Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστη ΧεΧε2,
ασχημη στιγμη επελεξες να γραψεις εδω μεσα, καλητερα να ανοιξεις νημα!
Ηδη ο Δημητρακης29 ειναι μονιμος θαμωνας και σημερα ο Κμαν2 με την επιστροφη του κηρυξε το τελος του καλοκαιριου!

Εαν στην εξισωση βαλεις και την επιστροφη του Πικερ, απο φερομενες διακοπες στην Ροδο, εχεις ενα εκρηκτικο μιγμα!
Μιλαμε αναμενονται Τιτανομαχιες!
@Κμαν ο Δημητρακης29
, μιλαει παντα για ποιοτικες γκομενες απο την Αγ.Πετρουπολη. Επισης αποκηρυσει τις επαρχιωτισες και σιχενεται τις περιφεριακες πολεις, ειδικα προς καυκασο, λογο της ποιοτικης του Πετροπολιτικης κουλτουρας!
@@Δημητρακης29 ο Κμαν
την εχει ξαναβαλει την γκομενα, μιας και κυνηγαει στην ρωσσικη περιφερεια. Ψαχνει για ωραιες, τιμιες, φτωχες κοπελες, χωρις να ενδιαφερεται για το μορφωτικο επιπεδο τους!
ΤριαΑλφα@@@για τον Χαρρι!

Σοβαρεψου! Παλι πας φιρι φιρι να αποκαλεσεις ξανα Καμακερο των Σαλον τον Πορνομεταναστη! Κμανιζεις επικινδυνα, συνελθε οσο ειναι καιρος!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Εγώ έχω δημοσιεύσει δικές μου φωτό από καμιά τριανταριά γυμνές Ουκρανέζες τα τελευταία δύο χρόνια.Οι άλλοι τι έχουν δείξει?
Καμια πενηνταρια ουκρανομολδαβορωσσιδες :grin:
με τα προσωπα απο τις γκομενες/πουτανες να φαινοντε ολοκαθαρα ,ετσι και εξαλλου οι περισσοτερες δεν ειναι απο το διαδυκτιο ... κατι τρεχει στα γυφτικα δηλ ,,, απλα για να μην πιστευεις οτι εισαι ο μονος που ποσταρει φωτο.

ΥΓ γουσταρω που ξαναγραφεις αλλα κοψε λιγο αυτα περι ανωτεροτητας.
εισαι 43 (σχεδον μια δεκαετια μικροτερος απο μενα) και χαλας τριακοσαρες και πεντακοσαρες για να γαμας 7αρια και 8αρια ,αυτο δεν ειναι ανωτεροτητα αλλα ηλιθια ανωριμοτητα. Σε 10 χρονια θα χρειαζεσαι χιλιαρικα με αυτη την λογικη ... Γνωμη μου ειναι οτι θες ενα ρεκτιφιε απο τα νυχια(αρχιδια) μεχρι την κορυφη  :grin: :grin: :grin:

Welcome back!


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Αγ. Πετρούπολη όντως είναι για γκόμενες, δεν είδα γκόμενες που θέλουν να "στα φάνε" και δεν έχουν την προκατάληψη για τους τουρίστες που υπάρχει στο Κίεβο. Όσοι έχουν επισκεφθεί και τις δύο πόλεις μου λένε ότι Μόσχα έχει πολύ καλύτερη ποιότητα απο Αγ. Πετρούπολη και πολύ ανώτερη νυχτερινή ζωή (αλλά είναι πιο ακριβά). Ισχύει αυτό? Κυρίως με ενδιαφέρει η ποιότητα που βλέπεις έξω το βράδυ, υπήρχε αισθητή ανωτερώτηα στη Μόσχα?
Αισθητη δεν θα το ελεγα αλλα καλυτερη σιγουρα ναι ,,, Nikolskaya που ειναι ενας απο τους πεζοδρομους που οδηγουν στην Κοκκινη Πλατεια πετυχα πολυ δυνατα μουνια , τα πιο πολλα με ρωσσους παρεα.
Λογικο ειναι βεβαια , σχεδον σε ολες τις χωρες παντα οι πρωτευουσες μαζευουν το καλυτερο υλικο.
αρκετα ακριβοτερη απο τα ταξι μεχρι το φαγητο και το ποτο , μου ειπανε ατομα που γνωριζαν την πολη καλα λογια για το Akt club αλλα τελικα δεν μπορεσα να παω αν και το ηθελα πολυ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καμια πενηνταρια ουκρανομολδαβορωσσιδες :grin:
με τα προσωπα απο τις γκομενες/πουτανες να φαινοντε ολοκαθαρα ,ετσι και εξαλλου οι περισσοτερες δεν ειναι απο το διαδυκτιο ... κατι τρεχει στα γυφτικα δηλ ,,, απλα για να μην πιστευεις οτι εισαι ο μονος που ποσταρει φωτο.

ΥΓ γουσταρω που ξαναγραφεις αλλα κοψε λιγο αυτα περι ανωτεροτητας.
εισαι 43 (σχεδον μια δεκαετια μικροτερος απο μενα) και χαλας τριακοσαρες και πεντακοσαρες για να γαμας 7αρια και 8αρια ,αυτο δεν ειναι ανωτεροτητα αλλα ηλιθια ανωριμοτητα. Σε 10 χρονια θα χρειαζεσαι χιλιαρικα με αυτη την λογικη ... Γνωμη μου ειναι οτι θες ενα ρεκτιφιε απο τα νυχια(αρχιδια) μεχρι την κορυφη  :grin: :grin: :grin:

Welcome back!

Φωτό που τραβήχτηκαν το 2016,2017,2018 μιλάμε και στο Κίεβο.Εδώ το θέμα είναι το Κίεβο.
Εγώ πάω για τριήμερο και πρέπει να βρω γκόμενα σε 3 μέρες.Δε μιλάμε για πουτάνες.
Πήγες Αγία Πετρούπολη,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Μόσχα,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Κίεβο,έβγαλες γκόμενα?
Βάζω τον πήχυ ψηλά,ανεξάρτητα δηλαδή από διάρκεια παραμονής,εμφάνιση,άλλες δραστηριότητες κτλ,κάποιος πρέπει να βγάλει γκόμενα αν πάει αλλιώς το ταξίδι στερείται νοήματος.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Φωτό που τραβήχτηκαν το 2016,2017,2018 μιλάμε και στο Κίεβο.Εδώ το θέμα είναι το Κίεβο.
Εγώ πάω για τριήμερο και πρέπει να βρω γκόμενα σε 3 μέρες.Δε μιλάμε για πουτάνες.
Πήγες Αγία Πετρούπολη,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Μόσχα,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Κίεβο,έβγαλες γκόμενα?
Βάζω τον πήχυ ψηλά,ανεξάρτητα δηλαδή από διάρκεια παραμονής,εμφάνιση,άλλες δραστηριότητες κτλ,κάποιος πρέπει να βγάλει γκόμενα αν πάει αλλιώς το ταξίδι στερείται νοήματος.
:grin: :grin: :grin:

"Γκομενες" εβγαζα οσες ηθελα στο Κιεβο απο εκει που τις βγαζεις και εσυ(Carribean)
Αγια Πετρουπολη αυτες που ηρθαν και εκατσαν διπλα μου και μας καρφωναν ,με ενα νευμα μου θα ερχοταν σε χρονο dt
Μοσχα προτιμησα να κανω παρτουζα ,μαλακια πραγματι

εχω αδυναμια στις εργατικες και οχι στις τεμπελες ... λαθος μου :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:grin: :grin: :grin:

"Γκομενες" εβγαζα οσες ηθελα στο Κιεβο απο εκει που τις βγαζεις και εσυ(Carribean)
Αγια Πετρουπολη αυτες που ηρθαν και εκατσαν διπλα μου και μας καρφωναν ,με ενα νευμα μου θα ερχοταν σε χρονο dt
Μοσχα προτιμησα να κανω παρτουζα ,μαλακια πραγματι

εχω αδυναμια στις εργατικες και οχι στις τεμπελες ... λαθος μου :grin:

Αφού έχω γράψει 100 φορές οτι στο Carribean οι πουτάνες είναι εμπόδιο.Δε σε αφήνουν να πας στις γκόμενες.
Πρέπει να επαναλαμβάνει κανείς 100 φορές τα ίδια πράγματα.Οποιος πάει Carribean θα πέσει μαθηματικά στις πουτάνες του Carribean γιατί πιάνουν όλα τα στρατηγικά σημεία.Αν όμως πάει να βρει γκόμενες να σπονσοράρει πρέπει να καταφέρει να αποφύγει τις πουτάνες και την πίεση που δημιουργούν.
Το θέμα είναι να πάει κανείς σε κλαμπ μεγάλης πόλης π.χ. Μόσχα,Αγία Πετρούπολη και να χτυπήσει γκόμενα για σπονσοράρισμα από την πρώτη μέρα.Δηλαδή με όλες τις προυποθέσεις εναντίον του.Αν πάει κάποιος σε κλαμπ με πουτάνες π.χ. Night Flight χαίρω πολύ αποκλείεται να αποτύχει.Μιλάμε να ρισκάρει,να μην πάει στα σίγουρα,να διακινδυνεύσει.
Πρέπει να πιέζει τις καταστάσεις να κάνει αφύσικα πράγματα,όχι τα απλά,φυσιολογικά γιατί αλλιώς πάει στο μέσο όρο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
^ Το εγραψα οτι μου αρεσουν οι "εργασιομανεις"

απο Night Flight τις πηραμε για αρκετες ωρες ... 3 πουτσους και 2 καβλια ριξαμε και εφυγαν χορτατες  :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
^ Το εγραψα οτι μου αρεσουν οι "εργασιομανεις"

απο Night Flight τις πηραμε για αρκετες ωρες ... 3 πουτσους και 2 καβλια ριξαμε και εφυγαν χορτατες  :grin:

:happy:

:hi: την καλησπέρα μου φίλτατε Τάσο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
^ Το εγραψα οτι μου αρεσουν οι "εργασιομανεις"

απο Night Flight τις πηραμε για αρκετες ωρες ... 3 πουτσους και 2 καβλια ριξαμε και εφυγαν χορτατες  :grin:

Σου αρέσουν γιατί είναι εύκολο,άνετο.Δεν υπάρχει περιθώριο αποτυχίας.Εκεί που τα stakes ανεβαίνουν και μαζεύονται οι λύκοι,το ρίσκο και ο ανταγωνισμός μπορεί να σε στείλει στα βάτα.
Εγώ πάω βέβαια και με πληρωμένες αλλά έχω πάντα το μάτι ανοιχτό για ευκαιρίες σπόνσορινγκ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ο Γιωρικάς, ο Κωστικας και ο Παπας


Ο Γιωρίκας φεύγει από τον Πόντο και πάει στην Ιταλία, όπου καταφέρνει να προσληφθεί στο Βατικανό και να γίνει από τούς πιο έμπιστους τού Πάπα.
Μία Παρασκευή ο Ποντίφικας ασθενεί βαριά, οπότε αρχίζει η πιάτσα να βοά ότι είναι θέμα ωρών να πεθάνει. Τα γραφεία στοιχημάτων δραστηριοποιούνται και δίνουν απόδοση 1,05 ότι θα φύγει από τη ζωή το Σάββατο, 1,50 ότι θα αντέξει και θα αποδημήσει εις Κύριον την Κυριακή και 100 απόδοση ότι θα αντέξει μέχρι τη Δευτέρα.
Εν τέλει πεθαίνει τις πρώτες ώρες τού Σαββάτου, αλλά οι καρδινάλιοι αποφασίζουν -για λόγους διασφάλισης μίας σχετικής ηρεμίας τού ποίμνιου- να προβούν σε ανακοίνωση τού θανάτου του τη Δευτέρα.
Το μαθαίνει ο Γιωρίκας και τηλεφωνεί ακαριαία στον Κωστίκα, στο χωριό.
«Κωστίκα…», τού λέει, «πούλα την οικογενειακή μας περιουσία και παίξε όλα τα λεφτά ότι ο Πάπας θα πεθάνει τη Δευτέρα…».
«Μα τι λες;», αντιδράει ο Κωστίκας. «Είσαι σίγουρος;».
«Ναι ρε, σού λέω…», τον προστάζει ο Γιωρίκας. «Πούλα ό,τι έχουμε και δεν έχουμε, και παίξε όλα τα φράγκα σ’ αυτό που σού είπα…».
Όντως, ο θάνατος τού Πάπα ανακοινώνεται τη Δευτέρα και ο Γιωρίκας σπεύδει τρισευτυχισμένος στο χωριό· όμως ο Κωστίκας δεν είναι πουθενά. Τον ψάχνει από ’δώ, τον ψάχνει από ’κεί, και εν τέλει μαθαίνει πως έχει πάει στην κορυφή τού βουνού και κάθεται μπροστά στον γκρεμό.
Πάει, λοιπόν, και πράγματι τον βρίσκει στην άκρη ενός φαραγγιού, με ύφος περίλυπο, με τα ρούχα σκισμένα και αξύριστο.
- Τι έγινε, ρε μαλάκα; Γιατί είσαι έτσι; Δεν έπαιξες το στοίχημα που σού είπα;
- Το έπαιξα, ρε Γιωρίκα…
- Και τότε γιατί είσαι σαν κλαμένο μουνί;
- Να…, έχασα την Τσέλσι…

:happy:

αφιερωμένο στο Θύμιο για την επάνοδο του στο νήμα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ λογικά πράγμτα λέω,no pain no gain.Δε θες να πας ταξίδια τακτικά,δε θες να ξοδεύεις τα μαλλιοκέφαλά σου,δε θες να παίρνεις ρίσκα,δε θες να κουράζεσαι,τότε δύσκολα τα πράγματα.Απλά τρώνε τις γκόμενες αυτοί που έχουν όλα τα πλεονεκτήματα.
Εγώ έχω εναντίον μου ηλικία,εμφάνιση,χρόνο,στυλ,ενέργεια,κύκλο,δε μένω στο μέρος,δεν έχω όχημα,διαμέρισμα επιτόπου κτλ και όμως ανατρέπω την κατάσταση με δυναμισμό στηριζόμενος σε ένα δυο πλεονεκτήματα.Είναι η δύναμη της θελήσεως,η τεράστια πίεση που ασκούμε οι Βαλκάνιοι στοι περιβάλλον.
Και ένας μπατίρης τριαντάρης αν κάνει αυτά που του λέω,δηλαδή αν του βγει η γλώσσα στην προσπάθεια,θα γαμήσει εφτάρια,οχτάρια.Αλλά πρέπει να προσπαθήσει,να τα δώσει όλα,όχι να ψωλάρει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αλλο επιπεδο εισαι βαλκανιε αρχοντα!για τους σχεσακιες που λες 6-7 δικο μου επιπεδο νορμαλ γκομενας διαφερει απο αυτες νομιζω τα 6-7 του δοκτωρα που για μενα θα ειναι 4  επιπεδο μονο και μονο οτι δεν πουτανιζουν.το στατους δεν μετρα αν δεν δουνε το παραδακι στο χερι και το αλλο χερι να χαιδευει το κιλοτακι συμφωνα με της θεωριες του κμανισμου.

Το στάτους μετρά στο βαθμό που εγγυάται ρευστότητα.Π.χ. από τη μια είναι ένας μορφωμένος,ανώτερος διπλωματικός υπάλληλος αλλά χωρίς χρήμα και από την άλλη ένας αγράμματος έμπορας με παρά.Ποιον είναι πιο πιθανόν να προτιμήσει η Ουκρανέζα?Ποιον η Ρωσίδα?Αυτές κάνουν υπολογισμούς,τα υπολογίζουν όλα με μυαλό κομπιουτεράκι,τωρινά,μελλοντικά έσοδα,αέρα κτλ,είναι geared για αυτά γενετικά,πρέπει απλώς να είσαι ένα βήμα μπροστά.
Π.χ. φοράς Ρόλεξ  αλλά δεν έχεις 200 ευρώ για σαμπάνια?Τη γάμησες,κτλ.
Συνήθως εκτός από τα shit tests σου κάνουν και τα τεστ ρευστότητας.Αν περάσεις αλώβητος από τα μαγαζιά έχεις κλείσει το deal.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πήγες Αγία Πετρούπολη,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Μόσχα,έβγαλες γκόμενα?Πήγες Κίεβο,έβγαλες γκόμενα?
Στην Κμανικη αργκο, αντικατεστησε οπου Γκομενα=Σπονσορετς Γκομενα
εχω αδυναμια στις εργατικες και οχι στις τεμπελες
Τεμπελικα Πουτανακια εννοεις φανταζομαι!
Οποιος πάει Carribean θα πέσει μαθηματικά στις πουτάνες του Carribean γιατί πιάνουν όλα τα στρατηγικά σημεία.Αν όμως πάει να βρει γκόμενες να σπονσοράρει πρέπει να καταφέρει να αποφύγει τις πουτάνες και την πίεση που δημιουργούν...
Πρέπει να πιέζει τις καταστάσεις να κάνει αφύσικα πράγματα,όχι τα απλά,φυσιολογικά γιατί αλλιώς πάει στο μέσο όρο.
ΝΕΚΤΑΡ ΜΥΣΤΑΓΩΓΙΑΣ!
Η Ανωτερος Βαλκανιος Τεχνικη! Γατακια, ε! Γατακια!
Ο Βαλκανιος Εσκομπαρ, χτυπαει με τουβλα τραπεζογραμματιων, επι τη εμφανιση και εκτελει επιτοπου!
Συστημα Αντε Γεια!
Εκεί που τα stakes ανεβαίνουν και μαζεύονται οι λύκοι,το ρίσκο και ο ανταγωνισμός μπορεί να σε στείλει στα βάτα.Εγώ πάω βέβαια και με πληρωμένες αλλά έχω πάντα το μάτι ανοιχτό για ευκαιρίες σπόνσορινγκ.
Τα stakes, το στατους και η ανωτεροτητα, ειναι το αλατοπιπερο του Βαλκανισμου!
Εγώ λογικά πράγμτα λέω,no pain no gain.Δε θες να πας ταξίδια τακτικά,δε θες να ξοδεύεις τα μαλλιοκέφαλά σου,δε θες να παίρνεις ρίσκα,δε θες να κουράζεσαι,τότε δύσκολα τα πράγματα...όμως ανατρέπω την κατάσταση με δυναμισμό στηριζόμενος σε ένα δυο πλεονεκτήματα.Είναι η δύναμη της θελήσεως,η τεράστια πίεση που ασκούμε οι Βαλκάνιοι στοι περιβάλλον.
Ετσι ενεργουν οι  Εσκομπαρ και οι Φυρερ/Γκαουλαιντερ των Βαλκανιων!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στην Κμανικη αργκο, αντικατεστησε οπου Γκομενα=Σπονσορετς ΓκομεναΤεμπελικα Πουτανακια εννοεις φανταζομαι!ΝΕΚΤΑΡ ΜΥΣΤΑΓΩΓΙΑΣ!

Ναι,γιατί για τις 5-10 γκόμενες που θα τον φάνε ανταγωνίζονται την ίδια νύχτα 20 μπρατσέτα,50 φορτωμένοι και άλλοι 20 κοννέκτωρες και τοπικοί και εσύ πας να τους γαμήσεις και να φας τη μία από αυτές οπότε ανεβαίνουν τα stakes.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά στα κλαμπ ο τρόπος σκέψης είναι κάπως έτσι.
Τούρκος:Μαλάκα Ευρωπαίε γατάκι σε έχω,ένα φου να σου κάνω έχεις κλάσει.Εγώ Τουρκαλάς έρχομαι εδώ κάθε βδομάδα με τους φίλους μου που τα έχουν αγοράσει όλα,τις γαμάω τις πουτάνες τις Ουκρανές.
Ευρωπαίος.Τούρκε,απολίτιστε,βλήμα,παπάρα άντε χάσου ρε καραγκιόζη.Ολες οι λευκές μου ανήκουν.Είμαι Βίκινγκ και πέουλας ανίκητος.
Αραβας.Χα,χα θα τις τάξω διακοπές με τριάντα γιούρια στο Ντουμπάι και θα τις χέζω στα βυζιά αφού καταναλώσω humus.Τι μπατίρηδες είναι όλοι εδώ?
Βαλκάνιος.Σκάστε όλοι μαλάκες.Βαλκάνιος στο χώρο.Οι κωλοτρυπίδες σας σφίγγουν.Είμαστε οι αμάσητοι,οι έτσι.Ολα τα γκομενάκια μας ανήκουν.Οποιος τραβάει ζόρι,τον πούλο.Αληθινά σκατά,την πουτσίσατε όλοι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το στάτους μετρά στο βαθμό που εγγυάται ρευστότητα.Π.χ. από τη μια είναι ένας μορφωμένος,ανώτερος διπλωματικός υπάλληλος αλλά χωρίς χρήμα και από την άλλη ένας αγράμματος έμπορας με παρά.Ποιον είναι πιο πιθανόν να προτιμήσει η Ουκρανέζα?Ποιον η Ρωσίδα?Αυτές κάνουν υπολογισμούς,τα υπολογίζουν όλα με μυαλό κομπιουτεράκι,τωρινά,μελλοντικά έσοδα,αέρα κτλ,είναι geared για αυτά γενετικά,πρέπει απλώς να είσαι ένα βήμα μπροστά.
Π.χ. φοράς Ρόλεξ  αλλά δεν έχεις 200 ευρώ για σαμπάνια?Τη γάμησες,κτλ.
Συνήθως εκτός από τα shit tests σου κάνουν και τα τεστ ρευστότητας.Αν περάσεις αλώβητος από τα μαγαζιά έχεις κλείσει το deal.
xaxaxax αυτα χρονια ξερω και τα λεω εδω σε κυπριους αλλα επιμενουν να μου λενε για καμακια στα κιεβα.ιδικα φιλος μου γνωστης που μας διαβαζει μου μιλουσε συνεχεια αρνητικα για τον ρολογα που δεν
ηθελε τοτε να καταλαβει και ηθελε να καμακωσει σε αυτες τησ χωρες.τωρα λεει ο ρολογας μην πω την λεξη που τον λεει χαχαχαχ λεει εβαλε μυαλο ακουοντας τον κουμφουκιο του κμανισμου.
ακομα και οι αδεσποτες που πανε πανω κατω χρισατικ και δεν εχουν μια κρατανε αιφονια και σου κανουν
αυτα τα τεστ.σε φτηνα ακομα εστιατορια θα βρουνε το ακριβοτερο και καμια σαμπανια για να δουνε αντιδραση.αυτα λεμε και δεν καταλαβουν τα νεα παιδεια που καποτε μπαινουν και γραφουν θελω κιεβ και μετα δεν ξαναγραφουν.χωρισ να διαβαζουν απο την αρχη,χωρις να εχουν ιδεα απο την χωρα διαβαζουν μονο τις συνομιλιες 5 ατομων και μας την λενε δεν δινουμε πλιροφοριες.υπαρχει το χρημα?ε να δωσουμε πλιροφοριες.δεν υπαρχει?κατσε να τρως μπουγατσα θεσαλονικη και κουλουρι αθηνα και ασε τα κιεβα για τους κμανιστες χαχαχα
.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μυστη ΧεΧε2,
ασχημη στιγμη επελεξες να γραψεις εδω μεσα, καλητερα να ανοιξεις νημα!
Ηδη ο Δημητρακης29 ειναι μονιμος θαμωνας και σημερα ο Κμαν2 με την επιστροφη του κηρυξε το τελος του καλοκαιριου!

Εαν στην εξισωση βαλεις και την επιστροφη του Πικερ, απο φερομενες διακοπες στην Ροδο, εχεις ενα εκρηκτικο μιγμα!
Μιλαμε αναμενονται Τιτανομαχιες!
@Κμαν ο Δημητρακης29
, μιλαει παντα για ποιοτικες γκομενες απο την Αγ.Πετρουπολη. Επισης αποκηρυσει τις επαρχιωτισες και σιχενεται τις περιφεριακες πολεις, ειδικα προς καυκασο, λογο της ποιοτικης του Πετροπολιτικης κουλτουρας!
@@Δημητρακης29 ο Κμαν
την εχει ξαναβαλει την γκομενα, μιας και κυνηγαει στην ρωσσικη περιφερεια. Ψαχνει για ωραιες, τιμιες, φτωχες κοπελες, χωρις να ενδιαφερεται για το μορφωτικο επιπεδο τους!
ΤριαΑλφα@@@για τον Χαρρι!

Σοβαρεψου! Παλι πας φιρι φιρι να αποκαλεσεις ξανα Καμακερο των Σαλον τον Πορνομεταναστη! Κμανιζεις επικινδυνα, συνελθε οσο ειναι καιρος!
ειμαι τυχερος που ειδα λαιβ τον πορνοδιμητρακη να καμακωνει σε σαλον στην οδυσσο χαχαχαχ.
παντος ηταν πιο πετυχημενο το καμακι με την μανα και κορη στο μετρο παρα στο σαλον που ηθελαν νατον βγαλουν εξω οταν ειδε ηθελε κουνεντα και καμακι χαχαχαχ.σε αλλο σαλον καμακωσε την βιζιτα και του εδωσε κοντακτε.μιλουσε με τις ωρες μαζι της για να την πισει να παει πετρουπολη να κανει καριερα.
της εδειχνε και τα βιντεακια που ειναι διασημος για να την πισει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
xaxaxax αυτα χρονια ξερω και τα λεω εδω σε κυπριους αλλα επιμενουν να μου λενε για καμακια στα κιεβα.ιδικα φιλος μου γνωστης που μας διαβαζει μου μιλουσε συνεχεια αρνητικα για τον ρολογα που δεν
ηθελε τοτε να καταλαβει και ηθελε να καμακωσει σε αυτες τησ χωρες.τωρα λεει ο ρολογας μην πω την λεξη που τον λεει χαχαχαχ λεει εβαλε μυαλο ακουοντας τον κουμφουκιο του κμανισμου.
ακομα και οι αδεσποτες που πανε πανω κατω χρισατικ και δεν εχουν μια κρατανε αιφονια και σου κανουν
αυτα τα τεστ.σε φτηνα ακομα εστιατορια θα βρουνε το ακριβοτερο και καμια σαμπανια για να δουνε αντιδραση.αυτα λεμε και δεν καταλαβουν τα νεα παιδεια που καποτε μπαινουν και γραφουν θελω κιεβ και μετα δεν ξαναγραφουν.χωρισ να διαβαζουν απο την αρχη,χωρις να εχουν ιδεα απο την χωρα διαβαζουν μονο τις συνομιλιες 5 ατομων και μας την λενε δεν δινουμε πλιροφοριες.υπαρχει το χρημα?ε να δωσουμε πλιροφοριες.δεν υπαρχει?κατσε να τρως μπουγατσα θεσαλονικη και κουλουρι αθηνα και ασε τα κιεβα για τους κμανιστες χαχαχα
.

Εγώ έβγαλα την απόλυτη ατάκα lubis podarki? που σου δίνει τη γκόμενα στο χέρι και με μπάναραν από το roosh ενώ τώρα 5 χρόνια μετά to ban τα μέλη με 60 reputation points που δεν ήταν καν εγγεγραμμένα τότε ομολογούν οτι ήμουν ο καλύτερος κάμακας έβερ.Τι να πεις?

RE: Who has the best game on the forum?

Greek Kamaki

7-14-2018

whenever there is any doubt, there is no doubt

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι,γιατί για τις 5-10 γκόμενες που θα τον φάνε ανταγωνίζονται την ίδια νύχτα 20 μπρατσέτα,50 φορτωμένοι και άλλοι 20 κοννέκτωρες και τοπικοί και εσύ πας να τους γαμήσεις και να φας τη μία από αυτές οπότε ανεβαίνουν τα stakes.
αντι να ανταγωνιζεσαι ομως δεν ειναι καλυτερα να πασ σε ενα σαλον χωρις μαχη στα σιγουρα και πιο οικονομικα?δεν εχουμε υπομονη πλεον ουτε θελω να ανοιγομε οικονομικα για πουτανες που δεν αξιζουν.
προτιμω να δωσω 50 σαλον και να φυγω για βολτα ελευθερος και να μην χανω χρονο σε καριμπιαν και κλαμπ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εγώ έβγαλα την απόλυτη ατάκα lubis podarki? που σου δίνει τη γκόμενα στο χέρι και με μπάναραν από το roosh ενώ τώρα 5 χρόνια μετά to ban τα μέλη με 60 reputation points που δεν ήταν καν εγγεγραμμένα τότε ομολογούν οτι ήμουν ο καλύτερος κάμακας έβερ.Τι να πεις?

RE: Who has the best game on the forum?

Greek Kamaki

7-14-2018

whenever there is any doubt, there is no doubt

τα διαβασα αρχοντα αλλα ο πιθικος απευθυνοταν σε ασχετο κοινο οπως και ο ιδιος ασχετος απο ουκρανια.διαβαζω και αλλους που βαζουν βιντεο στα γιουτουπ και αν δεις τι γραφουν αμερικανοι,καναδοι
ευροπεοι θα γελας.θελω να παω ουκρανια,εκει εχει ομορφες οικοκυρες και θελουν καλυτερη ζωη και μαλακιες.γραφουν και διαφορες μαλακισμενες που τις κανω σκονι και μου κανουν ολοι λικε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom