Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Μπορεις να θυμηθεις πανω κατω τι έλεγε το μυνημα?
ps: κατι τετοια κανουν το φορουμ να αξιζει, και κυριως για αυτους που διαβαζουν χωρις να γράφουν

Στα ξένα φόρουμ ανταλάσουν πληροφορίες, ακόμα και στο forum του Roosh. Εδώ το θέμα έχει γίνει να αποδείξει ο καθένας ότι γαμάει και οι άλλοι να αποδείξουν ότι δε γαμάει (αυτό και αν είναι...) και τρέχα γύρευε. Τα online forum είναι για ανταλλαγή πληροφορίών,

ΥΓ: Από αυτά που γράφει ο καθένας, όποιος έχει μυαλό καταλαβαίνει αν γαμάει, τι γαμάει και με ποιούς τρόπους...
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Επειδη παρατηρω την συνομιλια και πολλοι λετε για 8αρια,9αρια και μεθοδους

Ειναι σαν ενας εργολαβος να προσπαθει να φτιαξει τον τελευταιο οροφο με την απιστευτη θεα χωρις να εχει ριξει τα μπετα,δεν γινεται

Εδώ φίλε γίνονται δύο ειδών κουβέντες: κάποιοι (λίγοι) προσπαθούν να ανταλλάξουν πληροφορίες, εμπειρίες, απόψεις κτλ και άλλοι κάνουν διαγωνισμό (εξαιρείται ο kman που κάνει και τα 2 λόγω αξιώματος τσομπάνη) Άμα θες να μπεις στην 1η κουβέντα και έχεις κάτι να πεις, μπες, άμα θες να μπεις στη 2η σε παραπέμπω στο Δημητράκη...

ΥΓ2. Μπράβο για τη φάση με τις γκόμενες που ήταν στο τραπέζι με τους Τούρκους, εκανες καλά που δε μάσησες και πήγες. Μήπως όμως μπορούσες να έχεις κάνει κάτι καλύτερο?

ΥΓ3. Όπως λες για τον ΒΠ, από αυτά που γράφει ο καθένας εδώ φαίνεται ποιός ξέρει (και γαμάει) και ποιός είναι άσχετος.

 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ναι,είναι καλή επιλογή γιατί έχει ξενοδοχεία τετράστερα,πεντάστερα σε λογικές τιμές(αρχίδια πεντάστερα είναι βέβαια) ενώ Φηρά με τα ίδια λεφτά νοικιάζεις χεζουλέ.
Βέβαια το βράδυ τον πίνεις αφού περιμένεις σα μαλάκας το ταξί στην ουρά με άλλους 20 να γυρίσεις πισω.Το νησί έχει μόνο 20 ταξιά νομίζω,είναι τα γνωστά κυκλώματα.Οπότε κερδίζεις από το ξενοδοχείο αλλά τα σκας στο ταξί.
Και οι παραλίες πολύ μέτριες Σαντορίνη σε σχέση με Μύκονο,οι γκόμενες όμως τρελαίνονται με το σκηνικό.
Ρεστωράν έχει καλά στην Οία αλλά πρέπει να κλείσεις.Οι γκόμενες τρώνε πάντα ψαρικά και πίνουν μπουκάλι κρασί οπότε υπολογίζεις την εκατοπενηντάρα στο ρεστωράν μίνιμουμ εάν έχει θέα στην Καλδέρα.
Αλλά για να δελεάσεις οχτάρι,εννιάρι παίζουν μόνο Μύκονος,Σαντορίνη,Ρόδος.Τα άλλα νησιά δεν τα ξέρουν,θέλουν τα διάσημα τα high class.Ρόδσο,Κρήτη είναι πολύ χαμηλότερες οι τιμές από Σαντορίνη,Μύκονο δηλαδή με 100-150 ευρώ βρίσκεις καλό ξενοδοχείο.


Εγώ έχω άλλη τακτική τώρα πια και δεν πληρώνω πολλά. Αλλά θα συμφωνήσω παλαιότερα είχα δώσει τοσα και περισσότερα για πραγματικά ωραίες κοπέλες και φυσικά δεν είναι τυχαίο το (με τον παρά μου και την κυρά μου).

 
D

dude901123

Επισκέπτης
Έχει συννεφιά σήμερα;-)

Da.. Το βράδυ μάλλον βροχή.
Θα πάω να τριγυρίσω Arsenalnaya (έχω 3 χρόνια από την τελευταία φορά Κίεβο και θέλω να αρχίσω να προσανατολίζομαι).
Λέω να τσιμπήσω και κάνα Cerniki με μέλι. Θέλω να πάρω και εισιτήρια για Sahtor Donetsk - Hofenheim stis 19/9.
Πολλά προβλήματα στο κεφάλι μου  :happy: :happy: :happy:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Da.. Το βράδυ μάλλον βροχή.
Θα πάω να τριγυρίσω Arsenalnaya (έχω 3 χρόνια από την τελευταία φορά Κίεβο και θέλω να αρχίσω να προσανατολίζομαι).
Λέω να τσιμπήσω και κάνα Cerniki με μέλι. Θέλω να πάρω και εισιτήρια για Sahtor Donetsk - Hofenheim stis 19/9.
Πολλά προβλήματα στο κεφάλι μου  :happy: :happy: :happy:
Caribbean θα πας??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.445
Like
7.970
Πόντοι
2.356
Da.. Το βράδυ μάλλον βροχή.
Θα πάω να τριγυρίσω Arsenalnaya (έχω 3 χρόνια από την τελευταία φορά Κίεβο και θέλω να αρχίσω να προσανατολίζομαι).
Λέω να τσιμπήσω και κάνα Cerniki με μέλι. Θέλω να πάρω και εισιτήρια για Sahtor Donetsk - Hofenheim stis 19/9.
Πολλά προβλήματα στο κεφάλι μου  :happy: :happy: :happy:
Θα υπαρχει τωρα σωστη ανταποκριση απο πανω.
και θα διαπιστωσεις φιλε σε λιγους μηνες την μεγαλη διαφορα απο τον τουριστα με τον μονιμο ...
Αντε με το καλο ,,,  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι δίμετρες διαστημικές μουνάρες είναι αυτές???Ένα ξανθό και ένα μελαχρινό...όνειρο... :rose:

Μεγάλε Kman2...Δάσκαλε Συγχαρητήρια!!!! :respect: :heavymetalbig:

Βασικά με κάλεσε στο νησί η ξανθιά που παραθέριζε και βγήκαμε μαζί με τη μελαχρινή.Σε κάποια φάση στο καφέ μου σκάει η ξανθιά αποφασίσαμε μαζί σου να πάμε na trojom,ξέρεις τι σημαίνει αυτό,το έχεις ξανακάνει?Ναι,λέω τριολέ.
Πρώτα όμως θα μας αγοράσεις φορεματάκια από τα μαγαζιά.Ο.Κ. τους αγοράζω δύο φορέματα με 50 ευρώ από τα τουριστικά και ένα μπουκάλι κρασί και αφού άλλαξαν στο δικό τους έρχονται με το κρασί στο δικό μου δωμάτιο.
Αφού γάμησα την ξανθιά,μου έπλυνε τον πούτσο στοργικά στο μπάνιο και μου είπε οτι η μελαχρινή  παρακαλεί αν μπορούσα να τη γαμήσω στον κώλο επειδή εκεί της αρέσει περισσότερο.Ενέδωσα και όντως η μελαχρινή είχε τη σούφρα αρκετά ανοιχτή.
Ωραίες εποχές,γενικά οι Ρωσίδες πολύ άνετες.Εχω κάνει τριολέ με Τσέχες,Πολωνές,Ουκρανές και Ρωσίδες,συχνά γίνεται αναπόφευκτο αφού κάποια στιγμή σου φέρνουν και φίλες τους να γαμήσεις που δελεάζονται από το Balkan πέος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Την επόμενη μέρα το πρωί θυμάμαι με περίμεναν στην παραλία στο Τιγκάκι τόπλες και οι δύο.Θυμάμαι έκανα μασάζ στη μια στην παραλία ενώ φίλαγα την άλλη.Γύρω δίμετρες Τσέχες να παίρνουν μάτι είχαν κουφαθεί και αυτές με την ισχύ του άρχοντα και το πόσο άνετες ήταν οι Ρωσίδες.
Γενικά στα μέρη που Σλάβες παραθερίζουν ο ανταγωνισμός τυπάει κόκκινο.Βλέπεις την Πολωνέζα με το αθώο βλέμμα να μην προσέχει τάχα οτι το μουνί της έχει γίνει cameltoe μετά το μπάνιο και φαίνονται όλα από το διαφανές μαγιώ ενώ δίπλα η Τσέχα φοράει το τάνγκα και το καουμπόικο καπέλο δείχνοντας τη διαστημική κωλάρα,η Ρωσίδα όχι μόνο είναι με το στρινγκ αλλά φοράει και τακούνια και μοσχομυρίζει για να τραβήξει την προσοχή ενώ η Σλοβάκα περπατάει με χάρη για να αναδείξει τις μοντελικές της αναλογίες.
Εκεί ο Βαλκάνιος παίχτης πρέπει να επιλέξει προσεκτικά το στόχο του,πρέπει να ακούς τη φωνή της λογικής δηλαδή τον πούτσο σου.
Είναι η πλησμονή των αισθήσεων στο σλαβικό κόσμο ένα ανεπανάληπτο αίσθημα,νιώθεις άρχοντας ημίθεος και βάλε.

Γενικά τα τριολέ αξίζουν αφού κάνεις πράγματα που με μία γκόμενα είναι αδύνατα π.χ. η μία κάνει μπούκι ενώ η άλλη γλυφοκώλι ή γαμάς τη μια και φιλάς την άλλη ή η μία σε ρουφάει και η άλλη σε φιλάει αλλά είναι κάπως μηχανικά.
Χειρότερα είναι τα πράγματα όταν πρόκειται για λεσβιακό ζευγάρι γιατί οι λεσβίες δεν ξέρουν να φιλάνε,να κάνουν σοβαρό τρομπόνι κτλ.Είχα αυτή την τραυματική εμπειρία αν και οι κοπέλες(Τσέχες σε σχέση) προσπαθούσαν.
Μετά κοιμάσαι ανάμεσα στα μουνάκια αλλά και αυτό δεν είναι τόσο σούπερ όσο ακούγεται.Με 3 γκόμενες μαζί κάνεις περισσότερους συνδυασμούς.
Θυμάμαι κάποια στιγμή ανέβηκα στο VIP ενός ουκρανικού κλαμπ και ο Ουκρανός είχε και τις 5 του χαρεμιού του με κοντές μπλούζες και κυλότες μόνο στο τραπέζι.Αποσύρθηκα διακριτικά,οι Ουκρανές δέχονται γενικά να βγάλουν τη φούστα τους ή το παντελόνι τους στο κλαμπ όπως και οι Πολωνέζες προτείνουν να σου πάρουν πίπα στις τουαλέτες αν τις καλέσεις στο ρεστωράν ή στο κλαμπ.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Θα υπαρχει τωρα σωστη ανταποκριση απο πανω.
και θα διαπιστωσεις φιλε σε λιγους μηνες την μεγαλη διαφορα απο τον τουριστα με τον μονιμο ...
Αντε με το καλο ,,,  :grin:

Ήδη το ζω..
Δεν περιγράφω άλλο.. πάω για ντουζ.
:erection: :erection:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Καμιά καταδρομική θα κάνετε να με ξεναγήσετε? Ακόμη δεν έχω βγει βράδυ και δεν νομίζω να χρειαστεί. Ένα από τα καλά του μόνιμου: Όλες έρχονται απ'ευθείας σπίτι να σου.. 'μαγειρέψουν' μια είσαι μόνος σου εδώ.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καμιά καταδρομική θα κάνετε να με ξεναγήσετε? Ακόμη δεν έχω βγει βράδυ και δεν νομίζω να χρειαστεί. Ένα από τα καλά του μόνιμου: Όλες έρχονται απ'ευθείας σπίτι να σου.. 'μαγειρέψουν' μια είσαι μόνος σου εδώ.
Πρόσεχε διότι όταν θα μάθουν την διεύθυνσή σου θα καταγραφεί κατακόρυφη άνοδος της τιμής του χρωματιστού Ιωδίου στη χώρα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ελπίζω να μην το εισάγουν γιατί η οικονομία τους θα καταρρεύσει κι άλλο!    :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
http://Την επόμενη μέρα το πρωί θυμάμαι με περίμεναν στην παραλία στο Τιγκάκι τόπλες και οι δύο.Θυμάμαι έκανα μασάζ στη μια στην παραλία ενώ φίλαγα την άλλη.Γύρω δίμετρες Τσέχες να παίρνουν μάτι είχαν κουφαθεί και αυτές με την ισχύ του άρχοντα και το πόσο άνετες ήταν οι Ρωσίδες.
Γενικά στα μέρη που Σλάβες παραθερίζουν ο ανταγωνισμός τυπάει κόκκινο.Βλέπεις την Πολωνέζα με το αθώο βλέμμα να μην προσέχει τάχα οτι το μουνί της έχει γίνει cameltoe μετά το μπάνιο και φαίνονται όλα από το διαφανές μαγιώ ενώ δίπλα η Τσέχα φοράει το τάνγκα και το καουμπόικο καπέλο δείχνοντας τη διαστημική κωλάρα,η Ρωσίδα όχι μόνο είναι με το στρινγκ αλλά φοράει και τακούνια και μοσχομυρίζει για να τραβήξει την προσοχή ενώ η Σλοβάκα περπατάει με χάρη για να αναδείξει τις μοντελικές της αναλογίες.

Αυτες ειναι περιγραφες!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.445
Like
7.970
Πόντοι
2.356
Καμιά καταδρομική θα κάνετε να με ξεναγήσετε? Ακόμη δεν έχω βγει βράδυ και δεν νομίζω να χρειαστεί. Ένα από τα καλά του μόνιμου: Όλες έρχονται απ'ευθείας σπίτι να σου.. 'μαγειρέψουν' μια είσαι μόνος σου εδώ.
Απο "μαγειρεμα" πραγματι χορταινεις ... νοικοκυρες ολες  :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Πρόσεχε διότι όταν θα μάθουν την διεύθυνσή σου θα καταγραφεί κατακόρυφη άνοδος της τιμής του χρωματιστού Ιωδίου στη χώρα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ελπίζω να μην το εισάγουν γιατί η οικονομία τους θα καταρρεύσει κι άλλο!    :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν νομίζω να συμβεί ξανά.. είναι μεγάλη πόλη και στο αστυνομικό τμήμα αυτή τη φορά θα τις βάλουν χειροπέδες χαχαχαχαχαχα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Εγώ δεν τους λέω πώς θα γαμήσουν αυτές που μπορούν να γαμήσουν όλοι έναντι του αντίστοιχου βαλαντίου αλλά πώς θα ανεβάσουν επίπεδο περνώντας σε οχτάρια,εννιάρια.Η μέθοδος που προτείνω είναι επίπονη και προυποθέτει τεράστια σπατάλη resources,χρόνου και ενέργειας.
Ας πούμε αν θέλουν αυτό το επίπεδο.(Σλοβάκα 25 ετών,183 ύψος,επαγγελματικό φωτομοντέλο στο Μιλάνο, που έφερα τον Ιούλιο Σαντορίνη).

GPGkmi.jpg


Jf3301.jpg


AVzoit.jpg


VboBFw.jpg


kIAatC.jpg


Τα έξοδα για Ουκρανή,Σλοβάκα,Ρωσίδα ή Τσέχα αντίστοιχης εμφάνισης δε διαφέρουν αισθητά.Εκεί είναι που την πατάνε οι πέουλες.
Δηλαδή λένε γιατί να τα σκάω στην Ουκρανή καλλίγραμμη όταν με τα ίδια λεφτά έχω τσέχικο φωτομοντέλο.Εκεί θέλει βαθιά σκέψη και ανάλυση είναι οι καταστάσεις,οι ευκαιρίες και τα stakes που περιγράφω συνεχώς.Ο τζόγος παίζει τεράστιο ρόλο αλλά οι τσομπάνηδες βλέπουν πάντα το μέλλον και ποτέ το παρόν.Το τι γαμάς τώρα είναι παντελώς ασήμαντο σε σχέση με αυτό που θα γαμήσεις μετά.Ασχολείσαι με τις μεταγκόμενες στο σλαβικό βασίλειο.
κμαν θεος
ολα τα λεφτα  :respect: :respect: :respect:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Την επόμενη μέρα το πρωί θυμάμαι με περίμεναν στην παραλία στο Τιγκάκι τόπλες και οι δύο.Θυμάμαι έκανα μασάζ στη μια στην παραλία ενώ φίλαγα την άλλη.Γύρω δίμετρες Τσέχες να παίρνουν μάτι είχαν κουφαθεί και αυτές με την ισχύ του άρχοντα και το πόσο άνετες ήταν οι Ρωσίδες.
Γενικά στα μέρη που Σλάβες παραθερίζουν ο ανταγωνισμός τυπάει κόκκινο.Βλέπεις την Πολωνέζα με το αθώο βλέμμα να μην προσέχει τάχα οτι το μουνί της έχει γίνει cameltoe μετά το μπάνιο και φαίνονται όλα από το διαφανές μαγιώ ενώ δίπλα η Τσέχα φοράει το τάνγκα και το καουμπόικο καπέλο δείχνοντας τη διαστημική κωλάρα,η Ρωσίδα όχι μόνο είναι με το στρινγκ αλλά φοράει και τακούνια και μοσχομυρίζει για να τραβήξει την προσοχή ενώ η Σλοβάκα περπατάει με χάρη για να αναδείξει τις μοντελικές της αναλογίες.
Εκεί ο Βαλκάνιος παίχτης πρέπει να επιλέξει προσεκτικά το στόχο του,πρέπει να ακούς τη φωνή της λογικής δηλαδή τον πούτσο σου.
Είναι η πλησμονή των αισθήσεων στο σλαβικό κόσμο ένα ανεπανάληπτο αίσθημα,νιώθεις άρχοντας ημίθεος και βάλε.

Γενικά τα τριολέ αξίζουν αφού κάνεις πράγματα που με μία γκόμενα είναι αδύνατα π.χ. η μία κάνει μπούκι ενώ η άλλη γλυφοκώλι ή γαμάς τη μια και φιλάς την άλλη ή η μία σε ρουφάει και η άλλη σε φιλάει αλλά είναι κάπως μηχανικά.
Χειρότερα είναι τα πράγματα όταν πρόκειται για λεσβιακό ζευγάρι γιατί οι λεσβίες δεν ξέρουν να φιλάνε,να κάνουν σοβαρό τρομπόνι κτλ.Είχα αυτή την τραυματική εμπειρία αν και οι κοπέλες(Τσέχες σε σχέση) προσπαθούσαν.
Μετά κοιμάσαι ανάμεσα στα μουνάκια αλλά και αυτό δεν είναι τόσο σούπερ όσο ακούγεται.Με 3 γκόμενες μαζί κάνεις περισσότερους συνδυασμούς.
Θυμάμαι κάποια στιγμή ανέβηκα στο VIP ενός ουκρανικού κλαμπ και ο Ουκρανός είχε και τις 5 του χαρεμιού του με κοντές μπλούζες και κυλότες μόνο στο τραπέζι.Αποσύρθηκα διακριτικά,οι Ουκρανές δέχονται γενικά να βγάλουν τη φούστα τους ή το παντελόνι τους στο κλαμπ όπως και οι Πολωνέζες προτείνουν να σου πάρουν πίπα στις τουαλέτες αν τις καλέσεις στο ρεστωράν ή στο κλαμπ.
ολεεεεε
 :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

ακου τα πορνομιτσο
:tooth: :tooth: :tooth:αυτος ειναι ο βαλκανιος αρχων !!!!
απο τριολε και ανω παιζει
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Καμία σχέση,πολύ πιο γερος,καραφλός,και σκατόψυχος ο μήτσος
ο πορνομιτσος ειναι στυλ γαβαλα λακη ,ο βαλκανιος ειναι στυλ μιχαλοπουλου στα τσακαλια
αλλες σχολες!!!!  :happy:
Με τον Φιντελ που έχουμε ακούσει και οι δύο τον Κμαν να μιλάει συμφωνούμε πως μιλάει ακριβώς με τον ίδιο αργό αρχηγικό τρόπο που μιλάει και ο Δημητράκης!!! Αν ακούσετε τη φωνή του ενός και του άλλου δύσκολα θα καταλάβετε ποιος είναι!!! :rockon: :rockon: :rockon:
τα μεγαλα πνευματα συναντουνται!!!!  :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom