Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
προχτες εγινε τετειο περιστατικο οδυσσο ενας 67 ετων ξενος καλεσε 2 γκομενες στο διαμερισμα του.
αυτες του εριξαν σπρει τον μαχαιρωσαν και τον ληστεψαν!δεν πεθανε ομως αλλα δεν νομιζω να ερθει ξανα.
περασμενη εβδομαδα μια αλλη μεθυσμενη γκομενα πυροβολησε εξω απο το μακτοναλτσ 15 λεπτα απο κεντρο
εναν μαλακα μεθυσμενο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο πορνομιτσος ειναι στυλ γαβαλα λακη ,ο βαλκανιος ειναι στυλ μιχαλοπουλου στα τσακαλια
αλλες σχολες!!!!  :happy:
τα μεγαλα πνευματα συναντουνται!!!!  :heavymetalbig:
χαχαχαχαχαχαχα ο προεδρος ειναι θεσμος λεει ο δασκαλος και πρεπει να τον σεβωντε.
ο αλλος τωρα εμφανιστηκε και απειλα τον κυριο προεδρο.θα εφαγε κανα χαλασμενο χαλουμι στην κυπρο.
αντε μην τον στειλω κολυμπι να γινει O.Y.K να μην απειλα.εμεις γουσταρουμε ολους τους τρελους
που μας κανουν να γελαμε.εμφανιστηκε ο αλλος απο πουθενα να απειλα τον προεδρο.
αυτα δεν ειναι σωστα.με τον βαλκανιο ο προεδρος χωρις απειλες αλλα με αστεια αντιμαχονται.
ο αλλος απειλα χωρις να ξερουμε φατσα και πειος ειναι και κρυβετε πισω απο υπολογιστη.
ειναι σοβαρο αδικημα να απειλα διμητρακι που τον ξερουν ολοι ενω αυτος κρυβετε και πρεπει να διερευνηθει ο τυπος.που ξερουμε δεν ειναι ψυχακιας και δεν θα κανει κατι στον μιτσο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακι η διαφορα με κμαν ειναι οτι παει τριημερα και τρωει οσα εγω σε 10 -12 μερες.
ο καν προτιμα να πληρωσει αδρα γιατι παει αποκλιστικα για πληρωμενο.
αυτα τα λεφτα αντι στις πουτανες προτιμω να τρωω για δικα μου εξοδα,ψωνια και καφε εστιατορια.
παω πολλες μερες και ατε να παρω μια βιζιτα η δυο αν στην τριτη-τεταρτη μερα δεν εχω κατι νορμαλ.
η οδυσσος εχει αλλαξει και ενω πριν εβρισκες κοπελες απο αλλες πολεις τωρα δεν ερχονται.
ισως λογο οικονομικων προβληματων μενουν στις πολεισ τους ζαπαροζιε,πολταβα,δνεπρο και δεν  ερχοντε
πλεον οδυσσο πλιν αυτων που μπορουν οικονομικα.στο κεντρο που μενω εχουν λεφτα και οι ελευθερες
νεες σε ηλικια 24-28 δεν εχουν αναγγη γνωριμιες με ξενους.απο ιτερνετ ολες ψαχνουν λεφτα.
κεντρο δεν εχει συνηθως κοσμο γιατι δεν εχει μετρο και ολοι περαστικοι δεν μενουν μακρια με τα ποδια.
αν παω σε περιοχη 10 κμ μακρια στην φοντανα διπλα απο πραλια και τεραστιο μολλ σιγουρα θα βρω πολλεσ γκομενες και πιο νορμαλ απο τισ παλαβιαρεσ κεντρο,χαι,πουτανες.καμια σχεση η οδυσσος απο τοτε που ηρθε ο διμητρακης και ελεγε οι γκομενες πανε με αραβες και πακιδες.αυτες που ειδε ο μιτσος
απο αλλες πολεις αλλα του 3 επιπεδο για μενα εψαχναν καπειο να τισ σπιτωσει.
σημερα εμενα,αυριο,αραβα,τουρκο,ουκρανο.πλεον εμειναν οσες ζουνε εκει και εχουν ολεσ κυκλο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μια διευκρινηση παρατηρηση απο τον δασκαλο ειναι οτι ο διμιτρακης δεν θεωρειτε τρελος.
ειναι απλα εκεντρικος οπως ολοι οι σελεπριτισ και σταρ χαχαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ένα άλλο που κάνω όταν είναι να πάω σε ραντεβού της ρωτάω τι να φορέσω?(πολλές φορες δεν το κάνω επίτηδες μπορεί ώρες να κάθομαι στον καθρέφτη να προβάλω τι θα φορέσω :2funny:).Και αποφασίζουν και με βοηθάνε τι να φορέσω :2funny:στο 90% από της γκόμενες αυτό αρέσει.Η κάθε μικρή λεπτομέρια μετράει  :)
απο σκιουρο,κουαλα και σκατζοχοιρο εχεις μποτεσ διμητρακη?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έλα που στερείσαι φαντασίας τώρα τυρογαριδάκι...
Εδώ νομίζεις ότι είσαι διασημότητα που προσελκύει γυναίκες και ότι δεν είσαι κοντός :2funny:
Ή το άλλο...Που λες ότι μοιάζεις με Τσέχο :2funny:
Τσέχο που το έσκασε από το Δαφνί,ίσως..
Άσε που είσαι και 113 ετών :2funny:

Ντρέπεσαι να τους λες την ηλικία σου Δημητράκη; :effemine:
Έχεις και άλλες ανασφάλειες εκτός από το μικρό σου τσουτσουνάκι,την καράφλα,τα μαλλιά που τα βάφεις και την κοιλούμπα :effemine:

Ίσα μωρή κωλόμπα... :effemine:

Το 99% των μεταναστών στέλνουμε λεφτά στους γονείς μας,δεν μας στέλνουν αυτοί,ανεπάγγελτε πεπονογαμιά.


Μόνο δύο μέλη με έχετε αποκαλέσει έτσι εδώ μέσα...
Και έχετε πολλά κοινά στοιχεία,ψάξου τυρογαριδάκι..
με τον τσεχοφ ενοουσε ο προεδρος οχι με τσεχο χαχαχαχα.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
μπα..
ο δον κιχωτης ψοφησε απο αηδια & ντροπη..
ποσο να αντεξει & αυτος ζωντας εκ του συνεγγυς το απολυτο δραμα-ολεθρο του απολυτου εκμαυλισμου,της ανηλεους γεννοκτονειας της ΚΥΡΙΑΡΧΗΣ (ALPHA) ΑΡΣΕΝΙΚΗΣ Ελληνικης φυλης..
δεν πανε να γαμηθουν τα ρεταλια..
ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ..

η ''ΚΥΡΙΑΡΧΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΛΦΑ ΦΥΛΗ''............. που πληρώνει τάνες από Ουκρανία και λοιπές Σλαβοξεφτιλέ χώρες και ανθυποβίζιτες, βίζιτες, κλπ  κυριαρχεί !!!  :orchestra: :orchestra:

Γιατι αλλιώς  -ΔΩΡΕΑΝ-  ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ..... !!!


Μόνο να αγοράζετε την ΑΝΟΧΗ των ευτελών Ουκρανίδων βιζιτούδων, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ξεφτιλισμένες..... ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ.

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
η ''ΚΥΡΙΑΡΧΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΛΦΑ ΦΥΛΗ''............. που πληρώνει τάνες από Ουκρανία και λοιπές Σλαβοξεφτιλέ χώρες και ανθυποβίζιτες, βίζιτες, κλπ  κυριαρχεί !!!  :orchestra: :orchestra:

Γιατι αλλιώς  -ΔΩΡΕΑΝ-  ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ..... !!!


Μόνο να αγοράζετε την ΑΝΟΧΗ των ευτελών Ουκρανίδων βιζιτούδων, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ξεφτιλισμένες..... ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ.

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ.
να κη ενασ αντροπας που κσερι τι κανι.....γαμι δορεαν..... χορις σχαισι ετσι γειατη αππλα μπωρι
εβγε
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Τάσο εγώ εμπειρία μονιμότητας έχω μόνο από Τσεχία και θα έγραφα ακριβώς τα ίδια με όσα έγραψες.
Η μονιμότητα δίνει στις γκόμενες την ψευδαίσθηση ότι έχουν "προοπτική" μαζί σου.

Όσο για τα πουτανάκια,με τα κατάλληλα κονέ,κάνεις πράγματα ανήκουστα για τα ελληνικά δεδομένα.

Ή αιώνια θλιμμένος ή κολλημένος video gamer ή αργόστροφος ή ένα σωρό άλλα πράγματα που και στο Playboy Mansion να σε βάλουν,δε γαμάς..

Διαβαζεις πεπονογαμιαδες, κοντους με διμετρες, πωλητες αγαπης, ενοικιαστες, τρολς, πλεζουρες κ δν εχει τελειωμο

περιμενοντας ενα τετοιο ποστ..

ετσι ωστε η αναγκαστικη αναγνωση των ποστ ολου αυτου του ανθρωπινου τσιρκου να εχει καποιο νοημα


Παντως στα 35 κ μετα απο αναγνωση Kman καταλαβα γιατι στην προηγουμενη πουτανοκαριερα μου εισεπραττα τρελο ποθο απο σχεδον ολες τους που σχεδον δεν ειχα καν αναγκη να εχω κανονικη κοπελα..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
εκει που λεγαμε προσελαβες στυλιστα και δειχνεισ καλυτεροσ  βαζεις αυτη την φωτο αρχοντα.
εχασε ο παππους μου κατι παρομοια σοβρακα ενω τα ειχε στον ηλιο να στεγνωσουν.
ελπιζω να μην τα πηρες εσυ και τα φωρας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ.ρε αρχοντα εκατσα να προγευματισω
και βλεπω τα αηδιαστικα σου χυσια στην φατσα της κακασχημης πολωνεζασ και τα αρχιδια σου.
εχω αηδιαζει απο το πρωι,για μαζεψου λιγο και να μην ξαναδω σε παρακαλω αυτες τις φωτο αηδια.
σε αλλον γραφεις,σε αλλον κανεις παραθεση..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΕΟΥΛΑ ΠΙΘΗΚΑ ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΗΣΕΣ
1..ΠΑΡΕ ΦΟΡΕ Κ ΚΛΑΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΡΧΙΔΙΑ.
2..ΜΑΚΑΡΙ(ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ)ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΛΑΘΟΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΔΙ(ΠΡΙΝ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ)..
3..ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΚΛΟΟΥΝ..
4..ΠΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΠΛΗΝΑ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΜΟΥ..
5..ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΠΑΡΤΑΡΑΣ Κ ΜΟΥ ΨΟΦΗΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..
6..ΣΕ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΩ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΨΩΛΑΡΑ ΜΟΥ..ΡΟΥΦΑ ΚΑΡΑΦΛΗ ΠΙΝΕΖΑ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
η ''ΚΥΡΙΑΡΧΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΛΦΑ ΦΥΛΗ''............. που πληρώνει τάνες από Ουκρανία και λοιπές Σλαβοξεφτιλέ χώρες και ανθυποβίζιτες, βίζιτες, κλπ  κυριαρχεί !!!  :orchestra: :orchestra:

Γιατι αλλιώς  -ΔΩΡΕΑΝ-  ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ..... !!!


Μόνο να αγοράζετε την ΑΝΟΧΗ των ευτελών Ουκρανίδων βιζιτούδων, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ξεφτιλισμένες..... ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ.

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ.
ελα μωρη φεμινιστρια τζιβιτζιλου..
Εχεις γραψει την μεγιστη κλαψομουνιστικη υπερπυρφορικη ελεγεια στο και ακομη ν αυτοκτονησεις???
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΑΝ,ΟΥΤΕ Κ ΣΤΟΥ ΑΡΧΙΔΟΣΠΑΣΤΗ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..
Εμας βρηκες για κυρηγμα μωρη μελατη μπαμια???
ΥΓ Εσυ τι το διαφορετικο πηγες να κανεις με την πορνη που σε ξεφτιλησε-κατακλεψε ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ???
ΨΟΦΑ ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΚΗΣ ΦΥΛΗΣ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
1..ΠΑΡΕ ΦΟΡΕ Κ ΚΛΑΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΡΧΙΔΙΑ.
2..ΜΑΚΑΡΙ(ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ)ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΛΑΘΟΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΔΙ(ΠΡΙΝ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ)..
3..ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΚΛΟΟΥΝ..
4..ΠΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΠΛΗΝΑ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΜΟΥ..
5..ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΠΑΡΤΑΡΑΣ Κ ΜΟΥ ΨΟΦΗΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..
6..ΣΕ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΩ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΨΩΛΑΡΑ ΜΟΥ..ΡΟΥΦΑ ΚΑΡΑΦΛΗ ΠΙΝΕΖΑ..
Τώρα μας κάνεις το μάγκα αλλά μετά θα τρέχεις να κρυφτείς  :2funny:.Εσύ είσαι ακόμα πιό γελοίος από τους άλλους.Οι απειλές κατά της ζωής είναι σοβαρό αδίκημα.
 Εγώ την καταγγελία θα την κάνω χαμένος δεν βγαίνω στην καλυτερη περιπτωση μπορεί και να σε δείξουν και τα κανάλια να σε τραβάνε,και να μου πάρουν συνέντευξη  :2funny:Λογικά αν κάνω καταγγελία θα χεστείς πάνω σου  :2funny:.Στη χειρότερη περίπτωση θα σε μαζέψουν θα δώσεις μιά κατάθεση και θα σε αφήσουν.Παλιά πρέπει να σε είχα κάνει σκόνη κάποια στιγμή γ'αυτό τα χεις βάλει μαζί μου  :2funny:.Πάντος είσαι εντελώς γελοίος γιατί αργά ή γρήγορα ο πεθερός σου θα μάθει γιά της αραπίνες και θα σε πετάξει εξω και θα σου κώψει και τα λεφτά :2funny:
 

Επισκέπτης
ειχε μια κωλαρα ομως η χυμενη η αραπινα... ακομα τον παιζω!
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εδώ σκηνικά  από το τριολε Carribean τον Ιανουάριο.Ο dr. Love στα δέκα μέτρα δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι κάποιος έφερε γκομενες 180 και 186 στο μαγαζί,το εβλεπε άδειο.

ELalAr.jpg


95DFhk.jpg



J5nsdw.jpg



VJg5c1.jpg



Kej0V2.jpg



DTNab2.jpg



k9eYqZ.jpg

Όλα τα λεφτά το σώβρακο και το τσουλούφι .....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Να σε καλά και περνάς ακόμα καλύτερα ;)
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβαζω τωρα οτι οι 2 κοπελες οδυσσο που εριξαν σπρει και μαχαιρωσαν ευροπαιο 67 ετων ειναι
ηλικιας 14 και 22!του πηραν 2 κινητα,λαπτοπ και λεφτα.σκεφτωμε τον δοκτορα να στελει μυνημα σε αυτες τιντερ να τισ συναντησει χαχαχαχαχαχα που ελεγε ειναι υσυχα και δεν εχει τιποτα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
διαβαζω τωρα οτι οι 2 κοπελες οδυσσο που εριξαν σπρει και μαχαιρωσαν ευροπαιο 67 ετων ειναι
ηλικιας 14 και 22!του πηραν 2 κινητα,λαπτοπ και λεφτα.σκεφτωμε τον δοκτορα να στελει μυνημα σε αυτες τιντερ να τισ συναντησει χαχαχαχαχαχα που ελεγε ειναι υσυχα και δεν εχει τιποτα.
Κουμπάρο ο Δώκτορ είναι στη κατηγορία ανθρώπων που θα σου πει και τα παρακάτω--->

-Καλά ανθρωπάκια οι πακιστανοί, δεν ενοχλούν κανέναν
-Ασφαλέστατη η Αθήνα
-Εργατικότατοι οι Αλβανοί
-Αν ζεις Αττική στα πεύκα δεν φοβάσαι τίποτα
-Πόλεμος με τη τουρκιά δεν θα γίνει ποτέ

-
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ολα τα λεφτα το βλεμμα απογνωσης τησ διμετρης μουναρας...σαν να λεει απο μεσα της "ποσο πιο χαμηλα θα πεσω για να βγαλω λιγα φραγκα..."

υγ: κατα πασα πιθανοτητα η τυπισσα θα βρεθηκε νεκρη με κομμενες φλεβες στο μπανιο της την επομενη μερα
:2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • 15364962511491498833853983868729.jpg
    15364962511491498833853983868729.jpg
    327,4 KB · Εμφανίσεις: 26

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
To θρεντ ειναι πια εντελωσ για τα σκουπιδια
δες σε τι θεματα ποσταρεισ και μετα μιλα εδω για σκουπιδια.οπως ολοι οι τρολ ειναι τυχαιο
που γραφετε στα ιδια θεματα για την αφραγγια και την αγαμια σας?για ελεινιδες,για θρησκειες,για διασημεσ,για πορνο και αλλες μαλακιες.εχει δικαιο ο διμητρακης που σας κλανει και χεζει στους δρομους
οταν ερχετε ελλαδα οταν βλεπει τι σκουπιδια κυκλοφορανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom