Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bruno Gama 17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Αρχηγε μου! Καλως μας γυρισες! Ελειψες πολυ...

Ετσι ακριβως! Blitzkrieg!! Hans Guderian του 21ου αιωνα!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικές θεωρίες:
Εθνογαμισμός θεωρίες δημητράκη.Οι γκόμενες έλκονται από το στάτους τη διασημότητα κτλ(που αρχίδια στάτους έχει δηλαδή).Οσο πιο πολύ στάτους επιδεικνύω(αμάξι,διαμερίσματα,ρούχα) τόσο πιο πολλές θα γαμάω.
Βαλκανιοπουτσισμός.Χυδαίο λάδωμα στις γκόμενες.Θεωρία του τσομπάνη.Οι γκόμενες κάθονται στον πληρώνοντα τοις μετρητοίς.Δεν έχει σχέση το στάτους,απλά τις διαφθείρεις όλες.Γενικώς ανατολικό μπλοκ τα παίρνουν όλες ακόμα και δικηγορίνες,γιατρίνες,φαρμακοποιοί,στελέχη επιχειρήσεων κτλ.Καμία σχεδόν δε λέει όχι στο σπόνσορινγκ και το ανεβασμένο lifestyle.
Θεωρία γαμπρού,σχεσάκια,σχολή Dr. Love.Οι γκόμενες ψάχνουν σχέση,έλκονται από το μπλα,μπλα,τα καλά παιδιά που υπόσχονται δεσμό,γάμο κτλ.
Θεωρία γαμέως,Β.Π.Οι γκόμενες ψάχνουν το ανώτερο αρσενικό,ψηλό,μπρατσέτο,πουτσαρά κτλ αφού έχουν ανάγκη για σεξ όπως και οι άντρες.

Πρακτικά αποτελέσματα.
Ο σπόνσορας και ο γαμέας γαμάνε μέχρι οχτάρια,σε κάποιες περιπτώσεις κωλοφαρδίας και εννιάρια αλλά σπάνια.
Οι σχεσάκηδες,γαμπροί δεν ανεβαίνουν πάνω από εφτάρι με μέσο όρο το εξάρι.
Αυτοί που το παίζουν στάτους αρκούνται σε αυτά που επιδεικνύει ο δημητράκης δηλαδή εξάρι το πολύ.
Οι γκόμενες στο μπλοκ ξέρουν γενικά την αξία τους δεν τρώνε σανό ή φύκια,οι φιδέμπορες συνήθως χάνουν τα λεφτά τους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βρε κλόουν,η κοπελίτσα ποζάρει σε όλες τις φωτό λες και είναι σε αντιπροσωπεία αυτοκινήτων.
Μπήκε πρώτη φορά σε SUV και είπε να φωτογραφηθεί.

Ξέρεις πόσο απέχει αυτό από το "βγάζω 18χρονες γκόμενες" που μας έγραψες; :2funny:

Ναι,είμαι κακομοίρης τελειωμένος αλλά ο μόνος λόγος να ήμουν γυμνός στο ίδιο δωμάτιο με τη Σάσα Μπάστα,θα ήταν για να την γαμήσω και όχι να κάνω τον κλόουν στα πλουσιόπαιδα.
Το κατάλαβες τυρογαριδάκι29;

@Φίλε koble,δεν μπορείς να πεις,σου δώσαμε αρκετη τροφή σήμερα για να κάνεις τις σφήνες σου :hi:

@Χάρη που είσαι;
Σε έπιασαν οι Pravi Sector και ζητάνε λύτρα 7 κιλά χαλούμι;
Να έρθουμε να σε σώσουμε;
Γράψε ή έστω τηλεφώνα. :grin:
Να πάρε κ άλλες φώτο ευτυχώς που έβγαλα και τα χάμπουργκερ γιά να μη λέτε μερικοί ότι ξοδεύω περιουσίες.Οταν την ξανασυναντήσω θα πέσει πολύ γέλιο  :2funny:ελπίζω να ανακουφιστείς προς το παρόν με αυτές της φωτογραφίες :jerking: :2funny:.Επειδή εσύ είσαι ένας φουκαράς και γελάνε οι γκόμενες με τα χάλια σου πρέπει να είναι και οι άλλοι έτσι?
 
Βασικές θεωρίες:
Εθνογαμισμός θεωρίες δημητράκη.Οι γκόμενες έλκονται από το στάτους τη διασημότητα κτλ(που αρχίδια στάτους έχει δηλαδή).Οσο πιο πολύ στάτους επιδεικνύω(αμάξι,διαμερίσματα,ρούχα) τόσο πιο πολλές θα γαμάω.
Βαλκανιοπουτσισμός.Χυδαίο λάδωμα στις γκόμενες.Θεωρία του τσομπάνη.Οι γκόμενες κάθονται στον πληρώνοντα τοις μετρητοίς.Δεν έχει σχέση το στάτους,απλά τις διαφθείρεις όλες.Γενικώς ανατολικό μπλοκ τα παίρνουν όλες ακόμα και δικηγορίνες,γιατρίνες,φαρμακοποιοί,στελέχη επιχειρήσεων κτλ.Καμία σχεδόν δε λέει όχι στο σπόνσορινγκ και το ανεβασμένο lifestyle.
Θεωρία γαμπρού,σχεσάκια,σχολή Dr. Love.Οι γκόμενες ψάχνουν σχέση,έλκονται από το μπλα,μπλα,τα καλά παιδιά που υπόσχονται δεσμό,γάμο κτλ.
Θεωρία γαμέως,Β.Π.Οι γκόμενες ψάχνουν το ανώτερο αρσενικό,ψηλό,μπρατσέτο,πουτσαρά κτλ αφού έχουν ανάγκη για σεξ όπως και οι άντρες.

Πρακτικά αποτελέσματα.
Ο σπόνσορας και ο γαμέας γαμάνε μέχρι οχτάρια,σε κάποιες περιπτώσεις κωλοφαρδίας και εννιάρια αλλά σπάνια.
Οι σχεσάκηδες,γαμπροί δεν ανεβαίνουν πάνω από εφτάρι με μέσο όρο το εξάρι.
Αυτοί που το παίζουν στάτους αρκούνται σε αυτά που επιδεικνύει ο δημητράκης δηλαδή εξάρι το πολύ.
Οι γκόμενες στο μπλοκ ξέρουν γενικά την αξία τους δεν τρώνε σανό ή φύκια,οι φιδέμπορες συνήθως χάνουν τα λεφτά τους.
Για δε πς στη Φυλής τότε να  :knockinb: με 20 ευρώ ή Μεταξουργείο με 10?Α είναι να δυλεύω στη Γερμανία ανεβαίνοντας στις κολώνες και να γελάνε μαζί μου οι Γερμανοί,να μένω σε οικοτροφείο,να μην έχω αμάξι σαν τον ΔΡ ψεύτη :2funny: γιά να πηγαίνω μιά φορά το μήνα στην Ουκρανία να χρυσοπληρώνω κάτι τελειωμένες τι να το κάνω?
  Πες μου τη γνώμη σου γιά το ΔΡ ψεύτη που τον αποκαλύψαμε ότι μας κορο'ι'δευει.Η δική μου γνώμη είναι ότι δε γάμησε ούτε μιά στην Βαρσοβία.Δεν ξέρω αν ειδες της φώτο του από το facebook που είχε βάλει κάποιος το λινκ.Εγώ είδα έναν απποτυχημένος τελείως που έβγαζε τη μιζέρια της Ελλάδας!Οι φώτο του ήταν παλιές,όταν έγραφε νομιζα οτι ηταν πιτσιρικάς αλλά ειναι 38 ετών! :2funny:.
 

Συνημμένα

  • sjfGnjzWP1A.jpg
    sjfGnjzWP1A.jpg
    334,8 KB · Εμφανίσεις: 63
  • Pua0AynoSh8.jpg
    Pua0AynoSh8.jpg
    361,8 KB · Εμφανίσεις: 73

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να πάρε κ άλλες φώτο ευτυχώς που έβγαλα και τα χάμπουργκερ γιά να μη λέτε μερικοί ότι ξοδεύω περιουσίες.Οταν την ξανασυναντήσω θα πέσει πολύ γέλιο  :2funny:ελπίζω να ανακουφιστείς προς το παρόν με αυτές της φωτογραφίες :jerking: :2funny:.Επειδή εσύ είσαι ένας φουκαράς και γελάνε οι γκόμενες με τα χάλια σου πρέπει να είναι και οι άλλοι έτσι?
 Για δε πς στη Φυλής τότε να  :knockinb: με 20 ευρώ ή Μεταξουργείο με 10?Α είναι να δυλεύω στη Γερμανία ανεβαίνοντας στις κολώνες και να γελάνε μαζί μου οι Γερμανοί,να μένω σε οικοτροφείο,να μην έχω αμάξι σαν τον ΔΡ ψεύτη :2funny: γιά να πηγαίνω μιά φορά το μήνα στην Ουκρανία να χρυσοπληρώνω κάτι τελειωμένες τι να το κάνω?
  Πες μου τη γνώμη σου γιά το ΔΡ ψεύτη που τον αποκαλύψαμε ότι μας κορο'ι'δευει.Η δική μου γνώμη είναι ότι δε γάμησε ούτε μιά στην Βαρσοβία.Δεν ξέρω αν ειδες της φώτο του από το facebook που είχε βάλει κάποιος το λινκ.Εγώ είδα έναν απποτυχημένος τελείως που έβγαζε τη μιζέρια της Ελλάδας!Οι φώτο του ήταν παλιές,όταν έγραφε νομιζα οτι ηταν πιτσιρικάς αλλά ειναι 38 ετών! :2funny:.

Ο Love γάμησε αλλά όχι οχτάρια,εννιάρια.Οι γκόμενες που έδειξε δεν περνάνε το δικό μου πουτσοραντάρ.Απλά δεν πάω Ουκρανία να γαμήσω τέτοιο επίπεδο αφού FKK Γερμανία έχει καλύτερες με 50 ευρώ.Γιατί να πάω Ουκρανία,να ξοδεύομαι σε ταξίδια,να κοροιδεύω με ψευτοσχέσεις γάμους αφού γαμάω το ίδιο και καλύτερο επίπεδο εδώ δίπλα με ένα πενηντάρικο?
Ουκρανία πάω καθαρά για σπονσοριλίκι και εννοείται επίπεδο οχτάρι και πάνω αλλιώς δεν έχει νόημα.Παλιά ήταν η καλύτερη χώρα για αυτό,τώρα άλλαξαν τα πράγματα.
Αυτή που δείχνεις τι είναι μία μέτρια από το ίντερνετ με αραιά μαλλιά,πεταχτά δόντια που απλά είναι νεαρή.Την πήγες να φάει σε φαστ φουντ της Πετρούπολης και κάτι έγινε.Σιγά τα ωά.
Χωρίς σπονσοριλίκι δεν αλλάζεις επίπεδο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Love γάμησε αλλά όχι οχτάρια,εννιάρια.Οι γκόμενες που έδειξε δεν περνάνε το δικό μου πουτσοραντάρ.Απλά δεν πάω Ουκρανία να γαμήσω τέτοιο επίπεδο αφού FKK Γερμανία έχει καλύτερες με 50 ευρώ.Γιατί να πάω Ουκρανία,να ξοδεύομαι σε ταξίδια,να κοροιδεύω με ψευτοσχέσεις γάμους αφού γαμάω το ίδιο και καλύτερο επίπεδο εδώ δίπλα με ένα πενηντάρικο?
Ουκρανία πάω καθαρά για σπονσοριλίκι και εννοείται επίπεδο οχτάρι και πάνω αλλιώς δεν έχει νόημα.Παλιά ήταν η καλύτερη χώρα για αυτό,τώρα άλλαξαν τα πράγματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι γάμησε καμία!Εσύ που είδες αφού φώτο δε μας βάζει?Αν ήταν Αγία Πετρούπολη δεν θα τόλμαγε να τα πει αυτά γιατί θα τον έκραζα αμέσως.Εχει κ'εδω τελειωμένους Ελληνες που έχουν έρθει γιά δουλειά,πηγαινα να τους δω γιά να γελάσω με τα χάλια τους :2funny:αυτοί δεν τόλμισαν να πουνε τετοια φίδια ότι γαμάνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν πιστεύω ότι γάμησε καμία!Εσύ που είδες αφού φώτο δε μας βάζει?Αν ήταν Αγία Πετρούπολη δεν θα τόλμαγε να τα πει αυτά γιατί θα τον έκραζα αμέσως.Εχει κ'εδω τελειωμένους Ελληνες που έχουν έρθει γιά δουλειά,πηγαινα να τους δω γιά να γελάσω με τα χάλια τους :2funny:αυτοί δεν τόλμισαν να πουνε τετοια φίδια ότι γαμάνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.

Γάμησε γιατί πουλάει παπά,εγκώ καλό παιδί,παντρευτεί εσένα,συναισθηματικό παιδί,έχω ερωτευτεί,τέλει γκάμο με Σλάβα κτλ,δεσμό κτλ αλλά απλά αυτά πιάνουν σε μέτριες,ημίμπαζα κτλ,γενικώς οι αξιόλογες γκόμενες ξέρουν την αξία τους.
Εγώ τέτοιες μαλακίες δεν κάνω δεν έχω πει ποτέ σε γκόμενα σε αγαπάω ή είμαι ερωτευμένος ούτε πουλάω φίδια άλλο τι βάζουνε οι παλαβές στο μυαλό τους.
Αν κάποιος τη βρίσκει με εξάρια,ημίμπαζα και καλές,αγαθές να τις γαμάει να τις κοροιδεύει και να τις φτύνει τι να πω?Εμένα δε με φτιάχνει το σκηνικό.Προτιμώ σπονσορέτς,άλογα,ανώτερη φάση.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Δεν ηταν να ξαναγραψω συντομα λογω σοβαρου προσωπικου προβληματος που προεκυψε τις τελευταιες μερες αλλα απαντωντας στα γρηγορα και εμμεσα στο φιλο xexe ,αναφερω ενα περιστατικο ...
Τελευταιο βραδυ στην Αγια Πετρουπολη και παιρνοντας ταξι για το ξενοδοχειο αρχιζω την κουβεντα με τον ταριφα και μεσα στα πολλα του αναφερω οτι την επομενη μερα θα πηγαινα Μοσχα ,η απαντηση του  :grin:
"Προσεχε λιγο μου λεει γιατι εκει ειναι ολα μονο για το χρημα ,ενω εμεις εδω εχουμε και καποια κουλτουρα!"

Η αισθηση λοιπον που αποκομισα στο τελος ηταν πανω κατω πραγματι αυτη. Πετρουπολη καλυτερα για γκομενες και Μοσχα πολυ καλυτερα για πουτανες  :grin: εκατσα βεβαια συντομο χρονικο διαστημα και στις δυο πολεις οποτε δεν ειναι ασφαλη τα συμπερασματα αλλα αυτο μου υπαγορευει το πορνοενστικτο μου  :grin: :grin: :grin:


Φιλια σε ολους

Αγ. Πετρούπολη όντως είναι για γκόμενες, δεν είδα γκόμενες που θέλουν να "στα φάνε" και δεν έχουν την προκατάληψη για τους τουρίστες που υπάρχει στο Κίεβο. Όσοι έχουν επισκεφθεί και τις δύο πόλεις μου λένε ότι Μόσχα έχει πολύ καλύτερη ποιότητα απο Αγ. Πετρούπολη και πολύ ανώτερη νυχτερινή ζωή (αλλά είναι πιο ακριβά). Ισχύει αυτό? Κυρίως με ενδιαφέρει η ποιότητα που βλέπεις έξω το βράδυ, υπήρχε αισθητή ανωτερώτηα στη Μόσχα?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αγ. Πετρούπολη όντως είναι για γκόμενες, δεν είδα γκόμενες που θέλουν να "στα φάνε" και δεν έχουν την προκατάληψη για τους τουρίστες που υπάρχει στο Κίεβο. Όσοι έχουν επισκεφθεί και τις δύο πόλεις μου λένε ότι Μόσχα έχει πολύ καλύτερη ποιότητα απο Αγ. Πετρούπολη και πολύ ανώτερη νυχτερινή ζωή (αλλά είναι πιο ακριβά). Ισχύει αυτό? Κυρίως με ενδιαφέρει η ποιότητα που βλέπεις έξω το βράδυ, υπήρχε αισθητή ανωτερώτηα στη Μόσχα?

Γάμησες καμία Αγία Πετρούπολη?Κάνε ένα ρεπορτάζ για τα μαγαζιά.Πώς συγκρίνεις με Κίεβο,Μινσκ για νύχτα?Καλύτερα ή χειρότερα?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ευτυχώς που επανήλθα για να επαναφέρω το κέντρο στο Κίεβο.Εστω Ουκρανία vs Ρωσσία vs Λευκορρωσία.Οι άλλοι ήθελαν να απλώνονται δυτικώς και ανατολικώς και αορίστως να αμολάνε αμπελοφιλοσοφίες δε θα τους κάνουμε τη χάρη.
Εδώ μιλάμε για το θέμα και μόνο,τα μουνέτα ενδιαφέρουν,πώς χύνουν οι καυλέουρες ούτε πολιτικές αναλύσεις ούτε τίποτα.
Συγκεντρωθείτε παίδες στο αντικείμενο και άστε τους παπάρες να πουλάνε το σανό στα μούτρα τους.
Ανώτερη στάση.
Περιορίζω το αντικείμενο στο θέμα ως ανώτερος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γάμησε γιατί πουλάει παπά,εγκώ καλό παιδί,παντρευτεί εσένα,συναισθηματικό παιδί,έχω ερωτευτεί,τέλει γκάμο με Σλάβα κτλ,δεσμό κτλ αλλά απλά αυτά πιάνουν σε μέτριες,ημίμπαζα κτλ,γενικώς οι αξιόλογες γκόμενες ξέρουν την αξία τους.
Εγώ τέτοιες μαλακίες δεν κάνω δεν έχω πει ποτέ σε γκόμενα σε αγαπάω ή είμαι ερωτευμένος ούτε πουλάω φίδια άλλο τι βάζουνε οι παλαβές στο μυαλό τους.
Αν κάποιος τη βρίσκει με εξάρια,ημίμπαζα και καλές,αγαθές να τις γαμάει να τις κοροιδεύει και να τις φτύνει τι να πω?Εμένα δε με φτιάχνει το σκηνικό.Προτιμώ σπονσορέτς,άλογα,ανώτερη φάση.
Χτες γράφανε  :jerking:οτι απλός είναι γειτόνισα μου και είπα στη μάνα της να βγάλουμε φώτο  :jerking:σήμερα δεν σας αρέσει :2funny:ε, :shit:με.
  Είχε κ'εδώ Ελληνες στο στυλ του που δεν είχαν καθόλου λεφτά και έπαιρναν ένα μισθο και νοίκιαζαν ένα διαμέρισμα με 2-3 άτομα (συνηθως ο καθενας εχει το δωματιο του).Κανείς απ'αυτούς δεν είπε ότι  :knockinb:σε μένα τουλάχιστον.Σστην καλυτερη περιπτωση καποιος να ειχε μια μόνιμη γκομενα συνηθως καμια.
  Εδώ σπονσοριλίκια ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ,άσε τι λένε τα Αγγλόφωνα σά'ι'τ.Τι να τους δωσεις αφου τα εχουν ολα?Οι πατεραδες απο της περισσοτερες φιλες μου έχουν κάποιο αμαξι αξιας 10.000-25.000 ευρώ.Δεν είναι Ουκρανία εδώ.Οπως είχες γράψει χωρίς να είσαι εδώ ότι οι γκόμενες ξετρελάθηκαν με το μουντιάλ και το αποτέλεσμα ήταν εντελώς το αντίθετο (έχω γράψει αναλυτικά).
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
  Εδώ σπονσοριλίκια ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ

Σοβαρά το γράφεις αυτό για Ρωσία?
Τότε αυτό τι είναι?(Ρωσίδα 190 ύψος,την έχω από το 2011,εδώ με Balkan χύσι στα βυζιά)

2pkpVS.jpg


gFr4Ko.jpg


aMk4Ah.jpg


Bd9mY4.jpg


H Ρωσία είναι η απόλυτη χώρα για το άθλημα,μπροστά της τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.
Εχω τώρα δύο σταθερές σπονσορέτς Καλούγκα και Κρασνοντάρ,να δούμε πώς θα τιμήσω ταυτόχρονα τον Οκτώβριο σε κόμπο με Μινσκ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σοβαρά το γράφεις αυτό για Ρωσία?
Τότε αυτό τι είναι?(Ρωσίδα 190 ύψος,την έχω από το 2011,εδώ με Balkan χύσι στα βυζιά)

2pkpVS.jpg


gFr4Ko.jpg


aMk4Ah.jpg


Bd9mY4.jpg


H Ρωσία είναι η απόλυτη χώρα για το άθλημα,μπροστά της τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.
Εχω τώρα δύο σταθερές σπονσορέτς Καλούγκα και Κρασνοντάρ,να δούμε πώς θα τιμήσω ταυτόχρονα τον Οκτώβριο σε κόμπο με Μινσκ.
Μιλάω γιά Αγία Πετρούπολη!Κρασνοντάρ δεν έμενα ούτε με σφαίρες.Είχα πει ότι το σά'ι'τ έχει καταντίσει Πακιστανικό!Στους Ελληνες μπορει να πεις ότι πληρώνεις γιά να  :knockinb:αυτή την άβυζη ξερακιανή  από το Κρασνοντάρ που είναι και κάποιας ηλικίας εδώ αν το λεγες σε κάποιον απο την Αγια Πετρούπολη θα  :2funny:μαζι σου.Για τους Πακιστανούς ο Αγιος Παντελεήμονας είναι Χά'ι' αλλά αν το πεις σε κάποιον Ελληνα θα γελάει :2funny:.Τι να πω αν νομιζεις ότι σε τιμάει αυτό? :2funny:
  Να δουμε τι θα πούνε γιά αυτές της φώτο? :2funny:Γιά μένα  εγώ βάζω φώτο μαζί τους  οι φωστήρες  :jerking:λένε ότι στην αρχη πάνε μαζι μου γιά λεφτά  :jerking:μετά ότι είναι γειτόνισες μου  :jerking:τωρα εσυ λες οτι δεν είναι ωραία ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ  :jerking: :2funny: Γιά σένα τι θα πούνε που βάζεις απλά μιά γυμνή γκόμενα που μπορει της φώτο να της έχεις κατεβάσει από το ιντερνέτ?
  Πάντος μπράβο που έβαλες αυτές της φώτο έκανες κοινωνικό έργο έδωσες υλικό στους φουκαράδες να  :jerking: :2funny: :happy: :happy: :happy:
 

Συνημμένα

  • ahQoKVXEbZ0.jpg
    ahQoKVXEbZ0.jpg
    300,6 KB · Εμφανίσεις: 60

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μιλάω γιά Αγία Πετρούπολη!Κρασνοντάρ δεν έμενα ούτε με σφαίρες.Είχα πει ότι το σά'ι'τ έχει καταντίσει Πακιστανικό!Στους Ελληνες μπορει να πεις ότι πληρώνεις γιά να  :knockinb:αυτή την άβυζη ξερακιανή  από το Κρασνοντάρ που είναι και κάποιας ηλικίας εδώ αν το λεγες σε κάποιον απο την Αγια Πετρούπολη θα  :2funny:μαζι σου.Για τους Πακιστανούς ο Αγιος Παντελεήμονας είναι Χά'ι' αλλά αν το πεις σε κάποιον Ελληνα θα γελάει :2funny:.Τι να πω αν νομιζεις ότι σε τιμάει αυτό? :2funny:
 Να δουμε τι θα πούνε γιά αυτές της φώτο? :2funny:Γιά μένα  εγώ βάζω φώτο μαζί τους  οι φωστήρες  :jerking:λένε ότι στην αρχη πάνε μαζι μου γιά λεφτά  :jerking:μετά ότι είναι γειτόνισες μου  :jerking:τωρα εσυ λες οτι δεν είναι ωραία ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ  :jerking: :2funny: Γιά σένα τι θα πούνε που βάζεις απλά μιά γυμνή γκόμενα που μπορει της φώτο να της έχεις κατεβάσει από το ιντερνέτ?
 Πάντος μπράβο που έβαλες αυτές της φώτο έκανες κοινωνικό έργο έδωσες υλικό στους φουκαράδες να  :jerking: :2funny: :happy: :happy: :happy:

Βάλε και εσύ δικές σου γυμνές φωτό από γκόμενες να δούμε τι έχεις να επιδείξεις.Κατέβασα από το ίντερνετ φωτό από γκόμενα με εμένα μέσα?
Τι έχει το Κρασνοντάρ?Γαμώ τις πόλεις είναι.
Και από Αγία Πετρούπολη γάμησα θεόμουνο 22 ετών,186 που έφερα το 2011 Κωνσταντινούπολη για τριήμερο.
Τώρα μου πρότεινε πολύ καλό μουνάκι από Καλίνινγκραντ 22 ετών,178 ξενάγηση στο μαγικό Καλίνινγκραντ μετά πούτσου με δώρο 500 ευρώ για τριήμερο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βάλε και εσύ δικές σου γυμνές φωτό από γκόμενες να δούμε τι έχεις να επιδείξεις.Κατέβασα από το ίντερνετ φωτό από γκόμενα με εμένα μέσα?
Τι έχει το Κρασνοντάρ?Γαμώ τις πόλεις είναι.
Και από Αγία Πετρούπολη γάμησα θεόμουνο 22 ετών,186 που έφερα το 2011 Κωνσταντινούπολη για τριήμερο.
Τώρα μου πρότεινε πολύ καλό μουνάκι από Καλίνινγκραντ 22 ετών,178 ξενάγηση στο μαγικό Καλίνινγκραντ μετά πούτσου με δώρο 500 ευρώ για τριήμερο.
Που είσαι εσύ?Μιά σκια στον καθρέφτη στη μια φωτο.Οσες έβαλα γυμνές έλεγαν ότι είναι πουτάνες  :jerking: :2funny:.Ο μεγαλυτερος ψευτης είναι ο Πάνος αυτός λέει ότι οι κανονικές γκομενες δεν βγαινουν ποτέ φωτογραφίες (ουτε καν με ρούχα).Τους έχει βαρέσει η αγαμία και η αφραγκία στο κεφάλι  :2funny:
  Σχετικά με το Κρασνοντάρ έρχεσαι στα λόγια μου.Και ο Πακιστανός λέει:τι έχει ο Αγιος Παντελεήμονας γαμώ της περιοχές είναι  :2funny:.
  Εχει ενδιαφερον να δω τι θα πουνε οι φουκαραδες για τη σημερινη φωτογραφια που έβαλα?και για της δικές σου φώτο?Αυτή εδώ την πήδαγες άνετα με 2.000 ρούβλια την ώρα σε σαλόν γ'αυτό θα γελάνε οι Ρωσσοι μαζι σου :2funny:αυτη ειναι η διαφορα επιπέδου.Για τους Πακιστανούς είσαι θεός!
 
Γάμησες καμία Αγία Πετρούπολη?Κάνε ένα ρεπορτάζ για τα μαγαζιά.Πώς συγκρίνεις με Κίεβο,Μινσκ για νύχτα?Καλύτερα ή χειρότερα?
Διάβασε τον Τάσο τι έγραψε,ότι κ εγώ περίπου.Ούτε ιστορίες γιά αγριους,εγραψε απλός την αλήθεια και αυτό τον τιμά.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Να πάρε κ'άλλες φώτο της από άλλες συνάντησεις και στ'άμάξι μου.Βγάλτε ότι συμπεράσματα θέλετε.
    Επειδή εσύ είσαι κακομοίρης  και τελειωμένος πρέπει να είναι όλοι σαν εσένα?
  Μια φορά της είχα δείξει φώτο το σκυλοχαρα όταν έτρωγε γιά πλάκα και πήγε να ξεράσει  :2funny:σε όποια τον έδειξα λες και έδειχνα  :shit:έκαναν :2funny: :2funny: :2funny: :vomit:.
ρε διμητρακι μηπως υπερβαλεις για τις γκομενες πετρουπολη?οκ οι πουτανες που ειναι μαμπα και
τιντερ στην πετρουπολη λογικο να ειναι αρπακτικα και να συμπεριφερωνται οπως λες αλλα ειδα πολλες κακομοιρισες οπως αυτο το κοριτσακι με ντυσιμο απο πετερχοβ η καμια μικρη πολη διπλα.
μοιαζει σαν τις δυο που γνωρισα 2009 πετρουπολη που πουλουσαν σιν καρτ στον δρομο.τους κερασα μια κρεπα και τους ειπα να φερω κατι ακομα?απαντησαν οχι χωρτασαμε καθε 2-3 μερες τρωμε χαχαχαχαχ.
μην τα κανεις ροδινα για πετρουπολη γιατι και αστεγους ειδα και κοσμο να ψαχνει στα σκουπιδια.
συμφωνω με τασο οτι πετρουπολη κανει πιο πολυ για γκομενες.μοσχα οσες γνωρισεις καμακωνωντας μετρο η βολτα κεντρο ιδικα αυτες που ειναι ασιατικης,μογγολικης και τετειας εμφανισης ειναι ολες κρυφοβιζιτες 99%.ειπα και στα κλαμπ πετρουπολη που πηγα στο φοιτιτικο μετρο ολες σαν γυφτισες ηταν και ελεγαν ψεματα για ενα κοκειλ που μοιραζωνταν με φιλες.βαιβαια ισως απο αλλες πολλεις ηρθαν αλλα πολυ γυφταριο στο μετρο σαν γιδροπαρκ.δεν ειχε το γκαλερια μολλ τοτε και ουτε κοσμο ειχε στον δρομο σεπτεβριο να καμακωσω η να παιξω πλιν τις 2 μικρουλες.τις νορμαλ γκομενες με καλες δουλειες και καπειας εμφανισης σιγουρα τις εχουν τυποι οπως αυτος στην φωτο.εσενα σαν τοσα χρονια μονιμος πιστευεις πραγματικα εχεις τις ιδιες γκομενες και παιζεις με επιπεδο οπως ο τυπος στο βιντεο?
μπορει να μετρα το μονιμος κατοικος αλλα αυτες που θελουν σπιτωμα ειναι κοριτσακια σαν αυτη στην φωτο που ηρθε απα κανα πετερχοβ και ψαχνει τζαμπα διαμονη να περασει.
οι ελληνες σιγουρα δεν θα γνωρισουμε επιπεδου γκομενες τα ειπαμε πολλες φορες γιατι εχουμε να ανταγωνιστουμε τυπους σαν τον ρωσο οικονομολογο στο ιτερνετ.σκεφτωμε να δειχνει αυτος στο κινιτο τους τισ γκομενες φωτο απο μπιζνεσ λανζ και εσυ να τους δειχνεις τα χεσιματα στη φυλης και να λες ειμαι διασημος χαχαχαχ.εισαι πολυ τρελοσ διμητρακη για αυτο σε παμε που εισαι σταρ!!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Love γάμησε αλλά όχι οχτάρια,εννιάρια.Οι γκόμενες που έδειξε δεν περνάνε το δικό μου πουτσοραντάρ.Απλά δεν πάω Ουκρανία να γαμήσω τέτοιο επίπεδο αφού FKK Γερμανία έχει καλύτερες με 50 ευρώ.Γιατί να πάω Ουκρανία,να ξοδεύομαι σε ταξίδια,να κοροιδεύω με ψευτοσχέσεις γάμους αφού γαμάω το ίδιο και καλύτερο επίπεδο εδώ δίπλα με ένα πενηντάρικο?
Ουκρανία πάω καθαρά για σπονσοριλίκι και εννοείται επίπεδο οχτάρι και πάνω αλλιώς δεν έχει νόημα.Παλιά ήταν η καλύτερη χώρα για αυτό,τώρα άλλαξαν τα πράγματα.
Αυτή που δείχνεις τι είναι μία μέτρια από το ίντερνετ με αραιά μαλλιά,πεταχτά δόντια που απλά είναι νεαρή.Την πήγες να φάει σε φαστ φουντ της Πετρούπολης και κάτι έγινε.Σιγά τα ωά.
Χωρίς σπονσοριλίκι δεν αλλάζεις επίπεδο.
καλωσωρισες πισω βαλκανιε εσκομπαρ!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Να πάρε κ άλλες φώτο ευτυχώς που έβγαλα και τα χάμπουργκερ γιά να μη λέτε μερικοί ότι ξοδεύω περιουσίες.Οταν την ξανασυναντήσω θα πέσει πολύ γέλιο  :2funny:ελπίζω να ανακουφιστείς προς το παρόν με αυτές της φωτογραφίες :jerking: :2funny:.Επειδή εσύ είσαι ένας φουκαράς και γελάνε οι γκόμενες με τα χάλια σου πρέπει να είναι και οι άλλοι έτσι?
  Για δε πς στη Φυλής τότε να  :knockinb: με 20 ευρώ ή Μεταξουργείο με 10?Α είναι να δυλεύω στη Γερμανία ανεβαίνοντας στις κολώνες και να γελάνε μαζί μου οι Γερμανοί,να μένω σε οικοτροφείο,να μην έχω αμάξι σαν τον ΔΡ ψεύτη :2funny: γιά να πηγαίνω μιά φορά το μήνα στην Ουκρανία να χρυσοπληρώνω κάτι τελειωμένες τι να το κάνω?
  Πες μου τη γνώμη σου γιά το ΔΡ ψεύτη που τον αποκαλύψαμε ότι μας κορο'ι'δευει.Η δική μου γνώμη είναι ότι δε γάμησε ούτε μιά στην Βαρσοβία.Δεν ξέρω αν ειδες της φώτο του από το facebook που είχε βάλει κάποιος το λινκ.Εγώ είδα έναν απποτυχημένος τελείως που έβγαζε τη μιζέρια της Ελλάδας!Οι φώτο του ήταν παλιές,όταν έγραφε νομιζα οτι ηταν πιτσιρικάς αλλά ειναι 38 ετών! :2funny:.
διμητρακη εδω με την φανελα που γραφει μπρουκλης εισαι τελειος σαν αμερικανος του χολιγουντ χαχαχαχαχαχα.ρε πουστη  πολλα μαλια εχεις στειλε καμια τριχα σε μας να κανουμε κοτσιδα χαχαχααχ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμητρακη εδω με την φανελα που γραφει μπρουκλης εισαι τελειος σαν αμερικανος του χολιγουντ χαχαχαχαχαχα.ρε πουστη  πολλα μαλια εχεις στειλε καμια τριχα σε μας να κανουμε κοτσιδα χαχαχααχ
Αυτη η φώτο είναι πριν την τελευταία εμφύτευση
ρε διμητρακι μηπως υπερβαλεις για τις γκομενες πετρουπολη?οκ οι πουτανες που ειναι μαμπα και
τιντερ στην πετρουπολη λογικο να ειναι αρπακτικα και να συμπεριφερωνται οπως λες αλλα ειδα πολλες κακομοιρισες οπως αυτο το κοριτσακι με ντυσιμο απο πετερχοβ η καμια μικρη πολη διπλα.
μοιαζει σαν τις δυο που γνωρισα 2009 πετρουπολη που πουλουσαν σιν καρτ στον δρομο.τους κερασα μια κρεπα και τους ειπα να φερω κατι ακομα?απαντησαν οχι χωρτασαμε καθε 2-3 μερες τρωμε χαχαχαχαχ.
μην τα κανεις ροδινα για πετρουπολη γιατι και αστεγους ειδα και κοσμο να ψαχνει στα σκουπιδια.
συμφωνω με τασο οτι πετρουπολη κανει πιο πολυ για γκομενες.μοσχα οσες γνωρισεις καμακωνωντας μετρο η βολτα κεντρο ιδικα αυτες που ειναι ασιατικης,μογγολικης και τετειας εμφανισης ειναι ολες κρυφοβιζιτες 99%.ειπα και στα κλαμπ πετρουπολη που πηγα στο φοιτιτικο μετρο ολες σαν γυφτισες ηταν και ελεγαν ψεματα για ενα κοκειλ που μοιραζωνταν με φιλες.βαιβαια ισως απο αλλες πολλεις ηρθαν αλλα πολυ γυφταριο στο μετρο σαν γιδροπαρκ.δεν ειχε το γκαλερια μολλ τοτε και ουτε κοσμο ειχε στον δρομο σεπτεβριο να καμακωσω η να παιξω πλιν τις 2 μικρουλες.τις νορμαλ γκομενες με καλες δουλειες και καπειας εμφανισης σιγουρα τις εχουν τυποι οπως αυτος στην φωτο.εσενα σαν τοσα χρονια μονιμος πιστευεις πραγματικα εχεις τις ιδιες γκομενες και παιζεις με επιπεδο οπως ο τυπος στο βιντεο?
μπορει να μετρα το μονιμος κατοικος αλλα αυτες που θελουν σπιτωμα ειναι κοριτσακια σαν αυτη στην φωτο που ηρθε απα κανα πετερχοβ και ψαχνει τζαμπα διαμονη να περασει.
οι ελληνες σιγουρα δεν θα γνωρισουμε επιπεδου γκομενες τα ειπαμε πολλες φορες γιατι εχουμε να ανταγωνιστουμε τυπους σαν τον ρωσο οικονομολογο στο ιτερνετ.σκεφτωμε να δειχνει αυτος στο κινιτο τους τισ γκομενες φωτο απο μπιζνεσ λανζ και εσυ να τους δειχνεις τα χεσιματα στη φυλης και να λες ειμαι διασημος χαχαχαχ.εισαι πολυ τρελοσ διμητρακη για αυτο σε παμε που εισαι σταρ!!!!
Εγώ σας λεω ότι είσαστε πολύ πισω.Καταρχήν το ΜΕΤΡΟ έχει κλείσει πάνω από 2 χρόνια άσε που έχω να πάω εκεί από το 2008 γιατί δεν είχε τίποτα μόνο μαλακισμένα και βλάκες.Εκεί πηγαινε ο γεροπέπε  :2funny:Αν ο άλλος ό βλάκας έχει μείνει πίσω 25 χρόνια εσυ εχεις μείνει 15 χρόνια πισω.Δεν εχετε καταλάβει ότι ο κόσμος αλλάζει νομιζετε ότι ειναι σαν την Ελλάδα που υπάρχει μια στασιμότητα όπως ηταν τη δεκαετια του '90 ετσι ειναι και τωρα και οπως ειναι τωρα ετσι θα ειναι και σε 20 χρόνια!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Βασικές θεωρίες:
Εθνογαμισμός θεωρίες δημητράκη.Οι γκόμενες έλκονται από το στάτους τη διασημότητα κτλ(που αρχίδια στάτους έχει δηλαδή).Οσο πιο πολύ στάτους επιδεικνύω(αμάξι,διαμερίσματα,ρούχα) τόσο πιο πολλές θα γαμάω.
Βαλκανιοπουτσισμός.Χυδαίο λάδωμα στις γκόμενες.Θεωρία του τσομπάνη.Οι γκόμενες κάθονται στον πληρώνοντα τοις μετρητοίς.Δεν έχει σχέση το στάτους,απλά τις διαφθείρεις όλες.Γενικώς ανατολικό μπλοκ τα παίρνουν όλες ακόμα και δικηγορίνες,γιατρίνες,φαρμακοποιοί,στελέχη επιχειρήσεων κτλ.Καμία σχεδόν δε λέει όχι στο σπόνσορινγκ και το ανεβασμένο lifestyle.
Θεωρία γαμπρού,σχεσάκια,σχολή Dr. Love.Οι γκόμενες ψάχνουν σχέση,έλκονται από το μπλα,μπλα,τα καλά παιδιά που υπόσχονται δεσμό,γάμο κτλ.
Θεωρία γαμέως,Β.Π.Οι γκόμενες ψάχνουν το ανώτερο αρσενικό,ψηλό,μπρατσέτο,πουτσαρά κτλ αφού έχουν ανάγκη για σεξ όπως και οι άντρες.

Πρακτικά αποτελέσματα.
Ο σπόνσορας και ο γαμέας γαμάνε μέχρι οχτάρια,σε κάποιες περιπτώσεις κωλοφαρδίας και εννιάρια αλλά σπάνια.
Οι σχεσάκηδες,γαμπροί δεν ανεβαίνουν πάνω από εφτάρι με μέσο όρο το εξάρι.
Αυτοί που το παίζουν στάτους αρκούνται σε αυτά που επιδεικνύει ο δημητράκης δηλαδή εξάρι το πολύ.
Οι γκόμενες στο μπλοκ ξέρουν γενικά την αξία τους δεν τρώνε σανό ή φύκια,οι φιδέμπορες συνήθως χάνουν τα λεφτά τους.
αλλο επιπεδο εισαι βαλκανιε αρχοντα!για τους σχεσακιες που λες 6-7 δικο μου επιπεδο νορμαλ γκομενας διαφερει απο αυτες νομιζω τα 6-7 του δοκτωρα που για μενα θα ειναι 4  επιπεδο μονο και μονο οτι δεν πουτανιζουν.το στατους δεν μετρα αν δεν δουνε το παραδακι στο χερι και το αλλο χερι να χαιδευει το κιλοτακι συμφωνα με της θεωριες του κμανισμου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυτη η φώτο είναι πριν την τελευταία εμφύτευση Εγώ σας λεω ότι είσαστε πολύ πισω.Καταρχήν το ΜΕΤΡΟ έχει κλείσει πάνω από 2 χρόνια άσε που έχω να πάω εκεί από το 2008 γιατί δεν είχε τίποτα μόνο μαλακισμένα και βλάκες.Εκεί πηγαινε ο γεροπέπε  :2funny:Αν ο άλλος ό βλάκας έχει μείνει πίσω 25 χρόνια εσυ εχεις μείνει 15 χρόνια πισω.Δεν εχετε καταλάβει ότι ο κόσμος αλλάζει νομιζετε ότι ειναι σαν την Ελλάδα που υπάρχει μια στασιμότητα όπως ηταν τη δεκαετια του '90 ετσι ειναι και τωρα και οπως ειναι τωρα ετσι θα ειναι και σε 20 χρόνια!
σωστα μαλακισμενες ειχε που καθε τραγουδι φιλωνταν με αλλο γκομενο τετειο επιπεδο.
μητσο και εγω σκεφτωμουν περσι καλοκαιρι κρασνονταρ αλλα λεω μπατουμι καλυτερα που δεν θελει βιζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom