Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Αντίθετα στη Δύση μπορεί να θεωρηθεί οτι χρησιμοποιείς το κασέρι για να αντισταθμίσεις άλλα μειονεκτήματα σύνδρομο μικρού πέους,ναπολεόντειο σύνδρομο κι έτσι.

εδω κανεις λαθος κμαν2 και οι δυτικες γυναικες μονο το χρημα κοιτανε, αν σπρωξει καποιος αγνο παρθενο μαλλι (χρηματα) σε μια δυτικη χωρα πηδας απλα το μπατζετ σε μια δυτικη χωρα ειναι μεγαλυτερο.

εσυ τι πιστευεις δλδ αν πας αμερικη π.χ. και οδηγας λαμποργκινι η φεραρρι και σε δει το δυνατο το μουνι δεν θα σου κατσει πιστευεις.

εγω λεω  στα τεσσερα θα σβαρνιζεται για παρτι σου
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
εδω κανεις λαθος κμαν2 και οι δυτικες γυναικες μονο το χρημα κοιτανε, αν σπρωξει καποιος αγνο παρθενο μαλλι (χρηματα) σε μια δυτικη χωρα πηδας απλα το μπατζετ σε μια δυτικη χωρα ειναι μεγαλυτερο.

εσυ τι πιστευεις δλδ αν πας αμερικη π.χ. και οδηγας λαμποργκινι η φεραρρι και σε δει το δυνατο το μουνι δεν θα σου κατσει πιστευεις.

εγω λεω  στα τεσσερα θα σβαρνιζεται για παρτι σου

Μπα,όχι αυτός ο κωλοφεμινισμός έχει κάνει πολλή ζημιά.Σου λέει η άλλη θα γαμιέμαι με τον ψωλαρά και το μπάρμαν μέχρι τα 30 και μετά θα βρω κανά φραγκάτο να παντρευτώ για να τον χωρίσω μετά τα 40,να του φάω τα λεφτά και να πηδιέμαι με Αράπηδες,σφίχτες,κηπουρούς και ό,τι θέλω.
Εχουν πολλά δικαιώματα οι γυναίκες στις δυτικές χώρες βασικά λόγω των ανδρών που είναι white knights και δε γαμούν και δέρνουνε όπως οι Σλάβοι.
Είναι βέβαια και οι Δυτικές πολύ σκληρότερες και δυνατές από τις Σλάβες σιγά μην άφηναν Πολωνούς και Ρώσους να τις έχουν σαν κουτάβια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καθηγητης ΙΕΚ τρως πολυ μουνι.

Φαντάσου καθηγητής σε ΤΕΙ που είσαι θεωρητικά καθηγητής Πανεπιστημίου..Απλά ανοίγουν τα πόδια και προσπαθείς να κρατήσεις ισορροπίες για να μην ξεφτιλιστείς.Δεν είναι εύκολο αλλά αν είσαι έμπειρος διαλέγεις τις σωστές..Είναι δύσκολο να βρεθείς όμως σε τέτοιες θέσεις 30-32 χρόνων μόνο με σύμβαση και πολύ τύχη..Εγώ ένα χρόνο έκατσα και ένιωθα πως είμαι ο Σάκης Ρουβας.

Μετά φεύγεις και καταλήγεις πάλι στην ερωτική κακομοιρια.  Γιατι Ελλάδα είναι τίτλος, γνωριμία, προξενιό,χρήμα τέλος...Έξω έχεις το διαδίκτυο και μπορεί και νύχτα υπο περιπτώσεις..Εδω περιμένεις να σου φερουν οι φίλες ή αλλίως maturakia κέντρο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Μπα,όχι αυτός ο κωλοφεμινισμός έχει κάνει πολλή ζημιά.Σου λέει η άλλη θα γαμιέμαι με τον ψωλαρά και το μπάρμαν μέχρι τα 30 και μετά θα βρω κανά φραγκάτο να παντρευτώ για να τον χωρίσω μετά τα 40,να του φάω τα λεφτά και να πηδιέμαι με Αράπηδες,σφίχτες,κηπουρούς και ό,τι θέλω.
Εχουν πολλά δικαιώματα οι γυναίκες στις δυτικές χώρες βασικά λόγω των ανδρών που είναι white knights και δε γαμούν και δέρνουνε όπως οι Σλάβοι.
Είναι βέβαια και οι Δυτικές πολύ σκληρότερες και δυνατές από τις Σλάβες σιγά μην άφηναν Πολωνούς και Ρώσους να τις έχουν σαν κουτάβια.

παλι στο φραγκατο καταληγουν στο τελος, οσο και να πηδηχτουν με σαπιους τυπους στο τελος στα φραγκα πανε
αλλα δυστυχως στον δυτικο κοσμο εχει πολλους πυροφορους

γιατι αν ειχαν ολοι την νοοτροπια θα σε βαλω να φας μεχρι και σκατα με τα λεφτα μου δεν θα υπηρχαν φεμινιστριες  :hi:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Φαντάσου καθηγητής σε ΤΕΙ που είσαι θεωρητικά καθηγητής Πανεπιστημίου..Απλά ανοίγουν τα πόδια και προσπαθείς να κρατήσεις ισορροπίες για να μην ξεφτιλιστείς.Δεν είναι εύκολο αλλά αν είσαι έμπειρος διαλέγεις τις σωστές..Είναι δύσκολο να βρεθείς όμως σε τέτοιες θέσεις 30-32 χρόνων μόνο με σύμβαση και πολύ τύχη..Εγώ ένα χρόνο έκατσα και ένιωθα πως είμαι ο Σάκης Ρουβας.

Μετά φεύγεις και καταλήγεις πάλι στην ερωτική κακομοιρια.  Γιατι Ελλάδα είναι τίτλος, γνωριμία, προξενιό,χρήμα τέλος...Έξω έχεις το διαδίκτυο και μπορεί και νύχτα υπο περιπτώσεις..Εδω περιμένεις να σου φερουν οι φίλες ή αλλίως maturakia κέντρο.

Θα σε ρωτουσα, για το περι ηλικιας σου τοτε, αλλα με προλαβες.
Λες και διαβασες τι σκεψη μου.

30-32 ετων, ειναι καλη ηλικια για απιστευτο καμακι εντος τει σε φοιτητριες.
Εχεις κοντα μια 10ετια διαφορα απο αυτες, και εισαι ....ο φτασμενος! Ο προφεσορας!
Αλλα οπως ειπες, δυσκολο αν οχι αδυνατον να εχεις/να βρεθεις σε τετοια θεση σε αυτη την ηλικια.
Αρα; Επι του πρακτεου;
Αμα πχ κανεις διδακτορικο και φτασεις 45 για να παρεις(αν παρεις, λεμε τωρα) μια θεση καθηγητη σε τει,
τοτε αραγε τι ψαρια θα πιανεις σε αυτη την ηλικια με 25 χρονια διαφορα απο τις μικρες;
Κι αραγε πια, με αλλα μυαλα και ηλικια, θα ρισκαρεις μη γινει και καμια στραβη και γινεις η απολυτη ξεφτιλα και μαζι και οτι αλλο;

Θελω να πω, αλλο ωρομισθιος και 30αρης καθηγητης σε τει,
κι αλλο πχ μονιμος καθηγητης και 40αρης.
Εσυ τι λες;

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Φιλε στα ιδιωτικα ΙΕΚ γαμανε πενηνταρηδες... Λιγο το ντυσιμο να προσεχεις και να ερχεσαι στη σχολη με ακριβη μηχανη σε βλεπουν τα πιπινια και υγραινονται.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Απο το tinder ειναι τα screenshots?

Ναι απο tinder..

Cool σε παρακαλώ μπες εδω


Κλείσε ένα εισιτήριο και ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΙΕΒΟ..140 ευρώ είναι..

Σταμάτα να το φιλοσοφείς παραπάνω ΑΠΛΑ πηγαινε!!!

Μπες 10 μερες tinder και πήγαινε τέλος Οκτωβρίου που είναι και οι απόκριες εκεί.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
παλι στο φραγκατο καταληγουν στο τελος, οσο και να πηδηχτουν με σαπιους τυπους στο τελος στα φραγκα πανε
αλλα δυστυχως στον δυτικο κοσμο εχει πολλους πυροφορους

γιατι αν ειχαν ολοι την νοοτροπια σα σε βαλω να φας μεχρι και σκατα με τα λεφτα μου δεν θα υπηρχαν φεμινιστριες  :hi:

Το κακό στο δυτικό κόσμο είναι οτι έχει πολλούς gay,white knights,αντρόγυνους και πολλές lesbos και γενικά μαχητικές γυναίκες και αυτό το συνοθύλευμα beta αντρών,πούστηδων και σκληρών γυναικών με τραβέλια,εναλλακτικούς και mainstream ενώνονται και βγάζουν πολιτικά δικλαιώματα για γυναίκες που πρακτικά ακυρώνουν το γαμέα.Οι γαμείς δεν έχουν πολιτικό φορέα να τις βάλει στη θέση τους.
Αντίθετα στο σλαβικό κόσμο αυτά είναι αδιαννόητα.Ανδρόγυνοι,gay τρώνε άπειρο ξύλο και white knights πρακτικά δεν υφίστανται.Οι γκόμενες είναι μόνες τους.Είναι που είναι αδύναμες οι Σλάβες συναισθηματικά και ηθικά τις αφήνουν και οι άντρες χύμα και πιάνουν το πιπώνι να επιβιώσουν.
Κάπως έτσι λειτουργεί η κατάσταση.Στο σλαβικό κόσμο οι γκόμενες έχουν ανάγκη τους άντρες όχι απλά για λούσα αλλά για απλή επιβίωση,στηρίζονται στους άντρες.
Στη Δύση γράφουν τους άντρες στη μούνα τους τη χοντρή,δεν τους έχουν ανάγκη.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φιλε στα ιδιωτικα ΙΕΚ γαμανε πενηνταρηδες... Λιγο το ντυσιμο να προσεχεις και να ερχεσαι στη σχολη με ακριβη μηχανη σε βλεπουν τα πιπινια και υγραινονται.

έχω περάσει μικρος και από εκεί ισχύει αλλα ειναι άλλη φάση..Είναι πιο μικρές (18 χρονων) και πιο χαζές..

Στην τριτοβάθμια βρίσκεις 22+ που ζουν μόνες και είναι πιο αποδεκτό να κάνεις σχέσεις μαζί τους. Ξέρω Προέδρους τμημάτων που παντρευτηκαν φοιτητριες..Δεν μίλησε κανεις..Αν το κανεις με το 18 είναι θέμα..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ναι απο tinder..

Cool σε παρακαλώ μπες εδω


Κλείσε ένα εισιτήριο και ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΙΕΒΟ..140 ευρώ είναι..

Σταμάτα να το φιλοσοφείς παραπάνω ΑΠΛΑ πηγαινε!!!

Μπες 10 μερες tinder και πήγαινε τέλος Οκτωβρίου που είναι και οι απόκριες εκεί.
Θα παω εγω φιλε. Ευχαριστω.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
έχω περάσει μικρος και από εκεί ισχύει αλλα ειναι άλλη φάση..Είναι πιο μικρές (18 χρονων) και πιο χαζές..

Στην τριτοβάθμια βρίσκεις 22+ που ζουν μόνες και είναι πιο αποδεκτό να κάνεις σχέσεις μαζί τους. Ξέρω Προέδρους τμημάτων που παντρευτηκαν φοιτητριες..Δεν μίλησε κανεις..Αν το κανεις με το 18 είναι θέμα..

Ειχα διδαξει παλια σε ιεκ, αλλα ημουν μικρος...25αρης...
προφανως ουτε καταλαβαινα τοτε αν σε καποιες αρεσα....

Το σκεφτομαι μηπως ξαναπαω για διδασκαλια σε ιεκ....
αραγε εκτος απο τα λιγα χρηματα, θα βγαινει και κανενα γκομενακι;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Το κακό στο δυτικό κόσμο είναι οτι έχει πολλούς gay,white knights,αντρόγυνους και πολλές lesbos και γενικά μαχητικές γυναίκες και αυτό το συνοθύλευμα beta αντρών,πούστηδων και σκληρών γυναικών με τραβέλια,εναλλακτικούς και mainstream ενώνονται και βγάζουν πολιτικά δικλαιώματα για γυναίκες που πρακτικά ακυρώνουν το γαμέα.Οι γαμείς δεν έχουν πολιτικό φορέα να τις βάλει στη θέση τους.
Αντίθετα στο σλαβικό κόσμο αυτά είναι αδιαννόητα.Ανδρόγυνοι,gay τρώνε άπειρο ξύλο και white knights πρακτικά δεν υφίστανται.Οι γκόμενες είναι μόνες τους.Είναι που είναι αδύναμες οι Σλάβες συναισθηματικά και ηθικά τις αφήνουν και οι άντρες χύμα και πιάνουν το πιπώνι να επιβιώσουν.
Κάπως έτσι λειτουργεί η κατάσταση.Στο σλαβικό κόσμο οι γκόμενες έχουν ανάγκη τους άντρες όχι απλά για λούσα αλλά για απλή επιβίωση,στηρίζονται στους άντρες.
Στη Δύση γράφουν τους άντρες στη μούνα τους τη χοντρή,δεν τους έχουν ανάγκη.

πολυ σωστα αυτα που γραφεις ετσι ακριβως ειναι, και εγω ετσι θα σου περιεγραφα τον δυτικο κοσμο με τις σλαβες των χωρων τις πρωην ΕΣΣΔ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
έχω περάσει μικρος και από εκεί ισχύει αλλα ειναι άλλη φάση..Είναι πιο μικρές (18 χρονων) και πιο χαζές..

Στην τριτοβάθμια βρίσκεις 22+ που ζουν μόνες και είναι πιο αποδεκτό να κάνεις σχέσεις μαζί τους. Ξέρω Προέδρους τμημάτων που παντρευτηκαν φοιτητριες..Δεν μίλησε κανεις..Αν το κανεις με το 18 είναι θέμα..

Ποιος θα το κανει θεμα; Απο την Κορελκο Χαλκοκονδυλη ραντεβου Εξαρχεια με τα 18χρονα. Τι; Πηδουλοι αβερτα. Απλα σε συγκριση με πανεπιστημιο δεν ειναι τοσες πολλες αυτες που μενουν μονες τους χωρις την επιβλεψη συγγενων πραγμα που ανοιγει πιο πολυ τα ποδια για παρτουζες.

Μη σου πω για περιπτωσεις που παρτουζωνουν οι καθηγητες μαζι με τους μαθητες και με βγαλεις φιδεμπορα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ειχα διδαξει παλια σε ιεκ, αλλα ημουν μικρος...25αρης...
προφανως ουτε καταλαβαινα τοτε αν σε καποιες αρεσα....

Το σκεφτομαι μηπως ξαναπαω για διδασκαλια σε ιεκ....
αραγε εκτος απο τα λιγα χρηματα, θα βγαινει και κανενα γκομενακι;
Σκεψου το 10-20 χρονια πρωτα, μην κανεις βιαστικες κινησεις.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το κακό στο δυτικό κόσμο είναι οτι έχει πολλούς gay,white knights,αντρόγυνους και πολλές lesbos και γενικά μαχητικές γυναίκες και αυτό το συνοθύλευμα beta αντρών,πούστηδων και σκληρών γυναικών με τραβέλια,εναλλακτικούς και mainstream ενώνονται και βγάζουν πολιτικά δικλαιώματα για γυναίκες που πρακτικά ακυρώνουν το γαμέα.Οι γαμείς δεν έχουν πολιτικό φορέα να τις βάλει στη θέση τους.
Αντίθετα στο σλαβικό κόσμο αυτά είναι αδιαννόητα.Ανδρόγυνοι,gay τρώνε άπειρο ξύλο και white knights πρακτικά δεν υφίστανται.Οι γκόμενες είναι μόνες τους.Είναι που είναι αδύναμες οι Σλάβες συναισθηματικά και ηθικά τις αφήνουν και οι άντρες χύμα και πιάνουν το πιπώνι να επιβιώσουν.
Κάπως έτσι λειτουργεί η κατάσταση.Στο σλαβικό κόσμο οι γκόμενες έχουν ανάγκη τους άντρες όχι απλά για λούσα αλλά για απλή επιβίωση,στηρίζονται στους άντρες.
Στη Δύση γράφουν τους άντρες στη μούνα τους τη χοντρή,δεν τους έχουν ανάγκη.

Μετά απο καιρό θα πω και ενα μπράβο στο kman ..Μου άρεσε η ανάλυση του και ο τρόπος έκφρασης..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Ναι απο tinder..

Cool σε παρακαλώ μπες εδω


Κλείσε ένα εισιτήριο και ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΙΕΒΟ..140 ευρώ είναι..

Σταμάτα να το φιλοσοφείς παραπάνω ΑΠΛΑ πηγαινε!!!

Μπες 10 μερες tinder και πήγαινε τέλος Οκτωβρίου που είναι και οι απόκριες εκεί.

Να το αντιστρεψω λιγο?????
Να τα δωσω τα 140 ευρω σε μια ουκρανεζα που θα μιλω για λιγους μηνες(να μειωσω τις πιθανοτητες να ειναι απατεωνας), και να με πεισει οτι αξιζει να δω καποια προοπτικη μαζι της.
Αλλα απαντησε μου εσυ στο ερωτημα: πως θα γινει η γνωριμια δικτυακα;
Που δεν γινεται κονε με καμια, ουτε απο baddo, ουτε απο mamba?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ειχα διδαξει παλια σε ιεκ, αλλα ημουν μικρος...25αρης...
προφανως ουτε καταλαβαινα τοτε αν σε καποιες αρεσα....

Το σκεφτομαι μηπως ξαναπαω για διδασκαλια σε ιεκ....
αραγε εκτος απο τα λιγα χρηματα, θα βγαινει και κανενα γκομενακι;

:offtopic:


Δὶς ἐς τὸν αὐτὸν ποταμὸν οὐκ ἂν ἐμβαίης.

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
πολυ σωστα αυτα που γραφεις ετσι ακριβως ειναι, και εγω ετσι θα σου περιεγραφα τον δυτικο κοσμο με τις σλαβες των χωρων τις πρωην ΕΣΣΔ

Και Πολωνία,Τσεχία κανονικά σλαβική κατάσταση θα έπρεπε να επικρατεί αφού τέτοια είναι τα γονίδια.Απλά είναι τεράστια η πίεση της ΕΕ για τα δικαιώματα των πούστηδων,των φεμινιστριών κτλ μιλάμε για πλύση εγκεφάλου,πολιτική και οικονομική πίεση τεράστια ποσά που επενδύονται για να αλλάξει ο φυσικός τρόπος σκέψης και οι συνήθειες των Σλάβων που δημιουργεί και τους παραδείσους.
Η Ρωσία φυσικά δε θα αλλάξει ποτέ πρόκειται για τεράστια χώρα με τρομερές αντιστάσεις και άτομα έτοιμα να ρίξουν πολύ ξυλίκι σε όποιον τους δυσκολέψει τη ζωή και τα γαμήσια αλλά οι μικρότερες σλαβικές χώρες κάνουν γαργάρα και πουστίζουν λίγο για να αρπάξουν το χρήμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom