Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Kman, για το σερβις με την κοπελα εχεις συννενοηθει σπο πριν?πως εξασφαλιζεις οτι δεν θα σου βγει παλτο?
 

Επισκέπτης
Εδω συλλαμβανουμε τον κμαν να εφαρμοζει το δυτικοευρωπαικο συστημα. Αφηνει τους καμακες να φλερταρουν με τη γκομενα του να την καβλωσουν λιγο για να βγαλει ανωμαλιες το βραδυ στο κρεβατι. Το κανουν τα παντρεμενα ζευγαρια απο βορρα οταν ερχονται Ελλαδα. Στο παρελθον ηταν συνηθισμενο να αφηνει ο Σουηδος ή ο Αγγλος τη γυναικα του να φαει κανα πουτσο απο Ελληνα για να του ερθει πιο ανανεωμενη και ξαναμμενη στο κρεββατι και γενικα για να εχει καλυτερη διαθεση στις διακοπες. Τωρα εχει κοπει σχετικα αυτο γιατι προτιμουνται μαυροι επιβητορες ή πιο κυριλε εθνικοτητες.


Αμα ο κμαν μετα τις βολτες και τους αστακους της εφερνε την τελευταια μερα της ψηλης εναν αραπη να την ξεσκισει και αυτος να βλεπει καπνιζοντας πουρο, θα παθαινε πλακα η καργιολα, θα σκεφτοταν αυτος ειναι υπερ-αρχοντας, με γαμαει και μεσω μαυρου. Η αραπικη ψωλη ως προεκταση του αρχοντικου βαλκανοπουτσου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman, για το σερβις με την κοπελα εχεις συννενοηθει σπο πριν?πως εξασφαλιζεις οτι δεν θα σου βγει παλτο?

Αυτά όλα με τις σπονσορέτς είναι στα πλαίσια ρομαντικής ψευτοσχέσης.Δεν ξέρεις τι θα κάνουν και τι δε θα κάνουν.Οταν δέχονται να έρθουν διακοπές,σημαίνει οτι είναι αποφασισμένες να πηδηχτούν.Τι ακριβώς όμως θα κάνουν δεν μπορείς να το προκαθορίσεις.
Π.χ. καμακώνεις μια γκόμενα στη στάση του λεωφορείου,σου δίνει τηλέφωνο και μετά την προσκαλείς σε διακοπές Πάρο ή Μύκονο.Αν δεχτεί είναι σίγουρο οτι θα γαμήσεις,αφού θα μένετε μαζί.Δηλαδή το έχει αποφασίσει.Εσύ πρέπει πάντα να βάζεις το σωστό δόλωμα,όλα έχουν σχέση με το πόσο ισχυρό είναι το δόλωμα η προσφορά που κάνεις.Αλλη ισχύ έχει έλα να σου δείξω την Αθήνα,άλλο έλα Μύκονο άλλο έλα να γυρίσουμε το Αιγαίο με γιωτ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδω συλλαμβανουμε τον κμαν να εφαρμοζει το δυτικοευρωπαικο συστημα. Αφηνει τους καμακες να φλερταρουν με τη γκομενα του να την καβλωσουν λιγο για να βγαλει ανωμαλιες το βραδυ στο κρεβατι. Το κανουν τα παντρεμενα ζευγαρια απο βορρα οταν ερχονται Ελλαδα. Στο παρελθον ηταν συνηθισμενο να αφηνει ο Σουηδος ή ο Αγγλος τη γυναικα του να φαει κανα πουτσο απο Ελληνα για να του ερθει πιο ανανεωμενη και ξαναμμενη στο κρεββατι και γενικα για να εχει καλυτερη διαθεση στις διακοπες. Τωρα εχει κοπει σχετικα αυτο γιατι προτιμουνται μαυροι επιβητορες ή πιο κυριλε εθνικοτητες.


Αμα ο κμαν μετα τις βολτες και τους αστακους της εφερνε την τελευταια μερα της ψηλης εναν αραπη να την ξεσκισει και αυτος να βλεπει καπνιζοντας πουρο, θα παθαινε πλακα η καργιολα, θα σκεφτοταν αυτος ειναι υπερ-αρχοντας, με γαμαει και μεσω μαυρου. Η αραπικη ψωλη ως προεκταση του αρχοντικου βαλκανοπουτσου.

Οχι,απλά δεν κάνεις σκηνές ζηλοτυπίας ούτε δείχνεις κτητικός για να μην ανεβάσεις την αξία της γκόμενας.Την αφήνεις ελεύθερη να επιλέξει τον Αράπη που λες.Ομως αν το κάνει,προφανώς χάνει το χρυσωρυχείο,οπότε δεν το κάνει.Αυτή συνέχεια σκέφτεται πώς θα αντιδράσεις αν ξεπεράσει τα όρια.Επίσης ψάχνει καλύτερες ευκαιρίες από εσένα όπως εσύ παρακολουθείς τα μουνάκια γύρω μήπως βρεις κάτι καλό.
Γενικά οι γκόμενες δε ριψοκινδυνεύουν,πάνε στα σίγουρα.Π.χ. άμα κάνει η γκόμενα μαλακία,αντί για φαγκριά και συναγρίδα θα τρώει πιτόγυρα,αντί για κρασιά των 100 ευρώ θα πίνει μπύρα περιπτερίσια και αντί για Σαντορίνη θα βρεθεί στο Μπάτη.Αντί για κόσμημα δώρο θα βρεθεί με ψευτοβραχιόλι των 3 ευρώ.Οι γκόμενες θέλουν την άνεση,τα σίγουρα και δε ριψοκινδυνεύουν με βλάκες.
Δηλαδή αυτός μπορεί να σκέφτεται τι έχει ο παππούς που δεν έχω εγώ,εγώ είμαι δεκαπέντε χρόνια νεώτερος,δεκαπέντε πόντους ψηλότερος,5 φορές πιο γυμνασμένος,δεκαπέντε φορές ντύνομαι καλύτερα,είμαι καλύτερα δικτυωμένος κτλ αλλά πιάνει τα αρχίδια του γιατί η κατάσταση είναι στημένη,έχω δηλαδή τον απόλυτο έλεγχο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δηλαδή η Ελλάδα είναι χαβούζα όπως και η Τουρκία και η Τυνησία,εκεί αν πας ότι και να χεις της την πέφτουν,όχι όμως αν είσαι ζευγάρι με την γκόμενα :2funny: αυτή μπορεί να σε κράταγε σε απόσταση και γ'αυτό να της την έπεσαν όταν εσυ έφυγες.Για Ελλάδα πάντος δεν το ήξερα?Μήπως δεν σε έπαιρναν στα σοβαρά?και η γκομενα θα ήταν πειναλέα λογικά.
 

Δεν είναι η Ελλάδα χαβούζα,απλά το γράφω για πολλοστή φορά αν πας σε κλαμπ,τουριστικά,καμακομάγαζα είναι σίγουρο οτι θα την πέσουν στη δικιά σου.Για αυτό και πολλοί αποφεύγουν να φέρουν τις γκόμενες σε τέτοια μαγαζιά και πάνε σε πιο κυριλέ πριβέ μέρη με καλό κόσμο.
Εγώ είμαι ανώτερος,δεν τους φοβάμαι όσοι και να την πέσουν αφού έχω πάντα το πάνω χέρι,ασκώ σιδηρά πυγμή.Ετσι φαίνομαι και στη γκόμενα ανοιχτόμυαλος οτι δεν τη ζορίζω,δεν την περιορίζω,οι γκόμενες θέλουν αέρα,θέλουν να νομίζουν οτι διαλέγουν αυτές ενώ έχουν αγκιστρωθεί στο δόκανο του τσομπάνη.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δηλαδή η Ελλάδα είναι χαβούζα όπως και η Τουρκία και η Τυνησία,εκεί αν πας ότι και να χεις της την πέφτουν,όχι όμως αν είσαι ζευγάρι με την γκόμενα :2funny: αυτή μπορεί να σε κράταγε σε απόσταση και γ'αυτό να της την έπεσαν όταν εσυ έφυγες.Για Ελλάδα πάντος δεν το ήξερα?Μήπως δεν σε έπαιρναν στα σοβαρά?και η γκομενα θα ήταν πειναλέα λογικά.
  Το θέμα είναι ότι με αυτά τα λεφτά θα μπορούσες να έχεις 2-3 πορνοστάρ να  :knockinb: και όχι να πας στη ζέστη,στους κάφρους,να πίνεις μπύρες και να τρως σουβλάκια και να περιμένεις το ταξί στην ουρά.Ή  θα μπορούσες να πάρεις ένα αυτοκίνητο να μην περιμένεις το χειμώνα το λεωφορείο μες το κρύο.
:2funny: :2funny: :2funny:
Έχω πεθάνει στα γέλια!Στο κλάμπ στη Ρόδο πέρσι ένα καμάκι του μαγαζιού με αφορμή την παρουσία μου στη παρέα πήγε  να την πέσει  στη ψιλή του Κμαν!Αλλά του είπα να φύγει και το έκανε!Αν δεν είμουν όμως εκει δεν ξέρω τι θα γινόταν..
Ο Κμαν όμως έχει τα λεφτά να τις πληρώσει..Δεν βλέπεις τον άλλο φουκαρά παραπάνω που πέρασε με το ζόρι στη Τουρκία 5 μέρες και δεν μπορεί να βγάλει γκόμενα πάνω απο 6...Και προσπαθεί να μας βγάλει τις γκόμενες της china town μοντέλες... :2funny:
Είναι να απορείς πως ακόμα υπάρχει η Ελλάδα και δεν είναι σαν την Αλβανία του Χοτζα...
 

Επισκέπτης
Οχι,απλά δεν κάνεις σκηνές ζηλοτυπίας ούτε δείχνεις κτητικός για να μην ανεβάσεις την αξία της γκόμενας.Την αφήνεις ελεύθερη να επιλέξει τον Αράπη που λες.Ομως αν το κάνει,προφανώς χάνει το χρυσωρυχείο,οπότε δεν το κάνει.Αυτή συνέχεια σκέφτεται πώς θα αντιδράσεις αν ξεπεράσει τα όρια.Επίσης ψάχνει καλύτερες ευκαιρίες από εσένα όπως εσύ παρακολουθείς τα μουνάκια γύρω μήπως βρεις κάτι καλό.
Γενικά οι γκόμενες δε ριψοκινδυνεύουν,πάνε στα σίγουρα.Π.χ. άμα κάνει η γκόμενα μαλακία,αντί για φαγκριά και συναγρίδα θα τρώει πιτόγυρα,αντί για κρασιά των 100 ευρώ θα πίνει μπύρα περιπτερίσια και αντί για Σαντορίνη θα βρεθεί στο Μπάτη.Αντί για κόσμημα δώρο θα βρεθεί με ψευτοβραχιόλι των 3 ευρώ.Οι γκόμενες θέλουν την άνεση,τα σίγουρα και δε ριψοκινδυνεύουν με βλάκες.
Δηλαδή αυτός μπορεί να σκέφτεται τι έχει ο παππούς που δεν έχω εγώ,εγώ είμαι δεκαπέντε χρόνια νεώτερος,δεκαπέντε πόντους ψηλότερος,5 φορές πιο γυμνασμένος,δεκαπέντε φορές ντύνομαι καλύτερα,είμαι καλύτερα δικτυωμένος κτλ αλλά πιάνει τα αρχίδια του γιατί η κατάσταση είναι στημένη,έχω δηλαδή τον απόλυτο έλεγχο.
Πιστευω και ο βορειοευρωπαιος εχει τον ελεγχο γιατι ξερει τα ορια της γυναικας του. Με τις σπονσορετς ειναι πιο δυσκολο, αμα τους το επιτρεψεις θα γαμιουνται με αλλους και θα πληρωνεις εσυ. Ωστοσο η ηδονοβλεπτικη κατασταση που περιεγραψα ειναι στημενη απο τον αντρα. Της λες σου εχω μια εκπληξη και βγαινει ο αραπης. Θελει δε θελει θα κατσει να τον φαει σαν πουτανα. Μιλαμε για προβολη ισχυς του βαλκανιου τσομπανη πανω στο πονηρο θηλυκο. Πληρης ισοπεδωση. Σα να βαλεις καποιον να τον δειρουν μπραβοι. Καμια σχεση με το να βρισκει μονη της γαμιαδες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny:
Έχω πεθάνει στα γέλια!Στο κλάμπ στη Ρόδο πέρσι ένα καμάκι του μαγαζιού με αφορμή την παρουσία μου στη παρέα πήγε  να την πέσει  στη ψιλή του Κμαν!Αλλά του είπα να φύγει και το έκανε!Αν δεν είμουν όμως εκει δεν ξέρω τι θα γινόταν..
Ο Κμαν όμως έχει τα λεφτά να τις πληρώσει..

Εννοείται.Αν και η δικιά μου έχει γενικά σωστή συμπεριφορά,είναι εξασκημένη.Αλλά ο άλλος επέμενε πολύ και με ανάγκασε να την πάρω να φύγουμε από το Κολοράντο και να πάμε στο απέναντι μαγαζί αφού σε λίγο θα άρχισε να ρωτάει όπως οι Τουρκοάραβες is he your boyfriend?,where did you meet?how long do you know him κτλ.
Σίγουρα θα κουφάθηκαν με την ποιότητα της γκόμενας,τι σου είπαν μετά?Πώς τη βαθμολόγησαν?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πιστευω και ο βορειοευρωπαιος εχει τον ελεγχο γιατι ξερει τα ορια της γυναικας του. Με τις σπονσορετς ειναι πιο δυσκολο, αμα τους το επιτρεψεις θα γαμιουνται με αλλους και θα πληρωνεις εσυ. Ωστοσο η ηδονοβλεπτικη κατασταση που περιεγραψα ειναι στημενη απο τον αντρα. Της λες σου εχω μια εκπληξη και βγαινει ο αραπης. Θελει δε θελει θα κατσει να τον φαει σαν πουτανα. Μιλαμε για προβολη ισχυς του βαλκανιου τσομπανη πανω στο πονηρο θηλυκο. Πληρης ισοπεδωση. Σα να βαλεις καποιον να τον δειρουν μπραβοι. Καμια σχεση με το να βρισκει μονη της γαμιαδες.

Δεν πάνε αυτές με αράπη τουλάχιστον φανερά.Πιο επικίνδυνος είναι ο πενηντάρης με τα χρυσάφια και το σκάφος και το εξοχικό δίπλα παρά ο αράπης.Αυτές κοιτάζουν πάντα τη χλίδα,σε βλέπουν σα σκαλί για να πατήσουν ψηλότερα.Εγώ τις αφήνω να πάρουν μάτι το χαιλίκι αλλά δεν τις αφήνω τόσο ώστε να αποκτήσουν βάσεις και να αναρριχηθούν.Πρέπει να μένουν με τη λαχτάρα.Και να σε φτύσει μία δε σε νοιάζει αφού χάνει το πακέτο και έρχεται η επόμενη.
Γενικά εσύ έχεις το πακέτο και το κραδαίνεις μπροστά τους,ποια θα τσιμπήσει.Οι γκόμενες είναι αχόρταγες,κάποια το αρπάζει.Μετά πας στην επόμενη κτλ.Τις βλέπεις σα μάζα κάπως όχι προσωπικά την κάθε μία.Περίπου οι γκόμενες έχουν τις ίδιες συμπεριφορές,ενθουσιάζονται και καυλώνουν με δώρα,ταξίδια και κασέρι.
Γενικά οι γκόμενες ενδιαφέρονται για το τι έχεις να προσφέρεις δηλαδή τη ρευστότητα.Δηλαδή
1.Αν έχεις και
2.Αν είσαι διατεθειμένος να παράσχεις
Αυτά είναι που συνεχώς υπολογίζουν.Για αυτό ενδιαφέρονται για το
1.Τι δουλειά κάνεις που καθορίζει τα εισοδήματά σου
2.Αν είσαι καυλιάρης,που καθορίζει πόσα θα ξοδέψεις για πάρτη της.
Γουστάρουν οικονομικά άνετους καυλιάρηδες,δηλαδή άντρες που βάζουν το χέρι στην τσέπη,κιμπάρηδες και σκλάβους των παθών τους δε θέλουν τσιγγούνηδες,υπολογιστές,άφραγκους κτλ.
Επίσης θέλουν να έχεις θέση στην κοινωνία για να μην τις ρεζιλέψεις και να μπορούν να σε χωρίσουν χωρίς συνέπειες.Δηλαδή να φοβάσαι για την υπόληψή σου οπότε να μην τους κάνεις ζημιά.
Είναι πολλά,γράφω τα βασικότερα πώς σκέφτονται οι γκόμενες.
Οι άντρες καυλώνουν με έναν ωραίο κώλο ή καλοσχηματισμένα πόδια,οι γκόμενες καυλώνουν με ρευστό.Ετσι είναι γενετικά φτιαγμένες.

Αν πας με πολλές,μετά τις μαθαίνεις και τα κάνεις όλα σωστά αφού είναι όλα dejavu,ζεις συνέχεια τις ίδιες καταστάσεις,είναι το ίδιο σκηνικό και οι ίδιοι διάλογοι με άλλη γκόμενα.Practice makes perfect.Αυτές δεν υποψιάζονται οτι είσαι τόσο smooth επειδή έχεις κάνει με άλλες 200 τα ίδια.
Πέπει να δείχνεις value,οτι είσαι πολυταξιδεμένος και έχεις ρευστό,οτι σου αρέσουν οι γκόμενες και είσαι διατεθειμένος να τα σκάσεις.
Βέβαια οι γκόμενες είναι τρελές,υστερικές,έχουν ορμόνες αλλά όταν λάμπει το ρευστό προσπαθούν να τα καταπνίξουν να φαίνονται τέλειες.Αν αρχίσουν τις μαλακίες,τον πούλο.Ο άρχοντας δεν έχει υπομονή,υπάρχει η επόμενη αντκαταστάτρια στο ρόστερ.Οπότε δεν κολλάς με καμία,δείχνεις ανωτερότητα αφού δε σε νοιάζει αν θα αντιδράσει αρνητικά,αν θα φύγει κτλ.Είναι πάντα προς δική της ζημιά ό,τι και να κάνει εκτός αν παίρνει καλό μπούκι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω και το πλεονέκτημα οτι έχω βρεθεί σε όλες τις καταστάσεις γαμπρός,σχεσάκιας,σπόνσορας και γαμέας οπότε έχω δει όλες τις πλευρές,ξέρω τα συν και τα πλην και τις οπτικές γωνίες.Ξέρω δηλαδή τι αντιμετωπίζει εκάστη κατηγορία.
Τώρα λόγω ηλικίας,εμφάνισης δεν μπορώ να το παίξω γαμπρός,σχεσάκιας ή γαμέας οπότε είμαι 100% σπόνσορας.
Με μια Πολωνέζα ήταν τρελό,ξεκίνησα από σχεσάκιας,γαμπρός,μετά όταν είδε οτι είχα άλλες 100,τα έφτιαξε με σπόνσορα και με είχε για γαμέα και μετά τον χώρισε και με μετέτρεψε σε σπόνσορα.Οπότε είδα την ίδια γκόμενα από 3 διαφορετικές οπτικές γωνίες,τι ακριβώς έκανε.
Αυτά είναι μεγάλα σχολεία,η εμπειρία δε μεταφέρεται.
Τότε κατάλαβα οτι όταν εγώ είχα σχέση σπονσοραριζόταν από άλλον και είχε άλλον γαμέα αφού όταν τη γαμούσα μετά είχε άλλον για σχέση και όταν τη σπονσοράριζα νταραβεριζόταν με άλλον για γάμο.
Αβυσσος η ψυχή των Σλάβων γυναικών για αυτό γελάω με τις διακρίσεις εδώ.Η δικιά σου μη μου άπτου είναι η πουτάνα του άλλου και αυτή που εσύ χύνεις στον κώλο είναι η αξιοπρεπής σύζυγος του άλλου,δεν υπάρχουν ηθικοί φραγμοί στις Σλάβες,είναι ελεύθερα πουλιά.

Εντάξει ο γαμέας γαμάει τζάμπα,όμως γαμάει όποτε θέλει και έχει καύλες η γκόμενα όχι όποτε θέλει αυτός.
Και ο σχεσάκιας,γαμπρός γαμάει τζάμπα και συχνά αλλά πρέπει να δεσμευτεί γρήγορα για δεσμό,γάμο,έχει πίεση αλλιώς η γκόμενα τον φτύνει.
Ο σπόνσορας γαμάει αλλά τα σκάει.Γαμάει όποτε έχει οικονομική ανάγκη η γκόμενα δηλαδή σχεδόν πάντα αφού όλες είναι τίγκα στα χρεή και θέλουν τη high life.
Συνεπώς όσο ηλίθιο βλέπει ο γαμέας το σπόνσορα άλλο τόσο κορόιδο βλέπει ο σπόνσορας το γαμέα.Ολοι κοροιδεύουν το σχεσάκια που νομίζει οτι έχει πιάσει τον παπά από τα αρχίδια ενώ η γκόμενα τον δουλεύει.
Φυσικά οι γκόμενες δε θέλουν να βγαίνουν αυτά έξω και ο ένας να μαθαίνει τι κάνει με τους άλλους είναι cryptic σε αυτά,στήνουν ολόκληρο δίκτυο παραπληροφόρησης για να φαίνονται αλλού Οσίες και αλλού πουτάνες τσιμπουκλούδες κατά το δοκούν.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
19κ κοντα insta και ειναι με εναν τελειως κρεμα
Δειτε τι μου γραφει στα μηνυματα...με μπυρα απο περιπτερο και βραδακι γυμνισμο την ειχα και υποψιν φιλοξενησα και πριν παει Σαντορινη και μετα
Ουτε μισο Ευρω δεν χαλασα για να την κερασω στο οτιδηποτε
Στα @@ αν ειναι 6 7 8 η 18,αμα η αλλη γουσταρει και την κανεις να περναει καλα και να γελαει εληξε..Μιλαω παντα για γυναικες που ανηκουν στην ασπρη ζωνη


Εγω με τετοιες Ασιατισες ασχολουμε σοβαρα,αν και γενικα δεν μου αρεσουν γιατι εχουν ολες μικρο βυζι..Βασικα το μονο αρνητικο τους ειναι το μικρο βυζι στις ψηλες Ασιατισες
Τις κοντες ειδικα Φιλιπινες,Ινδονησια πρεπει να τις αποφευγεις γιατι γινονται σαν κεφτεδες μεγαλωνοντας..Ειναι κοντες και οταν παντρευτουνε το τιμανε το φαγακι τους..


Απο Ασια οι πιο ομορφες ειναι οι Βιετναμεζες μακραν για μενα
Και απο Αμερικη, Αμερικανο-Κινεζες και Αμερικανο-Κορεατισες..


Εγω συνεχιζω και σας βαζω πραγματικα 8αρια με συνομιλιες που αποδεικνυουν οτι και βρεθηκαμε και τις φιλοξενησα..


Η πραγματικη δυναμη ειναι προς Ασια μετα απο καποια ηλικια,αυτο ειναι νομος

Και μην κοιτατε τους Αμερικανους..Αυτοι που πανε με Ασιατισες Αμερικη δεν πανε γιατι δεν μπορουν να βρουν λευκη αλλα επειδη θελουν πιο παραδοσιακη γυναικα

Ακομα και ΑμερικανοΑσιατισες εχουν μια ευγενεια και τροπους που δεν εχουν καμια σχεση με λευκη Αμερικανα
Δεν κλανουν,ρευονται μπροστα σου ουτε μασουλανε με ανοιχτο στομα
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    673,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 61

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πήγαινε με μια μουνάρα οχτάρι,εννιάρι σε τουριστικό μαγαζί στυλ Koo club Σαντορίνη,Colorado Ρόδο και θα δεις πόσοι και σε πόσο dt θα της την πέσουνε.Μια βόλτα για κατούρημα πας και την έχουν στριμώξει οι μαντραχαλαίοι τη γκόμενα.Απειροι κοιτάζουν πότε θα φύγεις από δίπλα εκεί,πλακώνουν άπειροι γύπες στα μαγαζιά αυτά για καμάκι.
Το ίδιο βέβαια και οι τουρκοάραβες σε Carribean,Skybar,απίστευτα ενοχλητικοί,μη δούνε γκόμενα την πέφτουν αμέσως.Η δικιά μου κάλεσε σεκιούριτυ στο Skybar,της κολλούσαν ακατάπαυστα τα βρωμερά μεχμέτια.
Δε συζητάμε τι γίνεται Ιστανμπούλ,εκεί την πέφτουν όλοι από σερβιτόρους μέχρι πωλητές και άσχετους στο δρόμο.Ενας θυμάμαι μας πήρε με τη Ρωσσίδα 23 ετών 186 από Αγία Πετρούπολη από πίσω και έτρεξε να μπει και στο λεωφορείο μαζί.Δεν έχουν το Θεό τους οι Τουρκαλάδες,απίστευτα ενοχλητικοί.
Πολωνία,Ουκρανία,Τσεχία γενικά σλαβικές χώρες είναι cool δεν την πέφτουν στη δικιά σου αλλά μεσογειακές χώρες είναι όλοι καυλωμένοι και επιθετικοί.

Βασικά οι Τούρκοι και οι Αραβες κάνουν τις ίδιες ερωτήσεις,προσπαθούν να καταλάβουν τι σχέση έχεις με τη γκόμενα.
-Where are you from?
-This is your wife?
-This is your boyfriend?
-How do you know each other?Where did you meet him?
Εγώ λέω Germany,-τραβάω κανά πούτσο,μιλάω μισά αγγλικά,μισά ελληνικά με βρισιές και ρωσικά κτλ και τους καταμπερδεύω λένε do not understand,σιγά μην αφήσω τους γύφτους να χωθούν.Διασκεδάζουν λίγο τη γκόμενα της ανεβάζουν τη διάθεση για να έχει καλύτερη διάθεση στο ταξίδι όταν βαριέμαι να μιλάω.


Ρε αδερφε ειλικρινα πως γινεται να σου κολλανε Τουρκοι?Μεσα στην Πολη ολο με Τουρκαλες ειμουνα και δεν τολμουσανε στα ματια μου να με κοιταξουνε οι Τουρκοι..Οι Τουρκοι εχουν υψος 1,70 μεσο ορο τερμα ταπες με κατι χερακια σαν της γριας ολοι αδυνατοι τερμα ειτε στο αλλο ακρο κοιλιες.
Ουτε εναν γυμνασμενο δεν ειδα ρε φιλε,ουτε εναν!

Εγω ημουνα karakoy στο καλυτερο club και χωθηκα σε δυο διαστημικες Ρωσιδες και σκεψου ηρθε ο πορτιερης να μου πει να σηκωθω..Ηταν με κατι διασημους Τουρκους μεγαλη μεικτη παρεα και οι αντρες της παρεας της δεν ειχαν καν τα @@ να μου πουν τιποτα και εκαναν σημα στον πορτιερη..

Και ακομα και αυτος δεν με εδιωξε απ το μαγαζι απλα μου ειπε οτι συνοδευονται και πηγα μεσα..Υποψιν μεχρι και ο πορτιερης σε ενα απ τα καλυτερα club της Πολης ηταν μισο αρχιδι απο τους πορτιεριδες που παιζουν Αθηνα.

Αυτα τα λεω για να μην ακουτε παπατζες οτι Τουρκοι,Αραβες θα σας κανουν ζημια..Αυτοι ακομα και 4-5 να ναι μονο αμα δουν οτι φοβασαι θα στην πεσουν για ψειρισμα η να σου φανε γκομενα.
Προσωπικα δεν μου ετυχε το παρακριμο και βγηκα και με Τυνησια που ειχε φιλους της και δεν βγαλανε αχνα ουτε καν στα ματια με κοιτουσανε

Λιγο φωνη υψωνα και κοβανε την κουβεντα τους,αυτο ειναι το κολπο σε μουσλιμια..Με την φωνη πανε να σου επιβληθουν ομως ειναι η πρωτη και τελευταια απειλη που εχουν για να σου σπασουν τσαμπουκα,αμα δουν οτι φωναζεις παραπανω το βουλονουν.

Εγω ειχα πανε μου μαχαιρι που πηρα απο Κουρδους για παν ενδεχομενο αλλα κανεις δεν μου ειπε την παραμικρη κουβεντα
Πιο πολυ ειχα στο νου μου τους μαυρους που ειχαν μαγαζια κοντα taksim δεν ξερω που βρεθηκανε εκει αλλα καθε μερα παιζανε ξυλο οι πιθηκοι
Με Κουρδους τα ειχα καλα τους εφερνα ποτα και μου φερνανε μαυρο..

Ολοι στην Τουρκια τους φοβουνται τους Κουρδους για αυτο τα ειχα καλα μαζι τους
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
19κ κοντα insta
Δειτε τι μου γραφει στα μηνυματα...με μπυρα απο περιπτερο την ειχα και υποψιν φιλοξενησα
Ουτε μισο Ευρω δεν χαλασα για να την κερασω στο οτιδηποτε

Εγω με τετοιες Ασιατισες ασχολουμε σοβαρα,
με συνομιλιες που αποδεικνυουν οτι και βρεθηκαμε και τις φιλοξενησα..

Δηλαδή thank you for your help σε screenshot σημαίνει οτι τη γάμησες?Θες να σου βάλω εγώ μαίηλ από Τσέχα που παρακαλεί να της βάλω ποντίκι στο μουνί που δεν τη γάμησα?
Μπορείς να ποστάρεις μια τέτοια φωτό για να πειστούν οι περισσότεροι οτι μάλλον γάμησες τη γκόμενα?

Ef7TSH.jpg


Η μια τέτοια.

VLePpp.jpg


QIu8CR.jpg


cXEv9h.jpg


Η μια τέτοια.

aaYGvG.jpg


Στα @@ αν ειναι 6,αμα η αλλη γουσταρει και την κανεις να περναει καλα και να γελαει εληξε..Μιλαω παντα για γυναικες που ανηκουν στην ασπρη ζωνη
Εγω με τετοιες Ασιατισες ασχολουμε σοβαρα,

Δεν υπάρχουν όντως οχτάρια Ασιάτισσες.Φιλιπίννες,Βιρμανία,Βιετνάμ κτλ πάνε οι εξηντάρηδες και οι εβδομηντάρηδες που δεν περνάει πια η μπογιά τους πουθενά αλλού.Δηλαδή όταν πια δεν τους παίρνει για πρώην ΕΣΣΔ πάνε ανατολική Ασία για γούστα με σοβαρή πτώση βέβαια της ποιότητας.
Αμα δε σε ενδιαφέρει αν γαμάς πεντάρι στα αρχίδια σου όντως,τη βρίσκεις με Ασιάτισσες.


 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δηλαδή thank you for your help σε screenshot σημαίνει οτι τη γάμησες?Θες να σου βάλω εγώ μαίηλ από Τσέχα που παρακαλεί να της βάλω ποντίκι στο μουνί που δεν τη γάμησα?

Δεν υπάρχουν όντως οχτάρια Ασιάτισσες.Φιλιπίννες,Βιρμανία,Βιετνάμ κτλ πάνε οι εξηντάρηδες και οι εβδομηντάρηδες που δεν περνάει πια η μπογιά τους πουθενά αλλού.Δηλαδή όταν πια δεν τους παίρνει για πρώην ΕΣΣΔ πάνε ανατολική Ασία για γούστα με σοβαρή πτώση βέβαια της ποιότητας.
Αμα δε σε ενδιαφέρει αν γαμάς πεντάρι στα αρχίδια σου όντως,τη βρίσκεις με Ασιάτισσες.


Στο πρωτο σκελος που λες ακομα και να μην εχω γαμησει(που εχω) αν δεις πχ η συγκεκριμενη Ασιατισα με κοντα 20k insta και η Τσεχα που εβαλα πιο πισω να γραφουν ευχαριστω,η μου αρεσεις η περασα ωραια μαζι σου,παει πολυ απλα να πει οτι μετρας
Γιατι ελαχιστοι εχουν να επιδειξουν εστω και μηνυματα με 8αρια στο μη πληρωτεο

Η διαφορα ειναι οτι εγω που παω τελειως χυμα εχω απεναντι μου οχι εναν-δυο αλλα εκατονταδες αν οχι χιλιαδες Ελληνες που χωνονται απο tinder,coych,δρομο,bar κτλπ
Οποτε απλη λογικη,για να επιλεγουν τετοιες γυναικες εσενα περασες απο πολυ σκληρο casting

Στο πληρωτεο αν εχεις τα πιο πολλα φραγκα τοτε ναι γαμας,η δυσκολια ειναι να διαθετεις τοσα λεφτα και να εχεις και τακτικη σιγουρα αλλα μετραει μονο το χρημα
Ειναι σαφως πιο ευκολο απ το να παιξεις σε ασπρη ζωνη



Στο δευτερο θεμα που λες αναλογα ποιοι λευκοι πανε για Ασιατισες
Οσο και να φαινεται περιεργο Αμερικανοι αντρες ψηλοι και ωραιοι η Σουηδοι πολλες φορες ειναι με ταπες μαυριδερες Ασιατισες που ειναι και χοντρουλες
Πιστευω απλα οτι δεν αντεξαν αλλο τις φεμινστριες και αρχισαν να γαμανε καποιες πιο παραδοσιακες και ας ειναι και χαλια

Ενω βλεπεις κατι Ρουμανους,Σερβους,Ιταλους να εχουν τοπ Ασιατισες
Εγω παιζω μπαλα με Ασιατισες που ειναι τουλαχιστον 1,65+ για αυτο εχω θεμα πολλες ειναι κοντες
ΑΛλα ψηλη Ασιατισα φιλε εχει αλλη χαρη,ειδικα αν ειναι καμια Κορεατισα η πουτσα σου θα ναι καρταρι απ την καυλα για ωρες


Για πολλους Ελληνες οι Ασιατισες ειναι οτι πρεπει,απ το να γαμανε 5αρια Ελληνιδες υστερικες μακαρι να γαμουσανε Ασιατισες

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε αδερφε ειλικρινα πως γινεται να σου κολλανε Τουρκοι?Μεσα στην Πολη ολο με Τουρκαλες ειμουνα και δεν τολμουσανε στα ματια μου να με κοιταξουνε οι Τουρκοι

Οι Τούρκοι κολλάνε όταν σε βλέπουν με ωραίες γκόμενες.Αμα σε δουν με μέτριες ή μπάζα φυσικά δεν κολλάνε.Και στην Ελλάδα το ίδιο γίνεται.

Εγω ημουνα karakoy στο καλυτερο club και χωθηκα σε δυο διαστημικες Ρωσιδες και σκεψου ηρθε ο πορτιερης να μου πει να σηκωθω.

Ακριβώς όταν σε είδαν με ωραίες γκόμενες σου είπαν τον πούλο.Εγώ τους κορόιδευα στη μάπα τους Τουρκαλάδες,αν καταλάβαιναν τι τους έλεγα στα ελληνικά,αγγλικά θα είχα σοβαρά προβλήματα.Δεν μπορούσαν να μου ξεκολλήσουν τη γκόμενα ό,τι και να έκαναν.Μιλάμε για τρομερή γκόμενα 23 ετών,186 από Αγία Πετρούπολη.Βέβαια ξέμεινα από λεφτά τότε,είχα κάνει μια μαλακία με την πιστωτική και αναγκάστηκε να πληρώσει η γκόμενα μια μέρα στο ξενοδοχείο και έγινε έξαλλη.
Ηταν το 2011 τότε,μου έπρηξαν τόσο τα αρχίδια οι Τούρκοι με την ασταμάτητη ενόχλα που δεν ξαναπάτησα.Ενώ θεωρητικά είναι καλή επιλογή αφού Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες,Ουκρανές φτάνουν Τουρκία άβιζες με βίζα των 5 ευρώ που βγάζουν στο αεροδρόμιο.
Δηλαδή αντί να τρέχεις Μουζενίδη να βγάλει στη γκόμενα fake putiovka με ξενοδοχείο και καλά για να πάρει η γκόμενα βίζα και αεροπορικό με 600 ευρώ,δίνεις τα ίδια και τη συναντάς Τουρκία ή Αίγυπτο.Είναι όμως τόσο αρχιδοσπαστικοί οι ντόπιοι που το έκανα μόνο μια φορά και δεν το ξαναδοκίμασα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εννοείται.Αν και η δικιά μου έχει γενικά σωστή συμπεριφορά,είναι εξασκημένη.Αλλά ο άλλος επέμενε πολύ και με ανάγκασε να την πάρω να φύγουμε από το Κολοράντο και να πάμε στο απέναντι μαγαζί αφού σε λίγο θα άρχισε να ρωτάει όπως οι Τουρκοάραβες is he your boyfriend?,where did you meet?how long do you know him κτλ.
Σίγουρα θα κουφάθηκαν με την ποιότητα της γκόμενας,τι σου είπαν μετά?Πώς τη βαθμολόγησαν?
Δηλαδή δε σε παίρναν στα σοβαρα?Δεν πιστεύαν ότι είσαι ο γκόμενος της  :2funny:
Δηλαδή thank you for your help σε screenshot σημαίνει οτι τη γάμησες?Θες να σου βάλω εγώ μαίηλ από Τσέχα που παρακαλεί να της βάλω ποντίκι στο μουνί που δεν τη γάμησα?
Μπορείς να ποστάρεις μια τέτοια φωτό για να πειστούν οι περισσότεροι οτι μάλλον γάμησες τη γκόμενα?

Ef7TSH.jpg


Η μια τέτοια.

VLePpp.jpg


QIu8CR.jpg


cXEv9h.jpg


Η μια τέτοια.

aaYGvG.jpg


Δεν υπάρχουν όντως οχτάρια Ασιάτισσες.Φιλιπίννες,Βιρμανία,Βιετνάμ κτλ πάνε οι εξηντάρηδες και οι εβδομηντάρηδες που δεν περνάει πια η μπογιά τους πουθενά αλλού.Δηλαδή όταν πια δεν τους παίρνει για πρώην ΕΣΣΔ πάνε ανατολική Ασία για γούστα με σοβαρή πτώση βέβαια της ποιότητας.
Αμα δε σε ενδιαφέρει αν γαμάς πεντάρι στα αρχίδια σου όντως,τη βρίσκεις με Ασιάτισσες.
Εδώ έχεις δίκιο,αυτός και ο άλλος ο Βαλκάνιος ψευταράς μόνο αλληλογραφία μας βάζουν  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στο πληρωτεο αν εχεις τα πιο πολλα φραγκα τοτε ναι γαμας,η δυσκολια ειναι να διαθετεις τοσα λεφτα και να εχεις και τακτικη σιγουρα αλλα μετραει μονο το χρημα
Ειναι σαφως πιο ευκολο απ το να παιξεις σε ασπρη ζωνη

Μπα μη νομίζεις,τότε όλοι οι ευκατάστατοι θα ήταν με μουνάρες και θα τις άλλαζαν για πλάκα.Βλέπεις να συμβαίνει κάτι τέτοιο?
Χωρίς λεφτά γίνεται αν είσαι κάτω από 35 και κάνεις πολύ μεγάλη προσπάθεια.Ας πούμε γάμησα την ξανθιά Τσέχα 180 ύψος στα αριστερά το 2007 χωρίς λεφτά.

FZzx4x.jpg


G0UP6K.jpg


Ηταν ένα χρόνο αφού έπαιξε στην ταινία.

Και αυτή την Τσέχα 187 το 2008 στη Σαντορίνη.

JUsv1q.jpg


Αυτή την Τσέχα 190 το 2008 εδώ σε ξενοδοχείο στη Γλυφάδα και στο διαμέρισμα στην Αθήνα.

FJQV51.jpg


H4vGC1.jpg


PRfvpz.jpg


Είχα καμμιά δεκαριά Τσέχες ταυτόχρονα που τις έφερνα εναλλάξ σε διακοπές,θα δω μήπως ανοίξω το παλιό λάπτοπ να βάλω περισσότερες φωτό.

Αυτές τις δυο Ρωσίδες το 2010 στην Κω.

NcA4cr.jpg


Αυτή την Ουκρανέζα με one night stand την πρώτη φορά που μπήκα κλαμπ Κίεβο το 2003.Ηταν η πρώτη γκόμενα που μίλησα.Τόσο εύκολα ήταν τότε.

S67NAV.jpg


Αυτές όλες ήταν τζάμπα όπως και αυτή η Ουκρανέζα 180 στην Κριμαία το 2011.

SafHvV.jpg


Και πάρα πολλές ακόμη.Αλλά τότε στο μπλοκ έβγαζες κάθε τρεις μέρες και άλλη γκόμενα,ήταν πολύ εύκολα.Μιλάμε για γκόμενες άνω του 180 κάτω των 25 ετών,είχε απίστευτους αριθμούς,ήταν τρομερά φιλικές και οργίαζες απλά αν έσκαγες μύτη σα Δυτικός.Δε χρειαζόταν τότε τίποτα άλλο.
Τώρα για να αντιρροπήσω την πτώση λόγω ηλικίας και οικονομικής ανόδου και δυτικοποίησης του μπλοκ χρησιμοποιώ τα λεφτά για να έχω π.χ. αυτό το επίπεδο,την Ουκρανή 183 που έφερα Αθήνα τον Απρίλιο.

Hj5rzf.jpg


Η την άλλη Ουκρανή 181 που έφερα Αθήνα τον Ιούνιο.

yPUM6l.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φυσικά για να γαμήσεις τζάμπα θέλει και τεχνικές.Θυμάμαι το 2002-2005 που γράφαμε στο MASF.


Τότε πραγματικά άξιζε το PUA γιατί το δημιουργούσαμε τα ενεργά καμάκια παγκοσμίως με συμβουλές ο ένας στον άλλον underground και περιγραφές ιστοριών.Τότε ήταν όλα υπόγεια μέχρι που ο Style τα τίναξε όλα στον αέρα με το βιβλίο του.
Τότε δεν υπήρχαν RSD και μαλακίες και οι αναγνωρισμένοι PUA ήταν όντως αυθεντικοί και μετρημένοι στα δάκτυλα.Μετά έγινε εμπορικό αρχίσανε διάφορα λαμόγια να μπαίνουν στο σάιτ να γράφουν ψευτοιστορίες για εξαιρετικές επιτυχίες για να κονομήσουνε από τα κορόιδα και ξεφτιλίστηκε.
Πριν γράφαμε για μη εμπορικούς σκοπούς,απλά γιατί θέλαμε να γαμήσουμε γρήγορα και ρωτούσαμε τον άλλον έχω πρόβλημα π.χ. στο escalation τι να κάνω και αυτός από την άλλη άκρη της γης σου απαντούσε ακριβώς.
Θυμάμαι είχα εντυπωσιαστεί με το καμάκι ενός τύπου που πήρα το μήνυμα που έγραψε στη γκόμενα για να την καταφέρει και το έστειλα αυτούσιο σε μια Τσέχα.Η γκόμενα είχε να με δει 3 χρόνια αφού με είχε συναντήσει μόνο δυο φορές σε καφέ.Αρνιόταν να συναντηθούμε και με το μήνυμα του τύπου πείσθηκε και κατέβηκε Ελλάδα.
Ετσι λειτουργούσε τότε σου έδινε ισχύ αν είχες βέβαια και άλλα προσόντα.Συνήθως σου συμπλήρωνε τις αδυναμίες και τα κενά,έβλεπες τη συνολική εικόνα του παιγνίου.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Θυμάμαι είχα εντυπωσιαστεί με το καμάκι ενός τύπου που πήρα το μήνυμα που έγραψε στη γκόμενα για να την καταφέρει και το έστειλα αυτούσιο σε μια Τσέχα.Η γκόμενα είχε να με δει 3 χρόνια αφού με είχε συναντήσει μόνο δυο φορές σε καφέ.Αρνιόταν να συναντηθούμε και με το μήνυμα του τύπου πείσθηκε και κατέβηκε Ελλάδα.
Μπορεις να θυμηθεις πανω κατω τι έλεγε το μυνημα?
ps: κατι τετοια κανουν το φορουμ να αξιζει, και κυριως για αυτους που διαβαζουν χωρις να γράφουν
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Φυσικά για να γαμήσεις τζάμπα θέλει και τεχνικές.Θυμάμαι το 2002-2005 που γράφαμε στο MASF.


Τότε πραγματικά άξιζε το PUA γιατί το δημιουργούσαμε τα ενεργά καμάκια παγκοσμίως με συμβουλές ο ένας στον άλλον underground και περιγραφές ιστοριών.Τότε ήταν όλα υπόγεια μέχρι που ο Style τα τίναξε όλα στον αέρα με το βιβλίο του.
Τότε δεν υπήρχαν RSD και μαλακίες και οι αναγνωρισμένοι PUA ήταν όντως αυθεντικοί και μετρημένοι στα δάκτυλα.Μετά έγινε εμπορικό αρχίσανε διάφορα λαμόγια να μπαίνουν στο σάιτ να γράφουν ψευτοιστορίες για εξαιρετικές επιτυχίες για να κονομήσουνε από τα κορόιδα και ξεφτιλίστηκε.
Πριν γράφαμε για μη εμπορικούς σκοπούς,απλά γιατί θέλαμε να γαμήσουμε γρήγορα και ρωτούσαμε τον άλλον έχω πρόβλημα π.χ. στο escalation τι να κάνω και αυτός από την άλλη άκρη της γης σου απαντούσε ακριβώς.
Θυμάμαι είχα εντυπωσιαστεί με το καμάκι ενός τύπου που πήρα το μήνυμα που έγραψε στη γκόμενα για να την καταφέρει και το έστειλα αυτούσιο σε μια Τσέχα.Η γκόμενα είχε να με δει 3 χρόνια αφού με είχε συναντήσει μόνο δυο φορές σε καφέ.Αρνιόταν να συναντηθούμε και με το μήνυμα του τύπου πείσθηκε και κατέβηκε Ελλάδα.
Ετσι λειτουργούσε τότε σου έδινε ισχύ αν είχες βέβαια και άλλα προσόντα.Συνήθως σου συμπλήρωνε τις αδυναμίες και τα κενά,έβλεπες τη συνολική εικόνα του παιγνίου.

Όντως εξαιρετικό site, το βιβλίο του DiAngelo είναι το 1ο που είχα διαβάσει για καμάκι και μου έδωσε πολλές ιδέες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom