Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
φιλε ρολογα μην ακους καθε ψευτη.δεν υπαρχει περιπτωση να σου γραψει η γκομενα πρωτη.
αλλο ενας τρολ που απο την αγαμια και αγραγγια εχει παραισθησεις.
ετσι λεει και ο δασκαλος για τυπους σαν αυτον χαχαχαχ.μην του απαντας δεν αξιζει.

Χαρη τι λεει ενταξει το δοντι;  :grin:

αν πονας εχω μια πενσα ειδικη για τρακτερ  :grin:

να ρθεις απο εδω να στο βγαλω εγω  :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
φιλε ρολογα μην ακους καθε ψευτη.δεν υπαρχει περιπτωση να σου γραψει η γκομενα πρωτη.
αλλο ενας τρολ που απο την αγαμια και αγραγγια εχει παραισθησεις.
ετσι λεει και ο δασκαλος για τυπους σαν αυτον χαχαχαχ.μην του απαντας δεν αξιζει.
Δεν απαντάω μόνο στον συγκεκριμένο! Απαντάω για όλους και για τον εαυτό μου, έτσι να τα βλέπω γραμμένα για να μην τα ξανακάνω! Διότι κι εγώ έμπλεκα στο lviv και τη βίνιτσα ξόφαλτσα με κάτι τέτοιες!
Και το θέμα που προκύπτει είναι να μην σου φάει έστω το... 0,50 λεπτό στο τσάι άδικα! Αυτή απο μέσα της γελάει και σε απαξιώνει και σε έχει για άλλο ένα αγάμητο σκουπίδι στη χώρα της!  
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πραγματι θελει τεχνη να φορτωσεις απο carribean
πχ οταν σε καρφωνουν οι πουτανες στα ματια να κοιτας αλλου για να τις κανεις τον δυσκολο και να ριξουν την τιμη!  :2funny:
Στο night flight τουλαχιστον δεν εχει μεμετια ... :grin:
μα ο καθε ασχετος κοροιδευε τον αρχοντα λεγωντας μαλακιες οτι ολοι μπορουν να πληρωσουν
και να φορτωσουν.εχωντας εμπειρια σε τετεια μερη πολλες καθονται μονες ολο το βραδι να της πλισιασουν
μαλακες να τις κερασουν και να μιν φορτωσουν.η να κανεις προσφορα και αυτη ενω δεν βρηκε αλλο να μην πεφτει απο τα 300 στα 150!ακομα να σε σαμποταρουν μπαρμαν και αλλοι τουριστες.
οδυσσο μου εκαναν οι τουρκοι αυτα που λεει ο κμαν περσι στα ξυλινα σπιτακια.
εκλισαν διαδρομο και περικυκλωσαν τις 2 μικρουλες ενω ηταν αφραγγοι και δεν κερνουσαν.
τουρκοι που εμεναν οδυσσο για λιγους μηνες  και τωρα την εκαναν,εξαφανιστηκαν.
εντελος αθλιοι με χαλια επιπεδο αν και νεαροι.οι μικρουλες με εβλεπαν να δειχνω τα λεφτα και να περνω κοκτειλ αλλα αυτοι οταν πηγαινα να πλισιασω για να μου την σπασουν καθωνταν διπλα στην μια στην αλλη,γυρω και δεν κερνουσαν ουτε παραγελαν τιποτα.ειναι ανοικτος χωρος εκει και οπειος θελει παει.σε κλαμππ δεν θα τους αφηναν στην εισοδο η θα τους πεταγαν εξω
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μυρίζονται χρήμα, μη μασάτε!
κατα συμπτωσοι ολοι οι αγνωστοι που γραφουν εδω αν δεις τα ποστ τους οπως τα δικα σου μονο
για τσονττοσινεμα γραφεις και ελληνιδες διασημες.ειδατε δικαιοθηκα οτι η αγγαμια και αφραγγεια στην ελλαδα σας βαρεσε στον εγκεφαλο?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μία βδομάδα Tinder Αθήνα, like σε όλα χωρίς να βλέπω καν φώτο ως που δεν είχε άλλο -> 7 match & 3 super like(μου έκαναν)
Μία βδομάδα Tinder Κίεβο, like πολλά αλλά πιο επιλεκτικά γιατί το καζάνι δεν έχει πάτο -> 25 matches & 7 super like(μου έκαναν)

Χαχαχα δεν γινεται αυτο ρε φιλε, ρε πουστη να μην ειμαι εκεί στα αλήθεια. Η πλάκα? Οι 2 Ουκρανες μου μιλησαν πρώτες  :2funny:

Το προφιλ ουτε που το πειραξα, αγγλικά και στις δυο περιπτωσεις απλα άλλαξα το μέρος, βλέπω να ασπαζομαι τον Σοβιετισμο στο τέλος και να τα τρωω εκει τα bonus ή δωρα του Καλοκαιριου κλπ με τους διδακτορες του τοπικ  :worship:
εσυ τουλαχιστο εισαι καλυτερος απο τον αλλο πιο πανω τον αγαμητο.δεν γραφεις για τσοντες
και διασημες αλλα για στουντιο και μπουρδελα!τουλαχιστο εσυ γαμας εκει οχι οπως τους αλλους
που ειναι αυνανιστες τυπου πυρφορου χαχαχαχ.δεν πειραζει που τις τιντερ γκομενες του κιεβου
θα τις βλεπεις μονο απο την ελλαδα δεν χανεις τιποτα ομως που δεν πας κιεβ.
το χρονο και το χρημα σου κανεις με τιςτιντερ και ιτερνετ γκομενες.
ολοι κανουν παραπονα για την αγαμια στην ελλαδα και σκεφτωνται την ουκρανια.εγω ολη μου τη ζωη ουκρανια και τα τελευταια 25 χρονια πηγα 2 φορες ελλαδα.
5 μερες σαλονικη πριν 4 χρονια και πριν 2 χρονια σχεδον 18 ωρες αθηνα.το συμπερασμα ειναι πιο ευκολα θα βρισκω ελληνιδες με ανταγωνισμο μηδεν!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
πολυ σωστα  :hi:, απλα ο σωστος ο παικτης ξεκαθαριζει απο την αρχη την κατασταση ωστε να μην βρεθει στο τελος με το πουλι στο χερι. γενικα οταν μια γυναικα δεν θελει να  :knockinb: θα φανει απο το πρωτο βαρια στο δευτερο ραντεβου αυτο.

αν δεν εχουν πεσει φασωματα στα δυο πρωτα ραντεβου και καποιος δεν εχει πιασει ουτε το χερι της γκομενας  :2funny:

θα χρειαστει καμια 10 ραντεβου για να  :knockinb:  :2funny: :2funny:

Αυτό που γράφεις φίλε,είναι βασισμένο στην ελληνική πραγματικότητα.

Έχω προσωπική εμπειρία με πολύ δυνατό Σλαβάκι,που ενώ έχουμε βγει 2 ραντεβού στο Μόναχο και το φάσωμα πήγε σύννεφο,κανονίζουμε εκδρομή με μία διανυκτεύρευση στο Σάλτσμπουργκ.
Με το που φτάνουμε στο airbnb την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω να την γλείφω παντού.Η τύπισσσα τελείως παθητική,σε κάποια φάση με σταματάει και μου λέει ότι πρέπει να φύγουμε γιατί δε θα προλάβουμε ανοιχτό το τάδε μουσείο...
Γυρνάμε το βράδυ και εκεί που την έχω στριμώξει και παίζω μπάλα,ξαφνικά σηκώνεται,απομακρύνεται από το κρεβάτι και μου λέει:"Προσπάθησα πολύ,αλλά πρέπει να νιώθω αισθήματα για τον άλλον για να κάνω σεξ.Στα 2 ραντεβού στο Μόναχο πίστεψα ότι ταιριάζουμε,σήμερα είδα πως τελικά όχι..".
Tης απάντησα ότι λέει μαλακίες και τι σκατά αισθήματα να νιώσει για κάποιον που τον έχει δει 2 φορές.
Οπότε την άφησα στο διαμέρισμα,βγήκα μόνος Σάλτσμπουργκ,γύρισα κατά τις 03:00 και το επόμενο πρωί την άφησα στο σταθμό των τρένων να γυρίσει μόνη της Μόναχο,μιας και δεν είμαι ταξί.
Μάλιστα στο σταθμό δάκρυσε,αλλά στα ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ

Κοντολογίς,μια Σλάβα γκόμενα που θέλει να πάει κούτρα μια εκδρομή,να της αγοράσεις κάτι,να την εξυπηρετήσεις,κ.λ.π. δεν το έχει σε τίποτα το φάσωμα ή να αλλάζει ρούχα μπροστά σου,κ.λ.π. απλά για να σε κάνει να νομίζεις ότι θα φας,αλλά τελικά τρως μόνο πρόγευμα..






 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν απαντάω μόνο στον συγκεκριμένο! Απαντάω για όλους και για τον εαυτό μου, έτσι να τα βλέπω γραμμένα για να μην τα ξανακάνω! Διότι κι εγώ έμπλεκα στο lviv και τη βίνιτσα ξόφαλτσα με κάτι τέτοιες!
Και το θέμα που προκύπτει είναι να μην σου φάει έστω το... 0,50 λεπτό στο τσάι άδικα! Αυτή απο μέσα της γελάει και σε απαξιώνει και σε έχει για άλλο ένα αγάμητο σκουπίδι στη χώρα της!  
ποτε θες να παμε κιεβ?ασε τις επαρχιες.δεκεβριο μαλλον ξαναγυρνω κιεβ αλλα οχι στα γιδροπαρκ χαχαχαχαχ.μιλαω με δασκαλο και τον ρωταω αν χαρκοβ θα βρω ομορφες γκομενες οπως κιεβ η χαλια οπως οδυσσο θα ειναι.απαντησε αν παρεις την μασερατι και την βιλα με πισινα που και που θα βρεις μουναρα
αν και εχουν εξαφανιστει χαχαχαχαχα.λεει σου ειπα να πας δαμασκο που ειναι κοντα αλλιος καρακασ βενεζουελα μαζι μου χαχαχαχ.πολυ τρελα ο δασκαλος.μας εσπασε μεχρι τον οχτωβριο.
επιμενει να μην παω ουκρανια και να καταιβω αθηνα.δεν τον ακουω ομως αν και αθηνα εχει πολλες κυπριες μονες παρεα.με αυτες αξιζει να παιξω καλυτερα παρα της ελληνιδες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ποτε θες να παμε κιεβ?ασε τις επαρχιες.δεκεβριο μαλλον ξαναγυρνω κιεβ αλλα οχι στα γιδροπαρκ χαχαχαχαχ.μιλαω με δασκαλο και τον
Πες στον Δάσκαλο πως σκοπεύω να γίνω "Σοβαρός Επενδυτής"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αυτό που γράφεις φίλε,είναι βασισμένο στην ελληνική πραγματικότητα.

Έχω προσωπική εμπειρία με πολύ δυνατό Σλαβάκι,που ενώ έχουμε βγει 2 ραντεβού στο Μόναχο και το φάσωμα πήγε σύννεφο,κανονίζουμε εκδρομή με μία διανυκτεύρευση στο Σάλτσμπουργκ.
Με το που φτάνουμε στο airbnb την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω να την γλείφω παντού.Η τύπισσσα τελείως παθητική,σε κάποια φάση με σταματάει και μου λέει ότι πρέπει να φύγουμε γιατί δε θα προλάβουμε ανοιχτό το τάδε μουσείο...
Γυρνάμε το βράδυ και εκεί που την έχω στριμώξει και παίζω μπάλα,ξαφνικά σηκώνεται,απομακρύνεται από το κρεβάτι και μου λέει:"Προσπάθησα πολύ,αλλά πρέπει να νιώθω αισθήματα για τον άλλον για να κάνω σεξ.Στα 2 ραντεβού στο Μόναχο πίστεψα ότι ταιριάζουμε,σήμερα είδα πως τελικά όχι..".
Tης απάντησα ότι λέει μαλακίες και τι σκατά αισθήματα να νιώσει για κάποιον που τον έχει δει 2 φορές.
Οπότε την άφησα στο διαμέρισμα,βγήκα μόνος Σάλτσμπουργκ,γύρισα κατά τις 03:00 και το επόμενο πρωί την άφησα στο σταθμό των τρένων να γυρίσει μόνη της Μόναχο,μιας και δεν είμαι ταξί.
Μάλιστα στο σταθμό δάκρυσε,αλλά στα ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ

Κοντολογίς,μια Σλάβα γκόμενα που θέλει να πάει κούτρα μια εκδρομή,να της αγοράσεις κάτι,να την εξυπηρετήσεις,κ.λ.π. δεν το έχει σε τίποτα το φάσωμα ή να αλλάζει ρούχα μπροστά σου,κ.λ.π. απλά για να σε κάνει να νομίζεις ότι θα φας,αλλά τελικά τρως μόνο πρόγευμα..

το εχουν αναγαγει σε επιστημη οι Σλαβες αυτο το σπορ των ραντεβου, απλα καμιά φορα οταν γραφω ειναι δυσκολο να κατανοηθει ακριβως αυτο που θελω να πω.

αν μια γκοπελα θελει να πηδηχτει θα φανει απο το πρωτο βαρια στο δευτερο ραντεβου και τα φασωματα ειναι μια εξελιξη που οδηγει στο σεξ μετα, τωρα αν καποιος δεν εχει αυτη την εμπειρια να το καταλαβει ισως χασει δυο με τρια κερασματα σε καφε και φαγητο.

σιγουρα παντα μπορει καποια να ειναι αρκετα κωλοπετσωμενη και να ξεγελασει και καποιον εμπειρο παικτη, αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα πηδηξει καποιος αν εχει στα σκαρια του 3-4 ραντεβου με κοπελες στο κιεβο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σωστα βαλκανιε πουτσαρα,μου ετυχαν εκατονταδες περιστατικα τετεια.
ουκρανια η σου καθωνται με την πρωτη η ποτε!δεν συμφωνω με βενεδικτο για 10 ραντεβου και μαλακιες.
εκατονταδες στο κιεβ που ηξερα μικρουλες και γαμιωνταν με καθε γυφτο γκομενες του 7-9 αλλα μικρουλες
που δεν ηξεραν την αξια τους εκαναν τα ιδια.ερχωνταν σπιτι μου,παραγελναν πιτσες,ποτα.διασκεζαζαν
και εφερναν και φιλες να κοιμηθουν στα δωματια του σπιτιου μου!αλλα αυτες δεν γαμιωνταν μαζι μου ουτε οταν ειμασταν μονες.πολλες φορες υποσχονταν και εταζαν και μετα παλι με επιαναν κοτσο οσπου
της διαολοεστειλα και υσυχασα.μαλιστα μια την χαστουκισα στο χρισατικ και με απειλουσε να φερει αστυνομια.ολες που βρηκα τζαμπα ουτε μια ωρα μετα την γνωριμια της πηρα στο σπιτι.
αν θυμαστε την ιστορια με την αλλη πριν 6 χρονια οδυσσο που δεν καθωταν γιατι μολις χωρισε και μαλακιες.ελεγα με δουλευει αλλα ελληνας καπετανιος μου ελεγε τι καλο κοριτσακι,μην την δουλεψεις 19 ετων και σε γουσταρει.ελεγα η με πρωτη η ποτε !τριτη φορα που ηρθα σε εναμιση μηνα και αυτη θελει χρονο.μετα ομως που την εστειλα με ταξι σπιτι γιατι εφευγα πιγα πισω στο κλαμπ με τα ποδια.
την βρηκα στο ταξι να περιμενει τον μπαρμαν να σχολασει!εναν κακασχημο γυφτο,αφραγγο που γνωρισε το προηγουμενο βραδι οταν πηγαμε σε αυτο το μπαρακι.ο τυπος ηταν γκει και φιλιωταν με αντρα στο διαλειμα του!αυτη με δουλευε και πηγε να γαμηθει με τον κακασχημο πουστη που φιλιωταν με αντρα χαχαχαχ.λεει ο μαλακασ παω και με αντρες και γυναικες χαχαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολλες ηρθανε σπιτι μου οπως και του βαλκανιου και αλλαξαν ξαφνικα διαθεση.
μου εσπαζαν τα αρχιδια και κλαματα και ιστοριες για να μην γαμηθουν.
η αλλη πριν 3 χρονια ολο το βραδι σπιτι την εγλυφα,εγδινα μικρουλα 19 και δεν καθωταν.
αλλα ηθελε τον κοδικο στην πορτα μου που δεν τις εδωσα και με πηρε σε μερος απομερο να με ληστεψουν 2 φιλοι της.επιδει καταλαβα απο νωρις το σκηνικο της εδωσα μαθημα.λεω παμε πιο κατω που δεν εχει καμερες
και οταν πλισιασουν οι τυποι γνωστοι σου που μας ακολουθανε θα τους ριξω με πιστολι.
αυτη εξαφανιστηκε και ετρεξε κοντα τους.αλλες περσι παλι ηρθανε σπιτι και δεν γαμιωνταν.
μετα με περνουν 5 το πρωι ενω εφυγαν 12 το βραδθ να ρωτησουν τι ωρα πετω χαχαχαχ.
καταλαβα επιδει τις ειδα με ενα τυπο που με παρακολουθουσε και του την επεσε ο τασος με αλεκο
οτι θελουν να με κλεψουν και δεν ηταν τυχαια που μου κολησαν το βραδι.
οπεια γενικα ερχετε σπιτι και δεν γαμιεται η αλλαζει διαθεση δεν προκειτε ποτε να γαμηθει.
δεν πα να εισαι βαλκανιος πουτσαρας η ουκας τσεπης η φιλοσοφος θα πανε με τους γυφτους
αλλα με σενα θα βρουν δικαιολογιες και μαλακιες.φιλες των φιλων γαμησα μονο απο οσες γαμησα και αυτες.οι αλλες που τρωνε πινουν και οι φιλες τους τα ιδια.σε περνανε μαλακα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
το εχουν αναγαγει σε επιστημη οι Σλαβες αυτο το σπορ των ραντεβου, απλα καμιά φορα οταν γραφω ειναι δυσκολο να κατανοηθει ακριβως αυτο που θελω να πω.

αν μια γκοπελα θελει να πηδηχτει θα φανει απο το πρωτο βαρια στο δευτερο ραντεβου και τα φασωματα ειναι μια εξελιξη που οδηγει στο σεξ μετα, τωρα αν καποιος δεν εχει αυτη την εμπειρια να το καταλαβει ισως χασει δυο με τρια κερασματα σε καφε και φαγητο.

σιγουρα παντα μπορει καποια να ειναι αρκετα κωλοπετσωμενη και να ξεγελασει και καποιον εμπειρο παικτη, αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα πηδηξει καποιος αν εχει στα σκαρια του 3-4 ραντεβου με κοπελες στο κιεβο.
σημερα που ειπε ο φιλος μου να σας γραψω ιστορια πριν 12 χρονια κυπρο οταν δουλευε γκαρσονι σε ρεστοραν χαχαχαχ.μας διαβαζει και γελα με αυτους που ψαχνουν τζαμπα.ειναι ο τυπος που εχω πει και
αλλες ιστοριες με ρωσιδες κυπρο και ρωσια.
λεει ερχωνταν στην λαρνακα οι ρωσιδες με 300 ευρο 6 μερες διαμονη και εισιτιριο.
ολες αφραγγες και επιδει εχουν επιστημη την απατη κοροιδευαν τους αγαπουληδες κυπριους να τρωνε τζαμπα η εκαναν αρπακτες στα χοτελ.ερχετε μια μου λεει ρεστοραν χαμογελα μου αρεσεις και τετεια.
λεει φευγω αυριο αλλα μου αρεσες και θελω να μεινω μαζι σου.την εβαλα λεει στην τουαλετα φιλια και φεσωματα.της κερασα μουσακα και κρασι μια μπουκαλα και συμφωνησαμε να την παρω οταν σχολασω απο την δουλεια απο το ξενοδοχειο σπιτι μου.αυτη δεν απαντουσε τελικα ουτε τηλεφωνα ουτε πηγε στο ραντεβου.
αφου ηξερε που εμενε αυτη λεει στην ρεσεπσιον θελω την κοπελα αυτη να πληρωσει τον λογαριασμο στο ρεστοραν μου γιατι με γελασε!χαχαχαχ φερτρ την η περνω αστυνομια.φωναζε ο φιλος ετσι την κατεβασαν κατω.της λεει πληρωσε τον μουσακα και το κρασι δεν ειχε μια η κοπελα χαχαχαχ.του λεει εχω 5-6 δολαρια και της τα πηρεχαχαχα/ο τυπος εγραψα ιστοριες τι του εκαναν και πετρουπολη,πριοζερσκ,ρουμανια,ουγαρια,πολωνια και κυπρο και αυτα πριν 10-18 χρονια!τωρα λεει να πιστευω γαμιουνται τζαμπα αυτες?παλια μου ελεγε για τον ρολογα ο φιλος οτι εχει μυαλο εξαχρονου αν θα κανει καμακια νομιζει κιεβ.τωρα λεει ο ρολογας συνηλθε και καταλαβε οτι παντου μετρα το χρημα χαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αλλη ιστορια με τον τυπο που μου ειπε σημερα για να γελασετε και να καταλαβετε πως σκεφτωνται.
φιλος του πηγε στο ρεστοραν που δουλευε με μια τουριστρια οπως αυτες που περιγραψα πιο πανω.
παραγελει αυτη σουβλακι,ψαρι,σαλατα,πιτσα και μακαροναδα χαχαχα.
τον ρωτα ο φιλος το γκαρσονι ρε περιμενετε και αλλους?ποσα φαγητα?ξερεις ποσα θα πληρωσεις?
του εκανε λογαριασμο,ρωτα την γομενα θα φας ολα αυτα?οχι λεει για να παρω οτι μεινει μετα μαζι μου
χαχαχαχαχ αντε δρομο της λεει χαχαχαχαχ.
οι ιδιες τωρ απου περνιουνται εξυπνες ειναι στο ιτερνετ και δουλευουν απο εκει.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με καλεσε σοφια γνωστος που ειναι φοιτητης.κλασικος τθπος δεν πληρωνω για σεξ.
η δεν γαμας του λεω,η εχεις συφυτοιτριες τζαμπα η εισαι τσιγγουνης.
απαντησε ειμαι τσιγγουνης και εγω δεσμο με κυπρια που σπουδαζει σοφια χαχαχαχαχαχααχ
ολοι οι φοιτητες ειναι 99% καμενοι και εχετε δικαιο για αυτα που γραφατε για φοιτητες τσεχια και αλλου.
απο ρωσια και ουκρανια τα κερω πρωτο χερι.μοσχα την εβγαλαν οικοτροφειο και μια κυπρια την ειχαν αλλοι 5 χαχαχαχα.ο ενας εφυγε εμεινε σε αλλον και μετα σε αλλους 3.μια αλλη με 4-5 αλλαξε γκομενο.
αν ειναι ν μενω μοσχα οικοτροφιο και να γαμω κυπριες ας πηγαιναν αθηνα σπουδες.
ουκρανια ιδια φαση,φοιτητες μακρια εξω απο κεντρο που δεν εβρισκαν λογο να πανε κεντρο.ο ενας
που τον θαυμαζαν ολοι γιατι ηταν 8-9 χρονια σε ενα αχουρι εξω απο κεντρο με γκομενα κυπρια.
αυτοι ελεγαν αρνητικα σε φιλο για κιεβ και τους εκραζα που ειναι κακομοιρηδες και ζουσαν χαλια
ουκρανια αποκωμενοι απο τον κοσμο
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.915
Like
1.438
Πόντοι
216
Φίλε πρέπει να ξέρεις πως στις Μεγάλες Ουκρανικές πόλεις υπάρχει μια ομάδα γυναικών, που ο Κομπλέ τις έχει ονομάσει με το καλύτερο τρόπο! Είναι οι ΤΙΝΤΕΡΟΥΔΕΣ!!!
Αυτές έχουν κάνει επάγγελμα τα τιντεροραντεβού! Πρωταρχικός τους σκοπός είναι να αποφύγουν να μαγειρέψουν σπίτι ή να γλυτώσουν τα έξοδα του σούπερμαρκετ και να φάνε σερβιρισμένο φαγητό!
Στο ραντεβού η ντέβουσκα θα σου το παίζει όσο πιο πολύ σοφιστικέ μπορεί και θα σου δώσει την εντύπωση της αγίας οσίας παρθένας Ουκρανίδας που φυλάει την αγνότητα της για τον ένα και μοναδικό!
Αν τσίμπίσεις την έκατσες... Είναι η θηλιά για πραγματική κατασπατάληση χρημάτων με αντάλαγμα ένα καληνύχτα!
Οι τιντερούδες έχουν τον απαράβατο κανονα πως δεν είναι πουτάνες και δεν βγαίνουν για ...ερωτικό ραντεβού! Ιδρώτες, λεκέδες, γδυσίματα, λουσίματα , μαγαρίσματα είναι προς αποφυγείν σε τέτοιου είδους ραντεβού! Αν "κλέψεις το πορτοφόλι" της είναι πολύ τυχερό και σχεδόν αδύνατο!

Μια καλή Τιντερού μπορεί κάθε μέρα να τη βγάζει τσάμπα απο φαγητά και ποτά! Μια ακόμα καλύτερη ίσως και απο ρούχα, αρώματα κοσμήματα και η τοπ τιντερού απο φίρμες ταξίδια κτλ!

Αυτά για να μην πάτε ξεβράκωτοι! ΟΧΙ για να σταματήσετε την αναζήτηση !!!

Τι αλλο θα διαβασω πια!
Τυφλα να χουν οι ελλεεινιδες!
Τι να το κανω να ειναι κουκλαρες, να κανει καποιος πολλα match, και να ειναι τετοιες ρε παιδια; Ειλικρινα.
Καληνυχτακιας, αλα Ουκραινα, εν ετει 2018?

Απο αυτο και μονο καταλαβεινει κανεις, ποσο ΜΠΡΟΣΤΑ ηταν ο Δασκαλος Ιωσηφ,
τοσα χρονια πριν, και πριν το τιντερ και τις λοιπες μαλακιες,
που ελεγε οτι οι ουκρανιδες εχουν κανει το internet επιστημη....

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Τό ποστ μου δεν έχει καμιά σχέση με τα δικά σου! :hi: :hi: :hi:
Κάνω κάποιους δικούς μου συνειρμούς σε συνδυασμό αυτών που λέει ο "αρχηγός" ακόμα και τώρα που είναι Πολωνία, ο πορνομετανάστης όπως και με κάποιες δυσκολίες που αντιμετωπίζω κι εγώ όταν θέλω να ανέβω σε επίπεδο άνω του 8...
 

Εντάξει παρεξήγησα και ζητώ συγνώμη !!  :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ο κμαν αγαπητε φιλοσοφε μας δινει γελιο μαζι με αληθινες ιστοριες και πλιροφοριες.
μας ψυχαγωγει και παραληλα μας διδασκει αιφνιδιαστικους ελληγμους και στρατηγικες αποπλανησεως των
κορασιδων της ουκρανιας με παραστατικες βαλκανικες μαχες.δινει τον δικο του βαλκανικο αγωνα
που ειναι ανισος μπροστα στις αγελες απο μεμετια,τους χορευτες εμφανισημους σκανδιναυους και τους
αλλους ξενους που κυνηγανε λυσαλεα της πουτανες στο καριμπιαν.
ο κμαν δρα σαν μοναχικος λυκος απεναντι σε εχθρους απο αλλες φιλες και εφευρει κολπα και αυτοσχεδιασμους για να ελισετε και να κερδιζει αυτος το θυραμα.μεχρι οι σκανδιναβοι και τα μεμετια
παρουν τις τους γινεται ο αρχοντας ειναι φορτωμενος γιατι θελει τεχνη ακομα και σε αυτα τα μερη για να φορτωσεις πουτανα.δεν ειναι απλα οπως σε ενα μπαρ που αγοραζεις οτι δεις απο το μαγαζι.
σε παρομοια μερη μοσχα,κιεβ και σλοβακια ειδα αυτα που λεει ο κμαν.
αγαπαμε κμαν γιατι εκτος απο το γελιο που χαριζει ειναι και χρυσο παιδι εκτος απο χρυσος χορηγος.
δεν ειναι τυχαιο οτι τον παρακολουθουσε η kgb λευκωρωσια,ηθελαν να μαθουν απο τις τεχνικες του πως
κτυπα σαν κομπρα και ελισεται σαν χελι μεσα στα πουτανομαχαζα με τους δεκαδες καβλωμενους τουριστες

Γέλιο μπορεί να δίνει !!

Σε κάποιους που ξέρουν !!

Κάποιοι άλλοι που δεν ξέρουν όμως τον παίρνουν στα σοβαρά. Και εκεί είναι το πρόβλημα.

Στις "αληθινές" ιστορίες περιλαμβάνονται και τα μουνόχερα σε άγνωστες γκόμενες στα τράμ φαντάζομαι. :grin:

Οταν θα δοκιμάσεις να μιμηθείς τον "δάσκαλο" σε αυτή τη τελευταία αληθινή ιστορία φρόντισε σε παρακαλώ να με έχεις φωνάξει πριν για να απολαύσω τη σκηνή από μια γωνία !!!
:grin: :grin:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Πραγματι θελει τεχνη να φορτωσεις απο carribean
πχ οταν σε καρφωνουν οι πουτανες στα ματια να κοιτας αλλου για να τις κανεις τον δυσκολο και να ριξουν την τιμη!  :2funny:
Στο night flight τουλαχιστον δεν εχει μεμετια ... :grin:

Εχει πουτάνες το caribean ??? :grin: :grin:

Εκπλήσομαι !!! :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Σορυ φιλε mind αλλα ξεχασες το βασικοτερο ...
10ευρω για αγγιγμα στην πλατη , 20ευρω για χουφτωμα στο μπουτι και 50ευρω για το στηθος!
τζαμπα πραμα λεμε χαχα

Πράγματι φίλε Τάσο !!  :hi:

Μεγάλωσα και ξεχνάω !! :grin:

Ξέχασα τον βασικό κατάλογο με τα "miscelaneous" !! :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom