Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΜΑΥΡΟ χαλι σου λεω μωρη αγαμητου & απαρτου γωνια τζατζεμενη νεοπλουτιδου..
Ελπίζω να φοράς στολή δύτη όταν τη πλησιάζεις αλλιώς δεν είσαι ...ανθρωπος... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να κ'εγώ εδώ με τη Ναόμι Κάμπελ  :2funny:τελικά είσαστε πολύ γελοίοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:φουκαράδες!Ολο ψέματα  :jerking:
 Για το Βαλκάνιο ψευταρά δεν ξέρω ποιός είναι νομιζα ο RED γιά το αν είναι ο ΚΜΑΝ δεν ξέρω?
 

Συνημμένα

  • naomi.jpg
    naomi.jpg
    103,5 KB · Εμφανίσεις: 32

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
O kman είμαι.

Α ρε Χάρη,μόνο εσύ με έχεις πάρει χαμπάρι(έκανα και ρίμα :grin:).

Δηλαδή ο πεπόνιας που μας βάζει τη Μογγόλα δισέγγονη του Τζένγκις Χαν είναι καλύτερος;

ΔΙΑΛΕΞΕ
Με τον ΑΡΧΗΓΟ ή με τον Πεπόνια;
Ή μαζί μας στα Σλαβικά μουνολίβαδα ή στο μποστάνι να παρτουζώνεις πεπόνια με τον Μήτσo;
Δεν υπάρχει μέση λύση.

[move]ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ[/move]

Υ.Γ.Εντάξει,ίσως σε έχει θαμπώσει λιγάκι ο dimitrakis με το celebrity status του,αλλά ο Αρχηγός θα αναγνωριστεί μετά θάνατον όπως όλοι οι μεγάλοι Έλληνες  :rockon: :rockon: :rockon:
Όχι δεν είναι αυτό το δίλημμα! Κορεατισα έχω πάρει κι εγώ πανύψηλη μουνάρα με πατέρα Δανό!!!   Μπόχα και σκατά ή λευκες Σλαυες  είναι το ζήτημα! Αν δεις κμαν και δημητράκης κάπου σε υψηλό επίπεδο τα βρίσκουν!
Αχρωματοψία έχεις και δεν βλέπεις τι ποστάρει ο άλλος?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
μιά μαύρη στη Σαντορίνη
μητσακο αμα σου φλασαρω το κασερι μου(την χοντροψωλαρα μου δηλαδη),αυτοματα το τυρογαριδακι σου θα μεταβληθει-μετατραπει σε σπηλια της χαρας οπως αυτες των κατσικιων που γαμαγες μικρουλης στας εξοχας..
ΥΓ ολες οι γυναικες του πλανητη δικαιουνται να ζησουν την υπερβατικη στιγμη της βαλκανιας υπερψωλαρας..
ΥΓ Μην ξαναποσταρεις τον σπινο σου..αυτοακυρωνεσαι..
 

Συνημμένα

  • Dscn1168.jpg
    Dscn1168.jpg
    442,7 KB · Εμφανίσεις: 37
  • DSCN1158.JPG
    DSCN1158.JPG
    593,3 KB · Εμφανίσεις: 60
  • DSCN2013 - Αντιγραφή.JPG
    DSCN2013 - Αντιγραφή.JPG
    136,5 KB · Εμφανίσεις: 53
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Να κ'εγώ εδώ με τη Ναόμι Κάμπελ  :2funny:τελικά είσαστε πολύ γελοίοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:φουκαράδες!Ολο ψέματα  :jerking:

1.77 είναι η αυτή ρε,χώρια τα τακούνια

Έτσι θα φαινόσουν δίπλα της κεφτέ με πόδια :2funny:

s7I4N8T.jpg


Όχι δεν είναι αυτό το δίλημμα! Κορεατισα έχω πάρει κι εγώ πανύψηλη μουνάρα με πατέρα Δανό!!!  Μπόχα και σκατά ή λευκες Σλαυες  είναι το ζήτημα! Αν δεις κμαν και δημητράκης κάπου σε υψηλό επίπεδο τα βρίσκουν!
Αχρωματοψία έχεις και δεν βλέπεις τι ποστάρει ο άλλος?

Ποιο υψηλό επίπεδο έχει ο πεπόνιας ρε συ :2funny:
Κοίτα Αρχηγάρα τις μπουκώνει τις δίμετρες με σώβρακο μινέρβα γρικ καμάκερ.
Ούτε τριμάρει πουτσότριχες,ούτε τίποτα..

Υ.Γ.Εσύ τρολάρεις και μάλιστα το τελευταίο 3μηνο και βάλε,δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.








 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Ελπίζω να φοράς στολή δύτη όταν τη πλησιάζεις αλλιώς δεν είσαι ...ανθρωπος... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
εχω γαμησει πολυυυυυυυυ χειροτερες..
ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΟΥ νιτσα μου..
Καποιος πρεπει να κανει & την βρωμικη δουλιτσα σ αυτον τον γαμημενο πλανητη???
ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΑΖΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ,ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΓΑΜΑΓΑΤΕ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ & ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΣΑΣ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μητσακο αμα σου φλασαρω το κασερι μου(την χοντροψωλαρα μου δηλαδη),αυτοματα το τυρογαριδακι σου θα μεταβληθει-μετατραπει σε σπηλια της χαρας οπως αυτες των κατσικιων που γαμαγες μικρουλης στας εξοχας..
ΥΓ ολες οι γυναικες του πλανητη δικαιουνται να ζησουν την υπερβατικη στιγμη της βαλκανιας υπερψωλαρας..
ΥΓ Μην ξαναποσταρεις τον σπινο σου..αυτοακυρωνεσαι..
Μαύρη στον ύπνο σου  :2funny:πολλές τσόντες βλέπεις!Βαλκάνιος ΥΠΕΡΨΕΥΤΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ! :2funny:
 Είναι μιά αηδία η αραπίνα μου ρχεται να κάνω εμμετό  :vomit:Kafer lover! :2funny:
  Εχω μια υποψία ότι εσύ και ο Βαλκάνιος ψευταράς είσαι ο RED και οχι ο ΚΜΑΝ οπως λένε το βλέπω από τον τρόπο γραφής.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
  Εχω μια υποψία ότι εσύ και ο Βαλκάνιος ψευταράς είσαι ο RED και οχι ο ΚΜΑΝ οπως λένε το βλέπω από τον τρόπο γραφής.

Καμιά υποψία ότι είσαι ο μεγαλύτερος κλόουν του ελληνικού internet δε βλέπω...

http://[URL unfurl="true"]www.sarotiko.gr/wp-content/uploads/2016/06/maxresdefault1.jpg[/img[/URL]]

Τέσπα,σταματάω.
Είναι σαν να κλέβω 5χρονο που είχε πάει να πει τα κάλαντα...


 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Γινεται Πανικος! Μονο 1-2 σελιδες ειδα και δεν αντεχω, θα φυγω! Ολα τα ιερα τερατα ειναι εδω!
Το σωβρακο του αρχηγου ολα τα λεφτα! Εσκομπαρ των Τσοπανηδων, τις ξεφτυλιζεις ετσι! Αλλα δεν εισαι για να σε δειχνουν στις φιλες τους, χανεις σπονσορετς ετσι!
Αφιερωμενο στον Αρχηγο! whois, εισαι ο τεραστιος WHOIS που εχει moto το...θα γινω ο εφιαλτης σας???
Χαιρε τεραστιε Πορνομεταναστη! Συνεχως δικαιωνεσαι! Τους πειραζει???  
Οταν πριν τον ΓΑΒ μιλουσε ο Στελαρας!
Ένας σκύλος και μια γυναίκα
ήταν στο σπίτι μου όλη ζωή
αυτός τα χέρια μου πιστά φιλούσε
κι εσύ, αχάριστη, τον εραστή.
Υ.Γ.Εσύ τρολάρεις και μάλιστα το τελευταίο 3μηνο και βάλε,δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.
Αστον εχει παθει μεγαλη ζημια! Επιασε δουλεια σε τυροκομειο και μετραει τα κασερια! Εγω παω για ματι καθε μερα διπλα στο καζινο! Δεν βλεπεις το τι εχει η παραλια? Εχει  λαλησει κλεισμενος! Σταγονατα σταγονα το μαζευει το γαλα για να παει στον Μαυρο Γατο!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Μαύρη στον ύπνο σου  :2funny:πολλές τσόντες βλέπεις!Βαλκάνιος ΥΠΕΡΨΕΥΤΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ! :2funny:
  Είναι μιά αηδία η αραπίνα μου ρχεται να κάνω εμμετό  :vomit:Kafer lover! :2funny:
   Εχω μια υποψία ότι εσύ και ο Βαλκάνιος ψευταράς είσαι ο RED και οχι ο ΚΜΑΝ οπως λένε το βλέπω από τον τρόπο γραφής.
βλακακο αμα δεν ξερεις ποιος ειμαι μετα απο τοσα χρονια εδω μεσα,σιγουρα το εχεις καψει..
ο πλεζουρας ειμαι που χυνει στην μαπα απο ιδρυσεως του μπου την καθε αναπηρη αμοιβαδα..
ΥΓ..αν διανοηθεις να σκεφτεις οτι μπορεις να παιξεις [size=15pt]αναιμακτα[/size] μαζι μου (οπως εχεις κανει με αλλους) φλασαροντας προσωπικα μου στοιχεια φορα παρτιδα,[size=30pt]σου υποσχομαι δημοσιως[/size],<<<δεν σε απειλω>>> ,τον απολυτη εξαερωση-εξαυλωση σου..
Παιξε με τα αλλα παιδακια τα πουστικα-αναρχιδα παιχνιδακια του ρουφιανακου..ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Μητσαρα μου..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
whois, εισαι ο τεραστιος WHOIS που εχει moto το...θα γινω ο εφιαλτης σας???
αρχιδια μαντολες ειμαι..
απλα εκτος απο πληρη αυτογνωσια εχω στο επακρο ανεπτυγμενο & το ενστικο της αυτοκριτικης-αυτοβελτιωσης..
ο πλεζ ειμαι οπως εγραψα & στον ex-goatfucker..
το moto που αναφερεις ηταν καταλοιπο του στρακιουπου που χρησιμοποιουσε τον κλωνο πριν το "αφεντικο" με μπαναρει με την πλεον αστεια δικαιολογια-αφορμη του αιωνα..
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ & ΚΥΡΙΩΣ ΒΛΑΠΤΕΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
αρχιδια μαντολες ειμαι..
απλα εκτος απο πληρη αυτογνωσια εχω στο επακρο ανεπτυγμενο & το ενστικο της αυτοκριτικης-αυτοβελτιωσης..
ο πλεζ ειμαι οπως εγραψα & στον ex-goatfucker..
το moto που αναφερεις ηταν καταλοιπο του στρακιουπου που χρησιμοποιουσε τον κλωνο πριν το "αφεντικο" με μπαναρει με την πλεον αστεια δικαιολογια-αφορμη του αιωνα..
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ & ΚΥΡΙΩΣ ΒΛΑΠΤΕΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ..
ανα περιοδους(αφου μετα απο κανα 4μηνο με ξεμιουταρει ο ευλογημενος αφεντης μας)κανω το λαθος να γυρναω στον τοπο του εγκληματος & παντα πεφτω στην ιδια λουμπα..
ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ_ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙΑΣΗΣ..
Διαβαζω(γηρασκω αει διδασκομενος) & φλιπαρω..
Ποσο να αντεξω???
Τελικα ξεφωνιζω οποιον μου εχει σπασει τ αρχιδια μεσω των αλλεπαλληλων αναρχιδων ποσταρισματων του,ξανατρωω την "ποινη" μου σαν καθ εξην "κακος" κ ολα τσουλανε ρολογακι ξανα..
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΡΕΝΤ ΕΔΩ ΜΕΣΑ???
Θα τριζουν τα κοκκαλα ολων των αποδημουντων πορνοκομμαντο-εξολοθρευτων..
Α ΡΕ ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ & ΠΙΤΣΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΡΙΚΩΝ..
σας αφηνω να τις μετρησετε εκ νεου μαγκες..
η παρασταση ελαβε τελος..
ΥΓ κριμα που καποια αξιολογα σε γνωσεις μελη αναλισκονται σε γελοιους διαξιφισμους με τον καθε αγαμητο ευνουχισμενο πυρφορο..
ΚΑΜΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ-ΕΘΝΟΣ-ΧΩΡΑ..
ΤΡΑΓΙΚΟ..
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ο πλεζ ειμαι οπως εγραψα & στον ex-goatfucker..
το moto που αναφερεις ηταν καταλοιπο του στρακιουπου που χρησιμοποιουσε τον κλωνο
κοιτα καπου παλια το ειχε παρει το ματι μου αυτο το πλεζ. ενιγουει.
Τωρα δεν ξερω ενα ησουν εσυ, η το στρακιουπου σου, αλλα εδω και τετραμηνο οπως λες, ειχες ποσταρει την ρουμανα με τον δονητη ονλαιν. αρα εσυ εισαι. (εκτος και εισαι διχασμενο κορμι!).
ανα περιοδους(αφου μετα απο κανα 4μηνο με ξεμιουταρει ο ευλογημενος αφεντης μας)...Θα τριζουν τα κοκκαλα ολων των αποδημουντων πορνοκομμαντο-εξολοθρευτων..
Α ΡΕ ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ & ΠΙΤΣΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΡΙΚΩΝ..
Ας ξεραμε που ειναι ο Μαυρος Χαρος και ας πεθαιναμε! Μην ξεχνας ομως η επανασταση αρχισε παραλληλα με την πιατσα και απο το ηρωικο Νοβγκοροντ! Νεο 1821!
υγ.
Ειχες παρει μερος σε σαφαρι γαζελλων ποτε  πισω απο το δημαρχειο?

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
βλακακο αμα δεν ξερεις ποιος ειμαι μετα απο τοσα χρονια εδω μεσα,σιγουρα το εχεις καψει..
ο πλεζουρας ειμαι που χυνει στην μαπα απο ιδρυσεως του μπου την καθε αναπηρη αμοιβαδα..
ΥΓ..αν διανοηθεις να σκεφτεις οτι μπορεις να παιξεις [size=15pt]αναιμακτα[/size] μαζι μου (οπως εχεις κανει με αλλους) φλασαροντας προσωπικα μου στοιχεια φορα παρτιδα,[size=30pt]σου υποσχομαι δημοσιως[/size],<<<δεν σε απειλω>>> ,τον απολυτη εξαερωση-εξαυλωση σου..
Παιξε με τα αλλα παιδακια τα πουστικα-αναρχιδα παιχνιδακια του ρουφιανακου..ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Μητσαρα μου..
Που να ξέρω ποιός είσαι? :2funny: :vomit:νομίζεις ότι ξέρω τον κάθε συχαμένο  :vomit:Σου χρειάζεται ένα άγριο ψεφτίλισμα  :2funny:σιγά μη κλάσεις κάνα αρχήδι  :2funny:Πάντος τώρα που θα πολιτευθώ θα σε έχω υπόψη μου,και όπως ο Πούτιν δεν ξεχνω  :2funny: εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα μαζί σου,υπάρχει η Χρυσή Αυγή γιά κάποιους σαν εσένα  :s&m_1:δεν είσαι στη δικαιοδοσία μου  :2funny:εσύ είσαι ακόμα πιό συχαμένος και από το Σκυλοχάλια  :2funny: συχαίνομαι να σε αγγίξω  :vomit:είσαι μια κινητη αηδία  :vomit: Αυτές οι αραπίνες στη Σωκράτους πηδιόντουσαν γιά 5 ευρώ!Κ'έσύ το περιφανεύεσαι  :jerking:και ο Dirty απειλούσε όταν έμαθα όμως ποιος είναι σταμάτισε να μου κολάει  :2funny:Ενα γερό ρεζίλεμα πάντος το χρειάζεσαι  :2funny:για να σου κωπει η μαγκιά :2funny: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ειχες ποσταρει την ρουμανα με τον δονητη ονλαιν. αρα εσυ εισαι.
Ειχες παρει μερος σε σαφαρι γαζελλων ποτε  πισω απο το δημαρχειο?
δεν ξερω σε τι αναφερεσαι..
μαλλον(ΚΑΤΑ 999,999%),μπερδευεσαι..
το τελευταιο μιουταρισμα το τσακωσα γιατι εκραζα(με στοιχεια,ονοματα,αποδειξεις)τον χαζονταβατζακο καρυπιδη που ενω για κανα 2χρονο γαμουσαμε ολο το σετ της σβετλανας για 50 γιουναν(που ελεγε & ο γνωστος εξωστρακισμενος) ανευ χρονικου περιορισμου,ξαφνου τις προμοταρισε στους αγαμητους βλακες οπως τους αξιζει & εκτοτε οι τιμες(& η ζωη) τραβανε την ανηφορα προς οφελος των μεταμιλφ-προγκιλφ θειαδων & του φτωχομπινεδιαρη γελοιοy pimp..
το τι ειχα-εχω κανει ειναι σε πληστα παλαια μελη γνωστο..
δυστηχως δεν ετυχε να μετασχω στα σαφαρι των τρισμεγιστων πορνοκαταστοφρεων
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κοιτα καπου παλια το ειχε παρει το ματι μου αυτο το πλεζ. ενιγουει.
Τωρα δεν ξερω ενα ησουν εσυ, η το στρακιουπου σου, αλλα εδω και τετραμηνο οπως λες, ειχες ποσταρει την ρουμανα με τον δονητη ονλαιν. αρα εσυ εισαι. (εκτος και εισαι διχασμενο κορμι!).Ας ξεραμε που ειναι ο Μαυρος Χαρος και ας πεθαιναμε! Μην ξεχνας ομως η επανασταση αρχισε παραλληλα με την πιατσα και απο το ηρωικο Νοβγκοροντ! Νεο 1821!
υγ.
Ειχες παρει μερος σε σαφαρι γαζελλων ποτε  πισω απο το δημαρχειο?
Οποιος πηγαινει με αραπίνες κατά 90% τον παίρνει κιόλας οπότε δεν θα παραξενευτώ αν του τον βάζουν με δονητή από πίσω  :2funny:τι αηδία έχει καταντίσει το σά'ι'τ :vomit:ο Σκυλοχάρας μπροστά του είναι Λόρδος! :2funny:
 Ευτυχώς ζω σε μιά χώρα που τέτοιοι συχαμένοι δεν έχουν καμία θέση και αν κάνουν καμιά μαλακία τρώνε ξύλο :2funny: και αυτά που λέει ο Πάνος ότι θα τους δείρει όλους :jerking: είναι λιγάκι δύσκολο γιατί μαζεύοντε καμιά 20αριά  :2funny:μαζί με τους σεκιυριτάδες και βαράνε όλοι μαζί και μετά έρχεται η αστυνομία και τον μαζεύουν κιόλας  :2funny: :2funny: :2funny:.Και δαρμένος και στο τμήμα  :2funny:κάποιοι που έκαναν τους μάγκες εδώ μετά το πρώτο ξύλο έγιναν αρνάκια :2funny:πάτνος στα 26 χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω δει ανθρωπο να φάει ξύλο χωρις λόγο!Ολοι οι Ελληνες κουραδόμαγκες που έφαγαν ξύλο (με πιο προσφατο αυτον με τη φακλάνα) έφταιγαν αυτοί!Εγω τους το ειχα πει ότι θα της αρπάξουν και απορούσα με τους Ρώσσους πως δεν τους πλακώναν στο ξύλο?
 Εγώ θα βγω έξω ας κάτσουν εδώ να βάζουν φώτο από βρωμερές αραπίνες :vomit: :2funny:γέλασα πάντος πολύ με το βρακι του ΚΜΑΝ  :2funny:μοιαζει παρα πολυ ο ΚΜΑΝ  του Χάρη  :2funny: η διαφορα τους ειναι ότι ο Χάρης δε χαλάει καθόλου λεφτα αν και ο Χάρης τους εδινε 3.000 ευρω θα γάμαγε κ'αυτός  :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Που να ξέρω ποιός είσαι? :2funny: :vomit:νομίζεις ότι ξέρω τον κάθε συχαμένο  :vomit:Σου χρειάζεται ένα άγριο ψεφτίλισμα  :2funny:σιγά μη κλάσεις κάνα αρχήδι  :2funny:Πάντος τώρα που θα πολιτευθώ θα σε έχω υπόψη μου,και όπως ο Πούτιν δεν ξεχνω  :2funny: εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα μαζί σου,υπάρχει η Χρυσή Αυγή γιά κάποιους σαν εσένα  :s&m_1:δεν είσαι στη δικαιοδοσία μου  :2funny:εσύ είσαι ακόμα πιό συχαμένος και από το Σκυλοχάλια  :2funny: συχαίνομαι να σε αγγίξω  :vomit:είσαι μια κινητη αηδία  :vomit: Αυτές οι αραπίνες στη Σωκράτους πηδιόντουσαν γιά 5 ευρώ!Κ'έσύ το περιφανεύεσαι  :jerking:και ο Dirty απειλούσε όταν έμαθα όμως ποιος είναι σταμάτισε να μου κολάει  :2funny:Ενα γερό ρεζίλεμα πάντος το χρειάζεσαι  :2funny:για να σου κωπει η μαγκιά :2funny: :2funny: :2funny:
μωρη κουραδα ενα sms στο viber εισαι..
ρωτα πρωτα ρε τελειωμενε πιθηκα..
ΤΟΛΜΑ ΜΩΡΗ ΠΙΝΕΖΑ..
ΥΓ που να ηξερες ποσο καυλωνω με τους βλακες που τσιμπανε το τυρακι..
ΓΕΛΟΙΕ ΚΤΗΝΟΒΑΤΗ ΤΟΛΜΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΙΧΝΟΣ ΑΡΧΙΔΙΩΝ(σιγουρα ανενεργων)ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ πιτσινι σου..
δεν ασχολουμαι αλλο με την απυθμενη βλακεια σου..
εχεις ολα τα facts..
παιξε μπαλιτσα αρχοντα της πουστοεξηγησης..
πως το ειπαμε το ρυακι διπλα απο το ερμιταζ???
εκει θα σε ψαρεψουν κοντοκαραφλε μικροτσουτσουνιδη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μωρη κουραδα ενα sms στο viber εισαι..
ρωτα πρωτα ρε τελειωμενε πιθηκα..
ΤΟΛΜΑ ΜΩΡΗ ΠΙΝΕΖΑ..
ΥΓ που να ηξερες ποσο καυλωνω με τους βλακες που τσιμπανε το τυρακι..
ΓΕΛΟΙΕ ΚΤΗΝΟΒΑΤΗ ΤΟΛΜΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΙΧΝΟΣ ΑΡΧΙΔΙΩΝ(σιγουρα ανενεργων)ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ πιτσινι σου..
δεν ασχολουμαι αλλο με την απυθμενη βλακεια σου..
εχεις ολα τα facts..
παιξε μπαλιτσα αρχοντα της πουστοεξηγησης..
πως το ειπαμε το ρυακι διπλα απο το ερμιταζ???
εκει θα σε ψαρεψουν κοντοκαραφλε μικροτσουτσουνιδη
Αλλος ένας κουραδόμαγκας πίσω από το πληκτρολόγιο  :2funny:που κάνει τον άντρα ενώ τον γαμάνε με δονητές οι αραπίνες  :2funny:Μια γελοιοποίηση τη χρειάζεσαι πάντος γιά να κρυφτείς μετά  :2funny: σαν αρουραίος  :2funny: :2funny: :2funny:Γ'αυτό η Ελλαδα εφτασε εδω που έφτασε με κάτι συχαμένους σαν ε΄σενα  :vomit: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Αλλος ένας κουραδόμαγκας πίσω από το πληκτρολόγιο  :2funny:που κάνει τον άντρα ενώ τον γαμάνε με δονητές οι αραπίνες  :2funny:Μια γελοιοποίηση τη χρειάζεσαι πάντος γιά να κρυφτείς μετά  :2funny: σαν αρουραίος  :2funny: :2funny: :2funny:Γ'αυτό η Ελλαδα εφτασε εδω που έφτασε με κάτι συχαμένους σαν ε΄σενα  :vomit: :2funny:
τι το λες & δεν το κανεις ρε μητσαρα???
ΤΟΛΜΑ..
στα περιξ θα τριγυρναω..
αντε να σε δω κτηνογαμικο μου..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι το λες & δεν το κανεις ρε μητσαρα???
ΤΟΛΜΑ..
στα περιξ θα τριγυρναω..
αντε να σε δω κτηνογαμικο μου..
Αυτό που σε σώζει είναι ότι είμαι πολύ τεμπέλης και βαριέμαι :2funny:ελπίζω κανας ομοιδεάτης μου να σε περιλλάβει και να σε κάνει ρόμπα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom