Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τα διαβασα αρχοντα αλλα ο πιθικος απευθυνοταν σε ασχετο κοινο οπως και ο ιδιος ασχετος απο ουκρανια.διαβαζω και αλλους που βαζουν βιντεο στα γιουτουπ και αν δεις τι γραφουν αμερικανοι,καναδοι
ευροπεοι θα γελας.θελω να παω ουκρανια,εκει εχει ομορφες οικοκυρες και θελουν καλυτερη ζωη και μαλακιες.γραφουν και διαφορες μαλακισμενες που τις κανω σκονι και μου κανουν ολοι λικε

Ναι ρε αλλά σκέψου έχω να πατήσω το πόδι μου στο φόρουμ του roosh από το 2014,όλα τα μεγάλα ονόματα έχουν φύγει και παρόλα αυτά με αναφέρουν ακόμα κάθε λίγο και λιγάκι.Αναπολούν τις χρυσές εποχές που έπαιρναν σωστές πληροφορίες και όχι σανό.Ημουνα το μη αγγλόφωνο μέλος με τα περισσότερα reputation points.
Τώρα οι πληροφορίες για ανατολική Ευρώπη στο roosh έχουν πέσει δραματικά σε ποιότητα και όλοι είναι μπερδεμένοι.
Τώρα ομολογούν οτι απλά ταξιδεύουν για να γαμάνε πεντάρια.

Is banging 5s the usual outcome of short term traveling?

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο roosh τελευταία έγραφε ότι σκέφτεται να γυρίσει ΗΠΑ κ να παντρευτεί.
Τα κρέμασε τα παπούτσια κ αυτός..

Είναι Πολωνία,Πόζναν και πλέον στα 38.Σε αυτή την ηλικία χωρίς σπόνσορινγκ είναι πολύ πολύ δύσκολα πλέον Πολωνία.Δεν τον παίρνει πια να συνεχίσει τα debaucheries.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Ο roosh τελευταία έγραφε ότι σκέφτεται να γυρίσει ΗΠΑ κ να παντρευτεί.
Τα κρέμασε τα παπούτσια κ αυτός..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γενικά στα κλαμπ ο τρόπος σκέψης είναι κάπως έτσι.
Τούρκος:Μαλάκα Ευρωπαίε γατάκι σε έχω,ένα φου να σου κάνω έχεις κλάσει.Εγώ Τουρκαλάς έρχομαι εδώ κάθε βδομάδα με τους φίλους μου που τα έχουν αγοράσει όλα,τις γαμάω τις πουτάνες τις Ουκρανές.
Ευρωπαίος.Τούρκε,απολίτιστε,βλήμα,παπάρα άντε χάσου ρε καραγκιόζη.Ολες οι λευκές μου ανήκουν.Είμαι Βίκινγκ και πέουλας ανίκητος.
Αραβας.Χα,χα θα τις τάξω διακοπές με τριάντα γιούρια στο Ντουμπάι και θα τις χέζω στα βυζιά αφού καταναλώσω humus.Τι μπατίρηδες είναι όλοι εδώ?
Βαλκάνιος.Σκάστε όλοι μαλάκες.Βαλκάνιος στο χώρο.Οι κωλοτρυπίδες σας σφίγγουν.Είμαστε οι αμάσητοι,οι έτσι.Ολα τα γκομενάκια μας ανήκουν.Οποιος τραβάει ζόρι,τον πούλο.Αληθινά σκατά,την πουτσίσατε όλοι.
:rockon: :rockon: :rockon: :kneel: :kneel: :kneel: :rockon: :rockon: :rockon: :kneel: :kneel: :kneel:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο roosh τελευταία έγραφε ότι σκέφτεται να γυρίσει ΗΠΑ κ να παντρευτεί.
Τα κρέμασε τα παπούτσια κ αυτός..
μονο με προξενια στο πακισταν μπορει να βρει γυναικα.οι αμερικλανες φακλανες και χοντροκολες χεσμενο τον εχουν
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Γενικά στα κλαμπ ο τρόπος σκέψης είναι κάπως έτσι.
Τούρκος:Μαλάκα Ευρωπαίε γατάκι σε έχω,ένα φου να σου κάνω έχεις κλάσει.Εγώ Τουρκαλάς έρχομαι εδώ κάθε βδομάδα με τους φίλους μου που τα έχουν αγοράσει όλα,τις γαμάω τις πουτάνες τις Ουκρανές.
Ευρωπαίος.Τούρκε,απολίτιστε,βλήμα,παπάρα άντε χάσου ρε καραγκιόζη.Ολες οι λευκές μου ανήκουν.Είμαι Βίκινγκ και πέουλας ανίκητος.
Αραβας.Χα,χα θα τις τάξω διακοπές με τριάντα γιούρια στο Ντουμπάι και θα τις χέζω στα βυζιά αφού καταναλώσω humus.Τι μπατίρηδες είναι όλοι εδώ?
Βαλκάνιος.Σκάστε όλοι μαλάκες.Βαλκάνιος στο χώρο.Οι κωλοτρυπίδες σας σφίγγουν.Είμαστε οι αμάσητοι,οι έτσι.Ολα τα γκομενάκια μας ανήκουν.Οποιος τραβάει ζόρι,τον πούλο.Αληθινά σκατά,την πουτσίσατε όλοι.

:2funny:  :kneel:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κοιτα, υπαρχουν τρεις περιπτωσεις για καποιον που ανεβαινει επανω ...

αν γραψει οτι δεν γαμησε θα τον πουμε αγαμητο
αν γαμησει πουτανες θα πουμε σιγα το πραμα, πουτανες γαμας και στην ελλαδα
αν γνωρισει και πηδηξει γκομενες ,θα τις βγαλουμε μπαζα

Να γαμησει καποιος νορμαλ και ωραιες ντεβουσκες ,,, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΩΣ  :2funny:




ΥΓ ο δασκαλος ειναι 53 ,ενα χρονο μεγαλυτερος απο εμενα
Δυστηχώς κάποιος που έρχεται από Ελλάδα εδώ μόνο το πρώτο ή το δεύτερο μπορεί να κάνει! :2funny:
  Πιο πιθανο ειναι το πρώτο  :2funny:γιατ αν δεν εχει πείρα δεν θα βρει τα σαλόν εκτός του ότι οι Ελληνες φοβουνται συνηθως μην τους κλεψουν και τέτοια.
    Δεν μπορώ να φανταστώ τον Ρετν ή τον Βλάκμαν να πηγαίνει να κάνει καμάκι :happy:.
    Βέβαια το τι ιστοριες για αγριους γράφουν ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τελευταιο βραδυ στην Αγια Πετρουπολη και παιρνοντας ταξι για το ξενοδοχειο αρχιζω την κουβεντα με τον ταριφα και μεσα στα πολλα του αναφερω οτι την επομενη μερα θα πηγαινα Μοσχα ,η απαντηση του  :grin:
"Προσεχε λιγο μου λεει γιατι εκει ειναι ολα μονο για το χρημα ,ενω εμεις εδω εχουμε και καποια κουλτουρα!"

Η αισθηση λοιπον που αποκομισα στο τελος ηταν πανω κατω πραγματι αυτη. Πετρουπολη καλυτερα για γκομενες και Μοσχα πολυ καλυτερα για πουτανες  :grin: εκατσα βεβαια συντομο χρονικο διαστημα και στις δυο πολεις οποτε δεν ειναι ασφαλη τα συμπερασματα αλλα αυτο μου υπαγορευει το πορνοενστικτο μου  :grin: :grin: :grin:


Φιλια σε ολους
Εγώ έχω τα αντίθετα βιώματα! Αγ Πετρούπολη είναι πιο καμμένες οι γκόμενες! Κάτι σαν Σκανδιναβία .. Τις γνωρίζεις βράδυ μεθυσμένες και τους ρίχνεις έναν πούτσο και την άλλη μέρα δεν σε ξέρουν! Υπό αυτές τις συνθήκες ίσως δουλευει το τίντερ σε όσους έχουν φώτο με κοιλιακούς και γυμναστήριο!
Θυμάμαι ένα 19άχρονο TOP CLASS πιτσιρίκι απερίγραπτης τελειότητας  το 2008 που το  :knockinb: σε μια σκοτεινή αυλή σε κλάμπ Σκανδιναβικό και γύρναγε με τις πιτσιλιές έξω.. τώρα στα 30 τι απαιτήσεις θα έχει!
Δεν ξεχνάω και άλλη μια απο Πίτερ το 14 που κλείσαμε εισητήρια ο καθένας τα δικά του να πάμε Μαδέιρα σε πεντάστερα ξενοδοχεία και τελικά πήγα μόνος... Όταν ακούω αυτή τη πόλη και η γκόμενα είναι ξεσούρωτη.. δεν ασχολούμαι!
Πρόπερσι είχα φαει μια απο Petrozavovsk που ήταν λιγότερο καμένη στα μυαλά ...
Απο τις δεκαδες ρωσίδες που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια ελάχιστες ήταν απο Πίτερ και αυτές φευγάτες και αναξιόπιστες!
Αντίθετα Μόσχα υπάρχει πιο πολύ συγκρότηση, σοβαρότητα και Ρώσικη τρέλα! Με τα λεφτά παντού το ίδιο είναι και έχει να κάνει με τους ανθρώπους και όχι με τη πόλη! Όμως η δυτική αλλοίωση έχει να κάνει με τη πόλη και η Αγ Πετρούπολη έπεσε πρώτη!
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Εγώ έχω τα αντίθετα βιώματα! Αγ Πετρούπολη είναι πιο καμμένες οι γκόμενες! Κάτι σαν Σκανδιναβία .. Τις γνωρίζεις βράδυ μεθυσμένες και τους ρίχνεις έναν πούτσο και την άλλη μέρα δεν σε ξέρουν! Υπό αυτές τις συνθήκες ίσως δουλευει το τίντερ σε όσους έχουν φώτο με κοιλιακούς και γυμναστήριο!
Θυμάμαι ένα 19άχρονο TOP CLASS πιτσιρίκι απερίγραπτης τελειότητας  το 2008 που το  :knockinb: σε μια σκοτεινή αυλή σε κλάμπ Σκανδιναβικό και γύρναγε με τις πιτσιλιές έξω.. τώρα στα 30 τι απαιτήσεις θα έχει!
Δεν ξεχνάω και άλλη μια απο Πίτερ το 14 που κλείσαμε εισητήρια ο καθένας τα δικά του να πάμε Μαδέιρα σε πεντάστερα ξενοδοχεία και τελικά πήγα μόνος... Όταν ακούω αυτή τη πόλη και η γκόμενα είναι ξεσούρωτη.. δεν ασχολούμαι!
Πρόπερσι είχα φαει μια απο Petrozavovsk που ήταν λιγότερο καμένη στα μυαλά ...
Απο τις δεκαδες ρωσίδες που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια ελάχιστες ήταν απο Πίτερ και αυτές φευγάτες και αναξιόπιστες!
Αντίθετα Μόσχα υπάρχει πιο πολύ συγκρότηση, σοβαρότητα και Ρώσικη τρέλα! Με τα λεφτά παντού το ίδιο είναι και έχει να κάνει με τους ανθρώπους και όχι με τη πόλη! Όμως η δυτική αλλοίωση έχει να κάνει με τη πόλη και η Αγ Πετρούπολη έπεσε πρώτη!

Υπήρχε σε ένα βαθμό αυτό που περιγράφεις, αλλά είναι καλό αυτό αν πας για λίγο διάστημα. Για μεθυσμένη αν είναι τύφλα η άλλη και τη γουστάρεις θες να την κρατήσεις μπορείς και να την αφήσεις να κοιμηθεί και να τη γαμήσεις όταν ξυπνήσετε, είναι δυνατή κίνηση. Ούτως η άλλως αν είναι τύφλα, σκατά γαμήσι θα γίνει δεν θα καταλάβει τίποτα. Επίσης γκόμενες που εξαφανίζονται μετά από καλό γαμήσι συνήθως παίζει γκόμενος αλλά δεν στο λένε, αλλά και πάλι δεν εξαφανίζεται τελείως μπορεί να εμφανιστεί ξανα στο ασχετό ειδικά Ρωσσίδα, δεν το ξεχνάνε το καλό γαμήσι. Εγώ από αυτές που γάμησα ΑΠ μία ήταν παντρεμένη, μία είχε γκόμενο, ήταν τσακωμένοι και άλλη μία πρέπει να είχε γκόμενο αλλά δεν μου το είπε (δεν εξαφανήστηκε αλλά το συνάγω από κάποια άλλα στοιχεία). Πχ. εξαφανίστηκε η μία μετά από μερικά γαμήσια και μετά μιλήσαμε και μου είπε τα ξαναέφτιαξε με το γκόμενο (και εμφανίστηκε στο ασχετο ένα μήνα μετά το ταξίδι).

Πως θα συνέκρινες Μόσχα, Κίεβο και ΑΠ από θέμα εμφανισιακής ποιότητας? Θυμάμαι είπες σε club στη Μόσχα έπαιζε πολύ 8άρι...

Επίσης, από Αγγλομάθεια πως πάει η Μόσχα? Η ΑΠ είναι 40/60 στις νεαρές ηλικίες. Και δυστυχώς ισχύει ο κανόνας, όσο ανεβαίνει η ποιότητα τόσο πέφτει η Αγγλομάθεια.

Ετοιμάζομαι για combo Ρωσσία τέλη Σεπτέμβρη Μόσχα, ΑΠ και ψήνομαι και για δευτεράτζα πόλη έτσι για την εμπειρία. Πάμε για εξάντληση του μήνα της βίζας.

Επίσης ξέρει κανείς πως βγάζεις βίζα για Ρωσσία multiple entry??
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Δυστηχώς κάποιος που έρχεται από Ελλάδα εδώ μόνο το πρώτο ή το δεύτερο μπορεί να κάνει! :2funny:
  Πιο πιθανο ειναι το πρώτο  :2funny:γιατ αν δεν εχει πείρα δεν θα βρει τα σαλόν εκτός του ότι οι Ελληνες φοβουνται συνηθως μην τους κλεψουν και τέτοια.
    Δεν μπορώ να φανταστώ τον Ρετν ή τον Βλάκμαν να πηγαίνει να κάνει καμάκι :happy:.
    Βέβαια το τι ιστοριες για αγριους γράφουν ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα εδω με ρωτησε ο κμαν αν εβγαλα λεει γκομενα ,αυτος που προφανως μπορει να μην γαμησε ποτε του χωρις να φλασαρει χρημα  :grin: του απαντησα αλλα δεν τοπιασε ...

xexe λιγο πολυ το ιδιο ειναι και στη Μοσχα περι αγγλικων
επανερχομαι στο οικονομικο για να τονισω οτι ειναι μεν ακριβοτερη οπως ανεφερα αλλα δεν μιλαμε για αστρονομικες τιμες ,πλεον με τοσο πεσμενο το ρουβλι ειναι διαχειρισιμη η κατασταση σε ολα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλα εδω με ρωτησε ο κμαν αν εβγαλα λεει γκομενα ,αυτος που προφανως μπορει να μην γαμησε ποτε του χωρις να φλασαρει χρημα  :grin: του απαντησα αλλα δεν τοπιασε ...

xexe λιγο πολυ το ιδιο ειναι και στη Μοσχα περι αγγλικων
επανερχομαι στο οικονομικο για να τονισω οτι ειναι μεν ακριβοτερη οπως ανεφερα αλλα δεν μιλαμε για αστρονομικες τιμες ,πλεον με τοσο πεσμενο το ρουβλι ειναι διαχειρισιμη η κατασταση σε ολα.
Με το Βλάκμαν διάβασε που πήγε Κρακοβία με το Fidel την έπεσε σε όλες δεν του έδωσαν ούτε ένα τηλέφωνο και παραλίγο να τον πετάξουν έξω.Εγω το Ρεντ θέλω να ξαναδώ να γελάσω.Και τα ζώα του ΟΠΑ είχαν τρομερό γέλιο.Εδω δυστυχώς έρχονται για πολύ λίγο το πολύ ενάμιση μήνα με της φακλανες οι περισσότεροι και
μετα φεύγουν
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Καλα εδω με ρωτησε ο κμαν αν εβγαλα λεει γκομενα ,αυτος που προφανως μπορει να μην γαμησε ποτε του χωρις να φλασαρει χρημα  :grin: του απαντησα αλλα δεν τοπιασε ...

Όπου λέει ο kman γκόμενα εννοεί σπονσορατζού, δηλ. ανεπίσημη βίζιτα που κάνει μόνη της το κουμάντο της και προσφέρει ψευτοσχέση. Το έχει πει, απλά του αρέσει να χρησιμοποιεί τους όρους καμάκι και γκόμενα, από τότε που ήταν νεότερος και γαμούσε χωρίς $$$, είναι το παράλληλο σύμπαν...


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Υπήρχε σε ένα βαθμό αυτό που περιγράφεις, αλλά είναι καλό αυτό αν πας για λίγο διάστημα. Για μεθυσμένη αν είναι τύφλα η άλλη και τη γουστάρεις θες να την κρατήσεις μπορείς και να την αφήσεις να κοιμηθεί και να τη γαμήσεις όταν ξυπνήσετε, είναι δυνατή κίνηση. Ούτως η άλλως αν είναι τύφλα, σκατά γαμήσι θα γίνει δεν θα καταλάβει τίποτα. Επίσης γκόμενες που εξαφανίζονται μετά από καλό γαμήσι συνήθως παίζει γκόμενος αλλά δεν στο λένε, αλλά και πάλι δεν εξαφανίζεται τελείως μπορεί να εμφανιστεί ξανα στο ασχετό ειδικά Ρωσσίδα, δεν το ξεχνάνε το καλό γαμήσι. Εγώ από αυτές που γάμησα ΑΠ μία ήταν παντρεμένη, μία είχε γκόμενο, ήταν τσακωμένοι και άλλη μία πρέπει να είχε γκόμενο αλλά δεν μου το είπε (δεν εξαφανήστηκε αλλά το συνάγω από κάποια άλλα στοιχεία). Πχ. εξαφανίστηκε η μία μετά από μερικά γαμήσια και μετά μιλήσαμε και μου είπε τα ξαναέφτιαξε με το γκόμενο (και εμφανίστηκε στο ασχετο ένα μήνα μετά το ταξίδι).

Πως θα συνέκρινες Μόσχα, Κίεβο και ΑΠ από θέμα εμφανισιακής ποιότητας? Θυμάμαι είπες σε club στη Μόσχα έπαιζε πολύ 8άρι...

Επίσης, από Αγγλομάθεια πως πάει η Μόσχα? Η ΑΠ είναι 40/60 στις νεαρές ηλικίες. Και δυστυχώς ισχύει ο κανόνας, όσο ανεβαίνει η ποιότητα τόσο πέφτει η Αγγλομάθεια.

Ετοιμάζομαι για combo Ρωσσία τέλη Σεπτέμβρη Μόσχα, ΑΠ και ψήνομαι και για δευτεράτζα πόλη έτσι για την εμπειρία. Πάμε για εξάντληση του μήνα της βίζας.

Επίσης ξέρει κανείς πως βγάζεις βίζα για Ρωσσία multiple entry??
Πάμε λίγο να συμπυκνώσω τις εμπειρίες μου απο το περσινο μου ταξίδι ..
Εκεί που παίχτηκε το πιο πολύ παιχνίδι ήταν στα λαικά ρωσικά κλαμπ όπως το Coyote Ungly και το Crazy Daisy! Εκεί βέβαια πρέπει να ξέρετε τα βασικά Ρώσικα και να προσέχετε με μεθυσμένους Ρώσους που μπορεί να χτυπάνε κόσμο για πλάκα και να γίνονται σκηνικά με μπουνίδια κάθε μισή ώρα! Αλλά υπάρχει αποζημίωση με γκόμενες πελάτισσες  που μπορεί να τα πετάξουν τα βιζιά έξω ή να γλύφονται  και φασώματα και πιθανώς φορτώματα!
Αντίθετα στο νορμάλ κλαμπ που ήταν όλες οι καλοντυμένες και στα high Class η αρπαχτή για ξένο είναι δυσκολη υπόθεση! Στο Gipsi που είναι σαν το Ikon  με τον νορμαλ κόσμο οι γκόμενες σε 4-5 διακριτικά πεσίματα μου φέρθηκαν πιο άσχημα και απο Ελληνίδες!!!
Στο Νίζνι τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα! Στο κλάμπ έχω γράψει πως σε ένα τετραγωνικό μέτρο μπορείς να συνυπάρξεις με χορευτριες-στρίπερ-νορμαλ κοπέλες όπως φουτήτριες φαρμακευτικής που συνέβη σε εμένα! Αρωμα παραδείσου δηλαδη! Για φόρτωμα θέλει και παρέα! Τουλάχιστον για εμένα που στο solo δεν είμαι καλός!
Αν πήγαινα Ρωσία ξανά θα ήθελα να πάω να δοκιμάσω και Καζάν μερικές μέρες!



Γαμώτο περνάνε τα χρόνια και μαλακιζόμαστε στο πιρφοριστάν...

Και ο Δυτικός κλοιός σφίγγει.. Γκόμενα μικρή στο Νίζνι με απέρριψε διαδικτυακά ενώ όλα της έκαναν με εμένα διότι δεν έμενα εκεί και θέλει ΜΟΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΡΩΣΟ!!! Αλλά όλες οι  ρωσίδες πλέον  γουστάρουν τους πλήρως χειραγωγήσιμους άντρες! Αυτούς που τους κάνουν ότι θέλουν! Αν είναι κάποιος A male μένει με τις χρηματιζόμενες και τη χούφτα του ακόμα και στη Ρωσία...      
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Στο Νίζνι τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα! Στο κλάμπ έχω γράψει πως σε ένα τετραγωνικό μέτρο μπορείς να συνυπάρξεις με χορευτριες-στρίπερ-νορμαλ κοπέλες όπως φουτήτριες φαρμακευτικής που συνέβη σε εμένα! Αρωμα παραδείσου δηλαδη! Για φόρτωμα θέλει και παρέα! Τουλάχιστον για εμένα που στο solo δεν είμαι καλός!

Το σόλο είναι παντού δύσκολο κυρίως γιατί τρως κοκομπλόκο από φίλη ή σε τρώνε αντίπαλοι που είναι 2 και ο ένας έχει πιάσει τη φίλη. Αν η γκομενοπαρέα είναι από 3 και πάνω δεν έχεις θέμα.

Αν πήγαινα Ρωσία ξανά θα ήθελα να πάω να δοκιμάσω και Καζάν μερικές μέρες!
Γιατί ειδικά Καζάν

Και ο Δυτικός κλοιός σφίγγει.. Γκόμενα μικρή στο Νίζνι με απέρριψε διαδικτυακά ενώ όλα της έκαναν με εμένα διότι δεν έμενα εκεί και θέλει ΜΟΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΡΩΣΟ!!! Αλλά όλες οι  ρωσίδες πλέον  γουστάρουν τους πλήρως χειραγωγήσιμους άντρες! Αυτούς που τους κάνουν ότι θέλουν! Αν είναι κάποιος A male μένει με τις χρηματιζόμενες και τη χούφτα του ακόμα και στη Ρωσία...      
Εδώ διαφωνώ κάθετα όπως και με αυτό που είχες πει ότι θα υπάρχει μιζέρια στη Ρωσία, καμία μιζέρια δεν είχε ΑΠ. Οι γκόμενες πάντα θα προσπαθούν να κάνουν ότι θέλουν τους άντρες και θα γουστάρουν αυτούς ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ. Αυτό ισχύει παγκοσμίως και θα ισχύει σε 1000 χρόνια είναι στο DNA. Ειδικά στις Ρωσσίδες δεν το έχω δει αυτό να διαψεύδεται πουθενά και σου μιλάω για γκόμενες από 20-30 όχι μόνο τις μεγάλες δηλαδή. Μη δίνεις σημασία σε αυτά που λένε οι γκόμενες ότι θέλουν, στην πράξη πάντα το δυναμισμό προτιμούν (το πως εκφράζεται ο δυναμισμός σε κάθε κοινωνία ποικίλει βέβαια). Αυτό που διαφέρουν οι Ρωσσίδες/Ουκρανές είναι ότι ο δυναμισμός επιβραβέβαιται και από το social circle ενώ στην Ελλάδα ο δυναμικός θα φάει θάψιμο από τις φίλες της γκόμενας και από τους πυρφόρους. Αυτό μπορεί να γίνει και στη "δυτική" ευρώπη υπό το κάλυμμα του φεμινισμού, αλλά και εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί δεν είναι τόση ισχυρή η επιρροή του social circle.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Γάμησες καμία Αγία Πετρούπολη?Κάνε ένα ρεπορτάζ για τα μαγαζιά.Πώς συγκρίνεις με Κίεβο,Μινσκ για νύχτα?Καλύτερα ή χειρότερα?
Θα γράψω αναλυτικά σε νέο thread αλλά θα σου πω εν τάχυ. Γάμησα 3.
Μινσκ δεν έχω πάει, σε σχέση με Κίεβο για το παίγνιό σου νομίζω χειρότερα, ενώ για το δικό μου πολύ καλύτερα. Από όσο είδα, δεν υπήρχε παίγνιο σπόνσοριγκ στην ΑΠ. Όσα "πιθανά σπονσοροζευγάρια" είδα ήταν ντόπιοι, και μόνο 2 σπονσορέττες είδα να ψάχνονται σε μαγαζιά και έβγαινα σε όλα τα μαγαζιά πολλές φορές και στα πιο κυριλέ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
^ Ωραιος ,ποσες μερες εκατσες? εγω μονο ενα τριημερο δυστυχως ...

για την ποιοτητα γυναικων αναμεσα στις τρεις πολεις βαζω αυτη την σειρα:
Μοσχα
Αγια Πετρουπολη
Κιεβο

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το σόλο είναι παντού δύσκολο κυρίως γιατί τρως κοκομπλόκο από φίλη ή σε τρώνε αντίπαλοι που είναι 2 και ο ένας έχει πιάσει τη φίλη. Αν η γκομενοπαρέα είναι από 3 και πάνω δεν έχεις θέμα.
Γιατί ειδικά Καζάν
Εδώ διαφωνώ κάθετα όπως και με αυτό που είχες πει ότι θα υπάρχει μιζέρια στη Ρωσία, καμία μιζέρια δεν είχε ΑΠ. Οι γκόμενες πάντα θα προσπαθούν να κάνουν ότι θέλουν τους άντρες και θα γουστάρουν αυτούς ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ. Αυτό ισχύει παγκοσμίως και θα ισχύει σε 1000 χρόνια είναι στο DNA. Ειδικά στις Ρωσσίδες δεν το έχω δει αυτό να διαψεύδεται πουθενά και σου μιλάω για γκόμενες από 20-30 όχι μόνο τις μεγάλες δηλαδή. Μη δίνεις σημασία σε αυτά που λένε οι γκόμενες ότι θέλουν, στην πράξη πάντα το δυναμισμό προτιμούν (το πως εκφράζεται ο δυναμισμός σε κάθε κοινωνία ποικίλει βέβαια). Αυτό που διαφέρουν οι Ρωσσίδες/Ουκρανές είναι ότι ο δυναμισμός επιβραβέβαιται και από το social circle ενώ στην Ελλάδα ο δυναμικός θα φάει θάψιμο από τις φίλες της γκόμενας και από τους πυρφόρους. Αυτό μπορεί να γίνει και στη "δυτική" ευρώπη υπό το κάλυμμα του φεμινισμού, αλλά και εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί δεν είναι τόση ισχυρή η επιρροή του social circle.
Μια σημαντική παράμετρος στα λεγόμενά μου είναι πως όπου κι αν πάω έχω Target τα 8άρια και μπορεί να κάνω έκπτωση με 7άρι που θα μου κάνει το κλικ της στιγμής! Τα 6,5 τα βλέπω με λύπηση! Και να με παρακαλάνε δεν μπαίνω! Γκόμενες που άλλοι κάνουν τάματα να τις γαμήσουν εμένα κόβονται λόγω εμφάνισης! Ακόμα και στο ταξίδι με τον Dirty στη Βίνιτσα είχα μια απο το Τίντερ όλο το βράδι σπίτι και δεν έβρισκα λόγο να τη γαμήσω γιατί έκρινα πως είναι 6,5 και όχι 7... Αυτό για να καταλαβαίνουμε για τι επίπεδο μιλάω!
Γιατί Καζαν? Διότι είναι σχετικά κοντά με Μόσχα, έχει πολύ πληθυσμό αλλά είναι και επαρχία! Άρα δεν θα είμαι επαρχία αλλά ούτε και σε μεγαλούπολη! Επίσης δεν θα έχει τον τουρισμό της Αγ Πετρούπολης! Έχω ακούσει πως έχει πληθώρα γυναικών και είναι πόλη με πολύ χαμηλές τιμές!
Το τρένο για Νιζνι ήταν πολύ άνετο αλλά ακριβο! 130Ε πήγαινε έλα για 4 ώρες απόσταση! Καζαν είναι 6 ώρες απο Μόσχα! Δεν ξέρω αν βρίσκει κάποιος τελευταία στιγμή εισιτήριο! Εγώ το είχα κλείσει on-line 1 μήνα πιο πριν! Ηταν άδειο στο πήγαινε αλλά γεμάτο στο γυρισμό άρα δεν το αφήνεις τελευταία στιγμή..!  

Βέβαια όλα είναι σχετικά! Υπάρχουν πόλεις που τις γαμάς πιο εύκολα εντός παρά εκτός έδρας τους! Π.χ μου φαίνεται όνειρο μακρινό να γαμήσω ...Κρακωβιώτησα στη Ρόδο , ενώ εκεί όλα πήγαν καλά! Ίσως Αγ Πετρούπολη οι γκόμενες είναι ευκολότερες στη πόλη τους! Φέτος πήρα γκόμενα μουνάρα απο Μίνσκ αλλά έχω την επιφύλαξη πως αν πάω εκεί δεν θα είναι ευκολο..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γκόμενα μικρή στο Νίζνι με απέρριψε διαδικτυακά ενώ όλα της έκαναν με εμένα διότι δεν έμενα εκεί και θέλει ΜΟΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΡΩΣΟ!!! Αλλά όλες οι  ρωσίδες πλέον  γουστάρουν τους πλήρως χειραγωγήσιμους άντρες! Αυτούς που τους κάνουν ότι θέλουν! Αν είναι κάποιος A male μένει με τις χρηματιζόμενες και τη χούφτα του ακόμα και στη Ρωσία...      

Και εγώ έχω διαπιστώσει αυτό που λέει ο Γκλοκ και μάλιστα σχεδόν σε όλο το ανατολικό μπλοκ,αλλά η δική μου ερμηνεία είναι πως δεν ψάχνουν χειραγωγήσιμους beta ντόπιους,απλά όχι τους κάγκουρες που είχαν θείους,πατέρες,κ.λ.π.

Δηλαδή η Σλάβα θέλει να νιώθει ασφάλεια σε όλα τα επίπεδα μαζί σου,να είσαι συνοδός με όλη τη σημασία της λέξης,αλλά όχι ψευτοτσαμπουκάς που ψάχνεται να μαλωσει όταν οδηγάει,όχι τσαμπουκάς γκομενοφυλακας και ένα πολύ βασικό,όχι κάποιον που πίνει και τα γαμάει όλα.

Επίσης αυτό που έχω αναφέρει πολλάκις,είναι η εσωστρέφεια σε όλες αυτές τις χώρες.
Δε μιλάω για την περίπτωση να καυλώσει μια γκόμενα και να θέλει να γαμηθεί με κάποιον..
Αλλά για το πως μας εκλαμβάνουν σαν προοπτική στο κεφάλι τους.

Στην μετακομμουνιστική εποχή, οι μάνες τους και οι θειάδες τους,είχαν δίψα να κάνουν ακριβώς όσα δεν τους επιτρεπόταν να κάνουν..
Ένα από αυτά ήταν να γαμηθούν/κάνουν σχέση/παντρευτούν με ξένους.
Το έκαναν λοιπόν μια εποχή,ήταν και της μόδας,πλάκωσαν και οι πορνοτουρίστες και πλέον κάηκαν τα μέρη..

Επιπλέον το βιοτικό επίπεδο σε πολλές αυτές τις χώρες έχει ανέβει,οι άντρες έχουν ανέβει εμφανισιακά/εισοδηματικά,κ.λ.π.
Οπότε ο δήθεν εξωτικός ξένος,που μαζί του θα είναι το πιο cool ζευγάρι της γειτονιάς,ο οποίος θα την πάρει σε μια παραλία μακριά από τη φτώχεια και άλλες παπαριές,δεν υφίσταται πλέον..

Τώρα τον πρώτο λόγο έχουν οι ντόπιοι.
Οι γυναίκες θέλουν να έχουν με το σύντροφό τους,κοινή γλώσσα,τόπο,παιδικές αναμνήσεις,βιώματα,κ.λ.π.
Και να κάνουν μια οικογένεια που και οι δύο γονείς θα μιλούν την ίδια γλώσσα στο παιδί,κ.λ.π....κ.λ.π.

Μένοντας στη Βαυαρία και νταραβεριζόμενος με Γερμανίδα σχεδόν 10 χρόνια μικρότερη(έχει μεγαλώσει με Χάρι Πότερ :rolleyes: και Ed Sheeran :rolleyes: ) βλέπω ότι η εσωστρέφεια σε αυτή τη γενιά είναι τεράστια.
Πάμε σε τίποτα γενέθλια και είμαι ο μόνος ξένος ανάμεσα στα ζευγάρια.
Και από την μία τις καταλαβαίνω..
Θέλει η Βαυαρέζα να κάνει σκι,να ανέβει στα βουνά,να παντρευτεί με την παραδοσιακή της φορεσιά και ένα σωρό άλλα πράγματα..
Με ποιον θα τα κάνει αυτά;
Με έναν αράπη,ένα μεμέτι ή με τον Μήτσο με το μπεγκλέρι στο χέρι;
Mε κανέναν από αυτούς..

Αυτό που έζησα στην Τσεχία και συνεχίζω να ζω εδώ,είναι ότι οι ηλικίας 25-30 γκόμενες που απευθύνομαι εγώ,ψάχνουν πρωτίστως για ντόπιους και μετά για δυτικοποιημένους Ευρωπαίους.

Αυτή είναι η εποχή που πετύχαμε εμείς και έτσι θα πορευτούμε.
Σε κάποιους τομείς χάσαμε,σε άλλους π.χ.Tinder κερδίζουμε..

 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Μια σημαντική παράμετρος στα λεγόμενά μου είναι πως όπου κι αν πάω έχω Target τα 8άρια και μπορεί να κάνω έκπτωση με 7άρι που θα μου κάνει το κλικ της στιγμής! Τα 6,5 τα βλέπω με λύπηση! Και να με παρακαλάνε δεν μπαίνω! Γκόμενες που άλλοι κάνουν τάματα να τις γαμήσουν εμένα κόβονται λόγω εμφάνισης! Ακόμα και στο ταξίδι με τον Dirty στη Βίνιτσα είχα μια απο το Τίντερ όλο το βράδι σπίτι και δεν έβρισκα λόγο να τη γαμήσω γιατί έκρινα πως είναι 6,5 και όχι 7... Αυτό για να καταλαβαίνουμε για τι επίπεδο μιλάω!

Αν έχεις καταλάβει από τα λεγόμενά μου, το ίδιο επίπεδο κυνηγάμε. Και για να το κάνω παραστατικό θα πω ότι αυτές που είχε βάλει ο DRLOVE και ο μίδας είναι στο 6 του Kman ποικοίλουν οι πιο πολλές 7 αλλά οι 2 μοντελέ δυνατές είναι 8-8.5. Η μικρή του Δημητράκη είναι γύρω στο 6. Τα 8αρια ήταν σπάνια στην ΑΠ. 7αρια είχε αρκετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom