Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Φίλε σου έχω πει στο παρελθόν πως δεν γινόταν να συναντήσω κάποιον στην Βαρσοβία Έλληνα λόγω της δουλειάς που έκανα και δεν έπρεπε με τίποτα να εκτεθώ.

Aφού δεν γαμούσες πουτάνες σαν εμάς τους παρακατιανούς που το τηλέφωνό μας το έχει και η τελευταία στριπτιτζού του  Κρασνογιάρσκ,πως θα μπορούσες να εκτεθείς;

Επειδή απλά γράφεις εδώ μέσα;

Ποιος νοιάζεται ρε φίλε;
Και ποιος θα ασχοληθεί με την πάρτη σου,η ελληνική Μοσάντ που δεν έχουμε;
Kαι τι θα σου προσάψει;
Ότι πουλούσες στις Ουκρανέζες φύκια για μεταξωτές κορδέλες; :grin:



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τάσο πάρε τον Σπύρο τηλέφωνο να σου πει τι έγινε τον Φεβρουάριο με την Ουκρανέζα που έφερνα Ελλάδα και είχα βγάλει και τα αεροπορικά της. Ειδε όλους τους διαλόγους στο κινητό μου, έζησε την κατάσταση και τον πανικό που βρέθηκα μέτα τον βρωμοπούστα που την ενημέρωσε και δεν έμαθα ποτε ποιος είναι.
Εχουν γίνει αυτά τουλάχιστον σε μένα έγινε. Για τους άλλους δεν ειναι δυνατόν να γνωρίζω. Αν την έχεις γνωρισει την γκόμενα σε dating site στα γνωστά π.χ tinder υπάρχει  σημαντική πιθανότητα να την πετύχει ο άλλος (δεν ειναι ατελείωτη η βάση). Αν την γνωρισες σε μαγαζί κλπ ειναι σχεδόν αδύνατο που να την βρεί!! Και απο ότι έχω καταλαβει δεν ασχολεισαι με τα dating apps. Οπότε θελει προσοχή σίγουρα για αυτούς που τις γνωρίζουν απο εκει να μην πάθουν τα ίδια!!
Πιό πιθανό είναι να πετάω με learjet παρά εσύ ο Μπίθουλας ο φτωχομπινές να πλήρωσες τα εισητήρια από γκόμενα γιά να έρθει Ελλάδα :2funny:και που την έβαλες στο δωμάτιο σου στο σπίτι των γονιών σου στο Γαλάτσι? :2funny:
Φίλε σου έχω πει στο παρελθόν πως δεν γινόταν να συναντήσω κάποιον στην Βαρσοβία Έλληνα λόγω της δουλειάς που έκανα και δεν έπρεπε με τίποτα να εκτεθώ.. Στο εγραφα τότε πολλάκις αλλα για να κατάλαβει κάποιος πρέπει να θέλει και να μπορεί να ακούει!! Απλα λες τα δικά σου!! Γίνε ενήλικας!!

Καταλάβαινεις πως στο Κίεβο παω για να γαμησω και να χορεψω και στην Πολωνία εργάζομουν ως απεσταλμένος απο το Ελληνικό κράτος ? Μπορείς να κατάλαβεις την διαφορά αυτή ? Όχι δεν μπορείς!!

Και είναι ντροπή που το συνεχίζεις γιατί πολύ αξιόλογος φίλος σου ξέρει τι δουλειά κάνω και θα στα έχει πει οπότε ντροπή σου που πας να παρουσίασεις μια εικόνα που δεν υπάρχει επειδή απλα δεν μπορώ να πω παραπάνω.

Εγω θα στο πω ακόμα μια φορά θα σταματήσει αυτή η χαζή κόντρα? Εγω δεν θέλω να την συνέχισω.
Ναι ήσουν ο Έλληνας πρέσβης στη Βαρσοβία  :jerking: :2funny:.ή μήπως ήσουν πράκτορας της Ε.Υ.Π εκεί? :2funny: :2funny: :2funny:ο Ιιωσήφ τελικά έχει δίκιο η αγαμία και η αφραγκία βαράει στο κεφάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο για τον Δόκτωρ  ευτυχώς που τον μάζεψε ο Σπύρος στο Κίεβο αλλιώς δεν θα είχε φίλους! :think:
Τόσα χρόνια στη Βαρσοβία δεν είχε έναν άνθρωπο να βγει μαζί και όταν ερχόταν κανένας γνωστός του απο Ελλάδα τον έκραζε ως αγάμητο και πως δεν ήξερε καμάκι... Ακόμα και τους Έλληνες της Πολωνίας τους απαξίωνε! :think: Ο καημένος ο Φιντελ στις αρχές που ήταν μόνος του , του είχε πει πόσες φορές να βρεθούν μιας και έμεναν 3,5 ώρες απόσταση με το τρένο! Αλλά ο δόκτωρ τους φίλους τους βλέπει μόνο με συμφέρον..
Αυτά για να μην ξεχνιόμαστε :idiot:
Ναι γύριζε με ένα λαπ τοπ σε μιά τσάντα μες τη βροχή σα κακομοίρης και του έφταιγαν οι Πολωνές που τον περιγελάγανε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Παιδιά έχει πολύ πλάκα το σά'ι'τ δε λέω αλλά πρέπει να δουλέψω κιόλας  :knockinb:.Εγω είμαι εδώ γ'αυτό το σκοπό Πάντος δεν τον είχα γιά τόσο γελοίο  :2funny:να δούμε τι άλλη φαντασίωση θα μας γράψει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Aφού δεν γαμούσες πουτάνες σαν εμάς τους παρακατιανούς που το τηλέφωνό μας το έχει και η τελευταία στριπτιτζού του  Κρασνογιάρσκ,πως θα μπορούσες να εκτεθείς;

Επειδή απλά γράφεις εδώ μέσα;

Ποιος νοιάζεται ρε φίλε;
Και ποιος θα ασχοληθεί με την πάρτη σου,η ελληνική Μοσάντ που δεν έχουμε;
Kαι τι θα σου προσάψει;
Ότι πουλούσες στις Ουκρανέζες φύκια για μεταξωτές κορδέλες; :grin:

Δεν είναι φιλαράκι όλοι νορμάλ και σαν απόδειξη το παλικάρι που πήγε και ποσταρε τα προσωπικά μου στοιχεία παλιά εδω!!
Είναι επιλογή μου να μην ξέρει κάποιος ποιος ήμουν οταν έγραφα στρατηγικές για να γαμας στην Πολωνία στα clubs ενω σε έχουν στείλει για δουλειά εκει. Αν δεν το καταλάβαινεις και δεν σε πειράζει εσένα (δεν γνωρίζω τι δουλειά κάνεις) παω πάσο απλα σε κάποιες δουλειές παίζει σημαντικό ρολo!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • IMG_1603.JPG
    IMG_1603.JPG
    15,5 KB · Εμφανίσεις: 31

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Επειδή ξανάρχισε η μαλακια τουλάχιστον χαίρομαι που κατάφερα να κάνω χαλάστρα στον Δημητράκη και οσο βρίσιμο έριξε να πήγε αδικα..

Γιατί φιλαράκο αν σε κάνουν moderator τώρα θα ξεφτιλίσουν οι ιδιοι.. Οπότε πήρατε τα αρχιδια μου και εσυ και οι φίλοι σου απο πίσω. Αυτό που έπρεπε να γίνει απο θέμα δικαιοσύνης επιτευχθεί.

Συνέχισε να λες για Γαλάτσι και να αποφεύγεις να μιλήσεις για τις λαμογιες σας. Να παλεύεις να αλλάξεις κουβέντα κακομοίρη.
Αντε γειά και το καταχάρηκα!!!

Και το ξαναλέω στα Λαμογια τους φίλους σου θα με διαγράψετε η οχι? Αυτό δεν έχει ξαναγίνει παγκοσμιως σε forum να ζητάς διάγραφη και να μην την κάνουν!! Εδω ενα βρισιδι έκανε ο κακομοίρης ο kman και τον εσβησαν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δεν είναι φιλαράκι όλοι νορμάλ και σαν απόδειξη το παλικάρι που πήγε και ποσταρε τα προσωπικά μου στοιχεία παλιά εδω!!
Είναι επιλογή μου να μην ξέρει κάποιος ποιος ήμουν οταν έγραφα στρατηγικές για να γαμας στην Πολωνία στα clubs ενω σε έχουν στείλει για δουλειά εκει. Αν δεν το καταλάβαινεις και δεν σε πειράζει εσένα (δεν γνωρίζω τι δουλειά κάνεις) παω πάσο απλα σε κάποιες δουλειές παίζει σημαντικό ρολo!!

Να τον συναντήσεις θα πήγαινες,δε θα σου ζητούσε κανά Ε9 με τα πλήρη στοιχεία σου :grin:
Δηλαδή εσύ νομίζεις ότι όσους έχω συναντήσει στην Πράγα ξέρουν το επίθετό μου και που ακριβώς δουλεύω ή το αντίθετο;
Τρώμε,πίνουμε,πουτανοφιλοσοφούμε,δεν κάνουμε εξακρίβωση στοιχείων.
Μη σου γράφω τα αυτονόητα τώρα,δεν είσαι χαζός..

Εντελώς φιλικά θα σου προτείνω να κάνεις ένα διάλειμμα,να ξαναδιαβάσεις όσα έγραψες στις τελευταίες σελίδες γιατί ο Δημητράκης όχι μόνο σε έσπασε,αλλά πλέον σε γλεντάει κιόλας.

Ναι ήσουν ο Έλληνας πρέσβης στη Βαρσοβία  :jerking: :2funny:.ή μήπως ήσουν πράκτορας της Ε.Υ.Π εκεί? :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Βαλκανιε Οσο συνεχίζεις να δίνεις αέρα σε τέτοια άτομα θα πηδιεται το forum πιο πολυ!!

Αν θεωρείς πως είμαστε εδω για το ποιος θα την πει καλύτερα στον άλλον (δημοτικό σχολείο δηλαδή ) θα σου πρότεινα να διαγράφεις και εσυ διότι πλοεν δεν υπάρχει κανενα νόημα να γράφεις και να διαβάζεις εδω.

Οπότε κάνε ενα rethinking σε αυτό που έγραψες ποιος είναι πιο μαγκας να σπάει τον άλλον!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επειδή ξανάρχισε η μαλακια τουλάχιστον χαίρομαι που κατάφερα να κάνω χαλάστρα στον Δημητράκη και οσο βρίσιμο έριξε να πήγε αδικα..

Γιατί φιλαράκο αν σε κάνουν moderator τώρα θα ξεφτιλίσουν οι ιδιοι.. Οπότε πήρατε τα αρχιδια μου και εσυ και οι φίλοι σου απο πίσω. Αυτό που έπρεπε να γίνει απο θέμα δικαιοσύνης επιτευχθεί.

Συνέχισε να λες για Γαλάτσι και να αποφεύγεις να μιλήσεις για τις λαμογιες σας. Να παλεύεις να αλλάξεις κουβέντα κακομοίρη.
Αντε γειά και το καταχάρηκα!!!

Και το ξαναλέω στα Λαμογια τους φίλους σου θα με διαγράψετε η οχι? Αυτό δεν έχει ξαναγίνει παγκοσμιως σε forum να ζητάς διάγραφη και να μην την κάνουν!! Εδω ενα βρισιδι έκανε ο κακομοίρης ο kman και τον εσβησαν.
Θέλω να μου εξηγήσεις και κάτι άλλο όπως το εκλαμβάνεις και μόνος σου... Το νήμα το διαβάζουν δεκάδες μέλη! Η παρέα μόνο εδώ είναι 10-20 άτομα!
Δεν απορείς που εκτός απο τον Τάσσο που είναι προσεχτικός στο τι λέει ΔΕΝ σε υποστηρίζει κανένας άλλος και έχεις τους πάντες εναντίων σου? Και άτομα που δεν έχεις αναφερθεί ποτέ?
Γιατί δεν κάθεσαι στα αυγά σου!?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
ΔΕΝ σε υποστηρίζει κανένας άλλος και έχεις τους πάντες εναντίων σου? Και άτομα που δεν έχεις αναφερθεί ποτέ?
Γιατί δεν κάθεσαι στα αυγά σου!?

Γιατι το κάνεις τώρα αυτό αστο να λήξει το θέμα δεν θέλω να μπλέξουμε με ονοματα!! Έχεις καταλάβει οτι εναντιον μου όπως λές ειναι μονο ο Δημητρακης (που τον έβαλαν ρωτα και εσυ μπορει να στα πουν αν ξέρεις άτομα εδω μεσα) και εσυ και κανενας άλλος (ακομα και το τρολ like κάνει σε κάθε μου post - απλά παίζει και γελάει)? Εχεις καμια αίσθηση το τι γίνεται απο πίσω σου? Πόσο έχει γελοιοποιηθει το φόρουμ εδω και κάποιο καιρό?

Θέλεις τωρα να παρουν ανοιχτή θέση άτομα σαν τον Σπύρο που αναφέρεις, τον Target που ανέφερεις ,τον dirty κλπ? Αν θέλουν ας το κάνουν μονο αυτοί έχουν το δικαίωμα εξάλλου.Τι θές τωρα να γίνει μουνι το φόρουμ και να κάνουμε κόντρες στο να διαλέξουν. Εγω δεν θέλω να διαλέξει κανείς θέλω να παραμείνουν όλοι ενωμένοι..

Αλλου ξεκίνησε το θέμα και το νήμα και αλλού κατέληξε. Ξεκινησε στο να ανταλλάσουμε απόψεις περι ερωτο-τουρισμου και sexo-τουρισμού και κατέληξε στο να την λέει ο ενας στον άλλον ποιος έχει μεγαλύτερο πουλί!!

Για αυτό και σήμερα μέρα ιστορική μέρα εξόδου απο τα μνημόνια ελπίζω οι σοφοί Διαχειριστές να με διαγράψουν γιατί τελικά ο Έλληνας θέλει ανθρώπους σαν τον παρακάτω!!

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γιατι το κάνεις τώρα αυτό αστο να λήξει το θέμα δεν θέλω να μπλέξουμε με ονοματα!! Έχεις καταλάβει οτι εναντιον μου όπως λές ειναι μονο ο Δημητρακης (που τον έβαλαν ρωτα και εσυ μπορει να στα πουν αν ξέρεις άτομα εδω μεσα) και εσυ και κανενας άλλος (ακομα και το τρολ like κάνει σε κάθε μου post - απλά παίζει και γελάει)? Εχεις καμια αίσθηση το τι γίνεται απο πίσω σου? Πόσο έχει γελοιοποιηθει το φόρουμ εδω και κάποιο καιρό?

Θέλεις τωρα να παρουν ανοιχτή θέση άτομα σαν τον Σπύρο που αναφέρεις, τον Target που ανέφερεις ,τον dirty κλπ? Αν θέλουν ας το κάνουν μονο αυτοί έχουν το δικαίωμα εξάλλου.Τι θές τωρα να γίνει μουνι το φόρουμ και να κάνουμε κόντρες στο να διαλέξουν. Εγω δεν θέλω να διαλέξει κανείς θέλω να παραμείνουν όλοι ενωμένοι..

Αλλου ξεκίνησε το θέμα και το νήμα και αλλού κατέληξε. Ξεκινησε στο να ανταλλάσουμε απόψεις περι ερωτο-τουρισμου και sexo-τουρισμού και κατέληξε στο να την λέει ο ενας στον άλλον ποιος έχει μεγαλύτερο πουλί!!

Για αυτό και σήμερα μέρα ιστορική μέρα εξόδου απο τα μνημόνια ελπίζω οι σοφοί Διαχειριστές να με διαγράψουν γιατί τελικά ο Έλληνας θέλει ανθρώπους σαν τον παρακάτω!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Ευτυχώς που βρέθηκε  ο Τάσσος  πάνω και έφαγες λίγο φαγάκι τζάμπα απο το τραπέζι στο chi  γιατί θα γινόμασταν ρεζίλι σαν Ελληνες!! Το έχω ξαναπεί πως δεν κολλούσες σε αυτή τη παρέα! Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι άτομα άλλου επιπέδου και καταξιωμένα στη ζωή τους! Ο target με δική του εταιρία αυτοδημιούργητος και ζει πλήρως ανεξάρτητος! Ο Dirty πλέον έχει ξεφύγει πολύ απο την Ελληνική πραγματικότητα με τον αγώνα του και την επιμονή του! Εσύ ακόμα στο σπίτι με τους γονείς όπως λέει και ο Δημητράκης, με το λεωφορείο και μετά με το μετρό στο πανεπιστήμιο για να κάθεσαι και να πληρώνεσαι..! :jerking: 
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εκει που λέω πας να σοβαρέψεις λίγο ξαναρχίζεις τα ίδια..Δεν υπάρχει σωτηρία πραγματικά. Λυπάμαι. Απλα στειλε ενα pm στα παραπάνω ονοματα που αναφερεις να σου πουν για την συμπεριφορά σου, εγω θα τους δω συντομα!!! Μάλλον εχετε να μιλήσετε πολύ καιρό (O νοών νοείτω)!!.

Δεν ξαναπανταω οριστικα.. Βριστε και ρίξτε το επίπεδο οσο πιο χαμηλά μπορείτε. Στο τέλος αυτοι που αξίζουν θα σας απομονωσουν πλήρως στην πραγματική ζωη!!

Γεια σας

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εκει που λέω πας να σοβαρέψεις λίγο ξαναρχίζεις τα ίδια..Δεν υπάρχει σωτηρία πραγματικά. Λυπάμαι. Απλα στειλε ενα pm στα παραπάνω ονοματα που αναφερεις να σου πουν για την συμπεριφορά σου, εγω θα τους δω συντομα!!! Μάλλον εχετε να μιλήσετε πολύ καιρό (O νοών νοείτω)!!.

Δεν ξαναπανταω οριστικα.. Βριστε και ρίξτε το επίπεδο οσο πιο χαμηλά μπορείτε. Στο τέλος αυτοι που αξίζουν θα σας απομονωσουν πλήρως στην πραγματική ζωη!!

Γεια σας
Για εσένα θα τους στείλω ανθρωπιστική βοήθεια αν μου ζητήσουν για να μοιραστούμε τα έξοδα και να σε κεράσουν! :2funny: :2funny: :2funny:
Για τον πραγματικό σου φίλο όμως τον Τουρκολάγνο δεν στέλνω τίποτα!!! Θα τα φάει στη Τουρκία με Ουζμπέκες   :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
 :S

Ρουφιανος του αντισθενη;;;

Ηξερες ηδη οτι ειμαι μουτ πριν γινω;;;

:S

Πραγματικα θες 300€ να πας κιεβο να ξελαμπικαρεις;;;
Και μου τα δινεις οποτε μπορεις... Δε τα χω αναγκη τωρα...

Δωσε ΙΒΑΝ αλφα η πειραιως!

:2funny:

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2018-08-21 at 16.47.27.png
    Screenshot 2018-08-21 at 16.47.27.png
    3,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Screenshot 2018-08-21 at 16.56.33.png
    Screenshot 2018-08-21 at 16.56.33.png
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 24

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο φίλος σου ξεκίνησε να λέει για αλβανούς και επισκέψεις στη Ρόδο και πως δεν πρέπει να κοιμάμαι ήσυχος! Εσύ παρακαλάς να με φιμώσουν! Μήπως είστε το ίδιο τελικά?...  :jerking: :uglystupid:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ο φίλος σου ξεκίνησε να λέει για αλβανούς και επισκέψεις στη Ρόδο και πως δεν πρέπει να κοιμάμαι ήσυχος! Εσύ παρακαλάς να με φιμώσουν! Μήπως είστε το ίδιο τελικά?...  :jerking: :uglystupid:

Δεν έχω κανένα φίλο Πάνο δεν τον γνωρίζω και δεν με απασχολεί κάποιος που δεν τον γνωρίζω προσωπικά. Ούτε συμφωνω με πολλά λεγόμενα του και τα εχω γραψει τρολάκι!! Ουτε για cs συμφωνω που πέθανε το 2014 οριστικά ούτε για τις μουσουλμανικές χωρες.Τα έχω πει πολλάκις!!

Δες οι φιλοι σου τα muted τρολάκια που τα φίμωσαν που με έβριζαν πριν λίγο καιρό. Με τον Δημητράκη έμεινες εδώ και στην πραγματική ζωή με λιγότερους φίλους και δεν το έχεις καταλάβει ακόμα θα το δεις σύντομα.

Δεν με ενδιαφέρεις να σε φιμώσουν γιατι εισαι 5 χρονων στο μυαλό και φαίνεται. Αυτο που με νοίαζει ειναι να κάνουν αυτό που τους ειπα οι διαχειριστες να ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ και πλέον για να το κάνουν τους απείλησα και με καταγγελία!!

Θεωρω γελοίο να παραμένει κάποιος με αυτο το επίπεδο με σενα και τον Δημητράκη να γραφουν!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αυτο που με νοίαζει ειναι να κάνουν αυτό που τους ειπα οι διαχειριστες να ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ και πλέον για να το κάνουν τους απείλησα και με καταγγελία!!

Ελπίζω να τρολάρεις.. :rolleyes:

Για Μίστερ Μαλάκα 2018 δε θα σε ψήφιζα,αλλά για μένα είσαι η απογοήτευση της χρονιάς αν εννοείς όλα αυτά που γράφεις.

Και αέρα δεν δίνω εγώ στο Δημητράκη,ποιος μπορεί να τον σταματήσει άλλωστε,αφού δεν νιώθει..
Θα επανέλθει σαν ΓΑΒ,μετά σαν ΝΙΑΟΥ,δεν παίρνει χαμπάρι αυτός..

Το θέμα είναι γιατί σκάλωσες εσύ τόσο και άρχισες να δραματοποιείς ασήμαντα πράγματα..

Υ.Γ. Ξέρεις ότι δε χρειάζεται να σε διαγράψει κάποιος για να απαλλαγείς από το forum.
Μπορείς απλά να μην γράφεις αν δε θέλεις.
Αυτό περί καταγγελίας ασχολίαστο... :jerking:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ελπίζω να τρολάρεις.. :rolleyes:

Για Μίστερ Μαλάκα 2018 δε θα σε ψήφιζα,αλλά για μένα είσαι η απογοήτευση της χρονιάς αν εννοείς όλα αυτά που γράφεις.

Και αέρα δεν δίνω εγώ στο Δημητράκη,ποιος μπορεί να τον σταματήσει άλλωστε,αφού δεν νιώθει..
Θα επανέλθει σαν ΓΑΒ,μετά σαν ΝΙΑΟΥ,δεν παίρνει χαμπάρι αυτός..

Το θέμα είναι γιατί σκάλωσες εσύ τόσο και άρχισες να δραματοποιείς ασήμαντα πράγματα..

Υ.Γ. Ξέρεις ότι δε χρειάζεται να σε διαγράψει κάποιος για να απαλλαγείς από το forum.
Μπορείς απλά να μην γράφεις αν δε θέλεις.
Αυτό περί καταγγελίας ασχολίαστο... :jerking:

Φιλαράκι εισαι αριστερός? Σε εχω απο τα σοβαρά άτομα εδώ μην μου χαλάσεις την εικόνα. Μαλλον δεν γνωρίζεις καλά απο ορους χρήσης και Νόμους. Για να μαθαίνεις λοιπόν γιατί όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε όταν συμμετεχουμε κάπου συμμετέχουμε με βάση κάποιους όρους. Η κοινωνιά μας διέπεται απο όρους και Νόμους εκτός αν ανήκεις στον Ρουβίκωνα και δεν τους αποδέχεσαι.Αλλιώ γινόμαστε ζόυγκλα!! Όπως έγινε ζούγκλα το νημα αυτό που μπάινει ο καθένας και βρίζει τον άλλον επειδή έτσι του την βάρεσε ή του είπαν!!


- Από την κείμενη νομοθεσία δεν επιτρέπεται η με κάθε τρόπο προσβολή της τιμής άλλου. Απαγορεύεται ο με οποιονδήποτε τρόπο ενώπιον τρίτων ισχυρισμός ή διάδοση για άλλον/-η ψευδούς γεγονότος που μπορεί να βλάψει την τιμή και την υπόληψή του/της. Όποιος/-α αναγνώστης/-τρια διαπιστώσει κάτι που τον/την αφορά και είναι δυσφημιστικό, οφείλει να επικοινωνεί μαζί μας για αφαίρεση της δημοσίευσης, ή να κάνει αναφορά (report) στο επίμαχο σχόλιο. Γενικότερα, σε περίπτωση που κατά την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα μας, διαπιστώσετε παραβίαση της κείμενης νομοθεσίας, παρακαλούμε ενημερώστε μας.

Σχετικά με τα περιγραφόμενα παραπάνω, μπορείτε να ζητήσετε με mail:
- να σας στείλουμε αναφορά των δεδομένων σας που κρατάμε στο site
- να διορθώσουμε ή να αλλάξουμε κάτι που δεν είναι σωστό
- να σβήσουμε οριστικά οτιδήποτε σχετικό με εσάς ώστε να μη μπορεί να ανακτηθεί από εμάς με κανέναν τρόπο
 

Οταν λοιπόν αποφασίσεις πως σε προσβάλουν όπως κανει ο Δημητρακης ασταμάτητα τους το ανέφερεις και δεν κάνουν τίποτα πήγαινεις στην επιλογή να θέλω να ξεγραφτώ απο εδώ !! Που σου δίνουν το απόλυτο δικαίωμα να διαγραφτείς όποτε θέλεις και να διαγράψουν όλα τα post σου σύμφωνα και με τον Νέο Ευωπαικό Νόμο του gdpr και σύμφωνα με αυτα που οι ίδιοι γραφουν. Διαβασε τα λοιπόν!!!  Τους έχω στείλει 5 mail δεν το κάνουν και αναγκάστηκα να το γραψω εδω!!  Διαβασε τα παραπάνω και θα καταλαβεις γιατι εσύ έχεις τουλάχιστον μυαλό.

Αν αρνούνται να κανουν αυτά που οι ίδιοι γράφουν τι επιλογή σου μένει?

Δεν θέλω να μείνω και θελουν να διαγραφτούν όλα τα δεδομένα που εχω ποσταρει επιλογή μου και δικαιώμα μου!

Για σένα μπορεί να ειναι ασήμαντα αλλά να γράφει ασταμάτητα κάποιος γαι μενα,την οικογένεια μου,την ζωη μου κλπ πραγματα απο την φαντασιά του αν υπήρχε η παραμικρή αξιοπρεπεια και επίπεδο απο τους διαχιριστες θα το είχαν σταματήσει..Αλλά όπως βλέπεις δεν υπάρχει!!  Οπότε παρτο πισω για την απογοήτευση της χρονιας γιατι απλά το βλεπεις λάθος!!

Αν θες να μεινεις στην ζούγκλα εσυ μείνε εγω δεν κάθομαι πλέον εδω!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καλά,κάνε εσύ σαν μορφωμένος άνθρωπος με διδακτορικό, καταγγελία εναντίον του Προέδρου Κτηνοβατών Ελλάδας,να δούμε με ποιον θα γελάει στο τέλος ο εισαγγελέας..

Θα σκάσει ο Μήτσος με στολή σατανά καβάλα στο τζετ σκι μέσα στην αίθουσα και η μήνυσή σου θα πάει περίπατο..

Υ.Γ.Αυτό με τα δεδομένα σου και τους mods είναι πράγματι δικαίωμά σου,απλά δεν βλέπω το λόγο της διάστασης που πήρε το θέμα.
Αν απλά αποχωρήσεις,με το ρυθμό που σπαμάρουμε,τα γραφόμενά σου σε μια βδομάδα θα είναι 50 σελίδες πίσω.



 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καλά,κάνε εσύ σαν μορφωμένος άνθρωπος με διδακτορικό, καταγγελία εναντίον του Προέδρου Κτηνοβατών Ελλάδας,να δούμε με ποιον θα γελάει στο τέλος ο εισαγγελέας..

Θα σκάσει ο Μήτσος με στολή σατανά καβάλα στο τζετ σκι μέσα στην αίθουσα και η μήνυσή σου θα πάει περίπατο..

Αγορί μου καταγγελια μιλάω που δεν με διαγράφουν δεν ασχολούμαι με τον Δημητρακη ούτε με κάποιον αλλον εδω!! Δεν πας στον εισαγγελεα, ούτε στο δικαστηριο το αναφερεις απλά στην αρχη προστασιας προσωπικών δεδομενων για παραβίαση τον όρων χρήσης που οι ίδιοι κάνουν!!μια ηλεκτρονική αίτηση ειναι!!
Και το ξαναλεω αν δεν υπάρχει κάποιος να κραταέι το thread σε κάποιο επίπεδο ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να μεινω ειναι δικαιωμα μου και το θεωρω απόλυτα λογικό...Όπως βλέπεις δεν μένει σε κάποιο επίπεδο με ανοχή και προτροπή των διαχιεριστων..Οπότε θα εφαρμόσουν το νόμο θέλουν δεν θέλουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom