Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
:woldman:

αν και διαφωνω μαζι σου, ειναι ομως και αυτο μια αποψη που την υποστηριζεις καλα

Αλλαζεις με την ηλικια.Ειναι λογικο.Στα 25 εμενα σε χοστελ,ταξιδευα νυχτα με λεωφορεια,δε μου καιγοταν καρφι.Στα 30 εμενα σε φτηνα διαμερισματα,στα 35 σε τριαστερα ξενοδοχειανκαι μετα τα 40 μονο τετραστερα,πενταστερα ξενοδοχεια μπορω να ανεχτω.Αλλιως δεν κοιμαμαι καν.
Παλια μπορουσα να ανεχτω την παρλα και τη μαλακια απο τις γκομενες τωρα δεν μπορω.Μπορουσα να τρωω καθε μερα σουβλακι η Mc Donalds για να κανω οικονομια,τωρα δεν μπορω.
Ειναι κυριως βιολογικο θεμα.Πεφτεις απο αποψη αντοχων,ανεκτικοτητας,υπομονης κτλ.
Τωρα αν ηταν να παω οπως τοτε με 500 ευρω για μια βδομαδα και ελευθερο κυνηγι δε θα πηγαινα καν.
Θα προτιμουσα να μεινω σπιτι και να την παιζω ολη μερα παρα να παω με ελλειψη ανεσεων.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Αλλαζεις με την ηλικια.Ειναι λογικο.Στα 25 εμενα σε χοστελ,ταξιδευα νυχτα με λεωφορεια,δε μου καιγοταν καρφι.Στα 30 εμενα σε φτηνα διαμερισματα,στα 35 σε τριαστερα ξενοδοχειανκαι μετα τα 40 μονο τετραστερα,πενταστερα ξενοδοχεια μπορω να ανεχτω.Αλλιως δεν κοιμαμαι καν.
Παλια μπορουσα να ανεχτω την παρλα και τη μαλακια απο τις γκομενες τωρα δεν μπορω.Μπορουσα να τρωω καθε μερα σουβλακι η Mc Donalds για να κανω οικονομια,τωρα δεν μπορω.
Ειναι κυριως βιολογικο θεμα.Πεφτεις απο αποψη αντοχων,ανεκτικοτητας,υπομονης κτλ.
Τωρα αν ηταν να παω οπως τοτε με 500 ευρω για μια βδομαδα και ελευθερο κυνηγι δε θα πηγαινα καν.

:dunno: τι να σου πω εσυ ξερεις καλυτερα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
:dunno: τι να σου πω εσυ ξερεις καλυτερα

Σου λεω.Αν εισαι νεος παρε το πλοιο πανε Χερσονησσο με 30 ευρω μεινε στο φτηνοτερο ξενοδοχειο με 25 ευρω τη μερα,φαε μεγαλο κρητικο σουβλακι καθε μερα με 2 ευρω και χορτασες.Εχει απειρο μουνι να καμακωσεις.Στα φτηνα ξενοδοχεια πλακωνουν ολες οι Ανατολικες.
Θα το εκανα τωρα?Με τιποτα.
Θα πηγαινα οταν ημουν 30 να σκαω ποσα στο Carribean οπως τωρα?Με τιποτα.Το εκανα μια μερα και ειχα φαληρισει,την επομενη επρεπε να γυρισω Ελλαδα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εγώ σου λέω οτι μετά τα 40 δε θα είσαι καν ενεργός.Θα έχεις αράξει,παντρευτεί με παιδιά  κτλ και δε θα κάνεις πια ταξίδια στα μουνολίβαδα.
Οπότε δε σε αφορά τι γίνεται.
Οταν ήμουν 30 έμενα σε σοβιετικά ξενοδοχεία των 25 ευρώ και έτρωγα Mc Donalds.Πήγαινα τις γκόμενες βόλτα στο πάρκο ή κέρναγα καφέ με 2 ευρώ και τους πλήρωνα μαρσούτκα 0.1 ευρώ να γυρίσουν.
Σημαίνει οτι θα κάνω τώρα τα ίδια?Κάθε εποχή με τα δικά της.Αν ήταν να κάνω τα ίδια,δε θα πήγαινα τώρα καν ενώ τότε γούσταρα να κυνηγάω μουνί σε αυτές τις συνθήκες.
Βασικά όταν είσαι νέος έχεις τρομερή ενέργεια,όρεξη και εμφάνιση και αδιαφορείς για τις δυσκολίες.Οταν μεγαλώνεις κωλύεσαι γιατί σε εγκαταλείπει η εμφάνιση η φυσική κατάσταση κτλ.Θες πιο γρήγορα πράγματα,έχεις ιδιοτροπίες κτλ.
Δηλαδή αυτό που με ευχαριστούσε στα 30 τώρα μου φαίνεται ταλαιπωρία.

Εχεις δίκιο για μένα,μη σου πω ότι θα κρεμαστώ και πριν τα 40,με κυριο λογο την τεκνοποιηση.
Αλλά το πουτανιλικι δεν ξέρω αν κοπεί.
Αυτό θα εξαρτηθει 100% από τη γυναικα μου.

Εσύ έχεις αντιληψη των πραγμάτων και πηγαινεις εκει που σου ταιριαζει καλυτερα,πχ.μεγαλώνεις αλλά ανεβαζεις εισόδημα=Ουκρανία.
Απλά επιμένω ότι πληρώνεις υπεραξιες γιατι έχει το βιτσιο που σου προανέφερα.
Ο μέσος πορνοτουρίστας δε χρειαζεται τοση υπερβολή,ασε που δεν μπορεί και να την πληρώσει.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εχεις δίκιο για μένα,μη σου πω ότι θα κρεμαστώ και πριν τα 40,με κυριο λογο την τεκνοποιηση.
Αλλά το πουτανιλικι δεν ξέρω αν κοπεί.
Αυτό θα εξαρτηθει 100% από τη γυναικα μου.

Εσύ έχεις αντιληψη των πραγμάτων και πηγαινεις εκει που σου ταιριαζει καλυτερα,πχ.μεγαλώνεις αλλά ανεβαζεις εισόδημα=Ουκρανία.
Απλά επιμένω ότι πληρώνεις υπεραξιες γιατι έχει το βιτσιο που σου προανέφερα.
Ο μέσος πορνοτουρίστας δε χρειαζεται τοση υπερβολή,ασε που δεν μπορεί και να την πληρώσει.

Γιατι εχεις αντιληψη του μερους και τεσταρεις τα νερα.Οταν γειωνομαι Πιλσεν το 2014 και βλεπω τη διαφορα με 2004 ξερω οτι απλα δεν πρεπει να ξαναπαω.Το καταλαβαινεις σε μια ωρα.
Οταν πιανεις οτι τα vibes Kιεβο εχουν βελτιωθει λογω πολεμου καταλαβαινεις οτι πρεπει να ξαναπας.Οταν βλεπεις οτι εχει χειροτερεψει λογω καταργησης βιζας για Ευρωπη αρχιζεις να σκεφτεσαι για Ρωσια.
Γενικα καπως πιανεις το μερος τι vibes εκπεμπει το βασικο ερωτημα ειναι αν νιωθεις οτι παιζει να γαμησεις στο 24ωρο απο τη στιγμη που πατησες το ποδι σου.Αν νιωθεις οτι δε θα γαμησεις σε 24 ωρες καλυτερα να αλλαξεις μερος.

Ειναι λογικο να εχεις κατασταλαξει πριν τα 40 αφου ξερεις οτι ο,τι θα βρεις μετα τα 35 θα υπολειπεται αυτου που θα βρεις πριν τα 35 αφου το value σου θα μειωνεται σταδιακα μετα τα 35.Οποτε εχεις 1-2 χρονια να επιτυχεις maximization.Αλλιως μπαινεις στην κατηγορια σκληρου σπονσορος η πας με κατωτερες εμφανισιακα η μεγαλυτερες η γινεσαι 100% πουτανιαρης.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Διαβαζω εδω τα post σας,
και σκεφτομαι ποσο 'επιστημονικη φαντασια' φαινονται για τον μεσο Ελληνα...
που και δουλεια να εχει, και πανω απο το μεσο ορο να παιρνει μισθο,
παλι δεν του μένει μία....
ποσο μαλλον για να κανει τετοιες εκδρομες και ταξιδια...

Φροντισαν ολοι που μας κυβερνουν, να γινουμε απο οικονομικης αποψεως, χειροτερα απο παλαιο ανατολικο μπλοκ...
Ενω αλλες χωρες που δεν ειχαν στον ηλιο μοιρα, οπως παλαια η Πολωνια-Ρουμανια-Ρωσια..κλπ, ανεβαινουν ραγδαια

Ο Ελληνας πλεον, εχει προβλημα βιοπορισμου....Αμφιβαλλω οχι αν μπορει, ο μονιμα διαμενων & εργαζομενος στην Ελλαδα Ελληνας, να παει Ουκρανια να κανει 'κολπα',
αλλα ακομη κι αν μπορει να ψευτοσυντηρησει ακομη και ουκρανεζα χαμηλων απαιτησεων που ισως και να ερχονταν Ελλαδα....
Κοινως, εχουμε βγει απο τον 'χαρτη'....

Βεβαια, οι Ελληνες του εξωτερικου εχουν αυτες τις δυνατοτητες που προσφερει ο καλος μισθος και το χρημα...
Για τους διαμενοντες στην πατριδα ομως, τα πραγματα ειναι δυσκολα οικονομικα, και συνεπακολουθα και στα θεματα σχεσεων....

Παρολα αυτα, πχ παρατηρω φοιτητες, αυτο δεν σημαινει οτι τα νεαρα παιδια δεν κανουν σχεσεις, και χωρις χρημα!
Πχ τι να περιμενει η ελληνιδα φοιτητρια απο τον συμφοιτητη της; Ταξιδια; Αμαξαρες; Ρουχα; Τιποτε! Ενα κερασμα σε καφετερια/μπαρακι(αν μπορει κι αυτο), και thats' all!
Αλλα σαμπως και ο εργαζομενος στην Ελλαδα εχει και καλυτερες δυνατοτητες;
Εδω μιλαμε πλεον για εργαζομενους νεοπτωχους.

Δεν ξερω αν ζωντας στην Ελλαδα της κρισης, οι ελληνιδες που ξεφευγουν απο τα 25+, καταλαβαινουν οτι χρημα δεν υπαρχει πλεον στον αντρικο πληθυσμο,
και αν βολευονται μονο με κανα κερασμα σε πιθανη σχεση....αμα ζητανε και θελουν λεφτα, να μας πουν κι εμας που ειναι, να παμε να τα βρουμε μαζι!

Αυτα παιδες....sorry για την παρενθεση,
και να θυμαστε καμια φορα, του Ελληνες της...Ελλαδας,
και να προτεινετε λυσεις με ελαχιστα λεφτα αν νοιαζεστε για τα πατριωτακια εδω...
Καλα να περνατε παντως, οπου κι αν ειστε οτι κι αν κανετε...
Εφτασε η ξενιτεια να ειναι καλυτερη απο την πατριδα σε θεματα λεφτα/γυναικες....αλλα καποιοι θα μεινουν κι εδω, και πρεπει καπως να την παλεψουν...κι ελληνιδες, ξερετε, ειναι β διαλογης υλικο, για την αναγκη μονο....αλλα καπως πρεπει να την παλεψει κι ο Ελληνας...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Διαβαζω εδω τα post σας,
και σκεφτομαι ποσο 'επιστημονικη φαντασια' φαινονται για τον μεσο Ελληνα...
που και δουλεια να εχει, και πανω απο το μεσο ορο να παιρνει μισθο,
παλι δεν του μένει μία....
ποσο μαλλον για να κανει τετοιες εκδρομες και ταξιδια...

Φροντισαν ολοι που μας κυβερνουν, να γινουμε απο οικονομικης αποψεως, χειροτερα απο παλαιο ανατολικο μπλοκ...
Ενω αλλες χωρες που δεν ειχαν στον ηλιο μοιρα, οπως παλαια η Πολωνια-Ρουμανια-Ρωσια..κλπ, ανεβαινουν ραγδαια

Ο Ελληνας πλεον, εχει προβλημα βιοπορισμου....Αμφιβαλλω οχι αν μπορω, ο μονιμα διαμενων & εργαζομενος στην Ελλαδα Ελληνας, να παει Ουκρανια να κανει 'κολπα',
αλλα ακομη κι αν μπορει να ψευτοσυντηρησει ακομη και ουκρανεζα χαμηλων απαιτησεων που ισως και να ερχονταν Ελλαδα....
Κοινως, εχουμε βγει απο τον 'χαρτη'....

Βεβαια, οι Ελληνες του εξωτερικου εχουν αυτες τις δυνατοτητες που προσφερει ο καλος μισθος και το χρημα...
Για τους διαμενοντες στην πατριδα ομως, τα πραγματα ειναι δυσκολα οικονομικα, και συνεπακολουθα και στα θεματα σχεσεων....

Παρολα αυτα, πχ παρατηρω φοιτητες, αυτο δεν σημαινει οτι τα νεαρα παιδια δεν κανουν σχεσεις, και χωρις χρημα!
Πχ τι να περιμενει η ελληνιδα φοιτητρια απο τον συμφοιτητη της; Ταξιδια; Αμαξαρες; Ρουχα; Τιποτε! Ενα κερασμα σε καφετερια/μπαρακι(αν μπορει κι αυτο), και thats' all!
Αλλα σαμπως και ο εργαζομενος στην Ελλαδα εχει και καλυτερες δυνατοτητες;
Εδω μιλαμε πλεον για εργαζομενους νεοπτωχους.

Δεν ξερω αν ζωντας στην Ελλαδα της κρισης, οι ελληνιδες που ξεφευγουν απο τα 25+, καταλαβαινουν οτι χρημα δεν υπαρχει πλεον στον αντρικο πληθυσμο,
και αν βολευονται μονο με κανα κερασμα σε πιθανη σχεση....αμα ζητανε και θελουν λεφτα, να μας πουν κι εμας που ειναι, να παμε να τα βρουμε μαζι!

Αυτα παιδες....sorry για την παρενθεση,
και να θυμαστε καμια φορα, του Ελληνες της...Ελλαδας,
και να προτεινετε λυσεις με ελαχιστα λεφτα αν νοιαζεστε για τα πατριωτακια εδω...
Καλα να περνατε παντως, οπου κι αν ειστε οτι κι αν κανετε...
Εφτασε η ξενιτεια να ειναι καλυτερη απο την πατριδα σε θεματα λεφτα/γυναικες....αλλα καποιοι θα μεινουν κι εδω, και πρεπει καπως να την παλεψουν...κι ελληνιδες, ξερετε, ειναι β διαλογης υλικο, για την αναγκη μονο....αλλα καπως πρεπει να την παλεψει κι ο Ελληνας...

Μα σας προτεινουμε λυσεις.Παρε το πλοιο της γραμμης και πεσε Χερσόνησσο.Μεινε στο χειροτερο ξενοδοχειο.Φαε σουβλακι καθε μερα.Χτυπα ολες τις Ανατολικες στο ξενοδοχειο,στη beach και στο New York club με Greek kamaki style.Μπες στην αρενα του ανταγωνισμού,δειξε τα αρχιδια σου.Φαε τους ντοπιους,φαε τους μπαρμεν,φαε τους ξενους και γαμα τις γκομενες.
Παρε λεωφορειακι για Παραλια Κατερινης,Λεπτοκαρυα.Μεινε σε φτηνο διαμερισμα με άλλον,χτύπα Ανατολικές στο κλαμπ Ομιλος,στην παραλία και στον πεζόδρομο κάθε μέρα.
Δεν έχεις λεφτά για διακοπές?Κάνε κάθε μέρα βόλτες στις περιοχές που συχνάζουν Ανατολικές Αθήνα Καλλιθέα,Αττική,Πατήσια,Πευκάκια.Χτύπα γκόμενες στα μωλ,στην Πλάκα όπου βλέπεις θήραμα.Γίνε φουλ time κάμακας.Ακου τον πούτσο σου.
Τα αγαθά κόποις κτώνται.No pain,no gain.Φάε άπειρες χυλόπιττες οι χυλόπιττες είναι δυναμωτικές και οι απορρίψεις σε εξασκούν.Οσο πιο πολύ σε απορρίπτουν τόσο περισσότερο μαθαίνεις και γίνεσαι καλύτερος.Κυνήγα την απόρριψη.Μετά γίνεσαι outcome independant σε φτύνει η γκόμενα και εσύ γελάς γιατί έχεις χαρέμι από άλλες δέκα.Abudance mentality.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Για τους διαμενοντες στην πατριδα ομως, τα πραγματα ειναι δυσκολα οικονομικα, και συνεπακολουθα και στα θεματα σχεσεων....

Αφού αντιλαμβανεσαι την κατάσταση,κάνε κάτι για να την αλλάξεις.
Και επειδή στην Ελλάδα δεν υπάρχει συλλογική συνείδηση,το μόνο που σου μένει είναι να αλλάξεις ατομικά.
Αλλιώς μην διαβαζεις καν αυτά τα thread και τις φωτό που ανεβάζουμε,θα πάθεις καταθλιψη.

και να προτεινετε λυσεις με ελαχιστα λεφτα αν νοιαζεστε για τα πατριωτακια εδω...

Έχω γράψει 3ήμερο οδηγό για Πραγα,εισιτήρια-διαμονή-4 γαμήσια μίας ώρας έκαστο=400ευρώ.
Και να μπορείς να φας τίποτα και να πιεις μια μπύρα.

Με τελείως έμφαση στο μουνί και στα υπόλοιπα surviror,
δηλαδή Hostel-κρύο σάντουιτς-νερο βγαινει 300ευρώ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Ειναι λογικο να εχεις κατασταλαξει πριν τα 40 αφου ξερεις οτι ο,τι θα βρεις μετα τα 35 θα υπολειπεται αυτου που θα βρεις πριν τα 35 αφου το value σου θα μειωνεται σταδιακα μετα τα 35.Οποτε εχεις 1-2 χρονια να επιτυχεις maximization.Αλλιως μπαινεις στην κατηγορια σκληρου σπονσορος η πας με κατωτερες εμφανισιακα η μεγαλυτερες η γινεσαι 100% πουτανιαρης.

εγω κμαν που εχω πατησει τα 36 πλεον ειμαι στην κατηγορια 100% πουτανιαρης και ο λογος ειναι αυτος που εγραψες παραπανω και το τονιζω με κοκκινο χρωμα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
εγω κμαν που εχω πατησει τα 36 πλεον ειμαι στην κατηγορια 100% πουτανιαρης και ο λογος ειναι αυτος που εγραψες παραπανω και το τονιζω με κοκκινο χρωμα

Και ο Β.Π. το ξερει αυτο.Απλως δε θελει να ξεπεσει στον φουλ time πουτανιαρη,το μπαζογαμια,το Μιλφακια η το σπονσορα.Θελει να χτυπησει οταν το σιδερο ειναι ζεστο ακομα στη βραση να κανει lock down σε ενα εννιαρι για maximization.Εμενα ποτε δε με ενδιεφερε το lock down,δεν αντεχω τις γκομενες σε βαθος χρονου γιατι βλεπεις τα αληθινα τους χρωματα και αηδιαζεις.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Μα σας προτεινουμε λυσεις.Παρε το πλοιο της γραμμης και πεσε Χερσόνησσο.Μεινε στο χειροτερο ξενοδοχειο.Φαε σουβλακι καθε μερα.Χτυπα ολες τις Ανατολικες στο ξενοδοχειο,στη beach και στο New York club με Greek kamaki style.Μπες στην αρενα του ανταγωνισμού,δειξε τα αρχιδια σου.Φαε τους ντοπιους,φαε τους μπαρμεν,φαε τους ξενους και γαμα τις γκομενες.
Παρε λεωφορειακι για Παραλια Κατερινης,Λεπτοκαρυα.Μεινε σε φτηνο διαμερισμα με άλλον,χτύπα Ανατολικές στο κλαμπ Ομιλος,στην παραλία και στον πεζόδρομο κάθε μέρα.
Δεν έχεις λεφτά για διακοπές?Κάνε κάθε μέρα βόλτες στις περιοχές που συχνάζουν Ανατολικές Αθήνα Καλλιθέα,Αττική,Πατήσια,Πευκάκια.Χτύπα γκόμενες στα μωλ,στην Πλάκα όπου βλέπεις θήραμα.Γίνε φουλ time κάμακας.Ακου τον πούτσο σου.
Τα αγαθά κόποις κτώνται.No pain,no gain.Φάε άπειρες χυλόπιττες οι χυλόπιττες είναι δυναμωτικές και οι απορρίψεις σε εξασκούν.Οσο πιο πολύ σε απορρίπτουν τόσο περισσότερο μαθαίνεις και γίνεσαι καλύτερος.Κυνήγα την απόρριψη.Μετά γίνεσαι outcome independant σε φτύνει η γκόμενα και εσύ γελάς γιατί έχεις χαρέμι από άλλες δέκα.Abudance mentality.

αυτη την πλευρα σου κμαν2 δεν περιμενα ποτε να την δω απο εσενα μπραβο και ενα μεγαλο  :respect:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Και ο Β.Π. το ξερει αυτο.Απλως δε θελει να ξεπεσει στον φουλ time πουτανιαρη,το μπαζογαμια,το Μιλφακια η το σπονσορα.Θελει να χτυπησει οταν το σιδερο ειναι ζεστο ακομα στη βραση να κανει lock down σε ενα εννιαρι για maximization.Εμενα ποτε δε με ενδιεφερε το lock down,δεν αντεχω τις γκομενες σε βαθος χρονου γιατι βλεπεις τα αληθινα τους χρωματα και αηδιαζεις.

συμφωνω απολυτα  :hi:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Coll συμφωνώ σε γενικές γραμμές.
Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι δεν πινανε όλοι όπως το παρουσιάζεις.
Υπάρχει κόσμος που ακόμα κονομαει αυτήν την εποχή στην Ελλάδα της κρίσης.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Και ο Β.Π. το ξερει αυτο.Απλως δε θελει να ξεπεσει στον φουλ time πουτανιαρη,το μπαζογαμια,το Μιλφακια η το σπονσορα.Θελει να χτυπησει οταν το σιδερο ειναι ζεστο ακομα στη βραση να κανει lock down σε ενα εννιαρι για maximization.Εμενα ποτε δε με ενδιεφερε το lock down,δεν αντεχω τις γκομενες σε βαθος χρονου γιατι βλεπεις τα αληθινα τους χρωματα και αηδιαζεις.

Πιο καλά δε θα μπορουσες να τα γράψεις για μενα,το lock down πλησιάζει,το ξερω και το νιώθω και θα προσπαθησω να κάνω ακριβως αυτό που έγραψες, maximization.
Στο maximization συμπεριλαμβανονται πραγματα που ποτέ δε φανταζομουν,όπως το να έχει η γκομενα ΚΑΙ προίκα. :grin:

Αρχηγέ,το θεωρείς κακό;Επιφανειακό;
Εγώ μια χαρα το βρισκω :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
να την παλεψουν...κι ελληνιδες, ξερετε, ειναι β διαλογης υλικο, για την αναγκη μονο....αλλα καπως πρεπει να την παλεψει κι ο Ελληνας...

cool  μηπως πρεπει να το ξανα σκεφτεις για τις ελληνιδες, δεν ειναι κακο να προσπαθησεις να την πεσεις και σε καμια ελληνιδα για να γαμησεις και λιγακι ρε αδερφε

δοκιμασε πρωτα το ενχωριο προιον μαθε τα κουσουρια και τι δεν σου αρεσει στη νοοτροπια των ελληνιδων γυναικων και μετα ανοιξε τα φτερα σου για να γαμησεις και αλλων εθνικοτητων γυναικες :cheesy:

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Τα αγαθά κόποις κτώνται.No pain,no gain.Φάε άπειρες χυλόπιττες οι χυλόπιττες είναι δυναμωτικές και οι απορρίψεις σε εξασκούν.Οσο πιο πολύ σε απορρίπτουν τόσο περισσότερο μαθαίνεις και γίνεσαι καλύτερος.Κυνήγα την απόρριψη.Μετά γίνεσαι outcome independant σε φτύνει η γκόμενα και εσύ γελάς γιατί έχεις χαρέμι από άλλες δέκα.Abudance mentality.
Τεραστια αληθεια
Τεραστιο respect
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τα αγαθά κόποις κτώνται.No pain,no gain.Φάε άπειρες χυλόπιττες οι χυλόπιττες είναι δυναμωτικές και οι απορρίψεις σε εξασκούν.Οσο πιο πολύ σε απορρίπτουν τόσο περισσότερο μαθαίνεις και γίνεσαι καλύτερος.Κυνήγα την απόρριψη.Μετά γίνεσαι outcome independant σε φτύνει η γκόμενα και εσύ γελάς γιατί έχεις χαρέμι από άλλες δέκα.Abudance mentality.

Ζωγραφιζεις σήμερα

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Coll συμφωνώ σε γενικές γραμμές.
Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι δεν πινανε όλοι όπως το παρουσιάζεις.
Υπάρχει κόσμος που ακόμα κονομαει αυτήν την εποχή στην Ελλάδα της κρίσης.

Φίλε Mounokwlaraki, σε καποιους ανθρώπους υπαρχει η αναγκαιότητα να βιώνουν μερική η γενική αποτυχία στο περιβάλλον τους,για να δικαιολογήσουν τη δικη τους ανεπαρκεια.
Πολλοί μαλιστα φτάνουν να νιώθουν "ασφάλεια" σε ένα κλίμα γενικής αποτυχιας και δεν αποδεχονται οτι υπαρχουν κάποιοι,λιγοι,που  στις ίδιες συνθήκες προοδεύουν.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Έχω γράψει 3ήμερο οδηγό για Πραγα,εισιτήρια-διαμονή-4 γαμήσια μίας ώρας έκαστο=400ευρώ.
Και να μπορείς να φας τίποτα και να πιεις μια μπύρα.

Με τελείως έμφαση στο μουνί και στα υπόλοιπα surviror,
δηλαδή Hostel-κρύο σάντουιτς-νερο βγαινει 300ευρώ
Αρχηγε μου
Εγω που (οπως ξερεις ) μενω γερμανια
Πως μπορω να την βγαλω τριημερο πραγα με ενα 300αρι??

Βγαλε μου ενα καλο πακετο bitte....
Ψηνομαι πολυ για πραγα τελευταια
Ειμαι arbeitlos
Και δεν γουσταρω το χοντρομιλφ που με καλεσε για τρελιτσες (θελει κ να πληρωσω το μισο χοτελ η κουραδα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom