Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχω ενα γνωστο που γραφτηκε σε θεατρικη σχολη - απο αυτες τις δωρεαν, και τι κανει το τερας: Βγαζει βιντεο απο παραστασεις και προβες, τα δειχνει σε ξενες και λεει οτι ειναι γνωστος ηθοποιος του θεατρου!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σωστό για το 5λεπτο, αλλά είναι αρκετός χρόνος και η συμπεριφορά στο 5λεπτο μετράει πολύ. Βέβαια μετράει όταν η φάση είναι ντεμί, αμα η είναι ήδη σε διάθεση και σε γουστάρει εμφανησιακά με το που σε δει και δεν έχεις ανταγωνισμό, έχει κριθεί το ματσ όχι στα 5 λεπτά αλλά στα 5 δεύτερα.

Κάποιες λεπτομέρειες είναι χαζές τα βασικά μετράνε όμως.
Πραγματικά η κάθε ωραία γκόμενα θα θέλει απο εσένα μέσα στα πρώτα 2-5 λεπτα είτε σχέση,είτε γαμήσι είτε φιλία είτε καμιά ενόχληση!
Αυτός είναι ο χρόνος για όλους τους άντρες !Για αυτά τα 2-5 λεπτά προετοιμαζόμαστε όλο το υπόλοιπο διάστημα!Οι γκόμενες οι οποίες τουμπάρουν με εξόδους , ποτά παραμύθια είναι οι λιγότερο εμφανήσιμες ,όχι μπάζα αλλά ούτε και οι καλοννες που λέω εγώ!
Πέρσι τέτοιο καιρό έβγαινα με την παρακάτω vegan Τσέχα χορεύτρια που τη βαθμολογώ με 8- !Προσπάθησα με κάθε τρόπο επι ένα μήνα να τη ρίξω αλλά δεν δεχόταν τίποτα ερωτικό...Προσπαθούσε δε να με πείσει πως η φιλία που μου προςέφερε είχε πιο πολύ αξία απο το να μου πρόςφερε το μουνί της...Βέβαια  δεν το δέχτηκα ποτε!Μου είπε βέβαια και το γυναικείο μυστικό πως αυτόν που θα γαμηθεί τον καταλαβαίνει απο το πρώτο λεπτό!
Σας βάζω και τη φώτο της αφού έχει περάσει ένας χρόνος και δεν έχω καμιά επαφή !Φέτος δουλευει σε μεγάλο κλάμπ στη Μαγιόρκα !Πιθανώς και κάποιοι που μένετε Ρόδο και μόνο διαβάζετε να την ξέρετε...
 

Συνημμένα

  • 1ce93dc3-03dc-4c10-af5d-4211ad228abf.jpg
    1ce93dc3-03dc-4c10-af5d-4211ad228abf.jpg
    86,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 4c5e1708-ef5c-4fb0-bdd9-ca405ef29824.jpg
    4c5e1708-ef5c-4fb0-bdd9-ca405ef29824.jpg
    61 KB · Εμφανίσεις: 21

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχω ενα γνωστο που γραφτηκε σε θεατρικη σχολη - απο αυτες τις δωρεαν, και τι κανει το τερας: Βγαζει βιντεο απο παραστασεις και προβες, τα δειχνει σε ξενες και λεει οτι ειναι γνωστος ηθοποιος του θεατρου!
Σαν ιδέα είναι ωραία  :respect: αλλά οι περισσότερες γκόμενες δεν είναι τόσο χαζές παίζει 50%-50% να πιάσει αλλά ένα 50% να γίνεις ρεζίλι και να σε καταλάβουν,βέβαια αν εχεις τον αέρα του διάσημου τότε οι πιθανότητες να της πείσεις ότι λες αλήθεια μεγαλώνουν.Βέβαια δεν μπορούν όλοι να έχουν τον αέρα του διάσημου :)π.χ. ο ΔΡ ψεύτης φένεται από μακριά ότι είναι απελπισμένος και αποτυχημένος οπότε δεν του δίνουν σημασία.Η διασημότητα σιγουρα πουλάει οι γκόμενες κοιτάνε με πολύ προσοχή αυτά που τους λες.Εγώ τους ανοίγω το google και τους δείχνω και της τηλεοπτικές μου εμφανίσεις οπότε δεν υπάρχει κανένα θέμα να σκεφτουν αν λέω αλήθεια ή όχι.Μπράβο του πάντος φοβερή ιδέα! :respect:
 

Επισκέπτης
Σαν ιδέα είναι ωραία  :respect: αλλά οι περισσότερες γκόμενες δεν είναι τόσο χαζές παίζει 50%-50% να πιάσει αλλά ένα 50% να γίνεις ρεζίλι και να σε καταλάβουν,βέβαια αν εχεις τον αέρα του διάσημου τότε οι πιθανότητες να της πείσεις ότι λες αλήθεια μεγαλώνουν.Βέβαια δεν μπορούν όλοι να έχουν τον αέρα του διάσημου :)π.χ. ο ΔΡ ψεύτης φένεται από μακριά ότι είναι απελπισμένος και αποτυχημένος οπότε δεν του δίνουν σημασία.Η διασημότητα σιγουρα πουλάει οι γκόμενες κοιτάνε με πολύ προσοχή αυτά που τους λες.Εγώ τους ανοίγω το google και τους δείχνω και της τηλεοπτικές μου εμφανίσεις οπότε δεν υπάρχει κανένα θέμα να σκεφτουν αν λέω αλήθεια ή όχι.Μπράβο του πάντος φοβερή ιδέα! :respect:
Και εσυ μπορεις να το κανεις! Μην πεις οτι εισαι διασημος, πες οτι εισαι της εναλλακτικης σκηνης. Γενικα ηθοποιοι και μουσικοι εντυπωσιαζουν τις γκομενες χωρις να ειναι διασημοι αλλα για να μαθεις ικανοποιητικα ενα οργανο θες 2 χρονια μαθηματα, ενω σαν ηθοποιος μπορεις να παραμεινεις για παντα αταλαντος και απλα να βγαζεις φωτο με αλλα ψωνια συναδελφους, απο δωρεαν παραστασεις κλπ. Καλο φωτογραφο χρειαζεσαι. :2funny:
Xρειαζεται και στυλ βεβαια, κοινωνικοτητα, λεγειν , κανα περιεργο φουλαρι. Να τους επιβεβαιωσεις τα στερεοτυπα που εχουν στο μυαλο τους για τους καλλιτεχνες.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δειτε την συνομιλια μου μαζι της το μακρινο 14,15 την βρηκα Αθηνα και δεν γαμησα επειδη...ημουν τελειως μαλακας και αυτος που κουβαλησα μαζι τα γαμησε ολα με την φιλη της..Με αλλον θα γαμουσαμε και οι δυο

Δειτε τι μου γραφει,ποσο χαλαρη ειναι,ουτε λεφτα ουτε μαλακιες


Και για μενα αυτο ειναι 8 προς 8+


Και ακομα και εκει δεν θελει ειδικη μεταχειριση,ουτε λεφτα και κοτερα που μερικοι λετε,εκτος αν μου αναφερεστε σε 8αρια απο ινστα


 

Συνημμένα

  • tsexa.png
    tsexa.png
    876 KB · Εμφανίσεις: 36
  • tsexa2.png
    tsexa2.png
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 35

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επειδη παρατηρω την συνομιλια και πολλοι λετε για 8αρια,9αρια και μεθοδους

Ειναι σαν ενας εργολαβος να προσπαθει να φτιαξει τον τελευταιο οροφο με την απιστευτη θεα χωρις να εχει ριξει τα μπετα,δεν γινεται

Καλως η κακως και με τις γυναικες ετσι ειναι,για να φτασεις να χειριζεσαι 8αρια θες να περασεις απ ολη την βαθμιδα αλλιως θα σε κουβαλανε κανα μηνα μαζι να πληρωνεις τα εξοδα και να μενεις και με το πουλι στο χερι
Η εμπειρια στον αντρα καλως η κακως ειναι αμεσα συνδεδεμενη με τον αριθμο γυναικων που εχει γαμησει,ειτε σε καποιους αρεσει ειτε οχι
Αντρας που δεν γαμαει να παει στα 8αρια και να τα καταφερει,ειναι σαν τον εργολαβο,δεν γινεται

Εκτος αν ακολουθησεις την μεθοδο του sugar daddy οπου εκει οντως γαμας οτι θες με το αναλογο τιμημα
Ακομα και εκει πρεπει να προσεχεις ομως μην  καταντησεις οπως το ανεκδοτο

Ητανε δυο φιλες και λεει η μια οο ιδια τσαντα πειραμε..Και απανταει η φιλη της ναι 200Ευρω την πηρα
Και απανταει η αλλη κοροιδο σε πιασανε σε περασανε για καμια απορη,εγω 500 την πηρα

Καπως ετσι εδω μεσα καποιοι εδω μεσα λενε θεωριες ενω στην πραξη πληρωνουν επι 10 κατι γυναικες που πολυ απλα δεν αξιζουν τοσο με την καμια

βεβαια κουμαντο ο καθενας στο πορτοφολι του κανει,αλλα οικονομικα οι περισσοτεροι ξερουμε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και εσυ μπορεις να το κανεις! Μην πεις οτι εισαι διασημος, πες οτι εισαι της εναλλακτικης σκηνης. Γενικα ηθοποιοι και μουσικοι εντυπωσιαζουν τις γκομενες χωρις να ειναι διασημοι αλλα για να μαθεις ικανοποιητικα ενα οργανο θες 2 χρονια μαθηματα, ενω σαν ηθοποιος μπορεις να παραμεινεις για παντα αταλαντος και απλα να βγαζεις φωτο με αλλα ψωνια συναδελφους, απο δωρεαν παραστασεις κλπ. Καλο φωτογραφο χρειαζεσαι. :2funny:
Xρειαζεται και στυλ βεβαια, κοινωνικοτητα, λεγειν , κανα περιεργο φουλαρι. Να τους επιβεβαιωσεις τα στερεοτυπα που εχουν στο μυαλο τους για τους καλλιτεχνες.
Εμένα από μόνες τους όταν της γνωρίζω μέσω ίντερνετ με ρωτάνε αν είμαι Ελληνας ηθοποιός?Το θέμα είναι ότι έπειδή το λένε πολλοί αυτό  :2funny:δεν το πολυπιστεύουν >:(.Πριν 10 μέρες έλεγα σε μία που μου γνώρισε μια φιλη μου (δε μου άρεσε καθόλου αβυζη και λεπτη ηταν) ότι είμαι διάσημος και μου έλεγε ότι λέω μαλακίες,ανοιξα όμως το google της έδειξα και της εμφανίσεις μου στην τηλεόραση και το βούλωσε :2funny:.
  Σχετικα με το φουλάρι που λες πολυ σωστο.Αλλά το ντύσιμο μου αν προσέξεις είναι πολύ διαφορετικό και τραβάει την προσοχή.Βέβαια πρέπει να μετράς γιά όλα αυτά και να έχεις στυλ.Δεν είναι τόσο απλό όσο το λες γιατί οι γκόμενες έχουν πιά ξυπνίσει και δεν τρώνε κουτόχορτο οπως παλιά
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Να τονισω οτι θα ανεβασω και αλλες φωτο,αναγκαστηκα να αλλαξω ονοματα παντου στα social με καποιους ρουφ ρουφ

Εδω οχι φωτο οτι να ναι,φωτο με συνομιλιες,εχω να σας δειξω ΑμερικανοΚινεζα που ειχα το 16 σπιτι μου και την συνομιλια μας και θας πεσουν τα @@ απλα να αναφερω οτι την συγκεκριμενη ο ΚΜΑΝ ετσι που παει με τις τιμες θα τις εσκαγε οχι χιλιαρικο αλλα εκαττομυριο,και οτι αυτη την στιγμη αυτη δουλευει επαγγελματικα σαν μοντελο στο LA
Και την φιλοξενησα μεσω couch και απο κοντα παιζαμε σφαλιαρες και πιναμε τσιγαρα γυμνοι σε παραλιες στο Σουνιο..
Αυτο ειναι τρελα οχι τα ψεματακια που λενε ολοι,μπαμ το ιδιο βραδυ παμε για γυμνισμο και πιωμα στην παραλια..
Ετσι θελει,ειτε 8αρη ειτε ασσος ρε,χωσιμο,σιγα μην καθεστε και φτιαχνετε σεναρια,ειμαι ηθοποιος οκ ειναι καλο γιατι πουλας τρελα αλλα μια ατακα δεν σε σωζει
Πχ το να πας την αλλη βραδυ πρωτη μερα για μπανιο και να μπειτε γυμνοι να δει τον πουτσο σου σημαια επ ωμου αρμ,αλλα να χεις πουτσο βαρβατο και εκει τι 8αρη τι 10αρη τι 5αρη θα βαρεσει υποκλιση

insta εχει 20χιλιαδες followers η ΑμερικανοΚινεζα αυτη αλλα τουλαχιστον οταν την ειχα Αθηνα,ηταν κυρια,αμα περιμενετε να αλλαζετε χαρακτηρα αναλογα με την βαθμιδα της γυναικας,αστο...Ο εαυτος σας πρεπει να στε ειτε εχετε διπλα σας 0 ειτε 10,αυτο ειναι το σωστο γιατι αυτο ξερετε..Αν στο 10αρη γινεται καποιος αλλος θα καειτε αυτοματα επειδη δεν θα εχετε δουλεψει αρκετα την persona που παρουσιαζεται
Εκτος αν εχετε χαρισμα ηθοποιου η ειστε στα αληθεια


Εγω λεω ακομα και σε αυτους που πληρωνουν,τα 8αρια που λετε και ανεβαζετε ειναι τα 6αρια που λετε οτι γαμαω..Τετοιες γαμαω απλα για εμενα ειναι 6 τα 8 σας
Γιατι για μενα το 10 ειναι ιερο και αντιπροσωπευει ελαχιστες γυναικες οχι μονο στην Ελλαδα αλλα στον πλανητη Γη

Ακομα και το Κινεζακι που θα σας βαλω με ολες τις συνομιλιες και θα τον αρμεξετε,8 ειναι για μενα και αυτο οριακα.



Επισης να αναφερω οτι αν καποιος γαμαει φαινεται ξεκαθαρα και απ τον τροπο γραφης του και τις αποψεις του σε οτι αφορα το game γενικοτερα
Εγω απο Βαλκανιο(ουτε καν τον ξερω προσωπικα) πχ απ αυτα που γραφει ακομα και να υπερβαλει ξερω οτι δεν γραφει παπατζες
Γιατι πολλα απ αυτα που γραφει ειναι πραγματα που και εγω εχω δει,εφαρμοσει και κανει στην ζωη μου
Τοσο απλα τα πραγματα


Εγω παντως περιμενω αυτους που λενε οτι γαμανε 8αρια+ και εμεις χειροτερες να ανεβασουν οι ιδιοι φωτο απ τις διαστημικες μουναρες που γαμανε μαζι με τις συνομιλιες..
Εγω εχω εκατονταδες φωτο με συνομιλιες που δεν μου λενε για λεφτα αλλα το ποσο καλα περασαν μαζι μου και οτι τους αρεσει το σωμα μου,το χιουμορ μου,το γαμησι που τους εριξα κτλπ


Αυτη ειναι η πραγματικη ζωη οχι οι βαλκανοπουτσισμοι και πορνοπουτσισμοι που λεμε σε ενα φορουμ με 100% ψωλες
Η αληθεια ειναι στην πραγματικη ζωη οχι στην εικονικη και εκει φαινονται ολα

Τελος,
Δειτε και τι εγραψα για την Πολη που βρεθηκα(αφησα στο αντιστοιχο thread μηνυμα)..Μου λεγατε εδω μεσα θα παρω τα @@ μου,θα με φανε οι Τουρκοι και ενα σωρο μαλακιες
Οχι μονο γαμας επι 10 σε σχεση με Ελλαδα εκει περα,αλλα οι Τουρκοι κοβανε βλεμμα στο πατωμα οταν απλα τους κοιταγα
Αυτο βεβαια δειχνει και οτι δεν μασαω μια σε σχεση με εσας που φοβασται τα μουσλιμια,εγω εκει περα πηρα 2 σημαιες,εχω και συνομιλιες με εικονες,φωτο που ειναι αγκαλια μαζι μου ολα στην ωρα τους

Απο μενα,καλη συνεχεια μεχρι να ξανα-εμφανιστω

 

Επισκέπτης
Εμένα από μόνες τους όταν της γνωρίζω μέσω ίντερνετ με ρωτάνε αν είμαι Ελληνας ηθοποιός?Το θέμα είναι ότι έπειδή το λένε πολλοί αυτό  :2funny:δεν το πολυπιστεύουν >:(.Πριν 10 μέρες έλεγα σε μία που μου γνώρισε μια φιλη μου (δε μου άρεσε καθόλου αβυζη και λεπτη ηταν) ότι είμαι διάσημος και μου έλεγε ότι λέω μαλακίες,ανοιξα όμως το google της έδειξα και της εμφανίσεις μου στην τηλεόραση και το βούλωσε :2funny:.
 Σχετικα με το φουλάρι που λες πολυ σωστο.Αλλά το ντύσιμο μου αν προσέξεις είναι πολύ διαφορετικό και τραβάει την προσοχή.Βέβαια πρέπει να μετράς γιά όλα αυτά και να έχεις στυλ.Δεν είναι τόσο απλό όσο το λες γιατί οι γκόμενες έχουν πιά ξυπνίσει και δεν τρώνε κουτόχορτο οπως παλιά
το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται. Οσο ξυπνανε οι γυναικες και εκμοντερνιζονται τοσο πεφτουν θυματα στην εναλλακτικιλα. Εχεις δει την ταινια του Γουντυ Αλεν Μι νυχτα στη Ρωμη που ειναι μια γκομενα ηθοποιος που εχει μαθει απεξω μερικα ονοματα και μερικες ατακες και το παιζει διανοουμενη; Ετσι κανει ο γνωστος μου. Κατ αρχας δεν τους λεει κατ ευθειαν ειμαι ηθοποιος. Το αφηνει να φανει. Βγαζει το ταμπλετ και φορτωνει τις φωτογραφιες ξεροντας οτι κοιτανε. Του λεει μια Γερμανιδα ειχα παει στο ταδε θεατρο, ειδα την ταδε παρασταση. Α εγω της απανταει ειχα παει στο ταδε περσι ειδα την πειραματικη σκηνη. Επαιζε ενας φιλος μου Ελληνας. Ολα μουσια εκτος απο τον Ελληνα ηθοποιο που φυσικα φεν ξερει. Ψαρωνει η Γερμανιδα, σου λεει ειναι χωμενος σε τετοιους κυκλους αυτος. Δε γνωριζει τα θεατρα και τους σκηνοθετες στην Ελλαδα για να τον ρωτησει που παιζει και να καταλαβει οτι ειναι ερασιτεχνης. Εχει μελετησει θεατρικα εργα βεβαια, τοσο οσο χρειαζεται για να πουλησει κουλτουρα. Τον κουλτουριαρη τον βλεπουν αλλιως.

Αυτα ειναι τα κολπα των πολυμηχανων Ελληνων καμακιων. Τι να μας πουν οι γερμανοτραφεις με τα κασερια τους. Ποιος εγραψε ποτε σεναριο για καποιον που ηταν πλουσιος ή πολυ ομορφος και γαμαγε μουνια;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
Ρε παίδες τι ηθοποιός; και άλλα τέτοια τεχνάσματα. Αν τυγχάνει κάποιος να είναι επαγγελματίας ηθοποιός, απαραιτήτως θα έχει παίξει σε κάποια διαφήμιση ή σε κάποιο έργο μικρού ή μεγάλου μήκους, για να το δείξει και να ψιλοψαρώσει η γκόμενα.
Τα πράγματα είναι απλά, όλα στηρίζονται μετά απο κάποια ηλικία για το σωστό καμάκι, στο "ποιός είσαι και τι δουλειά κάνεις," πραγματικά.
Ακόμη και για το κοινωνικό σύνολο παίζει ρόλο αυτό.  :sunglasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε παίδες τι ηθοποιός; και άλλα τέτοια τεχνάσματα. Αν τυγχάνει κάποιος να είναι επαγγελματίας ηθοποιός, απαραιτήτως θα έχει παίξει σε κάποια διαφήμιση ή σε κάποιο έργο μικρού ή μεγάλου μήκους, για να το δείξει και να ψιλοψαρώσει η γκόμενα.
Τα πράγματα είναι απλά, όλα στηρίζονται μετά απο κάποια ηλικία για το σωστό καμάκι, στο "ποιός είσαι και τι δουλειά κάνεις," πραγματικά.
Ακόμη και για το κοινωνικό σύνολο παίζει ρόλο αυτό.  :sunglasses:
Κ'εγώ το ίδιο έγραψα,γ'αυτό και κατευθείαν ανοίγω το google και τους δειχνω της τηλεοπτικές μου εμφανίσεις και δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση.Αν τους πω ότι είμαι διάσημος,με έχει δείξει η τηλεόραση και με αναγνωρίζουν στο δρόμο δεν το πιστεύουν γιατί το λένε πάρα πολλοί αυτό.Και οι γκομενες της περισσότρες φορες το καταλαβαίνουν και  :2funny:.
   
  Στη δε Ρωσσία οι γκόμενες ειναι πολύ σκληρές μ'αυτό αν είσαι φτωχός και αποτυχημένος δεν έχεις καμιά ελπίδα.Γ'αυτό κ εγώ γελάω μ'αυτά που γράφουν μερικοι εδω μέσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται. Οσο ξυπνανε οι γυναικες και εκμοντερνιζονται τοσο πεφτουν θυματα στην εναλλακτικιλα. Εχεις δει την ταινια του Γουντυ Αλεν Μι νυχτα στη Ρωμη που ειναι μια γκομενα ηθοποιος που εχει μαθει απεξω μερικα ονοματα και μερικες ατακες και το παιζει διανοουμενη; Ετσι κανει ο γνωστος μου. Κατ αρχας δεν τους λεει κατ ευθειαν ειμαι ηθοποιος. Το αφηνει να φανει. Βγαζει το ταμπλετ και φορτωνει τις φωτογραφιες ξεροντας οτι κοιτανε. Του λεει μια Γερμανιδα ειχα παει στο ταδε θεατρο, ειδα την ταδε παρασταση. Α εγω της απανταει ειχα παει στο ταδε περσι ειδα την πειραματικη σκηνη. Επαιζε ενας φιλος μου Ελληνας. Ολα μουσια εκτος απο τον Ελληνα ηθοποιο που φυσικα φεν ξερει. Ψαρωνει η Γερμανιδα, σου λεει ειναι χωμενος σε τετοιους κυκλους αυτος. Δε γνωριζει τα θεατρα και τους σκηνοθετες στην Ελλαδα για να τον ρωτησει που παιζει και να καταλαβει οτι ειναι ερασιτεχνης. Εχει μελετησει θεατρικα εργα βεβαια, τοσο οσο χρειαζεται για να πουλησει κουλτουρα. Τον κουλτουριαρη τον βλεπουν αλλιως.

Αυτα ειναι τα κολπα των πολυμηχανων Ελληνων καμακιων. Τι να μας πουν οι γερμανοτραφεις με τα κασερια τους. Ποιος εγραψε ποτε σεναριο για καποιον που ηταν πλουσιος ή πολυ ομορφος και γαμαγε μουνια;
Σύμφωνα με πληροφορίες που έχουν δωθεί τον Ιανουάριο στο παρόν νήμα ο φίλος σου θα μπορούσε να είχε και μια δεσμίδα πλαστά πεντακοσάρικα!
Όντας ηθοποιός θα μπορούσε να κάνει και πρακτική στη τέχνη του!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σύμφωνα με πληροφορίες που έχουν δωθεί τον Ιανουάριο στο παρόν νήμα ο φίλος σου θα μπορούσε να είχε και μια δεσμίδα πλαστά πεντακοσάρικα!
Όντας ηθοποιός θα μπορούσε να κάνει και πρακτική στη τέχνη του!  :2funny: :2funny: :2funny:
Κάποτε τα πιστεύαν όλα και από την Υεμένη να έλεγες ότι είσαι τρελενόντουσαν! :2funny:μπορεί να έλεγες Μαρόκο και σε κοίταγαν με θαυμασμό! :2funny:τώρα όμως έχουν αλλάξει δυστηχως οι εποχές θα πω αυτό που είπε ο δάσκαλος ο Ιωσήφ ότι αργήσατε 25 χρόνια!
  Τώρα σχετικά με τον ΚΜΑΝ γιατί γελάω  :2funny:δείτε εδώ 1.85 ύψος την παίρνεις με 2.500 όχι Ευρώ αλλά ρούβλια (που είναι 30 Ευρώ περίπου) :2funny:και την ξεσκίζεις :2funny:.Να δώσει κάποιος 3.000 Ευρώ είναι να  :headbang: :headbang: :headbang:Πάρτε και το Λινκ που έχει και βιντεάκι για να έχετε υλικό γιά μιά καλή  :jerking: :2funny:  Τελικά κάθε μέρα πιστεύω όλο και περισσότερο ότι ζω στον παράδεισο :)
 

Συνημμένα

  • Angelina1.jpg
    Angelina1.jpg
    349,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Angelina2.jpg
    Angelina2.jpg
    345,4 KB · Εμφανίσεις: 18

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδω οχι φωτο οτι να ναι,φωτο με συνομιλιες,εχω να σας δειξω ΑμερικανοΚινεζα που ειχα το 16 σπιτι μου και την συνομιλια μας και θας πεσουν τα @@ απλα να αναφερω οτι την συγκεκριμενη ο ΚΜΑΝ ετσι που παει με τις τιμες θα τις εσκαγε οχι χιλιαρικο αλλα εκαττομυριο,
Ακομα και το Κινεζακι που θα σας βαλω με ολες τις συνομιλιες και θα τον αρμεξετε,8 ειναι για μενα και αυτο οριακα.

Αυτη ειναι η πραγματικη ζωη οχι οι βαλκανοπουτσισμοι και πορνοπουτσισμοι που λεμε σε ενα φορουμ με 100% ψωλες
Η αληθεια ειναι στην πραγματικη ζωη οχι στην εικονικη και εκει φαινονται ολα

Τι λες ρε φίλε που θα τον παίξω με Κινέζα?Βλέπεις τι ποστάρω?Εχει αυτό το επίπεδο καμία σχέση με Ασιάτισσες?
Asian American γαμάνε οι Αμερικανοί που δεν μπορούν να γαμήσουν λευκές γιατί είναι πιο εύκολες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κάποτε τα πιστεύαν όλα και από την Υεμένη να έλεγες ότι είσαι τρελενόντουσαν! :2funny:μπορεί να έλεγες Μαρόκο και σε κοίταγαν με θαυμασμό! :2funny:τώρα όμως έχουν αλλάξει δυστηχως οι εποχές θα πω αυτό που είπε ο δάσκαλος ο Ιωσήφ ότι αργήσατε 25 χρόνια!
  Τώρα σχετικά με τον ΚΜΑΝ γιατί γελάω  :2funny:δείτε εδώ 1.85 ύψος την παίρνεις με 2.500 όχι Ευρώ αλλά ρούβλια (που είναι 30 Ευρώ περίπου) :2funny:και την ξεσκίζεις :2funny:.Να δώσει κάποιος 3.000 Ευρώ είναι να  :headbang: :headbang: :headbang:Πάρτε και το Λινκ που έχει και βιντεάκι για να έχετε υλικό γιά μιά καλή  :jerking: :2funny:  Τελικά κάθε μέρα πιστεύω όλο και περισσότερο ότι ζω στον παράδεισο :)

Και στα στούντιο στην Αθήνα μπορούν να βρουν τέτοιες τα παιδιά δε χρειάζεται να κουβαλιούνται Ρωσία.Και στα FKK έχει πολλές.
Αν τις φέρουν Σαντορίνη βέβαια θα σκάσουν 3000 ευρώ για να έχουν παρέα την πουτάνα συν άλλες 3000 για τα έξοδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραίος άξιος, στην Περισσά την πήγες ?

Ναι,είναι καλή επιλογή γιατί έχει ξενοδοχεία τετράστερα,πεντάστερα σε λογικές τιμές(αρχίδια πεντάστερα είναι βέβαια) ενώ Φηρά με τα ίδια λεφτά νοικιάζεις χεζουλέ.
Βέβαια το βράδυ τον πίνεις αφού περιμένεις σα μαλάκας το ταξί στην ουρά με άλλους 20 να γυρίσεις πισω.Το νησί έχει μόνο 20 ταξιά νομίζω,είναι τα γνωστά κυκλώματα.Οπότε κερδίζεις από το ξενοδοχείο αλλά τα σκας στο ταξί.
Και οι παραλίες πολύ μέτριες Σαντορίνη σε σχέση με Μύκονο,οι γκόμενες όμως τρελαίνονται με το σκηνικό.
Ρεστωράν έχει καλά στην Οία αλλά πρέπει να κλείσεις.Οι γκόμενες τρώνε πάντα ψαρικά και πίνουν μπουκάλι κρασί οπότε υπολογίζεις την εκατοπενηντάρα στο ρεστωράν μίνιμουμ εάν έχει θέα στην Καλδέρα.
Αλλά για να δελεάσεις οχτάρι,εννιάρι παίζουν μόνο Μύκονος,Σαντορίνη,Ρόδος.Τα άλλα νησιά δεν τα ξέρουν,θέλουν τα διάσημα τα high class.Ρόδσο,Κρήτη είναι πολύ χαμηλότερες οι τιμές από Σαντορίνη,Μύκονο δηλαδή με 100-150 ευρώ βρίσκεις καλό ξενοδοχείο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και στα στούντιο στην Αθήνα μπορούν να βρουν τέτοιες τα παιδιά δε χρειάζεται να κουβαλιούνται Ρωσία.Και στα FKK έχει πολλές.
Αν τις φέρουν Σαντορίνη βέβαια θα σκάσουν 3000 ευρώ για να έχουν παρέα την πουτάνα συν άλλες 3000 για τα έξοδα.
Συνήθως παρέα θέλουν οι 70χρονοι.Αθήνα καμία σχέση ποιότητα μηδέν!Είτε δώσεις 20 είτε 50 απλός με τα 50 έχεις περισσότερο χρόνο  :jerking: :2funny:απλος εχεις πολύ καιρο να πας,καμια σχεση με της κουκλάρες που είχε 15-20 χρόνια πριν που ντρεπόσουν να της κοιτάξεις!Και στη Γερμανία στα FKK που πηγα δεν ειδα τιποτα το φανταστικό!Το αντίθετο σαβούρα βρήκα!Της Ρουμάνες και Βουλγάρες που είναι στη Φυλής συνάντησα κ εκεί.Ασε που ήταν βαριεστημένες ουτε κουβέντα σου έλεγαν αμέσως τιμή με το που της πλησίαζες.Οσο γιά το φα'ι' τιποτα το ιδιέταιρο θα έλεγα λίγο μπαγιάτικο.Βέβαια αν μένεις εκει δεν έχεις άλλη λύση.
  Ολη αυτη η ιστορία μου θυμίζει αυτόν το φίλο μου (όσοι με συναντήσατε Αθήνα τον ξέρετε) που του έφαγε η 40χρονη από τη Λευκορωσίδα 6.000 ευρώ (του ειπε τα θέλει για επισκευη στο σπιτι της) την στιγμή που αυτός μένει σε ένα διαμέρισμα χωρίς ρεύμα!
  Αυτό που δεν κατάλαβα είναι ποιοι της την πέφτανε?Εγώ όταν πηγαινω κάπου με την κόρη μου Ελλάδα αν δεν με αναγνωρίσουν μας περνάνε γιά ζευγάρι Ρώσσων τουριστών  :2funny: και στα μαγαζιά οι πωλήτριες μας μιλάνε Ρωσσικά  :2funny: (αυτά τα λίγα που ξέρουν) δεν ειδα ομως πουθενα κανεναν να την πέφτει?Δεν το καταλαβαίνω αυτό?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
  Αυτό που δεν κατάλαβα είναι ποιοι της την πέφτανε?Εγώ όταν πηγαινω κάπου με την κόρη μου Ελλάδα αν δεν με αναγνωρίσουν μας περνάνε γιά ζευγάρι Ρώσσων τουριστών  :2funny: και στα μαγαζιά οι πωλήτριες μας μιλάνε Ρωσσικά  :2funny: (αυτά τα λίγα που ξέρουν) δεν ειδα ομως πουθενα κανεναν να την πέφτει?Δεν το καταλαβαίνω αυτό?

Πήγαινε με μια μουνάρα οχτάρι,εννιάρι σε τουριστικό μαγαζί στυλ Koo club Σαντορίνη,Colorado Ρόδο και θα δεις πόσοι και σε πόσο dt θα της την πέσουνε.Μια βόλτα για κατούρημα πας και την έχουν στριμώξει οι μαντραχαλαίοι τη γκόμενα.Απειροι κοιτάζουν πότε θα φύγεις από δίπλα εκεί,πλακώνουν άπειροι γύπες στα μαγαζιά αυτά για καμάκι.
Το ίδιο βέβαια και οι τουρκοάραβες σε Carribean,Skybar,απίστευτα ενοχλητικοί,μη δούνε γκόμενα την πέφτουν αμέσως.Η δικιά μου κάλεσε σεκιούριτυ στο Skybar,της κολλούσαν ακατάπαυστα τα βρωμερά μεχμέτια.
Δε συζητάμε τι γίνεται Ιστανμπούλ,εκεί την πέφτουν όλοι από σερβιτόρους μέχρι πωλητές και άσχετους στο δρόμο.Ενας θυμάμαι μας πήρε με τη Ρωσσίδα 23 ετών 186 από Αγία Πετρούπολη από πίσω και έτρεξε να μπει και στο λεωφορείο μαζί.Δεν έχουν το Θεό τους οι Τουρκαλάδες,απίστευτα ενοχλητικοί.
Πολωνία,Ουκρανία,Τσεχία γενικά σλαβικές χώρες είναι cool δεν την πέφτουν στη δικιά σου αλλά μεσογειακές χώρες είναι όλοι καυλωμένοι και επιθετικοί.

Βασικά οι Τούρκοι και οι Αραβες κάνουν τις ίδιες ερωτήσεις,προσπαθούν να καταλάβουν τι σχέση έχεις με τη γκόμενα.
-Where are you from?
-This is your wife?
-This is your boyfriend?
-How do you know each other?Where did you meet him?
Εγώ λέω Germany,-τραβάω κανά πούτσο,μιλάω μισά αγγλικά,μισά ελληνικά με βρισιές και ρωσικά κτλ και τους καταμπερδεύω λένε do not understand,σιγά μην αφήσω τους γύφτους να χωθούν.Διασκεδάζουν λίγο τη γκόμενα της ανεβάζουν τη διάθεση για να έχει καλύτερη διάθεση στο ταξίδι όταν βαριέμαι να μιλάω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πήγαινε με μια μουνάρα οχτάρι,εννιάρι σε τουριστικό μαγαζί στυλ Koo club Σαντορίνη,Colorado Ρόδο και θα δεις πόσοι και σε πόσο dt θα της την πέσουνε.Μια βόλτα για κατούρημα πας και την έχουν στριμώξει οι μαντραχαλαίοι τη γκόμενα.Απειροι κοιτάζουν πότε θα φύγεις από δίπλα εκεί,πλακώνουν άπειροι γύπες στα μαγαζιά αυτά για καμάκι.
Το ίδιο βέβαια και οι τουρκοάραβες σε Carribean,Skybar,απίστευτα ενοχλητικοί,μη δούνε γκόμενα την πέφτουν αμέσως.Η δικιά μου κάλεσε σεκιούριτυ στο Skybar,της κολλούσαν ακατάπαυστα τα βρωμερά μεχμέτια.
Δε συζητάμε τι γίνεται Ιστανμπούλ,εκεί την πέφτουν όλοι από σερβιτόρους μέχρι πωλητές και άσχετους στο δρόμο.Ενας θυμάμαι μας πήρε με τη Ρωσσίδα 23 ετών 186 από Αγία Πετρούπολη από πίσω και έτρεξε να μπει και στο λεωφορείο μαζί.Δεν έχουν το Θεό τους οι Τουρκαλάδες,απίστευτα ενοχλητικοί.
Πολωνία,Ουκρανία,Τσεχία γενικά σλαβικές χώρες είναι cool δεν την πέφτουν στη δικιά σου αλλά μεσογειακές χώρες είναι όλοι καυλωμένοι και επιθετικοί.

Βασικά οι Τούρκοι και οι Αραβες κάνουν τις ίδιες ερωτήσεις,προσπαθούν να καταλάβουν τι σχέση έχεις με τη γκόμενα.
-Where are you from?
-This is your wife?
-This is your boyfriend?
-How do you know each other?Where did you meet him?
Εγώ λέω Germany,-τραβάω κανά πούτσο,μιλάω μισά αγγλικά,μισά ελληνικά με βρισιές και ρωσικά κτλ και τους καταμπερδεύω λένε do not understand,σιγά μην αφήσω τους γύφτους να χωθούν.Διασκεδάζουν λίγο τη γκόμενα της ανεβάζουν τη διάθεση για να έχει καλύτερη διάθεση στο ταξίδι όταν βαριέμαι να μιλάω.
Δηλαδή η Ελλάδα είναι χαβούζα όπως και η Τουρκία και η Τυνησία,εκεί αν πας ότι και να χεις της την πέφτουν,όχι όμως αν είσαι ζευγάρι με την γκόμενα :2funny: αυτή μπορεί να σε κράταγε σε απόσταση και γ'αυτό να της την έπεσαν όταν εσυ έφυγες.Για Ελλάδα πάντος δεν το ήξερα?Μήπως δεν σε έπαιρναν στα σοβαρά?και η γκομενα θα ήταν πειναλέα λογικά.
  Το θέμα είναι ότι με αυτά τα λεφτά θα μπορούσες να έχεις 2-3 πορνοστάρ να  :knockinb: και όχι να πας στη ζέστη,στους κάφρους,να πίνεις μπύρες και να τρως σουβλάκια και να περιμένεις το ταξί στην ουρά.Ή  θα μπορούσες να πάρεις ένα αυτοκίνητο να μην περιμένεις το χειμώνα το λεωφορείο μες το κρύο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom