Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Μα ακριβώς το αληθινό νόημα είναι το παράλληλο σύμπαν που περιγράφω.Το Σάββατο είχα πλακώσει τα κοκταίηλ και με προσέγγισαν κάτι Γερμανίδες.Αμέσως μπήκα σε slavic mode τις κέρασα και άρχισα να τις χουφτώνω.Ξαφνικά έσκασε μύτη ο γκόμενος της μιας και ρωτάει do you like this girl? και την πιάνει από τη μέση.Ξηγήθηκε ότι είναι χούλιγκαν της Σάλκε μου έδειχνε τατού Σάλκε στο στήθος και ότι κακοπέρασε με τους παοκτζήδες στη Θεσσαλονίκη.
Άρχισα να χουφτώνω την άλλη ήρθε και έκατσε στην αγκαλιά μου.Τελείως σαν Πολωνία φάση.Οταν διαπίστωσα δύο βασικές διαφορές.
1.Οι Γερμανοί δε σε αφήνουν να οργώσεις έτσι εύκολα τις δικές τους,είναι πολύ πιο έξυπνοι από τους Πολωνούς
2.Οι Γερμανίδες δεν αντέχουν το ποτό όπως οι Πολωνέζες.Με 3 σφηνάκια είχαν γίνει γκολ ενώ οι Πολωνέζες δε θα είχαν καν έρθει σε διάθεση.
Οπότε ψιλομπερδεύτηκα με το περιβάλλον,γκόμενες να μεθάνε τόσο εύκολα,εμφανίσμοι σοφιστικέ άντρες να περιμένουν τη σειρά τους να την πέσουν κτλ.

δεν μπορω αλλο κλαιω απο τα γελια kman2 εισαι τιτανομεγιστος  :headbaning1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ για κάτι τέτοια post είμαι γραμμένος στο bou.

Φαντάζομαι και το διάλογο:
-Καυλιαρα φαίνεσαι,σε έχει γαμήσει ποτέ βαλκανικό τσομπανόσκυλο;
-Αχ Balkan Master,πως τα λες έτσι, γαμησέ με σαν σκυλί τώρα.Γαβ!Γαβ!
-Δεν κατάλαβες,να φέρω μια τον Αζορ που εχω δεμένο στην αυλή να σου ρίξει έναν στα γρήγορα.
-Αχ Αφέντη,μέσα στο μυαλό μου είσαι.Η μάνα μου,η θεία μου και η ξαδέρφη μου στο χωριό,μετά τον 8ο μήνα γαμιόντουσαν μόνο με το σκύλο μας.Κάνει καλό στο έμβρυο.
-Αζόοοοοοορρρρ

Μου αρέσουν τα παράλληλα κμανικά συμπαντα.
Είναι ΜΟΡΦΗ και ΤΙΤΑΝΑΣ,λίγοι μπορούν να τον κατανοησουν.

Γιατί τι έχουν οι σκύλοι.Οι Πολωνέζες πάνε με Μπαγκλαντές,στους σκύλους θα κολλήσουνε?Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι.
Βέβαια ο σκύλος σπάνια εμφανίζεται ως σπόνσορας ή γαμπρός.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Γιατί τι έχουν οι σκύλοι.Οι Πολωνέζες πάνε με Μπαγκλαντές,στους σκύλους θα κολλήσουνε?Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι.
Βέβαια ο σκύλος σπάνια εμφανίζεται ως σπόνσορας ή γαμπρός.


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Γιατί τι έχουν οι σκύλοι.Οι Πολωνέζες πάνε με Μπαγκλαντές,στους σκύλους θα κολλήσουνε?Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι.
Βέβαια ο σκύλος σπάνια εμφανίζεται ως σπόνσορας ή γαμπρός.

Όχι και σπάνια

http://[URL unfurl="true"]www.bravotv.com/sites/nbcubravotv/files/field_blog_image/2015/04/dish-042915-rich-dogs.jpg[/img[/URL]]

;D
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μου λέει η γκομενα ρώτησα την ξαδέρφη μου και μου είπε ότι πρέπει να πάρω σπανιελ γιατί γαμαει καλύτερα.
Γενικά έχουν ανωμαλία οι Πολωνεζες και είναι αχόρταγες.
Μου έλεγε η άλλη έλα στο χωριό μου,είναι όλες καυλιαρες.Δηλαδή σε καλουν να μείνεις μαζί τους Πολωνία με το δέλεαρ ότι θα γαμας και άλλες!
Φαντάζομαι κανέναν κακόμοιρο να πάει να μείνει χωριό,θα μείνει σκελετός από το πολύ γαμησι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μου λέει η γκομενα ρώτησα την ξαδέρφη μου και μου είπε ότι πρέπει να πάρω σπανιελ γιατί γαμαει καλύτερα.
Γενικά έχουν ανωμαλία οι Πολωνεζες και είναι αχόρταγες.
Μου έλεγε η άλλη έλα στο χωριό μου,είναι όλες καυλιαρες.Δηλαδή σε καλουν να μείνεις μαζί τους Πολωνία με το δέλεαρ ότι θα γαμας και άλλες!

Μεταφραζω στα Γερμανικά ότι γραφεις και θα τα στείλω το πρωί σε όλες τις Πολωνέζες που έχω φιλες στο Whatsapp. :grin:
Γραψε και καμια Πολωνική ατακα να τις αφήσω καγκελο :grin:

Πάντως να σου πω την αλήθεια,οι απαιτησεις πάνω στο γαμήσι που ειχαν οι Γερμανιδες που εχω πηδήξει,δεν συγκρινονται με Τσεχες.Με Σλοβάκες ουτε καν.
Οι Γερμανιδες έχουν κάτι το βάρβαρο ακόμη στο αιμα τους,το βλέπεις στα ματια τους,στον τονο της φωνής τους όταν τις πηδάς,στο οτι θελουν να τους δώσεις το μουνί στο χέρι,κ.λ.π.

 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Γιατί τι έχουν οι σκύλοι.Οι Πολωνέζες πάνε με Μπαγκλαντές,στους σκύλους θα κολλήσουνε?Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι.
Βέβαια ο σκύλος σπάνια εμφανίζεται ως σπόνσορας ή γαμπρός.
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Σε τί αποσκοπεί το να μπεις σε αυτόν τον κόπο;

Δεν ειναι κοπος,2 λεπτά υπόθεση είναι.

Εχω ξαναστειλει γραφόμενα του kman και ειδικά η μια Πολωνεζα τον εχει ξεσκισει στο μπινελίκι και μου ζητάει το fb του για να τον βρίσει.

Τις τρολάρω,νευριάζουν αρχικά αλλά τους αρέσει.
Οι Πολωνέζες ειναι "τραβάτε με κι ας κλαίω γκόμενες".
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Δεν ειναι κοπος,2 λεπτά υπόθεση είναι.

Εχω ξαναστειλει γραφόμενα του kman και ειδικά η μια Πολωνεζα τον εχει ξεσκισει στο μπινελίκι και μου ζητάει το fb του για να τον βρίσει.

Τις τρολάρω,νευριάζουν αρχικά αλλά τους αρέσει.
Οι Πολωνέζες ειναι "τραβάτε με κι ας κλαίω γκόμενες".

σωστωςςςςςςς πολυ γαματη τακτικη αυτη, εγω συνηθως προτιμω 4-2-4 για καλυτερο φορτωμα της περοχης απο τους winger

αρε κμαν2 τι μυθους αφηνεις παλι η βαλκανια αφεντια σου  :heavymetalbig:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ η Πολωνέζα που έχω από το Λοτζ.

JpaoPO.jpg
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
σωστωςςςςςςς πολυ γαματη τακτικη αυτη, εγω συνηθως προτιμω 4-2-4 για καλυτερο φορτωμα της περοχης απο τους winger

αρε κμαν2 τι μυθους αφηνεις παλι η βαλκανια αφεντια σου  :heavymetalbig:

Φίλε έχω μελετήσει με μεγάλη προσοχή τα κμανικά αριστουργήματα.

Κοίτα πως παίζω το παίγνιο.
Οι Πολωνεζες έχουν σοβαρά συμπλεγματα,ακόμη και αυτές που είναι Γερμανία και έχουν πιάσει καλή δουλειά.
Ντρεπονται που τις θεωρούν mcgirls της Ευρώπης,που στη Γερμανια όλα τα ανεκδοτα για Πολωνους ειναι ίδια με αυτα που εχουμε εμείς για τους αλβανους,κ.λ.π.

Οπότε οταν βλέπω οτι ξεθαρρευει καμία,παει χλιδάτες διακοπες,το παίζει ιστορία στο fb,χρησιμοποιώ δηθεν στην πλακα λόγια τριτων(π.χ.Kman) ωστε να τις χειραγωγησω και να τους φουντώσω ξανά τα διαχρονικά τους κομπλεξ.

Να ειναι δηλαδη πειθήνια όντα υπό το όμορφο βαλκανικό μας χέρι. :grin:
       
Αρχηγέ,καλά δεν τα γράφω; :grin:                                                                     
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Φίλε έχω μελετήσει με μεγάλη προσοχή τα κμανικά αριστουργήματα.

Κοίτα πως παίζω το παίγνιο.
Οι Πολωνεζες έχουν σοβαρά συμπλεγματα,ακόμη και αυτές που είναι Γερμανία και έχουν πιάσει καλή δουλειά.
Ντρεπονται που τις θεωρούν mcgirls της Ευρώπης,που στη Γερμανια όλα τα ανεκδοτα για Πολωνους ειναι ίδια με αυτα που εχουμε εμείς για τους αλβανους,κ.λ.π.

Οπότε οταν βλέπω οτι ξεθαρρευει καμία,παει χλιδάτες διακοπες,το παίζει ιστορία στο fb,χρησιμοποιώ δηθεν στην πλακα λόγια τριτων(π.χ.Kman) ωστε να τις χειραγωγησω και να τους φουντώσω ξανά τα διαχρονικά τους κομπλεξ.

Να ειναι δηλαδη πειθήνια όντα υπό το όμορφο βαλκανικό μας χέρι. :grin:
       
Αρχηγέ,καλά δεν τα γράφω; :grin:                                                                       

η τακτικη σου ειναι πολυ εξυπνη και σιγουρα εχει επιτυχια μεγαλη, διοτι τις τσαλακωνεις το τουπε που αποκτουν και βγαζουν την παλια κλασικη μιζερια που εχουν.

τελικα ο μεγιστος κμαν2 βοηθαει με τον τροπο του απλα μονο γραφοντας εδω στο νιμα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες γενικά είναι πάντα υπό.Εχουν τους φοβερούς γεμάτους κώλους καμία σχέση με τους κομψούς κώλους  των Ουκρανέζων και Ρωσίδων και φυσικά τις βυζάρες αληθινούς πυραύλους εδάφους αέρος.
Πολωνία περνάω πάντα καλά,παλιά που ήμουνα νεώτερος πέρναγα βέβαια καλύτερα.
Αυτή η Πολωνέζα στη φωτό θύμωσε που σταμάτησα να τη γαμάω από τον κώλο όταν είπε ότι πονάει.Επρεπε να συνεχίσεις μου λέει,γιατί δε μου γάμησες τον κώλο?Μα είπες ότι πονούσες kochanie  της λέω.Τι σημασία είχε αν πονούσα έπρεπε να με γαμήσεις.Εχουμε μου λέει τεράστια διαφορά κουλτούρας,cultural gap.Δεν καταλαβαίνω εσάς τους Έλληνες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Καλό φαίνεται αυτο που postαρες αν και δεν εχει κλασσικο Πολωνικό σωματότυπο,
Ειναι λιγο ψηλότερη,με λεπτεπίλεπτα μακριά άκρα.
Ο κωλος επίσης μη πολωνικός.

Τα γτπ βαμμένα μαλλια και το όλο κούρεμα κάνουν μπαμ οτι ειναι Πολωνέζα.Αν είχε και τιποτα γόβες με στρασάκια δε θα μου έκανε εντύπωση.

Υ.Γ.31 Οκτ-1 Νοε έχουμε αργία.Σε ποιο Σλαβικο μουνολίβαδο λες να πάμε;
Λεω να παω Πράγα,αλλά μάλλον εκει θα πάω 7-8-9 Νοε
Πολωνια δεν ψήνομαι ειναι αλήθεια :think:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Καλό φαίνεται αυτο που postαρες αν και δεν εχει κλασσικο Πολωνικό σωματότυπο,
Ειναι λιγο ψηλότερη,με λεπτεπίλεπτα μακριά άκρα.
Ο κωλος επίσης μη πολωνικός.

Τα γτπ βαμμένα μαλλια και το όλο κούρεμα κάνουν μπαμ οτι ειναι Πολωνέζα.Αν είχε και τιποτα γόβες με στρασάκια δε θα μου έκανε εντύπωση.

Υ.Γ.31 Οκτ-1 Νοε έχουμε αργία.Σε ποιο Σλαβικο μουνολίβαδο λες να πάμε;
Λεω να παω Πράγα,αλλά μάλλον εκει θα πάω 7-8-9 Νοε
Πολωνια δεν ψήνομαι ειναι αλήθεια :think:

Λέω Βροτσλαβ.Μου άρεσε πολύ το Μάρτιο.Έχει ένα μαγαζί το Grey club με τοπ μουνια.
Ειναι βέβαια και το Cherry με πολύ καλές γκομενες αλλα τίγκα στο σβέρκο εκεί χρειάζεται συνοδεία.
Το Grey είναι high end club που γενικά σπανιζουν Πολωνία.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Υ.Γ.31 Οκτ-1 Νοε έχουμε αργία.Σε ποιο Σλαβικο μουνολίβαδο λες να πάμε;
Λεω να παω Πράγα,αλλά μάλλον εκει θα πάω 7-8-9 Νοε
Πολωνια δεν ψήνομαι ειναι αλήθεια :think:

Πράγα τι λέει τη σήμερον ημέρα ? Έχει ποιότητα στο nightlife? Το Duplex κ τα άλλα υπάρχουν ακόμα? Είχα πάει τελευταία φορά το 2009 κ είχε πέσει η ποιότητα. Είχαν εμφανιστεί και μπουλούκια από Αγγλάρες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Λέω Βροτσλαβ.Μου άρεσε πολύ το Μάρτιο.Έχει ένα μαγαζί το Grey με τοπ μουνια.
Ειναι βέβαια και το Cherry με πολύ καλές γκομενες αλλα τίγκα στο σβέρκο εκεί χρειάζεται συνοδεία.

Wroclaw ήταν η μόνη φορά που πήγα να ξηγηθω στεγνά κασερι γιατί ήταν το τελευταίο βράδυ παραμονής μου.
Φλάσαρα σε ένα 20χρονο αστέρι που εκανε promotion σε strip club.

Ακου διάλογο για τον πούτσο που εκανα.Με σταματαει και αφού μου μιλαει στα Πολωνικά επειδή νομίζει ότι ειμαι Πολωνος,το γυρνάμε στο αγγλικό.

-Θελεις να ερθεις στο strip club,εχουμε ωραιες κοπέλες,μπορει αργότερα να κάνεις και σεξ με κάποια
-Αν δουλευεις και εσυ εκει,θα έρθω
-Όχι,εγω κάνω μόνο promotion,ειμαι φοιτήτρια.
-Είσαι πολυ όμορφη,δε θα πρεπε να εισαι εξω με τοση βροχή..
( τραγικός :jerking: ημιπυρφορίασα για λίγο)
-Και εγω σε παρατήρησα από μακριά
-Να περασω να σε πάρω όταν σχολάσεις;
-Δεν μπορω,μενω με το αγορι μου.
-Κάνεις μόνο promotion;Πόσα λεφτά σου δινουν;
-Μόνο Promotion,παιρνω 20ευρω.
-Σε λίγες ώρες πετάω,δεν έχω χρονο να σε φλερτάρω κανονικά..
Δε θελω να σε προσβάλλω,αλλά σίγουρα δεν κάνεις κάτι περα από promotion;
-Μόνο promotion
-Θα σου δώσω 150ευρω αν έρθεις όταν σχολάσεις στο δωματιό μου.
-Όχι,κανω μόνο promotion
-Είσαι σίγουρη;
-Ναι..

Ημουν στα πρώτα μου βήματα αρχηγέ,σχεδόν τρια χρόνια πριν.. :S

Η πρωτη και τελευταία φορά που φλάσαρα φραγκα σε γκόμενα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Πράγα τι λέει τη σήμερον ημέρα ? Έχει ποιότητα στο nightlife? Το Duplex κ τα άλλα υπάρχουν ακόμα? Είχα πάει τελευταία φορά το 2009 κ είχε πέσει η ποιότητα. Είχαν εμφανιστεί και μπουλούκια από Αγγλάρες.

Πάντα έχει ποιότητα στο nightlife,το Duplex ναι,υπάρχει.
Αυτή την εποχή ψιλοχαραρά,ειδικά καθημερινες λιγότερος τουρισμός,αλλά πάλι θα εχει αρκετους.

Οι Αγγλάρες εχουν κανει κατάληψη τα τελευταία χρόνια,έρχονται οι χειρότεροι με τη Ryanair..
Εχω πετάξει 3 φορές Παρασκευη Στάνστεντ-Πραγα και εκτός από τις αεροσυνοδους είμασταν όλοι άντρες..

31-01 θα έχει Γερμανους,λόγω αργίας..
Ειδικα οι ανατολικοί γκαου που ερχονται,είναι ίδια κλάση με τους Άγγλους.

Όσο πλησιάζει ο χειμώνας θα ξαναλέει η φάση.
Εχουν πολύ καλά και μη ντοπαρισμενα κρέατα εκεί.
Θα βγάλουν πάλι τις ψησταριές για ένα μήνα,ξύδια και λουκανικα όλη μέρα..
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Δεν ξέρω... Είχα πάει το 2007 και μετά ξανά το 2009. Το 2007 έβλεπες κ 9αρια το βράδυ κ το πρωΐ στη Waclavske Namesti να σουλατσάρουν. Το 2009 αρκετά πεσμένα τα πράγματα και από ποιότητα γυναικών που κυκλοφορούσαν κ από αναλογία.

Α καλά αυτές οι ψησταριές είναι οι καλύτερες. Τις έχω πετύχει Bratislava.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom