμένος ΠΑΝΤΑ.
Να πάθω τροχαιο,να με πάει το ΕΚΑΒ στα επειγοντα και να πει η νοσοκομα:"Πω,αυτος είναι σαν να βγήκε πρώτο ραντεβου με γκομενα"

Όλα αυτα όμως δεν πρεπει να γίνουν με καταναγκασμό.
Πρέπει να τα θέλουμε.

Δεν ξερω αν με πιάνετε τύποι;
Καθε μέρα μάχιμοι,δεν αφήνουμε τίποτα στην τυχη,η αυτοβελτιωση δινει αυτοπεποίθηση,η αυτοπεποίθηση μας κάνει θελκτικους και μετά ολα παιρνουν το δρομο μόνα τους.

Υ.Γ.Αρχηγε έλα Μόναχο Oktoberfest.
Αν δεν έρθεις θα έρθω εγω κάποια στιγμη στην πολη σου. :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
εγω παντος αν βρω μια αλλοδαπη μη ιεροδουλη οπως π.χ. καμια τουριστρια θα τα ριξω ολα μεσα για να αφησω απογονους

το ιδιο πρεπει να κανουμε ολοι οι σοφρονες ελληνες για να χτυπησουμε την υπογενιτικοτητα

οχι ομως σε ελλεινηδες διοτι θα σας παρει ολη την περιουσια  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom