Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι ειναι αυτα ρε τιτανα???
στερεψες???
αυτες δεν ειναι φωτο για δημοσιευση..
ο 5χρονος γιος μου χυνει περισσοτερο..
σε εκνευριζει ο βαλκανιος κ παθαινεις κοκομπλοκο???
H αγαμία και η αφραγκία σας έχει βαρέσει στο κεφάλι μου φένεται :2funny:τώρα θα συγκρίνουμε ποιός χύνει περισσότερο  :2funny:
 Λόγω αφραγκίας κανένας δε πάει πουθενά  :2funny:και κάθεστε και γραφεται  :jerking: :jerking: :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μία το χρόνο?Αυτές μόνο γάμησα το 2018.

Q4NHRG.jpg


TIaQto.jpg


Ic6X0v.jpg


zezTBT.jpg


XB2fb0.jpg


ON36Fb.jpg


dFuIIL.jpg


7LZX3H.jpg


BvbOwf.jpg


qbbOTR.jpg


XWC0j8.jpg


κτλ
Καλά είπα ότι μοιάζει με το Χάρη :2funny:Είσαι ο μόνος που έχεις φώτο να βάλεις όταν αυτοί βάζουν διαλόγους  :2funny: :jerking:λες και γαμάνε με το πληκτρολόγιο  :2funny: :jerking:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
H αγαμία και η αφραγκία σας έχει βαρέσει στο κεφάλι μου φένεται :2funny:τώρα θα συγκρίνουμε ποιός χύνει περισσότερο  :2funny:
 Λόγω αφραγκίας κανένας δε πάει πουθενά  :2funny:και κάθεστε και γραφεται  :jerking: :jerking: :jerking:

Τι την φοράς την καπότα ρε καραφλοζουμπά,αφού το πιστολίνο σου ούτε σταγόνα
δε βγάζει :2funny:

Μήπως είχες κάνει gangbang με τίποτα πεπόνια πιο πριν και κουράστηκες; :2funny:

Είσαι και 113 ετών.Μην το ξεχνάς.
Έχεις και τίγκα περινεφρικό λίπος λόγο κοιλούμπας.
Που να σηκωθεί το γαριδάκι. :2funny:

Moυ είπαν να μην σε ντραμπουκίζω για να μην φύγεις ξανά.
Γράψε λιγάκι αυτό που λες ότι είσαι διάσημος και σε ζηλεύουμε,για να καταλάβουν τα παιδιά ότι είσαι ανίατη περίπτωση ζουρλομανδύα και να μην ανησυχούν τζάμπα.

Υ.Γ.Αρχηγέ,είσαι άνιωθος σταρχιδιστής κρύο αίμα  :rockon:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
κορη του Владимир Петрович Ткаченко,παιχτουρα μου???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • F7617.png
    F7617.png
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 32

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κορη του Владимир Петрович Ткаченко,παιχτουρα μου???

Γενικά οι σπονσορέτς που έχω είναι συνήθως άνω του 185 με μίνιμουμ το 180.
Σε Τσέχες είχα και τρεις στο 190 και πάνω αλλά Ουκρανία δεν παίζουν τόσο ψηλές.
Πολωνέζες όμως είχα μόνο τρεις ψηλές,μία 186,μία παντρεμένη 190 και μία 178 αλλά είχα πάρα πολλές φοβερές κοντές Πολωνές που ήταν φωτιά,τα έκαναν όλα όσα βλέπεις σε τσόντες,κάθε ανωμαλία.
Τέτοια γούστα δε βγάζουν ποτέ Ουκρανές,Ρωσίδες ή Τσεχες,Σλοβάκες.Οι Πολωνέζες είναι μια κατηγορία μόνες τους στις ανωμαλίες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τι την φοράς την καπότα ρε καραφλοζουμπά,αφού το πιστολίνο σου ούτε σταγόνα
δε βγάζει :2funny:

Μήπως είχες κάνει gangbang με τίποτα πεπόνια πιο πριν και κουράστηκες; :2funny:

Είσαι και 113 ετών.Μην το ξεχνάς.
Έχεις και τίγκα περινεφρικό λίπος λόγο κοιλούμπας.
Που να σηκωθεί το γαριδάκι. :2funny:

Moυ είπαν να μην σε ντραμπουκίζω για να μην φύγεις ξανά.
Γράψε λιγάκι αυτό που λες ότι είσαι διάσημος και σε ζηλεύουμε,για να καταλάβουν τα παιδιά ότι είσαι ανίατη περίπτωση ζουρλομανδύα και να μην ανησυχούν τζάμπα.

Υ.Γ.Αρχηγέ,είσαι άνιωθος σταρχιδιστής κρύο αίμα  :rockon:
Έχεις εμπάθεια!!! Αντί να κράξεις τον άλλο με τη μαϊμού ,αν είναι δυνατόν να βάλει σε ανατολικό νήμα μαυρη για να δείξει πως κάτι έχει κάνει στη ζωή του, ασχολείσαι με τη μασκότ μας!!
Δηλαδή αν ο το Runar κράξει τον Πορνομετανάστη θα σου αρέσει?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι την φοράς την καπότα ρε καραφλοζουμπά,αφού το πιστολίνο σου ούτε σταγόνα
δε βγάζει :2funny:

Μήπως είχες κάνει gangbang με τίποτα πεπόνια πιο πριν και κουράστηκες; :2funny:

Είσαι και 113 ετών.Μην το ξεχνάς.
Έχεις και τίγκα περινεφρικό λίπος λόγο κοιλούμπας.
Που να σηκωθεί το γαριδάκι. :2funny:

Moυ είπαν να μην σε ντραμπουκίζω για να μην φύγεις ξανά.
Γράψε λιγάκι αυτό που λες ότι είσαι διάσημος και σε ζηλεύουμε,για να καταλάβουν τα παιδιά ότι είσαι ανίατη περίπτωση ζουρλομανδύα και να μην ανησυχούν τζάμπα.

Υ.Γ.Αρχηγέ,είσαι άνιωθος σταρχιδιστής κρύο αίμα  :rockon:
Εσύ φώτο δεν έχεις να βάλεις  :2funny:μόνο προφίλ από γκόμενες  :2funny:.
  Γ'αυτό ήθελα να γίνω μοντεράτορ γιά να μη γράφει ότι βλακεία και ψέματα θέλει ο καθένας.
  Ο Κμαν λέει γιά να γαμήσω αυτή πρέπει να σκάσω 3.000 ευρώ.Ο Τάσος είπε την αλήθεια γιά την Αγία Πετρούπολη.Ο Dirty δεν βάζει φώτο γιατί οι θείτσες του δεν βλέποντε,΄΄εχω της φώτο του και αν βλεπατε της γκομενες του θα της βαθμολογούσατε με 3 ,ο ΔΡ ψεύτης είναι τελείως παραμυθάς!Η γνώμη μου είναι ότι έφυγε αγάμητος απο τη Βαρσοβία,ο Πάνος γιά Τουρκία καλός είναι  :2funny: Ρωσσία δεν θα τον βάλουν σε κανένα κλαμπ!και η αστυνομια θα τον σταματαει συνεχεια γιά γκόμενες θα τον κοιτανε με ένα βλέμμα απαξιωτικό.Ο Σκυλοχάλιας ήταν κατάκοιτος αλλά δεν ξέρω αν ψώφισε ή όχι?Πάντος αυτός κατέστρεψε το σά'ι'τ γιατί όταν τον έκανα σκόνη με αποδείξεις ο Αντισθένης τον έσωζε και όλοι οι απαξιωμένοι τον ακολούθησαν και αρχίσαν να γράφουν ψέματα  :2funny: :2funny: :2funny:Οποτε το σά'ι'τ έγινε  :shit:
  Εσύ δε φοβάσαι να σου κάνω τίποτα γιατί είναι πολύ πιθανόν να μην είσαι υπαρκτό πρόσωπο  :2funny:Σημερα παντος εχεις πολυ υλικο να τον  :jerking:σου δώσαμε καλό υλικό δεν μπορείς να πεις :2funny:.Γ'αυτό βαριέμαι να γράφω γιατί όλο ψεύτες γράφουν εδω μέσα.Εκτος τους Κμαν (που χρειαζεται 3.000 ευρώ αλλα αυτο ειναι άλλο θέμα) δε γαμάει κανεις σας εδω μέσα  :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εκτος τους Κμαν (που χρειαζεται 3.000 ευρώ αλλα αυτο ειναι άλλο θέμα) δε γαμάει κανεις σας εδω μέσα  :2funny:
Όχι μόνο δεν γαμάνε αλλά μας γαμάει ο Τσίπρας! Και κάποιοι θα τον ξαναψηφίσουν...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έχεις εμπάθεια!!! Αντί να κράξεις τον άλλο με τη μαϊμού ,αν είναι δυνατόν να βάλει σε ανατολικό νήμα μαυρη για να δείξει πως κάτι έχει κάνει στη ζωή του, ασχολείσαι με τη μασκότ μας!!
Δηλαδή αν ο Runar κράξει τον Πορνομετανάστη θα σου αρέσει?
Και ποιός σου είπε ότι η μαύρη είναι δικιά του? :2funny:
 Ο Βαλκάνιος ψευταράς τρώγεται μαζί μου γιατί είναι φουκαράς και δε γαμάει και βλέπει της γκομενίτσες μου,βλέπει πως ζω και τα παίζει :headbang:όταν αυτός πρέπει να δουλεύει διπλοβάρδιες και να  :jerking:.Μιλάμε γιά μεγάλους κακομοίρηδες  :2funny:είχε κ εδώ τέτοιους και πηγαινα εκει που μαζευόντανε γιά να  :happy:με τα χάλια τους :2funny: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Αντί να κράξεις τον άλλο με τη μαϊμού ,αν είναι δυνατόν να βάλει σε ανατολικό νήμα μαυρη για να δείξει πως κάτι έχει κάνει στη ζωή του, ασχολείσαι με τη μασκότ μας!!
τι ζορια τραβας κοπελιτσα μου???
οι μαυρες "γραφουν" καλυτερα!!!!
δεν το ξερεις???
στην προπαιδεια σ εκοψαν???
ΥΓ συνεχισε τις επικυψεις & το γλυψιμο στον επιδοξο βουλευτη επικρατειας κ πασων των Ρωσιων..
ΥΓ1 Υπενθυμιζω====>(ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ)..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και ποιός σου είπε ότι η μαύρη είναι δικιά του? :2funny:
Είναι τόσο χάλια η μαύρη που μπορεί να είναι και δική του..Αν ήταν απο τις ψηλές καθαρόαιμες θηλυκές γαζέλες , σίγουρα δεν θα ήταν δική του..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ σκηνικά  από το τριολε Carribean τον Ιανουάριο.Ο dr. Love στα δέκα μέτρα δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι κάποιος έφερε γκομενες 180 και 186 στο μαγαζί,το εβλεπε άδειο.

ELalAr.jpg


95DFhk.jpg



J5nsdw.jpg



VJg5c1.jpg



Kej0V2.jpg



DTNab2.jpg



k9eYqZ.jpg
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τσιμπα γκιοζη νεαντερνταλ
Οπως και ο Βαλκάνιος ψευταράς  :2funny:φώτο από το προφίλ τους! :2funny:μιά μαύρη στη Σαντορίνη :2funny:
Είναι εντελώς γελοίοι! :2funny: :vomit:Γιά ένα πράγμα χαίρομαι που τους έκωψαν τα λεφτά και δεν έχουν να πάνε πουθενά και την βγάζουν Ελλάδα παίρνοντας το ματάκι τους  :jerking: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • DSCN0940.JPG
    DSCN0940.JPG
    775,4 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Dscn1344.jpg
    Dscn1344.jpg
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 27

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τυπε k σκαρφαλωνεις στο παγκο για να γλωσοφιλησεις και κυκλοφορεις με βινταζ σωβρακο του παλιου καθαροαιμου αρσενικου,πιο like a boss πεθαινεις  :kneel:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εσύ δε φοβάσαι να σου κάνω τίποτα γιατί είναι πολύ πιθανόν να μην είσαι υπαρκτό πρόσωπο  :2funny:

O kman είμαι.

Α ρε Χάρη,μόνο εσύ με έχεις πάρει χαμπάρι(έκανα και ρίμα :grin:).

Έχεις εμπάθεια!!! Αντί να κράξεις τον άλλο με τη μαϊμού ,αν είναι δυνατόν να βάλει σε ανατολικό νήμα μαυρη για να δείξει πως κάτι έχει κάνει στη ζωή του, ασχολείσαι με τη μασκότ μας!!
Δηλαδή αν ο Runar κράξει τον Πορνομετανάστη θα σου αρέσει?

Δηλαδή ο πεπόνιας που μας βάζει τη Μογγόλα δισέγγονη του Τζένγκις Χαν είναι καλύτερος;

ΔΙΑΛΕΞΕ
Με τον ΑΡΧΗΓΟ ή με τον Πεπόνια;
Ή μαζί μας στα Σλαβικά μουνολίβαδα ή στο μποστάνι να παρτουζώνεις πεπόνια με τον Μήτσo.
Δεν υπάρχει μέση λύση.

[move]ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ[/move]


Υ.Γ.Εντάξει,ίσως σε έχει θαμπώσει λιγάκι ο dimitrakis με το celebrity status του,αλλά ο Αρχηγός θα αναγνωριστεί μετά θάνατον όπως όλοι οι μεγάλοι Έλληνες  :rockon: :rockon: :rockon:




 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ΤΩΡΑ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ..
ΑΜΑ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΙΑ ΜΕ ΒΡΑΚΙ ΑΤΘΙΣ-ΝΑΟΥΣΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ ΑΙΩΝΑ,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΙ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ???
[size=30pt]ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ[/size]..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom