Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Νόμιζα πως μόνο με τον Κμαν είχατε θέμα διότι χάλαγε την Ουκρανική πιάτσα με τις υπεραξίες που πλήρωνε! Αυτό το συμπεραίνω απο τις πληροφορίες που έχετε δώσει κατα καιρούς και περιορίζονται σε ευκαιρίες σε site εκδιδομένων! Δεν θυμάμαι να έχεται μιλήσει για καμάκι και μη εκδιδόμενες!

Με τον Πορνομετανάστη τι θέμα έχετε? Ποτέ καμιά δεν του έφαγε χρήμα παραπάνω απο την αξία της...  

Ο Κμαν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής. Το γεγονός ότι διαφωνούμε σε διάφορα "μικροθέματα" δεν αλλάζει
την συμπάθειά μου προς το πρόσωπό του. Το ίδιο, ασφαλώς, ισχύει και με τον Χάρη. Τους θεωρώ
εξ ίσου καλοπροαίρετα άτομα, παρά τις όποιες "ιδιαιτερότητες".
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Site εκδιδόμενων φαντάζομαι εννοείς το Tinder ή κάτι μπουρδέλα τύπου James Dean,Roxy,κ.λ.π. που τα έχω βγάλει 850 φωτογραφίες.. :rolleyes:

Είναι κομπλεξικός,σκατόψυχος και δεν έχει πει καλό λόγο για άνθρωπο εδώ μέσα.

Επίσης θέλω να μου βρεις ΕΝΑ post του με πληροφορίες ή κάποια βοήθεια σε άλλο μέλος.

Όντως,τα πεπόνια τα αγοράζει πάντα σε τιμή ευκαιρίας..

eTueSZf.jpg


[move] :2on1: :2on1: :2on1: :2on1::2on1:[/move]
Συγγνώμη εσύ στη φωτογραφία που είσαι?Εγώ βλέπω 2 φώτο από το προφιλ μιας γκόμενας και το ίδιο βλέπουν όλοι οι αναγνώστες.Καλα ουτε μια γκομενα δεν εχεις φωτο απο της χιλιαδες που πηδας?Τελικα αποδείχτηκες μεγάλος ψεύτης.Κ εδω απο την οθονη ηρθες.Μου θυμιζεις τους φουκαραδες που ηρθαν εδω να βρουνε δουλεια ετσι εισαι κ εσυ στη Γερμανια.Αν ήσουν εδώ θα ερχόμουν να σε βλέπω για να γελάω.
  Φυσικό είναι να γελάω μ εσάς τους φουκαράδες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
[...] Αυτό το συμπεραίνω απο τις πληροφορίες που έχετε δώσει κατα καιρούς και περιορίζονται σε ευκαιρίες σε site εκδιδομένων! Δεν θυμάμαι να έχεται μιλήσει για καμάκι και μη εκδιδόμενες! [...]

Φίλτατε, στο πεδίο της ανοιχτής δράσης, ο καθείς με την αξία του και εξ όνυχος τον λέοντα.
Εννοείται ότι σε ένα site που έχει ως κεντρικό θέμα τον αγοραίο, χρήσιμες πληροφορίες
είναι αυτές που είναι βατές και προσβάσιμες από τον καθένα. Μια αξιόλογη εκδιδόμενη
είναι προσβάσιμη από όλους και μια μοιρασμένη πληροφορία και εμπειρία μπορεί δυνητικά
να αξιοποιηθεί από τον κάθε ενδιαφερόμενο. Τώρα, το τι κάνει ο καθένας για πάρτη του,
σε προσωπικό ελεύθερο επίπεδο, ανάλογα με τις δυνάμεις και τις ικανότητες που διαθέτει,
δεν νομίζω ότι είναι άξιο αναφοράς και συζήτησης, εδώ μέσα,
διότι συντρέχουν πάρα πολλοί παράγοντες (αντικειμενικοί και υποκειμενικοί) που καθορίζουν
ένα αποτέλεσμα. Οπότε, δεν θεωρώ ότι έχει κάποια πρακτική αξία η "επίδειξη κατορθωμάτων"
και το πούλημα εξυπνάδας κοκκόρων του πληκτρολογίου, ούτε και με ενδιαφέρουν
"συνταγές" και "μέντορες", καθώς ο αυτοσχεδιασμός ανάλογα με την περίσταση,
και η σωστή ψυχολόγηση των συνθηκών και των περιπτώσεων, θεωρώ ότι κρίνει πάντα διαφορετικά ένα αποτέλεσμα.
Συνεπώς, τα υπόλοιπα για μένα, εδώ μέσα, είναι άλλα λόγια να αγαπιώμαστε.
Και φυσικά, κάποιος που μοιράζεται εδώ μέσα πληροφορίες μόνο για εκδιδόμενες, δεν σημαίνει
ότι πηγαίνει μόνο με εκδιδόμενες, ή ότι δεν μπορεί να έχει και κανονικές σχέσεις
με κανονικές κοπέλες. Συχνά, και αρκετά ανώτερης του μέσου όρου εμφάνισης καθώς και γενικού επιπέδου.
Ελπίζω να συμφωνούμε  :hi:

 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Έλα που στερείσαι φαντασίας τώρα τυρογαριδάκι...
Εδώ νομίζεις ότι είσαι διασημότητα που προσελκύει γυναίκες και ότι δεν είσαι κοντός :2funny:
Ή το άλλο...Που λες ότι μοιάζεις με Τσέχο :2funny:
Τσέχο που το έσκασε από το Δαφνί,ίσως..
Άσε που είσαι και 113 ετών :2funny:

Ντρέπεσαι να τους λες την ηλικία σου Δημητράκη; :effemine:
Έχεις και άλλες ανασφάλειες εκτός από το μικρό σου τσουτσουνάκι,την καράφλα,τα μαλλιά που τα βάφεις και την κοιλούμπα :effemine:

Ίσα μωρή κωλόμπα... :effemine:

Το 99% των μεταναστών στέλνουμε λεφτά στους γονείς μας,δεν μας στέλνουν αυτοί,ανεπάγγελτε πεπονογαμιά.


Μόνο δύο μέλη με έχετε αποκαλέσει έτσι εδώ μέσα...
Και έχετε πολλά κοινά στοιχεία,ψάξου τυρογαριδάκι..

Έχεις σκεφτεί ότι το γεγονός ότι ανοίγεις αντιπαράθεση με ένα άτομο σαν τον Δημητράκη αυξάνει τις πιθανότητες, στα μάτια ενός σχετικώς έξυπνου παρατηρητή, ότι λες φούμαρα, και σε κάθε περίπτωση δεν σε τιμά;

Θυμίσου τη (σωστή) συμβουλή που έδωσες στον DrLove που ήθελε να του κάνει και μύνηση
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ηθελα απο εχθες να κανω μια Πορνομεταναστευτικη Σφηνα!
Τωρα βεβαια θα ειναι OFF TOPIC οταν την κανω!
Αλλα δεν κρατιεμαι με αυτα που μολις ειδα και κανω Βαλκανιοπουτσιστικη Σφηνα!

Με αφορμη της φωτο με τα ματς του ΒΠ, ΒΨ# η αλλιως Βαλκανιου Ψευταρα αχχαχαχαχαχαχα
Τι ειναι ολα αυτα τα MILF-ετα που ποσταρεις στα ματς?
Εσυ δεν μας ελεγες για πιπινακια γαλακτος? Αυτες ειναι θειαδες ετοιμες για αποκατασταση! αχαχαχααχαχ
Αυτες ειναι για εμας που εχουμε φατσα γαμπρου, οχι για πορνοκομαντο!
Φαγανε μουτλι.κουλτι πουτσο οι κοπελες και φοβουνται μην μεινουν μονες τωρα στα γεραματα!
Ελεος Βαλακανιε! Εαν δει ο Κμαν τις ηλικιωμενες, θα σε αποκλεισει απο την κουρσα της διαδοχης!
αχαχαχαχαα

υγ.1
Τιντερομυστη
, ξερω οτι εχεις πει, οτι απο Τιντερ ψαχνουν για σχεση, αλλα ενα μικρο % ειναι για πουτσο! Αλλα το νουμερο ειναι τεραστιο λογο του πληθους γυναιων!
υγ.2
Χαρρι
, ακομα πιστευεις οτι ο ΒΠ ειναι ο Κμαν???
Με τετοια ματς αποκλειεται! Ο Αρχοντας χτυπαει το πολυ εως 25 ετων!
υγ.3
Σφαχτειτε τωρα και σε 40 μερες, στο μνημοσυνο, θα ερθει ο Δασκαλος! Πληρης επικρατηση του, χωρις αντιπαλο! Ολοι δουλευετε για τον Μπλασκο!
Appendix
ΒΨ# = Βαλκανιος Ψωλαρας
Θυμίσου τη (σωστή) συμβουλή που έδωσες στον DrLove που ήθελε να του κάνει και μύνηση
Το χειροτερο δεν θα ηταν να σκασει ουτως η αλλως στο δικαστηριο με την Μπερτα, τα Κερατα και την Τριαινα, αλλα και πανω σε Τζετ Σκι, μαζι με την Σασα! αχαχαχαχαχαχαχαχ

Ψηλα οι σημαιες του Πορνομεταναστευτισμου! Τερμα τα ηχεια!
Anthem of Ethnikogamismos Υμνος του Εθνικογαμισμού
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
-δεν κάνουν χειρονακτικες εργασίες και έχουν αυστηρές ώρες ύπνου! Δεν ξενυχτάνε άσκοπα και έχουν υψηλή αυτοσυγκράτηση!
-χρησιμοποιούν υψηλής ποιότητας καλλυντικά και μπορεί να καθυστερήσουν άλλες δουλειές για να τηρήσουν αυστηρά τους κανόνες καλλωπισμού! Αν δεν τα κάνουν αυτά τότε δεν θα ήταν 8άρια!!
-στο κρεβάτι δεν είναι συνεχώς διαθέσιμες και πολλές φορές ζητάνε συγκεκριμένα πράγματα σε βαθμό ρουτίνας όπως επίσης μπορεί μετα απο 3-4 γαμήσια να σου πούνε φτάνει, μετά! Σε πολλούς δεν αρέσει και θα προτιμούσαν μια κατώτερη που θα το έκαναν ότι θέλουν όσες φορές θέλουν!Εμένα όμως με φτιάχνει η γκόμενα να μην τα δίνει όλα!!

Αυτός ο τύπος που περιγράφεις είναι η "καλομαθημένη μουνάρα" και όντως υπερεκπρωσωπείται στις γκόμενες πάνω από 8 και θα κολλήσει με αυτόν που θα την τεντώσει, εν τάχυ 2 πράγματα βασικά, αν μπλέξεις με τέτοια:
1. Να την ψιλογράφεις και να μην της κάνεις τα χατήρια. Πρέπει να είσαι ανάποδος, όταν ζητάει κάτι δεν θα το κάνεις με τίποτα (μπορεί να το κάνεις σε άσχετο χρόνο σαν έκπληξη)
2. Στο κρεβάτι κάθε φορά να κάνεις και κάτι "απαγορευμένο", δηλ πχ. αν σου πει μην με χύσεις στη μούρη, να την χύσεις καταλάθος-εξεπήτιδες, ή αν είναι παρθένα από κώλο να της βάλεις κάνα δάχτυλο πάνω στο γαμήσι απροειδοποίητα, θέλουν τρόπο βέβαια όλα αυτά και είναι μεγάλη κουβέντα.

Το βασικό πρόβλημα που έχουν πολλοί όταν μπλέκουν με >=8 είναι ότι φοβούνται μη τη χάσουν, επειδή όντως τέτοιες γκόμενες δεν τις βγάζεις κάθε μέρα. Αυτό το φόβο πρέπει να τον υπερβείς αν θες αποτέλεσμα, και εκεί φαίνεται ο άντρας.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Έχεις σκεφτεί ότι το γεγονός ότι ανοίγεις αντιπαράθεση με ένα άτομο σαν τον Δημητράκη αυξάνει τις πιθανότητες, στα μάτια ενός σχετικώς έξυπνου παρατηρητή, ότι λες φούμαρα, και σε κάθε περίπτωση δεν σε τιμά;

Θυμίσου τη (σωστή) συμβουλή που έδωσες στον DrLove που ήθελε να του κάνει και μύνηση

Κοίτα,αν διαβάσεις αυτή τη στιγμή τα pm μου,θα δεις μέλη με πολυετή παρουσία στο χώρο,που χαίρονται που του τα χώνω..
Ο λόγος που δεν του τα χώνουν και οι ίδιοι,είναι πως πίστεψαν πως είναι απλά ένας γραφικός κλόουν και στο παρελθόν τον εμπιστεύτηκαν.
Αυτός ο κλόουν λοιπόν,δεν το έχει σε τίποτα να εκθέσει πρόσωπα και καταστάσεις,με βίντεο,φωτό,ονοματεπώνυμα(βλέπε το κλωνάρι του καλοκαιριου που έβγαλε το προφιλ του DRLOVE στη φόρα)

Εγώ του τα χώνω,πρωτίστως γιατί είναι σκατόψυχος και δευτερεύοντος γιατί θα μου κλάσει μια μάντρα..

Αλλά καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και δεν μπορώ να πω πως έχεις άδικο.

Και τώρα θα κάνω κάτι,που ο DRLOVE δυσκολεύτηκε πολύ να κάνει...
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Κοίτα,αν διαβάσεις αυτή τη στιγμή τα pm μου,θα δεις μέλη με πολυετή παρουσία στο χώρο,που χαίρονται που του τα χώνω..
Ο λόγος που δεν του τα χώνουν και οι ίδιοι,είναι πως πίστεψαν πως είναι απλά ένας γραφικός κλόουν και στο παρελθόν τον εμπιστεύτηκαν.
Αυτός ο κλόουν λοιπόν,δεν το έχει σε τίποτα να εκθέσει πρόσωπα και καταστάσεις,με βίντεο,φωτό,ονοματεπώνυμα(βλέπε το κλωνάρι του καλοκαιριου που έβγαλε το προφιλ του DRLOVE στη φόρα)

Εγώ του τα χώνω,πρωτίστως γιατί είναι σκατόψυχος και δευτερεύοντος γιατί θα μου κλάσει μια μάντρα..

Αλλά καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και δεν μπορώ να πω πως έχεις άδικο.

Και τώρα θα κάνω κάτι,που ο DRLOVE δυσκολεύτηκε πολύ να κάνει...

Για την αξιολόγηση του ατόμου συμφωνώ απολύτως. Το νόημα της αντιπαράθεσης δεν καταλαβαίνω. Να καταλάβει ο ίδιος αποκλείεται, και όποιος έχει μυαλό από 2 γραμμές τον παίρνει πρέφα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν τους λέω πώς θα γαμήσουν αυτές που μπορούν να γαμήσουν όλοι έναντι του αντίστοιχου βαλαντίου αλλά πώς θα ανεβάσουν επίπεδο περνώντας σε οχτάρια,εννιάρια.Η μέθοδος που προτείνω είναι επίπονη και προυποθέτει τεράστια σπατάλη resources,χρόνου και ενέργειας.
Ας πούμε αν θέλουν αυτό το επίπεδο.(Σλοβάκα 25 ετών,183 ύψος,επαγγελματικό φωτομοντέλο στο Μιλάνο, που έφερα τον Ιούλιο Σαντορίνη).

GPGkmi.jpg


Jf3301.jpg


AVzoit.jpg


VboBFw.jpg


kIAatC.jpg


Τα έξοδα για Ουκρανή,Σλοβάκα,Ρωσίδα ή Τσέχα αντίστοιχης εμφάνισης δε διαφέρουν αισθητά.Εκεί είναι που την πατάνε οι πέουλες.
Δηλαδή λένε γιατί να τα σκάω στην Ουκρανή καλλίγραμμη όταν με τα ίδια λεφτά έχω τσέχικο φωτομοντέλο.Εκεί θέλει βαθιά σκέψη και ανάλυση είναι οι καταστάσεις,οι ευκαιρίες και τα stakes που περιγράφω συνεχώς.Ο τζόγος παίζει τεράστιο ρόλο αλλά οι τσομπάνηδες βλέπουν πάντα το μέλλον και ποτέ το παρόν.Το τι γαμάς τώρα είναι παντελώς ασήμαντο σε σχέση με αυτό που θα γαμήσεις μετά.Ασχολείσαι με τις μεταγκόμενες στο σλαβικό βασίλειο.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πραγματικη Μυσταγωγικη Ψυχα.αγωγια το Σαητ!
Τυφλα να εχουν τα τουρκικα σηριαλ και τα αστυνομικα θριλερ!
Αντε να ερθει ο Βαλκανιος Εσκομπαρ να σας επαναφερει στην ταξη!
υγ.
ΧΕΧΕ2, ακουω ενα βιντεο του Μεταναστη! Ακου στο 8μινιουτ τι λεει για τις βυζες! Παντα επικαιρος!!!
υγ.2
ΗΡΘΕ ο Αρχηγος!
Τωρα βεβαια εκτος απο τα θερμα μας συγχαρητηρια, παναξιε σποντσορετιστη! 2 παρατηρησεις!
1. Αλλαγη στυλιστα, επειγοντος!
2. Κοιτα που καποιοι απιστοι εδω μεσα, μπορει και να σου ζητησουν δειγμα απο τις φωτογραφησεις του μοντελου! Ημαρτον!

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κοίτα,αν διαβάσεις αυτή τη στιγμή τα pm μου,θα δεις μέλη με πολυετή παρουσία στο χώρο,που χαίρονται που του τα χώνω..
Ο λόγος που δεν του τα χώνουν και οι ίδιοι,είναι πως πίστεψαν πως είναι απλά ένας γραφικός κλόουν και στο παρελθόν τον εμπιστεύτηκαν.
Αυτός ο κλόουν λοιπόν,δεν το έχει σε τίποτα να εκθέσει πρόσωπα και καταστάσεις,με βίντεο,φωτό,ονοματεπώνυμα(βλέπε το κλωνάρι του καλοκαιριου που έβγαλε το προφιλ του DRLOVE στη φόρα)

Εγώ του τα χώνω,πρωτίστως γιατί είναι σκατόψυχος και δευτερεύοντος γιατί θα μου κλάσει μια μάντρα..

Αλλά καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και δεν μπορώ να πω πως έχεις άδικο.

Και τώρα θα κάνω κάτι,που ο DRLOVE δυσκολεύτηκε πολύ να κάνει...
Τι να κλάσεις βρε κακομοίρη.Κρυβεσαι κ εσύ πίσω από την ανωνυμία.Ο Dirty μόλις βρέθηκε η φωτο του σταμάτησε της μαγκιές.Αυτος ήταν πιο προσγειωμενος από σένα πηδαγε 40αρες  στις μικρες πολεις στ' αληθεια εσυ εισαι
φαντασιόπληκτος και παραμυθάς.
Με βλέπεις δίπλα στον Ντόναλντ Τραμπ?:2funny:πιο πιθανό είναι να είναι εγώ δίπλα του σε αυτή τη φωτο πάρα εσύ δίπλα σε αυτή τη γκόμενά :2funny:Που ναι βρε κακομοιρη Λατζέρη οι γκόμενες σου? :2funny:Ξέρω πολύ καλά πως σας έχουν στη Γερμανία γι'αυτό έχεις κόμπλεξ.Πρεπει να είσαι τελείως χάλια εμφανισιακά για να κρύβεσαι  :2funny:
 Τον ένα ψεύτη αποκαλύπτουμε καινούργιο φυτρώνει εσύ παντός τους έχεις ξεπεράσει όλους στην ψευτιά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180903_181158.jpg
    IMG_20180903_181158.jpg
    161,3 KB · Εμφανίσεις: 44

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Μητσε ο Κμαν σου μοιαζει παρα πολυ στισ φωτο. Ιδιο υψος, ιδιο μαλλι..

Αλλα κυκλοφορει με θεα. Εσυ γιατι δεν κυκλοφορεις σε μερη οπως η σαντορινη με διμετρες μουναρες οπως ο Kman ?

αλλα κυκλοφορεις στο μεταξουργειο, χεζεις στους δρομους και οδηγεις τζιπ 15ετιας ενω πετρουπολη συχναζεις στα goodys κ στα ikea..

Σορυ φιλε μου αλλα διπλα στον kman εισαι μια διποδη απατη.

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ο Dirty ...Αυτος ήταν πιο προσγειωμενος από σένα πηδαγε 40αρες  στις μικρες πολεις στ' αληθεια εσυ εισαι  φαντασιόπληκτος και παραμυθάς... βρε κακομοιρη Λατζέρη οι γκόμενες σου?
Βρε, λετε ο ΒΠ να ειναι βοηθος λαντζιερη σε γυραδικο? η βοηθος ψηστη και να σουβλιζει τα κρεατοτεμαχια?
Τωρα χωρις να ξερω τον ανθρωπο, συγνωμη, αλλα τι το κακο εχουν οι 40ρες? Τουλαχιστον τωρα μπορει να εχουν μια ανανεωση που δεν ειχαν πιο παλια Αλλα ξερουν και τι θελουν! Σιγα μην τρεχουμε πισω απο το καθε ινσταγκραμ, φασιον βικτιμ πουτανιδιο! Ελεος!
υγ.
Δημητρακης29
, εδω εχουμε και χειροτερα! Υπαρχει κοσμος στα πηδηκτηρια που πληρωνει για 50αρες ¨ρωσσιδες" ! γκουχ , γκουχ!
Τουλαχιστον περνουν ενα αερα, σοβιετικο!
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Το έχω κάνει αυτό που λες και η πόλη που επέλεξα,τόσο για πληρωμένο και μη,όσο και για ποιότητα ζωής,ήταν η Πράγα.

Ουκρανία,Ρωσία,Πολωνία,δεν θα στις συνιστούσα σαν επιλογή.

Πληρωμένο δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Το ξέρω ότι το έχεις κάνει και έχω διαβάσει και κάποια από αυτά που έγραψες.

Γιατί συνιστάς Πραγα σε σχέση με Ρωσσία πχ? Από γκόμενες Ρωσσία έχει σίγουρα περισσότερες ευκαιρίες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Site εκδιδόμενων φαντάζομαι εννοείς το Tinder ή κάτι μπουρδέλα τύπου James Dean,Roxy,κ.λ.π. που τα έχω βγάλει 850 φωτογραφίες.. :rolleyes:

Είναι κομπλεξικός,σκατόψυχος και δεν έχει πει καλό λόγο για άνθρωπο εδώ μέσα.

Επίσης θέλω να μου βρεις ΕΝΑ post του με πληροφορίες ή κάποια βοήθεια σε άλλο μέλος.

Όντως,τα πεπόνια τα αγοράζει πάντα σε τιμή ευκαιρίας..

eTueSZf.jpg


[move] :2on1: :2on1: :2on1: :2on1::2on1:[/move]
Το πόστ μου ήταν αποκλειστικά και μόνο για τον Ποποφ και χρησιμοποιώ πλυθηντικο ευγενείας απευθυνόμενος προς αυτόν λόγω του ότι είναι πρεσβύτερος εις την ηλικίαν !
Εγώ άλλο θέλω να μάθω ...Πως θα αντιδράσεις αν δεις το υπέροχο Κυπριακό ΧΕΡΙ του Χάρη να το κραδαίνει απειλητικά προς τα εσένα...--->
 

Συνημμένα

  • IMG_1859.JPG
    IMG_1859.JPG
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 40

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη αν σε δουνε με το χαμπουρκερ οι γκομενες στο καρακας θα τρελαθουνε.
ασε τους βαλκανιους,δοκτορες να παιζουν τιντερ ρωσια και ελα να παμε βενεζουελα.
φορτωμενοι με γκοσερβες και μπιφτεκια θα παμε εκει και θα τα ψηνουμε να τρεχουν τα σαλια τους.
βαλε τη φωτο με τα χαμπουρκερ στο τιντερ του καρακας να δουμε ποσα ματσαρισματα θα κανεις
και ποσα γαμησακια.για ρωσια και ουκρανια τιντερ χωρις να παιξω ποτε εχω την ιδια γνωμη με σενα.
η φωτο με το μπερκερ δειχνει αμερικανικο στατους και θα τρελαθουν μαζι σου μονο για τηγανιτες πατατες
και μια μπουκια μπιφτεκι.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Εσυ εισαι ο τελευταίος που πρεπει να μιλας.Μου το είπαν κ άλλοι ότι είσαι αποτυχημένος νταβατζής.Πηγες λέει να φέρεις γυναίκες για κάτι κωλομπαρα και σε έπιασαν και σου απαγόρευσαν να πας Ουκρανία για παντα.Εγω τους είπα ότι το πιθανότερο είναι να τα σκέφτηκες εσύ αυτά γιατί χρεωκοπησεςκαι δεν έχεις λεφτά να πας Ουκρανία.
 Πρέπει να είσαι πολύ βλήμα αν πιστεύεις αυτόν τον ψεύτη τον φαντασιόπληκτο που μας βαζει φωτο απο προφιλ απο γκομενες και μας λέει ότι ειναι γκομενες του.Ωραιο είναι και αυτό που πέταξε δεν δουλεύω στην κουζίνα αλλά δεν είναι ντροπή να δουλεύεις κουζίνα.
 Για να γελάει κανείς με την κατάντια σας είσαστε ότι πρέπει.
Μια διευκρίνιση; Ο Popov δεν είναι ο Sino-Slav και μεταξύ τους υπάρχει διάφορα πάνω από 1000 χιλιόμετρα.Τυχαινει να έχω μιλήσει και με τους δύο και ουδεμία σχέση έχουν.Και δεν είναι και απαραιτητο ο καθένας που δεν συντάσσεται μαζί σoυ να είναι ο Σινο.    
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το πόστ μου ήταν αποκλειστικά και μόνο για τον Ποποφ και χρησιμοποιώ πλυθηντικο ευγενείας απευθυνόμενος προς αυτόν λόγω του ότι είναι πρεσβύτερος εις την ηλικίαν !
Εγώ άλλο θέλω να μάθω ...Πως θα αντιδράσεις αν δεις το υπέροχο Κυπριακό ΧΕΡΙ του Χάρη να το κραδαίνει απειλητικά προς τα εσένα...--->
Άστον,να πεθάνει στην ησυχία του.Αφου είναι κατακοιτος.Εξαλου έχει αποκαλυφθεί και όλη η Ελλάδα έχει δει τα χάλια του.Δεν έχει πια κανένα ενδιαφέρον.
Πληρωμένο δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Το ξέρω ότι το έχεις κάνει και έχω διαβάσει και κάποια από αυτά που έγραψες.

Γιατί συνιστάς Πραγα σε σχέση με Ρωσσία πχ? Από γκόμενες Ρωσσία έχει σίγουρα περισσότερες ευκαιρίες.
Σε κώβω για πολύ αγαθό,και αυτό με της τρεις γκομενες που μας ειπες το πιστεύω μόνο αν είναι το επιπεδο τους σα της γκομενες του Dirty (35+ και τιποτα το ιδιεταιρο)τότε ναι.
 Σχετικά μ αυτόν δε βλέπεις ότι είναι ψεύτης.Εσυ ήρθες Αγία Πετρούπολη και ξέρεις την ονομασία από μερικά μπαρ και μπορείς να πεις κάτι για την πόλη αυτός πρέπει να ήρθε στη φαντασία του εδώ.Σχετικα με την Πράγα στον ύπνο του τα είδε τα καμάκια η Πράγα είναι πολύ κοντά στο Μόναχο με τ αμάξι και το μέρος είναι κατεστραμενο εδώ και πολλά χρόνια.
 Αυτός ο χωριάτης ο κάφρος δε μπορεί να καταλάβει τον ανώτερο επίπεδο της Αγίας Πετρούπολης γιατί δεν έχει έρθει ποτέ και ουτε πρόκειται γιατί θέλει βίζα και λεφτά που αυτός δεν έχει.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Εγώ δεν τους λέω πώς θα γαμήσουν αυτές που μπορούν να γαμήσουν όλοι έναντι του αντίστοιχου βαλαντίου αλλά πώς θα ανεβάσουν επίπεδο περνώντας σε οχτάρια,εννιάρια.Η μέθοδος που προτείνω είναι επίπονη και προυποθέτει τεράστια σπατάλη resources,χρόνου και ενέργειας.
Ας πούμε αν θέλουν αυτό το επίπεδο.(Σλοβάκα 25 ετών,183 ύψος,επαγγελματικό φωτομοντέλο στο Μιλάνο, που έφερα τον Ιούλιο Σαντορίνη).

GPGkmi.jpg


Jf3301.jpg


AVzoit.jpg


VboBFw.jpg


kIAatC.jpg


Τα έξοδα για Ουκρανή,Σλοβάκα,Ρωσίδα ή Τσέχα αντίστοιχης εμφάνισης δε διαφέρουν αισθητά.Εκεί είναι που την πατάνε οι πέουλες.
Δηλαδή λένε γιατί να τα σκάω στην Ουκρανή καλλίγραμμη όταν με τα ίδια λεφτά έχω τσέχικο φωτομοντέλο.Εκεί θέλει βαθιά σκέψη και ανάλυση είναι οι καταστάσεις,οι ευκαιρίες και τα stakes που περιγράφω συνεχώς.Ο τζόγος παίζει τεράστιο ρόλο αλλά οι τσομπάνηδες βλέπουν πάντα το μέλλον και ποτέ το παρόν.Το τι γαμάς τώρα είναι παντελώς ασήμαντο σε σχέση με αυτό που θα γαμήσεις μετά.Ασχολείσαι με τις μεταγκόμενες στο σλαβικό βασίλειο.
Εδώ έχει γίνει καλή δουλειά. Ωραίος ο Kman
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μια διευκρίνιση; Ο Popov δεν είναι ο Sino-Slav και μεταξύ τους υπάρχει διάφορα πάνω από 1000 χιλιόμετρα.Τυχαινει να έχω μιλήσει και με τους δύο και ουδεμία σχέση έχουν.Και δεν είναι και απαραιτητο ο καθένας που δεν συντάσσεται μαζί σoυ να είναι ο Σινο.    
Μήπως εσύ είσαι ο Master21?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom