Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κάποιοι, σε λίγο, θα μας κάνουν να ξεχάσουμε κι εκείνα που ξέρουμε...
Για οχτάρια και άνω ξέρετε κάτι ή θα καθαρίσει πάλι  ο Μήτσος και ο Κμαν με τα φώτα τους στο κόσμο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ δεν τους λέω πώς θα γαμήσουν αυτές που μπορούν να γαμήσουν όλοι έναντι του αντίστοιχου βαλαντίου αλλά πώς θα ανεβάσουν επίπεδο περνώντας σε οχτάρια,εννιάρια.Η μέθοδος που προτείνω είναι επίπονη και προυποθέτει τεράστια σπατάλη resources,χρόνου και ενέργειας.
Ας πούμε αν θέλουν αυτό το επίπεδο.(Σλοβάκα 25 ετών,183 ύψος,επαγγελματικό φωτομοντέλο στο Μιλάνο, που έφερα τον Ιούλιο Σαντορίνη).

GPGkmi.jpg


Jf3301.jpg


AVzoit.jpg


VboBFw.jpg


kIAatC.jpg


Τα έξοδα για Ουκρανή,Σλοβάκα,Ρωσίδα ή Τσέχα αντίστοιχης εμφάνισης δε διαφέρουν αισθητά.Εκεί είναι που την πατάνε οι πέουλες.
Δηλαδή λένε γιατί να τα σκάω στην Ουκρανή καλλίγραμμη όταν με τα ίδια λεφτά έχω τσέχικο φωτομοντέλο.Εκεί θέλει βαθιά σκέψη και ανάλυση είναι οι καταστάσεις,οι ευκαιρίες και τα stakes που περιγράφω συνεχώς.Ο τζόγος παίζει τεράστιο ρόλο αλλά οι τσομπάνηδες βλέπουν πάντα το μέλλον και ποτέ το παρόν.Το τι γαμάς τώρα είναι παντελώς ασήμαντο σε σχέση με αυτό που θα γαμήσεις μετά.Ασχολείσαι με τις μεταγκόμενες στο σλαβικό βασίλειο.

Αν ισχύει που δύσκολο το βλέπω απο την απόσταση στις φωτογραφίες άξιος !!!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν συνηθίζω να απαντάω σε τρολλ κλώνους αλλά επειδή διαβάζουν και μικρά παιδιά θα το κάνω.
Επειδή κανείς συγκριση Έλληνιδας με ξένη για κάνε την ίδια σύγκριση για τα αρσενικά.
Για πες π.χ. για τον τρόπο οδήγησης ξένου με Έλληνα. Που ο κλασσικός ο Μαλάκας ο ελληνας την έχει δει σουμαχερ, με κλαρίνο στην διαπασών, χέρι εξω και Τσιτα τα γκάζια στο στενο....
Σε σχέση με τον ξένο που σταματάει στην διάβαση,που τηρεί τα όρια ταχύτητας, που φέρεται ως πολιτισμένος άνθρωπος και όχι ως ουρακοτάγκος...
Αηντε αγαμητοί, για όλα τα κακα τις μοίρας σας, σας φταίνε οι γυναίκες...έχουμε χορτάσει με αυτή την καραμέλα. Get over it, και γίνεται άνθρωποι
Μπορείς να κατηγορήσεις του Έλληνες για πολλά αλλά πάνω στο θέμα της οδήγησης υπάρχουν και πολύ χειρότεροι οπως οι Γερμανοί! Στους 6 μήνες που έζησα Βερολίνο βρέθηκα μπροστά σε παράλογα μεγάλο αριθμο μικροατυχημάτων με υλικές ζημιές! Και μάλιστα ανεξήγητα... Μιλάμε για δρόμους με άψογη σήμανση και αψεγάδιαστους! Είναι άξιο απορίας πως ο Στόκος Ηλίθιος Γερμανός πάει και στουκάρει ξεσούρωτος στο ίσιωμα με 40 χιλιόμετρα την ώρα... Τουλάχιστον ο Έλληνας σκοτώνεται στο μεθύσι του ή απο κακούς δρόμους και όχι απο ΜΑΛΑΚΙΑ!!!

Όσο για τις διαβάσεις ... όποιος έκανε τον νόμο που δίνει προτεραιότητα στους πεζούς βρωμάει πως του τον επέβαλαν μεγαλοιδιοκτήτες κλινικών για να σακατεύεται ο κόσμος!Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!! Είναι δυνατόν να έχει προτεραιότητα ο πεζός που δεν τον προστατεύει τίποτα έναντι βαρέων οχημάτων??? Και μην μου πεις πως στο εξωτερικό υπάρχει σεβασμός! Μιλώντας σαν πεζός όπου κι αν είμαι αν δεν κοκαλώσει ο άλλος το αμάξι στη διάβαση δεν ξεκινάω να την περάσω! Το οτι θα είμαι στο Λονδίνο ή τη Βιέννη δεν μου λέει τίποτα πως ο άλλος θα σταματήσει!
Τη μαλακία των Ελλήνων αντρών ψάξε να τη βρεις αλλού!    
 

Επισκέπτης
Δεν συνηθίζω να απαντάω σε τρολλ κλώνους αλλά επειδή διαβάζουν και μικρά παιδιά θα το κάνω.
Επειδή κανείς συγκριση Έλληνιδας με ξένη για κάνε την ίδια σύγκριση για τα αρσενικά.
Για πες π.χ. για τον τρόπο οδήγησης ξένου με Έλληνα. Που ο κλασσικός ο Μαλάκας ο ελληνας την έχει δει σουμαχερ, με κλαρίνο στην διαπασών, χέρι εξω και Τσιτα τα γκάζια στο στενο....
Σε σχέση με τον ξένο που σταματάει στην διάβαση,που τηρεί τα όρια ταχύτητας, που φέρεται ως πολιτισμένος άνθρωπος και όχι ως ουρακοτάγκος...
Αηντε αγαμητοί, για όλα τα κακα τις μοίρας σας, σας φταίνε οι γυναίκες...έχουμε χορτάσει με αυτή την καραμέλα. Get over it, και γίνεται άνθρωποι
Δε μπορεις να συγκρινεις τη συμπεριφορα της ελλεινιδας μς του Ελληνα. Εχεις συναντησει ποτε αντρα που δε θα κανει στην ακρη και θα σου κανει "τσ"; Δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα. Νομιζουν οτι ειναι γαλαζοαιματες.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Μπορείς να κατηγορήσεις του Έλληνες για πολλά αλλά πάνω στο θέμα της οδήγησης υπάρχουν και πολύ χειρότεροι οπως οι Γερμανοί!
Τυπε αν και το θέμα μας δεν είναι η οδήγηση, το γεγονός ότι υπάρχει χειρότερος από εσένα (χωρίς να συμφωνώ με την μαλακια που είπες για τους Γερμανούς, αλλά το παραβλεπω) δεν κάνει εσένα αυτόματα καλο οδηγο. Απλά ίσως δεν είσαι ο χειρότερος.
Η οδήγηση λοιπόν ήταν ένα παράδειγμα για την ψευτομαγκια και κουτοπόνηρια που χαρακτηρίζει τον ελληνα, κάτι το οποίο είναι εξίσου σάπιο όπως η συμπεριφορά της ελλεινιδας που τόσο πολύ κατακρίνετε εδώ μέσα.
Ο Έλληνας είναι απλά αγενής. Κορνάρει χωρίς λόγο, προσπαθεί να σου πάρει την σειρά στο γκισέ, δεν σου κρατάει την πόρτα όταν βγενεις από έναν χώρο συνάθροισης κοινού όπως κάνουν σε όλες τις πολιτισμένες χωρες, δεν σέβεται τους νόμους, παρκάρει όπου γουστάρει, πετάει σκουπίδια στους δρόμους, καπνίζει όπου θέλει και άλλα πολλά τριτοκοσμικά. Και το χειρότερο αν του κάνεις παρατήρηση θα στο παίξει και μαγκιά...
Αυτή η σάπια συμπεριφορά είναι κατα την γνώμη μου 3 φορές χειρότερη από την συμπεριφορά της ελλεινιδας.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πως έγινε η γνωριμία με την Τσέχα? Internet ή καμάκι και που? Δώσε κάνα info...

Τη γνώρισα στο αεροδρόμιο του Μονάχου πριν 4 χρόνια και την κάλεσα Σαντορίνη.Το κόμπο Σαντορίνη μια εβδομάδα συν δωράκι πιάνει σχεδόν σε όλες.Μιλάμε όμως για ένα τριχίλιαρο έξοδο στο νερό.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μια διευκρίνιση; Ο Popov δεν είναι ο Sino-Slav και μεταξύ τους υπάρχει διάφορα πάνω από 1000 χιλιόμετρα.Τυχαινει να έχω μιλήσει και με τους δύο και ουδεμία σχέση έχουν.Και δεν είναι και απαραιτητο ο καθένας που δεν συντάσσεται μαζί σoυ να είναι ο Σινο.   
Δε σε είχω γιά τόσο ηλίθιο :jerking: :2funny:και μη μας περνάς κ'εμάς γιά τόσο  :jerking:.Αυτό το λες γιατί όταν ψωφοκοπίσει ο σκυλοχάρας να συνείσεις εσύ να γράφεις σα να μην έγινε τίποτα  :2funny:Ούτε νταβατζήδες δεν μπορέσατε να γίνεται  :2funny:
Τη γνώρισα στο αεροδρόμιο του Μονάχου πριν 4 χρόνια και την κάλεσα Σαντορίνη.Το κόμπο Σαντορίνη μια εβδομάδα συν δωράκι πιάνει σχεδόν σε όλες.Μιλάμε όμως για ένα τριχίλιαρο έξοδο στο νερό.
Ωραία αυτά αλλά το τριχίλιαρο πολύ είναι!Δε διαφωνώ αν εμενα Γερμανία κ'εγώ τριχίλιαρα θα είμουν αναγκαμενος να δίνω όπως και όλοι,γ'αυτό δε μένω εκεί!
  Αυτή (σας την είχα ξαναβάλει παλιά) είναι 175-1,77 οι φώτο είναι από την κάμερα του αυτοκινήτου.Γιατί δεν της αρέσουν οι φώτο.Η δικιά σου μπορεί να είναι λίγο ψυλότερη αλλά καλύτερα να μένω εδώ και να μη χρειάζεται να δίνω τριχίλιαρα!
  Πάντος μπράβο έδωσες υλικό στους Πιρφόρους θα έχουν πολύ καλη  :jerking:σήμερα.
  Αυτές οι ψηλές γκόμενες ειναι πολύ καλες γιά βόλτα και για μόστρα δε λέω.Αλλα στο κρεβάτι δυστηχώς δε λένε πολλά,οι κοντουλες είναι πολύ καλυτερες για πήδημα.
 

Συνημμένα

  • 11101835_1026461690699854_107796730_o.jpg
    11101835_1026461690699854_107796730_o.jpg
    159,4 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 11181976_1026461784033178_2009931302_o.jpg
    11181976_1026461784033178_2009931302_o.jpg
    140,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 11211525_1026458904033466_1324579268_o.jpg
    11211525_1026458904033466_1324579268_o.jpg
    106,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 11667210_1055356211143735_1213941602_n.jpg
    11667210_1055356211143735_1213941602_n.jpg
    66 KB · Εμφανίσεις: 17

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Ισχύουν όλα αυτά! Γι αυτό χρειάζεται επικοινωνία με άνω των δυο 8αριών ωστε να είσαι άνετος και να μην φοβάσαι τα λάθη και μην χάσεις τη καβάτζα διότι θα αναθερμάνεις πάλι κάποια απο το "χαρέμι"
Το βασικό είναι ότι καμία γυναίκα δεν θα φύγει λόγω "τεντώματος", όταν το ξέρεις αυτό δεν φοβάσαι και ας είναι η καλύτερη που είχες ποτέ. Βέβαια σίγουρα παίζει ρόλο και η συνήθεια. Αν δεν έχεις συνηθίσει σε >=8 ακόμα και αν είσαι δυνατός γενικά μπορεί να κάνεις μαλακίες

Αυτό που έχουμε παρατηρήσει παντού και σε όλα τα ταξίδια με φίλους είναι πως τα 8άρια δέχονται τα λιγότερα πεσίματα σε χώρους που γίνεται φλερτ! Η πλειοψηφία των αντρών την πέφτουν στα 6,5άρια διότι πιστεύουν πως είναι οι πιο ευκολες και έτσι αυτές οι γκόμενες έχουν μια μη διαχειρίσιμη υπερπροσφορά αντρών! Εκεί δε που χάνεται η μπάλα στα πεσίματα είναι τα 7άρια! Γκόμενες δηλαδή ωραίες γλυκές αλλά όχι μουνάρες!
Αντίθετα για να την πέσεις σε 8άρι και άνω πρέπει να έχεις BALLS!!! Αν τα βρεις θα δεις πως υπάρχει πολύ πιο πολύ δεκτικότητα στο φλερτ απο μια ωραία περιποιημένη κοπέλα παρα απο ένα ημίμπαζο!!!   
Χαίρομαι που συμφωνούμε, γιατί από το προηγούμενο post είχα καταλάβει λίγο λάθος.

Ισχύει αυτό, αλλά τα 8άρια έχουν συνηθίσει σε πολύ πιο μουνόδουλη συμπεριφορά, δηλ όποιος τους μιλάει πάει σα χεσμένος και τις ταράζει στα κοπλιμέντα, οι γκόμενοί τους γίνονται ζηλιάρηδες και μουνούδουλοι κτλ Σε όποιον δείξουν λίγο ενδιαφέρον μπορεί να τις κυνηγάει για κάνα μήνα κτλ.

Δεν είναι πιο δύσκολο να ρίξεις ένα 8άρι, απλά θέλει άλλο τρόπο. Η δυσκολία με τα 8άρια είναι τα βρεις και να είναι μόνα τους, λόγω σπανιότητας και των παραπάνω συμπεριφορών. Στην Αθήνα πχ. για να βρεις ένα οκτάρι μόνο (χωρίς να συνοδεύται από άντρες) μπορεί να γυρίσεις και 5-6 μαγαζία (και μιλάω για καλά μαγαζιά) και να μην έχει ούτε ένα. Στο Chi στο Κίεβο, το καλύτερο μαγαζί θα έχει κατά μέσο όρο 2-3 μόνα τους.

Αυτό που λες για δεκτικότητα δεν ισχύει πάντα. Αν δεις δεκτικότητα προχωράς κανονικά. Το καλό με Ρωσσία/Ουκρανία είναι ότι λόγω υψηλής στάθμης ποιότητας θα πέσεις συχνά σε τέτοια κατηγορία.

Τώρα πάμε στο λεπτό σημείο, στην "έμπειρη/καλομαθημένη" μουνάρα μπορεί να δεις ψύχρα στην 1η προσέγγιση, δεν σημαίνει αυτό κάτι αναγκαστηκα και δεν πρέπει να μασήσεις. Αυτό το σημείο είναι που ξεχωρίζει τον καλό παίκτη, πρέπει να δείξεις αδιαφορία την ίδια ώρα που προσεγγίζεις την γκόμενα και μιλάς μαζί της.

Αυτά έχω δει εγώ, πες μου αν και οι δικές σου εμπειρίες τι λένε... Θα ενδιαφερόμουν και για σχολιασμό από ΒΠ εδώ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παίζει ρόλο το δόλωμα.Αλλο δόλωμα η αγορά αυτοκινήτου,άλλο η πληρωμή ενοικίου της γκόμενας,άλλο η αγορά διαμερίσματος,άλλο η αγορά χρυσαφικού,κινητού,τσάντας και άλλο τα έξοδα dining.Ζυγίζεις την αξία της γκόμενας και κάνεις την αντίστοιχη προσφορά.Πρέπει η προσφορά να είναι τέτοια που η γκόμενα να μην μπορεί να αρνηθεί.
Π.χ. πληρωμένες διακοπές σε Σαντορίνη
1.Αεροπορικό για τη γκόμενα 500 ευρώ
2.Ξενοδοχείο τετράστερο και πάνω 150 ευρώ ημερησίως μίνιμουμ
3.Ακριβό ρεστωράν 150 ευρώ ημερησίως
4.Κοκταίηλ για τη γκόμενα 50 ευρώ ημερησίως
5.Κλαμπ,μπαρ,ταξιά,πρωινά,ομπρέλες άλλα 100 ευρώ.
Ερχεται περίπου μια πεντακοσάρα την ημέρα.
Συν ένα δώρο αξίας μίνιμουμ 500 ευρώ.Αυτή είναι πολύ καλή προσφορά και τα οχτάρια συνήθως δέχονται.
Για εννιάρια προφανώς χρειάζονται ενοικιάσεις γιωτ και πιο κλασάτα κόλπα.

Οι τιμές δε διαφέρουν για Ρωσίδες,Ουκρανές,Λευκορρωσίδες,Τσέχες,Σλοβάκες,Πολωνές της ίδιας εμφανίσεως.
Σημαντικό είναι να πείσεις τη γκόμενα οτι μπορείς να παράσχεις το combo.Για αυτό χρειάζεται άμεση επίδειξη ρευστότητας π.χ. με το καλημέρα και είκοσι λεπτά μετά τη γνωριμία κάνεις στη γκόμενα ένα δώρο 100 ευρώ.Αν δεχτεί(οι Ουκρανές δέχονται πάντα) την έχεις αγκιστρώσει στο δόλωμα.Βασικά προσπαθείς να τις διαφθείρεις,στις γυναίκες αρέσουν οι ανέσεις,τα δώρα,οι διακοπές κτλ,αντιπαθούν τη μιζέρια.Αγοράζουν lifestyle από το σπόνσορα.
Αυτές ψάχνουν άντρες με πάθη,δηλαδή όσους σέρνονται από τον πούτσο τους και κάνουν θυσίες.Δε θέλουν συμβατικούς πέουλες,τσιγκούνηδες,άφραγκους,υπολογιστές,μέσο όρο κτλ.Θέλουν εξτρέμ,έξοδα,πάθος,πούτσο γενικά όλα σε υπερβολή.Θέλουν να νιώθουν ζωντανές σα γυναίκες,πώς να το πω,οτι έχουν αξία και το μουνί τους συγκεντρώνει χρυσάφι από το χρυσογόνο πέος.
Με το ξόδεμα χρήματος ανάβουν και βγάζουν τη γυναικεία τους υπόσταση δηλαδή φτιάχνονται κανονικά οπότε γουστάρεις και εσύ.Αν είναι μίζερες και μούχλες και γκρινιάρες δεν κάνουν για σπονσορέτς,πρέπει και αυτές να προσφέρουν high εμπειρία στο σπόνσορα να απογειωθεί και αυτός με το σκηνικό και τα γούστα.Αλλιώς τις φτύνει και πάει σε άλλες.
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Κλαιω με τις φωτο πορνομητσου απο την καμερα του αυτοκινητου.

Η κοπελα φαινεται ξεκαθαρα οτι τον συνοδευει κ απο τον τροπο που τον κοιταει στα ματια θα ελεγα ερωτευμενη φουλ , καθαρο 8αρι σε εμφανιση

Κμαν μας μαθαινει οτι με 3000 ευρω μπορεις να φερεις μια πουτανα διακοπες στη σαντορινη ! Νομιζω οτι η συγκεκριμενη καινοτομια πρεπει να προταθει για βραβειο μετα την ανακαλυψη του φαρμακου του aids.

Κ οι 2 μια απ τα ιδια

Οι πουτανες ρε παιδια ειναι σαν τα συμπληρωματα διατροφης. Αν τρεφεσαι μονο με αυτα, στο τελος αρρωσταινεις κ πεθαινεις. Θελει κ λιγο πραγματικο ενδιαφερον, πραγματικη αγαπη οπως το πραγματικο φαγητο.



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε k επανηλθες δυναμικα με όρεξη να τα γαμησεις όλα  :rockon:,  απ'όλες τις πανυψηλες που 'χεις βάλει ισως η μονη που μετράει πραγματικα,πως δε σου τη πέσανε οι ελληναράδες να σου την απαγάγουν? :cussing:

Οντως την πέφτουνε και δύο λεπτά να την αφήσεις για να πας για κατούρημα.Αλλά έχω πλέον συνηθίσει.Τους αφήνω να εξαντληθούν με το μπλα μπλα και μετά η γκόμενα γυρνάει σε εμένα λίγο εξιταρισμένη και πιο καυλωμένη αφού τη διασκέδασαν.
Στο Koo club στη Σαντορίνη πήγα για κατούρημα και ενώ επέστρεφα με άρπαξαν κάτι Αυστραλές να χορέψω μαζί τους.Μόλις γύρισα είδα τη γκόμενα να την έχει μαρκάρει ένας ακαθόριστος τύπος,μάλλον Ελληνας.Δεν ξεκόλλαγε μέχρι που εξαντλήθηκε από το μπλα μπλα και η γκόμενα μου είπε δεν ασχολούμαι με τύπους που το στόμα τους βρωμάει ψαρίλα.Απλά έκανα υπομονή.
Μετά την έπεσαν κάτι Αμερικανοί από LA.Εκεί ήταν πιο σοβαρά αφού ο ένας με έσπρωχνε στη δικιά του Αμερικανίδα που έκανε twerking στον πούτσο μου με σκοπό προφανώς να κάνουμε παρτούζα,η δικιά μου γούσταρε αλλά είχα γίνει γκολ από τα ποτά.Κάποια στιγμή τις είχα και τις δύο αγκαλιά,τις έσπρωχνε ο Καλιφορνέζος πάνω μου(θηρίο σωματικά,ψηλός και γυμνασμένος).
Βέβαια τα κοκταίηλ είναι χάλια στο Koo club και οι γκόμενες χαλάνε ή γίνονται έτοιμες για όλα.Πέφτει τρελό καμάκι από τοπικούς και ξένους αφού δεν κάθεσαι αν δεν έχεις κλείσει τραπέζι.Γενικά Σαντορίνη πολύ μουνί αλλά καλύτερα να πας με γκόμενα,αν και μπορείς να γαμήσεις και επί τόπου με κατάλληλη προσφορά έχει πολλές που ψάχνονται,δεν είναι μόνο ζευγάρια.
Αν πάτε θα καταλάβετε τι λέω,πολλές Ελληνίδες κοίταζαν με θυμό που είχα την ξένη και περίμεναν φραγκάτους ξένους να πουλήσουν τον κώλο τους.Πολλή ποζεριά γενικώς.Γενικώς δηλαδή ψάχνουν τους σπόνσορες μήπως και τσιμπήσει καμιά κανένα ψαροκόκκαλο αν σε συγκινήσει ο κώλος της περισσότερο από τη δικιά σου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κλαιω με τις φωτο πορνομητσου απο την καμερα του αυτοκινητου.

Η κοπελα φαινεται ξεκαθαρα οτι τον συνοδευει κ απο τον τροπο που τον κοιταει στα ματια θα ελεγα ερωτευμενη φουλ , καθαρο 8αρι σε εμφανιση

Κμαν μας μαθαινει οτι με 3000 ευρω μπορεις να φερεις μια πουτανα διακοπες στη σαντορινη ! Νομιζω οτι η συγκεκριμενη καινοτομια πρεπει να προταθει για βραβειο μετα την ανακαλυψη του φαρμακου του aids.

Κ οι 2 μια απ τα ιδια

Οι πουτανες ρε παιδια ειναι σαν τα συμπληρωματα διατροφης. Αν τρεφεσαι μονο με αυτα, στο τελος αρρωσταινεις κ πεθαινεις. Θελει κ λιγο πραγματικο ενδιαφερον, πραγματικη αγαπη οπως το πραγματικο φαγητο.

Ποια πουτάνα ρε συ?Δε θες να μάθεις τι επαγγέλεται η κοπέλα πέρα από το επαγγελματικό μόντελινγκ και τα πρετ α πορτέ στο Μιλάνο.
Δεν καταλαβαίνετε το παίγνιο.
Ο δημητράκης τράβηξε τις φωτό 5 χρόνια πριν και αυτό είναι όλο που έχει να επιδείξει.Δεν τον αφήνει καν να τραβήξει φωτό.Δεν έχει γυμνές φωτό ή ο,τιδήποτε.
Εγώ έχω άλλη κάθε μήνα.Αλλοι θα κόλλαγαν με αυτές.Απλά δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο,τον τζόγο.Δε με ενδιαφέρει αν έχω εφτά σπονσορέτς όλες άνω του 180 αλλά αν μπορώ να πάω ΣΚ τον Οκτώβριο στον πλούσιο γάτο(Rich cat) στο Μινσκ και να βρω καινούργια να γαμήσω.Οι προηγούμενες και οι τωρινές δε με ενδιαφέρουν.Κοιτάζω το μέλλον,η δυνατότητα απόκτησης νέων είναι που μετράει.
Γίνετε λίγο άρχοντες,ξεφύγετε από τη μιζέρια.
Ωραία,ξόδεψες 3000 ευρώ γάμησες μία στη Σαντορίνη.Και τι έγινε?Εχει άλλες δέκα χιλιάδες που είναι έτοιμες για το ίδιο.Σημασία έχει το σύστημα,πρέπει να ίπτασαι.
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Οντως την πέφτουνε και δύο λεπτά να την αφήσεις για να πας για κατούρημα.Αλλά έχω πλέον συνηθίσει.Τους αφήνω να εξαντληθούν με το μπλα μπλα και μετά η γκόμενα γυρνάει σε εμένα λίγο εξιταρισμένη και πιο καυλωμένη αφού τη διασκέδασαν.
Στο Koo club στη Σαντορίνη πήγα για κατούρημα και ενώ επέστρεφα με άρπαξαν κάτι Αυστραλές να χορέψω μαζί τους.Μόλις γύρισα είδα τη γκόμενα να την έχει μαρκάρει ένας ακαθόριστος τύπος,μάλλον Ελληνας.Δεν ξεκόλλαγε μέχρι που εξαντλήθηκε από το μπλα μπλα και η γκόμενα μου είπε δεν ασχολούμαι με τύπους που το στόμα τους βρωμάει ψαρίλα.Απλά έκανα υπομονή.
Μετά την έπεσαν κάτι Αμερικανοί από LA.Εκεί ήταν πιο σοβαρά αφού ο ένας με έσπρωχνε στη δικιά του Αμερικανίδα που έκανε twerking στον πούτσο μου με σκοπό προφανώς να κάνουμε παρτούζα,η δικιά μου γούσταρε αλλά είχα γίνει γκολ από τα ποτά.Κάποια στιγμή τις είχα και τις δύο αγκαλιά,τις έσπρωχνε ο Καλιφορνέζος πάνω μου(θηρίο σωματικά,ψηλός και γυμνασμένος).
Βέβαια τα κοκταίηλ είναι χάλια στο Koo club και οι γκόμενες χαλάνε ή γίνονται έτοιμες για όλα.Πέφτει τρελό καμάκι από τοπικούς και ξένους αφού δεν κάθεσαι αν δεν έχεις κλείσει τραπέζι.Γενικά Σαντορίνη πολύ μουνί αλλά καλύτερα να πας με γκόμενα,αν και μπορείς να γαμήσεις και επί τόπου με κατάλληλη προσφορά έχει πολλές που ψάχνονται,δεν είναι μόνο ζευγάρια.
Αν πάτε θα καταλάβετε τι λέω,πολλές Ελληνίδες κοίταζαν με θυμό που είχα την ξένη και περίμεναν φραγκάτους ξένους να πουλήσουν τον κώλο τους.Πολλή ποζεριά γενικώς.Γενικώς δηλαδή ψάχνουν τους σπόνσορες μήπως και τσιμπήσει καμιά κανένα ψαροκόκκαλο αν σε συγκινήσει ο κώλος της περισσότερο από τη διά σου.

Μισο λεπτο ! Εκανες υπομονη και περιμενες καρτερικα να τελειωσει το φλερτ του ο καθε υποψηφιος γκομενος της κοπελας που εσυ ειχες πληρωσει ?
Αυτη καθοταν και ακουγε τις οντισιον του καθε ενος κ καβλωνε ?
Και στο τελος ηθελε και να γαμηθει και τσαμπα με τον τουριστα τον ψηλο....

Ενω εσυ τα ειχες πληρωσει ολα

Ενταξει συνεχισε, καλα το πας !
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φωτό της Ουκρανέζας 22 ετών,181 που είχα τον Ιούνιο στον Πόρο.Εντάξει,κάποιος θα πει λίγο καλύτερος κώλος από τη Σλοβάκα,αλλά απλώς δεν καταλαβαίνουν το παίγνιο,την τρομερή μας ανωτερότητα.

CC7tsg.jpg


I3awhe.jpg


Z5oJAY.jpg


cDmD0J.jpg



E7CPlD.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μισο λεπτο ! Εκανες υπομονη και περιμενες καρτερικα να τελειωσει το φλερτ του ο καθε υποψηφιος γκομενος της κοπελας που εσυ ειχες πληρωσει ?
Αυτη καθοταν και ακουγε τις οντισιον του καθε ενος κ καβλωνε ?
Και στο τελος ηθελε και να γαμηθει και τσαμπα με τον τουριστα τον ψηλο....

Ενω εσυ τα ειχες πληρωσει ολα

Ενταξει συνεχισε, καλα το πας !

Ναι,γιατί δεν κάνω σκηνές για να μην ανεβάσω την αξία της γκόμενας.Αν κάνει μαλακία,τέρμα το μπαγιόκο.Οπότε υποχρεωτικά γυρίζει σε εμένα.Πάω σε κλαμπ τίγκα στα καμάκια ενώ ξέρω οτι όλοι θα την πέσουνε.
Σκέψου αυτός λέει εγώ είμαι δέκα φορές ανώτερος εμφανισιακά από τον παππού,πιο νέος και πιο καλοντυμένος,χορεύω καλύτερα και θα φάω τη γκόμενα αλλά πιάνει τα αρχίδια μου γιατί τα ελέγχω όλα μέχρι κεραίας.Είναι όλα υπολογισμένα,πέφτει στη φάκα.
Χρειάζεται γενικώς πυγμή,έλεγχος πώς το λένε.Ετσι είναι οι Βαλκάνιοι,επιβάλλουμε τη φυσική μας κυριαρχία.Και Λιβανέζος μπάρμαν με σκουλαρίκια της την έπεσε και ένα σωρό άλλοι αλλά με εμένα γύριζε στο ξενοδοχείο.
Δεν μπορούν γενικά να κλάσουν μισό αρχίδι γιατί οι Βαλκανιόπουτσοι έχουμε πάντα το πάνω χέρι,είμαστε χωριστή κατηγορία,άρχοντες.Αμα φύγει,βρίσκω καλύτερη σε dt,αυτή θα βρει μπάμια,δε ρισκάρει.Οπότε ελέγχω την κατάσταση.
Είμαστε σκληροί,τα φέρνουμε όλα εκεί που είμαστε ισχυροί.
Μια φορά έναν το συνέλαβαν στο πλοίο για Μύκονο το 2008 είχε αφηνιάσει που κυκλοφορούσα Τσέχα 187 και άρχισε να μας πετάει καρέκλες,να βρίζει κτλ.Σταμάτησε το πλοίο στη Ναξο αν θυμάμαι καλά για να τον συλλάβει η αστυνομία.
Ο Αμερικανός στο Koo club έκανε ένα μοντέρνο σύστημα καμακιού,μου πάσαρε τη δικιά του Αμερικανίδα 175,27 ετών για να γαμήσει το δικό μου μοντέλο.Με αιφνιδίασε αλλά ίσως έπρεπε να κάνουμε την παρτούζα.Απλά είχα εξαντληθεί ήταν και τέσσερις το βράδυ.
Σαντορίνη μόνο το Koo υπάρχει στα κλαμπ.Μαζεύονται πλείστα καμάκια,έχει σκατά κοκταίηλ αλλά είναι αφασία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά αν έχεις το πάνω χέρι το καταλαβαίνουν οι γκόμενες.Σου λέει η άλλη άμα τον αφήσω αυτός θα βρει καινούρια σε dt που θα του κάνει όλα τα γούστα ενώ εγώ... άστο καλύτερα.
Εδώ Πολωνέζα αδημονεί να εξωραίσει τα μάτια της με Balkan χύσι πριν από μια βδομάδα.

Jtn7Fi.jpg


Οπότε δε σε χαλάει ιδιαίτερα αν αντί να χύσεις ουκρανικό κώλο θυσιάζεις σε πολωνικά βυζιά.Είναι η τρομερή μας ανωτερότητα απλώς abundance mentality.Διψάνε όλες για ποιότητα και φυσικά η ποιότητα είναι made in Balkans.
Γενικά οι Ελληνες και οι Δυτικοί είναι ψιλοκολλημένοι.Ανεβάζουν πολύ τα μουνιά με τις κτητικές συμπεριφορές και τα white knighting ενώ οι Σλάβοι τις κρατούν χαμηλά με χαλινάρι,εκεί που αξίζουν δηλαδή.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ είναι πώς βλέπει την κατάσταση στις σλαβικές χώρες ο Βαλκάνιος άσχετα με το τι παίζει εκεί έξω.Η ατμόσφαιρα είναι ακριβώς αυτή.


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το βασικό είναι ότι καμία γυναίκα δεν θα φύγει λόγω "τεντώματος", όταν το ξέρεις αυτό δεν φοβάσαι και ας είναι η καλύτερη που είχες ποτέ. Βέβαια σίγουρα παίζει ρόλο και η συνήθεια. Αν δεν έχεις συνηθίσει σε >=8 ακόμα και αν είσαι δυνατός γενικά μπορεί να κάνεις μαλακίες
Χαίρομαι που συμφωνούμε, γιατί από το προηγούμενο post είχα καταλάβει λίγο λάθος.

Ισχύει αυτό, αλλά τα 8άρια έχουν συνηθίσει σε πολύ πιο μουνόδουλη συμπεριφορά, δηλ όποιος τους μιλάει πάει σα χεσμένος και τις ταράζει στα κοπλιμέντα, οι γκόμενοί τους γίνονται ζηλιάρηδες και μουνούδουλοι κτλ Σε όποιον δείξουν λίγο ενδιαφέρον μπορεί να τις κυνηγάει για κάνα μήνα κτλ.

Δεν είναι πιο δύσκολο να ρίξεις ένα 8άρι, απλά θέλει άλλο τρόπο. Η δυσκολία με τα 8άρια είναι τα βρεις και να είναι μόνα τους, λόγω σπανιότητας και των παραπάνω συμπεριφορών. Στην Αθήνα πχ. για να βρεις ένα οκτάρι μόνο (χωρίς να συνοδεύται από άντρες) μπορεί να γυρίσεις και 5-6 μαγαζία (και μιλάω για καλά μαγαζιά) και να μην έχει ούτε ένα. Στο Chi στο Κίεβο, το καλύτερο μαγαζί θα έχει κατά μέσο όρο 2-3 μόνα τους.

Αυτό που λες για δεκτικότητα δεν ισχύει πάντα. Αν δεις δεκτικότητα προχωράς κανονικά. Το καλό με Ρωσσία/Ουκρανία είναι ότι λόγω υψηλής στάθμης ποιότητας θα πέσεις συχνά σε τέτοια κατηγορία.

Τώρα πάμε στο λεπτό σημείο, στην "έμπειρη/καλομαθημένη" μουνάρα μπορεί να δεις ψύχρα στην 1η προσέγγιση, δεν σημαίνει αυτό κάτι αναγκαστηκα και δεν πρέπει να μασήσεις. Αυτό το σημείο είναι που ξεχωρίζει τον καλό παίκτη, πρέπει να δείξεις αδιαφορία την ίδια ώρα που προσεγγίζεις την γκόμενα και μιλάς μαζί της.

Αυτά έχω δει εγώ, πες μου αν και οι δικές σου εμπειρίες τι λένε... Θα ενδιαφερόμουν και για σχολιασμό από ΒΠ εδώ...
Υπάρχει τρόπος και χωρίς να γίνει κάποιος Κμαν να φάει 8άρια αρκεί να το πιστευει!!! Ο Dr της Μαλακίας πχ έλεγε πως κάποια απο 8 και άνω είναι χρηματιζόμενη! Βέβαια τα έλεγε διότι σαν υμνητής της μετριότητας δεν μπορούσε!
Τα οχτάρια ειναι γκόμενες που μετά τα 28 τις χτυπάς μόνο αν τα ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ! Δηλαδή ζεις τη ζωή που θέλεις , έχεις τη δουλειά που θέλεις και δεν καταπιέζεσαι από καταστάσεις!
Αυτό είναι που αντιλαμβάνεται η γκόμενα την ώρα που της μιλάς ή την ώρα που επιλέγει σε ποιόν θα κάτσει!

Αν ο άντρας έχει ελαττώματα τότε για να χτυπήσει καλό μουνί μπαίνουν αντισταθμίσματα! Για παράδειγμα ο Κμαν έχει το mental backround αλλά όχι την εμφάνηση έτσι το χάσμα μεταξί της γκόμενας και αυτού, πληρώνεται και μάλιστα περι το ..χιλιάρικο κάθε βαθμίδα διαφοράς της εμφάνησης! Ένας φίλος μου σχετικά κοντός αλλά εμφανίσιμος έχει σαν αντιστάθμισμα την άψογη χρήση της Ρώσικης! Ακόμα κι εγώ που όλη την μέρα δουλεύω έχω σαν αντιστάθμισμα το πολυτελείας αυτοκίνητο που θα τη κυκλοφορήσω και όχι το παπί που έχει ένας άνεργος αλλά συνεχώς διαθέσιμος!    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom