Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Άρα,μόνο με τις Πολωνέζες είχε επιτυχία.Γιατί οπουδήποτε αλλού μάλλον τον έπινε.

Στα βιντεάκια του πάντως είναι ειλικρινής.Γιατί όπου και να πήγε (Λονδίνο,Τορόντο,Τουρκία,Δανία κλπ) έλεγε ότι δεν έκανε τίποτα.Και τώρα λέει ότι θέλει να παντρευτεί.Τύπος που υποτίθεται γαμάει συνέχεια,πώς γίνεται να σκέφτεται γάμο;

Και σιγά την εμφάνιση που έχει.Αφού και ο ίδιος λέει ότι μοιάζει σαν Τούρκος σεξοτουρίστας.

τυπε αυτοι που γαμανε συνεχεια δεν το διαδιδουν και δεν περηφανευονται σαν αυτον.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Πως το ξέρεις ότι είναι παρθένες;Είσαι μαζί τους κάθε μέρα;

γνωστοι μου κ φιλοι που προσπαθησαν να κανουν κατι τους απερριψαν με νευρωτικο τροπο,τις βλεπεις μονο με κοριτσια φιλες κτλ, εχουν σκυλο για συντροφια και διαφορα αλλα.Που ειναι το περιεργο?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο roosh είναι επαγγελματίας.Οταν έγραψε οτι γαμούσε κάθε νύχτα Miliklubi Helsinki έκαψε το κλαμπ.Μαζεύτηκαν όλοι οι ξένοι Φινλανδία να γαμήσουνε και το κλαμπ γέμισε πεινασμένα καμάκια.
Τελικά οι Φινλανδές άρχισαν να το αποφεύγουνε.Σίγουρα φταίει εν μέρει και για τη ζημιά που έγινε Πολωνία αν και πιο πολύ φταίνε τα RSD και άλλοι.Οπως και η συμπεριφορά των Πολωνέζων εξωτερικό που καλλίγωναν κάθε πούτσο παρδαλό.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οχι,γάμησε και Λατίνες και Αμερικανίδες όπως και Φινλανδές.Αυτός πρέπει να τραβάει τα βυζιά του,άμα έμενε USA στην έρευνα μοριακή βιολογία θα είχε τώρα 150000 δολλάρια το χρόνο εισόδημα,βίλα στα προάστια,μουνάρα από το ανατολικό μπλοκ κτλ.Τώρα πάει για το τελευταίο κόλπο γκρόσσο αλλά ποια να του δώσει σημασία τώρα που μεγάλωσε.Σου λέει θα παντρευτώ τώρα που με παίρνει,μετά τέλος όλα.
Ούτε καμάκι πρέπει να κάνει τώρα δεν έχει τα funds.
Θα ήταν καλός για coach σε bootcamps με minorities π.χ. Πόζναν αλλά πρόλαβαν οι αρχίδες του RSD και τα έκαψαν όλα.

Τώρα μπορεί να γαμάει λόγω αναγνωρισιμότητας.Αλλά εντάξει,Λατίνες,Αμερικανίδες και Φινλανδές δεν είναι και οι πιο δύσκολες φυλές.Άμα έβρισκε Ουκρανές,Ρωσίδες,Αγγλίδες,Σουηδέζες 9αρια-10αρια και τις έριχνε μόνο με το μπλα μπλα,θα τον παραδεχόμουν.Αλλά άμα γαμάει μόνο γκόμενες μέσης εμφάνισης ή πληρωμένες,τί να μας πει;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δεν γάμησε γιατι πολύ απλά κυνηγάει σε clubs...Δεν πάιζει πολύ Διαδίκτυο...Πολωνία κάποτε άξιζε κυνηγι σε clubs..Για αυτό τις καλές εποχές έγραφε υμνους για την χωρα..Τώρα γράφει παντόυ δεν ξαναπατάω!!

Ουκρανια αν στηριχτείς στα clubs είσαι καταδικασμένος..Γιατί το 70% των γυναικών δεν βγάινει στα clubs..Πάει σε κάτι μπαράρακια με φιλους,καραόκε κ.λ.π. Για πληρωμενες αξίζει η νυχτα αλλά για κυνηγητό νύχτα Κίεβο ειναι μουφα..Δεν μπορω να καταλάβω γιατι σε μια χώρα που κάποιος θα εχει 200 matches στο tinder σε οτι ηλικία θέλει να βγεί με του ΑραβοΤούρκους να κυνηγησει..Και τι να κυνηγήσει μαλακίες..Δεν είναι Ουκρανια για μαγαζια..Όποιος ταξιδευει εκει και έχει δοκιμασει διαδικτυο και νυχτα μπορει να συγκρινει..

Έγω βγαίνω κάθε μέρα εκεί απλά όμως για να μην κάθομαι σπίτι σαν βόλτα..Η ουσία ειναι τα ραντεβουδακια ολη την άλλη μέρα που καταλήγουν σε πηδήματα..Νυχτα όπου πάω απλά χαβαλές ουσία μηδεν.
Για να κυνηγάει γκομενες δια ζώσης ο Roosh, κάτι δεν του βγαίνει καλά στο ιντερνετ. Αλλά ρε συ τύπε, ο καθένας είναι διαφορετικός. Εσύ πως είσαι εξωτερικα τύπε ; Δεν το έχεις να πας απευθείας να μιλήσεις στην γκομενα ; Αφού είπες ότι γάμησες τύπισσα που την καμακωσες σε κλαμπ. Τι σημασία έχει αν ήταν σπονσορε αφού όπως λες εσύ γάμησες τσάμπα ; Εγώ θεωρώ ότι αν είναι κάποιος εμφανίσιμος και χαμογελαστός μια χαρά γαμαει χωρίς λεφτά/δωρα αν κάτσει Κίεβο αρκετές μέρες και κάνει στριτ γκειμ η γκειμ σε μολ και καφέ. Αν έχει κι ένα φίλος του Κίεβο η άλλη πόλη τότε μπορεί να χτυπήσει τις γκομενες που βγαίνουν δυάδες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Για να κυνηγάει γκομενες δια ζώσης ο Roosh, κάτι δεν του βγαίνει καλά στο ιντερνετ. Αλλά ρε συ τύπε, ο καθένας είναι διαφορετικός. Εσύ πως είσαι εξωτερικα τύπε ; Δεν το έχεις να πας απευθείας να μιλήσεις στην γκομενα ; Αφού είπες ότι γάμησες τύπισσα που την καμακοσημεια σε κλαμπ. Τι σημασία έχει αν ήταν σπονσορε αφού όπως λες εσύ γάμησες τσάμπα ; Εγώ θεωρώ ότι αν είναι κάποιος εμφανίσιμος και χαμογελαστός μια χαρά γαμαει χωρίς λεφτά/δωρα αν κάτσει Κίεβο αρκετές μέρες και κάνει στριτ γκειμ η γκειμ σε μολ και καφέ. Αν έχει κι ένα φίλος του Κίεβο η άλλη πόλη τότε μπορεί να χτυπήσει τις γκομενες που βγαίνουν δυάδες.

O roosh δε συμπαθεί το ηλεκτρονικό καμάκι.Το θεωρεί μαλακία,για άντρες που είναι αδύναμοι στο nightgame και daygame.
Το daygame Κίεβο δεν είναι καθόλου εύκολο.Μην κοιτάς που εγώ έχω μάτι και ξεχωρίζω τις κατάλληλες για instafuck,instadate.Οι πιο πολλοί θα δυσκολευτούν πάρα πολύ,θα τα φτύσουν με το daygame γιατί οι εμφανίσιμες γκόμενες περπατάνε γρήγορα ή μιλάνε στο κινητό ή έχουν ακουστικά ή έχον ύφος είναι μη μου άπτου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Η αξία του roosh είναι οτι δοκιμάζει τα μέρη.Σου λέει αντί να φας τα λεφτά σου και να πας σε λάθος μέρος,πάω εγώ αντί για εσένα το δοκιμάζω και σου λέω τη γνώμη μου αν αξίζει.Αρκεί να πληρώσεις 5 δολλάρια για το βιβλίο μου και γλιτώνεις 1000 από το λάθος ταξίδι.
Τελικά κατέληξε στα μέρη που γράφουμε εδώ και 10 χρόνια Πολωνία,Ουκρανία,ανακάλυψε τρόπον τινά την Αμερική αλλά είχε αξία για τους Αμερικανούς που δεν είχαν ιδέα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Αυτός που δεν γαμάει,λογικό είναι να μην υπερηφανεύεται.

Αλλά αυτός που γαμάει,γιατί να μην το δείχνει;

γιατι δεν χρειαζεται να το δειξει.νιωθει ηδη γεματος.αυτος που το δειχνει λεει ψεμματα τις περισσοτερες φορες τυπε
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
O roosh δε συμπαθεί το ηλεκτρονικό καμάκι.Το θεωρεί μαλακία,για άντρες που είναι αδύναμοι στο nightgame και daygame.
Το daygame Κίεβο δεν είναι καθόλου εύκολο.Μην κοιτάς που εγώ έχω μάτι και ξεχωρίζω τις κατάλληλες για instafuck,instadate.Οι πιο πολλοί θα δυσκολευτούν πάρα πολύ,θα τα φτύσουν με το daygame γιατί οι εμφανίσιμες γκόμενες περπατάνε γρήγορα ή μιλάνε στο κινητό ή έχουν ακουστικά ή έχον ύφος είναι μη μου άπτου.
Το ξέρω ότι δεν είναι εύκολο και απαιτεί πολύ χρόνο, κόπο και υπομονή. Αλλά ο τύπος έχει καλλιεργήσει το πρόσωπο με πρόσωπο παιχνίδι και του αρέσει περισσότερο. Κακά τα ψέματα τώρα, πέραν της ευκολίας που δίνει το νετ να μιλάς με πολλές, δεν είναι σίγουρο ότι θα γαμησεις γιατί από κοντά οταν θα γνωρίσεις την γκομενα μπορεί να μην μετράς σαν προσωπικότητα. Μπορεί να τα γράφεις καλά στο γουατσαπ, βαιμπερ, σκαιπ αλλά δια ζώσης μπορεί να μην εμπνέεις την άλλη και να είσαι ντεκαβλε. Εξαιρούνται οι αρκετά έως πολυ εμφανισιμοι που και παπαριές να πούνε, οι γκόμενες τις παραβλέπουν. Επομένως τα μπράτσα και το πρόσωπο σου δίνουν εισιτήριο για το σεξ είτε με Ουκρανες είτε με τις γαλοτσες τις δικές μας. Εξαιρούνται παγκοσμιως, οι φεμινίστριες, αυτές με ψυχολογικά και αυτές οι κολλημένες που ψάχνουν γαμπρό η σχέση με λεφταδες.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
γιατι δεν χρειαζεται να το δειξει.νιωθει ηδη γεματος.αυτος που το δειχνει λεει ψεμματα τις περισσοτερες φορες τυπε
Μπορεί να μην λέει ψέματα. Το λέει γιατί θέλει να τραβάει την προσοχή των άλλων και να τον θαυμάζουν. Μία άλλη αιτία είναι η ανασφάλεια που ένιωθε στο παρελθόν και που ακόμη μπορεί να νιώθει, παρόλο που πλέον όλα του πηγαίνουν καλά.
Αυτά κυρίως είναι Ελληνικά φαινόμενα. Οι ξένοι δεν έχουν τόση ανασφάλεια με την εμφάνιση τους και δεν χάνουν τον χρόνο τους και την φαιά ουσία τους να δουν αν αρέσουν στους άλλους ή να κρίνουν τους άλλους. Αυτα τα κόμπλεξ με την εμφάνιση πάντως υπάρχουν έντονα ειδικά με την έλευση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης όπου ο καθένας μπορει να εκτίθεται σε εκατοντάδες, δεκάδες εκατοντάδες χιλιάδες η εκατομμύρια κόσμο, όπως τα μοντέλα και οι διάσημοι και είναι πολύ εύκολο να χαλάσει η ψυχολογία του, αν ειναι ευαίσθητος και αρχίσει και ασχολείται με το να συγκρίνει τον εαυτό του με τους άλλους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το ξέρω ότι δεν είναι εύκολο και απαιτεί πολύ χρόνο, κόπο και υπομονή. Αλλά ο τύπος έχει καλλιεργήσει το πρόσωπο με πρόσωπο παιχνίδι και του αρέσει περισσότερο. Κακά τα ψέματα τώρα, πέραν της ευκολίας που δίνει το νετ να μιλάς με πολλές, δεν είναι σίγουρο ότι θα γαμησεις γιατί από κοντά οταν θα γνωρίσεις την γκομενα μπορεί να μην μετράς σαν προσωπικότητα. Μπορεί να τα γράφεις καλά στο γουατσαπ, βαιμπερ, σκαιπ αλλά δια ζώσης μπορεί να μην εμπνέεις την άλλη και να είσαι ντεκαβλε.

Αυτό δεν έχει να κάνει με τον Roosh.Το παιχνίδι το ορίζουν οι γκόμενες.Δώσε και σε μένα ένα περιβάλλον με γκόμενες που ψάχνουν πρόσωπο με πρόσωπο γνωριμία και τα λέμε.Αλλά αυτές είναι που δεν το θέλουν και αναγκάζουν κόσμο να ασχολείται με το νετ.

Εγώ δεν θα ξανασχολιόμουν ποτέ με το νετ εαν έξω υπήρχε φλερτ.Είμαι 1000% υπερ του live καμακιού όπως και ο Roosh,με τη διαφορά ότι αυτός καμακώνει σε μέρη που έχει πιθανότητες ενώ εγώ όχι.Ας έρθει κι αυτός να καμακώσει σε ελληνικό μαγαζί και να παω εγώ στην Πολωνία ή οπουδήποτε αλλού.Αν ρίχνει γκόμενες κι εδώ πέρα κι εγώ εκεί παίρνω τ'αρχίδια μου,θα του ζητήσω αυτόγραφο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Σίγουρα φταίει εν μέρει και για τη ζημιά που έγινε Πολωνία αν και πιο πολύ φταίνε τα RSD και άλλοι.Οπως και η συμπεριφορά των Πολωνέζων εξωτερικό που καλλίγωναν κάθε πούτσο παρδαλό.

RSD λες τυπους σαν τον καζαμπούμπου και το γιουβαρλάκι στη φωτό

WfVwHp9.jpg


Τρομεροί γαμιάδες μου φαινονται και οι δυο



 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι Ελληνίδες γουστάρουν ψηλούς ξανθούς με ανοιχτά μάτια όπως γενικά οι μεσογειακές.Αν έρχονταν Σουηδοί,θα κάνανε πάρτυ απλά δεν ενδιαφέρονται γιατί γαμάνε διεθνώς.
Βαλε την ξανθοτητα στην ακρη. Ο τυπος εχει ενα στυλ εναλλακτικο, γιογκι, θεραπευτης, πνευματικος. Κατι τετοιοι μπορουν να μπουν σε γυναικειους κυκλους που ασχολουνται με τετοιες παπαριες και να σουβλισουν αβερτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
RSD λες τυπους σαν τον καζαμπούμπου και το γιουβαρλάκι στη φωτό

WfVwHp9.jpg


Τρομεροί γαμιάδες μου φαινονται και οι δυο

Οχι εννοώ σαν αυτόν.Καναδικό καμάκι.Αυτός ήταν ήδη μεγάλο όνομα από το 2002 και το fastseduction αλλά μετά έφτιαξε το RSD και έστειλε τους μίνιονς σε όλη την ανατολική Ευρώπη για να κονομήσει και το γάμησε.
Γενικά δεν έπρεπε να το εμπορικοποιήσουνε.Εγινε μεγάλη ζημιά.


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ με τον Julien που τον φυλάκισαν και τον απέλασαν Ιαπωνία γιατί συμβούλευε να τον δίνεις στις Γιαπωνέζες μπούκι μετά την πρώτη χειραψία.


Οι τύποι κάνουν συνέχεια bootcamps Βροτσλαβ,Κρακωβια κτλ.Ρωσία εννοείται δεν τολμάνε γιατί θα τους σαπακιασουν όπως τους staggers που τους εδερναν όλοι.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Βαλε την ξανθοτητα στην ακρη. Ο τυπος εχει ενα στυλ εναλλακτικο, γιογκι, θεραπευτης, πνευματικος. Κατι τετοιοι μπορουν να μπουν σε γυναικειους κυκλους που ασχολουνται με τετοιες παπαριες και να σουβλισουν αβερτα.
Εγώ μια φορά πήγα σε γιόγκα συνάντηση που είχε διοργανώσει ένας ευγενεστατος καλός τύπος μέσα από το καουτσ. Αντε λέω Ευκαιρία θα είναι να γνωρίσω γκομενες. Φθάνω ελάχιστα λεπτά μετά την προκαθορισμένη ώρα έναρξης της συνάντησης. Με το που μπαίνω παθαίνω ένα σοκ. Ήταν ήδη εκεί περί τα 15 άτομα εκ των οποίων μόνο οι 3 γυναικες. Πήγα αναγκαστικά κι έκατσα σε σημείο ανάμεσα σε άνδρες μιας και οι 3 κοπέλες ήταν μαζεμένες κοντά κοντά και αριστερά και δεξιά τους δεν υπήρχε θέση. Η μία φορούσε ένα κολάν και είχε ένα απίστευτο κώλο. Μετά το τέλος της συνάντησης δεν βρήκα την ευκαιρία να της μιλήσω. Σκέφτηκα ότι και την επόμενη φορά πάλι πολλούς άνδρες θα έχει και δεν ξαναπήγα.
Σε γιόγκα γκρουπ να βρω πολλούς άνδρες δεν το περίμενα με την καμία.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για να κυνηγάει γκομενες δια ζώσης ο Roosh, κάτι δεν του βγαίνει καλά στο ιντερνετ. Αλλά ρε συ τύπε, ο καθένας είναι διαφορετικός. Εσύ πως είσαι εξωτερικα τύπε ; Δεν το έχεις να πας απευθείας να μιλήσεις στην γκομενα ; Αφού είπες ότι γάμησες τύπισσα που την καμακωσες σε κλαμπ. Τι σημασία έχει αν ήταν σπονσορε αφού όπως λες εσύ γάμησες τσάμπα ; Εγώ θεωρώ ότι αν είναι κάποιος εμφανίσιμος και χαμογελαστός μια χαρά γαμαει χωρίς λεφτά/δωρα αν κάτσει Κίεβο αρκετές μέρες και κάνει στριτ γκειμ η γκειμ σε μολ και καφέ. Αν έχει κι ένα φίλος του Κίεβο η άλλη πόλη τότε μπορεί να χτυπήσει τις γκομενες που βγαίνουν δυάδες.

Όχι δεν θα μπορέσει Κίεβο..Το παιχνίδι στην πόλη αυτή γίνεται online...Βράδυ έχει ή πληρωμένες ή μπαζα σε εμφάνιση και μυαλό..Σου εγγυόμαι αυτές που θα βγάλεις απο διαδίκτυο δεν θα τις γνωρίσεις εκτός. Γενικά εγω κάνω καμάκι και εχω μεγάλα ποσοστά επιτυχίας..Κυρίως λόγω χιούμορ και προσωπικότητας..Εμφανίση είμαι λίγο πάνω απο το μέσο ορο αλλά δεν είναι το σημαντικότερο για να κερδίζεις μια γυναίκα..Κίεβο προσπάθησα εκτός διαδικτύου και απέτυχα..Απλά γιατί δεν με αφήναν καν να μιλήσω...Η τρέχουν μακρυά στο δρομό ή της έχουν περικυκλωσει 100 ΑραβόΤουρκοι το βράδυ και εχουν ανεβάσει το κασέ..Αν δεν σε αφήσει να μιλήσεις πως θα την κερδίσεις?
Αντίθετα υπάρχουν τόσες πολλές διαθέσιμες γυναίκες στο διαδίκτυο που λίγο νορμαλ να είσαι και τους μιλήσεις ωραία κάνεις πάταγο!!!!! Οπότε επειδή τα κάνω και τα δύο σου λέω δεν αξιζει καν να σχολείσαι καν εκτός διαδικτυου..Χτες εβαλα δοκιμαστικα στο  tinder την gold σθνδρομη...Που σου λεει αν μια σου έχει κανει like πριν γίνεται match...Ξυπναω πρωι και βλεπω 97 likes!!!!!!απο 18-48!!!! Ότι θέλει η ψυχή σου..Γιατί να μην κανονίσω τότε απλά με 10-15 απο αυτές και να τρέχω με τους άραβες στα μπάζα? Απλή λογική!!

Θυμάμαι την πρώτη σκηνή την πρωτη φορά που ήμουν Κίεβο..Είμαι στο δρόμο και έχω χαθεί ψάχνοντας το διαμέρισμα μέσα στο κρύο..Της λεω ευγενικά   σε μια κοπέλα που πέρναγε με συγχωρείς μπορείς να με βοηθήσεις?Με τον χάρτη στο χέρι...Και μου απανταει NOOOOO!! Με τρελο μίσος!!! προχωραει παρακάτω και ξαναφωνάζει...NOOOO!! Φανταζομαι ποσοι αραβοτουρκοι και ξενοι θα την εχουν ενοχλησει στο δρόμο...Αν αυτή μιλάγαμε Tinder και εβλεπε πως είμαι normal στην κουβέντα ήδη θα την είχα στα τέσσερα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom