Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ποιος θα με παραπέμψει στις φωτογραφίες που αναφέρει ο φίλος στο pm να γελάσω με τον καραφλομπιφτέκι πεπονογαμιά; :2funny:

cjn1EZY.jpg


Γράψατε τόσες σελίδες από προχθές και δεν τα βρίσκω..
@Koble????

On topic τώρα,ο Dirty έκανε ίσως το πιο βασικό βήμα.
Όταν έγινα μόνιμος κάτοικος Πράγας,έφαγα ακόμη και γκόμενες που σαν κάτοικο Γερμανίας με είχαν απορρίψει.Μιλάω για τις ίδιες γκόμενες.

Και ο τρόπος δεν ήταν καν να τις επαναπροσεγγίσω.
Με το που άλλαξα στο fb τόπο διαμονής Πράγα και ανέβασα και 2 φωτό,οι περισσότερες επανεμφανιστηκαν μόνες τους.

Φυσικά το να γίνεις μόνιμος σε ένα μέρος,δε σημαίνει πως θα γαμάς αβέρτα.
Βλέπε DRLOVE Πολωνία ή τον γαμάω μόνο πουτάνες-πεπόνια-γάτες στην Αγία..
Ο κανόνας όμως είναι ότι ανεβάζεις κατά πολύ τις πιθανότητές σου.



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποιος θα με παραπέμψει στις φωτογραφίες που αναφέρει ο φίλος στο pm να γελάσω με τον καραφλομπιφτέκι πεπονογαμιά; :2funny:

cjn1EZY.jpg


Γράψατε τόσες σελίδες από προχθές και δεν τα βρίσκω..
@Koble????

O δημητράκης ποστάρει τέτοιες φωτό από τον καθρέφτη του αυτοκινήτου όπου πάει να ψειρίσει το πορτοφόλι της γκόμενας.

index.php



Ενώ εγώ ποστάρω τέτοιες.

FhVVaI.jpg


ή τέτοιες

Ef7TSH.jpg


Vgdctn.jpg


όπου το Balkan χύσι ποτέ δεν πάει χαμένο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.445
Like
7.970
Πόντοι
2.356
ΒΠ ,απο αυτα που εχω δει/ζησει και ειδικοτερα για τις πρωτευουσες χωρων της πρωην Σοβιετιας :

Κισιναου μονιμος ειναι δυο φορες καλυτερα απο τουριστας στο Κιεβο
Κιεβο μονιμος ειναι τρεις φορες καλυτερα απο τουριστας στη Μοσχα
Μοσχα μονιμος ... δεν γινεται καλυτερα πουθενα αλλου

στον τουριστα συμπεριλαμβανεται και αυτος που και τριαντα φορες να ανεβαινει στην ιδια πολη ,οταν καθεται μαξιμουμ ενα δεκαημερο/εικοσαημερο παλι σε αυτην την κατηγορια θα ανηκει.

Αν δεν ημουνα εξι χρονια μονιμος/ημιμονιμος μολδαβια με αδεια παραμονης λογω της εταιρειας που ειχα κανει και με δικο μου διαμερισμα ,τις γκομενες (οχι σπονσορετς και μλκ) που εβγαλα με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ... δεν θα μπορουσα να το κανω με τιποτα εστω και αν ξοδευα τα μαλλιοκεφαλα μου εκει :grin:

Επισης πουτανακια (τεμπελικα και μη) σε τιμες εξευτελιστικες, αφου με την παροδο του χρονου τα κονε που κανεις ειναι απειρα και το ενα τηλεφωνο διαδεχεται το αλλο εν ριπη οφθαλμου.

Βασικη προυποθεση φυσικα να μην εισαι καγκουρας και τσιπης του κερατα ... :grin: :grin: :grin:

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ΒΠ ,απο αυτα που εχω δει/ζησει και ειδικοτερα για τις πρωτευουσες χωρων της πρωην Σοβιετιας :

Κισιναου μονιμος ειναι δυο φορες καλυτερα απο τουριστας στο Κιεβο
Κιεβο μονιμος ειναι τρεις φορες καλυτερα απο τουριστας στη Μοσχα
Μοσχα μονιμος ... δεν γινεται καλυτερα πουθενα αλλου

στον τουριστα συμπεριλαμβανεται και αυτος που και τριαντα φορες να ανεβαινει στην ιδια πολη ,οταν καθεται μαξιμουμ ενα δεκαημερο/εικοσαημερο παλι σε αυτην την κατηγορια θα ανηκει.

Αν δεν ημουνα εξι χρονια μονιμος/ημιμονιμος μολδαβια με αδεια παραμονης λογω της εταιρειας που ειχα κανει και με δικο μου διαμερισμα ,τις γκομενες (οχι σπονσορετς και μλκ) που εβγαλα με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ... δεν θα μπορουσα να το κανω με τιποτα εστω και αν ξοδευα τα μαλλιοκεφαλα μου εκει :grin:

Επισης πουτανακια (τεμπελικα και μη) σε τιμες εξευτελιστικες, αφου με την παροδο του χρονου τα κονε που κανεις ειναι απειρα και το ενα τηλεφωνο διαδεχεται το αλλο εν ριπη οφθαλμου.

Βασικη προυποθεση φυσικα να μην εισαι καγκουρας και τσιπης του κερατα ... :grin: :grin: :grin:

Αυτά αξίζουν αν κάποιος είναι εισοδηματίας.Αν έχεις ας πούμε 5 ακίνητα στην Ελλάδα ή στη Γερμανία,τα νοικιάζεις και τσεπώνεις 3 χιλιάρικα το μήνα,τότε ναι στο Κίεβο είναι καλά.Αλλά αν πας για δουλειά είναι εντελώς διαφορετικά.
Και πάλι εγώ τα 3 χιλιάρικα τα τρώω στο πενθήμερο Κίεβο,οπότε για σπονσορέτς δύσκολα φτάνουν για μήνα.
Αν ρίξεις τα στάνταρ σου και δεχτείς να γαμάς(τζάμπα εννοείται) εξάρια,ΜΙΛΦ κτλ τότε τρως όντως καλά ενώ τον ταξιδιώτη δεν τον συμφέρει να ξοδευτεί στα αεροπορικά,ξενοδοχεία για να γαμάει εξάρια.
Δηλαδή αν ένας σπόνσορας σκάσει Chi και είναι μόνιμος από πού κι ως πού θα ξοδέψει λιγότερα από έναν τουρίστα?Το ίδιο και Carribean.
Η διαφορά είναι μόνο οτι μπορείς να περιμένεις μέχρι να σκάσει κάτι καλό και οικονομικό από τα σάιτς ενώ ο τουρίστας έχει το άγχος των λίγων ημερών και πληρώνει όσο όσο,δεν μπορεί να περιμένει και να κρατάει τα λεφτά του αλλιώς πάει η εκδρομή άπατη.
Κατά τη γνώμη μου για σπόνσορες το πιο καλό είναι να σκας τακτικά με αξιόλογα πακέτα π.χ. τριχίλιαρο για πενθήμερο τουτέστιν πεντακοσάρα τη μέρα κάθε μήνα ή κάθε δίμηνο οπότε έχεις ένα στόλο από σπονσορέτς που συντηρείς και ανανεώνεις τακτικά.Αυτή ήταν αξία του Κιέβου μέχρι που μας γάμησε η φρι βίζα και έφυγαν όλες οι μουνάρες να τα αρπάξουν από τους Ευρώψωλους.Πάει η άλλη τρίμηνο στο Ρωμαίο Ιταλία και κάνει μπάζα αρκετή για να ξεχειμωνιάσει τι να τους κάνει τους τουριστογαμπρούς?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
O δημητράκης ποστάρει τέτοιες φωτό από τον καθρέφτη του αυτοκινήτου όπου πάει να ψειρίσει το πορτοφόλι της γκόμενας.

Την στήνει μπροστά από το αυτοκίνητο και πλησιάζει όσο πιο κοντά γίνεται τις περαστικές για να φανεί στην κάμερα ότι έχει γκόμενα; :2funny:

Άσε,μου έβαλαν χέρι να μην τον κάνω μπούλινγκ,αν και τους είπα ότι ο πεπόνιας δεν νιώθει μέσα στη celebrity παράνοιά του..

Ενώ εγώ ποστάρω τέτοιες.

Έχοντας δει και φάτσα Σλοβάκας,ένα έχω να πω:ΕΥΓΕ!

Εν τω μεταξύ είναι σατανικό αυτό που τις πηγαίνεις εκτός έδρας,τις δίνεις την ψευδαίσθηση της ελευθερίας,ενώ τις ελέγχεις με την παροχή ρευστού.
Εγώ θα πλακωνόμουν με αυτόν που της έκανε καμάκι και δύο σενάρια υπάρχουν:
α)Θα καταλήγαμε στο τμήμα
β)Θα στράβωνε η γκόμενα

Και στις δύο περιπτώσεις εκείνο το βράδυ,δε θα γαμούσα,been there done that.

Σε αυτό που έκανες υπάρχουν όμως και τα εξής ρίσκα:
α)Nα πέσει σε 35άρη που έχει περισσότερο κασέρι από εσένα
β)Να φέρεις γκόμενα που θα βρει 100 διαφορετικούς λόγους,για να μην σου κάτσει τελικά.Από αδιαθεσία,μέχρι ότι άλλη δικαιολογία.Σε διάστημα 3 ημερών μπορεί να το κάνει και να την βγάλεις με κανά φάσωμα,μαλακία,πίπα το πολύ.

Πάντως καταλαβαίνω τον φίλο του Glock.
Και εγώ αν σε έβλεπα με τη Σλοβάκα θα της την έπεφτα μπροστά σου.
Γιατί να μην το κάνω;
Γιατί να υπακούσω σε κοινωνικές νόρμες,ενώ έχω το πάνω χέρι εκ φύσεως;
Τις κοινωνικές νόρμες τις εφηύραν οι χέστες και οι αδύναμοι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Μια ερωτηση προς κμαν κ βπ.. Τι δουλεια κανετε Μεινε Χερρεν?
Για να ειμαι ειλικρινής νομίζω οτι υπαρχει κάποιο κενο σε αυτο...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΒΠ ,απο αυτα που εχω δει/ζησει και ειδικοτερα για τις πρωτευουσες χωρων της πρωην Σοβιετιας :

Κισιναου μονιμος ειναι δυο φορες καλυτερα απο τουριστας στο Κιεβο
Κιεβο μονιμος ειναι τρεις φορες καλυτερα απο τουριστας στη Μοσχα
Μοσχα μονιμος ... δεν γινεται καλυτερα πουθενα αλλου

στον τουριστα συμπεριλαμβανεται και αυτος που και τριαντα φορες να ανεβαινει στην ιδια πολη ,οταν καθεται μαξιμουμ ενα δεκαημερο/εικοσαημερο παλι σε αυτην την κατηγορια θα ανηκει.

Αν δεν ημουνα εξι χρονια μονιμος/ημιμονιμος μολδαβια με αδεια παραμονης λογω της εταιρειας που ειχα κανει και με δικο μου διαμερισμα ,τις γκομενες (οχι σπονσορετς και μλκ) που εβγαλα με γκαπ εικοσαετιας και βαλε ... δεν θα μπορουσα να το κανω με τιποτα εστω και αν ξοδευα τα μαλλιοκεφαλα μου εκει :grin:

Επισης πουτανακια (τεμπελικα και μη) σε τιμες εξευτελιστικες, αφου με την παροδο του χρονου τα κονε που κανεις ειναι απειρα και το ενα τηλεφωνο διαδεχεται το αλλο εν ριπη οφθαλμου.

Τάσο εγώ εμπειρία μονιμότητας έχω μόνο από Τσεχία και θα έγραφα ακριβώς τα ίδια με όσα έγραψες.
Η μονιμότητα δίνει στις γκόμενες την ψευδαίσθηση ότι έχουν "προοπτική" μαζί σου.

Όσο για τα πουτανάκια,με τα κατάλληλα κονέ,κάνεις πράγματα ανήκουστα για τα ελληνικά δεδομένα.

Βασικη προυποθεση φυσικα να μην εισαι καγκουρας και τσιπης του κερατα ... :grin: :grin: :grin:

Ή αιώνια θλιμμένος ή κολλημένος video gamer ή αργόστροφος ή ένα σωρό άλλα πράγματα που και στο Playboy Mansion να σε βάλουν,δε γαμάς..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μια ερωτηση προς κμαν κ βπ.. Τι δουλεια κανετε Μεινε Χερρεν?
Για να ειμαι ειλικρινής νομίζω οτι υπαρχει κάποιο κενο σε αυτο...

Τα έχω γράψει εγώ..
Ελλάδα δίδασκα σε ΤΕΙ,μάζεψα διδακτική εμπειρία για να διδάξω στο Πανεπιστήμιο,
αλλά με φάγανε μπαμπέσικα τα κομματόσκυλα(έβαλε ένας σύριζας καθηγητής την κόρη του αντί για μένα) και βρήκα το δίκιο μου στη Γερμανία,στο ίδιο αντικείμενο.
Παρέχω και κάτι μαύρες υπηρεσίες σε ιδιώτες,πάντα στο αντικείμενό μου.
Και κάτι ψιλά βγαίνουν από μια μουσική δραστηριότητα με μια μπάντα(πλέον αραιά και που, για γεωγραφικους λόγους).


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Την στήνει μπροστά από το αυτοκίνητο και πλησιάζει όσο πιο κοντά γίνεται τις περαστικές για να φανεί στην κάμερα ότι έχει γκόμενα; :2funny:

Άσε,μου έβαλαν χέρι να μην τον κάνω μπούλινγκ,αν και τους είπα ότι ο πεπόνιας δεν νιώθει μέσα στη celebrity παράνοιά του..

Έχοντας δει και φάτσα Σλοβάκας,ένα έχω να πω:ΕΥΓΕ!

Εν τω μεταξύ είναι σατανικό αυτό που τις πηγαίνεις εκτός έδρας,τις δίνεις την ψευδαίσθηση της ελευθερίας,ενώ τις ελέγχεις με την παροχή ρευστού.
Εγώ θα πλακωνόμουν με αυτόν που της έκανε καμάκι και δύο σενάρια υπάρχουν:
α)Θα καταλήγαμε στο τμήμα
β)Θα στράβωνε η γκόμενα

Και στις δύο περιπτώσεις εκείνο το βράδυ,δε θα γαμούσα,been there done that.

Σε αυτό που έκανες υπάρχουν όμως και τα εξής ρίσκα:
α)Nα πέσει σε 35άρη που έχει περισσότερο κασέρι από εσένα
β)Να φέρεις γκόμενα που θα βρει 100 διαφορετικούς λόγους,για να μην σου κάτσει τελικά.Από αδιαθεσία,μέχρι ότι άλλη δικαιολογία.Σε διάστημα 3 ημερών μπορεί να το κάνει και να την βγάλεις με κανά φάσωμα,μαλακία,πίπα το πολύ.

Πάντως καταλαβαίνω τον φίλο του Glock.
Και εγώ αν σε έβλεπα με τη Σλοβάκα θα της την έπεφτα μπροστά σου.
Γιατί να μην το κάνω;
Γιατί να υπακούσω σε κοινωνικές νόρμες,ενώ έχω το πάνω χέρι εκ φύσεως;
Τις κοινωνικές νόρμες τις εφηύραν οι χέστες και οι αδύναμοι.

Εγώ πάντα παίρνω το ρίσκο.Η γκόμενα περπατάει σε τεντωμένο σκοινί.Δεν ξέρει ποτέ πόσο την παίρνει,πόσο μακριά μπορεί να φτάσει.Την αφήνω πάντα σε αμφιβολία.
Εντάξει η προσφορά είναι προκλητική αλλά τέτοια που δεν μπορεί να αρνηθεί,σε γνώρισα πριν 4 χρόνια στο αεροδρόμιο,δε σε ξαναείδα από τότε,σου προτείνω τζαμπέ κυριλέ διακοπές Σαντορίνη,με το που λέει ναι ουσιαστικά έχει αποδεχτεί το deal.Πληρωμένες διακοπές με αντάλλαγμα το μουνί.
Αλλά μετά παίζει η ψυχολογία της γυναίκας,ναι την έχεις εγκλωβίσει να κοιμάται μαζί σου,εξαρτάται αποό εσένα άρα δεν μπορεί να κάνει κόνξες,τα έχει όλα αποδεχτεί υποσυνείδητα οτι θα τα κάνει αλλά οι γκόμενες είναι ασταθείς και υπάρχει το στοιχείο της έκπληξης.Υστερα μπορεί να επαναστατήσουν άμα σε δουν αργότερα σα στενό κορσέ οτι τις έχεις εκλωβίσει,οι γκόμενες θέλουν ελευθερία κινήσεων όχι καταναγκασμό.

Π.χ. την πας σε κυριλέ μέρος με ιδιοκτήτες γιωτ,male models,καμάκια και σφίχτες να κυκλοφορούν παντού οπότε σκέφτεται τι κάνω εγώ με το μπάμια?Εγώ είμαι για παραπάνω.Οι γκόμενες συνεχώς επαναυπολογίζουν και τεστάρουν την αξία τους.
Οπότε είναι θέμα χειρισμού,να δείξεις οτι χωρίς εσένα είναι μηδέν,δε μετράει χρωστάει στην άπειρη γενναιοδωρία σου και ανετιά σου που βρέθηκε εκεί και ως ανώτερος άρχων,άνετος δεν κάθεσαι να δίνεις σημασία αν τσιλιμπουρδίζει εδώ και εκεί όπως η φύση της το επιτάσσει να ψάχνει δηλαδή συνεχώς για τον καλύτερο.
Σε στυλ πήγαινε σε όποιον θες στο τέλος στον πούτσο μου θα κάτσεις γιατί εγώ είμαι ο καλύτερος.Είναι νομοτελειακό.Είναι στημένο σκηνικό πρέπει να ελέγχεις όλες τις παραμέτρους.
Και όλα να τα ελέγχεις πάντα κάτι μπορεί να πάει στραβά μπορεί π.χ. να πιεις ένα νοθευμένο ξύδι στο μαγαζί που σε κέρασε ο ανταγωνιστής και να γίνεις λιώμα και να χάσεις τον έλεγχο,η ικανότητα να διατηρείς το πάνω χέρι ακόμα και στις πιο αντίξοες συνθήκες στη μέγιστη πίεση και με το κοινό εναντίον σου είναι σημαντική ιδιότητα του παίκτη.

Δηλαδή την πάω στην αρένα όπου θα συγκρουστώ με το σκουλαρικά τρέντυ μπάρμαν,το σφίχτη και το φραγκάτο,θα λιώσω όλα τα καμάκια για να δείχω την άπειρη υπεροχή μου.Κάπως έτσι είναι το concept,αρκεί να ελέγχεις όλες τις παραμέτρους γιατί οι άλλοι κοιτάνε και αυτοί να πάρουν μεζέ και θεωρούν προκλητικό να σε βλέπουν με τέτοια γκόμενα ενώ αυτοί πιστεύουν οτι είναι κλάσεις ανώτεροι.Είναι πώς δουλεύει το παίγνιο.
Ενας Βαλκάνιος βέβαια δε χάνει ποτέ,η υπεροχή μας είναι τεράστια,δεν υπάρχει αυτό.
Σαντορίνη π.χ. υπήρχαν ένα σωρό κυριλέ πριβέ κοκταίηλ μπαρς με φοβερά κοκταίηλ στα 15 ευρώ η γκόμενα θα τρελαινόταν αλλά εγώ την έφερα στην αρένα του Koo club με τα σκατά κοκταίηλ και τον ανταγωνισμό από τα διεθνή καμάκια για να επιβεβαιώσω την υπεροχή μου.Εγινε λιώμα από τα ξύδια,καύλωσε με τους χορούς με τα καμάκια και τα Αμερικάνια,τράβηξα και έναν πούτσο στο τέλος στο δωμάτιο.
Ετσι γίνεται πάντα αφήνω τους σφίχτες,τα καμάκια και τους φραγκάτους να την καυλώνουν για να ρίξω κανά πούτσο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μια ερωτηση προς κμαν κ βπ.. Τι δουλεια κανετε Μεινε Χερρεν?
Για να ειμαι ειλικρινής νομίζω οτι υπαρχει κάποιο κενο σε αυτο...

Με αφορμή αυτό που ρώτησες,εννοείται ότι ο μέσος μισθωτός πορνομετανάστης,
αν δε βγάζει και μαύρα ή γενικά εξτραδάκια,ούτε του kman τα κόλπα μπορεί να κάνει,ούτε να πετάγεται Πράγα,Αγία..

Ένα FKK το δίμηνο και αν...

Eξαίρεση αποτελούν όσοι έχουν κερδοφόρες επιχειρήσεις.

Αυτά,απλά για να μην κοροϊδεύουμε τον κόσμο.
1050 ευρώ ενοίκιο ζεστό πληρώνω,για δυάρι.
Χωρίς τα μαύρα λεφτά,θα βαρούσα τίποτα μαλακίες με τις γυμνίστριες του Englischer Garten.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με αφορμή αυτό που ρώτησες,εννοείται ότι ο μέσος μισθωτός πορνομετανάστης,
αν δε βγάζει και μαύρα ή γενικά εξτραδάκια,ούτε του kman τα κόλπα μπορεί να κάνει,ούτε να πετάγεται Πράγα,Αγία..

Ένα FKK το δίμηνο και αν...

Eξαίρεση αποτελούν όσοι έχουν κερδοφόρες επιχειρήσεις.

Αυτά,απλά για να μην κοροϊδεύουμε τον κόσμο.
1050 ευρώ ενοίκιο ζεστό πληρώνω,για δυάρι.
Χωρίς τα μαύρα λεφτά,θα βαρούσα τίποτα μαλακίες με τις γυμνίστριες του Englischer Garten.

Αυτά τα κάνουν λίγοι.Για να βγάλεις λεφτά Δύση με την προσωπική σου εργασία πρέπει να φτύσεις αίμα αφού μεγάλο ποσοστό από αυτό που δουλεύεις πάει για τους ψωλάδες.Στο μετανάστη από το Νότο άντε να αφήσει ο Γερμανός τις 3 ώρες εργασίας από τις οχτώ που δουλεύει και πολύ του είναι.Τα άλλα τα πληρώνεις σα φόρους,ασφαλιστικές εισφορές για να παίρνουν συντάξεις οι παππούδες κτλ.
Οπότε να φτύνει ο άλλος αίμα,να του τρώνε το 60% σε φόρους,εισφορές,το 20% σε ενοίκια και να έχει παρόλα αυτά τη θέληση να γαμάει στο μπλοκ χρειάζεται τρελλό κόλλημα στις ανάγκες του πούτσου.Ενα 1% το πολύ είναι τόσο φανατικοί,οι υπόλοιποι συμβιβάζονται με μια χοντρή Γερμανίδα ή μια απελπιστική Ελλεεινίδα,δεν έχουν ούτε καν την ενέργεια να φύγουν από την πόλη τους λόγω ξεπατώματος,δε μιλάμε για μπλοκ και γούστα εκεί ούτε καν.
Αυτά είναι για φανατικούς αμάσητους,κωλοπετσωμένους βαλκανιοπουτσιστές,άτομα που ο πούτσος τους έχει καταλάβει το 90% της πνευματικής λειτουργίας.Οι άλλοι απλώς συμβιβάζονται στα PC(politically correct).
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά στη Δύση ισχύει ο καταμερισμός της εργασίας.Δηλαδή π.χ. έχουμε
1.Εναν καλό στο καμάκι και στο μπλα μπλα αλλά χάλια στο γαμήσι
2.Εναν ωραίο σχεσάκια αλλά χάλια στο χορό
3.Ενα φοβερό χορευτή που δεν ξέρει να μιλήσει
4.Ενα φοβερό γαμιά που λέει χοντράδες στις γκόμενες
Βάσει του καταμερισμού της εργασίας θα έπρεπε ο καμάκιας να ανοίγει τις γκόμενες,να ακολουθεί ο ωραίος,σχεσάκιας να τις πείθει,μετά ο χορευτής να τις καυλώνει με το χορό και τέλος να τις γαμάει ο γαμιάς.
Ομως το μοντέλο Delegation του δυτικού κόσμου δεν ισχύει στο καμάκι όπου πρέπει να είσαι και κάμακας και ωραίος και χορευτής και παίχτης και γαμιάς ταυτόχρονα.Οπότε μπορείς ουσιαστικά να τους εξουδετερώσεις όλους αφού κανείς δεν μπορεί να είναι τέλειος σε όλα τα σημεία.
Αυτό είναι κάπως το μοντέλο σκέψης πρέπει να βρίσκεις τις τρύπες των αντιπάλων και να εισχωρείς από τα σημεία που είσαι ισχυρός χωρίς να φαίνονται τα σημεία που είσαι αδύναμος.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτά τα κάνουν λίγοι.Για να βγάλεις λεφτά Δύση με την προσωπική σου εργασία πρέπει να φτύσεις αίμα αφού μεγάλο ποσοστό από αυτό που δουλεύεις πάει για τους ψωλάδες.Στο μετανάστη από το Νότο άντε να αφήσει ο Γερμανός τις 3 ώρες εργασίας από τις οχτώ που δουλεύει και πολύ του είναι.Τα άλλα τα πληρώνεις σα φόρους,ασφαλιστικές εισφορές για να παίρνουν συντάξεις οι παππούδες κτλ.
Οπότε να φτύνει ο άλλος αίμα,να του τρώνε το 60% σε φόρους,εισφορές,το 20% σε ενοίκια και να έχει παρόλα αυτά τη θέληση να γαμάει στο μπλοκ χρειάζεται τρελλό κόλλημα στις ανάγκες του πούτσου.Ενα 1% το πολύ είναι τόσο φανατικοί,οι υπόλοιποι συμβιβάζονται με μια χοντρή Γερμανίδα ή μια απελπιστική Ελλεεινίδα,δεν έχουν ούτε καν την ενέργεια να φύγουν από την πόλη τους λόγω ξεπατώματος,δε μιλάμε για μπλοκ και γούστα εκεί ούτε καν.
Αυτά είναι για φανατικούς αμάσητους,κωλοπετσωμένους βαλκανιοπουτσιστές,άτομα που ο πούτσος τους έχει καταλάβει το 90% της πνευματικής λειτουργίας.Οι άλλοι απλώς συμβιβάζονται στα PC(politically correct).
Αρχηγέ ποτέ δεν έχει πει τη δουλειά σου, ούτε και χρειάζεται! Αλλά έχεις δώσει το πλαίσιο της επαγγελματικής σου σχέσεις με τους Γερμανούς! Να φανταστώ πως είσαι η "βεντέτα" στη δουλειά σου?
Αυτός που δίνει λύσεις και όλοι οι ανώτεροι δεν τον πάνε αλλά τον έχουν ανάγκη? Δηλαδή θέλουν να σε διώξουν διότι δεν ανέχονται την ανωτερότητα αλλά αν το κάνουν δεν θα βρούν αντικαταστάτη ενώ εσύ μπορείς αμέσως να βρεις θέση?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ ποτέ δεν έχει πει τη δουλειά σου, ούτε και χρειάζεται! Αλλά έχεις δώσει το πλαίσιο της επαγγελματικής σου σχέσεις με τους Γερμανούς! Να φανταστώ πως είσαι η "βεντέτα" στη δουλειά σου?
Αυτός που δίνει λύσεις και όλοι οι ανώτεροι δεν τον πάνε αλλά τον έχουν ανάγκη? Δηλαδή θέλουν να σε διώξουν διότι δεν ανέχονται την ανωτερότητα αλλά αν το κάνουν δεν θα βρούν αντικαταστάτη ενώ εσύ μπορείς αμέσως να βρεις θέση?

Ακριβώς.Παραείμαστε καλοί για να μας διώξουνε.Ενας Βαλκάνιος έχει πάντα το πάνω χέρι.Είναι η adaptive προοπτική.Πάντα είμαστε στον πυρήνα,ξέρουμε τι παίζει,είμαστε ο go to the guy,το άτομο που θα πάρει τις ζόρικες αποφάσεις και θα δώσει τις λύσεις για να μην εκτεθούν οι ανώτεροι.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Γενικά στη Δύση ισχύει ο καταμερισμός της εργασίας.Δηλαδή π.χ. έχουμε
1.Εναν καλό στο καμάκι και στο μπλα μπλα αλλά χάλια στο γαμήσι
2.Εναν ωραίο σχεσάκια αλλά χάλια στο χορό
3.Ενα φοβερό χορευτή που δεν ξέρει να μιλήσει
4.Ενα φοβερό γαμιά που λέει χοντράδες στις γκόμενες
Βάσει του καταμερισμού της εργασίας θα έπρεπε ο καμάκιας να ανοίγει τις γκόμενες,να ακολουθεί ο ωραίος,σχεσάκιας να τις πείθει,μετά ο χορευτής να τις καυλώνει με το χορό και τέλος να τις γαμάει ο γαμιάς.
Ομως το μοντέλο Delegation του δυτικού κόσμου δεν ισχύει στο καμάκι όπου πρέπει να είσαι και κάμακας και ωραίος και χορευτής και παίχτης και γαμιάς ταυτόχρονα.Οπότε μπορείς ουσιαστικά να τους εξουδετερώσεις όλους αφού κανείς δεν μπορεί να είναι τέλειος σε όλα τα σημεία.
Αυτό είναι κάπως το μοντέλο σκέψης πρέπει να βρίσκεις τις τρύπες των αντιπάλων και να εισχωρείς από τα σημεία που είσαι ισχυρός χωρίς να φαίνονται τα σημεία που είσαι αδύναμος.
δωρεαν μαθηματα ζωης για λιγους..
πολλοι διαβαζουν,ελαχιστοι εμπεδωνουν..
case study εισαι..
ΚΑΚΩΣ ΧΑΡΑΜΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΥΓ ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ,ΧΥΣΕ ΤΟΝ ΚΟΥΦΟ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ Κ ΚΑΤΟΥΡΑΤΟΝ ΣΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
O δημητράκης ποστάρει τέτοιες φωτό από τον καθρέφτη του αυτοκινήτου όπου πάει να ψειρίσει το πορτοφόλι της γκόμενας.

index.php



Ενώ εγώ ποστάρω τέτοιες.

FhVVaI.jpg


ή τέτοιες

Ef7TSH.jpg


Vgdctn.jpg


όπου το Balkan χύσι ποτέ δεν πάει χαμένο.
Βάλε και κάμια άλλη!Μιά το χρόνο γαμάς!Μαζεύεις λεφτά όλο το χρόνο γιά να γαμίσεις μία μιά φορά το χρόνο και να βγάλει τα έξοδα της γιά ένα χρόνο στην υγειά του κορό'ι'δου!
 Πάρε και χύσια  :2funny:.
 Το κακό είναι ότι οι φουκαράδες που ήρθαν εδώ γιά να βγάλουν λεφτά έφυγαν Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον και δεν έχω με τι να γελάσω :2funny:πάντος και αυτοί θα μπορούσαν αν ήθελαν να βάλουν φώτο από τίντερ και να πούνε ότι γαμάνε  :2funny:Ο ένας που έμενε σε ένα δωμάτιο 13 τετραγωνικα με τη γυναικα του (στο αλλο δωματιο ηταν η μανα της και η γιαγια της) έβαζε κατι φωτο με θεα απο κατι κτηρια ή καμια φωτο με θεα την πολη και την ανέβαζε στο facebook  :2funny:.
 Πάντος έχω να παραδεχτώ ότι σε σχέση με αυτους τους φουκαράδες είσαι κλάσεις ανώτερος!Υπαρχει βεβαια και η παροιμία στους τυφλούς ο μονοφθαλομος βασιλευει  :2funny:.Εσύ δεν είσαι όπως αυτοί τελείως άφραγκος μπορεί γιά τους Γερμανους να είσαι ότι γιά τους Ελληνες οι Πακιστανοι αλλά σε σχέση με αυτους εδω εισαι θεός!Μπορεί να χρειάζεται να δώσεις 3.000 Ευρώ γιά να βρεις γκόμενα και να εχεις γυναικια συντροφιά αλλά αυτους εδώ έχει να τους αγγιξει γυναικιο χέρι από τη νονά τους στη βάπτιση τους  :2funny:.Εσυ τουλάχιστον γαμάς κανονικά και δεν βάζεις φώτο από το προφίλ από γκόμενες και να λες ότι της γάμησες :2funny:
 

Συνημμένα

  • 6z64t7FMF7Q.jpg
    6z64t7FMF7Q.jpg
    222,1 KB · Εμφανίσεις: 35
  • g1hrLPHPZuo.jpg
    g1hrLPHPZuo.jpg
    226,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Q6JH3tcdU6k.jpg
    Q6JH3tcdU6k.jpg
    333 KB · Εμφανίσεις: 40
  • aokfed4JOr8.jpg
    aokfed4JOr8.jpg
    242,1 KB · Εμφανίσεις: 34
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ακριβώς.Παραείμαστε καλοί για να μας διώξουνε.Ενας Βαλκάνιος έχει πάντα το πάνω χέρι.Είναι η adaptive προοπτική.Πάντα είμαστε στον πυρήνα,ξέρουμε τι παίζει,είμαστε ο go to the guy,το άτομο που θα πάρει τις ζόρικες αποφάσεις και θα δώσει τις λύσεις για να μην εκτεθούν οι ανώτεροι.

Αρχηγέ,πιστεύω ότι γενικά στη ζωή,ουδείς αναντικατάστατος.
Ειδικά όταν μιλάμε για νορμάλ δουλειές,γιατί ούτε αρχικουμάντα στο CERN είμαστε,ούτε κρέμεται το μέλλον της Γερμανίας από τα αρχίδια μας..

Αυτό που προσφέρουμε στους Γερμανούς,είναι μια διαφορετική προσέγγιση των πραγματων, που εμείς λόγω "διαπαιδαγώγησης" και ρίζας διαθέτουμε,ενώ εκείνοι για τον ίδιο λόγο όχι...
Αυτοί έχουν άλλα καλά..

Για αυτό μας θέλουν.
Μας φορτώνουν και τα δικά τους γαμήσια για να ψωλάρουν αυτοί καλύτερα.
Μας λες δηλαδή και προνομιούχους χαμάληδες πολυτελείας  :grin:

Οι εκδρομές στα Σλαβικά μουνολίβαδα,γίνονται εξαιτίας του γεγονότος ότι είμαστε ένα καλό γρανάζι μεν,που όμως αν κλατάρει το σύστημα θα λειτουργήσει αυτόβουλα και θα σώσει τη φάση.
Και η ανταμοιβή μας είναι τα εξτραδάκια που καταθέτουμε ευλαβικά στα Σλαβικά ροζ μουνάκια.

Κοντολογίς,την όποια υπεραξία μας,αντί να την καταθέσουμε στην τράπεζα,εμείς πάμε ανατολικά και την καταθέτουμε στη Σλαβική μούναμπανκ.


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ακριβώς.Παραείμαστε καλοί για να μας διώξουνε.Ενας Βαλκάνιος έχει πάντα το πάνω χέρι.Είναι η adaptive προοπτική.Πάντα είμαστε στον πυρήνα,ξέρουμε τι παίζει,είμαστε ο go to the guy,το άτομο που θα πάρει τις ζόρικες αποφάσεις και θα δώσει τις λύσεις για να μην εκτεθούν οι ανώτεροι.
Ακριβώς!!! Οι Γότθοι έχουν ελάχιστα τέτοια άτομα! Οι πιο πολλοί ατομικά είναι για τη γραμμή παραγωγής! Για να ρυθμίζονται και να χειρίζονται τον αυτόματο πιλότο! Πρωτοβουλία 0! Δεν χρειάζεται εξάλλου! Όσοι βορειοευρωπαίοι έχουν ένα κλικ μυαλό παραπάνω απο το μέσο όρο που είναι ελάχιστοι,ένα 5-10% του πληθυσμού, είναι και αυτοί που όλοι θαυμάζουν οικονομικά και ονειρεύονται να γίνουν! Οι άλλοι είναι για μπυρόνια στα  keller ή συνταξιούχοι! Όσο για τους μετανάστες έχουν γέλιο που ακούνε τους μισθούς και νομίζουν πως είναι υψηλοί...
Οι μοναδικοί σοβαροί αντίπαλοι σε αυτές τις χώρες είναι οι ...Εβραίοι... Αυτοί είναι απλησίαστοι στη Γερμανία! Στις εταιρίες τους έχουν τα Γερμανάκια σαν σκλάβους και τους ξεφτιλίζουν κυριολεκτικά...      
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
τι ειναι αυτα ρε τιτανα???
στερεψες???
αυτες δεν ειναι φωτο για δημοσιευση..
ο 5χρονος γιος μου χυνει περισσοτερο..
σε εκνευριζει ο βαλκανιος κ παθαινεις κοκομπλοκο???
 

Συνημμένα

  • Parta.jpg
    Parta.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Parta00.jpg
    Parta00.jpg
    46,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Parta01.jpg
    Parta01.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 39

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βάλε και κάμια άλλη!Μιά το χρόνο γαμάς!Μαζεύεις λεφτά όλο το χρόνο γιά να γαμίσεις μία μιά φορά το χρόνο και να βγάλει τα έξοδα της γιά ένα χρόνο στην υγειά του κορό'ι'δου!
 
ä

Μία το χρόνο?Αυτές μόνο γάμησα το 2018.

Q4NHRG.jpg


TIaQto.jpg


Ic6X0v.jpg


zezTBT.jpg


XB2fb0.jpg


ON36Fb.jpg


dFuIIL.jpg


7LZX3H.jpg


BvbOwf.jpg



lcv3W4.jpg


qbbOTR.jpg


XWC0j8.jpg



DgHJ7S.jpg


κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom