Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
είμαι πολύ τεμπέλης
waiting for you and your funs..
κ εγω βαριεμαι να μετραω ρε μπαστουρνοβλαχε τσιπη..
να σου στειλω καμια εκτακτη οικονομικη βοηθεια(απο το κεφαλοτυρι εκτακτων-απροσδοκητων αναγκων)μηπως & σταματησεις να ξεφτιλιζεσαι στα φαστφουνταδικα ρε τελειωμενο παραδειγμα προς αποφυγην για ΟΛΟΥΣ τους ΕΛΛΗΝΕΣ μεταναστες απο γεννεσεως της φυλης??
ΥΓ ΑΜΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΥΜΠΑ ΝΑ "ΣΥΝΟΜΙΛΕΙΣ" ΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΟΥΣ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ..ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΗΜΟΝΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ..
 

Συνημμένα

  • 20180908_011951.jpg
    20180908_011951.jpg
    5 MB · Εμφανίσεις: 32

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μεγιστοι Πορνομυστες, κριμα ο σπαραγμος! Δεν πατε ο ενας να γαμησει τις γιδες του και ο αλλος τις λαγνες αραπινες του?
δεν ξερω σε τι αναφερεσαι..μαλλον(ΚΑΤΑ 999,999%),μπερδευεσαι..
το τελευταιο μιουταρισμα το τσακωσα γιατι εκραζα..... το τι ειχα-εχω κανει ειναι σε πληστα παλαια μελη γνωστο..δυστηχως δεν ετυχε να μετασχω στα σαφαρι των τρισμεγιστων πορνοκαταστοφρεων
Ισως και να κανω λαθος! Παντως θα προσπαθησω να μαθω,για εσενα, απο εσενα, και ας εισαι γαυρος.
Ουτε και εγω. Απλα, ηταν ιστορικες στιγμες! Τωρα μονο το ηχητικο εμεινε. Κλαψς! Και ενα χυμενο παστιτσιο.
Οποιος πηγαινει με αραπίνες κατά 90% τον παίρνει κιόλας οπότε δεν θα παραξενευτώ αν του τον βάζουν με δονητή από πίσω τι αηδία έχει καταντίσει το σά'ι'τ ο Σκυλοχάρας μπροστά του είναι Λόρδος! γέλασα πάντος πολύ με το βρακι του ΚΜΑΝ  μοιαζει παρα πολυ ο ΚΜΑΝ  του Χάρη η διαφορα τους ειναι ότι ο Χάρης δε χαλάει καθόλου λεφτα αν και ο Χάρης τους εδινε 3.000 ευρω θα γάμαγε κ'αυτός παρολο που ψωνιζουν σωβρακοφανελες απο τον ιδιο παγκο στην λαικη
Μην παιρνεις ορκο για τις αραπινες. Μπορει να ειναι πολυ λαγνες αμα γουσταρουν την ασπρη σοκολατα. Αισθανοται οτι το ασπρο σπερμα τις αναβαθμιζει και τρελενονται! Δες το σαν ευγονικη!
Μην λες πολλα γιατι ειδες οτι εφτασε η ωρα που εκτιμησες τον σινοχαρα! Σκεψου αυριο μεθαυριο να εξυμνεις τον θυμιο!!!
Καλητερα να μας κανεις ενα βιντεακι με το Συνταξιοδοτικο στην Ρωσσια, την Μ Ανατολη/Ιραν και τι βλεπεις να γινεται με Πολωνια!!!

Πες μας τωρα Μεγιστε των Μεταναστων, οτι ο Χαρρις εχει του ιδιου τυπου βρακι με τον Κμαν και οτι δεν φοραει επωνυμα εσωρουχα κελβιν κλαιν μαιν  και αρμανι! Χανω πασα ιδεα!
υγ.
Πολυ τυρι εχει πεσει εδω μεσα!
ΧΟΥ.ΙΖ, δεν ξερω αν τα νταλαρς ειναι απο μονοπολι, καλα τα Ευρα. ΑΛΛΑ αυτο το τσαλακωμενο 5ευρω σου χαλαει ολο το ιμαζτ!!!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Παντως θα προσπαθησψ να μαθω,για εσενα, απο εσενα, και ας εισαι γαυρος.
αυτο το τσαλακωμενο 5ευρω σου χαλαει ολο το ιμαζτ!!!
ρωτα σε pm οτι θες..

απο γκρινιαρη ειναι..θες τα νουμερακια στην σειρα σε pvt message???

γιουφι ειναι ρε παιχτη,πως θες να ειναι???(μπλεξαμε με ασχετους)..αστο..
θα στα εξηγησει ο couchsurfer-fucker που εχει σπουδασει το αντικειμενο..

αρκετα με το spamming..εχω χασει τευχη..ωρα για αναγνωση-ενημερωση-σπουδη στο θρεντ της Vinnitsa..
γεια σας μαγκες & αδελφες..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.879
Πόντοι
1.686
βλακακο αμα δεν ξερεις ποιος ειμαι μετα απο τοσα χρονια εδω μεσα,σιγουρα το εχεις καψει..
ο πλεζουρας ειμαι που χυνει στην μαπα απο ιδρυσεως του μπου την καθε αναπηρη αμοιβαδα..
ΥΓ..αν διανοηθεις να σκεφτεις οτι μπορεις να παιξεις [size=15pt]αναιμακτα[/size] μαζι μου (οπως εχεις κανει με αλλους) φλασαροντας προσωπικα μου στοιχεια φορα παρτιδα,[size=30pt]σου υποσχομαι δημοσιως[/size],<<<δεν σε απειλω>>> ,τον απολυτη εξαερωση-εξαυλωση σου..
Παιξε με τα αλλα παιδακια τα πουστικα-αναρχιδα παιχνιδακια του ρουφιανακου..ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Μητσαρα μου..

Pleasuregiver ?


:rockon: :rockon: :rockon:

που χάθηκες κούκλε ;

:hi:

Ο δημητράκης είναι μορφή, δεν πρέπει να τσακώνεστε.
 

Επισκέπτης
Την στήνει μπροστά από το αυτοκίνητο και πλησιάζει όσο πιο κοντά γίνεται τις περαστικές για να φανεί στην κάμερα ότι έχει γκόμενα; :2funny:

Άσε,μου έβαλαν χέρι να μην τον κάνω μπούλινγκ,αν και τους είπα ότι ο πεπόνιας δεν νιώθει μέσα στη celebrity παράνοιά του..

Έχοντας δει και φάτσα Σλοβάκας,ένα έχω να πω:ΕΥΓΕ!

Εν τω μεταξύ είναι σατανικό αυτό που τις πηγαίνεις εκτός έδρας,τις δίνεις την ψευδαίσθηση της ελευθερίας,ενώ τις ελέγχεις με την παροχή ρευστού.
Εγώ θα πλακωνόμουν με αυτόν που της έκανε καμάκι και δύο σενάρια υπάρχουν:
α)Θα καταλήγαμε στο τμήμα
β)Θα στράβωνε η γκόμενα

Και στις δύο περιπτώσεις εκείνο το βράδυ,δε θα γαμούσα,been there done that.

Σε αυτό που έκανες υπάρχουν όμως και τα εξής ρίσκα:
α)Nα πέσει σε 35άρη που έχει περισσότερο κασέρι από εσένα
β)Να φέρεις γκόμενα που θα βρει 100 διαφορετικούς λόγους,για να μην σου κάτσει τελικά.Από αδιαθεσία,μέχρι ότι άλλη δικαιολογία.Σε διάστημα 3 ημερών μπορεί να το κάνει και να την βγάλεις με κανά φάσωμα,μαλακία,πίπα το πολύ.

Πάντως καταλαβαίνω τον φίλο του Glock.
Και εγώ αν σε έβλεπα με τη Σλοβάκα θα της την έπεφτα μπροστά σου.
Γιατί να μην το κάνω;
Γιατί να υπακούσω σε κοινωνικές νόρμες,ενώ έχω το πάνω χέρι εκ φύσεως;
Τις κοινωνικές νόρμες τις εφηύραν οι χέστες και οι αδύναμοι.
Να γιατι δε μπορεις να μπεις σε κυκλους.

Θα ξερεις οτι υπαρχουν κυκλοι ματσωμενων που ανταλλασουν γκομενες υψηλου επιπεδου μερικους μηνες ο ενας μερικους ο αλλος.

Αλλα πρεπει να εισαι τιμ πλευερ, ελλην ευρωπαιος, οχι βαλκανιος για να μπεις. Ετσι την πατησες και με την ελληνοτσεχα που της ελεγες δεν σε διεκδικει ο γκομενος σου και αλλα τετοια ουγκ.

Θαυμαζω τους Ελληνες που δεν εχουν ταβανι στην κοινωνικη ανελιξη.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Pleasuregiver ?


:rockon: :rockon: :rockon:

που χάθηκες κούκλε ;

:hi:

Ο δημητράκης είναι μορφή, δεν πρέπει να τσακώνεστε.
σιγα μην τσακωθω με τον μητσαρα(ειναι ελαχιστος)..
απο παπαριωνα-φεθρυ & πανω παιζω τοπι..
τον τρολαρω ρε παιχτη..ακομη να με μαθετε???

σας σιχαθηκα ρε τυπε..εχει πεσει πολυ το επιπεδο..με ποιον να καυλαντισω???με τον πεοεπαιτη τραμυ???
ενω τον σιχαινομαι γιατι ειναι(με αποδειξεις)το ακρον αωτον του φαρισαιου & τεραστιος πεοεπαιτης(ο λιλας ειναι γατακι μπροστα του),σεβομαι τον εαυτο μου & δεν τραμπουκιζω ετοιμοθανατες γριουλες..

ασε που ο αφεντης φλιπαρει με τα ξεφωνηματα μου & με σουταρει οταν καιω το σαννο που ταιζουν τα πυρφοροκινητα μετροσεξουαλ νεουδια..
ουτε καν λογκαρω εδω & μηνες..
εκανα την βλακεια να ριξω ενα βλεφαρο(300 & βαλε σελιδες) στα θρεντς των σλαβικων μουνολιβαδειων & τσιμπησα..
ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ βεβαια,αλλα ολα χρειαζονται σ αυτην την ζωη..
ΠΟΥ & ΠΟΥ καλο ειναι να χυνω μερικα απολειφαδεια στην μαπα που τολμανε να το παιζουν & ιστορια για αγριους..
ποιον απο τους αρχικους στυλοβατες να θυμησω για να πεσει μαυρο δακρυ & ξεφρενο γελιο???
ΓΑΜΑΤΑ..
παντου κατηφορα &το γαμημενο πηγαδι δεν εχει πατο..
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.879
Πόντοι
1.686
σιγα μην τσακωθω με τον μητσαρα(ειναι ελαχιστος)..
απο παπαριωνα-φεθρυ & πανω παιζω τοπι..
τον τρολαρω ρε παιχτη..ακομη να με μαθετε???

σας σιχαθηκα ρε τυπε..εχει πεσει πολυ το επιπεδο..με ποιον να καυλαντισω???με τον πεοεπαιτη τραμυ???
ενω τον σιχαινομαι γιατι ειναι(με αποδειξεις)το ακρον αωτον του φαρισαιου & τεραστιος πεοεπαιτης(ο λιλας ειναι γατακι μπροστα του),σεβομαι τον εαυτο μου & δεν τραμπουκιζω ετοιμοθανατες γριουλες..

ασε που ο αφεντης φλιπαρει με τα ξεφωνηματα μου & με σουταρει οταν καιω το σαννο που ταιζουν τα πυρφοροκινητα μετροσεξουαλ νεουδια..
ουτε καν λογκαρω εδω & μηνες..
εκανα την βλακεια να ριξω ενα βλεφαρο(300 & βαλε σελιδες) στα θρεντς των σλαβικων μουνολιβαδειων & τσιμπησα..
ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ βεβαια,αλλα ολα χρειαζονται σ αυτην την ζωη..
ΠΟΥ & ΠΟΥ καλο ειναι να χυνω μερικα απολειφαδεια στην μαπα που τολμανε να το παιζουν & ιστορια για αγριους..
ποιον απο τους αρχικους στυλοβατες να θυμησω για να πεσει μαυρο δακρυ & ξεφρενο γελιο???
ΓΑΜΑΤΑ..
παντου κατηφορα &το γαμημενο πηγαδι δεν εχει πατο..
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δώσε ποσταρίσματα !  :rockon: :rockon:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δώσε ποσταρίσματα !  :rockon: :rockon:
μπα..
ο δον κιχωτης ψοφησε απο αηδια & ντροπη..
ποσο να αντεξει & αυτος ζωντας εκ του συνεγγυς το απολυτο δραμα-ολεθρο του απολυτου εκμαυλισμου,της ανηλεους γεννοκτονειας της ΚΥΡΙΑΡΧΗΣ (ALPHA) ΑΡΣΕΝΙΚΗΣ Ελληνικης φυλης..
δεν πανε να γαμηθουν τα ρεταλια..
ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ..
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
κμαν θεος
ολα τα λεφτα  :respect: :respect: :respect:
Μάπα το επίπεδο τον γυναικών στην Σαντορίνη. Καμία σύγκριση με αλλά νησιά π χ,Κρήτη,Ρόδο Κτλ. Στις 100 γυναίκες βλέπεις και δύο τρία εφτάρια,λέμε για τους έλληνες αλλά τη σαβούρα που κυκλοφορούν οι ξένοι δεν περιγράφεται.Το νησί είναι η χαρά του κάθε sugar daddy. Είδα αρκετούς 60αρηδες με εικοσάχρονες ουκρανές σαν και αυτόν στην φωτογραφία. Ο Kman μπροστά τους είναι κούρος.  :rockon: :rockon: Αν και είμαι με την δικιά μου και με την ξαδέλφη της στο Koo Club όλα ήσυχα και δεν ενοχλούν ούτε πεσίματα κάνουν εξωσχολικοι.Κάτι ραμματα που έχω στο μέτωπο ίσως αποτελούν αποτρεπτικό παραγοντα  :2funny: Μοναδικό θα είναι να πετύχω τον Kman εδώ  :worship:
 

Συνημμένα

  • IMG_20180907_171620.jpg
    IMG_20180907_171620.jpg
    187,2 KB · Εμφανίσεις: 47
  • IMG_20180907_171627.jpg
    IMG_20180907_171627.jpg
    197 KB · Εμφανίσεις: 34

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σφήνα ... .
Μόλις γύρισα από Κολοράντο!  Αρχιδόκαμπος σκέτος..  Μόνο 2 ημίμπαζα που τους την έπεσε όλο το μαγαζί..  Κάτι άλλο ελεύθερο δεν είχε αν και την μέρα οι δρόμοι Ίσως είναι οι πιο μονόδρομοι της Μεσογείου αυτές τις μέρες! Ψάχνωμασταν και 5-10 άτομα τι γίνεται και με το τίντερ που δεν ματσαρει κανένας!
Το μόνο καλό είναι πως πλάθουμε παχιές.."κασερόπιτες" για να τις προσφέρουμε στις Ουκρανίδες μουνάρες για να συνεχίσουν να είναι αυτές που είναι!
Η συνάντηση με τον αρχηγό θα είναι πυρηνική σύμπτυξη που θα απελευθερώσει τεράστια ..."ενέργεια" στα μαγαζιά του Κιέβου!!!
Θα υπάρξουν πολλά "αθώα" θύματα!!
 

Επισκέπτης
Δεν εχει ασχημο σωματακι ο ντοκ. Λιγη διαιτα θελει.
 

Επισκέπτης
Ντοκ αν η κορη μου επασχε απο γιγαντισμο δε θα σε αφηνα να την εξετασεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
waiting for you and your funs..
κ εγω βαριεμαι να μετραω ρε μπαστουρνοβλαχε τσιπη..
να σου στειλω καμια εκτακτη οικονομικη βοηθεια(απο το κεφαλοτυρι εκτακτων-απροσδοκητων αναγκων)μηπως & σταματησεις να ξεφτιλιζεσαι στα φαστφουνταδικα ρε τελειωμενο παραδειγμα προς αποφυγην για ΟΛΟΥΣ τους ΕΛΛΗΝΕΣ μεταναστες απο γεννεσεως της φυλης??
ΥΓ ΑΜΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΥΜΠΑ ΝΑ "ΣΥΝΟΜΙΛΕΙΣ" ΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΟΥΣ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ..ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΗΜΟΝΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ..
Mόνο το 5 ευρω πρέπει να είναι πραγματικό  :2funny:
  Το ότι βαριέμαι δε σημαίνει ότι αν μου δώσουν στο πιάτο το υλικό θα σε αφήσω :2funny:εσύ θέλεις μεγάλο διασυρμό  :2funny:να γελάνε και οι πέτρες με τα χάλια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
  Το ότι βαριέμαι δε σημαίνει ότι αν μου δώσουν στο πιάτο το υλικό θα σε αφήσω :2funny:εσύ θέλεις μεγάλο διασυρμό  :2funny:να γελάνε και οι πέτρες με τα χάλια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οτι πει ο μητσακος μας..
για τον ναο του χυμενου αιματος σε εχω πακετωσει..
μια χαρα θα φανε οι κυπρινοι..
800px-Sankt_Petersburg_Auferstehungskirche_2005_d.jpg
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Που να ξέρω ποιός είσαι? :2funny: :vomit:νομίζεις ότι ξέρω τον κάθε συχαμένο  :vomit:Σου χρειάζεται ένα άγριο ψεφτίλισμα  :2funny:σιγά μη κλάσεις κάνα αρχήδι  :2funny:Πάντος τώρα που θα πολιτευθώ θα σε έχω υπόψη μου,και όπως ο Πούτιν δεν ξεχνω  :2funny: εγώ δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα μαζί σου,υπάρχει η Χρυσή Αυγή γιά κάποιους σαν εσένα  :s&m_1:δεν είσαι στη δικαιοδοσία μου  :2funny:εσύ είσαι ακόμα πιό συχαμένος και από το Σκυλοχάλια  :2funny: συχαίνομαι να σε αγγίξω  :vomit:είσαι μια κινητη αηδία  :vomit: Αυτές οι αραπίνες στη Σωκράτους πηδιόντουσαν γιά 5 ευρώ!Κ'έσύ το περιφανεύεσαι  :jerking:και ο Dirty απειλούσε όταν έμαθα όμως ποιος είναι σταμάτισε να μου κολάει  :2funny:Ενα γερό ρεζίλεμα πάντος το χρειάζεσαι  :2funny:για να σου κωπει η μαγκιά :2funny: :2funny: :2funny:

ο whois = pleasuregiver είναι παλιό μέλος στο σάιτ

είναι εδώ και χρόνια παντρεμένος στην Κύπρο

βρήκε έτοιμο σπίτι και ο πεθερός του τού πληρώνει τα πάντα, ακόμα και το ίντερνετ

ακαμάτης, αχμάκης και τεμπελχανάς

κάθε τόσο μπαίνει κρυφά από τη γυναικούλα του και λέει τον πόνο του

ακίνδυνος
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ο whois = pleasuregiver είναι παλιό μέλος στο σάιτ

είναι εδώ και χρόνια παντρεμένος στην Κύπρο

βρήκε έτοιμο σπίτι και ο πεθερός του τού πληρώνει τα πάντα, ακόμα και το ίντερνετ

ακαμάτης, αχμάκης και τεμπελχανάς

κάθε τόσο μπαίνει κρυφά από τη γυναικούλα του και λέει τον πόνο του

ακίνδυνος
δηλωσε η δημητρουλα με τα 3229 δυστηχισμενα-ανουσια-ασχετα με τον μπουρδελισμο ποστς..
χα χα χα χα..
εσκασε η πρωτη χαζη ρουφιανα..
καλωσοριζω την πρωτη εθελοντρια κουκουλοφορα χυσορουφηχτρα..
μπερδευεσαι καριολιτσαξεφτιλοπουτσορουφηχτρα μου..
αυτες ειναι οι λασπες που εχετε φτιαξει για τον περσονα..
απο τους καλυτερους προγραμματιστες στην πιατσα & δυναμη στα σωληναδικα..

ΓΙΑ ΨΑΞΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΣΟΥ..
ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ..
δραση-αντιδραση..
πινγκ-πονγκ..
γιν-γιαν..
παραδεισος-κολαση & ουτω καθε εξης..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΟΧΟΝΕΣ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.972
Πόντοι
2.356
Πες μας τωρα Μεγιστε των Μεταναστων, οτι ο Χαρρις εχει του ιδιου τυπου βρακι με τον Κμαν και οτι δεν φοραει επωνυμα εσωρουχα κελβιν κλαιν μαιν  και αρμανι! Χανω πασα ιδεα!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ΤΩΡΑ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ..
ΑΜΑ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΙΑ ΜΕ ΒΡΑΚΙ ΑΤΘΙΣ-ΝΑΟΥΣΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ ΑΙΩΝΑ,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΙ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ???
[size=30pt]ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ[/size]..
εκει που λεγαμε προσελαβες στυλιστα και δειχνεισ καλυτεροσ  βαζεις αυτη την φωτο αρχοντα.
εχασε ο παππους μου κατι παρομοια σοβρακα ενω τα ειχε στον ηλιο να στεγνωσουν.
ελπιζω να μην τα πηρες εσυ και τα φωρας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ.ρε αρχοντα εκατσα να προγευματισω
και βλεπω τα αηδιαστικα σου χυσια στην φατσα της κακασχημης πολωνεζασ και τα αρχιδια σου.
εχω αηδιαζει απο το πρωι,για μαζεψου λιγο και να μην ξαναδω σε παρακαλω αυτες τις φωτο αηδια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
οτι πει ο μητσακος μας..
για τον ναο του χυμενου αιματος σε εχω πακετωσει..
μια χαρα θα φανε οι κυπρινοι..
800px-Sankt_Petersburg_Auferstehungskirche_2005_d.jpg
Σήμερα θα είμαι εκεί ραντεβού,πω πω τρέμω από το φόβο μου :2funny:θα κοιτάω συνέχεια πίσω μου μη με παρακολουθούνε :2funny:
δηλωσε η δημητρουλα με τα 3229 δυστηχισμενα-ανουσια-ασχετα με τον μπουρδελισμο ποστς..
χα χα χα χα..
εσκασε η πρωτη χαζη ρουφιανα..
καλωσοριζω την πρωτη εθελοντρια κουκουλοφορα χυσορουφηχτρα..
μπερδευεσαι καριολιτσαξεφτιλοπουτσορουφηχτρα μου..
αυτες ειναι οι λασπες που εχετε φτιαξει για τον περσονα..
απο τους καλυτερους προγραμματιστες στην πιατσα & δυναμη στα σωληναδικα..

ΓΙΑ ΨΑΞΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΣΟΥ..
ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ..
δραση-αντιδραση..
πινγκ-πονγκ..
γιν-γιαν..
παραδεισος-κολαση & ουτω καθε εξης..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΟΧΟΝΕΣ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..
Εχει πλάκα που το σύχαμα απειλεί  :2funny:Στέλνει και απειλειτικά μηνύματα :jerking: :2funny:
  Απειλεί κ εσένα βλέπω  :2funny:Θα μπορούσα να του κλείσω γιά πάντα τη Ρωσσία αλλά έτσι κ αλλιώς δεν πρόκειται να πάει ποτέ :2funny:.Μπορούμε όμως να τον καταστρέψουμε αλλιώς και νόμιμότατα :2funny:Αν είναι έτσι όπως τα λες (που το πιστεύω,γιατί άλλωστε να γράψεις ψέματα) να ανοίξουμε τα μάτια στον Κύπριο πεθερό του και στην Κύπρια γυναίκα του που τον τρέφουν,θα πέσει πολύ γέλιο αν μάθουν γιά της αραπίνες  :2funny:θα τον πετάξουν έξω :2funny:πρέπει να είναι πολύ θλιβερός και πάει να βγάλει τη δυστηχία του από το ίντερνετ  :2funny:.Ολοι οι ψεύτες που αποκάλυψα τον παροτρύνουν μπας και πάρουν το αίμα τους πίσω  :2funny:.
  Τώρα θα χεστεί πάνω του  :2funny:θα παρακαλάει τον Αντισθένη να σβίσει τα ποστ με της αραπίνες μην τα δει ο πεθερός του :2funny:.ή θα προσπαθίσει να τον μπανάρει ο Αντισθένης γιά να μην γράφει ότι και καλά δε σταμάτισε μόνος του  :2funny:βέβαια την τιμωρία δεν την γλυτώνει  :2funny:είναι σκουλίκι σαν τον Σκυλοχάλια :2funny:αλλος ένας ανάπηρος που πάει να ξεδώσει μέσω ίντερνετ :vomit: :2funny:
  Εβαλα τη φώτο μπας και τη δει η δίωξη αν και λογικά πρέπει να κάνει κάποιος καταγγελία :2funny:αν δε μάθω ποιός είναι (που θα το μάθω γιατί ο κόσμος είναι πολύ μικρός) με την καταγγελία μαθαίνεις αμέσως ποιός είναι  :2funny:σκέφτομαι τον Κύπριο πεθερό του και την Κύπρια γυναικα του να τον κυνηγάνε και να του κόψουν τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • apeiles syhamatos.jpg
    apeiles syhamatos.jpg
    255,7 KB · Εμφανίσεις: 35

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.016
Πόντοι
5.006

Ολα τα λεφτα το βλεμμα απογνωσης τησ διμετρης μουναρας...σαν να λεει απο μεσα της "ποσο πιο χαμηλα θα πεσω για να βγαλω λιγα φραγκα..."

υγ: κατα πασα πιθανοτητα η τυπισσα θα βρεθηκε νεκρη με κομμενες φλεβες στο μπανιο της την επομενη μερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom