Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
εγω στο αποχαιρετιστηριο μύνημα που σας γράφω (έλεγα να μη γράψω καν) αλλά βλέπω οτι οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΑ να με διαγράψουν δηλώνω απλά πως δεν αποχωρώ λόγω κάποιων ατόμων  (στον Dimitraki29 αναφερομαι o aegean δεν ειναι κακό παιδί απλά ανόητος τον έμπλεξαν λογω παιδικής συμπεριφοράς που έχει ανωριμότητας που τον διακατέχει ), αλλά λογω καθαρά των διαχειριστων και του Υπόγειου παιχνιδιού που παίζετε απο πίσω!!!

Τι εννοώ? Βάλτε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει. Εμφανίστηκε ξαφνικά ο dimitrakis29 απο το πουθενα στο thread να κανει προσωπική επίθεση σε μένα και στον Πανο χωρίς καν να λέμε κατι αρνητικό για αυτον. Προσέξτε στις προηγούμενες σελίδες πόσοι τον βρίζουν αλλά ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ σε κανεναν. Διαβάστε τα να τα δέιτε!! Ξαναλέω τον βρίζουν και δεν απανταέι!!!..Βάλτε το μυαλό σας να δουλεψει!!

Συνεχιζει σε μένα και στον Πάνο σε κάθε μύνημα με μίσος.

Για να μάθετε λοιπόν την αλήθεια τι επάιξε απο πίσω (νομίζατε πως δεν θα τα μαθαίναμε ενω ξέρετε πως έχουμε άκρες) εκτελει εντεταλμένη εντολή απο τους Διαχειριστές εδω στο να ασκήσει συνεχόμενες ύβρεις και bullying στα μέλη που λένε πως ο κόσμος μπορεί και πρέπει να γαμάει τσάμπα!! Γιατί τι κακό έχει αυτό? Δεστε δεξια αριστερα τα  banners και θα καταλαβετε το λόγο!! Πολλά τα λεφτα ΑΡΗ!!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και για να φύγω με αξιοπρέπεια στο γελόιο παιχνίδι που έχει στηθεί απο πίσω και ορισμένοι ακολουθούν. Σε καταλάβαμε dimitraki μας τα είπαν αλλά χεστήκαμε να μεινουμέ δω στην γελοιότητα που στήσατε.

Έγω γράφω κάποια χρόνια και είμαι ευτυχής που βοήθησα κάποιους ανθρώπους αλλά δεν πρόκειται να ξανασχοληθω με αυτο το bourdelο-forum και γράφω και ανοιχτά εδω στον Διαχειριστή θα με διαγράψεις επιτελους όπως σου έχω ζήτήσει ή οχι??? Η θα αναγκαστω για να το κάνεις να ασκήσω τα δικαιωματα μου απο το GDPR?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
εγω στο αποχαιρετιστηριο μύνημα που σας γράφω (έλεγα να μη γράψω καν) αλλά βλέπω οτι οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΑ να με διαγράψουν δηλώνω απλά πως δεν αποχωρώ λόγω κάποιων ατόμων  (στον Dimitraki29 αναφερομαι o aegean δεν ειναι κακό παιδί απλά ανόητος τον έμπλεξαν λογω παιδικής συμπεριφοράς που έχει ανωριμότητας που τον διακατέχει ), αλλά λογω καθαρά των διαχειριστων και του Υπόγειου παιχνιδιού που παίζετε απο πίσω!!!

Τι εννοώ? Βάλτε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει. Εμφανίστηκε ξαφνικά ο dimitrakis29 απο το πουθενα στο thread να κανει προσωπική επίθεση σε μένα και στον Πανο χωρίς καν να λέμε κατι αρνητικό για αυτον. Προσέξτε στις προηγούμενες σελίδες πόσοι τον βρίζουν αλλά ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ σε κανεναν. Διαβάστε τα να τα δέιτε!! Ξαναλέω τον βρίζουν και δεν απανταέι!!!..Βάλτε το μυαλό σας να δουλεψει!!

Συνεχιζει σε μένα και στον Πάνο σε κάθε μύνημα με μίσος.

Για να μάθετε λοιπόν την αλήθεια τι επάιξε απο πίσω (νομίζατε πως δεν θα τα μαθαίναμε ενω ξέρετε πως έχουμε άκρες) εκτελει εντεταλμένη εντολή απο τους Διαχειριστές εδω στο να ασκήσει συνεχόμενες ύβρεις και bullying στα μέλη που λένε πως ο κόσμος μπορεί και πρέπει να γαμάει τσάμπα!! Γιατί τι κακό έχει αυτό? Δεστε δεξια αριστερα τα  banners και θα καταλαβετε το λόγο!! Πολλά τα λεφτα ΑΡΗ!!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και για να φύγω με αξιοπρέπεια στο γελόιο παιχνίδι που έχει στηθεί απο πίσω και ορισμένοι ακολουθούν. Σε καταλάβαμε dimitraki μας τα είπαν αλλά χεστήκαμε να μεινουμέ δω στην γελοιότητα που στήσατε.

Έγω γράφω κάποια χρόνια και είμαι ευτυχής που βοήθησα κάποιους ανθρώπους αλλά δεν πρόκειται να ξανασχοληθω με αυτο το bourdelο-forum και γράφω και ανοιχτά εδω στον Διαχειριστή θα με διαγράψεις επιτελους όπως σου έχω ζήτήσει ή οχι??? Η θα αναγκαστω για να το κάνεις να ασκήσω τα δικαιωματα μου απο το GDPR?

Υ.Γ.
Μην σοκαριστείς που τα έμαθα!! Ειναι η ιδια περίπτωση όπως απόρρησε ο aegean πως παίρνω τόσους ψήφους με λίγα μύνηματα. Απλά έχω πόλλους φίλους εδω μέσα που με αγαπάνε - εκτιμουν και μου τα σφυράνε απο πίσω μην αντέχοντας την βρωμιά που στήνεται και την γελοιότητα σας!!!

Γραφτε για bourdela και πληρωμες τώρα.. Μην φοβάστε δεν θα ξαναγράψουμε ο κόσμος να πηδάει τσάμπα!!! Ολοι στην Φυλής Μάγκες!!! Δεξιά αριστερα έχει ωραία banners!! Και να πω για τον DImitraki εκανα λάθος δεν ειναι χαζος. Το αντίθετο Ειναι ΛΑΜΟΓΙΟ και πανέξυπνος τελικά!!! Τον παίζει πολύ ωραια τον ρόλο που τον έβαλαν!! ο Ανόητος που δεν κατάλαβε τίποτα αλλος ειναι!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
εγω στο αποχαιρετιστηριο μύνημα που σας γράφω (έλεγα να μη γράψω καν) αλλά βλέπω οτι οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΑ να με διαγράψουν δηλώνω απλά πως δεν αποχωρώ λόγω κάποιων ατόμων  (στον Dimitraki29 αναφερομαι o aegean δεν ειναι κακό παιδί απλά ανόητος τον έμπλεξαν λογω παιδικής συμπεριφοράς που έχει ανωριμότητας που τον διακατέχει ), αλλά λογω καθαρά των διαχειριστων και του Υπόγειου παιχνιδιού που παίζετε απο πίσω!!!

Τι εννοώ? Βάλτε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει. Εμφανίστηκε ξαφνικά ο dimitrakis29 απο το πουθενα στο thread να κανει προσωπική επίθεση σε μένα και στον Πανο χωρίς καν να λέμε κατι αρνητικό για αυτον. Προσέξτε στις προηγούμενες σελίδες πόσοι τον βρίζουν αλλά ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ σε κανεναν. Διαβάστε τα να τα δέιτε!! Ξαναλέω τον βρίζουν και δεν απανταέι!!!..Βάλτε το μυαλό σας να δουλεψει!!

Συνεχιζει σε μένα και στον Πάνο σε κάθε μύνημα με μίσος.

Για να μάθετε λοιπόν την αλήθεια τι επάιξε απο πίσω (νομίζατε πως δεν θα τα μαθαίναμε ενω ξέρετε πως έχουμε άκρες) εκτελει εντεταλμένη εντολή απο τους Διαχειριστές εδω στο να ασκήσει συνεχόμενες ύβρεις και bullying στα μέλη που λένε πως ο κόσμος μπορεί και πρέπει να γαμάει τσάμπα!! Γιατί τι κακό έχει αυτό? Δεστε δεξια αριστερα τα  banners και θα καταλαβετε το λόγο!! Πολλά τα λεφτα ΑΡΗ!!!

Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και για να φύγω με αξιοπρέπεια στο γελόιο παιχνίδι που έχει στηθεί απο πίσω και ορισμένοι ακολουθούν. Σε καταλάβαμε dimitraki μας τα είπαν αλλά χεστήκαμε να μεινουμέ δω στην γελοιότητα που στήσατε.

Έγω γράφω κάποια χρόνια και είμαι ευτυχής που βοήθησα κάποιους ανθρώπους αλλά δεν πρόκειται να ξανασχοληθω με αυτο το bourdelο-forum και γράφω και ανοιχτά εδω στον Διαχειριστή θα με διαγράψεις επιτελους όπως σου έχω ζήτήσει ή οχι??? Η θα αναγκαστω για να το κάνεις να ασκήσω τα δικαιωματα μου απο το GDPR?
Ειλικρινά δεν σε είχα γιά τόσο βλάκα! :2funny:Δεν σε είχα γιά ιδιέταιρα έξυπνο αλλά ότι είσαι τόσο  :jerking:δεν το περίμενα :2funny:.
  Επειδή εσύ είσαι φτωχομπίνές πρέπει να είναι όλοι? :2funny: :2funny: :2funny:
  Ειδες το τηλέφωνο των ονείρων σου που πήρα και σου σάλεψε?  :2funny:Αν την τετάρτη καταποντιστεί το ρούβλι θα πάω να πάρω κ άλλο ένα.Σκέφτομαι να πάρω και ένα S9+.Ας είναι καλά ο Αντισθένης  :2funny:
  Σχετικά με τον Ποπώφ είναι ο Σινοχάρας αυτόν τον έχω αποκαλύψει έχουμε  :2funny:μαζί του και δεν έχει πιά κανένα ενδιαφέρον.
  Οποιος έχει γκόμενες της βάζει γιά να της δούνε σαν απόδειξη ότι δε λέει ψέματα και γιά κάποιους σαν εσένα να αυνανιστούνε με της φωτογραφίες :2funny: όποιος παίζει το πουλάκι του στο διαμέρισμα στο Γαλάτσι γράφει ιστορίες γιά αγρίους και δίνει συμβουλές στους άλλους πως θα  :knockinb: :2funny:.
  Είσαι τόσο χαζός που αν πάρω κανα διαμερισμα ακόμα τωρα που θα καταποντιστούνε οι τιμές θα νομίζεις ότι μου έδωσε τα λεφτά ο Αντισθένης  :2funny:πόσα μου έδωσε κατα τη γνώμη σου? :2funny:σιγά μη κάτσει να δίνει λεφτά γιά σας τους φουκαράδες  :jerking: :2funny:αφού ο κόσμος βλέπει ότι είσαστε γιά κλάμματα :2funny:
  Παντος με τη βλακεία σου με έκανες και πέθανα στα γέλια  σήμερα:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ειλικρινά δεν σε είχα γιά τόσο βλάκα! :2funny:Δεν σε είχα γιά ιδιέταιρα έξυπνο αλλά ότι είσαι τόσο  :jerking:δεν το περίμενα :2funny:.
  Επειδή εσύ είσαι φτωχομπίνές πρέπει να είναι όλοι? :2funny: :2funny: :2funny:
  Ειδες το τηλέφωνο των ονείρων σου που πήρα και σου σάλεψε?  :2funny:Αν την τετάρτη καταποντιστεί το ρούβλι θα πάω να πάρω κ άλλο ένα.Σκέφτομαι να πάρω και ένα S9+.Ας είναι καλά ο Αντισθένης  :2funny:
  Σχετικά με τον Ποπώφ είναι ο Σινοχάρας αυτόν τον έχω αποκαλύψει έχουμε  :2funny:μαζί του και δεν έχει πιά κανένα ενδιαφέρον.
  Οποιος έχει γκόμενες της βάζει γιά να της δούνε σαν απόδειξη ότι δε λέει ψέματα και γιά κάποιους σαν εσένα να αυνανιστούνε με της φωτογραφίες :2funny: όποιος παίζει το πουλάκι του στο διαμέρισμα στο Γαλάτσι γράφει ιστορίες γιά αγρίους και δίνει συμβουλές στους άλλους πως θα  :knockinb: :2funny:.
  Είσαι τόσο χαζός που αν πάρω κανα διαμερισμα ακόμα τωρα που θα καταποντιστούνε οι τιμές θα νομίζεις ότι μου έδωσε τα λεφτά ο Αντισθένης  :2funny:πόσα μου έδωσε κατα τη γνώμη σου? :2funny:σιγά μη κάτσει να δίνει λεφτά γιά σας τους φουκαράδες  :jerking: :2funny:αφού ο κόσμος βλέπει ότι είσαστε γιά κλάμματα :2funny:
  Παντος με τη βλακεία σου με έκανες και πέθανα στα γέλια  σήμερα:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι προφανες απο τον τόπο γραφη σου οτι σοκαρίστηκες πως μου τα ξέρασαν. Όποιος έχει μυαλό βλέπει ότι το πας αλλού αλλά δεν μπορεις!!!  Είσαι πάντως έξυπνος θα στο αναγνωρίσω!! Οι Σπαρτιάτες χάσανε απο τον εφιάλτη. Παντα κάποιος απο μέσα θα στην κάνει δεν το περίμενες να μου τα σφυρίξουν!!. Δεν είχες σκεφτεί πως πιθανόν να ανόιξουν στόματα απο άτομα απο μέσα. Δεν το σωζεις και σε συμβουλέυω μην συνεχίσεις το καραγκιοζιλικι αυτό γιατί παίζει να βγούν άλλα άτομα και να σε εκθέσουν.

Το καλύτερο που έχείς να κανεις με τους φίλους σου του  τους διαχειρίστες που φαντάσου ξέρω μέχρι και το τι σου υποσχέθηκαν ειναι να με διαγράψετε αλλά δεν το κάνουν προς το παρων για να μην με κανουν μάρτυρα!! περιμενουν λίγο να ξεαχαστει το θεμα..

Οποτε επαιξες καλά τον ρόλο σου σταματα το τωρα να ξεχαστει να με διαγραψουν και ολα οκ θα τσιμπανε τα λεφτα απο τις διαφημησεις και εσυ θα γινεις moderator!!

Δεν λέω τίποτα αλλο καληνυχτά και σε θαυμάζω αλήθεια γιατι είσαι γάτος ωραιος ηθοποιος!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
[...]

  Σχετικά με τον Ποπώφ είναι ο Σινοχάρας αυτόν τον έχω αποκαλύψει έχουμε  :2funny:μαζί του και δεν έχει πιά κανένα ενδιαφέρον.
 
[...]

Την πρώτη φορά που ασχολήθηκα σοβαρά μαζί σου, χώθηκες στο λαγούμι
σου για κανα δυό χρόνια. Επειδή υπάρχουν και σοβαροί άνθρωποι εδώ μέσα και άτομα του αθλήματος,
που με γνωρίζουν στην κανονική ζωή, θα σου συνιστούσα να προσέχεις τι γράφεις διότι εκτείθεσαι.  
Επίσης, θα σου πρότεινα να το ξανασκεφτείς καλά, την επομένη φορά που θα μου απευθύνεις τον λόγο,
διότι δεν συνηθίζω να σοδομίζω άτομα με ψυχολογικά προβλήματα. Είναι αμαρτία και έπειτα νιώθω τύψεις.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
  Όταν έχεις τον αέρα του διάσημου και αποδικνύεις στην γκόμενα ότι είσαι διάσημος!και ότι σε έχει δείξει πολλές φορές η τηλεόραση η γκόμενα τα παίζει και κομπλάρει

Και η Ελένη Λουκά, ο Κάτμαν και ο Μίστερ Μπούτια είναι διάσημοι και τους έχει δείξει πολλές φορές η τηλεόραση.. :rolleyes:

Για να μάθετε λοιπόν την αλήθεια τι επάιξε απο πίσω (νομίζατε πως δεν θα τα μαθαίναμε ενω ξέρετε πως έχουμε άκρες) εκτελει εντεταλμένη εντολή απο τους Διαχειριστές εδω στο να ασκήσει συνεχόμενες ύβρεις και bullying στα μέλη που λένε πως ο κόσμος μπορεί και πρέπει να γαμάει τσάμπα!! Γιατί τι κακό έχει αυτό? Δεστε δεξια αριστερα τα  banners και θα καταλαβετε το λόγο!! Πολλά τα λεφτα ΑΡΗ!!!

Σιγά μην το έχουν βάλει οι ελοχίμ και οι νεφελίμ να σε διώξουν από το bou :jerking:

Ότι δηλαδή εσύ λες να γαμάει ο κόσμος χωρίς λεφτά και με την τακτική που προτείνεις,χαλάς την μπίζνα με τα μπανεράκια(που παρεμπιπτόντως είναι από Αθήνα/Θεσσαλονίκη) και όχι από Κίεβο.
Kαι ο Αντισθένης έβαλε τον ραν ταν πλαν πασών Ρωσιών να σε διώξει από το σάι.

Σοβαρέψου έξυπνος άνθρωπος και κατάφερε και σε έσπασε ο Δημητράκης..

Κάνε κανά μακροβούτι να ξελαμπικάρεις και έλα από Σεπτέμβρη με τον κηδεμόνα σου

@Δημητράκη,άσε τον popov κατά μέρους γιατί ούτε μια τρίχα από τα φρύδια του δεν είσαι.
Επίσης ξεκαβάλα λίγο,εγώ ήρθα Αγία και ούτε καν ψάχτηκα να σε βρω.





 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έχω γράψει και εγώ στο ίδιο ύφος στον kman,χρησιμοποιώντας μάλιστα το ίδιο ρήμα.
Εδώ και καιρό όμως θεωρώ ότι ο kman,όπως και άλλα μέλη,δεν παρουσιάζουν συνειδητά την πραγματικότητα ως κάτι άλλο.
Απλά ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το μεταφέρουν αυτούσιο.

Πιστεύω ότι ο Αρχηγός μπορεί να είναι άριστος επαγγελματίας και ένα σωρό άλλα θετικά πράγματα,αλλά με τις γκόμενες ζει σε παράλληλο σύμπαν και αυτό μας μεταφέρει.
Δεν έχει δόλο..

Ομοίως ο Χάρης δε λέει,ας μπω στο bou να την πω στον ΒΠ.
Ο Χάρης πιστεύει ότι είμαι ψεύτης και κανένα screenshot,καμία συνάντηση μαζί του δε θα το αλλάξει αυτό.Ζει στο παράλληλο σύμπαν που όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες και ότι το Κίεβο είναι επικίνδυνο μέρος για έναν τουρίστα.
Είναι η άμυνά του,το έχει κάνει βίωμά του και όταν τον γαζώσουν οι Hells Angels σε κανέναν παράδρομο της Khreshchatyk, στην ταφόπλακα του θα γράφει:"Ήσαν όλες τους μπουτάνες"

Όμοιως ο Δημητράκης πιστεύει ότι είναι μοδάτος με την μπότα σαλάχι και ότι είναι κάποιο είδος αξιοζήλευτου σελέμπριτι.

Όλοι αυτοί ζουν σε παράλληλο σύμπαν και μας το παρουσιάζουν αφιλτράριστα,αγνή τρέλα,καμία πρόζα.
Μεγάλο σχολείο και ίδρυμα το bou.
βαλκανιε σε αποθεωσα στο θεμα τσεχια πριν λιγες μερες αν διαβασες για να μην λες σου κανω επιθεση και δεν σε συμπαθω.σου ελανα σε ολα λαικ γιατι σωστα γραφεις για τσεχια εχω φιλους που ζουνε εκει χρονια αλλα δεν εχω επικοινωνια μεσο ιτερνετ μαζι τους.θα διαφωνισω μαζι σου για ουκρανια
ποτε δεν ειπα ολες ειναι πουτανες!ειπα τις νορμαλ και αξιολογες γκομενες δεν θα της γνωρισετε βολταρωντας πανω κατω χρισατικ και οτι ακομα και οι νορμαλ ουκρανοι γνωριζονται οπως εμεις.
με προξενιο,κυκλο,οικογενεια,δουλεια.ειπα πολλες φορες και επεμενα αυτες που βολταρουν χρισατικ
σε βαζω στοιχημα με ξερουν και τις ξερω ολες!τωρα βαιβαια που εχω 6 χρονια να παω με το νεο πλυθυσμο
θα ειμαι παλι σχεδον αγνωστος.αυτες που βολταρουν ειπα και καθωνται στα παγκακια δεν θελουν να αλαξουν τιποτα στην ζωη τους,ουτε να δουλεψουν ενω εχει τοσα θυματα να τις κερνανε να κανουν αυτες
βολτα χαχαχαχαχ.το χρισατικ το εφαγα με το κεφαλι βαλκανιε μου και ξερεις ολοι οι ξενοι αναγκαστικα
μονο εκει θα την βγαλουν.ε τους λεω τα αυτονοητα δεν ειναι αθωες,δεν ειναι αγγελοι,δεν ειναι ηλιθιες,δεν ξεγελιωνται και ειναι απιαστες.στο χρισατικ υπαρχει και η δευτερη κατηγορια που ειναι το στοιχειο του κμαν.πουτενεσ,σπονσορετες,προ,ημιπρο,βιζιτες.ελπιζω τωρα βαλκανιε μου να σε επεισα για τι μιλαω και οχι οτι ολες κιεβ ειναι πουτανες.οι ξενοι δυστυχος στα μερη που πανε και συχναζουν χρισατικ και στα ιτερνετ συναντανε ολες αυτες.γιατι δεν ειδα ποτε σε σαιτ γνωριμιων παραδειγμα η στα καφε χρισαττικ την μουναρα δεκαρι που γνωρισα κυπρο μανατζερ σε ετερια?δεν πιστευα οτι τετεια γκομενα θα ερχοταν κυπρο,απιστευτο θαυμα για μενα.ακουσατε κανενα να βρει νορμαλ στο χρισατικ?στα κλαμπ και στα παγκακια βραδυ?ε οχι δεν θα βρεις εκει.ουτε στο ιτερνετ για αυτο διαφωνω και με τον δοκτορα.για τις ληστειες που μου ετυχαν τα λεω σε μερικους που πηγαν 2 φορες δεν επαθαν κατι και νομιζουν ειναι ασφαλες.πολλες φορες οι φιλοι μου με εστησαν και την γλιτωσα στο τσακ.
παντα επιμενω ουκρανια το υπερβολικο ενδιαφερων απο ιτερνετ γκομενα ειναι απατη και γενικα οτι κυνηται χρισατικ η διαδικτιακα δεν ειναι αληθινο αλλα καλπικο.σιγα μια νορμαλ γκομενα που θα
ασχοληθει με τον τουριστα.καμια απο καλοσυνη καμια φορα να σου δειξει τον δρομο που να πας με λεωφορειο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και η Ελένη Λουκά, ο Κάτμαν και ο Μίστερ Μπούτια είναι διάσημοι και τους έχει δείξει πολλές φορές η τηλεόραση.. :rolleyes:

Σιγά μην το έχουν βάλει οι ελοχίμ και οι νεφελίμ να σε διώξουν από το bou :jerking:

Ότι δηλαδή εσύ λες να γαμάει ο κόσμος χωρίς λεφτά και με την τακτική που προτείνεις,χαλάς την μπίζνα με τα μπανεράκια(που παρεμπιπτόντως είναι από Αθήνα/Θεσσαλονίκη) και όχι από Κίεβο.
Kαι ο Αντισθένης έβαλε τον ραν ταν πλαν πασών Ρωσιών να σε διώξει από το σάι.

Σοβαρέψου έξυπνος άνθρωπος και κατάφερε και σε έσπασε ο Δημητράκης..

Κάνε κανά μακροβούτι να ξελαμπικάρεις και έλα από Σεπτέμβρη με τον κηδεμόνα σου

@Δημητράκη,άσε τον popov κατά μέρους γιατί ούτε μια τρίχα από τα φρύδια του δεν είσαι.
Επίσης ξεκαβάλα λίγο,εγώ ήρθα Αγία και ούτε καν ψάχτηκα να σε βρω.
πιοι ειναι αυτοι που γραφεις?μονο τον διμητρακη ξερω χαχαχαχα.εχεις δικαιο για τον δοκτορα που βλεπει συνομοσιες.με ρωτα και μενα ο δασκαλος αν με πληρωνει ο αντισθενης και του απαντησα
μου πηρε την μασερατι χαχαχαχαχα.ας γραφει ο δοκτορας οτι θελει και εμεις ας διαφωνησουμε μαζι του
αν διαφωνουμε.ποτε δεν ειπα ψευτη τον δοκτωρα κι σενα για πλακα σε λεω βαλκανιο ψευταρας αντι
πουτσαρας γιατι τερειαζει χαχαχαχα οχι γιατι εισαι ψευτης.με τον δοκτωρα διαφωνω ως  προς την ποιοτητα αυτον που καθονται με κερασματα και με την ηθικη των υπολειπον που μας εδειξε που ειναι
καθαρα αρπακτικα απο την φατσα,υφος ντυσιμο.δεν ειναι χαζος ο δοκτορας και καταλαβα αποφευγει οσες
θελουν λεφτα και ακριβα ρεστοραν και βολευετε και με πιο κατω εμφανιση και ειναι ολοι ευχαριστημενοι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αν θα ηθελα να παω ουκρανια να ξεσκιστω απο ιτερνετ νουμερο ενα ειναι ο σαλονικιος και δευτερος ο σλαβιανι-σινοχαρας.αν θελω στο κιεβ να παιξω παιχνιδι κυνηγος-θυραμα και να ζω ψευτοσχεση με σπονσορετες θα πηγαινα με τον κμαν.αν ηθελα να γαμησω πουτανες τσεχια με βαλκανιο πουτσαρα,
βουλγαρια με ποποβ,αν ηθελα να φαω ξυλο κιεβ και οδυσσο με τον ουκκα τσεπης χαχαχαχ.
βλεπεται ολοι ειναι χρησιμοι καπου παρα ις διαφωνιες.
ειπα πολλες φορες κιεβ μακαρι να πηγα με 5 πουτανες τοσα χρονια αφου ειναι η τελευταια μου επιλογη.
με σπονσαρισματα και κερασματα ναι αλλα δεν ημουν ξεκαρφωτος τουριστας και ειχα κονε.
2 φορες κιεβ δεν γαμησα καμια γκομενα αν και εβγαινα πολλα ραντεβου.προτιμουσα να φαω 1000 ευρο σε γκομενα να την κατακτησω αντι να δωσω 100 στο σαλον.τωρα κλαιω τα λεφτα που εχασα και τις πουτανες που δεν γαμησα χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μοσχα που ηταν χρονια η βαση μου και δευτερο το κιεβο παντα μονο πουτανες γαμουσα απο κλαμπ,μπαρ,
δρομο και αλλες.καλες γνωρισα απο κονε απο φιλους και σοβαρες και απο την οικογενεια μου αλλα οχι
τιποτα σοβαρο ψευδοσχεσης και οι πιο πολλες φορες χωρις γαμηση γιατι ντρεπωμουν απο τους γονεις,αδερφια της κοπελας που γνωριζαν τους δικους μου.αργησα να καταλαβω οτι επρεπε να αρπαξω την ευκαιρια γιατι η νορμαλ,σοβαρες απο οικογενεια μοσχοβητισες απο νωρις τις διαλεγουν.
ε τοτε που ειχαμε κονε δεν ειχαμε μυαλο και ωριμη σκεψη.τρεχα γυρεβε 15-20 χρονι μετα νορμαλ γκομενες ρωσιδες.τα ελεγα και στον ρολογα οτι μονο προβληματικες φευγουν απο την χωρα τους και οταν του ελεγα
δεν θα συναντησει καμια απο αυτες νευριαζε και μου την ελεγε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και η Ελένη Λουκά, ο Κάτμαν και ο Μίστερ Μπούτια είναι διάσημοι και τους έχει δείξει πολλές φορές η τηλεόραση.. :rolleyes:

Σιγά μην το έχουν βάλει οι ελοχίμ και οι νεφελίμ να σε διώξουν από το bou :jerking:

Ότι δηλαδή εσύ λες να γαμάει ο κόσμος χωρίς λεφτά και με την τακτική που προτείνεις,χαλάς την μπίζνα με τα μπανεράκια(που παρεμπιπτόντως είναι από Αθήνα/Θεσσαλονίκη) και όχι από Κίεβο.
Kαι ο Αντισθένης έβαλε τον ραν ταν πλαν πασών Ρωσιών να σε διώξει από το σάι.

Σοβαρέψου έξυπνος άνθρωπος και κατάφερε και σε έσπασε ο Δημητράκης..

Κάνε κανά μακροβούτι να ξελαμπικάρεις και έλα από Σεπτέμβρη με τον κηδεμόνα σου

@Δημητράκη,άσε τον popov κατά μέρους γιατί ούτε μια τρίχα από τα φρύδια του δεν είσαι.
Επίσης ξεκαβάλα λίγο,εγώ ήρθα Αγία και ούτε καν ψάχτηκα να σε βρω.
Ο Τάσος που ήρθε είπε την αλήθεια.Με λίγα λόγια είπε ότι λέω εγώ τόσα χρόνια.Σχετικά με τον popov ή Σινοχάρα απάντησα είδη.Το ότι τον δέχεσαι και δεν τον περιγελάς όπως τη δεκαετία του '70 και του '80 αυτούς τους πέρναμε στην πλάκα :2funny:  σημαίνει ότι είσαι του επιπέδου του :2funny:Στη φώτο που έβαλες δεν φένεσαι καλά πάντος από λίγο που είδα χοντρός σα μπούλης είσαι  :2funny:Σε κώβω να δουλεύεις σε κάνα Ελληνικό εστιατόριο :2funny:βάλε μας καμιά φώτο να σε δούμε να γελάσουμε και με σένα.Εχω αρχίσει να βαριέμαι να γράφω αλλά βλέπεις τα κονομάω χοντρά  :2funny:ο ΔΡ βλάκας αποκάλυψε όλη τη συνομοσία :2funny:.Δε κατάλαβα ακόμα ποιά είναι τα σοβαρά άτομα που πηγαίνουν? :2funny:οι κλώνοι? :2funny:
  Οσο γιά τον ΔΡ ψεύτη αφου έχει τόσες γκόμενες γιατί δεν έχει ούτε μιά φώτο να μας βάλε? :2funny:Ο Ιωσήφ μου έγραψε στο Skype πόσα πήρα? :2funny:θέλει κ'αυτός ένα τηλέφωνο Samsung  :2funny:και θα βρίσει κ αυτός τον ΔΡ βλάκα  :2funny:Κρίμα που αυριο δεν θα μπορώ να γράψω γιατί θα έχω πάλι τη Σκιουρίνα εδώ :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Στη φώτο που έβαλες δεν φένεσαι καλά πάντος από λίγο που είδα χοντρός σα μπούλης είσαι  :2funny:Σε κώβω να δουλεύεις σε κάνα Ελληνικό εστιατόριο :2funny:βάλε μας καμιά φώτο να σε δούμε να γελάσουμε και με σένα.

Δε νομίζω Μήτσε,απλά στην προηγούμενη φωτό με τράβηξε η γκόμενα από πολύ κοντά,έκατσε και η μπλούζα παράξενα και φάνηκα σαν τον Χουλκ.

akoDFKv.jpg


Εδώ είμαι ο τέρμα δεξιά και εκ αριστερών είναι ένας Τσέχος πορνοσταρ,ένας Τσέχος Μod και ένα γνωστό μέλος άλλου forum.
Εγώ δεν κρύβομαι,ούτε από τους Τσέχους,ούτε από τους Έλληνες.

Α,και δεν κρύβω ούτε την ηλικία μου σαν εσένα,ούτε προσθέτω πόντους στο ύψος μου.
Είμαι ακριβώς αυτό που έχω γράψει στο forum και όποιος θέλει έρχεται και το διαπιστώνει ιδίοις όμμασι.

Υ.Γ.Δεν έχει νόημα να σε κοντράρω γιατί θα σου γράψω καφρίλες και θα με κράξουν οι υπόλοιποι.
Έτσι και αλλιώς δεν νιώθεις.



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δε νομίζω Μήτσε,απλά στην προηγούμενη φωτό με τράβηξε η γκόμενα από πολύ κοντά,έκατσε και η μπλούζα παράξενα και φάνηκα σαν τον Χουλκ.

akoDFKv.jpg


Εδώ είμαι ο τέρμα δεξιά και εκ αριστερών είναι ένας Τσέχος πορνοσταρ,ένας Τσέχος Μod και ένα γνωστό μέλος άλλου forum.
Εγώ δεν κρύβομαι,ούτε από τους Τσέχους,ούτε από τους Έλληνες.

Α,και δεν κρύβω ούτε την ηλικία μου σαν εσένα,ούτε προσθέτω πόντους στο ύψος μου.
Είμαι ακριβώς αυτό που έχω γράψει στο forum και όποιος θέλει έρχεται και το διαπιστώνει ιδίοις όμμασι.

Υ.Γ.Δεν έχει νόημα να σε κοντράρω γιατί θα σου γράψω καφρίλες και θα με κράξουν οι υπόλοιποι.
Έτσι και αλλιώς δεν νιώθεις.
το ύψος μου και την ηλικια μου δεν το έκρυψα ποτέ είχα βάλει κιόλας μιά φορά φώτο από την ταυτότητα μου που έγραφε πόσο ύψος έχω.Στις γκόμενες φυσικά και κρύβω την ηλικία μου αφού δείχνω πολύ νεότερος.
  Αν έχεις να πεις κάτι γιά κάποιον το κάνεις με αποδείξεις!Αλλιώς γίνεσαι ρεζίλι όπως έγινε σήμερα και ο ΔΡ βλάκας  :2funny:αν είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι που να πιστεύουν ότι μου έδωσε ο Αντισθένης λεφτά γιά να κράξω τον ΔΡ βλάκα και τον άλλον τον Πάνο :jerking: :2funny:!
   
Αραβοτουρκους πραγματι δεν τους γουσταρουν ,τεραστια διαφορα απο Ουκρανια πραγματι  :2funny:
Ο Τάσος που πήγε έγραψε ότι γράφω εγώ τόσα χρόνια,υπηρχαν ηλίθιοι εδω μέσα που έγραφαν ότι οι Ρωσσίδες γουστάρουν τους μαύρους  :jerking: :2funny:και ότι άλλο άσχετο έγραφαν  :2funny:το θέμα είναι ότι τώρα πιά δεν πάει κανένας πουθενά και όπως είπε και ο Ιωσήφ η αφραγκία τους έχει βαρέσει τελείως στο κεφάλι  :jerking: :2funny:για τον ΔΡ βλάκα μπορώ να έχω άποψη γιατί είδα φωτογραφίες του και είπα αμέσως τη γνώμη μου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτές τις μέρες κάπου έξω 2-3 λεπτα απο το σπίτι μου ήρθε σε ένα ξενοδοχείο η πρώην μου Ουκρανέζα για την οποία είχα κάνει την έρευνα και έπεσα πάνω στο Site και το νήμα των ουκρανέζων μουνάρων που μου άλλαξε τη μοίρα ...
Η ξεκολιάρα με την οποία έχω σχέση αγάπης και μίσους απο τις πρώτες μέρες που την είχα, με ειδοποίησε πως έρχεται με 2 φίλες της αλλά μου ξεκαθάρισε πως θέλει να συναντηθούμε φιλικά  ...Εγώ αντέδρασα και κλασικά βριστίκαμε και ας έχασα την ευκαιρία να την ξανάψήσω για γαμήσι...Το παρακαλετο θα ήταν σίγουρα ξινό...
Στο κεφάλι αυτής της πόρνης στη ψυχή υπάρχουν όλα αυτά μαζί που έλεγε ο Μπλάσκος για τη ψυχοσύνθεση και τη ψύχρα και την πανηλιθιότητα  των Ουκρανών!
Το μόνο θετικό της ήταν πως μου έκατσε πριν 8 χρόνια που είμουν υπάλληλος των 30€ την μέρα και απο τότε που εκτινάζω  τα level μου οικονομικά αρνήται όλες τις προσφορές για εισητήρια , ξενοδοχεία μέχρι και μετρητά κάποτε που της προσέφερα κατ' υπόδειξη του Κμαν κι ας είναι πάμπτωχη ....
Αυτή είναι η ξεκολιάρα η Γιούλια...
Το θέμα έχει πάρει άλλη τροπή από σήμερα!
Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τον ανώνυμο αναγνώστη ο οποίος πιθανώς βρήκε την πρώην μου , της έστειλε μυνήματα και ελπίζω να της έστειλε και Λίνκ από το φόρουμ για το που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της! Από τότε το fb της και το VK δεν έχουν καμιά δραστηριότητα!  Μου έκανε μεγάλο καλό διότι δεν έγινε κανένα ευτράπελο και ίσως δεν ήρθε :rockon:
Όσο για τον δρ "success ".. Το παιδί είναι μια στιμένη λεμονόκουπα και πρέπει να αποσυρθεί διότι δεν έχει τίποτα να πει... Το Τίντερ φεύγει από τη μόδα και καμιά μη καμένη δεν ψάχνεται με αυτό το πρόγραμμα! Και αν τον ακολουθήσετε πρέπει να σκάτε δεκαευράκια  το μήνα στο Εβραιοπρόγραμα για μια ελπίδα.. Αν είναι έτσι καλύτερα οι διαφημίσεις του σάιτ!!! :rockon:Όποιος επενδύσει σε αυτές στο τέλος θα γαμήσει ενώ με το Τίντερ plus κινδυνεύει σοβαρά το πορτοφόλι του με προοπτική να μείνει αγάμητος!
Δεν έχει περάσει στο επόμενο επίπεδο και δεν θέλει να το παραδεχτεί .. Έχει μείνει στάσιμος όπως όλη η χώρα! Όταν πήρε το άστρα ήταν καλό αμάξι! Πλέον χρησιμευει μόνο για το καρναβάλι να το βαψεις και να το γεμίσεις πυρσούς και να το περιφέρειες με καρναβαλιστες...
Βέβαια πάλι θα γαμήσει μόνο στην Ελλάδα  που θα τάξει κανένα μεταπτυχιακό σε καμιά φουκαριάρα μέχρι 5! Ποιά άλλη σοβαρή γκόμενά ασχολείται με τα ελληνικά πανεπιστήμια :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Το θέμα έχει πάρει άλλη τροπή από σήμερα!
Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τον ανώνυμο αναγνώστη ο οποίος πιθανώς βρήκε την πρώην μου , της έστειλε μυνήματα και ελπίζω να της έστειλε και Λίνκ από το φόρουμ για το που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της! Από τότε το fb της και το VK δεν έχουν καμιά δραστηριότητα!  Μου έκανε μεγάλο καλό διότι δεν έγινε κανένα ευτράπελο και ίσως δεν ήρθε  :rockon:

οταν εγω λεω οτι υπαρχει καποιος ρουφιανος στα ανατολικα νηματα

δεν μ' ακουται, εσενα μπορει να σε γλυτωσε απο ολη αυτη την ιστορια που σε καρφωσε ο ρουφιανος

αλλά τους υπολοιπους οπως τον dr. love τον εβαλε σε μπελαδες

αλλά και τον σλαβιανι παλαιοτερα που εφαγε ρουφιανιλικι

οποιος ξερει τι εγινε θα καταλαβει τι εννοω
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έχει μείνει στάσιμος όπως όλη η χώρα! Όταν πήρε το άστρα ήταν καλό αμάξι! Πλέον χρησιμευει μόνο για το καρναβάλι να το βαψεις και να το γεμίσεις πυρσούς και να το περιφέρειες με καρναβαλιστες...
Καταρχήν το Αστρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ  :2funny: καποιου φίλου του ηταν και εβγαλε 2 φώτο στο τιμόνι :2funny:αν ηταν 18-19 ετων δεν θα ελεγα τιποτα αλλα στα 38 του καποιους να ζει έτσι είναι γιά αυτοκτονία :2funny:
οταν εγω λεω οτι υπαρχει καποιος ρουφιανος στα ανατολικα νηματα

δεν μ' ακουται, εσενα μπορει να σε γλυτωσε απο ολη αυτη την ιστορια που σε καρφωσε ο ρουφιανος

αλλά τους υπολοιπους οπως τον dr. love τον εβαλε σε μπελαδες

αλλά και τον σλαβιανι παλαιοτερα που εφαγε ρουφιανιλικι

οποιος ξερει τι εγινε θα καταλαβει τι εννοω
Καλό είναι αυτό γιά να βγαίνει η αλήθεια,όποιος λέει ψέματα πρέπει να βρίσκεται και να ρεζιλεύεται  :2funny:Δεν ξερω για ποιο απ'όλα λες γιατί είναι πολλά.Π.Χ ο γάμος του φίλου του του μεγιστάνα που ήραν ένας γάμος ενός γνωστού που είδατε στις φώτο τι χλιδή είχε  :2funny:ή αυτη απο την Οδησσό?πάντος αυτες είναι παλιές ιστορίες.
  Αν φοβουντε οτι θα γινουν ρεζίλι θα το σκεφτούνε πριν γράψουν ψέματα  :2funny:.
  Παντος εχει πολυ γέλιο το σά'ι'τ :2funny:πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κανείς γιά να νομίζει ότι μου έδωσε 700 ευρώ ο Αντισθένης και πηρα τηλεφωνο γιά να κάνω τον ΔΡ βλάκα να μην γράφει  :jerking: :2funny: μα πόση βλακεία πιά? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Καλό είναι αυτό γιά να βγαίνει η αλήθεια,όποιος λέει ψέματα πρέπει να βρίσκεται και να ρεζιλεύεται  :2funny:Δεν ξερω για ποιο απ'όλα λες γιατί είναι πολλά.Π.Χ ο γάμος του φίλου του του μεγιστάνα που ήραν ένας γάμος ενός γνωστού που είδατε στις φώτο τι χλιδή είχε  :2funny: ή αυτη απο την Οδησσό?πάντος αυτες είναι παλιές ιστορίες.
 Αν φοβουντε οτι θα γινουν ρεζίλι θα το σκεφτούνε πριν γράψουν ψέματα  :2funny:.
 

γενικα Δημητρακη καποιος καρφωνει τους συναγωνιστες εδω μεσα οταν ανεβαζουν φωτογραφιες απο  κοπελες τις ψαχνουν στο VK, FB και στο tinder, τις στελνουν μηνυμα και λενε οτι σε βαλαν την φοτο σου στο ταδε ελληνικο πορνο site (bourdela) και γενικα εχουν μαθει αρκετες ουκρανεζες το site και το forum

Y.Γ. για τον σινοχαρα-σλαβιανι η ρουφιανια ειναι προσφατη αν δεν εχεις μαθει τι εγινε πες μου να σου στειλω ΠΜ λεπτομεριες. τον εκαναν μεγαλη χοντραδα του σινοχαρα.

θελει προσοχη σε οσους ανεβαζουν φοτογραφιες, το ιδιο και για σενα Δημητρακη γιατι καποιος που ζηλευει μπορει και εσενα να προσπαθησει να σε ρουφιανεψει.

κανονικα οποιος ξερει κατι πρεπει να το λεει ωστε να προστατευονται τα μελη απο τετοιες κακοτοπιες

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
γενικα Δημητρακη καποιος καρφωνει τους συναγωνιστες εδω μεσα οταν ανεβαζουν φωτογραφιες απο  κοπελες τις ψαχνουν στο VK, FB και στο tinder, τις στελνουν μηνυμα και λενε οτι σε βαλαν την φοτο σου στο ταδε ελληνικο πορνο site (bourdela) και γενικα εχουν μαθει αρκετες ουκρανεζες το site και το forum

Y.Γ. για τον σινοχαρα-σλαβιανι η ρουφιανια ειναι προσφατη αν δεν εχεις μαθει τι εγινε πες μου να σου στειλω ΠΜ λεπτομεριες. τον εκαναν μεγαλη χοντραδα του σινοχαρα.

θελει προσοχη σε οσους ανεβαζουν φοτογραφιες, το ιδιο και για σενα Δημητρακη γιατι καποιος που ζηλευει μπορει και εσενα να προσπαθησει να σε ρουφιανεψει.

κανονικα οποιος ξερει κατι πρεπει να το λεει ωστε να προστατευονται τα μελη απο τετοιες κακοτοπιες
Δεν ξέρω γιά πρόσφατο,εμένα οι περισσότερες ξέρουν ή τουλάχιστον φαντάζοντε γιά μενα :2funny: δυσκολο να κρυψω τι είμαι  :2funny:
  Σχετικά με της γκόμενες του Σινοχάρα δε νομίζω ότι θα της πείραξε γιατί είναι η τελευταία κάστα δυσκολο αυτες να της πειράξει  :2funny:
  Γελάσαμε πάντος και σήμερα  :2funny:ένα δεν μπορώ να καταλάβω:Πως γίνεται να υπάρχουν τόσο ηλίθιοι άνθρωποι στη φύση? :2funny:Σημερα ο ΔΡ βλάκας πήρε διδακτορικό στη βλακεία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Δεν ξέρω γιά πρόσφατο,εμένα οι περισσότερες ξέρουν ή φαντάζοντε δυσκολο να κρυψω τι είμαι  :2funny:
 

για το προσφατο που εγινε αν θελει ο ιδιος ο σινοχαρας να πει τι εγινε και με ποιον τροπο τον ρουφιανεψαν. του επαιξαν ασχημο παιχνιδι με χτυπημα κατω απο τη ζωνη. αυτος που τον ρουφιανεψε παντως δεν πρεπει να φοραει παντελονια.

Αν παρω την αδεια του θα πω ελευθερα τι εγινε χωρις την αδεια του ομως δεν μπορω να γραψω τιποτα εδω στο site.

για το δευτερο ξερω οτι γενικα δεν μασας Δημητρακη και η γκομενα να ξερει οτι εβαλες την φατσα της εδω αν της εξηγησαι ομορφα οι γυναικες τα ξεχνανε ολα μετα. μια εκδρομουλα ρομαντικη να την πας αμεσως θα της φυγει αυτος ο θυμός.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom