Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Να το αντιστρεψω λιγο?????
Να τα δωσω τα 140 ευρω σε μια ουκρανεζα που θα μιλω για λιγους μηνες(να μειωσω τις πιθανοτητες να ειναι απατεωνας), και να με πεισει οτι αξιζει να δω καποια προοπτικη μαζι της.
Αλλα απαντησε μου εσυ στο ερωτημα: πως θα γινει η γνωριμια δικτυακα;
Που δεν γινεται κονε με καμια, ουτε απο baddo, ουτε απο mamba?

Δουλειά έχεις? Δεν είναι 140 κάνα 600αρι θες πρώτον...Δεύτερον από Tinder θα βρεις με τουλάχιστον Tinder Plus..Τρίτον ΟΧΙ μήνες 2 εβδομάδες θα μιλήσεις και θα πας. Μήνες θα βαρεθεί η γκόμενα θα βρει αλλν.Τέταρτον θα μιλήσεις με 10 όχι με μια..Με όλες ταυτόχρονα..Μια μπορεί να βγει μουφα..Τόλμησε και πήγαινε..Ασφαλές είναι δεν σε πειράζει κανείς.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ειναι τοσο φθηνα μεχρι και χαμηλομισθος πλεον παει Ουκρανια-Πολωνια και ειδικα Βαλκανια...
ryanair και airbnb  και αντε γεια
Τι το συζητατε με τις ωρες και μερες εδω?Αν μπορει ο βρωμΑραβας να παει,μπορουμε και εμεις,παραπανω λεφτα εχουμε
Απλα εισητηριο και δρομο,αμα βρειτε και καναν τυπο μαζι οκ
Εγω τα τελευταια ταξιδια τα εκανα τριαδα και παλι πηδαγα,το ιδανικο για μενα ειναι δυαδα γιατι τριαδα κανει μπαμ οτι πηγατε για σεξοτουρισμο αλλα εγω το εσπαγα ωραια σε μαγαζια σπαγαμε και βγαιναμε τριαδα μονο πρωι

Καλυτερα ταξιδι μονος απ την αλλη αμα ο αλλος σας πρηζει τα @@

Για το μερος που λετε εχει να κανει με πολλα οπως ηλικια,λεφτα που παιζουν,περιβαλλον,εποχη που πας και το πιο σημαντικο τι σε καυλωνει εσενα
Αμα ειναι Πολωνεζες τραβα Πολωνια αμα ειναι Σερβες τραβα Σερβια κτλπ
Τοσο απλα
Απλα μελετας συμπεριφορες

Εγω για αυτο προτινω couchsurfing στην Αθηνα..
Καταλαβαινεις πολλα
ΠΧ βγαινεις εδω με 5-6 Φιλιπινεζες κοιτας και βλεπεις μιλας(αμα μπορεις γαμας κιολας) τι θελουν οι Φιλιπινεζες και αποφασιζεις αν αξιζει να πας εκει
Δεν πας ετσι αερα χωρις να εχεις καν μιλησει


Οσοι δεν γαμανε σε χωρες που πανε ειναι γιατι δεν ξερουν τι θελουν οι γυναικες εκει αφου δεν γνωρισαν καμια
Αμα γνωρισεις και καταλαβεις τοτε θα γαμησεις σιγουρα

Εγω ταξιδευω σε χωρες που εχω φαει πολλες απ αυτες(εκτος απο Ρουμανια και ισως ο λογος που δεν τα πηγα τοσο καλα)


Λετε καποιοι αν αξιζει Πολωνια η Ουκρανια δεν εχω παει
Ο κολλητος μου παντως που πηγε Πολωνια εχωσε 5
Ξερετε γιατι?
Γιατι εχει απιστευτη τρελα με Πολωνεζες
Πριν παει πλακωθηκε και γυμναστηρια και κρεατινες και μλκιες γιατι εμαθε οτι οι Πολωνεζες γουσταρουν φουσκωτους
Ηξερε τι να πει
Ηξερε πως να κινηθει
Ηξερε που να παει πριν καν παει




Θελει στρατηγικη
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δουλειά έχεις? Δεν είναι 140 κάνα 600αρι θες πρώτον...Δεύτερον από Tinder θα βρεις με τουλάχιστον Tinder Plus..Τρίτον ΟΧΙ μήνες 2 εβδομάδες θα μιλήσεις και θα πας. Μήνες θα βαρεθεί η γκόμενα θα βρει αλλν.Τέταρτον θα μιλήσεις με 10 όχι με μια..Με όλες ταυτόχρονα..Μια μπορεί να βγει μουφα..Τόλμησε και πήγαινε..Ασφαλές είναι δεν σε πειράζει κανείς.

Αμα λες οτι μηνες θα βαρεθει, αρα δεν ειναι για σοβαρη σχεση...πηδημα και μονο...
Κατανοητο, αυτο ενδιαφερει σχεδον ολους εδω,
αλλα για μενα δεν ειναι αποκλειστικος στοχος, καθως ψαχνω για serious relationships material...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για λεφτα δεκαημερο μαζι με σπιτι(αμα κλεισετε φθηνα απο airbnb) και εισητηρια(καμια ryanair) και οτι φατε εκει θα σας ερθει 500Ευρω η λιγο παραπανω,αντε 600
Και μιλαμε για 10μερες

Με 25Ευρω την μερα βρισκεις τουμπανο σπιτι airbnb αμα ειστε δυαδα ειναι 12.5 Ευρω το ατομο εισητηρια πηγαινε ελα κανα 150Ευρω μας κανει κατω απο 300Ευρω

Με 30Ευρω την μερα ειστε αρχοντες Βαλκανια και Ανατολικα δηλαδη συνολο ολα μαζι 600Ευρω!


Εγω εκανα μαλακια καλοκαιρι αντι να παω Πολωνια με τον κολλητο πηγα σε Ελληνικο νησι..Πιο πολλα εφαγα!~
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αμα λες οτι μηνες θα βαρεθει, αρα δεν ειναι για σοβαρη σχεση...πηδημα και μονο...
Κατανοητο, αυτο ενδιαφερει σχεδον ολους εδω,
αλλα για μενα δεν ειναι αποκλειστικος στοχος, καθως ψαχνω για serious relationships material...

Cool πως και γράφτηκες στο bou;
Με πουτάνα έχεις πάει ποτέ;

Έχεις κανει καποια σχέση στη ζωη σου και ψάχνεις  serious relationship μέσω internet;

Και δεν είσαι και πιτσιρικος..
Δε θελω να σου γράψω καμιά καφρίλα,αλλά πως καταφερες να εχεις παντελή άγνοια τόσο βασικων θεματων;
Γράφεις σα 15χρονος παρθένος μερικες φορες..





 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ΒΠ η ελληνοπωλονεζα γυρισε στο γκομενο της;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
ΒΠ η ελληνοπωλονεζα γυρισε στο γκομενο της;

Δεν εχω ιδέα Δούκα,αλληλοδιαγραφήκαμε και από το fb,δε με νοιάζει κιόλας.
Ότι ηθελα να πάρω από αυτήν το πηρα,για παραπάνω δεν ήταν άλλωστε..

@cool Το Tinder ΔΕΝ είναι σεξοapp.
Το 80% των γυναικων εκει μέσα ψάχνει εναγωνίως σχεση.
Και παίζουν και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλές και εμφανισιμες κοπελες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Για λεφτα δεκαημερο μαζι με σπιτι(αμα κλεισετε φθηνα απο airbnb) και εισητηρια(καμια ryanair) και οτι φατε εκει θα σας ερθει 500Ευρω η λιγο παραπανω,αντε 600
Και μιλαμε για 10μερες

Με 25Ευρω την μερα βρισκεις τουμπανο σπιτι airbnb αμα ειστε δυαδα ειναι 12.5 Ευρω το ατομο εισητηρια πηγαινε ελα κανα 150Ευρω μας κανει κατω απο 300Ευρω

Με 30Ευρω την μερα ειστε αρχοντες Βαλκανια και Ανατολικα δηλαδη συνολο ολα μαζι 600Ευρω!


Εγω εκανα μαλακια καλοκαιρι αντι να παω Πολωνια με τον κολλητο πηγα σε Ελληνικο νησι..Πιο πολλα εφαγα!~

Βέβαια.Γιατί όταν γράφω από χρόνια οτι είναι 10 φορές καλύτερο να πάει κανείς σε σλαβική μεγάλη πόλη π.χ. Βρότσλαβ από ό,τι σε resort τύπου ελληνικό νησί,δε συμφωνεί κανένας.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Δεν εχω ιδέα Δούκα,αλληλοδιαγραφήκαμε και από το fb,δε με νοιάζει κιόλας.
Ότι ηθελα να πάρω από αυτήν το πηρα,για παραπάνω δεν ήταν άλλωστε..

Για εμενα αυτο ειναι επιβεβαιωση εκεινου που σου ειχα πει αν θυμασαι. Οτι ο γκομενος της δεν ειχε κανενα λογο να ζηλεψει.

Και μη μου πεις οτι πρεπει να ζηλεψει επειδη του γαμησες τη γκομενα. Γιατι γαμησες μια γυναικα του 2017. Δε γαμησες μια γυναικα της εποχης των μαναδων μας.

Η γυναικα της εποχης των μαναδων μας ηταν σπιτι-δουλεια(αν δουλευε)-σπιτι και κοινωνικος κυκλος συγγενεις κ γειτόνισσες. Δε μπορω να διανοηθω τη μανα μου πχ. να εχει γνωριμιες με αντρες και κανει παρεα μαζι τους. Δικαιολογημενα ηταν χοντρο να γαμησεις τη γυναικα του αλλου.

Η γυναικα του 2017 εχει γνωριμιες και ατομικη κοινωνικη ζωη, κατι που αποδεχομαστε ολοι ως συντροφοι. Ειναι φυσικο και αυτονοητο επακολουθο ενα ποσοστο απο τις γνωριμιες να οδηγουν σε σεξ.

Απλα στην Ελλαδα επειδη επηρεαζουν τα παλια προτυπα σε ενα βαθμο, η γνωριμια ειναι φανερη στο μονιμο συντροφο ενω το σεξ κρυφο. :jerking:
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Προς kman κυρίως:

Το πρόβλημα που εντόπισα εγώ στη νύχτα του Κιέβου είναι ότι στα τοπ μαγαζιά (DLux, Chi κ Skybar) είναι λίγες οι τοπ (9αρια 10αραι), οι ασυνόδευτες. Τις πιο πολλές καλές τις βλέπεις στα τραπέζια. Και είναι λογικό καθώς δεν υπάρχει χρήμα. Ποιά θα πληρώσει 200 γκρίβνα είσοδο? Περιμένει να την πάει ο σπόνσορας ή ο καλυνχτάκιας ο Α/Τ. Δεν ανέφερα το Carribean, εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα αλλά δεν έχει την τοπ ποιότητα. Τα παρακάτα αφορούν τις μουνάρες στα τοπ μαγαζιά.
Επίσης είδα 9αρια σε καραόκε στο Arena (πάλι σε τραπέζια με άντρες).

Οπότε το ερώτημα είναι το εξής: Πως καμακώνεις αυτές που είναι σε τραπέζια με άντρες? Κάνεις eycontact να τα πείτε τουαλέτα (lame)? Πιάνεις κουβέντα με τους άντρες αρχικά? Πας καρφί και τους μιλας?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Προς kman κυρίως:

Το πρόβλημα που εντόπισα εγώ στη νύχτα του Κιέβου είναι ότι στα τοπ μαγαζιά (DLux, Chi κ Skybar) είναι λίγες οι καλές γκόμενες η ασυνόδευτες. Τις πιο πολλές καλές τις βλέπεις στα τραπέζια. Και είναι λογικό καθώς δεν υπάρχει χρήμα. Ποιά θα πληρώσει 200 γκρίβνα είσοδο? Περιμένει να την πάει ο σπόνσορας ή ο καλυνχτάκιας ο Α/Τ. Δεν ανέφερα το Carribean, εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα αλλά δεν έχει την τοπ ποιότητα. Τα παρακάτα αφορούν τις μουνάρες στα τοπ μαγαζιά.
Επίσης είδα 9αρια σε καραόκε στο Arena (πάλι σε τραπέζια με άντρες).

Οπότε το ερώτημα είναι το εξής: Πως καμακώνεις αυτές που είναι σε τραπέζια με άντρες. Κάνεις eycontact να τα πείτε τουαλέτα (lame)? Πιάνεις κουβέντα με τους άντρες αρχικά? Πας καρφί και τους μιλας?

Καλή ερώτηση.
Εχει δύο ειδών γκόμενες σε τραπέζια.
1.Αυτές που μπήκαν με τους άντρες στο κλαμπ και οι άντρες πλήρωσαν την είσοδο.Αυτές χωρίζονται σε δύο κατηγορίες.
1α.Γκόμενες αυτών που μπήκαν μαζί
2α.Γνωστές αυτών που μπήκαν μαζί που τις έφεραν στο μαγαζί για να τις κεράσουν και να τις γαμήσουνε
2.Γκόμενες που γνώρισαν κάποιοι που ήταν ήδη στο μαγαζί και τις κάλεσαν στο τραπέζι μαζί τους
Γενικά πρέπει να απομακρυνθούν κάπως οι γκόμενες από το τραπέζι για να χτυπήσεις.Αυτό πολλοί το επιχειρούν όταν οι γκόμενες πάνε τουαλέτα.Πάνε και πιάνουν τα πόστα μπροστά από την τουαλέτα και χτυπάνε εν κινήσει.
Αλλη θέση είναι η πίστα όταν οι γκόμενες πάνε να χορέψουνε αλλά εκεί σίγουρα θα σηκωθεί κάποιος να τις φέρει πίσω στο τραπέζι οπότε πρέπει να πάρεις γρήγορα τηλέφωνο πριν έρθει ο άλλος.

Γενικά Carribean και ουκρανικά κλαμπ ισχύει η αρχή του πρώτου.Πρέπει να είσαι ο πρώτος που θα χτυπήσει τη γκόμενα.Για αυτό πρέπει να πας νωρίς στο κλαμπ δηλαδή κατά τις 23.00,να χτυπήσεις όλες τις αξιόλογες μέσα πριν πλακώσει ψωλαρία(πρακτικά μετά τις 2:00 τελειώνει τιγκάρει στους πούτσους και δεν μπορείς καν να κινηθείς) και μετά τις 23:30 να πιάσεις θέση ακριβώς μπροστά από την πόρτα για να χτυπήσεις πρώτος.Για να μη δώσεις στόχο στη security και στα άλλα καμάκια να σε μπλοκάρουνε,πρέπει κατά διαστήματα να κάνεις κύκλους στο κλαμπ και μετά να επανέρχεσαι μπροστά στην είσοδο.
Το πρόβλημα είναι οτι όπως κυνηγάς τις γκόμενες σε σταμπάρουν αντίστοιχα οι επαγγελματίες που έρχονται και κάθονται δίπλα σου για να πας σε αυτές και να σε εγκλωβίσουνε.Αν είναι ωραίες έχει καλώς.Αλλιώς μπορεί να χάσεις χρόνο και ευκαιρίες αφού πιθανά θηράματα φρικάρουνε ότανσε βλέπουν να χουφτώνεις άλλες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Για εμενα αυτο ειναι επιβεβαιωση εκεινου που σου ειχα πει αν θυμασαι. Οτι ο γκομενος της δεν ειχε κανενα λογο να ζηλεψει.

Και μη μου πεις οτι πρεπει να ζηλεψει επειδη του γαμησες τη γκομενα. Γιατι γαμησες μια γυναικα του 2017. Δε γαμησες μια γυναικα της εποχης των μαναδων μας.

Η γυναικα της εποχης των μαναδων μας ηταν σπιτι-δουλεια(αν δουλευε)-σπιτι και κοινωνικος κυκλος συγγενεις κ γειτόνισσες. Δε μπορω να διανοηθω τη μανα μου πχ. να εχει γνωριμιες με αντρες και κανει παρεα μαζι τους. Δικαιολογημενα ηταν χοντρο να γαμησεις τη γυναικα του αλλου.

Η γυναικα του 2017 εχει γνωριμιες και ατομικη κοινωνικη ζωη, κατι που αποδεχομαστε ολοι ως συντροφοι. Ειναι φυσικο και αυτονοητο επακολουθο ενα ποσοστο απο τις γνωριμιες να οδηγουν σε σεξ.

Απλα στην Ελλαδα επειδη επηρεαζουν τα παλια προτυπα σε ενα βαθμο, η γνωριμια ειναι φανερη στο μονιμο συντροφο ενω το σεξ κρυφο. :jerking:

πολύ σωστός  :thumbsup:

εγω θελω να συμπληρωσω οτι τα παλια προτυπα επιρεαζουν τις σημερινες κοπελες κυριως στις επαρχιακες πολεις και οχι τοσο σε αθηνα και θεσσαλονικη.
γενικα οι κοπελες κρυβονται πισω απο προσωπειο μιας σταθερης σχεσης για να πηδιουνται και με αλλους ταυτοχρονα
γιατι δυστυχως η ελληνικη κοινωνια ακομη θεωρει κατακριτεο να πηγαινει μια γυναικα με πολλους αντρες χωρις να εχει σχεση
διοτι η σχεση της δινει μια αποδοχη προς την συντηριτικη οικογενεια της και τους συγγενεις της.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Καλή ερώτηση.
Εχει δύο ειδών γκόμενες σε τραπέζια.

Καλή ανάλυση. Δηλ, αν έχουν έρθει μαζί με άντρες, άκυρο? Στα καραόκε τι παίζει? Ένα καλό που είδα είναι ότι οι Ουκρανοί άντρες είναι πολύ φιλικοί αν μιλάνε Αγγλικά και μπορούν να σε συστήσουν στις γκόμενές τους. Μου έτυχε 2 φορές που έπιασα κουβέντα σε παρέες αλλά οι καλές ήταν με γκόμενους στην παρέα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Για εμενα αυτο ειναι επιβεβαιωση εκεινου που σου ειχα πει αν θυμασαι. Οτι ο γκομενος της δεν ειχε κανενα λογο να ζηλεψει.

Και μη μου πεις οτι πρεπει να ζηλεψει επειδη του γαμησες τη γκομενα. Γιατι γαμησες μια γυναικα του 2017. Δε γαμησες μια γυναικα της εποχης των μαναδων μας.

Δεν το βλέπω έτσι..
Εγω γαμησα αυτήν,αλλά τον έκανα και αυτόν αδερφή.Ντροπή κοτζαμ Σλάβος να με κοιταει και να μην σηκωνεται απο την καρεκλα.

Όποτε εχει τυχει να αποπειραθεί κάποιος να κανει κατι σε γκομενα που συνοδευα,εχω αντιδράσει.
Δε μιλαω απλα να την κοιτάξει,ουτε για ηλιθια ανάφτρα γκομενα που τη βρισκει να πλακωνονται για πάρτη της.

Μην το βλεπεις σαν μουνοδουλιαση να παλευουμε για γκομενες το 2017 που το μουνι είναι σε αφθονια και το σεξ προσιτο.

Να το δεις σαν αμεση προσβολή επί προσωπικου.
Εκεινη τη στιγμη έρχεται ένα άλλο αρσενικο να με ακυρώσει,προσβάλλει το πεδιο μου,οπότε καλουμε να το υπερασπιστώ με οτι μέσο χρειαστεί.

Είμαστε Έλληνες,δεν γίναμε όλοι καπουτζίδηδες ή παθητικοι βορειοευρωπαιοι.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Καλή ανάλυση. Δηλ, αν έχουν έρθει μαζί με άντρες, άκυρο? Στα καραόκε τι παίζει? Ένα καλό που είδα είναι ότι οι Ουκρανοί άντρες είναι πολύ φιλικοί αν μιλάνε Αγγλικά και μπορούν να σε συστήσουν στις γκόμενές τους. Μου έτυχε 2 φορές που έπιασα κουβέντα σε παρέες αλλά οι καλές ήταν με γκόμενους στην παρέα.

Μα γιατί να πας άμα έχουν έρθει με άντρες?Αυτό σημαίνει οτι ο άλλος έχει ήδη πληρώσει deposit για το τραπέζι και για να χτυπήσεις πρέπει να πληρώσεις υπεραξία.
Προσπαθείς να φέρεις τις γκόμενες από το μπαρ στο τραπέζι.Αμα κάτσουν αρχίζεις να σκας ρευστό και αρχίζεις τους χούφτους και τα φιλιά.Ουκρανία με 20 ευρώ η γκόμενα σε αφήνει να τη φιλήσεις και να της χουφτώσεις το μπούτι.Δίνεις λίγα ακόμα κάνεις περισσότερα κοκ.
Με 50 ευρώ έχεις καθαρίσει,δαχτυλιάσματα κι έτσι.Σκας και μια διακοσάρα γκρίβνυα για ταξί και έγινες.Την επόμενη μέρα ραντεβού στο σουσάδικο και γαμήσι με δώρο 100 ευρώ.Αν σου αρέσει την κρατάς.
Συνήθως φτιάχνεις χαρέμι σε μια βδομάδα από τα κλαμπ οπότε κρατάς τις καλές.Μιλάμε μόνο εμφανισιακά γιατί στο σεξ οι Ουκρανές δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο εκτός από το γλυφοκώλι που κάνουν καλά.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Να το δεις σαν αμεση προσβολή επί προσωπικου.
Εκεινη τη στιγμη έρχεται ένα άλλο αρσενικο να με ακυρώσει,προσβάλλει το πεδιο μου,οπότε καλουμε να το υπερασπιστώ με οτι μέσο χρειαστεί.

Με αυτη τη λογικη σε εχει ηδη ακυρωσει οποιος κανει παρεα μαζι της χωρις την παρουσια σου. Οι πατεραδες μας θα δεχονταν κατι τετοιο απο μια γκομενα; Οχι βεβαια! Εμεις, η δικια μας γενια, δεχτηκαμε οτι οι γυναικες μπορουν να ειναι δεσμευμενες και ταυτοχρονα να εχουν τον δικο τους κοινωνικο κυκλο, προσωπικη κοινωνικη ζωη. Αν δεν δεχομαστε τα επακολουθα, εθελοτυφλουμε ή και πιανομαστε κορόιδα των γυναικων.

Δεν εκανες κανενα κακο στον πολωνο τυπο που να μην το ειχε παθει ηδη.  :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Μα γιατί να πας άμα έχουν έρθει με άντρες?Αυτό σημαίνει οτι ο άλλος έχει ήδη πληρώσει deposit για το τραπέζι και για να χτυπήσεις πρέπει να πληρώσεις υπεραξία.
Προσπαθείς να φέρεις τις γκόμενες από το μπαρ στο τραπέζι.Αμα κάτσουν αρχίζεις να σκας ρευστό και αρχίζεις τους χούφτους και τα φιλιά.Ουκρανία με 20 ευρώ η γκόμενα σε αφήνει να τη φιλήσεις και να της χουφτώσεις το μπούτι.Δίνεις λίγα ακόμα κάνεις περισσότερα κοκ.

θελω  απο 2-3 καλα μωρα να μου δωσεις τηλεφωνα αν ειναι να ανεβω για ΠΣΚ επανω
δεν θα πω οτι μου τα εδωσες εσυ  ;)
θα τις μπερδεψω με τον τροπο μου
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Με αυτη τη λογικη σε εχει ηδη ακυρωσει οποιος κανει παρεα μαζι της χωρις την παρουσια σου. Οι πατεραδες μας θα δεχονταν κατι τετοιο απο μια γκομενα; Οχι βεβαια! Εμεις, η δικια μας γενια, δεχτηκαμε οτι οι γυναικες μπορουν να ειναι δεσμευμενες και ταυτοχρονα να εχουν τον δικο τους κοινωνικο κυκλο, προσωπικη κοινωνικη ζωη. Αν δεν δεχομαστε τα επακολουθα, εθελοτυφλουμε ή και πιανομαστε κορόιδα των γυναικων.

Δεν εκανες κανενα κακο στον πολωνο τυπο που να μην το ειχε παθει ηδη.  :grin:

Άλλο κοινωνικος κύκλος τύπε και άλλο να σκυλογαμιουνται αριστερα και δεξια και μάλιστα στα φανερα.

Εγώ έχω φιλες που δεν τις έχω γαμήσει,ούτε τέθηκε ποτέ τέτοιο θεμα.
Τις σχέσεις μου παντα τις αφηνα λάσκα να έχουν συναναστροφες με όποιον ήθελαν,αλλά τσέκαρα.Και όποιος ήθελε κάτι παραπάνω,του έκοβαν τη φόρα αυτές και αν δεν πειθαρχουσε έκανα ότι χρειζοταν.

Οι γυναίκες σημερα είναι ανεξαρτητες,είναι καθημερινα σε μεικτο εργασιακο χωρο,κ.λ.π.
Τι θες να κανουμε δηλαδη να τις έχουμε σαν ζώα όπως οι μαλάκες οι μουσουλμανοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom