Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Όχι,δε θα κάτσει.Γιατί να κάτσει?
Δεν κάνω δώρα γενικώς είναι εντελώς ηλίθιο να πεις.
Εκτός αν πεις  δεν κάνω δώρα γενικώς αλλά επειδή σε ξεχώρισα τσίμπα ένα iphoni.
Δεν πρόκειται για κοινωνικές αντιλήψεις ή επίκτητη συμπεριφορά.Είναι στα χαρακτηριστικά της γκόμενας.Το να ζητάει η Σλάβα λεφτά είναι φυσικό όσο το να γαυγίζει ένας σκύλος.Οσο μπορείς να μάθεις ένα σκύλο να μιλάει και να μη γαυγίζει τόσο μπορείς να μάθεις τη Σλάβα να μη ζητάει λεφτά.Πάει πακέτο με όλα τα θελκτικά στοιχεία που έχουνε.

Παραφράζοντας το Γαλιλαίο: κ όμως θα κάτσει... Πρέπει όμως να την έχεις κάνει να γουστάρει πολύ.

Θα σου δώσω ένα αντιπαράδειγμα: Πολλές που είναι πουτάνες-πουτανοείδή τα έχουνε με νταβατζο-γκόμενους στους οποίους πάνε και ακουμπάνε το χρήμα που παίρνουν από τους άλλους. Δεν σου λέω για κυκλώματα κ μαφίες, απλούς τύπους τελειωμένους που τους θρέφουν. Πως εξηγήται αυτό, αν το χρήμα είναι η μόνη αξία; Γιατί δεν παρατάνε αυτούς να πάνε με κάνα λεφτά;

Άλλο αντιπαράδειγμα: Ξενιτέυονται οι γκόμενες (δε λέω μόνο για πουτάνες, για δουλειά γενικώς) και στέλνουν τα λεφτά στους άνδρες τους που ξύνουν τα αρχίδια τους. Αυτό γίνεται σε όλη την ανατολική Ευρώπη. Μια απο Ua που γαμούσα εδώ μου έλεγε έχει 3 φίλες που δουλέυουν κ οι ανδρες τους ξύνουν τα παπάρια τους. Ο ένας πίνει και βαράει κιόλας. Κι όμως μένουν με αυτούς.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Αυτό που πολλοί περιγράφουν σα  game είναι οι απαντήσεις που δίνουν στα shit tests από τις γκόμενες.
Έχω ήδη περιγράψει από το 2012 τα shit tests που κάνουν οι Ουκρανές και τις απαντήσεις.


Εδώ είσαι 100% σωστός, κ εγώ περίπου τα ίδια λέω. Με μια διαφορά, στο What do you want from me? λέω I like you and  like to talk to you and see what happens. ή κάτι τέτοιο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Παραφράζοντας το Γαλιλαίο: κ όμως θα κάτσει... Πρέπει όμως να την έχεις κάνει να γουστάρει πολύ.

Θα σου δώσω ένα αντιπαράδειγμα: Πολλές που είναι πουτάνες-πουτανοείδή τα έχουνε με νταβατζο-γκόμενους στους οποίους πάνε και ακουμπάνε το χρήμα που παίρνουν από τους άλλους. Δεν σου λέω για κυκλώματα κ μαφίες, απλούς τύπους τελειωμένους που τους θρέφουν. Πως εξηγήται αυτό, αν το χρήμα είναι η μόνη αξία; Γιατί δεν παρατάνε αυτούς να πάνε με κάνα λεφτά;

Άλλο αντιπαράδειγμα: Ξενιτέυονται οι γκόμενες (δε λέω μόνο για πουτάνες, για δουλειά γενικώς) και στέλνουν τα λεφτά στους άνδρες τους που ξύνουν τα αρχίδια τους. Αυτό γίνεται σε όλη την ανατολική Ευρώπη. Μια απο Ua που γαμούσα εδώ μου έλεγε έχει 3 φίλες που δουλέυουν κ οι ανδρες τους ξύνουν τα παπάρια τους. Ο ένας πίνει και βαράει κιόλας. Κι όμως μένουν με αυτούς.

Μα δε γουστάρει καθόλου.Αφού είναι γελοία αυτά που λέει κάποιος ξένος.Οι συζητήσεις με τις Ουκρανέζες είναι παιδικές.Συνήθως μιλάνε αγγλικά της πλάκας ή ο σεξοτουρίστας μιλάει ρωσικά της πλάκας.
Κάνουν αυτές τις τυποποιημένες ερωτήσεις που έγραψα και παίρνουν τις τυποποιημένες απαντήσεις.
Μετά ρωτάνε
1.Where is my present?
2.Do you give presents to every girl?
3.What we do now?Watch TV together your hotel?
4.You have condoms for our love?
5.Do you have diseases?
6.What underwear you like?
7.You have wife?
8.Me hungry.Want eat.Like sushi.You hungry?
κτλ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Θα σου βάλω ας πούμε ένα κουιζ: Είναι μια γκόμενα πχ Ουκρανή που γουστάρει κα την έχεις καβλώσει. Πες ότι σου ζητάει κανα δωράκι. Νομίζεις ότι αν της πεις δεν κάνω δώρα γενικώς δεν είναι το στύλ μου οπότε ή έτσι ή τιποτα δεν θα κάτσει? Εγώ λέω θα κάτσει και θα είναι και πιο καβλωμένη.

Άμα σου ζητήσει τοσο βραχυπρόθεσμα δωρακι,τοτε είναι σπονσορετα,με τα λεφτα/δωράκια καυλωνει μονάχα,δεν έχει ορεξη εμάς.
Ασε που άμα πεις σε Ουκρανεζα,"δεν κάνω δώρα γενικώς",ακομη και του χώρου να μην είναι,εχεις φάει Χ γενικως.
Άντρας που δεν κάνει δωρα=τσιγγουνης,μιζερος.

@kman το ερώτημα που σου εθεσε είναι πολύ ενδιαφέρον και δεν μπηκες στον κόπο να το απαντήσεις.

Υπάρχουν γκόμενες που τα λεφτά που τους ακουμπάμε εμεις πηγαίνουν και τα ακουμπάνε στον γκομενο τους;
Σε αυτη την περιπτωση βλέπεις καποια "εκμεταλλευτικη φυση των γυναικών";
Δε θεωρεις ότι ειναι θύματα που επειδή τρέφουν αισθήματα για έναν μαλακα,καταδεχονται να τις πηδάει όποιος να ναι για να συντηρησουν τον έρωτά τους;

Αυτό το φαινόμενο φυσικα δεν αφορά μονο Ουκρανεζες.
Ήξερα στουντιοκοριτσο Αθήνα που τα ακουμπούσε όλα σε εναν μαλακα για τουλαχιστον 2 χρόνια που την ηξερα.
Και Πραγα ξερω call girl που αγορασε αμάξι στον γκομενο,πληρωνε διακοπες και τον ζούσε κιολας.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Άμα σου ζητήσει τοσο βραχυπρόθεσμα δωρακι,τοτε είναι σπονσορετα,με τα λεφτα/δωράκια καυλωνει μονάχα,δεν έχει ορεξη εμάς.
Ασε που άμα πεις σε Ουκρανεζα,"δεν κάνω δώρα γενικώς",ακομη και του χώρου να μην είναι,εχεις φάει Χ γενικως.
Άντρας που δεν κάνει δωρα=τσιγγουνης,μιζερος.

@kman το ερώτημα που σου εθεσε είναι πολύ ενδιαφέρον και δεν μπηκες στον κόπο να το απαντήσεις.

Υπάρχουν γκόμενες που τα λεφτά που τους ακουμπάμε εμεις πηγαίνουν και τα ακουμπάνε στον γκομενο τους;
Σε αυτη την περιπτωση βλέπεις καποια "εκμεταλλευτικη φυση των γυναικών";
Δε θεωρεις ότι ειναι θύματα που επειδή τρέφουν αισθήματα για έναν μαλακα,καταδεχονται να τις πηδάει όποιος να ναι για να συντηρησουν τον έρωτά τους;

Αυτό το φαινόμενο φυσικα δεν αφορά μονο Ουκρανεζες.
Ήξερα στουντιοκοριτσο Αθήνα που τα ακουμπούσε όλα σε εναν μαλακα για τουλαχιστον 2 χρόνια που την ηξερα.
Και Πραγα ξερω call girl που αγορασε αμάξι στον γκομενο,πληρωνε διακοπες και τον ζούσε κιολας.
αν οι αντρες για χ λογους τ ακουμπανε στις γυναικες σε ποσοστο 90% κ λιγο γραφω,που ειναι το περιεργο για το αντιστροφο σε πολυ μικροτερο ποσοστο οταν το κανουν με την βουληση τους κ μονο?
Αυτο που βλεπεις μαζι με το σαννο που σε ταιζει η καθε γκομενα,σου δοθηκε η δυνατοτητα να το διασταυρωσεις απο 10 μπαντες κ το παρουσιαζεις σαν δεδομενο?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
@kman το ερώτημα που σου εθεσε είναι πολύ ενδιαφέρον και δεν μπηκες στον κόπο να το απαντήσεις.

Υπάρχουν γκόμενες που τα λεφτά που τους ακουμπάμε εμεις πηγαίνουν και τα ακουμπάνε στον γκομενο τους;
Σε αυτη την περιπτωση βλέπεις καποια "εκμεταλλευτικη φυση των γυναικών";
Δε θεωρεις ότι ειναι θύματα που επειδή τρέφουν αισθήματα για έναν μαλακα,καταδεχονται να τις πηδάει όποιος να ναι για να συντηρησουν τον έρωτά τους;

Αυτό το φαινόμενο φυσικα δεν αφορά μονο Ουκρανεζες.
Ήξερα στουντιοκοριτσο Αθήνα που τα ακουμπούσε όλα σε εναν μαλακα για τουλαχιστον 2 χρόνια που την ηξερα.
Και Πραγα ξερω call girl που αγορασε αμάξι στον γκομενο,πληρωνε διακοπες και τον ζούσε κιολας.

Γιατί τους βάζουν στην κατηγορία γαμιάς ή γαμπρός και όχι στην κατηγορία σπόνσορας.
Εδώ είχα αναλύσει την κατηγοριοποίηση των επιθυμητών αντρών στις Σλάβες(lover,future groom,sponsor).



Τυπικός διάλογος με Ουκρανές προ 2010.


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αυτο που βλεπεις μαζι με το σαννο που σε ταιζει η καθε γκομενα,σου δοθηκε η δυνατοτητα να το διασταυρωσεις απο 10 μπαντες κ το παρουσιαζεις σαν δεδομενο?

Οταν δινω τα λεφτά στο γκομενο για να γαμησω την εκδιδομενη κοπέλα του,τι άλλη απόδειξη να θέλω δηλαδή;
Και μου έχει συμβεί σε Αθήνα,Θεσσαλονικη,Πράγα,κ.λ.π.

Δε μιλαω για νταβατζή ή οδηγό,που συνεργαζεται και μοιράζεται τα λεφτα με τις κοπελες.

Εδω πορνοσταρ παγκόσμιας εμβελειας και τις εκδίδει ο γκομενος..
Μην μιλησω για ερωτευμένο call girl του forum,που μονο του νεφρό της δεν είχε δώσει στο παρελθόν.

Γιατί τους βάζουν στην κατηγορία γαμιάς ή γαμπρός και όχι στην κατηγορία σπόνσορας.
Εδώ είχα αναλύσει την κατηγοριοποίηση των επιθυμητών αντρών στις Σλάβες(lover,future groom,sponsor).


Άλλο γαμιας και γαμπρος και άλλο να σε πηδάνε και να του τα ακουμπας.
Εκεί παίζει συναισθηματικη εξάρτηση,αμφιβάλλεις γι'αυτό;

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Άλλο γαμιας και γαμπρος και άλλο να σε πηδάνε και να του τα ακουμπας.
Εκεί παίζει συναισθηματικη εξάρτηση,αμφιβάλλεις γι'αυτό;

Επειδή έχω βρεθεί και στις τρεις θέσεις και μάλιστα μερικές φορές με την ίδια γκόμενα!(όλα είναι δυνατά με τις Σλάβες) δεν μπορώ να πω οτι η μία είναι καλύτερη από την άλλη.Ο γαμιάς όντως γελάει με το σπόνσορα που χαλάει τα λεφτά του και με το γαμπρό που ξοδεύει το χρόνο του.Ο σπόνσορας γελάει με το γαμπρό που τρώει κέρατο και πουλάει αγάπες ενώ η γκόμενα έρχεται μετά να τον φάει και δεν υπολογίζει το γαμιά ο οποίος γαμάει όταν η γκόμενα έχει καύλες δηλαδή όταν θέλει αυτή και όχι όταν θέλει αυτός.Ο γαμπρός πάλι νομίζει οτι είναι το real deal,ο αληθινός γκόμενος που ερωτεύτηκε η γκόμενα και συνεπώς έχει πιάσει τον παπά από τα αρχίδια,καμία σχέση με περιστασιακούς γαμιάδες και σπόνσορες.
Οι Σλάβες λόγω τεράστιας εμπειρίας παίζουν τους άντρες για πλάκα δίνουν την ψευδαίσθηση που αυτοί επιθυμούν αν ο άλλος είναι καλό παιδί και φαίνεται σοβαρός για γάμο θα το παίξει σοβαρή κοπέλα από σπίτι ενώ θα ξεσκίζεται με το γαμιά και θα γαλιφώνει το σπόνσορα οτι είναι η high maintainance γκόμενα.
Γενικά είναι αριστοτέχνισσες είναι ωραία εμπειρία αρκεί να μην πιστεύεις οτι αυτό που βλέπεις είναι αληθινό για να μην έχεις συνέπειες.
Γενικά από ό,τι έχω παρατηρήσει στο γαμιά βγάζουν περισσότερα γούστα από ό,τι βγάζουν στο γαμπρό και στο σπόνσορα,στο γαμπρό κάνουν περισσότερους συναισθηματισμούς και στο σπόνσορα είναι πιο ειλικρινείς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τυπικές Ουκρανέζες στην Πολωνία.Ετσι ήταν παλιά ντυμένες και χόρευαν στα κλαμπ.Εχανες τη μπάλλα.Εβγαζαν τη φούστα και χόρευαν μόνο με μπλούζα και στρινγκ.

 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Οταν δινω τα λεφτά στο γκομενο για να γαμησω την εκδιδομενη κοπέλα του,τι άλλη απόδειξη να θέλω δηλαδή;
Και μου έχει συμβεί σε Αθήνα,Θεσσαλονικη,Πράγα,κ.λ.π.

Δε μιλαω για νταβατζή ή οδηγό,που συνεργαζεται και μοιράζεται τα λεφτα με τις κοπελες.

Εδω πορνοσταρ παγκόσμιας εμβελειας και τις εκδίδει ο γκομενος..
Μην μιλησω για ερωτευμένο call girl του forum,που μονο του νεφρό της δεν είχε δώσει στο παρελθόν.

Άλλο γαμιας και γαμπρος και άλλο να σε πηδάνε και να του τα ακουμπας.
Εκεί παίζει συναισθηματικη εξάρτηση,αμφιβάλλεις γι'αυτό;
καθολου.
Το περιεργο που ειναι?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Και σε εμένα πρότειναν μερικές γκομενες να τις εκδώσω για να κονομησω.Θα ήθελα να ήξερα που βρίσκουν οι φεμινιστριες το θράσος να μιλάνε για τα αθώα θύματα του trafficking.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Και σε εμένα πρότειναν μερικές γκομενες να τις εκδώσω για να κονομησω.Θα ήθελα να ήξερα που βρίσκουν οι φεμινιστριες το θράσος να μιλάνε για τα αθώα θύματα του trafficking.
υπαρχουν κ τετοιες περιπτωσεις.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Μα δε γουστάρει καθόλου.Αφού είναι γελοία αυτά που λέει κάποιος ξένος.Οι συζητήσεις με τις Ουκρανέζες είναι παιδικές.Συνήθως μιλάνε αγγλικά της πλάκας ή ο σεξοτουρίστας μιλάει ρωσικά της πλάκας.
Κάνουν αυτές τις τυποποιημένες ερωτήσεις που έγραψα και παίρνουν τις τυποποιημένες απαντήσεις.
Μετά ρωτάνε
1.Where is my present?
2.Do you give presents to every girl?
3.What we do now?Watch TV together your hotel?
4.You have condoms for our love?
5.Do you have diseases?
6.What underwear you like?
7.You have wife?
8.Me hungry.Want eat.Like sushi.You hungry?
κτλ.

Εννοείται ότι για να παίξεις παιχνίδι πρέπει να μιλάει Αγγλικά και όχι μόνο αυτα, δεν το συζητάμε. Εγώ πρώτη φορά πήγα το Μάη και υπήρχαν αρκετες που μίλαγαν καλά Αγγλικά. Πάντως θα το έχω υπόψη μου ότι με χρήμα μπορώ να κάνω δουλειά γιατί έχω πέσει σε μουνάρες που μιλαγαν έτσι και δεν ασχολόμουν.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Επειδή έχω βρεθεί και στις τρεις θέσεις και μάλιστα μερικές φορές με την ίδια γκόμενα!(όλα είναι δυνατά με τις Σλάβες) δεν μπορώ να πω οτι η μία είναι καλύτερη από την άλλη.Ο γαμιάς όντως γελάει με το σπόνσορα που χαλάει τα λεφτά του και με το γαμπρό που ξοδεύει το χρόνο του.Ο σπόνσορας γελάει με το γαμπρό που τρώει κέρατο και πουλάει αγάπες ενώ η γκόμενα έρχεται μετά να τον φάει και δεν υπολογίζει το γαμιά ο οποίος γαμάει όταν η γκόμενα έχει καύλες δηλαδή όταν θέλει αυτή και όχι όταν θέλει αυτός.Ο γαμπρός πάλι νομίζει οτι είναι το real deal,ο αληθινός γκόμενος που ερωτεύτηκε η γκόμενα και συνεπώς έχει πιάσει τον παπά από τα αρχίδια,καμία σχέση με περιστασιακούς γαμιάδες και σπόνσορες.
Οι Σλάβες λόγω τεράστιας εμπειρίας παίζουν τους άντρες για πλάκα δίνουν την ψευδαίσθηση που αυτοί επιθυμούν αν ο άλλος είναι καλό παιδί και φαίνεται σοβαρός για γάμο θα το παίξει σοβαρή κοπέλα από σπίτι ενώ θα ξεσκίζεται με το γαμιά και θα γαλιφώνει το σπόνσορα οτι είναι η high maintainance γκόμενα.
Γενικά είναι αριστοτέχνισσες είναι ωραία εμπειρία αρκεί να μην πιστεύεις οτι αυτό που βλέπεις είναι αληθινό για να μην έχεις συνέπειες.
Γενικά από ό,τι έχω παρατηρήσει στο γαμιά βγάζουν περισσότερα γούστα από ό,τι βγάζουν στο γαμπρό και στο σπόνσορα,στο γαμπρό κάνουν περισσότερους συναισθηματισμούς και στο σπόνσορα είναι πιο ειλικρινείς.

Σωστά τα λές. Γιατί λοιπόν αν μην είσαι γαμιάς με αυτέ που μιλάνε Αγγλικά και συνενοείσαι.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Άμα σου ζητήσει τοσο βραχυπρόθεσμα δωρακι,τοτε είναι σπονσορετα,με τα λεφτα/δωράκια καυλωνει μονάχα,δεν έχει ορεξη εμάς.
Ασε που άμα πεις σε Ουκρανεζα,"δεν κάνω δώρα γενικώς",ακομη και του χώρου να μην είναι,εχεις φάει Χ γενικως.
Άντρας που δεν κάνει δωρα=τσιγγουνης,μιζερος.

@kman το ερώτημα που σου εθεσε είναι πολύ ενδιαφέρον και δεν μπηκες στον κόπο να το απαντήσεις.

Υπάρχουν γκόμενες που τα λεφτά που τους ακουμπάμε εμεις πηγαίνουν και τα ακουμπάνε στον γκομενο τους;
Σε αυτη την περιπτωση βλέπεις καποια "εκμεταλλευτικη φυση των γυναικών";
Δε θεωρεις ότι ειναι θύματα που επειδή τρέφουν αισθήματα για έναν μαλακα,καταδεχονται να τις πηδάει όποιος να ναι για να συντηρησουν τον έρωτά τους;

Αυτό το φαινόμενο φυσικα δεν αφορά μονο Ουκρανεζες.
Ήξερα στουντιοκοριτσο Αθήνα που τα ακουμπούσε όλα σε εναν μαλακα για τουλαχιστον 2 χρόνια που την ηξερα.
Και Πραγα ξερω call girl που αγορασε αμάξι στον γκομενο,πληρωνε διακοπες και τον ζούσε κιολας.

Άυτά που γράφω έχουν γίνει κ  ξαναλέω, η Σλάβες είναι πολύ θερμές γυναίκες, άμα γουστάρουν κ καβλώσουν δεν λογαριάζουν τίποτε. Όμως αν μπορούν να στα φάνε θα στα φάνε. Εμένα πολλές έχουν παραπονεθεί ότι δεν τους κάνω δώρα κτλ. αλλά δεν φέυγαν. Σου λέει εγώ ζητάω, αν πει ναι τότε καλώς. Αν όχι δεν τρέχει τίποτα. Εκεί πρέπει απλά να πεις όχι. Σε μια περίπτωση μια είχε βάλει κ τις φίλες τις στο παιχνίδι μια φορά που είχαμε βγει. Και μιλάω για γκόμενες που γαμούσα, όχι να προσπαθούν απλά να με διπλαρώσουν.

Βέβαια δεν είμαι ακράιος: σε εξόδους κτλ κερνάω. Δώρα μπορεί να κάνω μόνο συμβολικά και χωρίς αξία. Από την αλλή αν πχ. θέλω να πάω διακοπες με τη γκόμενα κ δεν έχει φράγκα εκεί θα τα χώσω. Δηλ. δεν θα βγάλει κέρδος η γκόμενα από εμένα, μόνο διευκόλυνση για να διασκεδάσει μαζί μου.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
kman έχεις πολύ καλή γνώση της κατάστασης. Απ' ότι φαίνεται, προτιμάς να είσαι σπόνσορας κ να έχεις τη χρονική ευελιξία. Απολύτως δεκτόν.

Εγώ από την άλλη θα κάνω τα εξής:

1. Με αυτές που μιλάνε Αγγλικα, πάω για lover/γαμιάς (αυτό που κάνω ήδη)
2. Με τις άλλες που δεν μιλάνε, αν είναι μουνάρες (αλλιώς δεν αξίζει) θα πάω με sponsoriλικι για να αντιπαρέρθω το αρχικό έλλειμα επικοινωνίας και μετά πάλι για lover.

Κάτι τελευταίο, δεν θεωρείς ότι ως σπόνσορας θα πάρεις χειρότερη ποιότητα γαμησιού απ' ότι ως lover? Δεν είναι ενας λόγος αυτός υπεροχής του lover?

Αντί για πέτρα-ψαλίδι-χαρτί θα παίζουμε Γαμπροός-Γαμιάς-Σπόνσπορας. :2funny:
 

dhyryufsg6

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Δουλειά έχεις? Δεν είναι 140 κάνα 600αρι θες πρώτον...Δεύτερον από Tinder θα βρεις με τουλάχιστον Tinder Plus..Τρίτον ΟΧΙ μήνες 2 εβδομάδες θα μιλήσεις και θα πας. Μήνες θα βαρεθεί η γκόμενα θα βρει αλλν.Τέταρτον θα μιλήσεις με 10 όχι με μια..Με όλες ταυτόχρονα..Μια μπορεί να βγει μουφα..Τόλμησε και πήγαινε..Ασφαλές είναι δεν σε πειράζει κανείς.
μας ψήνεις άγρια Δόκτωρα!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Σωστά τα λές. Γιατί λοιπόν αν μην είσαι γαμιάς με αυτέ που μιλάνε Αγγλικά και συνενοείσαι.
γιατι εσυ θα νομιζεις οτι κατι αλλαξε.
Εκεινες στην ιδια κατηγορια θα σ εχουν.
Ξεκινας απο το σημειο μηδεν οπως ολοι κ ειτε γιατι εσυ ριχνεις προλογο κ αυτες κανουν οτι τον τρωνε,ειτε γιατι εσυ ανταποκρινεσαι στον δικο τους θετικα δειχνοντας οτι τον τρως,μπαινεις στους υπο εξετασην.
Οσες προσφορες εχουν για στεγνο γαμησι,αλλες τοσες εχουν για λοβερ.
Το στεγνο γαμησι ειναι αναγκη,το λοβερ τσαμπα εκτονωση με υπογειες αφαιμαξεις κ βραχυχρονια επενδυση υψηλου ρισκου.
Τις δουλευεις,σε δουλευουν.
Win-win ισως.
Το στεγνο γαμησι γενναει νεους υποψηφιους..
Αρα καθημερινα σε ζυγιζουν/συγκρινουν με τους λοιπους λοβερς κ τους αντικαταστατες που περιμενουν στην ουρα.
Οταν εχουν βεβαιωθει πως δεν μασας,δεν εχεις προοπτικες για το επομενο σταδιο,σε σχολανε.
Αν δεν το εχεις κανει ηδη εσυ.
Αν εσυ πιστευεις οτι το παραμυθι που τους πουλαγες ειναι υπευθυνο για την αλλαγη της συμπεριφορας τους κ πως η ολη φαση αξιζε τον χρονο/κοπο/χρημα κοροιδευεις τον εαυτο σου.
Πουτανα γαμαγες.
Την πληρωνες.
Εσκαβες σαν αλβανος μεχρι αυτη να σε κανει να πιστεψεις οτι εισαι τοπ γαμιας
Την ετρωγες στην μαπα ολη την ημερα ασχετα αν σου ειχε πρηξει τ αρχιδια,αν εξω σου γυαλισαν καλυτερα μωρα αλλα τα εχασες για να τσουλησει το εργο ομαλα.
Το πως ειναι δυνατον να πιστευεις οτι καταφερες να γινεις ο λοβερ μιας ουκρανας γιατι υπερτερεις συντριπτικα εναντι των υπολοιπων που διεκδικουν την ιδια θεση.
Το τι σε κανει να πιστευεις οτι εσυ που προσπαθεις να μπεις στο πετσι ενος ρολου σε καμια των περιπτωσεων δεν μπορεις να ανταγωνιστεις τον βιρτουοζο χαμελαιοντα.
Μονο εσυ ξερεις γιατι αυθυποβαλεσαι.
Κανενας λογικος ανθρωπος δεν μπορει να δεχτει οτι σε οποια φαση η σχεση αλλαζει
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
γιατι εσυ θα νομιζεις οτι κατι αλλαξε.
Εκεινες στην ιδια κατηγορια θα σ εχουν.
Ξεκινας απο το σημειο μηδεν οπως ολοι κ ειτε γιατι εσυ ριχνεις προλογο κ αυτες κανουν οτι τον τρωνε,ειτε γιατι εσυ ανταποκρινεσαι στον δικο τους θετικα δειχνοντας οτι τον τρως,μπαινεις στους υπο εξετασην.
Οσες προσφορες εχουν για στεγνο γαμησι,αλλες τοσες εχουν για λοβερ.
Το στεγνο γαμησι ειναι αναγκη,το λοβερ τσαμπα εκτονωση με υπογειες αφαιμαξεις κ βραχυχρονια επενδυση υψηλου ρισκου.
Τις δουλευεις,σε δουλευουν.
Win-win ισως.
Το στεγνο γαμησι γενναει νεους υποψηφιους..
Αρα καθημερινα σε ζυγιζουν/συγκρινουν με τους λοιπους λοβερς κ τους αντικαταστατες που περιμενουν στην ουρα.
Οταν εχουν βεβαιωθει πως δεν μασας,δεν εχεις προοπτικες για το επομενο σταδιο,σε σχολανε.
Αν δεν το εχεις κανει ηδη εσυ.
Αν εσυ πιστευεις οτι το παραμυθι που τους πουλαγες ειναι υπευθυνο για την αλλαγη της συμπεριφορας τους κ πως η ολη φαση αξιζε τον χρονο/κοπο/χρημα κοροιδευεις τον εαυτο σου.
Πουτανα γαμαγες.
Την πληρωνες.
Εσκαβες σαν αλβανος μεχρι αυτη να σε κανει να πιστεψεις οτι εισαι τοπ γαμιας
Την ετρωγες στην μαπα ολη την ημερα ασχετα αν σου ειχε πρηξει τ αρχιδια,αν εξω σου γυαλισαν καλυτερα μωρα αλλα τα εχασες για να τσουλησει το εργο ομαλα.
Το πως ειναι δυνατον να πιστευεις οτι καταφερες να γινεις ο λοβερ μιας ουκρανας γιατι υπερτερεις συντριπτικα εναντι των υπολοιπων που διεκδικουν την ιδια θεση.
Το τι σε κανει να πιστευεις οτι εσυ που προσπαθεις να μπεις στο πετσι ενος ρολου σε καμια των περιπτωσεων δεν μπορεις να ανταγωνιστεις τον βιρτουοζο χαμελαιοντα.
Μονο εσυ ξερεις γιατι αυθυποβαλεσαι.
Κανενας λογικος ανθρωπος δεν μπορει να δεχτει οτι σε οποια φαση η σχεση αλλαζει

Ελαφρώς παραληρηματικό post, θέατρο του παραλόγου θα έλεγα.


 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Φίλε whois σου παραθέτω post από kman με το οποίο συμφωνώ 100% για να καταλάβεις καλυτερα:

Third possibility is the lover.Here you need appearance and performance.Many polish girls are sexually insatiable and future grooms and sponsors do not satisfy them enough.So they need the care of lovers as well.Here penis size is also very important and easy erection is a must.Polish girls pay a lot of attention to penis properties.They want real fucking and true orgasms.In this way you can fuck a girl who is due to marry someone else or gets money from someone else or oth of these two.That is why I am never judgemental on polish girls I know what they are doing when they are not with me and I am ready to play all of the three roles according to what each girl wants.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom