Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κλαιω με τις φωτο πορνομητσου απο την καμερα του αυτοκινητου.

Η κοπελα φαινεται ξεκαθαρα οτι τον συνοδευει κ απο τον τροπο που τον κοιταει στα ματια θα ελεγα ερωτευμενη φουλ , καθαρο 8αρι σε εμφανιση

Κμαν μας μαθαινει οτι με 3000 ευρω μπορεις να φερεις μια πουτανα διακοπες στη σαντορινη ! Νομιζω οτι η συγκεκριμενη καινοτομια πρεπει να προταθει για βραβειο μετα την ανακαλυψη του φαρμακου του aids.

Κ οι 2 μια απ τα ιδια

Οι πουτανες ρε παιδια ειναι σαν τα συμπληρωματα διατροφης. Αν τρεφεσαι μονο με αυτα, στο τελος αρρωσταινεις κ πεθαινεις. Θελει κ λιγο πραγματικο ενδιαφερον, πραγματικη αγαπη οπως το πραγματικο φαγητο.
Δεν υπαρχει αγαπη οπως δεν υπαρχει ουτε φιλια. Ολα ειναι ψευτικα. Ολοι οι ανθρωποι ειναι εχθροι μεταξυ τους. Οι αντρες συμμαχουν προσωρινα με αλλους αντρες για να πολεμησουν καποιους τριτους αντρες. Οι γυναικες συμμαχουν με αλλες γυναικες για να ωφελησουν κοινα συμφεροντα (συνηθως εις βαρος αντρων), τον αντρα με τη γυναικα ενωνουν μονο η πουτσα, το μουνι και το χρημα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δε σε είχω γιά τόσο ηλίθιο :jerking: :2funny:και μη μας περνάς κ'εμάς γιά τόσο  :jerking:.Αυτό το λες γιατί όταν ψωφοκοπίσει ο σκυλοχάρας να συνείσεις εσύ να γράφεις σα να μην έγινε τίποτα  :2funny:Ούτε νταβατζήδες δεν μπορέσατε να γίνεται  :2funny:Ωραία αυτά αλλά το τριχίλιαρο πολύ είναι!Δε διαφωνώ αν εμενα Γερμανία κ'εγώ τριχίλιαρα θα είμουν αναγκαμενος να δίνω όπως και όλοι,γ'αυτό δε μένω εκεί!
 Αυτή (σας την είχα ξαναβάλει παλιά) είναι 175-1,77 οι φώτο είναι από την κάμερα του αυτοκινήτου.Γιατί δεν της αρέσουν οι φώτο.Η δικιά σου μπορεί να είναι λίγο ψυλότερη αλλά καλύτερα να μένω εδώ και να μη χρειάζεται να δίνω τριχίλιαρα!
 Πάντος μπράβο έδωσες υλικό στους Πιρφόρους θα έχουν πολύ καλη  :jerking:σήμερα.
 Αυτές οι ψηλές γκόμενες ειναι πολύ καλες γιά βόλτα και για μόστρα δε λέω.Αλλα στο κρεβάτι δυστηχώς δε λένε πολλά,οι κοντουλες είναι πολύ καλυτερες για πήδημα.
dimitrakis αν ησουν γαλλια θα ετρωγες 700 ευρο προστιμο που καμακωνεισ στον δρομο χαχαχα
 

Επισκέπτης
"στις γυναίκες αρέσουν οι ανέσεις,τα δώρα,οι διακοπές κτλ,αντιπαθούν τη μιζέρια.Αγοράζουν lifestyle από το σπόνσορα."

Πολυ σοφες οι κουβεντες του κμαν. Σοφο επισης που δεν δςχτηκε την παρτουζα γιατι θα τον κλειδωναν σε καποιο μπανιο και θα παιζαν μονοι τους.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Υπάρχει τρόπος και χωρίς να γίνει κάποιος Κμαν να φάει 8άρια αρκεί να το πιστευει!!! Ο Dr της Μαλακίας πχ έλεγε πως κάποια απο 8 και άνω είναι χρηματιζόμενη! Βέβαια τα έλεγε διότι σαν υμνητής της μετριότητας δεν μπορούσε!
Τα οχτάρια ειναι γκόμενες που μετά τα 28 τις χτυπάς μόνο αν τα ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ! Δηλαδή ζεις τη ζωή που θέλεις , έχεις τη δουλειά που θέλεις και δεν καταπιέζεσαι από καταστάσεις!
Αυτό είναι που αντιλαμβάνεται η γκόμενα την ώρα που της μιλάς ή την ώρα που επιλέγει σε ποιόν θα κάτσει!

Αν ο άντρας έχει ελαττώματα τότε για να χτυπήσει καλό μουνί μπαίνουν αντισταθμίσματα! Για παράδειγμα ο Κμαν έχει το mental backround αλλά όχι την εμφάνηση έτσι το χάσμα μεταξί της γκόμενας και αυτού, πληρώνεται και μάλιστα περι το ..χιλιάρικο κάθε βαθμίδα διαφοράς της εμφάνησης! Ένας φίλος μου σχετικά κοντός αλλά εμφανίσιμος έχει σαν αντιστάθμισμα την άψογη χρήση της Ρώσικης! Ακόμα κι εγώ που όλη την μέρα δουλεύω έχω σαν αντιστάθμισμα το πολυτελείας αυτοκίνητο που θα τη κυκλοφορήσω και όχι το παπί που έχει ένας άνεργος αλλά συνεχώς διαθέσιμος!    

Το ότι γίνεται το ξέρω. Μάλιστα θα σου πω μια πρόβλεψη όπως είδα ΑΠ: αμα ξέρεις Ρώσσικα να κάνεις διάλογο, είσαι εμφανίσιμος και ξέρεις το παιχνίδι βγάζεις ένα 8άρι ανα 15-20 μέρες, έτσι πιστεύω (χωρίς σπονσοραρίσματα).

Αυτό που λες είναι το υπόβαθρο το οποίο παίζει μεγάλο ρόλο, δε μιλάω όμως για το υπόβαθρο, μιλάω για τεχνική καμακώματος. Επ' αυτών που έγραψα τι γνώμη έχεις;
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Αλλοι θα κόλλαγαν με αυτές.Απλά δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο,τον τζόγο.Δε με ενδιαφέρει αν έχω εφτά σπονσορέτς όλες άνω του 180 αλλά αν μπορώ να πάω ΣΚ τον Οκτώβριο στον πλούσιο γάτο(Rich cat) στο Μινσκ και να βρω καινούργια να γαμήσω.Οι προηγούμενες και οι τωρινές δε με ενδιαφέρουν.

Για πες αν έχεις πρόσφατες πληροφορίες από Μινσκ τι παίζει από ποιότητα στα νυχτερινά μαγαζιά;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
"στις γυναίκες αρέσουν οι ανέσεις,τα δώρα,οι διακοπές κτλ,αντιπαθούν τη μιζέρια.Αγοράζουν lifestyle από το σπόνσορα."

Πολυ σοφες οι κουβεντες του κμαν. Σοφο επισης που δεν δςχτηκε την παρτουζα γιατι θα τον κλειδωναν σε καποιο μπανιο και θα παιζαν μονοι τους.

Ναι,αυτός ο Αμερικανός μου φάνηκε πολύ τεχνητός.Ειδικά όταν μου είπε come to L.A.,beautiful women κατάλαβα οτι κάποιο λάκο είχε η φάβα.
Και η δικιά του πολύ Αμερικάνα,με twerking κτλ,όσοι ξέρετε θα καταλάβετε.
Γενικά Ευρώπη γκόμενες να κωλοτρίβονται στον πούτσο σου στην πίστα του κλαμπ είναι σπάνιο,οπότε σε αποδιοργανώνει.
Οι Ουκρανές μερικές φορές σου πιάνουν τον πούτσο αμέσως για να δείξουν τις διαθέσεις τους μετά τη γνωριμία στο κλαμπ,αλλά με τις Αμερικάνες είναι άλλη φάση,πιο πολύ teasing.
Αλλά οι Αμερικανίδες παίρνουν πολλά ψυχοφάρμακα και ναρκωτικά όπως οι Πολωνές οπότε παίζουν απρόβλεπτες καταστάσεις.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για πες αν έχεις πρόσφατες πληροφορίες από Μινσκ τι παίζει από ποιότητα στα νυχτερινά μαγαζιά;

Θα πάω τώρα τον Οκτώβριο ΣΚ πλούσιο γάτο(Rich cat) και Black house στο Μινσκ να δω τι παίζει.Οσοι πιστοί προσέλθετε.Φυσικά θα ακολουθήσει πλούσιο φωτουλικό όπως πάντα.
Λευκορρωσία με βάση τις εμπειρίες μου παίζει τρελό σπόνσορινγκ ας πούμε 90% στα high end κλαμπ σπονσοράρονται.Ουκρανία ήταν καλύτερα αλλά άδειασε από μουνάρες λόγω βίζας οπότε Λευκορρωσία,Ρωσία πιθανόν είναι πιο ελκυστικές.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το ότι γίνεται το ξέρω. Μάλιστα θα σου πω μια πρόβλεψη όπως είδα ΑΠ: αμα ξέρεις Ρώσσικα να κάνεις διάλογο, είσαι εμφανίσιμος και ξέρεις το παιχνίδι βγάζεις ένα 8άρι ανα 15-20 μέρες, έτσι πιστεύω (χωρίς σπονσοραρίσματα).

Οχι,δε βγάζεις εκτός αν σου βγει η Παναγία στην προσπάθεια.Τα οχτάρια είναι πολύ δύσκολα χωρίς αντάλλαγμα για τον τουρίστα.Πρέπει κάτι να προσφέρεις.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το ότι γίνεται το ξέρω. Μάλιστα θα σου πω μια πρόβλεψη όπως είδα ΑΠ: αμα ξέρεις Ρώσσικα να κάνεις διάλογο, είσαι εμφανίσιμος και ξέρεις το παιχνίδι βγάζεις ένα 8άρι ανα 15-20 μέρες, έτσι πιστεύω (χωρίς σπονσοραρίσματα).

Αυτό που λες είναι το υπόβαθρο το οποίο παίζει μεγάλο ρόλο, δε μιλάω όμως για το υπόβαθρο, μιλάω για τεχνική καμακώματος. Επ' αυτών που έγραψα τι γνώμη έχεις;
Έχω να πω πως η γκόμενα κατά 90% έχει κρίνει στα πρώτα 3-5 λεπτά αν της κάνεις! Το τι θα πεις μετά έχει λίγη σημασία αρκεί να μην κάνεις χοντρά λάθη! Εμείς οι άντρες νομίζουμε πως όλα μετράνε και ψάχνουμε κάποιες λεπτομέρειες που είναι πολλές φορές χαζές!
Σημαντικό είναι και που βρίσκεσαι εντός ή εκτός έδρας καθώς και να μπορείς να περνάς τα shit tests!
Λιγούρης και λούσιμο με κοπλιμέντα πάλι θέλουν τρόπο! Ακόμα και τα 8άρια τα θέλουν αλλά απο αυτούς που θέλουν αυτές! Οπότε το παν είναι το πρώτο 5άλεπτο! Αν το περάσεις τότε έχεις σε όλα δίκιο!  
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.014
Πόντοι
5.006
Kman πρεπει να χασεις κιλα..αλλιως βλεπω να σκας πανω σε κανα αλλοδαπο κορμι πανω στο καθηκον και να γινεσαι πρωτο θεμα στο δελτιο του σταρ... :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman πρεπει να χασεις κιλα..αλλιως βλεπω να σκας πανω σε κανα αλλοδαπο κορμι πανω στο καθηκον και να γινεσαι πρωτο θεμα στο δελτιο του σταρ... :S

Εχεις δίκιο,η φυσική μου κατάσταση είναι για τον πούτσο τελευταία.Οσο θυμάμαι αυτά που έκανα παλιά 12 ώρες ταξίδι με τρένο μετά τη δουλειά και ξενύχτι και εισβολή στα πολωνικά κλαμπ μέχρι τελικής πτώσεως με επιστροφή άυπνος το πρωί νιώθω απαρηγόρητος,πάνε πια οι μεγάλες δυνατότητες.
Η που πήγαινα Κίεβο με αεροπλάνο το Σάββατο το απόγευμα  και γυρνούσα την επόμενη το πρωί μετά από 6 πούτσους και ασταμάτητο κλάμπινγκ.
Η φυσική αντοχή παίζει τεράστιο ρόλο στα γούστα όπως και στα εισοδήματα εξάλλου.Οσοι κουράζονται μένουν με το πουλί στο χέρι,θέλει διάρκεια ιδίως με τις μικρές.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποια πουτάνα ρε συ?Δε θες να μάθεις τι επαγγέλεται η κοπέλα πέρα από το επαγγελματικό μόντελινγκ και τα πρετ α πορτέ στο Μιλάνο.
Δεν καταλαβαίνετε το παίγνιο.
Ο δημητράκης τράβηξε τις φωτό 5 χρόνια πριν και αυτό είναι όλο που έχει να επιδείξει.Δεν τον αφήνει καν να τραβήξει φωτό.Δεν έχει γυμνές φωτό ή ο,τιδήποτε.
Εγώ έχω άλλη κάθε μήνα.Αλλοι θα κόλλαγαν με αυτές.Απλά δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο,τον τζόγο.Δε με ενδιαφέρει αν έχω εφτά σπονσορέτς όλες άνω του 180 αλλά αν μπορώ να πάω ΣΚ τον Οκτώβριο στον πλούσιο γάτο(Rich cat) στο Μινσκ και να βρω καινούργια να γαμήσω.Οι προηγούμενες και οι τωρινές δε με ενδιαφέρουν.Κοιτάζω το μέλλον,η δυνατότητα απόκτησης νέων είναι που μετράει.
Γίνετε λίγο άρχοντες,ξεφύγετε από τη μιζέρια.
Ωραία,ξόδεψες 3000 ευρώ γάμησες μία στη Σαντορίνη.Και τι έγινε?Εχει άλλες δέκα χιλιάδες που είναι έτοιμες για το ίδιο.Σημασία έχει το σύστημα,πρέπει να ίπτασαι.
Εγώ απλός σου έβαλα μία απ'αυτές που έχω και της μοιάζει στο στυλ,επειδή την πήδαγα 3 χρόνια πριν σημαινει ότι δεν την έχω και τώρα.Θέλω να την συναντήσω την άλλη βδομάδα.Μου έχει πει να πάμε και διακοπές μαζί δεν ξέρω ακόμα αν θα μου ζητήσει να της πληρώσω το εισητήριο?Εγώ βαριέμαι γιατί το ίδιο γαμησι γίνεται στο κρεβάτι στην Αγία Πετρούπολη και το ίδιο στο κρεβάτι στη Ρόδο  :2funny:.
  Αυτό που λες ότι της την πέφταν μου φένεται τρελλό! :headbang:δεν ξέρω τι έπαιζε?καλά είσαι με γκόμενα και της την πέφτουν?Εμένα μία φορά έγινε με έναν Ιταλό απλός πηγε και της μίλησε  και του έφερα την εφοριακή αστυνομία (τωρα συγχωνευτηκε με την αστυνομια) σε ένα εστιατόριο που είχε  :2funny:και δεν είχε άδεια και τον ξέσκισαν 200.000 ευρώ ζημιά του έκανα! :2funny:τον χρεωκόπησα  :2funny:.Εμένα δεν έχει τυχει κάτι τέτοιο :huh:και δε νομιζω οι δικες μου να τους ανεχτουνε τους ντόπιους!Θα τους κοίταζαν με ενα βλέμμα όλο απαίχθια που θα ντρπόνταν να πλησιάσουν!Για να κάθεται η γκομενα να μιλαει μαζι τους πρεπει να ηταν πολυ φτηνιάρα!ή εκτος αν εσυ δε μετράς καθόλου?Δεν βγαζω αποψη γιατι δεν έχω κάθε λεπτομερια του τι εγινε για να μπορεσω να πω με σιγουρια την αποψη μου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχω να πω πως η γκόμενα κατά 90% έχει κρίνει στα πρώτα 3-5 λεπτά αν της κάνεις! Το τι θα πεις μετά έχει λίγη σημασία αρκεί να μην κάνεις χοντρά λάθη! Εμείς οι άντρες νομίζουμε πως όλα μετράνε και ψάχνουμε κάποιες λεπτομέρειες που είναι πολλές φορές χαζές!
Σημαντικό είναι και που βρίσκεσαι εντός ή εκτός έδρας καθώς και να μπορείς να περνάς τα shit tests!
Λιγούρης και λούσιμο με κοπλιμέντα πάλι θέλουν τρόπο! Ακόμα και τα 8άρια τα θέλουν αλλά απο αυτούς που θέλουν αυτές! Οπότε το παν είναι το πρώτο 5άλεπτο! Αν το περάσεις τότε έχεις σε όλα δίκιο!  

Ναι,όντως.Τα πρώτα 2 λεπτά είναι σημαντικά.Μετά το έχασες το παιχνίδι δε διορθώνεις τίποτα.Οπότε πρέπει να είσαι λιγομίλητος και εύστοχος.Εντελώς on the point αφού οι γκόμενες με εξαίρεση τις Πολωνέζες δε συγχωρούν ούτε ένα λάθος.
Είναι σαν τις βολές στο μπάσκετ,πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και να τις βάλεις όλες μέσα.Δεν έχεις δεύτερη ευκαιρία αν αστοχήσεις.
Πρέπει γενικά να μπορείς να λειτουργείς υπό πίεση χρόνου.Δύο λεπτά να πάρεις το τηλέφωνο μέχρι να έρθει το λεωφορείο ή μια ώρα μέχρι να φύγει το αεροπλάνο.Πέντε λεπτά να τη φιλήσεις μέχρι να σκάσει μύτη ο γκόμενος,30 δευτερόλεπτα να χτυπήσεις πριν σε προλάβουν τα άλλα καμάκια κτλ,πρέπει γενικά να υπολογίζεις σωστά τους χρόνους.
Πρέπει να τη φιλήσω τώρα ή να την αφήσω σε αμφιβολία για να μη μετανιώσει και να τη γαμήσω ευκολότερα?Πρέπει να κεράσω τώρα για να με αφήσει να χουφτώσω μπουτάκι ή πρέπει να περιμένω για να μη θεωρήσει οτι την περνάω για πουτάνα?Πρέπει να πάω τώρα ή να περιμένω μήπως έρθει γκόμενος και βρεθώ προ εκπλήξεως?κτλ
Οι έμπειροι κάμακερς λύνουν αυτά τα προβλήματα σε dt πρέπει να κρίνεις το περιβάλλον και τις δυναμικές πολύ γρήγορα και να παίρνεις ρίσκα.
Γενικά θέλει αντίληψη του περιβάλλοντος και να είσαι εύστροφος,να έχεις αίσθηση του χώρου πώς θα τριπλάρεις θα ελιχθείς και θα σκοράρεις πρέπει να κοιτάς τους άλλους πώς κινούνται για να τους αποφεύγεις και να εξουδετερώνεις τα εμπόδια.Είναι κάπως adaptive,παίζει ρόλο ο αιφνιδιασμός του αντιπάλου.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Δεν υπαρχει αγαπη οπως δεν υπαρχει ουτε φιλια. Ολα ειναι ψευτικα. Ολοι οι ανθρωποι ειναι εχθροι μεταξυ τους. Οι αντρες συμμαχουν προσωρινα με αλλους αντρες για να πολεμησουν καποιους τριτους αντρες. Οι γυναικες συμμαχουν με αλλες γυναικες για να ωφελησουν κοινα συμφεροντα (συνηθως εις βαρος αντρων), τον αντρα με τη γυναικα ενωνουν μονο η πουτσα, το μουνι και το χρημα.

:hi: :kneel: :orchestra: :orchestra: :wanker: :wanker: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ένα άλλο που κάνω όταν είναι να πάω σε ραντεβού της ρωτάω τι να φορέσω?(πολλές φορες δεν το κάνω επίτηδες μπορεί ώρες να κάθομαι στον καθρέφτη να προβάλω τι θα φορέσω :2funny:).Και αποφασίζουν και με βοηθάνε τι να φορέσω :2funny:στο 90% από της γκόμενες αυτό αρέσει.Η κάθε μικρή λεπτομέρια μετράει  :)
 

Συνημμένα

  • vibor sapog.jpg
    vibor sapog.jpg
    206 KB · Εμφανίσεις: 57
  • vibor sapog2.jpg
    vibor sapog2.jpg
    192,1 KB · Εμφανίσεις: 50

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ένα άλλο που κάνω όταν είναι να πάω σε ραντεβού της ρωτάω τι να φορέσω?(πολλές φορες δεν το κάνω επίτηδες μπορεί ώρες να κάθομαι στον καθρέφτη να προβάλω τι θα φορέσω :2funny:).Και αποφασίζουν και με βοηθάνε τι να φορέσω :2funny:στο 90% από της γκόμενες αυτό αρέσει.Η κάθε μικρή λεπτομέρια μετράει  :)

βαλκανιος ψευταρας  :kneel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δες τι μουνια γαμαω δημητρακη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 28059385_1602422149842230_7359104975628266696_n.jpg
    28059385_1602422149842230_7359104975628266696_n.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 20
  • DUfs2P.jpg
    DUfs2P.jpg
    226,6 KB · Εμφανίσεις: 22

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Θα πάω τώρα τον Οκτώβριο ΣΚ πλούσιο γάτο(Rich cat) και Black house στο Μινσκ να δω τι παίζει.Οσοι πιστοί προσέλθετε.Φυσικά θα ακολουθήσει πλούσιο φωτουλικό όπως πάντα.
Λευκορρωσία με βάση τις εμπειρίες μου παίζει τρελό σπόνσορινγκ ας πούμε 90% στα high end κλαμπ σπονσοράρονται.Ουκρανία ήταν καλύτερα αλλά άδειασε από μουνάρες λόγω βίζας οπότε Λευκορρωσία,Ρωσία πιθανόν είναι πιο ελκυστικές.

Τα club αυτά εκεί τι λένε από ποσότητα και ποιότητα? Σύγκρινε με chi για να έχουμε μια κοινή βάση... Αδιάφορο πόσες σπονσοράρονται, εμένα με ενδιαφέρει πόσες υπάρχουν. Πχ. κατά μέσο όρο ΠΣ πόσα 8αρια βλέπεις?

Επίσης δουλεύουν κάθε μέρα τα μαγαζιά, η μόνο ΠΣ?
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Έχω να πω πως η γκόμενα κατά 90% έχει κρίνει στα πρώτα 3-5 λεπτά αν της κάνεις! Το τι θα πεις μετά έχει λίγη σημασία αρκεί να μην κάνεις χοντρά λάθη! Εμείς οι άντρες νομίζουμε πως όλα μετράνε και ψάχνουμε κάποιες λεπτομέρειες που είναι πολλές φορές χαζές!
Σημαντικό είναι και που βρίσκεσαι εντός ή εκτός έδρας καθώς και να μπορείς να περνάς τα shit tests!
Λιγούρης και λούσιμο με κοπλιμέντα πάλι θέλουν τρόπο! Ακόμα και τα 8άρια τα θέλουν αλλά απο αυτούς που θέλουν αυτές! Οπότε το παν είναι το πρώτο 5άλεπτο! Αν το περάσεις τότε έχεις σε όλα δίκιο!  

Σωστό για το 5λεπτο, αλλά είναι αρκετός χρόνος και η συμπεριφορά στο 5λεπτο μετράει πολύ. Βέβαια μετράει όταν η φάση είναι ντεμί, αμα η είναι ήδη σε διάθεση και σε γουστάρει εμφανησιακά με το που σε δει και δεν έχεις ανταγωνισμό, έχει κριθεί το ματσ όχι στα 5 λεπτά αλλά στα 5 δεύτερα.

Κάποιες λεπτομέρειες είναι χαζές τα βασικά μετράνε όμως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
βαλκανιος ψευταρας  :kneel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δες τι μουνια γαμαω δημητρακη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πως μπορείς να ειρωνευεσαί αυτόν τον μεγάλο γαμιά? :2funny:Μας έβαλε αποδείξεις :2funny:το προφίλ από γκόμενες :2funny:και τα ματς από το Τίντερ :jerking: :2funny:Τι άλλο θες εσυ για αποδείξεις.
Πλάκα πλάκα πιό πολύ πιστεύω ότι εσύ της γάμησες όλες αυτές παρά ότι αυτός βρήκε γκόμενα όπως λέει  :2funny: :2funny: :2funny:.Δεν ξέρω μήπως δουλεύει γκαρσόνι και όχι στην κουζίνα γιατί συνήθως εξαφανίζεται το απόγευμα,μπαίνει μέσα το πρωί προς το μεσημέρι,αν δουλευε κουζινα θα ηταν απο νωρις απασχολημένος  :2funny:.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
ο Κμαν μας μαθαινει οτι με 3000 ευρω μπορεις να φερεις μια πουτανα διακοπες στη σαντορινη ! Νομιζω οτι η συγκεκριμενη καινοτομια πρεπει να προταθει για βραβειο μετα την ανακαλυψη του φαρμακου του aids.
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom