Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
χαχαχα
Ρωσια ομως δε σας βλεπω να πηγαινετε. Παιζει σκληρος ανταγωνισμος απο τους Ρωσους.

πολυ σωστος, δεν μπορουμε τον ανταγωνισμο με τους ρωσους χανουμε με 3-0 απο τα αποδυτηρια  ;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
χαχαχα
Ρωσια ομως δε σας βλεπω να πηγαινετε. Παιζει σκληρος ανταγωνισμος απο τους Ρωσους.
Ήμουν Ιανουάριο και πέρασα υπέροχα με παλιές όμως! Είναι όμως υπέροχο ανδρικό περιβάλλον όταν στο κλάμπ σε 2 κυβικά εκατοστά χώρου συνωστίζονται χορευτριες, στρίπερ και κανονικές κοπέλες!
Απο το νέο έτος θα ξαναπάω γιατί έχω και δουλειές!
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Ήμουν Ιανουάριο και πέρασα υπέροχα με παλιές όμως! Είναι όμως υπέροχο ανδρικό περιβάλλον όταν στο κλάμπ σε 2 κυβικά εκατοστά χώρου συνωστίζονται χορευτριες, στρίπερ και κανονικές κοπέλες!
Απο το νέο έτος θα ξαναπάω γιατί έχω και δουλειές!

Έχεις πάει Αγ. Πετρούπολη; Αν ναι απο νυχτερινή ζψή τι παίζει; Κυκλοφορεί καλό πράγμα κάθε μέρα ή μόνο ΣΚ;

Επίσης Πράγα τι γίνεται τη νύχτα; Τελευταία φορά που είχα πάει ήταν πεσμένη η ποιότητα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Έχεις πάει Αγ. Πετρούπολη; Αν ναι απο νυχτερινή ζψή τι παίζει; Κυκλοφορεί καλό πράγμα κάθε μέρα ή μόνο ΣΚ;
Μόνο Μόσχα και Νιζνι! Μόσχα κάθε μέρα αν θες να βγεις βρίσκεις μέρη με κόσμο!Ακόμα και Δευτέρα και Τρίτη! Νίζνι μόνο σαββατοκύριακο!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Οι Ρώσοι αν σε πάνε σου δίνουν και τη γυναίκα τους(true story)! Είναι λαός με μεγαλείο Αρχαίας Ελλάδας!!!!!

ναι αλλο ομως αυτο και αλλο ο ανταγωνισμος υπαρχει εμφανη η διαφορα δυναμικοτητας πιστευω να με καταλαβαινεις τι εννοω  :cheesy:
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Μόνο Μόσχα και Νιζνι! Μόσχα κάθε μέρα αν θες να βγεις βρίσκεις μέρη με κόσμο!Ακόμα και Δευτέρα και Τρίτη! Νίζνι μόνο σαββατοκύριακο!

Μόσχα από τιμές τι παίζει; Γιατί έχω ακούσει κάτι κουλά για 50 EUR το ποτό.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.213
Πόντοι
3.346
Μόσχα από τιμές τι παίζει; Γιατί έχω ακούσει κάτι κουλά για 50 EUR το ποτό.

αν εισαι διατεθημενος να διαθεσεις κανενα τριχιλιαρο για 5 μερες πηγαινε αξιζει το κοπο και τα μουνια που θα γαμησεις αν οχι ψαξου για καμια γερμανια η τσεχια καλυτερα  :cheesy:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μόσχα από τιμές τι παίζει; Γιατί έχω ακούσει κάτι κουλά για 50 EUR το ποτό.
Εξαρτάται που θα πας! Πήγα κι εγώ σε ένα τέτοιο κλάμπ για την εμπειρία και ήπια ένα ποτήρι κρασί που έκανε 18 Ευρώ!
Στο coyote ungly  που περάσαμε υπέροχα και  παίξαμε και μπάλα με κάτι παντρεμένες η μπύρα έκανε 1,5 Ευρώ και το Black 3,5 Ε άντε 7Ε το διπλό που παίρνω λόγω μικρής δόσης της μεζούρας!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ΚΜΑΝ ποιες ειναι πιο παρτουζιαρες; Πολωνέζες ή Ουκρανες;

Οι Ουκρανέζες.Bi τάσεις έχουν γενικά οι Σλάβες και ένα 20-30% έχουν εμπειρία με γυναίκες.Να σου φέρει όμως φίλη της να γαμήσεις είναι πιο πιθανό να το κάνει Ουκρανέζα,μετά Ρωσίδα,μετά Πολωνέζα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι Ουκρανέζες.Bi τάσεις έχουν γενικά οι Σλάβες και ένα 20-30% έχουν εμπειρία με γυναίκες.Να σου φέρει όμως φίλη της να γαμήσεις είναι πιο πιθανό να το κάνει Ουκρανέζα,μετά Ρωσίδα,μετά Πολωνέζα.
Σε ποιά ιδιότητα?Αν είναι του γαμέως τότε δεν υπάρχει περίπτωσή! Ούτε στον γαμπρό εκτός αν είναι ο Dirty που του έγινε και αυτό!! Μόνο στον σπόνσορ αυτά!
Τσέχες και Ρωσίδες δεν μασάνε! Τα πάντα όλα!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι Ρώσοι αν σε πάνε σου δίνουν και τη γυναίκα τους(true story)! Είναι λαός με μεγαλείο Αρχαίας Ελλάδας!!!!!

Ενα συνεργειο ρωσικο που ειχαμε φερει παλια για σοβατισμα, τεμπελιαζαν και επιναν μπυρες. Τους θεωρησα μεγαλα γαιδουρια! Ο αρχηγος του συνεργειου μονο ηταν πιο ευγενικος, ανθρωπος με μουσικες σπουδες, και μας πηρε τηλεφωνο μετα απο κανα χρονο για ευχες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ναι αλλο ομως αυτο και αλλο ο ανταγωνισμος υπαρχει εμφανη η διαφορα δυναμικοτητας πιστευω να με καταλαβαινεις τι εννοω  :cheesy:
Οι Ρώσοι δεν είναι ωραίοι άντρες! Αλλά είναι εκεί όλο τον χρόνο! Για εμένα ανταγωνισμός όπως έχω πει είναι πλέον το Κινητό της γκόμενας και κανένας άλλος!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι Ουκρανέζες.Bi τάσεις έχουν γενικά οι Σλάβες και ένα 20-30% έχουν εμπειρία με γυναίκες.Να σου φέρει όμως φίλη της να γαμήσεις είναι πιο πιθανό να το κάνει Ουκρανέζα,μετά Ρωσίδα,μετά Πολωνέζα.
Διιστανται οι αποψεις.

Οι Ρώσοι δεν είναι ωραίοι άντρες! Αλλά είναι εκεί όλο τον χρόνο! Για εμένα ανταγωνισμός όπως έχω πει είναι πλέον το Κινητό της γκόμενας και κανένας άλλος!

Ο πορνομεταναστης λεει οτι οι αποκατεστημενοι οικονομικα νεοι ρωσοι ειναι μακραν προτιμητεοι στις ρωσιδες και οτι ο μεσος Ελληνας ειναι καλυτερα να κατσει στην Ελλαδα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Άυτά που γράφω έχουν γίνει κ  ξαναλέω, η Σλάβες είναι πολύ θερμές γυναίκες, άμα γουστάρουν κ καβλώσουν δεν λογαριάζουν τίποτε. Όμως αν μπορούν να στα φάνε θα στα φάνε. Εμένα πολλές έχουν παραπονεθεί ότι δεν τους κάνω δώρα κτλ. αλλά δεν φέυγαν. Σου λέει εγώ ζητάω, αν πει ναι τότε καλώς. Αν όχι δεν τρέχει τίποτα. Εκεί πρέπει απλά να πεις όχι. Σε μια περίπτωση μια είχε βάλει κ τις φίλες τις στο παιχνίδι μια φορά που είχαμε βγει. Και μιλάω για γκόμενες που γαμούσα, όχι να προσπαθούν απλά να με διπλαρώσουν.

Βέβαια δεν είμαι ακράιος: σε εξόδους κτλ κερνάω. Δώρα μπορεί να κάνω μόνο συμβολικά και χωρίς αξία. Από την αλλή αν πχ. θέλω να πάω διακοπες με τη γκόμενα κ δεν έχει φράγκα εκεί θα τα χώσω. Δηλ. δεν θα βγάλει κέρδος η γκόμενα από εμένα, μόνο διευκόλυνση για να διασκεδάσει μαζί μου.

Ευτυχως που τα ειπες αυτα.
Γιατι διαβαζοντας τον Βαλκανιο παραπανω, οτι και του χωρου να μην ειναι αν δεν δινεις δωρα τρως Χ,
ειπα αμεσως Χ και απο εμενα που θα ασχοληθω με τετοιες που σε κοιταζουν τι και αν θα δωσεις...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στα ιντερνετικά μου προφίλ έχω στυλ γαμπρού αλλά το χάνω στα καταραμένα shit tests! Πουλάω  "Ρώσικη" τρέλα που οι Ουκρανίδες δεν την γουστάρουν καθόλου! Αντίθετα στις Πολωνέζες η τρελίτσα έχει απίστευτη πέραση! Όπως και σε Τσέχες! Αλλά οι μαλακισμένες οι Ουκρανέζες είναι... παγοκολώνες!
Απορώ αν έχει κάνει ποτέ κανείς αμοιβαίο χιούμορ με Ουκρανέζα ή να του έχει πεί κάποια κάποιο αστείο για γέλιο...    

Στυλ χιούμορ που αρέσει στις Ουκρανέζες.
Γκόμενα:Να πάρει η οργή.Φυσάει πολύ.
Εγώ:Η μπορεί κάποιος πούστης να φυσάει συνέχεια τη μύτη του.

Γκόμενα:Η γάτα μου σήμερα ήταν άρρωστη
Εγώ:Δεν είχε ποντίκια να φάει?
Γκόμενα:Στο σπίτι μου δεν έχει καθόλου ποντίκια.

Εγώ:Σου έφερα θαυμάσια σαμπάνια Odessa.
Γκόμενα:Αυτό δεν είναι σαμπάνια.Δε θα πιω ουκρανικό δηλητήριο.

Γκόμενα(δείχνοντας τις καπότες από τις προηγούμενες γκόμενες στο κρεββάτι και στο πάτωμα και βάζοντας το χέρι στο στόμα της).Μάζεψέ τες αμέσως.Αυτή.Και αυτή.

Εγώ:Μωρό μου,καλή ιδέα να φέρεις τη φίλη σου σπίτι αλλά τι θα κάνει όταν θα είμαστε μαζί στο δωμάτιο?
Γκόμενα:Η Ναταλία θα έρθει να κάνει μπάνιο.

Γκόμενα.Σηκώνεται όρθια γυμνή και φωνάζει δείχνοντας το πάτωμα:Na kolana!(στα γόνατα).

Εγώ:Μα πώς θα μείνουμε μόνοι στο διαμέρισμα όταν είναι μέσα η φίλη σου?
Γκόμενα:Η Νατάσα θα φτιάχνει σούπα και εμείς θα είμαστε στο δωμάτιο.

Γκόμενα(παλιά στο Carribean):cheesy:o you like me?
Εγώ:Yes.
Γκόμενα:cheesy:o you want to fuck me?
Εγώ:Yes.

Γκόμενα:What do you like in sex?
Εγώ:I like anal.
Γκόμενα(γυρίζοντας με τα χέρια στον τοίχο):Please fuck my ass!
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Εξαρτάται που θα πας! Πήγα κι εγώ σε ένα τέτοιο κλάμπ για την εμπειρία και ήπια ένα ποτήρι κρασί που έκανε 18 Ευρώ!
Στο coyote ungly  που περάσαμε υπέροχα και  παίξαμε και μπάλα με κάτι παντρεμένες η μπύρα έκανε 1,5 Ευρώ και το Black 3,5 Ε άντε 7Ε το διπλό που παίρνω λόγω μικρής δόσης της μεζούρας!
Το Icon το τσέκαρες γιατί στο roosh forum είδα καλές κριτικες;
Επίσης τι ποσοστό γυναικών 20-35 μιλάει Αγγλικά;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το στυλ χιούμορ που αρέσει στις Τσέχες είναι το black humor,ο τύπος που τελικά γαμήθηκε.
Παραδείγματα
Νομίζω τελικά φίλε δεν έρχεσαι για το κυνήγι έρχεσαι για το γαμήσι,είπε ο αρκούδος.
Λοιπόν φίλε,τελικά νομίζω σήμερα είναι η τυχερή σου μέρα είπε ο οδηγός στο γυμνό άντρα που έκανε ωτοστόπ,ξεκουμπώνοντας το παντελόνι του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom