Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Όχι δεν θα μπορέσει Κίεβο..Το παιχνίδι στην πόλη αυτή γίνεται online...Βράδυ έχει ή πληρωμένες ή μπαζα σε εμφάνιση και μυαλό..Σου εγγυόμαι αυτές που θα βγάλεις απο διαδίκτυο δεν θα τις γνωρίσεις εκτός. Γενικά εγω κάνω καμάκι και εχω μεγάλα ποσοστά επιτυχίας..Κυρίως λόγω χιούμορ και προσωπικότητας..Εμφανίση είμαι λίγο πάνω απο το μέσο ορο αλλά δεν είναι το σημαντικότερο για να κερδίζεις μια γυναίκα..Κίεβο προσπάθησα εκτός διαδικτύου και απέτυχα..Απλά γιατί δεν με αφήναν καν να μιλήσω...Η τρέχουν μακρυά στο δρομό ή της έχουν περικυκλωσει 100 ΑραβόΤουρκοι το βράδυ και εχουν ανεβάσει το κασέ..Αν δεν σε αφήσει να μιλήσεις πως θα την κερδίσεις?
Αντίθετα υπάρχουν τόσες πολλές διαθέσιμες γυναίκες στο διαδίκτυο που λίγο νορμαλ να είσαι και τους μιλήσεις ωραία κάνεις πάταγο!!!!! Οπότε επειδή τα κάνω και τα δύο σου λέω δεν αξιζει καν να σχολείσαι καν εκτός διαδικτυου..Χτες εβαλα δοκιμαστικα στο  tinder την gold σθνδρομη...Που σου λεει αν μια σου έχει κανει like πριν γίνεται match...Ξυπναω πρωι και βλεπω 97 likes!!!!!!απο 18-48!!!! Ότι θέλει η ψυχή σου..Γιατί να μην κανονίσω τότε απλά με 10-15 απο αυτές και να τρέχω με τους άραβες στα μπάζα? Απλή λογική!!

Θυμάμαι την πρώτη σκηνή την πρωτη φορά που ήμουν Κίεβο..Είμαι στο δρόμο και έχω χαθεί ψάχνοντας το διαμέρισμα μέσα στο κρύο..Της λεω ευγενικά  σε μια κοπέλα που πέρναγε με συγχωρείς μπορείς να με βοηθήσεις?Με τον χάρτη στο χέρι...Και μου απανταει NOOOOO!! Με τρελο μίσος!!! προχωραει παρακάτω και ξαναφωνάζει...NOOOO!! Φανταζομαι ποσοι αραβοτουρκοι και ξενοι θα την εχουν ενοχλησει στο δρόμο...Αν αυτή μιλάγαμε Tinder και εβλεπε πως είμαι normal στην κουβέντα ήδη θα την είχα στα τέσσερα!!

Μα ποιο χιούμορ έχεις?Γράψε έστω και ένα αστείο πράγμα.Δεν μπορείς.
Εγώ εχω το βαρύ βαλκανικό χαβαλέ που αρέσει σε Τσεχες,Σουηδες,Ισπανιδες,όχι όμως σε Ρωσίδες,Πολωνες,Ουκρανες.
Για αυτό μιλάω σοβαρά στις γκομενες αφού αν σε πάρουν για χιουμορίστα απλώς θα γελάσουνε δε δημιουργείς attraction.
Παράδειγμα πριν 20 χρόνια συναντώ μια μουναρα δίμετρη Σουηδεζα και τη ρωτάω:
Do you belong to New Age movement?
No,μου λεει.
Then,you do not drink your urine της λέω.
Η Σουηδεζα κόντεψε να πέσει απο την καρέκλα απο τα γέλια.Γελουσε συνεχώς ακατάπαυστα για 10 λεπτά.Αν το πεις αυτό σε Πολωνέζα η Ουκρανη θα σε βαρέσει.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οχι εννοώ σαν αυτόν.Καναδικό καμάκι.Αυτός ήταν ήδη μεγάλο όνομα από το 2002 και το fastseduction αλλά μετά έφτιαξε το RSD και έστειλε τους μίνιονς σε όλη την ανατολική Ευρώπη για να κονομήσει και το γάμησε.
Γενικά δεν έπρεπε να το εμπορικοποιήσουνε.Εγινε μεγάλη ζημιά.


Εχω το ιδιο στυλ αλλα στο πιο μηχανοβιο
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Γενικά εγω κάνω καμάκι και εχω μεγάλα ποσοστά επιτυχίας..Κυρίως λόγω χιούμορ και προσωπικότητας..Εμφανίση είμαι λίγο πάνω απο το μέσο όρο

Με χιουμορ,προσωπικοτητα και εμφανιση λίγο πάνω απο το μεσο όρο(+καλη δουλεια που έχεις),είναι ένα πακετο που αν ισχύει θα σου απέφερε και γκομενες στην Ελλαδα.
Επίσης δε γινεται να θερίζεις Ουκρανία και Ελλάδα να πέφτεις μονο σε 38άρες χωρισμενες με παιδι.
Το εξωτερικο ειναι διαφορετικό,πολλες φορες πιο ευνοικό από Ελλάδα,αλλά δεν δημιουργεί τέτοιες αντιφάσεις.


Ξυπναω πρωι και βλεπω 97 likes!!!!!!απο 18-48!!!! Ότι θέλει η ψυχή σου..

Προσωπικα δε με ενδιαφερει αν υπερβαλλεις στο παραπανω..Δικό σου θέμα.
Με ενδιαφέρει όμως η πληροφόρηση που περνάει στο bou.

Μπορείς να μου postαρεις ΕΝΑ match με 18χρονη,19χρονη,20χρονη και τον αντίστοιχο διαλογο που να προκύπτει συνάντηση χωρις οικονομική συνδιαλλαγή;



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εχω το ιδιο στυλ αλλα στο πιο μηχανοβιο

Αυτοί όλοι ξεκίνησαν από το fastseduction και έφτιαξαν το project Hollywood.Τότε ήταν πραγματική επανάσταση να αποκρυπτογραφηθεί ο κώδικας των γυναικών.
Εδώ το διάσημο άρθρο του Tyler για τη Secret Society.


Εδώ ένα ποστ κλασσικού ελληνικού χαβαλέ που είχα κάνει που άρεσε στον Ολλανδό.


Greek kamaki Wrote: 
You have also taken an ancient Greek name while your behaviour does not resemble Spartan at all.Imagine if Leonidas happened to fight in Belarus would he talk to girls about pets?More likely he would penetrate them in a row like shashlik.You have to live up to the thrill of Spartans there is no need to carry this warrior name.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
θελω να κατσω 7 μερες...εχω βρει δυο γκομενες απο επαρχια, αλλα δεν πονταρω εκει-

budget... για φαι-εισητηρια-1 γαμησι τουλαχιστον την ημερα,βολτες-ποτα...
+/- ενα 500 ρικο γιατι ποτε δεν ξερει τι θα τυχει.
γνωμες για καλο budget+ kalyterh poli... kiev,odessa ktl..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
θελω να κατσω 7 μερες...εχω βρει δυο γκομενες απο επαρχια, αλλα δεν πονταρω εκει-

budget... για φαι-εισητηρια-1 γαμησι τουλαχιστον την ημερα,βολτες-ποτα...
+/- ενα 500 ρικο γιατι ποτε δεν ξερει τι θα τυχει.
γνωμες για καλο budget+ kalyterh poli... kiev,odessa ktl..

Για budget η καλύτερη πόλη είναι το Λβωφ.Δηλαδή βρίσκεις γκόμενες από Λουτσκ,Ρόβνο,Τερνόπιλ,Ιβανοφρανκώφσκ και τις καλείς όλες στο Λβωφ.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
με 1,600 ολα μεσα περνας καλα?  +/- 500
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
στην αναγκη 5μερο...
προτιμω... βασιλιας λιγοτερες μερες παρα τσιμα-τσιμα 2-3 μερες..παραπανω..
-----------
1,600-1,800...
ξενοδοχειο..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
στην αναγκη 5μερο...
προτιμω... βασιλιας λιγοτερες μερες παρα τσιμα-τσιμα 2-3 μερες..παραπανω..
-----------
1,600-1,800...
ξενοδοχειο..

Μπράβο.Σωστή νοοτροπία.Καλύτερα βασιλιάς για τριήμερο παρά ζητιάνος για δεκαήμερο.
Κίεβο για γαμήσια επιπέδου άρχοντος χρειάζεσαι 300-500 ευρώ τη μέρα.Δηλαδή υπολόγισε για πενθήμερο μίνιμουμ 1500 ευρώ.Με 1000 ευρώ ημερησίως έχεις εμπειρία ολιγάρχη.
Τώρα π.χ. που πήγα Κίεβο τετραήμερο έφαγα 1800 ευρώ.Και δεν έκανα σπουδαία πράγματα,γάμησα μόνο 5 γκόμενες.
Παλιά που γαμούσα έξι γκόμενες τη μέρα μου έφευγε χιλιάρικο το διήμερο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αυτοί όλοι ξεκίνησαν από το fastseduction και έφτιαξαν το project Hollywood.Τότε ήταν πραγματική επανάσταση να αποκρυπτογραφηθεί ο κώδικας των γυναικών.
Εδώ το διάσημο άρθρο του Tyler για τη Secret Society.


Εδώ ένα ποστ κλασσικού ελληνικού χαβαλέ που είχα κάνει που άρεσε στον Ολλανδό.


Greek kamaki Wrote: 
You have also taken an ancient Greek name while your behaviour does not resemble Spartan at all.Imagine if Leonidas happened to fight in Belarus would he talk to girls about pets?More likely he would penetrate them in a row like shashlik.You have to live up to the thrill of Spartans there is no need to carry this warrior name.
Εχει ωραια θεματα το φορουμ το Ρους. Τελικα οι αμερικανοι ειναι πιο καλλιεργημενοι απο εμας.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Με χιουμορ,προσωπικοτητα και εμφανιση λίγο πάνω απο το μεσο όρο(+καλη δουλεια που έχεις),είναι ένα πακετο που αν ισχύει θα σου απέφερε και γκομενες στην Ελλαδα.
Επίσης δε γινεται να θερίζεις Ουκρανία και Ελλάδα να πέφτεις μονο σε 38άρες χωρισμενες με παιδι.
Το εξωτερικο ειναι διαφορετικό,πολλες φορες πιο ευνοικό από Ελλάδα,αλλά δεν δημιουργεί τέτοιες αντιφάσεις.


Προσωπικα δε με ενδιαφερει αν υπερβαλλεις στο παραπανω..Δικό σου θέμα.
Με ενδιαφέρει όμως η πληροφόρηση που περνάει στο bou.

Μπορείς να μου postαρεις ΕΝΑ match με 18χρονη,19χρονη,20χρονη και τον αντίστοιχο διαλογο που να προκύπτει συνάντηση χωρις οικονομική συνδιαλλαγή;


Λέμε συνεχώς τα ίδια και δεν βλέπω πολλόι να τα καταλαβαίνετε...Το ξαναλέω για Χιλλιοστή Εκατομμυριοστή φορά!!
ΠΟΥ θα της γνωρίσεις τις γυναίκες στην Ελλάδα?Ανεξάρτητα πόσο καλός ή κακος είσαι..Αν δεν κάνεις δουλεία που έχεις επαφή με τις γυναίκες στην Ελλάδα είσαι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ...Γιατί το διαδίκτυο ΔΕΝ δουλέυει...Και την νύχτα κάνεις κονέ μόνο με μεγαλύτερες..Που έχετε δει καμάκι με μικρές Αθήνα?Για πέστε μου..Λές και ζούμε σε άλλη πόλη!!! Θα σου έρθουν λέει ο φίλος..Πως απο τον Ουρανό?Θα χτυπήσει την πόρτα και θα πέι ήρθα..ΔΕΝ εχεις κονε Ελλάδα με τον τρόπο που δουλεύει το σύστημα!! Ζούμε ακόμα στην χώρα του προξενιού..

Εγω το πρωί δουλέυω πλέον με 55αρες σε ηλικία και το ΠΣΚ που βγάινω κέντρο γνωρίζω 38+ χωρισμένες με παιδιά...Για να γνωρίσω μικρές και να το παλέψω πρέπει με κάποιο τρόπο να έχω και επικοινωνια μαζί τους..Για πες μας εσύ φίλε που τις βρίσκεις στην Αθήνα να πάω να παλέψω και εγώ και είμαι σίγουρος πως θα μου κάτσουν κάποιες.

Εξωτερικό γνωρίζεις..Και δεν λέω καμιά υπερβόλή οι αριθμοί είναι πολλόι μεγαλύτεροι απο αυτόυς που λέω..Απλά ενα μεγάλο ποσοστό το διαγράφω για να μείνουν όσο το δυνατόν λιγότερες και καλές...Έχει βαλει κάποιος  Tinder gold συνδρομή να δούμε τα αποτελέσματα? Για δοκιμάστε και μετά θα έχετε το δικαίωμα να κρίνετε!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
ΠΟΥ θα της γνωρίσεις τις γυναίκες στην Ελλάδα?Ανεξάρτητα πόσο καλός ή κακος είσαι..Αν δεν κάνεις δουλεία που έχεις επαφή με τις γυναίκες στην Ελλάδα είσαι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ...Γιατί το διαδίκτυο ΔΕΝ δουλέυει...Και την νύχτα κάνεις κονέ μόνο με μεγαλύτερες..Που έχετε δει καμάκι με μικρές Αθήνα?Για πέστε μου..Λές και ζούμε σε άλλη πόλη!!! Θα σου έρθουν λέει ο φίλος..Πως απο τον Ουρανό?Θα χτυπήσει την πόρτα και θα πέι ήρθα..ΔΕΝ εχεις κονε Ελλάδα με τον τρόπο που δουλεύει το σύστημα!! Ζούμε ακόμα στην χώρα του προξενιού..

Εγω το πρωί δουλέυω πλέον με 55αρες σε ηλικία και το ΠΣΚ που βγάινω κέντρο γνωρίζω 38+ χωρισμένες με παιδιά...Για να γνωρίσω μικρές και να το παλέψω πρέπει με κάποιο τρόπο να έχω και επικοινωνια μαζί τους..Για πες μας εσύ φίλε που τις βρίσκεις στην Αθήνα να πάω να παλέψω και εγώ και είμαι σίγουρος πως θα μου κάτσουν κάποιες.

Περίμενε...
Για να γνωρίσεις μικρες συζηταμε τόσες σελίδες;
Πόσο μικρες;
Αν θεωρήσουμε ότι εννοείς 18-22,δηλαδή σε φάση φοιτητριες,
αξιολογες,δεν μπορείς Αθήνα όπως δεν μπορείς και εξωτερικό.

Αν θεωρήσουμε ότι πλησιάζεις τα 40,το καλύτερο ρεαλιστικό σεναριο αν έχεις το δυνατό πακέτο που λες,είναι να χτυπήσεις γκομενα που πλησιάζει τα 30.
Πάντα μιλάω για αξιόλογη,γιατί μπαζα και χοντρες μικρές εξαιρούνται από όσα γραφω.

Στην Αθήνα λοιπόν,όταν βγαίνεις για ποτό,ολοι άντρες είστε;
Παρέα ανάμεικτη δεν έχεις;

Φίλες/γνωστές/ξαδέρφες που μπορείς να βγεις για έναν καφέ;
Αυτές δεν έχουν φίλες;

Οι άντρες φίλοι σου δεν έχουν καμια γκόμενα;
Οι γκόμενες τους δεν έχουν φίλες/αδερφές/ξαδερφες;

Έχεις δηλαδή στην Ελλάδα του 2017 χιουμορ,προσωπικότητα,εμφάνιση πάνω απο μ.ο.,+δουλειά που σου επιτρέπει να ταξιδεύεις τόσο συχνα και δεν προσπαθεί καμία από τον περίγυρό σου να σου κάνει κονέ;

Δεν είναι λιγάκι οξύμωρο το παραπάνω;

Eμένα δε με νοιάζει να αποδομήσω την εικόνα σου.
Με εκνευρίζει η εντύπωση που δίνεις στον αναγνωστη,ότι ενω Αθήνα πετυχαίνεις μόνο κατεστραμμενα Milf,πας Ουκρανία και έχεις σουξέ ακόμη και σε 18χρονα.Α,ναι,και χωρίς λεφτά.

Εξωτερικό γνωρίζεις..Και δεν λέω καμιά υπερβόλή οι αριθμοί είναι πολλόι μεγαλύτεροι απο αυτόυς που λέω..Απλά ενα μεγάλο ποσοστό το διαγράφω για να μείνουν όσο το δυνατόν λιγότερες και καλές...Έχει βαλει κάποιος  Tinder gold συνδρομή να δούμε τα αποτελέσματα? Για δοκιμάστε και μετά θα έχετε το δικαίωμα να κρίνετε!!

Tinder plus έχω και η μονη διαφορά με το Gold είναι ότι εσύ βλέπεις και ποιες σου έχουν κάνει like.
Έχω Postαρει πάμπολλες φορές screenshot με διαλόγους,κ.λ.π.

Το Gold και το Plus,δεν έχουν καμία σημασία με αυτό που σου λέω εγώ.
Δηλαδή αν ματσαρεις ή όχι με γκομενες με τη μισή σου ηλικία.

Και εγω άμα πλησιάσω τα 40,18-22 αξιόλογο δεν πρόκειται να με κάνει like.
Ο λόγος;
Γιατί δεν υπάρχει κανενας γαμημένος λόγος να το κάνει,είτε μιλάμε για Ελλάδα,Ουκρανία,Γερμανία ή Αλβανία.

Ας είμαστε ρεαλιστες.
Εκτός αν είσαι ο Σπαλιάρας,κανένας ροκ σταρ,ηθοποιος,ατζεντης,κ.λ.π. οποτε ανήκεις στο 1% των σαραντάρηδων που σε οποιαδήποτε χώρα γαμάνε οτι γουστάρουν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Στην Αθήνα λοιπόν,όταν βγαίνεις για ποτό,ολοι άντρες είστε;
Παρέα ανάμεικτη δεν έχεις;

Φίλες/γνωστές/ξαδέρφες που μπορείς να βγεις για έναν καφέ;
Αυτές δεν έχουν φίλες;

Οι άντρες φίλοι σου δεν έχουν καμια γκόμενα;
Οι γκόμενες τους δεν έχουν φίλες/αδερφές/ξαδερφες;

Έχεις δηλαδή στην Ελλάδα του 2017 χιουμορ,προσωπικότητα,εμφάνιση πάνω απο μ.ο.,+δουλειά που σου επιτρέπει να ταξιδεύεις τόσο συχνα και δεν προσπαθεί καμία από τον περίγυρό σου να σου κάνει κονέ;

Δεν είναι λιγάκι οξύμωρο το παραπάνω;

Πάντως εμένα ποτέ κανένας άντρας φίλος δε μου έκανε κονέ.Ίσα ίσα που εαν είχε και γκόμενα,με το ζόρι έβγαινε μετά μαζί σου.

Γυναίκες φίλες είναι περίεργη κατάσταση.Εαν δεν έχουν κι αυτές γκόμενο,δεν θέλουν να έχουν ούτε οι γύρω τους.Ακόμα και αν τελικά σου γνωρίσουν κάποια,στάνταρ θα είναι χειρότερη από τις ίδιες.

Και η ανάμεικτη παρέα δε βοηθάει πάντα.Πέφτει πολύ friend zone εκεί.Θυμάμαι να βγαίνουμε κάποτε παρέα 3 αγόρια με 2 κορίτσια ή 2 αγόρια με 3 κορίτσια και απλά μαλακιζόμασταν,δεν ψάχνονταν αυτές για παραπάνω.Μάλιστα,σχολιάζανε και μπροστά μας άλλους άντρες,ποιος τους αρέσει κλπ,λες κι εμεις δεν υπήρχαμε.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Οσο και οξυμωρο να ακούγεται είναι η αλήθεια...Δεν εχω κανέναν να μου γνωρίσει και δεν μιλαω για 20αρες μιλάω για 30αρες.37 είμαι πιστεύω 30αρες άνετα θα μπορούσα να εχω Ελλάδα.Ολες λένε θα μου γνωρίσουν δεν φέρνει ποτέ καμία φίλη. Καλα για άντρες δεν μιλαω καν να σου γνωρίσουν.

Γενικά οπως λες και απο μόνος σου παίζει μονο με προξενιο..Οπότε σε τι αντιλέγουμε?Απλα έγω δεν εχω άτομα να μου κάνουν προξενιο και οι περισσότεροι που ξέρω είναι στην ίδια φαση..Οπότε μάλλον εσύ έισαι απο τους τυχερούς..

Εγω δεν γράφω θεωριες λεω αυτά που ζω..Πρωτον αν διαβάστε τα ποστ μου λεω πως κυριως 25-26 τρωω εξω..Η μονιμη που έχω τώρα Ουκρανία είναι 25..Η δεύτερη είναι 26 αν και το Φεβρουάριο ειχα φαει και 22..

Εξω νυχτα ολο μεγάλες με παιδιά γνώριζεις..Εγω αυτα ζω και αν δεν τα πιστεύεις  δεν υπάρχει θέμα..Εξάλλου Πάντα στο τέλος θα γραψουν αυτά που λεω οσοι ακολουθουν..
Ερώτηση Ουκρανία πήγαινεις?Με ολη την καλη διάθεση ρωτάω..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Εδω στην ελλαδα, υπαρχουν ακομη τα καταλοιπα της τουρκοκρατιας.
Του τυπου, μην κανετε σεξ γιατι ειναι κακο..
Εχουν μαθει να ηδονιζονται μονο μεσα απο το φαγητο.
Καποιοι που μπορει να εχουν ακομη κι αδελφες, οι αδελφες δεν τους γνωριζουν τις φιλες τους, για να
μην τις γα..σουν και καλα. Ας φανταστουμε λοιπον τι γινεται με τις αντροπαρεες, σιγα μην γνωρισουν γκομενα σε καποιον, και ειδικα καλη..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Πάντως εμένα ποτέ κανένας άντρας φίλος δε μου έκανε κονέ.Ίσα ίσα που εαν είχε και γκόμενα,με το ζόρι έβγαινε μετά μαζί σου.

Γυναίκες φίλες είναι περίεργη κατάσταση.Εαν δεν έχουν κι αυτές γκόμενο,δεν θέλουν να έχουν ούτε οι γύρω τους.Ακόμα και αν τελικά σου γνωρίσουν κάποια,στάνταρ θα είναι χειρότερη από τις ίδιες.

Και η ανάμεικτη παρέα δε βοηθάει πάντα.Πέφτει πολύ friend zone εκεί.Θυμάμαι να βγαίνουμε κάποτε παρέα 3 αγόρια με 2 κορίτσια ή 2 αγόρια με 3 κορίτσια και απλά μαλακιζόμασταν,δεν ψάχνονταν αυτές για παραπάνω.Μάλιστα,σχολιάζανε και μπροστά μας άλλους άντρες,ποιος τους αρέσει κλπ,λες κι εμεις δεν υπήρχαμε.

Κοιτα,εμένα και μου κάνουν και έχω κάνει κονέ.
Ειδικα άμα έβλεπα ότι δύο ψήνονται και για χ,ψ κολληματικους λογους δεν κάθεται η φάση,έβαζα λιγο το χέρι μου να σπρώξω.
Εγω έχασα φίλους/φίλες οταν εκαναν παιδια,αλλά σε ένα βαθμο τους καταλαβαίνω.

Όχι φίλε,δεν μιλαω για θήλεα που απαξιώνουν και θελουν να μας εχουν για ψυχολογο,ταξιτζη,κ.λ.π.
Ποιος τις γαμάει αυτές τις σκροφες..

Θα σου φερω ένα παραδειγμα.
Πήδηξα 1-2-3 φορές ένα call girl στην Πράγα.
Κάπου στο social τα βρήκαμε παραπάνω,κάτι το γυμναστηριο,ένα μυστήριο εστιατόριο που άρεσε μονο σε εμάς.
Αποτέλεσμα;
Κόψαμε τη σχέση πελάτη-πουτάνας,το σεξ κόπηκε επίσης τελείως και αρχισαμε να κανουμε άλλες μαλακίες μαζί.
Party,μπεκρουλιασματα,εκδρομες με τη μηχανη.
Αυτη μου γνώρισε και άλλες κοπέλες,άλλα call girl,με καβάντζωσε σε πάσης φύσεως θέματα και το καλοκαιρι πηγα με αυτήν,φίλες της,εναν Τσέχο και τον ξάδερφο Τενεριφη.Γάμησε ακομη και ο ξάδερφος...
Κάτι τέτοιο εννοώ..

Οσο και οξυμωρο να ακούγεται είναι η αλήθεια...Δεν εχω κανέναν να μου γνωρίσει και δεν μιλαω για 20αρες μιλάω για 30αρες.37 είμαι πιστεύω 30αρες άνετα θα μπορούσα να εχω Ελλάδα.Ολες λένε θα μου γνωρίσουν δεν φέρνει ποτέ καμία φίλη. Καλα για άντρες δεν μιλαω καν να σου γνωρίσουν.

Γενικά οπως λες και απο μόνος σου παίζει μονο με προξενιο..Οπότε σε τι αντιλέγουμε?Απλα έγω δεν εχω άτομα να μου κάνουν προξενιο και οι περισσότεροι που ξέρω είναι στην ίδια φαση..Οπότε μάλλον εσύ έισαι απο τους τυχερούς..

Εγω δεν γράφω θεωριες λεω αυτά που ζω..Πρωτον αν διαβάστε τα ποστ μου λεω πως κυριως 25-26 τρωω εξω..Η μονιμη που έχω τώρα Ουκρανία είναι 25..Η δεύτερη είναι 26 αν και το Φεβρουάριο ειχα φαει και 22..

Εξω νυχτα ολο μεγάλες με παιδιά γνώριζεις..Εγω αυτα ζω και αν δεν τα πιστεύεις  δεν υπάρχει θέμα..Εξάλλου Πάντα στο τέλος θα γραψουν αυτά που λεω οσοι ακολουθουν..
Ερώτηση Ουκρανία πήγαινεις?Με ολη την καλη διάθεση ρωτάω..

Με 37 όπως σε εχεις περιγράψει θα μπορουσες και απο 27-28 να ξεκινας.
Ξαναγράφω οτι μιλάω για αξιόλογες.
Γιουβαρλακια, μπαζα,5άρια-6αρια,πιτσιρίκες μπορουν να κατσουν.
Αξιολογη πιτσιρικα όχι..

Εγώ φιλε όταν δουλευα Αθήνα βγαιναμε χύμα σχεδόν όλοι,αναμεικτη παρεα από τη δουλεια,π.χ.Θησειο για καφε και περνούσε να χαιρετησει τη μια συναδελφο η μία γνωστή,η άλλη ξαδέρφη,κάθονταν λιγο,έφευγαν..
Βραδυ σαν φοιτητης Αθηνα όταν δουλευα,μετά τη βάρδια βγαίναμε σχεδον όλοι οι εργαζομενοι σε αφτεράδικο ή το πρωι για καφέ.
Γυμναστήριο μιλουσα σε κοπέλες.

Ναι,το Tinder Αθηνα ειναι γτπ.
Έχω αλλάξει location από περιεργεια και περα από τουρίστριες,τα ζώα μου αργά..

Το διάστημα που έμενα Τσεχία,δεν είχα λόγο για εκδρομες παραδίπλα.
Αλλά Πολωνία πολλες φορές και Ουκρανια μόνο Κίεβο,στο παρελθόν,πριν σχεδον 2 χρόνια..

Το Κιεβο το βρήκα δύσκολο σε daygame,δύσκολο σε Tinder χωρίς προηγουμενη προετοιμασία,ευκολο σε πουτανες.
Επισης οι Ουκρανες,καμια σχέση με Πολωνεζες που κάνουν pity fuck ακόμη και με μπαγκλαντεσιανους χωρίς δόντια.
Οι Ουκρανέζες,μη πουτανες,δηλαδή καθημερινες κοπέλες ήταν απομακρες ειδικα με τους μαλάκες αραβοτουρκους και νοτιοιταλους ακοινωνητους μαλάκες.

Και εννοειται ηλικίες 18-22 χωρίς λεφτά, ουτε καν..

Υ.Γ.Κman που είσαι,σήμερα έχουμε αργία και τρομπάρουμε σαν το nick plat που εχει αργία τα τελευταία 33 χρόνια

 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Και δεν χαλάνε το 50% των posts με άσχετα θέματα ή με το να τσακώνονται ποιος την έχει πιο μεγάλη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ 21χρονο σουηδικό καμάκι περιγράφει πώς πέτσωσε δύο Ουκρανές.Τη μία φυσικά από Carribean.


Γενικά ο ανταγωνισμός με τους Βίκινγκ πούτσους είναι από τους σκληρότερους για Βαλκάνιους.Συνήθως οι Βίκινγκ μας ισοπεδώνουν εμφανισιακά,χρειάζεται εξαιρετικά skills,αντοχές και ορθό καυλί για να ανταπεξέλθεις.

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Βαλκάνιε, πρώτον, δεν έχουν όλοι τα κονέ Ελλάδα μετά τα 30-35. Απ όσο γνωρίζω εσύ έχεις πλεονέκτημα στην εμφάνιση κι ότι ήσουν μέλος μουσικού συγκροτήματος, στοιχεία που από μόνα τους σε ανεβάζουν κοινωνικά στα μάτια φίλων και συγγενών και σου προσφέρουν τη δυνατότητα να έχεις επικοινωνια με αυτούς.
Εγώ δεν έχω τετοιους φίλους να μου κάνουν κονέ, εκτός από εναν που μια φορά ήθελε να μου γνωρίσει μια αλλά επειδή γνωρίζει ότι δεν γουστάρω καπνίστριες δεν το έκανε. Πιστεύω πάντως ότι αν ήθελε καποια άλλη γνωριμια θα μου προτεινε, από τις γνωστες του η αυτές της γυναίκας του.
Δεύτερον, αυτό που λες για τις 18-22 ότι δεν μπορείς να γνωρίσεις, ειδικά απο σένα δεν θα έπρεπε να το ακούω. Μία με δύο το χρόνο ίσως και περισσότερες μπορείς να βγάλεις είτε από νετ είτε λάιβ. Πως θα γίνει αυτό ; Αν είσαι 35 και φαίνεσαι τουλάχιστον 5 χρόνια νεότερος, μπορείς απλά να αλλάξεις την ηλικία σου στο Τιντερ ή να την αποκρύψεις. Την αποκρύπτεις αν έχεις Τιντερ Πλας. Την αλλάζεις αλλάζοντας την στο φεις πρώτα και μετά διαγράφεις και ξαναδημιουργεις, αν δεν κάνω λάθος, τον λογαριασμό. Επίσης δεν χρειάζεται να λες στο λάιβ παιχνίδι ότι είσαι 35. Λέγε 28-29, που είναι και το ψυχολογικό ηλικιακό όριο για τις γκομενες ειδικά αυτές που κολλάνε με τις ηλικίες.
Αν μπεις τζαουμο παίζουν αρκετές 18-22. Να μου έλεγες για Ελληνιδες που έχουν πολλά και χαζά κολλήματα εκτός κι αν δουν μόστρα, διασημότητα και πολύ καλή εμφάνιση, να το δεχθω. Αλλά στις ξένες δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο να πετυχεις ομορφη 18-22 που να γουστάρει.  Πιθανον να μην έχεις αφιερώσει χρόνο σε αυτό το γκρουπ ή στην Τσεχία να είναι τόσο δύσκολο στην Πράγα. Θυμήθηκα τον sweetold79(αν δεν κάνω λάθος το username) που έγραφε το καλοκαίρι ότι πήγαινε στο μπανάνα στην Αθήνα και είχε επιτυχία στις πιτσιρίκες. Δεν νομίζω λοιπόν ότι στο εξωτερικό είναι τόσο δύσκολο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom