Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
για το προσφατο που εγινε αν θελει ο ιδιος ο σινοχαρας να πει τι εγινε και με ποιον τροπο τον ρουφιανεψαν. του επαιξαν ασχημο παιχνιδι με χτυπημα κατω απο τη ζωνη. αυτος που τον ρουφιανεψε παντως δεν πρεπει να φοραει παντελονια.
Ωραία και ποιός είναι αυτός?κάποιος φουκαράς που δε γαμάει,γιά να φτάσει να ζηλεύει της τελειωμένες του Σινοχάρα πρέπει να είναι πάρα πολύ μίζερος  :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ωραία και ποιός είναι αυτός?κάποιος φουκαράς που δε γαμάει,γιά να φτάσει να ζηλεύει της τελειωμένες του Σινοχάρα πρέπει να είναι πάρα πολύ μίζερος  :2funny:

Δημητρακη εχεις ΠΜ
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το θέμα έχει πάρει άλλη τροπή από σήμερα!
Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τον ανώνυμο αναγνώστη ο οποίος πιθανώς βρήκε την πρώην μου , της έστειλε μυνήματα και ελπίζω να της έστειλε και Λίνκ από το φόρουμ για το που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της! Από τότε το fb της και το VK δεν έχουν καμιά δραστηριότητα!  Μου έκανε μεγάλο καλό διότι δεν έγινε κανένα ευτράπελο και ίσως δεν ήρθε :rockon:
Όσο για τον δρ "success ".. Το παιδί είναι μια στιμένη λεμονόκουπα και πρέπει να αποσυρθεί διότι δεν έχει τίποτα να πει... Το Τίντερ φεύγει από τη μόδα και καμιά μη καμένη δεν ψάχνεται με αυτό το πρόγραμμα! Και αν τον ακολουθήσετε πρέπει να σκάτε δεκαευράκια  το μήνα στο Εβραιοπρόγραμα για μια ελπίδα.. Αν είναι έτσι καλύτερα οι διαφημίσεις του σάιτ!!! :rockon:Όποιος επενδύσει σε αυτές στο τέλος θα γαμήσει ενώ με το Τίντερ plus κινδυνεύει σοβαρά το πορτοφόλι του με προοπτική να μείνει αγάμητος!
Δεν έχει περάσει στο επόμενο επίπεδο και δεν θέλει να το παραδεχτεί .. Έχει μείνει στάσιμος όπως όλη η χώρα! Όταν πήρε το άστρα ήταν καλό αμάξι! Πλέον χρησιμευει μόνο για το καρναβάλι να το βαψεις και να το γεμίσεις πυρσούς και να το περιφέρειες με καρναβαλιστες...
Βέβαια πάλι θα γαμήσει μόνο στην Ελλάδα  που θα τάξει κανένα μεταπτυχιακό σε καμιά φουκαριάρα μέχρι 5! Ποιά άλλη σοβαρή γκόμενά ασχολείται με τα ελληνικά πανεπιστήμια :2funny:

Πριν μια εβδομάδα σας έγραψα για τον ρουφιανο εδω μέσα που καρφωνει το νημα στις γκόμενες και στελνει τα links. Και σας είπα ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΖΕΤΕ ΦΩΤΟΣ. Και αυτό σου φαινόταν περιεργο μέχρι που σε λίγες μέρες το ειδες μπροστα σου να γινεται.Παρόλα αυτα ΔΕΝ λές μας το είπε ο Dr. Love την προηγούμενη εβδομάδα πως συμβαινει!!! Λέει παραμύθια και φαντασιώσεις ο Dr. Love!! Σϊγουρα!! Δες τα τωρα!!

Η μανία σου να υποστηρίξεις άτομα (χωρίς λόγο) που εξυπηρετούν άλλους σκοπούς (ποτέ δεν έγραψα πως πληρώσαν το Δημητράκη αλλά του υποσχέθηκαν είπα άλλα πράγματα - και ξέρω καλά τι λεώ) σε έχει κανει να γελοιοποιηθείς σε φίλους σου που είπαν κατά λέξη για σένα τελικα "ειναι μαλάκας το παιδί"..Φυσικά δεν θα πω τα ονομάτα τους αλλά οτι το καταλάβαν τελικά είναι σημαντικό για μένα. Οσο συνεχίζεις θα απομείνεις στο τέλος με τον Δημητράκη μόνο και θα πεφτεις στα μάτια όλων των μεγάλων παιχτών. Αν δεν το πιστεύεις και αυτό όπως τις άλλες ιστορίες μου στείλε PM στους φίλους σου εδω μεσα και ρώτα τους για σένα!!

Όσο για το Tinder γιατι δεν βρίζεις και τον Βαλκάνιο Πουτσαρα και άλλους φίλους σου που πάνε και τρωνε τσάμπα στο Κιεβο απο Tinder και το προσωποποιεις αποκλειστικά μόνο με μένα? Ο άλλος έμαθα γιατί το κάνει εσένα πέρα απο την ανοησία σου (γιατί βαλτός δεν είσαι) δεν θα καταλάβω το λόγο ποτέ!!

Οπότε ναι θα αποχωρήσω  όχι λγο του Tinder αλλά λόγο του γελοίου παιχνιδιού που κάνουν οι διαχειριστές με άτομα σαν το Δημητράκη που τα αμολάνε να γράφουν οχετούς και ύβρεις εναντίων αόρατων εχθρων που βλεπουν..Καληνυχτα και καλά μυαλά!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πριν μια εβδομάδα σας έγραψα για τον ρουφιανο εδω μέσα που καρφωνει το νημα στις γκόμενες και στελνει τα links. Και σας είπα ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΖΕΤΕ ΦΩΤΟΣ. Και αυτό σου φαινόταν περιεργο μέχρι που σε λίγες μέρες το ειδες μπροστα σου να γινεται.Παρόλα αυτα ΔΕΝ λές μας το είπε ο Dr. Love την προηγούμενη εβδομάδα πως συμβαινει!!! Λέει παραμύθια και φαντασιώσεις ο Dr. Love!! Σϊγουρα!! Δες τα τωρα!!


πρεπει να ενωθουμε ολοι ασχετα απο τις αντιπαραθεσεις που υπαρχουν μεταξυ σας και να ανακαλυψουμε αυτον τον ρουφιανο.

απο υπολογιστες ξερεις προγραματιστης εισαι καποιος τροπος θα υπαρχει ωστε να βγαλουμε καποια ακρη για το ποιος ρουφιανεβει τα μελη του site

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πρεπει να ενωθουμε ολοι ασχετα απο τις αντιπαραθεσεις που υπαρχουν μεταξυ σας και να ανακαλυψουμε αυτον τον ρουφιανο.

απο υπολογιστες ξερεις προγραματιστης εισαι καποιος τροπος θα υπαρχει ωστε να βγαλουμε καποια ακρη για το ποιος ρουφιανεβει τα μελη του site
Μπορεί να είναι ο ΔΡ βλάκας ή ο Πάνος?αν και είναι πολύ χαζόι και δε φτάνει το μυαλό τους γιά κάτι τέτοιο :2funny:μπορει να ειναι κάποιος που δεν γράφει απλός διαβάζει το σά'ι'τ.Εγώ πιστεύω ότι από μόνοι τους τον έχουν σκεφτεί γιά να δικαιολογηθούνε και να μην ανεβάζουν φώτο επειδή δεν έχουν  :2funny:Σου λένε έχουμε γκόμενες αλλά δεν της βάζουμε γ΄αυτό το λόγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μπορεί να είναι ο ΔΡ βλάκας ή ο Πάνος?αν και είναι πολύ χαζόι και δε φτάνει το μυαλό τους γιά κάτι τέτοιο :2funny:μπορει να ειναι κάποιος που δεν γράφει απλός διαβάζει το σά'ι'τ.Εγώ πιστεύω ότι από μόνοι τους τον έχουν σκεφτεί γιά να δικαιολογηθούνε και να μην ανεβάζουν φώτο επειδή δεν έχουν  :2funny:Σου λένε έχουμε γκόμενες αλλά δεν της βάζουμε γ΄αυτό το λόγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οχι ρε Δημητρακη  εγινε αυτο που λεει ο dr. love δεν λεει ψεμματα, την επαθε και o glock σημερα, ασχετα απο τις αντιπαραθεσεις που υπαρχουν πρεπει να γινει κατι μ' αυτο το θεμα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οπότε ναι θα αποχωρήσω  όχι λγο του Tinder αλλά λόγο του γελοίου παιχνιδιού που κάνουν οι διαχειριστές με άτομα σαν το Δημητράκη που τα αμολάνε να γράφουν οχετούς και ύβρεις εναντίων αόρατων εχθρων που βλεπουν..Καληνυχτα και καλά μυαλά!!

Σε είχα ανέκαθεν για ένα από τα πιο λογικά και σοβαρά άτομα που γράφουν στα ανατολικά thread.
Μετά τα περί συνωμοσιολογίας δεν ξέρω τι να υποθέσω.. :think:

Δηλαδή τι να υποσχεθούν στο Δημητράκη;
Ότι θα τον κάνουν Moderator;
Ότι θα τραβάνε με drone τις τσάρκες του στο Μετάξι;

Μετά τον Glock που τον τελευταία καιρό έχει αρχίσει να ρετάρει(το έχει επισημάνει και ο Midas αυτό :grin: ) βάρεσες και εσύ μπιέλα.. :priest:

Το μόνο που απομένει είναι να αρχίσει και ο Τάσος τα σαικαντέλικ posts και να το κλείσουμε το μαγαζί :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μπορεί να είναι ο ΔΡ βλάκας ή ο Πάνος?αν και είναι πολύ χαζόι και δε φτάνει το μυαλό τους γιά κάτι τέτοιο :2funny:μπορει να ειναι κάποιος που δεν γράφει απλός διαβάζει το σά'ι'τ.Εγώ πιστεύω ότι από μόνοι τους τον έχουν σκεφτεί γιά να δικαιολογηθούνε και να μην ανεβάζουν φώτο επειδή δεν έχουν  :2funny:Σου λένε έχουμε γκόμενες αλλά δεν της βάζουμε γ΄αυτό το λόγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πραγματικά ο Δρ Βλάξ είναι ανεκδιήγητος! Είναι χαρακτηριστικό του όλα τα χρόνια που έγραφε πως δεν είχε αντίληψη αυτών που του γράφουν! Πάντα οι απαντήσεις του ήταν εξωπραγματικές! Αλλά είναι όπως το λες εσύ και ο Ιωσήφ πως η αγαμία τους έχει βαρέσει στο κεφάλι και δεν σκέφτονται!

Εγώ δεν ξέρω καν αν κάποιος έδωσε στη γκόμενα το σάιτ ή το ότι την ποστάρω φάτσα κάρτα! Το συμπεραίνω παρακολουθώντας το VK και το FB της πως 2,5 μήνες μετά το τσακωμό μας πριν την άφιξή της είναι τελείως αδρανή! Σαν κάποιος άγνωστος να την σόκαρε ιντερνετικά! Δεν με νοιάζει καθόλου και καλό μου έκανε! Ίσως νόμιζε πως θα την βγάλω στο κλαρί και δεν ήρθε καθόλου!
Το να ποστάρεις φάτσες  γυναικών εδώ μέσα που αν το μάθουν θα σπαστούν είναι αυτοκτονία! Όμως αν καλύπτεις χαρακτηριστικά ή φωτο χωρις πρόσωπο , τότε όλα είναι ΟΚ!

Όσο για τον Dr ίσως είναι αυτός ο καταδότης αυτού του καλοκαιριού αφού βλέπω πως ψάχνει να βρει τους φίλους μου να με κατηγορήσει! Βέβαια οι σκεπτόμενοι φίλοι μου δεν μασάνε! Ο Τουρκολάγνος ίσως είναι ο καταδότης του χειμώνα! Τελικά αν ξέρεις τη μαλακία των Πιρφόρων βγαίνει σε καλό!!!  
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Αστυνομικο δελτιο εγινε και παλι :grin:

αυτο με τις φωτογραφιες δεν το καταλαβαινω ,γιατι σχεδον ολοι βαζουν φωτο με σβησμενα τα προσωπα απο τις γκομενες.
πως τις βρισκουν λοιπον οι αλλοι?
οσες εχω ποσταρει (πουτανες οι περισσοτερες φυσικα και κατεξαιρεση καποιες γκομενες) που παντα το προσωπο τους φαινεται πεντακαθαρα γιατι αλλιως δεν εχει καμια αξια ...
ποτε καμια τους δεν μου παραπονεθηκε οτι την βρηκαν  :grin: :grin: :grin: σχεδον ολες τις εχω φιλες στο fb ,insta και μιλαμε(σπανιως βεβαια) στο viber.
anyway .... απλα μου κανει εντυπωση αυτο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
την καλημερα μου βαλκανιε  :hi:

εγω ειμαι της αποψης οτι ολοι ειναι χρησιμοι μεσα στο φορουμ και λυπαμαι που o dr. love ''εσπασε'' και ενοχληθηκε απο τις κατηγοριες που του προσαπτει ο Δημητρακης και ζηταει επιμονα να διαγραφει απο το site, ξερω οτι εχει θυμωσει και ενοχληθει πολυ αλλά εγω του προτεινω να το παρει σαν πλακα και να μην δινει σημασια σ' αυτα που του προσαπτουν.

εξαλλου εγω τον θεωρω αξιολογο παικτη και τα ποστ του ειναι πολυ κατατοπιστικα και εγκαιρα για τον ερωτουρισμο.

ευχομαι οι διαχειριστες να μην τον ακουσουν και τον διαγραψουν.

το εχω πει παρα πολλες φορες οτι δεν μπορουν να ταιριαζουν ολοι με ολους, σιγουρα  υπαρχουν μελη (και το βλεπουμε αυτο) που εχουν διαφορετικη αποψη και κανουν τα παντα να υποβαθμησουν με οποιονδηποτε τροπο τα λεγομενα του άλλου.

υπαρχει καποιος υπογειος δολος σ' ολα αυτα και τιποτα δεν αφηνεται στην τυχη. ξερει τι λεει ο dr. love δεν το λεει στην τυχη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
:2funny:
Να σου πω την αληθεια ετοιμος ειμαι και εγω ...
λες ρε συ πραγματι να μας ψεκαζουν?  :grin:

Τασο με εκανες πρωι πρωι ακομη δεν ξυπνησα να γελαω  :2funny: :2funny:

αμα υπαρχει ομορφο χιουμορ η μερα παει καλα  :hi:

εμεις εχουμε το καλο οτι ειμαστε ευχαριστοι ανθρωποι δεν εχουμε μιζερια και κατηφια μεσα μας

την καλημερα μου και καλα μπανια  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πραγματικά ο Δρ Βλάξ είναι ανεκδιήγητος! Είναι χαρακτηριστικό του όλα τα χρόνια που έγραφε πως δεν είχε αντίληψη αυτών που του γράφουν! Πάντα οι απαντήσεις του ήταν εξωπραγματικές! Αλλά είναι όπως το λες εσύ και ο Ιωσήφ πως η αγαμία τους έχει βαρέσει στο κεφάλι και δεν σκέφτονται!

Εγώ δεν ξέρω καν αν κάποιος έδωσε στη γκόμενα το σάιτ ή το ότι την ποστάρω φάτσα κάρτα! Το συμπεραίνω παρακολουθώντας το VK και το FB της πως 2,5 μήνες μετά το τσακωμό μας πριν την άφιξή της είναι τελείως αδρανή! Σαν κάποιος άγνωστος να την σόκαρε ιντερνετικά! Δεν με νοιάζει καθόλου και καλό μου έκανε! Ίσως νόμιζε πως θα την βγάλω στο κλαρί και δεν ήρθε καθόλου!
Το να ποστάρεις φάτσες  γυναικών εδώ μέσα που αν το μάθουν θα σπαστούν είναι αυτοκτονία! Όμως αν καλύπτεις χαρακτηριστικά ή φωτο χωρις πρόσωπο , τότε όλα είναι ΟΚ!

Όσο για τον Dr ίσως είναι αυτός ο καταδότης αυτού του καλοκαιριού αφού βλέπω πως ψάχνει να βρει τους φίλους μου να με κατηγορήσει! Βέβαια οι σκεπτόμενοι φίλοι μου δεν μασάνε! Ο Τουρκολάγνος ίσως είναι ο καταδότης του χειμώνα! Τελικά αν ξέρεις τη μαλακία των Πιρφόρων βγαίνει σε καλό!!!  

Δεν ψάχνω κανένα φίλο σου και δεν με νοίαζει καν να σε κατηγορήσω!! όπως σου έχω πει επανελλειμένα δεν θέλω ασχολούμαι μαζί σου καν. Δεν το βλέπεις?  Εισαι τόσο ανόητος πια? ΕΛΕΟΣ!!! Εσυ έχεις πάθει παράκρουση και σε κάθε μύνημα σου με βρίζεις χωρίς λόγο και θέλεις να διατηρείς κόντρα. Κάνεις σαν μωρό παιδί!! Νομίζεις πως ο κόσμος ειναι χαζός και δεν το βλέπει.

Απλά με πήραν τηλέφωνο κάποια παιδία που τα ξέρεις και εσύ (αυτόι με πήραν ΟΧΙ ΕΓΩ) και μέσα σε όλα τα άλλα μου ειπαν για τον κατήφορο που έχεις πάρει τελευταία  (όπως σου γραφει και ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑ παραπάνω βάρεσες μπιέλα ) και σε χαρακτήρισαν επιπλεόν ως "ΜΑΛΑΚΑ". Τόσο απλά. Μην ανοίγεσε πολύ και στα γράψουν και οι ίδιοι εδω..ΟΡΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ!!

Εγω δεν έχω φτιαξει ποτέ ιστορίες απο το μυαλό μου και με ξέρουν πολλα΄μέλη απο εδω μέσα και Προσωπικά.

Αυτο με το Δημητράκη μου το σφύριξαν πως συμβαίνει και μάλιστα δικαιολογεί όλη την συμπεριφορά του. Που εμφανίστηκε απο το πουθενα να βρίσει συγκεκριμένα άτομα με υπόσχεση να τον κάνουν moderator!!. Δες και τις απανήσεις του δεν το αναιρεί καν το θέμα λεει για opel, Γαλάτσι και μαλακίες πάλι αλλάζει την συζήτηση λες και μιλάει σε άμυαλους!!

Εσυ επιλέγεις τον δρόμο που θα ακολουθησεις με τους καραγκιόζηδες ή τα σοβαρά άτομα. Ενήλικας είσαι!! Σταμάτα επιτέλους τα μπεμπεδιάσματα!!

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
:2funny:
Να σου πω την αληθεια ετοιμος ειμαι και εγω ...
λες ρε συ πραγματι να μας ψεκαζουν?  :grin:

:grin: :grin: :grin:

Mεγάλο καμάκι, σε εποχές προ internet, μου είχε πει πως η κουλαμάρα είναι μεταδοτική :grin:
Δηλαδή πως αν συνοδεύεσαι/συναναστρέφεσαι με κουλούς, κάποια στιγμή γίνεσαι και εσύ κουλός :2funny:

την καλημερα μου βαλκανιε  :hi:

εγω ειμαι της αποψης οτι ολοι ειναι χρησιμοι μεσα στο φορουμ και λυπαμαι που o dr. love ''εσπασε'' και ενοχληθηκε απο τις κατηγοριες που του προσαπτει ο Δημητρακης και ζηταει επιμονα να διαγραφει απο το site, ξερω οτι εχει θυμωσει και ενοχληθει πολυ αλλά εγω του προτεινω να το παρει σαν πλακα και να μην δινει σημασια σ' αυτα που του προσαπτουν.

εξαλλου εγω τον θεωρω αξιολογο παικτη και τα ποστ του ειναι πολυ κατατοπιστικα και εγκαιρα για τον ερωτουρισμο.

ευχομαι οι διαχειριστες να μην τον ακουσουν και τον διαγραψουν.

το εχω πει παρα πολλες φορες οτι δεν μπορουν να ταιριαζουν ολοι με ολους, σιγουρα  υπαρχουν μελη (και το βλεπουμε αυτο) που εχουν διαφορετικη αποψη και κανουν τα παντα να υποβαθμησουν με οποιονδηποτε τροπο τα λεγομενα του άλλου.

υπαρχει καποιος υπογειος δολος σ' ολα αυτα και τιποτα δεν αφηνεται στην τυχη. ξερει τι λεει ο dr. love δεν το λεει στην τυχη

Καλημέρα φίλε :hi:

Να σου πω την αλήθεια,πέρα από κάτι κομματόσκυλα τύπου νικ πλατ,τζώνυ,κ.λ.π. που δεν έχουν γράψει τίποτα άλλο πέρα από πολιτικά posts,δεν με ενοχλεί κάποιος ώστε να θεωρώ ότι πρέπει να πάρει πόδι,πόσο μάλλον ο DR.LOVE.

Επίσης περίμενα να στραβώσει περισσότερο τότε που postαρίστηκε φόρα παρτίδα το fb του και όχι τώρα..

Όμως επίσης αλήθεια είναι πως ουδείς αντικατάστατος.
Και εγώ όταν απουσίασα,χάρηκα που με ανέφεραν κατά καιρούς στο thread της Πράγας,αλλά δεν θα πηδήξει και κανείς από τη γέφυρα του Καρόλου αν σταματήσω τελείως να γράφω :grin:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αστυνομικο δελτιο εγινε και παλι :grin:

αυτο με τις φωτογραφιες δεν το καταλαβαινω ,γιατι σχεδον ολοι βαζουν φωτο με σβησμενα τα προσωπα απο τις γκομενες.
πως τις βρισκουν λοιπον οι αλλοι?
οσες εχω ποσταρει (πουτανες οι περισσοτερες φυσικα και κατεξαιρεση καποιες γκομενες) που παντα το προσωπο τους φαινεται πεντακαθαρα γιατι αλλιως δεν εχει καμια αξια ...
ποτε καμια τους δεν μου παραπονεθηκε οτι την βρηκαν  :grin: :grin: :grin: σχεδον ολες τις εχω φιλες στο fb ,insta και μιλαμε(σπανιως βεβαια) στο viber.
anyway .... απλα μου κανει εντυπωση αυτο

Τάσο πάρε τον Σπύρο τηλέφωνο να σου πει τι έγινε τον Φεβρουάριο με την Ουκρανέζα που έφερνα Ελλάδα και είχα βγάλει και τα αεροπορικά της. Ειδε όλους τους διαλόγους στο κινητό μου, έζησε την κατάσταση και τον πανικό που βρέθηκα μέτα τον βρωμοπούστα που την ενημέρωσε και δεν έμαθα ποτε ποιος είναι.
Εχουν γίνει αυτά τουλάχιστον σε μένα έγινε. Για τους άλλους δεν ειναι δυνατόν να γνωρίζω. Αν την έχεις γνωρισει την γκόμενα σε dating site στα γνωστά π.χ tinder υπάρχει  σημαντική πιθανότητα να την πετύχει ο άλλος (δεν ειναι ατελείωτη η βάση). Αν την γνωρισες σε μαγαζί κλπ ειναι σχεδόν αδύνατο που να την βρεί!! Και απο ότι έχω καταλαβει δεν ασχολεισαι με τα dating apps. Οπότε θελει προσοχή σίγουρα για αυτούς που τις γνωρίζουν απο εκει να μην πάθουν τα ίδια!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ OK ,καταλαβα  ;)
νομιζα οτι τις βρισκουν στο fb/insta και τις ειδοποιουν εκει!
πραγματι δεν ασχολουμαι καθολου με dating sites ...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τάσο πάρε τον Σπύρο τηλέφωνο να σου πει τι έγινε τον Φεβρουάριο με την Ουκρανέζα που έφερνα Ελλάδα και είχα βγάλει και τα αεροπορικά της. Ειδε όλους τους διαλόγους στο κινητό μου, έζησε την κατάσταση και τον πανικό που βρέθηκα μέτα τον βρωμοπούστα που την ενημέρωσε και δεν έμαθα ποτε ποιος είναι.
Εχουν γίνει αυτά τουλάχιστον σε μένα έγινε. Για τους άλλους δεν ειναι δυνατόν να γνωρίζω. Αν την έχεις γνωρισει την γκόμενα σε dating site στα γνωστά π.χ tinder υπάρχει  σημαντική πιθανότητα να την πετύχει ο άλλος (δεν ειναι ατελείωτη η βάση). Αν την γνωρισες σε μαγαζί κλπ ειναι σχεδόν αδύνατο που να την βρεί!! Και απο ότι έχω καταλαβει δεν ασχολεισαι με τα dating apps. Οπότε θελει προσοχή σίγουρα για αυτούς που τις γνωρίζουν απο εκει να μην πάθουν τα ίδια!!

σιγουρα γιατρε αυτος που σου το εκανε αυτο ειναι τερμα αγαμητος, εγω πιστευω οτι ουτε πουτανες δεν θα τον καθονται  :2funny:

any way ολα μεσα στη ζωη ειναι και τα καλα και τα δυσαρεστα, απλα απο εδω και περα ολοι μας πιο προσεκτικοι σ' ολα

διοτι οι κινδυνοι ειναι πολλοι απο ολες τις αποψεις.

Υ.Γ. ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΑΥΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ SITE

μεινε εδω και γραψε για την παρτη σου και τα λιγα ατομα που σε εκτιμανε και ασε καποιους να γελοποιουνται σε ολους εμας μ' αυτα που γραφουν για σενα  :hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
^ OK ,καταλαβα  ;)
νομιζα οτι τις βρισκουν στο fb/insta και τις ειδοποιουν εκει!
πραγματι δεν ασχολουμαι καθολου με dating sites ...
Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Findface! Λειτουργεί μόνο για γκόμενες που έχουν VK! Βάζεις μια φωτογραφία και σου βγάζει επιλογές απο πιθανές γκόμενες που μπορεί να είναι! Σε εμας στη Μόσχα στα Sturbucks λειτούργησε άψογα σε ένα ζευγαράκι με ένα ωραίο μουνάκι που μάλωνε στο δίπλα τραπέζι! Πήραμε κρυφά φώτο και ο Βασίλης της έστειλε μύνημα που όμως ποτέ δεν απάντησε! Βέβαια είναι πολύ ριψοκίνδυνο γιατί μπορεί να του τη στήναν!

Αυτά τα ξέρω εγώ που δεν έχω πολλές γνώσεις, άλλοι που διαβάζουν το site μπορεί να ξέρουν περισσότερα!
...................................................................................................
Όσο για τον Δόκτωρ  ευτυχώς που τον μάζεψε ο Σπύρος στο Κίεβο αλλιώς δεν θα είχε φίλους! :think:
Τόσα χρόνια στη Βαρσοβία δεν είχε έναν άνθρωπο να βγει μαζί και όταν ερχόταν κανένας γνωστός του απο Ελλάδα τον έκραζε ως αγάμητο και πως δεν ήξερε καμάκι... Ακόμα και τους Έλληνες της Πολωνίας τους απαξίωνε! :think: Ο καημένος ο Φιντελ στις αρχές που ήταν μόνος του , του είχε πει πόσες φορές να βρεθούν μιας και έμεναν 3,5 ώρες απόσταση με το τρένο! Αλλά ο δόκτωρ τους φίλους τους βλέπει μόνο με συμφέρον..
Αυτά για να μην ξεχνιόμαστε :idiot:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φίλε σου έχω πει στο παρελθόν πως δεν γινόταν να συναντήσω κάποιον στην Βαρσοβία Έλληνα λόγω της δουλειάς που έκανα και δεν έπρεπε με τίποτα να εκτεθώ.. Στο εγραφα τότε πολλάκις αλλα για να κατάλαβει κάποιος πρέπει να θέλει και να μπορεί να ακούει!! Απλα λες τα δικά σου!! Γίνε ενήλικας!!

Καταλάβαινεις πως στο Κίεβο παω για να γαμησω και να χορεψω και στην Πολωνία εργάζομουν ως απεσταλμένος απο το Ελληνικό κράτος ? Μπορείς να κατάλαβεις την διαφορά αυτή ? Όχι δεν μπορείς!!

Και είναι ντροπή που το συνεχίζεις γιατί πολύ αξιόλογος φίλος σου ξέρει τι δουλειά κάνω και θα στα έχει πει οπότε ντροπή σου που πας να παρουσίασεις μια εικόνα που δεν υπάρχει επειδή απλα δεν μπορώ να πω παραπάνω.

Εγω θα στο πω ακόμα μια φορά θα σταματήσει αυτή η χαζή κόντρα? Εγω δεν θέλω να την συνέχισω.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Μπορεί να είναι ο ΔΡ βλάκας ή ο Πάνος?αν και είναι πολύ χαζόι και δε φτάνει το μυαλό τους γιά κάτι τέτοιο :2funny:μπορει να ειναι κάποιος που δεν γράφει απλός διαβάζει το σά'ι'τ.Εγώ πιστεύω ότι από μόνοι τους τον έχουν σκεφτεί γιά να δικαιολογηθούνε και να μην ανεβάζουν φώτο επειδή δεν έχουν  :2funny:Σου λένε έχουμε γκόμενες αλλά δεν της βάζουμε γ΄αυτό το λόγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σατανίδη γάμα τους

γάμα τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom