Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι μεσογειακοί έχουμε το μειονέκτημα οτι φαινόμαστε πιο γέροι από όσο είμαστε ενώ οι Γερμανοειδείς φαίνονται νεώτεροι.Αμα πεις ψέμματα για την ηλικία οι Σλάβες το πιάνουν αμέσως.Συνήθως φαινόμαστε 5 χρόνια μεγαλύτεροι από όσο πραγματικά είμαστε.Δηλαδή αν είσαι σαραντάρης σε κάνουν για πενηντάρη.Αν είσαι τριαντάρης σε κάνουν για τριανταπεντάρη κτλ.Παίζει βέβαια ρόλο και το κούρεμα όπως και το μούσι στην Ελλάδα που δίνουν χρόνια όπως και οι άσπρες τρίχες.
Οι Τσέχες,Πολωνέζες ΜΙΛΦ αντέχουν στο χρόνο γιατί έχουν μπουτάρες,βυζάρες που δε χαλάνε με το πέρασμα του χρόνου ενώ Ρωσίδες,Ουκρανές γίνονται χάλια μετά τα 30 κυρίως γιατί στερούνται κώλου,βυζιών και το δέρμα και τα δόντια τους χαλάνε πολύ γρήγορα.Μια τριαντάρα Ουκρανή,Ρωσίδα ειδικά με παιδιά που έχουν όλες έχει πρακτικά σαν επιλογή έναν πενηντάρη,άφραγκο χωρισμένο,αλκοολικό Ρώσο με χρέη ή καμία επιλογή.
Οι Σλάβοι άντρες γενικά φαλακραίνουν πολύ γρήγορα οπότε η καράφλα σημαίνει απλά οτι είσαι πάνω από 28.
Επειδή οι Σλάβες είναι συνηθισμένες γενικά σε πολύ χαμηλό επίπεδο άντρα(συνήθως άφραγκο,φαλακρό,αλκοολικό,χάλια ντυμένο,χωρισμένο με χρέη που ενδιαφέρεται μόνο να γαμήσει) τα στάνταρ τους είναι πολύ χαμηλά σε σχέση με τις Δυτικές.Δηλαδή μια Γερμανίδα χοντρή τριανταπεντάρα με παιδί θεωρεί οτι είναι catch και έχει πολλές επιλογές ενώ η λεπτή,ωραία Σλάβα ΜΙΛΦ θεωρείται στην ίδια ηλικία τελειωμένη.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι μεσογειακοί έχουμε το μειονέκτημα οτι φαινόμαστε πιο γέροι από όσο είμαστε ενώ οι Γερμανοειδείς φαίνονται νεώτεροι.Αμα πεις ψέμματα για την ηλικία οι Σλάβες το πιάνουν αμέσως.Συνήθως φαινόμαστε μεγαλύτεροι από όσο πραγματικά είμαστε.Δηλαδή αν είσαι σαραντάρης σε κάνουν για πενηντάρη.Αν είσαι τριαντάρης σε κάνουν για τριανταπεντάρη κτλ.

Αυτό δεν ισχύει για όλους τους μεσογειακούς.Εγώ κοντεύω στα 35 και μοιάζω κάτω από 30.Αν αθλείσαι,δε καπνίζεις και προσέχεις τη διατροφή σου,μια χαρά διατηρείσαι.

Οι Γερμανοειδείς φαίνονται νεότεροι επειδή δεν αφήνουν μούσια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Επειδή σε 2 εβδομάδες πάω στην μικρή Ουκρανία σήμερα πρωί διέγραψα λογαριασμό Tinder και τον ξαναέφτιαξα για να καθαρίσει η βάση..

Γυρνάω πριν μια ώρα από δουλεία...Ανοίγω ipad Σύνολο κοντά στα 50 likes..27 δε τα έχω ανοίξει καν!!! 2 Φωτός με τα μπαζάκια που κάνουν likes..Αν στην Ελλάδα σε διάστημα 9 ωρών είχα έστω 1-2 θα αναιρούσα τα πάντα..Και καθόμαστε ακόμα και συγκρίνουμε...Δηλαδή έλεος!!!

Και μια απο badoo μόνο σημερα αμετρητα matches...Άντε να βρεις χρονο να τους γραψεις!!!!! Ποσο μαλάκας πρέπει να είμαι με τοσο αμέτρητο αριθμό να πρεπέι να χαλάσω τον χρόνο μου να κυνηγαω νύχτα με τους άραβες?Και να πω θα βρεις κάτι καλύτερο..Χαλλάλι..Πολύ κατώτερες βρίσκεις!!
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    53,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 2.jpg
    2.jpg
    82,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Screenshot 2017-10-03 at 19.32.24.png
    Screenshot 2017-10-03 at 19.32.24.png
    46,3 KB · Εμφανίσεις: 21

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δηλαδή tinder,Badoo Πολωνία δεν έμπαινες γιατί ήταν απώλεια χρόνου,τι να το κάνεις όταν μπορούσες να χτυπήσεις γκομενες στα κλαμπ  live ενώ ξαφνικά Ουκρανία το ιντερνετ είναι καλό γιατί δεν μπορείς να χτυπήσεις γκομενες στα κλαμπ.Η Πολωνία ήταν καλή μέχρι που μεγάλωσες και ανακάλυψες ότι η Ουκρανία είναι καλύτερη?Η Ουκρανία έγινε καλύτερη όταν την ανακάλυψες ή νωρίτερα?Το ίντερνετ ήταν πάντα για τον πουτσο Πολωνία ή έγινε αργότερα?Η Ρωσία,Λευκορρρωσια είναι καλύτερες ή χειρότερες επιλογές?Εσύ να απαντήσεις που είσαι της τετραγωνης λογικής.
Εγώ που είμαι του παραλογισμου δίνω σε όλα τα ερωτήματα παλαβες απαντήσεις.Απλά κάπως απάντησα 15 χρόνια πριν αλλά είναι όλα τρελλά μην περιμένεις λογική.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Περίμενε...
Για να γνωρίσεις μικρες συζηταμε τόσες σελίδες;
Πόσο μικρες;
Αν θεωρήσουμε ότι εννοείς 18-22,δηλαδή σε φάση φοιτητριες,
αξιολογες,δεν μπορείς Αθήνα όπως δεν μπορείς και εξωτερικό.

Αν θεωρήσουμε ότι πλησιάζεις τα 40,το καλύτερο ρεαλιστικό σεναριο αν έχεις το δυνατό πακέτο που λες,είναι να χτυπήσεις γκομενα που πλησιάζει τα 30.
Πάντα μιλάω για αξιόλογη,γιατί μπαζα και χοντρες μικρές εξαιρούνται από όσα γραφω.

Στην Αθήνα λοιπόν,όταν βγαίνεις για ποτό,ολοι άντρες είστε;
Παρέα ανάμεικτη δεν έχεις;

Φίλες/γνωστές/ξαδέρφες που μπορείς να βγεις για έναν καφέ;
Αυτές δεν έχουν φίλες;

Οι άντρες φίλοι σου δεν έχουν καμια γκόμενα;
Οι γκόμενες τους δεν έχουν φίλες/αδερφές/ξαδερφες;

Έχεις δηλαδή στην Ελλάδα του 2017 χιουμορ,προσωπικότητα,εμφάνιση πάνω απο μ.ο.,+δουλειά που σου επιτρέπει να ταξιδεύεις τόσο συχνα και δεν προσπαθεί καμία από τον περίγυρό σου να σου κάνει κονέ;

Δεν είναι λιγάκι οξύμωρο το παραπάνω;

Eμένα δε με νοιάζει να αποδομήσω την εικόνα σου.
Με εκνευρίζει η εντύπωση που δίνεις στον αναγνωστη,ότι ενω Αθήνα πετυχαίνεις μόνο κατεστραμμενα Milf,πας Ουκρανία και έχεις σουξέ ακόμη και σε 18χρονα.Α,ναι,και χωρίς λεφτά.

Tinder plus έχω και η μονη διαφορά με το Gold είναι ότι εσύ βλέπεις και ποιες σου έχουν κάνει like.
Έχω Postαρει πάμπολλες φορές screenshot με διαλόγους,κ.λ.π.

Το Gold και το Plus,δεν έχουν καμία σημασία με αυτό που σου λέω εγώ.
Δηλαδή αν ματσαρεις ή όχι με γκομενες με τη μισή σου ηλικία.

Και εγω άμα πλησιάσω τα 40,18-22 αξιόλογο δεν πρόκειται να με κάνει like.
Ο λόγος;
Γιατί δεν υπάρχει κανενας γαμημένος λόγος να το κάνει,είτε μιλάμε για Ελλάδα,Ουκρανία,Γερμανία ή Αλβανία.

Ας είμαστε ρεαλιστες.
Εκτός αν είσαι ο Σπαλιάρας,κανένας ροκ σταρ,ηθοποιος,ατζεντης,κ.λ.π. οποτε ανήκεις στο 1% των σαραντάρηδων που σε οποιαδήποτε χώρα γαμάνε οτι γουστάρουν.
Φιλε μου φαινεται οτι νιωθεις μεσα σου πικρα γιατι δεν εχεις την επιτυχια που θα ηθελες να εχεις στις ηλικιες 18-22 και αυτο σε κανει να βγαζεις μια ζηλια προς οποιον αναφερει οτι ειχε εστω μια επιτυχια. Αυτο σημαινει οτι βλεπεις τους αλλους σαν κατωτερους σου. Σκεφτεσαι αν εγω δεν εχω τις επιτυχιες που θελω, τοτε ο αλλος, ο υποδεεστερος, δεν θα επρεπε να εχει καθολου. Αυτος ειναι ενας πολυ ελληνικος τροπος σκεψης, τον εχω συναντησει σε ενα σωρο γριες της γειτονιας. Κριμα νεα παιδια και πολυταξιδεμενα να μην μπορουν να αποτιναξουν τα ελαττωματα των γονιων τους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεύτερον, αυτό που λες για τις 18-22 ότι δεν μπορείς να γνωρίσεις, ειδικά απο σένα δεν θα έπρεπε να το ακούω. Μία με δύο το χρόνο ίσως και περισσότερες μπορείς να βγάλεις είτε από νετ είτε λάιβ. Πως θα γίνει αυτό ; Αν είσαι 35 και φαίνεσαι τουλάχιστον 5 χρόνια νεότερος, μπορείς απλά να αλλάξεις την ηλικία σου στο Τιντερ ή να την αποκρύψεις. Την αποκρύπτεις αν έχεις Τιντερ Πλας. Την αλλάζεις αλλάζοντας την στο φεις πρώτα και μετά διαγράφεις και ξαναδημιουργεις, αν δεν κάνω λάθος, τον λογαριασμό. Επίσης δεν χρειάζεται να λες στο λάιβ παιχνίδι ότι είσαι 35. Λέγε 28-29, που είναι και το ψυχολογικό ηλικιακό όριο για τις γκομενες ειδικά αυτές που κολλάνε με τις ηλικίες.
Αν μπεις τζαουμο παίζουν αρκετές 18-22. Να μου έλεγες για Ελληνιδες που έχουν πολλά και χαζά κολλήματα εκτός κι αν δουν μόστρα, διασημότητα και πολύ καλή εμφάνιση, να το δεχθω. Αλλά στις ξένες δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο να πετυχεις ομορφη 18-22 που να γουστάρει.  Πιθανον να μην έχεις αφιερώσει χρόνο σε αυτό το γκρουπ ή στην Τσεχία να είναι τόσο δύσκολο στην Πράγα.

Έχω βγάλει πολύ περισσότερες πιτσιρίκες από 1-2 το χρόνο,απλα ας πούμε οτι σε internet με δηλωμένη ηλικία 34,κοιλιακούς και μαλλιά στη θεση τους,
δεν..
Δηλαδή μου έκατσαν 7-8 ηλικιας 18-22 μεσα σε εξι μήνες στην Πράγα,ενω έκανα superlike και φλερταρα live καμια 100+.
Ειναι τραγικο ποσοστό..
Επισης και live εχει τύχει να ξενερωσει γκομενα με την ηλικια,Πολωνεζα,Τσεχα,Ρωσακι..
Την άλλη την έφερε σπιτι από streetgame,ειχα ταξιδιωτικά εγραφα χύμα στο γραφείο και ειδε την ημερομηνια γεννησης.

Και ο ξαδερφός μου,μου λεει ότι με παιρνει η εμφάνιση να πω και 29 και να αλλάξω ηλικία στο Tinder,αλλά δεν ψήνομαι..Δεν ψήνομαι να μου πει:"A,δείξε μου λίγο να δω πως ειναι οι ελληνικες ταυτοτητες" και να κάτσω να κανω τη Ζωζώ Σαπουντζάκη.

Ωραίος DRLOVE και εμένα τέτοια εικόνα είχε το Tinder Πράγα,απλά ειχε σουξε σε συγκεκριμενα ηλικιακά γκρουπ.
Εξαιτίας ενος bug δε δουλευε το φιλτρο καλά με μου έβγαζε όλες τις γκομενες μέχρι την δική μου ηλικία.
Από τα Superlikes μου,18-23 ήταν το 5%
24-28 περιπου 35%
Και 29-34 του μουνιου το πανηγύρι 60%

Τα ποσοστα μου βρωμουσαν εμένα και πως το 5% θα γίνει 25%
Γι'αυτό ήμουν ο καλυτερος δοκιμαστής πιπινιων στα Privat.Με επαιρναν τηλέφωνο οταν εσκαγε καινουργιο :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φιλε μου φαινεται οτι νιωθεις μεσα σου πικρα γιατι δεν εχεις την επιτυχια που θα ηθελες να εχεις στις ηλικιες 18-22 και αυτο σε κανει να βγαζεις μια ζηλια προς οποιον αναφερει οτι ειχε εστω μια επιτυχια. Αυτο σημαινει οτι βλεπεις τους αλλους σαν κατωτερους σου. Σκεφτεσαι αν εγω δεν εχω τις επιτυχιες που θελω, τοτε ο αλλος, ο υποδεεστερος, δεν θα επρεπε να εχει καθολου. Αυτος ειναι ενας πολυ ελληνικος τροπος σκεψης, τον εχω συναντησει σε ενα σωρο γριες της γειτονιας. Κριμα νεα παιδια και πολυταξιδεμενα να μην μπορουν να αποτιναξουν τα ελαττωματα των γονιων τους.


Ο Β.Π. σου ρίχνει παντού.
Ηλικιακα 10 χρόνια μικρότερος.
Εμφανισιακά 20 πόντους ψηλότερος,με μαλλια και πιο γυμνασμένος.
Εισοδηματικά πιθανώς τετραπλασιο εισόδημα απο εσένα.
Κοινωνικά 10 φορές μεγαλύτερο κύκλο απο εσένα.
Εμπειρία 50 φορές μεγαλύτερη με γκομενες.
Ευκαιρίες να γαμησει 100 φορές καλύτερες Μοναχο σε σχέση με Αθήνα που είσαι εσύ.
Διαθέσιμες γκομενες 10 φορές καλύτερες.
Σου ρίχνει στα αυτιά απο όλες τις απόψεις.Πρέπει να βρεις έναν τρόπο να αντιρροπησεις τα μειονεκτήματά σου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Φιλε μου φαινεται οτι νιωθεις μεσα σου πικρα γιατι δεν εχεις την επιτυχια που θα ηθελες να εχεις στις ηλικιες 18-22 και αυτο σε κανει να βγαζεις μια ζηλια προς οποιον αναφερει οτι ειχε εστω μια επιτυχια. Αυτο σημαινει οτι βλεπεις τους αλλους σαν κατωτερους σου. Σκεφτεσαι αν εγω δεν εχω τις επιτυχιες που θελω, τοτε ο αλλος, ο υποδεεστερος, δεν θα επρεπε να εχει καθολου. Αυτος ειναι ενας πολυ ελληνικος τροπος σκεψης, τον εχω συναντησει σε ενα σωρο γριες της γειτονιας. Κριμα νεα παιδια και πολυταξιδεμενα να μην μπορουν να αποτιναξουν τα ελαττωματα των γονιων τους.

Δε βγάζω ζήλια ρε συ..
Απλά αν το πετυχαίνει τελικά κάποιος μεγαλύτερος από μένα,ήθελα να διαβάσω πως..

Παραμυθι μεσω internet και ψεύτικη ηλικία δε με καλύπτει,οχι γιατί ειμαι γαμω τα ηθικά ατομα,αλλά γιατι δε ψηνομαι να γίνει στραβη και μετά να με γλεντήσει και μάλιστα με το δικιο του το κάθε 20χρονο.

Ας αποδεχτώ ότι στο 18-23,στις γκομενες που θέλω παίζω με ποσοστο 90% αποτυχίας και πάμε παρακάτω..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Mελετα την ταπεινοφροσυνη και οι απαντησεις θα σου δωθουν.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ο Β.Π. σου ρίχνει παντού.
Ηλικιακα 10 χρόνια μικρότερος.
Εμφανισιακά 20 πόντους ψηλότερος,με μαλλια και πιο γυμνασμένος.
Εισοδηματικά πιθανώς τετραπλασιο εισόδημα απο εσένα.
Κοινωνικά 10 φορές μεγαλύτερο κύκλο απο εσένα.
Εμπειρία 50 φορές μεγαλύτερη με γκομενες.
Ευκαιρίες να γαμησει 100 φορές καλύτερες Μοναχο σε σχέση με Αθήνα που είσαι εσύ.
Διαθέσιμες γκομενες 10 φορές καλύτερες.
Σου ρίχνει στα αυτιά απο όλες τις απόψεις.Πρέπει να βρεις έναν τρόπο να αντιρροπησεις τα μειονεκτήματά σου.

0 επι απειρο = 0
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
:spam:

Παίζει μονοπολη όπως οι Αμερικανοι.Μαζεύει όλα τα ατου υπέρ του.Η λύση απέναντι στη μονοπολη είναι το σκάκι.Να υπερτερεις στη στρατηγική.
Πες ένα πράγμα που έχεις που δεν έχει ο Β.Π.Σε τι υπερεχεις.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Πως γινεται ρε Βαλκανιε εγω να μην εχω κρουση ουτε για δειγμα στο badoo απο Ουκρανια;
Ουτε για πλακα, ουτε για το γαμωτο, ουτε κατα λαθος που λενε!!!!!
Πως γινεται αυτο;
Εσυ ή καποιος αλλος να εχει δεκαδες, κι εγω να μην εχω ουτε ενα για δειγμα;;;;;;
Και ναι, για μια φορα ακομη να πω, οτι ειμαι εμφανισιμος....
Στο badoo, για Ουκρανια, ειναι σαν να μην υπαρχω!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πως γινεται ρε Βαλκανιε εγω να μην εχω κρουση ουτε για δειγμα στο badoo απο Ουκρανια;
Ουτε για πλακα, ουτε για το γαμωτο, ουτε κατα λαθος που λενε!!!!!
Πως γινεται αυτο;
Εσυ ή καποιος αλλος να εχει δεκαδες, κι εγω να μην εχω ουτε ενα για δειγμα;;;;;;
Και ναι, για μια φορα ακομη να πω, οτι ειμαι εμφανισιμος....
Στο badoo, για Ουκρανια, ειναι σαν να μην υπαρχω!

Μυριζονται ότι είσαι 10 χρόνια αγαμητος.Δε βγάζεις το προφίλ του γαμια.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Πως γινεται ρε Βαλκανιε εγω να μην εχω κρουση ουτε για δειγμα στο badoo απο Ουκρανια;
Ουτε για πλακα, ουτε για το γαμωτο, ουτε κατα λαθος που λενε!!!!!
Πως γινεται αυτο;
Εσυ ή καποιος αλλος να εχει δεκαδες, κι εγω να μην εχω ουτε ενα για δειγμα;;;;;;
Και ναι, για μια φορα ακομη να πω, οτι ειμαι εμφανισιμος....
Στο badoo, για Ουκρανια, ειναι σαν να μην υπαρχω!

Δεν ξέρω τύπε,αυτό που σου έγραψε ο kman έχει βάση,αλλά δε θέλω να σε αρπαξω από τα μουτρα.

Οι γκομενες όντως οσμίζονται αν ψάχνεσαι απεγνωσμένα 10χρόνια,αν είσαι cool ή μιζερος,τι καπνό φουμάρεις.
Μαστορισσες σε αυτο είναι οι Ρωσιδες.

Επίσης στο Σλαβικό κόσμο τα ευαίσθητα αγόρια που ψάχνουν την αγάπη τους μακριά από τις ελλεηνίδες,εκλαμβάνονται σαν δεύτεροι,ανάξιοι ενασχόλησης,loosers.

Πρέπει να αποκτήσεις λίγη εμπειρία με Σλάβες να καταλάβεις.
Εκει που η ελληνιδα θα σου πει με περιστροφες ότι είσαι μαλάκας,η Σλάβα θα σου πει στα ίσια είσαι μαλάκας και η Γερμανίδα θα σε βάλει να κάτσεις σε μια καρεκλα και θα σου ετοιμασει ολόκληρο Powerpoint με το πόσο μαλάκας εισαι..

Μην τρεφεις Internetοαυταπατες για ιδανικες ξένες που 
κάνουν καλό κρεβάτι,δε γκρινιάζουν και ανοίγουν και καλό φύλλο για πίτα.
Δεν υπάρχουν..

Κόψε δρόμο,σκεψου ρεαλιστικά,κι ας πονέσεις.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Απάντηση στον Kman για Πολωνία. Με απλά μαθηματικά..Έφτασα 90 τώρα likes Κίεβο σε λιγότερο από 24 ώρες.
Πολωνία που το έβαλα Ιούνιο είχα σε 5 μέρες 20 likes όπου οι 15 ήταν ΥΠΕΡΜΠΑΖΑ ΧΟΝΤΡΕΣ και ΑΣΧΗΜΕΣ.Badoo σχεδόν μηδέν εκεί!!.Τι άλλο να πω..Οπότε μην συγκρίνεις καν..Απλά κάντε το πείραμα..Έχω γράψει χιλιάδες φορές αφήστε τα λόγια πειραματιστειτε!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Απάντηση στον Kman για Πολωνία. Με απλά μαθηματικά..Έφτασα 90 τώρα likes Κίεβο σε λιγότερο από 24 ώρες.
Πολωνία που το έβαλα Ιούνιο είχα σε 5 μέρες 20 likes όπου οι 15 ήταν ΥΠΕΡΜΠΑΖΑ ΧΟΝΤΡΕΣ και ΑΣΧΗΜΕΣ.Badoo σχεδόν μηδέν εκεί!!.Τι άλλο να πω..Οπότε μην συγκρίνεις καν..Απλά κάντε το πείραμα..Έχω γράψει χιλιάδες φορές αφήστε τα λόγια πειραματιστειτε!!!

Αφού είναι τόσο χάλια Πολωνία γιατί ήσουνα δύο χρόνια Πολωνία?Τοτε ήταν καλύτερο το Badoo Πολωνία?Η περίμενες να έρθει το tinder?
Άσε εντάξει,όλα είναι γνωστά.Απλά απαντα σε αυτό:Συμφωνείς ότι οποιος έχει πάει Ουκρανία είναι ηλίθιος αν πατήσει μετα το πόδι του Πολωνία?Η είναι εντελώς μαλακας ή λέει ψέματα ότι πήγε καν Ουκρανία πριν Πολωνία συνειδητα γιατί δεν έχει πάει.
Απάντησε να δούμε αν συμφωνείς με το Shinohara και το mainstream,τι σχέση έχεις με το μέσο όρο και τη μάζα.
Πες ότι οποιος πάει Πολωνία αντί για Ουκρανία είναι απλώς μαλακας.Αυτό που λένε όλοι και ισχύει από το 2015 που έφυγες απο Πολωνία.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
:spam:
Παίζει μονοπολη όπως οι Αμερικανοι.Μαζεύει όλα τα ατου υπέρ του.Η λύση απέναντι στη μονοπολη είναι το σκάκι.Να υπερτερεις στη στρατηγική.
Πες ένα πράγμα που έχεις που δεν έχει ο Β.Π.Σε τι υπερεχεις.
Παιζω αλλο παιχνιδι χωρις σκορ. Εσεις που κυνηγατε το σκορ δεν ειστε ποτε ευχαριστημενοι
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Και αυτά που έγραφα λίγες σελίδες πριν για τους Τούρκους..Τι γραφουν στα προφιλ τους οι κοπέλες..
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    77,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    47,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Και αυτά που έγραφα λίγες σελίδες πριν για τους Τούρκους..Τι γραφουν στα προφιλ τους οι κοπέλες..

Αυτή που έβαλες ψάχνει για clever,kind husband,εσύ τι απάντησες οτι είσαι husband material και ψάχνεις για wife ή οτι είσαι μόνο clever,kind?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτή που έβαλες ψάχνει για clever,kind husband,εσύ τι απάντησες οτι είσαι husband material και ψάχνεις για wife ή οτι είσαι μόνο clever,kind?

Με καυλώνει αυτή εμφανισιακά όποτε μπορεί να πουλήσω λίγο παραμύθι...Η άλλη έφαγε ήδη delete..Οι επιλογές δίκτυο Ουκρανία είναι άπειρες...Νιώθεις Βασιλιάς..Διαγραφείς 10-20 γκόμενες την μέρα έτσι για πλάκα..

Ελλαδιτσα Tinder θα παρακαλέσεις το ενα match το δεκαπενθήμερο που θα ειναι και μπαζάκι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom