Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Μα αυτό σου λέω.Πόσα θέλει η πωλήτρια στην Ελλάδα για να κάτσει στον τουρίστα του τριήμερου?Μάλλον θα πεις δε θα κάτσει καν.Το θεωρείς απολύτως απίθανο να βρει τουρίστας σε ένα τριήμερο κανονική Ελληνίδα.

Επίσης μονο σου είπες πριν οτι δεν αξίζει να πάς ουκρανία για πουτάνες γιατί συμπεριλαμβάνοντας και τα έξοδα διαμονής και μεταφοράς εκει  θα σου βγεί η πουτάνα ακριβά.
Στο σπονσοριγκ γιατι δεν προσθέτεις αυτά τα κόστη??
Για την ουκρανίδα σπονσορέτα πληρώνεις 200+600=800
Αρα βρες στην ελλάδα μια (ή στην γερμανια) σκάστης αυτό το ποσο και είσαι μέσα.
Αηντε μας τα έχεις ζαλήσει.
:P
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Επίσης μονο σου είπες πριν οτι δεν αξίζει να πάς ουκρανία για πουτάνες γιατί συμπεριλαμβάνοντας και τα έξοδα διαμονής και μεταφοράς εκει  θα σου βγεί η πουτάνα ακριβά.
Στο σπονσοριγκ γιατι δεν προσθέτεις αυτά τα κόστη??
Για την ουκρανίδα σπονσορέτα πληρώνεις 200+600=800
Αρα βρες στην ελλάδα μια (ή στην γερμανια) σκάστης αυτό το ποσο και είσαι μέσα.
Αηντε μας τα έχεις ζαλήσει.
:P

Μα δε γίνεται να βρεις τόσο εύκολα Ελλάδα.Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ,Ουκρανία είναι στη μάπα σου.
Ψάξε Ελλάδα να βρεις μία που να τον τρώει με 500 ευρώ το μήνα.Μία σου βάζω.Θα ψάχνεις ένα χρόνο.Ουκρανία βρίσκεις σε μια μέρα.
Αλλά βασικά δε θα βρεις ποτέ Ελλάδα αφού δεν έχεις πρόσβαση και δεν ξέρεις πώς να κινηθείς.Ουκρανία είναι στη μάπα σου μπαίνεις στο μαγαζί και ψωνίζεις.
Δεν κάθονται οι Ουκρανές να περιμένουν γνωστούς τεσταρισμένους κτλ,το ζεστό κασέρι πάντα κερδίζει.Είναι ανοιχτές στην πρόκληση.
Γενικά οι Σλάβες είναι της στιγμής,πιάνουν πουλιά και ευρώ στον αέρα.Ετσι είναι μαθημένες.
Για αυτό και σλαβικές χώρες έχεις φοβερή αίσθηση νιώθεις φοβερά,γαμίκουλας κι έτσι,όλες με το μουνί στη χούφτα.

Γενικά άμα κάθεσαι συνέχεια και υπολογίζεις,τόσα εδώ τόσα εκεί,άξιζε ή δεν άξιζε μήπως θα γαμούσα καλύτερη με λιγότερα,είναι όντως vfm ή όχι,αν δε ζήταγα γλυφοκώλι θα ερχόταν φτηνότερα,γιατί να πάω κλαμπ και να μην παραγγείλω από ίντερνετ για να γλιτώσω την είσοδο στα κλαμπ,γιατί να μου τα φάει ο ταρίφας και να μην περιμένω 10 λεπτά στο κρύο να γλιτώσω 5 ευρώ,γιατί να έχω διαμέρισμα κέντρο με 50 ευρώ και όχι δίπλα στη στάση του μετρό με 25 ευρώ,γιατί να πάω τη γκόμενα για γεύμα και όχι για καφέ που θα έρθει φτηνότερα,γενικά αν έχεις αυτή τη φτηνή νοοτροπία είσαι χαμένος από χέρι.Οι Ουκρανές και οι Ρωσίδες θέλουν άρχοντες,όχι έμπορες που μετράνε κάθε καπίκι.
Τι θα γαμήσει ο έμπορας που τα μετράει όλα?
Σαν υπεράρχοντας θα δείξεις την τρομακτική ανωτερότητά σου στη γκόμενα.Ετσι θα καταλάβει οτι είσαι άξιος λόγου και αξίζει να ασχοληθεί μαζί σου και όχι σαν τους άλλους τους συνηθισμένους τζούφιους με πολύ μπλα μπλα και καθόλου ουσία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Μα και οι Ελληνίδες το κάνουν αλλά στο κρυφό με γνωστούς και σε φάση μόνιμο σπόνσορινγκ,όχι με άγνωστους τουρίστες,όχι φανερά,όχι short time sponsoring.
Τους όρους που δέχονται οι Ουκρανές απορρίπτουν εκ προοιμίου οι Ελληνίδες.Ετσι χάνουν φυσικά ποσότητες κασεριού,δικό τους λάθος.
Γενικά οι Ουκρανές είναι ο lowest denominator,όσοι δεν έχουν funds να ικανοποιήσουν Ρωσίδες και ηλικιακά έχουν βγει από το τάργκετ γκρουπ των Πολωνέζων,Τσέχων στρέφονται Ουκρανία γιατί είναι η μόνη χώρα που έχουν επιτυχία.
Γενικά δεν πρέπει να τρως το σανό από τις γκόμενες,πάνε συνέχεια να παραστήσουν τις ανώτερες εμφανισιακά,κοινωνικά,σεξουαλικά από όσο είναι για να αρπάξουν όσο το δυνατόν μεγαλύτερο όφελος από την πραγματική αγοραία τους αξία.Ψάχνουν συνέχεια για κορόιδα δηλαδή.

μην το λες τσοπανη και οι ελληνιδες γουσταρουν σπονσοριγκ και ειναι πολυ ευκολο για εναν τουριστα να τις βρει

για να το θεσω πιο απλα αν ερθει στην ελλαδα ενας ξανθος γαλανοματης τουριστας απο την σκανδιναβια και προτεινει σε μια ελληνιδα γυναικα πχ. πωλητρια σε καταστημα ρουχων  χρηματα για σεξ

η ελληνιδα νομιζεις θα πει οχι;

σιγουρα ναι θα πει με 500 ευρω μισθο που παιρνει

αυτα απο εμενα δεν ξαναγραφω για σπονσοριγκ ξανα παρα μονο για σκυλογαμησια  :headbaning2:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
μην το λες τσοπανη και οι ελληνιδες γουσταρουν σπονσοριγκ και ειναι πολυ ευκολο για εναν τουριστα να τις βρει

για να το θεσω πιο απλα αν ερθει στην ελλαδα ενας ξανθος γαλανοματης τουριστας απο την σκανδιναβια και προτεινει σε μια ελληνιδα γυναικα πχ. πωλητρια σε καταστημα ρουχων  χρηματα για σεξ

η ελληνιδα νομιζεις θα πει οχι;

σιγουρα ναι θα πει με 500 ευρω μισθο που παιρνει

αυτα απο εμενα δεν ξαναγραφω για σπονσοριγκ ξανα παρα μονο για σκυλογαμησια  :headbaning2:

Το πιστεύω και εγώ για Ελληνίδες,απλά πρέπει ο ξανθός Σκανδιναυός να πάει μπουζούκια για να βρει τις λεγάμενες και εκεί θα είναι για γέλια δεν ξέρει να κινηθεί στη βαλκανική κουλτούρα.Το ίδιο παθαίνει και Σερβία,Βουλγαρία κτλ τα κάνει σκατά.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Το πιστεύω και εγώ για Ελληνίδες,απλά πρέπει ο ξανθός Σκανδιναυός να πάει μπουζούκια για να βρει τις λεγάμενες και εκεί θα είναι για γέλια δεν ξέρει να κινηθεί στη βαλκανική κουλτούρα.Το ίδιο παθαίνει και Σερβία,Βουλγαρία κτλ τα κάνει σκατά.

η ουσια ομως ειναι οτι γαμαει και μπορει ανετα να βρει ελληνιδες παντου και οχι μονο στα μπουζουκια οπως νομιζεις με την οικονομικη κριση που υπαρχει εδω

μου φαινεται εχεις χρονια να κατεβεις ελλαδα  :think:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μα αφού είπαμε οτι αν κάποιος πάει για πουτάνες δε συμφέρει καν να πάει Ουκρανία.Αφού με 600 ευρώ που είναι το αεροπορικό

Ρε χουβαρντόπαιδο,με learjet πετας για Ουκρανια; :grin:

5SSMH6N.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
η ουσια ομως ειναι οτι γαμαει και μπορει ανετα να βρει ελληνιδες παντου και οχι μονο στα μπουζουκια οπως νομιζεις με την οικονομικη κριση που υπαρχει εδω

μου φαινεται εχεις χρονια να κατεβεις ελλαδα  :think:

Δεν ειναι ιδιο το σκηνικο.Καμια σχεση.
Φαντασου Αθηνα ενα μαγαζι οπως το Carribean με αναλογια 20% hardcore επαγγελματιες,30% semipros,50% κανονικες γκομενες που μπορει να τα παιρνουν.Μπορει να υπαρξει ποτε τετοιο μαγαζι?Ποια Ελληνιδα θα δεχτει να πινει το ποτο της και να χορευει διπλα σε πουτανα που ψαχνει πελατεια?Και να στοχευει βασικα τους ιδιους αντρες.Που το 90% ειναι ξενοι.
Ποσες Ελληνιδες εχεις δει σε τουριστομαγαζα με Αγγλους,Σκανδιναυους?Ακριβως οσες Σκανδιναυες και Αγγλιδες στα μπουζουκια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ρε χουβαρντόπαιδο,με learjet πετας για Ουκρανια; :grin:

5SSMH6N.jpg

Εγραψα αεροπορικο συν διαμερισμα.Δηλαδη 250 το αεροπορικο συν 350 το διαμερισμα για να μενεις Maidan και να εχεις τα logistics υπερ σου.
Η μιση δουλεια ειναι τα logistics.Γαμας τη μια και η επομενη σε περιμενει στο κεντρο,σε αποσταση 5 λεπτων.Αν περα απο το χυσιμο ειχες να κανεις και διαδρομη με ταξι την πουτσισες.
Γαμας ντυνεσαι γρηγορα πετας τη γκομενα εξω και τρεχεις ξεζαρκωτος με ξεκουμπωτο παντελονι στην επομενη που εχει εκνευριστει γιατι εχεις αργησει ενω ταυτοχρονα καλει η μεθεπομενη οτι εχει μπει στο ταξι αλλα εχει κινηση και θα καθυστερησει.Αυτο ειναι το Κιεβο.Διαρκης εγρηργορση.Δεν αφηνεις μουνι να παει χαμενο.
Μετα πρεπει να πας χυμενος στα κλαμπ οπου αν αργησεις 30 λεπτα παιζει να μη γαμησεις τιποτα αφου πλακωνει η ψωλαρια.Γενικα Ουκρανια ο χρονος ειναι σεξ,δεν πρεπει να αφηνεις λεπτο να παει χαμενο κυνηγωντας μουνι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μα και οι Ελληνίδες το κάνουν αλλά στο κρυφό με γνωστούς και σε φάση μόνιμο σπόνσορινγκ,

Mπα..
Το "σπονσορινγκ" στα ελληνικα μεταφραζεται σε: βρισκω άντρα που μπορεί να μου προσφερει προοπτική,καλύτερη ποιότητα ζωης,αλλά η ελληνίδα δεν είναι σε φάση να της δώσεις λεφτά στο χερι ή υλικά αγαθά ως αντάλλαγμα για σεξοσχέση.

ρε κμαν2 ψαξου και λιγο σε κανενα fkk στη γερμανια εχει πολυ δυνατα μουνια για long time sponsoring

ακουσε με μια φορα και κερδισμενος θα βγεις  ;)

αν εγω ημουν μονιμος κατοικος γεμανιας θα την ακολουθουσα αβλεπι αυτη την τακτικη με τα μουνια που εχουν τα fkk  :hi:

Τα μουνιά που έχουν τα καλά FKK(δεν μιλαω για τα flatrate του κώλου)
θέλουν ΑΚΡΙΒΟ σπονσοράρισμα.
Εδώ είναι Γερμανία,δεν ξεγελάς FKK μουναρες με τα φράγκα που δινει ο kman Ουκρανια.

Όσο για τον παραδεισο των FKK..
Αν πάτε Artemis και γαμήσετε 2-3 μουνάρες,πειτε μου πόσα λεπτα τις γαμήσατε και πόσο σας βγηκε το κοστούμι συνολικα.
Τα FKK ειναι σαν τη Disneyland,πας για την εμπειρία.
Και αν είσαι μεσαιου εισοδήματος,δεν μπορεις έτσι κι αλλιως να πηγαίνεις συχνα.

Ο πληρωμένος έρωτας στην Ευρωπη,είναι Σλαβικη υποθεση.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εγραψα αεροπορικο συν διαμερισμα.Δηλαδη 250 το αεροπορικο συν 350 το διαμερισμα για να μενεις Maidan και να εχεις τα logistics υπερ σου.

Αν μιλαμε με όρους πορνοτουρισμου,δηλαδή ΠΣΚ με max 3 διανυκτερευσεις,τα 350 που έγραψες για διαμονή,υφιστανται μόνο αν θες να κάνεις φιγουρα.

Επισης ο πορνοτουριστας προγραμματιζει συνηθως τις εκστρατείες του.
Τα εισιτήρια που σου Postαρα ειναι σε δυο βδομαδες.
Αν έψαχνα πριν 2 μηνες θα πηγαινοερχομουν με 100.

Εγω Κιεβο πηγαινε-ελα πληρωσα ούτε 80 ευρώ.

Άμα είναι σε ΠΣΚ να δινεις 600 ευρώ μόνο σε αεροπορικα-διαμονη,τότε ΝΑΙ,κατσε Γερμανια και πήγαινε FKK.
Αλλά τα 600 ευρώ,είναι υπερβολικά για αεροπορικα-διαμονη.

Με 600 ευρώ,αν θέλει κάποιος να πάει Πράγα από Αθήνα:
70 ευρω αεροπορικα.
100 ευρω 3 διανυκτερεύσεις σε αξιοπρεπέστατη υποδομη.
Και αν έχει πάει να γαμήσει μόνο πληρωμενο πίνωντας νερό και τρώγοντας σάντουιτς,
με τα υπόλοια 400,γαμάει 8 φορές σε Privat από μία ώρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι σλαβικες χωρες δεν παιζονται.Ο.Κ. να δεχτω επιχειρηματολγια αν ο αλλος προτιμα γεματο πολωνικο κωλο και βυζαρες και λεει στα αρχιδια μου αν οι Ουκρανες ειναι πιο ομρφες και λεπτες εγω γουσταρω το doggy style δε θελω να βλεπω φατσες μονο κωλο,η να λεει γουσταρω Ρωσιδες γιατι ξερουν να παρουσιαστουν σα sophisticated κυριλε,μοντελα δεν ειναι βλαχες να με κανουν ρεζιλι οπως οι Πολωνες η γουσταρω Τσεχες γιατι ειναι διμετρες με πρασινα μυστηριωδη ματια και βυζαρες και γενικα πολυ world class σε σχεση με τις δευτερες Σλαβες στα ανατολικα η γουσταρω Σερβες γιατι ριχνουν σε ολες στο υψος και ειναι γνησιες σκυλουδες Balkan powerclass σε ανεβαζουν.
Αλλιως οι συγκρισεις Σλαβων με Δυτικες,μεσογειακες απλα στερουνται νοηματος.Αλλη κατηγορια εντελως.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Τα μουνιά που έχουν τα καλά FKK(δεν μιλαω για τα flatrate του κώλου)
θέλουν ΑΚΡΙΒΟ σπονσοράρισμα.

Εδώ είναι Γερμανία,δεν ξεγελάς FKK μουναρες με τα φράγκα που δινει ο kman Ουκρανια.

Όσο για τον παραδεισο των FKK..
Αν πάτε Artemis και γαμήσετε 2-3 μουνάρες,πειτε μου πόσα λεπτα τις γαμήσατε και πόσο σας βγηκε το κοστούμι συνολικα.
Τα FKK ειναι σαν τη Disneyland,πας για την εμπειρία.
Και αν είσαι μεσαιου εισοδήματος,δεν μπορεις έτσι κι αλλιως να πηγαίνεις συχνα.

Ο πληρωμένος έρωτας στην Ευρωπη,είναι Σλαβικη υποθεση.

με βρισκεις απολυτα συμφωνο σε ολα εξου και το like που εκανα

οσο γι' αυτο που εκανα με κοκκινο αν αξιζει το μουνι και εναι τοπ μοντελ λεω ναι και στο ακριβο σπονσοραρισμα και ας χρωσταω στην εφορια και το ικα  :happy:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αν μιλαμε με όρους πορνοτουρισμου,δηλαδή ΠΣΚ με max 3 διανυκτερευσεις,τα 350 που έγραψες για διαμονή,υφιστανται μόνο αν θες να κάνεις φιγουρα.

Επισης ο πορνοτουριστας προγραμματιζει συνηθως τις εκστρατείες του.
Τα εισιτήρια που σου Postαρα ειναι σε δυο βδομαδες.
Αν έψαχνα πριν 2 μηνες θα πηγαινοερχομουν με 100.

Εγω Κιεβο πηγαινε-ελα πληρωσα ούτε 80 ευρώ.

Άμα είναι σε ΠΣΚ να δινεις 600 ευρώ μόνο σε αεροπορικα-διαμονη,τότε ΝΑΙ,κατσε Γερμανια και πήγαινε FKK.
Αλλά τα 600 ευρώ,είναι υπερβολικά για αεροπορικα-διαμονη.

Με 600 ευρώ,αν θέλει κάποιος να πάει Πράγα από Αθήνα:
70 ευρω αεροπορικα.
100 ευρω 3 διανυκτερεύσεις σε αξιοπρεπέστατη υποδομη.
Και αν έχει πάει να γαμήσει μόνο πληρωμενο πίνωντας νερό και τρώγοντας σάντουιτς,
με τα υπόλοια 400,γαμάει 8 φορές σε Privat από μία ώρα.

Δεν είναι έτσι.50 ευρώ τη μέρα έχουν τα κεντρικά διαμερίσματα Κίεβο με χάλια θέρμανση που δαγκώνεις το καυλί σου το χειμώνα και η γκόμενα κάνει μπάνιο με κρύο νερό και σιχτιρίζει.Αν θες σοβαρο κεντρικό διαμέρισμα με θέρμανση Κίεβο και όχι τα σοβιετικά καλοριφεράκια πας πάνω από τα 80 ευρώ ημερησίως.Αν θες και κυριλέ είσοδο,μοντέρνο ασανσέρ και όχι γκράφιτι να της πιάνεται η ψυχή και σκάλες να ανεβαίνει μέχρι τον τέταρτο και να εξαντλείται πας πάνω από τα 100.Αν θες και ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ,πας πάνω από 150.
Οσο καλύτερο το διαμέρισμα τόσο πιο ποιοτικό τσιμπούκι θα εισπράξεις.
Για μερικές γκόμενες είναι όνειρο να βιώσουν έστω και μια ώρα δυτικού lifestyle μιλάμε για πράγματα που είναι εντελώς δεδομένα Δύση αλλά καθόλου Ουκρανία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Δεν είναι έτσι.50 ευρώ τη μέρα έχουν τα κεντρικά διαμερίσματα Κίεβο με χάλια θέρμανση που δαγκώνεις το καυλί σου το χειμώνα και η γκόμενα κάνει μπάνιο με κρύο νερό και σιχτιρίζει.Αν θες σοβαρο κεντρικό διαμέρισμα με θέρμανση Κίεβο και όχι τα σοβιετικά καλοριφεράκια πας πάνω από τα 80 ευρώ ημερησίως.Αν θες και κυριλέ είσοδο,μοντέρνο ασανσέρ και όχι γκράφιτι στην είσοδο  να της πιάνεται η ψυχή και σκάλες να ανεβαίνει μέχρι τον τέταρτο και να εξαντλείται πας πάνω από τα 100.Αν θες και ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ,πας πάνω από 150.
Οσο καλύτερο το διαμέρισμα τόσο πιο ποιοτικό τσιμπούκι θα εισπράξεις.
Για μερικές γκόμενες είναι όνειρο να βιώσουν έστω και μια ώρα δυτικού lifestyle μιλάμε για πράγματα που είναι εντελώς δεδομένα Δύση αλλά καθόλου Ουκρανία.

απλας και αρχοντας  εισαι κμαν2 θελεις χλιδη και μπουκαλια με σαμπανιες don pernion μεσα στα μουνια των ουκρανεζων πιπινιων  :happy:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Δεν ειναι ιδιο το σκηνικο.Καμια σχεση.
Ποια Ελληνιδα θα δεχτει να πινει το ποτο της και να χορευει διπλα σε πουτανα που ψαχνει πελατεια?Και να




δεν μπορω κλαιω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
απλας και αρχοντας  εισαι κμαν2 θελεις χλιδη και μπουκαλια με σαμπανιες don pernion μεσα στα μουνια των ουκρανεζων πιπινιων  :happy:

Απλά Ουκρανία κοροιδεύουν.Βάζουν ένα τζακούζι και καλά μέσα για πολυτέλεια το οποίο έτσι κι αλλιώς δε λειτουργεί ενώ το διαμέρισμα έχει ένα καλοριφεράκι της πούτσας,καθολου ζεστό νερό και ένα καφέ έξω να σου σπάει τα αρχίδια με αραβική και τούρκικη μουσική όλη νύχτα αφού τα τζάμια δεν έχουν ηχομόνωση δηλαδή βασικά καθόλου μόνωση.
Ετσι είναι πρακτικά το Κίεβο.Πολλή φιγούρα και καθόλου ουσία.Ολα για το φαίνεσθαι.Αυτά πρέπει να τα ξέρεις.Μαγαζιά με φοβερό ντεκόρ και  θέση αλλά φαγητό για ξέρασμα,μπόμπες ποτά,δύο τιμές στους καταλόγους κτλ.
Αλλο βέβαια το καλοκαίρι που σε παίρνει να μείνεις σε διαμέρισμα των 50 ευρώ αφού δε χρειάζεται θέρμανση και οι γκόμενες δε θέλουν να τρώνε πολύ αφού θα δείξουν σώμα στην παραλία.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν είναι έτσι.50 ευρώ τη μέρα έχουν τα κεντρικά διαμερίσματα Κίεβο με χάλια θέρμανση που δαγκώνεις το καυλί σου το χειμώνα και η γκόμενα κάνει μπάνιο με κρύο νερό και σιχτιρίζει.Αν θες σοβαρο κεντρικό διαμέρισμα με θέρμανση Κίεβο και όχι τα σοβιετικά καλοριφεράκια πας πάνω από τα 80 ευρώ ημερησίως.Αν θες και κυριλέ είσοδο,μοντέρνο ασανσέρ και όχι γκράφιτι να της πιάνεται η ψυχή και σκάλες να ανεβαίνει μέχρι τον τέταρτο και να εξαντλείται πας πάνω από τα 100.Αν θες και ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ,πας πάνω από 150.
Οσο καλύτερο το διαμέρισμα τόσο πιο ποιοτικό τσιμπούκι θα εισπράξεις.
Για μερικές γκόμενες είναι όνειρο να βιώσουν έστω και μια ώρα δυτικού lifestyle μιλάμε για πράγματα που είναι εντελώς δεδομένα Δύση αλλά καθόλου Ουκρανία.

Νομιζω υπερβάλλεις λιγάκι..
Τη φυσικη σου φθίση πας να την αντιρροπίσεις με δυσανολογο για την περίσταση χουβαρνταλικι.

Και δυτικό Lifestyle δεν ειναι:"ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ".
Αυτά είναι υπερβολές και το να τις προτεινεις σε πορνοτουριστες μιας πτωχευμένης χώρας,είναι τελειως παραλογο.

Τελικά σου φεύγει πολυ χρημα για την χαρα της ψευδαισθησης.
Να το παίζεις μεγιστάνας και επιτυχημένος επαγγελματικά,στην καθε Ουκρανεζα.
Και αυτός ειναι και ο λόγος που δε βγάζεις ακρη με δυτικες.
Γιατί αν πας σε μια δυτική με αιχμή του δορατος το σκληρο ευρώ και το ποσες ώρες δουλευεις,θα σε γλεντησει όπως του τουρκους..
Όπως και μια Σλάβα που έχει βρει άκρη στη δυση.
Θα σε γλεντήσει επίσης..

Στο έχω ξαναγράψει ότι εσυ αντλεις ηδονη με το να φλασαρεις,
εκμεταλλευομενος το αντρικο στερεότυπο σε ξοφλημενες Σλανικες κοινωνιες,οπως η ουκρανικη.
Αλλά οι περισσότεροι δεν ασχολούμαστε με τέτοια κολπα.

Εγώ αν βάλω το χέρι στην τσέπη,δε με νοιάζει αν η αλλη με θεωρεί "επιτυχημένο αρσενικό" και πουτσες μπλε,ούτε αν το διαμέρισμά μου κοιτάει τον Δνείπερο.
Ένα αξιοπρεπές διαμερισμα και να γαμάω θελω.

Το υπόλοιπο πακέτο ψευδαίσθησης που ακριβοπληρώνεις εσυ,δεν με αφορα.
Τουλάχιστον οχι τωρα,άμα 50ρισω μπορει και εμενα να μου καυλώνει έτσι.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Νομιζω υπερβάλλεις λιγάκι..
Τη φυσικη σου φθίση πας να την αντιρροπίσεις με δυσανολογο για την περίσταση χουβαρνταλικι.

Και δυτικό Lifestyle δεν ειναι:"ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ".
Αυτά είναι υπερβολές και το να τις προτεινεις σε πορνοτουριστες μιας πτωχευμένης χώρας,είναι τελειως παραλογο.

Τελικά σου φεύγει πολυ χρημα για την χαρα της ψευδαισθησης.
Να το παίζεις μεγιστάνας και επιτυχημένος επαγγελματικά,στην καθε Ουκρανεζα.
Και αυτός ειναι και ο λόγος που δε βγάζεις ακρη με δυτικες.
Γιατί αν πας σε μια δυτική με αιχμή του δορατος το σκληρο ευρώ και το ποσες ώρες δουλευεις,θα σε γλεντησει όπως του τουρκους..
Όπως και μια Σλάβα που έχει βρει άκρη στη δυση.
Θα σε γλεντήσει επίσης..

Στο έχω ξαναγράψει ότι εσυ αντλεις ηδονη με το να φλασαρεις,
εκμεταλλευομενος το αντρικο στερεότυπο σε ξοφλημενες Σλανικες κοινωνιες,οπως η ουκρανικη.
Αλλά οι περισσότεροι δεν ασχολούμαστε με τέτοια κολπα.

Εγώ αν βάλω το χέρι στην τσέπη,δε με νοιάζει αν η αλλη με θεωρεί "επιτυχημένο αρσενικό" και πουτσες μπλε,ούτε αν το διαμέρισμά μου κοιτάει τον Δνείπερο.
Ένα αξιοπρεπές διαμερισμα και να γαμάω θελω.

Το υπόλοιπο πακέτο ψευδαίσθησης που ακριβοπληρώνεις εσυ,δεν με αφορα.
Τουλάχιστον οχι τωρα,άμα 50ρισω μπορει και εμενα να μου καυλώνει έτσι.

Εγώ σου λέω οτι μετά τα 40 δε θα είσαι καν ενεργός.Θα έχεις αράξει,παντρευτεί με παιδιά  κτλ και δε θα κάνεις πια ταξίδια στα μουνολίβαδα.
Οπότε δε σε αφορά τι γίνεται.
Οταν ήμουν 30 έμενα σε σοβιετικά ξενοδοχεία των 25 ευρώ και έτρωγα Mc Donalds.Πήγαινα τις γκόμενες βόλτα στο πάρκο ή κέρναγα καφέ με 2 ευρώ και τους πλήρωνα μαρσούτκα 0.1 ευρώ να γυρίσουν.
Σημαίνει οτι θα κάνω τώρα τα ίδια?Κάθε εποχή με τα δικά της.Αν ήταν να κάνω τα ίδια,δε θα πήγαινα τώρα καν ενώ τότε γούσταρα να κυνηγάω μουνί σε αυτές τις συνθήκες.
Βασικά όταν είσαι νέος έχεις τρομερή ενέργεια,όρεξη και εμφάνιση και αδιαφορείς για τις δυσκολίες.Οταν μεγαλώνεις κωλύεσαι γιατί σε εγκαταλείπει η εμφάνιση η φυσική κατάσταση κτλ.Θες πιο γρήγορα πράγματα,έχεις ιδιοτροπίες κτλ.
Δηλαδή αυτό που με ευχαριστούσε στα 30 τώρα μου φαίνεται ταλαιπωρία.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Νομιζω υπερβάλλεις λιγάκι..
Τη φυσικη σου φθίση πας να την αντιρροπίσεις με δυσανολογο για την περίσταση χουβαρνταλικι.

Και δυτικό Lifestyle δεν ειναι:"ασφάλεια με guard επι εικοσιτεταρώρου βάσεως,κάμερες κτλ".
Αυτά είναι υπερβολές και το να τις προτεινεις σε πορνοτουριστες μιας πτωχευμένης χώρας,είναι τελειως παραλογο.

Τελικά σου φεύγει πολυ χρημα για την χαρα της ψευδαισθησης.
Να το παίζεις μεγιστάνας και επιτυχημένος επαγγελματικά,στην καθε Ουκρανεζα.
Και αυτός ειναι και ο λόγος που δε βγάζεις ακρη με δυτικες.
Γιατί αν πας σε μια δυτική με αιχμή του δορατος το σκληρο ευρώ και το ποσες ώρες δουλευεις,θα σε γλεντησει όπως του τουρκους..
Όπως και μια Σλάβα που έχει βρει άκρη στη δυση.
Θα σε γλεντήσει επίσης..

Στο έχω ξαναγράψει ότι εσυ αντλεις ηδονη με το να φλασαρεις,
εκμεταλλευομενος το αντρικο στερεότυπο σε ξοφλημενες Σλανικες κοινωνιες,οπως η ουκρανικη.
Αλλά οι περισσότεροι δεν ασχολούμαστε με τέτοια κολπα.

Εγώ αν βάλω το χέρι στην τσέπη,δε με νοιάζει αν η αλλη με θεωρεί "επιτυχημένο αρσενικό" και πουτσες μπλε,ούτε αν το διαμέρισμά μου κοιτάει τον Δνείπερο.
Ένα αξιοπρεπές διαμερισμα και να γαμάω θελω.

Το υπόλοιπο πακέτο ψευδαίσθησης που ακριβοπληρώνεις εσυ,δεν με αφορα.
Τουλάχιστον οχι τωρα,άμα 50ρισω μπορει και εμενα να μου καυλώνει έτσι.

:thumbsup:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Εγώ σου λέω οτι μετά τα 40 δε θα είσαι καν ενεργός.Θα έχεις αράξει,παντρευτεί με παιδιά  κτλ και δε θα κάνεις πια ταξίδια στα μουνολίβαδα.
Οπότε δε σε αφορά τι γίνεται.
Οταν ήμουν 30 έμενα σε σοβιετικά ξενοδοχεία των 25 ευρώ και έτρωγα Mc Donalds.Πήγαινα τις γκόμενες βόλτα στο πάρκο ή κέρναγα καφέ με 2 ευρώ και τους πλήρωνα μαρσούτκα 0.1 ευρώ να γυρίσουν.
Σημαίνει οτι θα κάνω τώρα τα ίδια?Κάθε εποχή με τα δικά της.Αν ήταν να κάνω τα ίδια,δε θα πήγαινα τώρα καν ενώ τότε γούσταρα να κυνηγάω μουνί σε αυτές τις συνθήκες.
Βασικά όταν είσαι νέος έχεις τρομερή ενέργεια,όρεξη και εμφάνιση και αδιαφορείς για τις δυσκολίες.Οταν μεγαλώνεις κωλύεσαι γιατί σε εγκαταλείπει η εμφάνιση η φυσική κατάσταση κτλ.Θες πιο γρήγορα πράγματα,έχεις ιδιοτροπίες κτλ.
Δηλαδή αυτό που με ευχαριστούσε στα 30 τώρα μου φαίνεται ταλαιπωρία.

:woldman:

αν και διαφωνω μαζι σου, ειναι ομως και αυτο μια αποψη που  υποστηριζεις καλα τον τροπο σκεψης σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom