Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ποιος εβαλε μια Μπλε Ντουλαπα στην φωτογραφια, πανω στο καστρο???

Μαλιστα, τωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας!
Πορνοκομαντο ο ενας, Βαλκανικο κομαντος ο αλλος,
Ντουλαπα* ο ενας, Νευρικος** ο αλλος!
Τελικα ο ποιο νορμαλ Κμανιστης, ειναι ο Ροδιτης, απλα εχει το φετιχ να φοραει τρεντυ πιτσιλισμενες μπλουζες!

Στρατηγε Κμαν ιδου ο στρατος σου, παρτους, μαστους και πορευτειτε αναλογος στα λιβαδια!
Εμεις, οι αλλοι,  θα παμε με Πορνομεταναστη, ψωμι, ελια και Μπλασκο Βασιληα

υγ.1,
Ρε μανια με τις κρεμες! Ασε μηπως εχει καμια καλη για την κουραση κατω απο τα ματια! Μην τρεχουμε τωρα απο σε πλαστικους!
Οποιος πορνομυστης εχει καποιο καλο προιον ας με ενημερωσει.
Ακομη ψαχνω για γκριζαρισμα τριχων και πυκνωση τριχωτου.
Προβλεπω να ζηταω απο τον Πορνομεταναστη να ανοιχτει αναλογο ΚΟΣΜΕΤΙΚΟ θρεντ!
υγ.2,
Χαρρι μην μου πεις οτι δεν αλλαξες το εισητηριο? Ολοι στο λενε.
Εαν πας στο Κιεβο τελικα, ΜΗΝ το γραψεις εδω μεσα, ολοι θα ξερουμε τι θα γινει!!!
Χαρρι μακαρι να πας στην...Παργα για τις ρωσσοφωνες. Μπορει να εχει περασει κοσμος, αλλα ειναι μια ευκαιρια να αποκατασταθεις και εσυ και αυτη!
Ασε που και φιλοι να μεινετε, θα σου γνωρισει ενα σωρο κοσμο, και υπερ μουναρες!

*savoir vivre για το γομαρι/κτηνος/μπασκετμπολιστας
**savoir vivre για το ψυχακιας/σαικο
Αντε και καλη καρδια! Και μην με παρεξηγειτε!
εισαι τελειος χαχαχαχα.δεν ξερω αν εισαι ο ιδιος παλλια που εγραφε ποιηματα με στιχακια για τον διμητρακη και αλλους και κλαιγαμε απο τα γελια.δεν θυμαμε πως εγραφε ο τυπος.
παντως ουκρανια σταματησα νεθρα και μαγκιες οταν με δειρανε οι πορτιερηδες γιδροπαρκ και οταν διαπιστωσα ολοι ειναι επικυνδινοι και κρατανε μαχαιρια εκει.πολυ πουστηδες καθε μερα διαβαζω καυγας και μαχαιρωμα!κρεμες ωσες θες να σου δωσω εγω χαχαχαχα,του ματιου δεν βαζω γιατι βιαζομε και βαριεμαι χαχχαχαχαχ.ειναι οραιο να βαζεις παντως,αν μαθεις θα εθιστεις,
αναγκαστικα επιδιει πηγαινα στα μαχαζια να κανω καμακι αγοραζα διαφορα προιοντα για να πιανω κουβεντα τις πωλητριες.περσι με μια αγορασα κρεμες και κανονισαμε να βρεθουμε διπλα στο μολλ για καφε.ηταν μελαχρινη κοπελα δεν θα ηταν ουκρανη καθαρη.ενω 2 μερεσ χαμογελα και μιλουσαμε πολυ και αγορασα απο αυτη 4 μεικ απ απο 30 ευρο το ενα οταν πηγα στο ραντεβου ηρθε με αλλαγμενη διαθεση και μου λεει δεν με αφηνουν να παω διαλειμα.ξαφνικα σταματησε γελακια,επικοινωνια και αλλαξε διαθεση.
καταλαβα οτι κατι τις ειπανε οι αλλες κοπελες που ζηλεψανε γιατι η αλλη να εχει πελατη και γκομενο τον ουκκα τσεπης και οχι εγω?χαχαχαχαχ.ετσι καταλαβα γιατι ειδα 2 35-40 που ειδαν οτι κατι παιζετε και την εβαλαν στην ακρη και κατι της ελεγαν.μαλον μαλακιες της ειπαν για ξενουσ σεξοτουριστες.
τις αλλες 2 ποτε δεν ειδα πιο πριν σε αυτο το μαχαζι ουτε τωρα βλεπω!η κοπελα ακομα δουλεθει και απο τοτε οταν με βλεπει δεν ξερω γιατι δεν μιλαμε και κρυβετε.οταν καταλαβα κρυβετε οταν με βλεπει περνουσα αδιαφορος διπλα της.περασμενο μηνα μου χαμογελασε και χαιρετησε αλλα πηρα απο αλλη κοπελα που μου αρεσει και φενετε ελευθερη 26-28,κανω παρεα με μια φιλη της αρμενου αλλα ντρεπομουν να την ρωτησω για αυτην λαθος μου.θα πρωσπαθησω τον σεπτεβριο.
ολες με ξερουν οδυσσο ασχετα οτι δεν μιλαμε ξερουν ονομα και απο που ειμαι.ειναι μικρο χωριο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φίλε Τάσο έπρεπε στο τρίλεπτο να προτείνεις άμεσα σπονσοράρισμα !!ω:grin: :grin:

Για παίκτες της δικής σου κλάσης δεν επιτρέπονται τέτοια λάθη !!! :grin: :grin:

Αν στο δίλεπτο δεν βγάλεις μια "αρμαθιά" ευρώ να αρχίσεις να τα μετράς χάθηκε το παιχνίδι !!! :grin: :grin:
για αυτο και εγω εχω παντα γεματο το πορτοφολι και λυποθυμανε χαχαχαχ.
αλλα οταν με κλεψανε και με κτυπησανε αγρια ο τασος με ειδε στην καμερα εβαζα μονο 100 γριβν στο πορτοφολι και τα υπολειπα τα ειχα κρυμενα σε τσαντακι που βαζεις απο μεσα.
μου χαλασανε το ταξιδι απο πρωτη μερα ουτε γαμησα ουτε διαθεση ειχα να κυκλοφορω.
την εβγαλα με παρεα με πενηνταρηδες και εξηνταριδες ελληνες.φοβομουν να κυκλοφορησω γιατι συναντησα τυχαια και αλλους που πρωσπαθησαν πιο πριν να μου την πεσουν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
για αυτο και εγω εχω παντα γεματο το πορτοφολι και λυποθυμανε χαχαχαχ.
αλλα οταν με κλεψανε και με κτυπησανε αγρια ο τασος με ειδε στην καμερα εβαζα μονο 100 γριβν στο πορτοφολι και τα υπολειπα τα ειχα κρυμενα σε τσαντακι που βαζεις απο μεσα.
μου χαλασανε το ταξιδι απο πρωτη μερα ουτε γαμησα ουτε διαθεση ειχα να κυκλοφορω.
την εβγαλα με παρεα με πενηνταρηδες και εξηνταριδες ελληνες.φοβομουν να κυκλοφορησω γιατι συναντησα τυχαια και αλλους που πρωσπαθησαν πιο πριν να μου την πεσουν.

Ρε φίλε, εντάξει, αλλά αντί να λυποθυμάνε αυτές από συγκίνηση στη θέα των ευρώ, καταλήγεις να "λιποθυμάς" εσύ από το ξύλο !! :grin: :grin:

Να το προσέξεις αυτό !! :grin:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβαζω τον βαλκανιο πουτσαρα για πραγα.παντως απο φαι σκατα φενετε η πραγα.
2 φορες τρανζιτ ημουν που πηγαινα κιεβ παλαιοτερα το 2010-12.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
διαβαζω τον βαλκανιο πουτσαρα για πραγα.παντως απο φαι σκατα φενετε η πραγα.
2 φορες τρανζιτ ημουν που πηγαινα κιεβ παλαιοτερα το 2010-12.
Πράγα θυμάμαι κάτι Κύπριους που είχαν ένα Ελληνικό εστιατόριο στο τρίτο όροφο ενός εμπορικού! Το πιο λογικό είναι να μην υπάρχει πλέον διότι οι τύποι ήταν πολύ παπάτζες όσο θυμάμαι! Μίλαγαν και έλεγαν τα δικά τους χωρίς να ακούνε! Το έχετε αυτό κάτω στο νησί σας...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Πιο σκατα φαι απο Μολδαβια αποκλειεται ...

οσο για τους Κυπριους αδερφους μας ,ειναι τα μεγαλυτερα θυματα που εχω γνωρισει(για το μεσο ορο παντα)
δικος μου που μενει χρονια στο νησι (τον γνωρισε και ο Χαρης οταν ειχα παει) μου περιγραφει τραγελαφικες καταστασεις σχεδον καθημερινα! Αγριεμενοι εντελως οι κουμπαροι οταν προκειται για το μουνι ... ανεξελεγκτοι  :grin:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πράγα θυμάμαι κάτι Κύπριους που είχαν ένα Ελληνικό εστιατόριο στο τρίτο όροφο ενός εμπορικού! Το πιο λογικό είναι να μην υπάρχει πλέον διότι οι τύποι ήταν πολύ παπάτζες όσο θυμάμαι! Μίλαγαν και έλεγαν τα δικά τους χωρίς να ακούνε! Το έχετε αυτό κάτω στο νησί σας...
θυμασε τους αλλους ρουμανια που σου ειπανε καυαριζουν λεφτα στο λιπσκανι?χαχαχα
αυτους δεν θα τους μιλουσα καν αν τους εβλεπα ρουμανια.γαμησε τους.
οπως ο θειος μου κιεβ καθωταν στο καφε και τον ακουσαν 3 κυπριοι.οταν πλισιασαν να του μιλησουν τους
μιλησε ρωσικα και κουφαθηκαν χαχαχαχ.το εκανα και σε αλλο κυπριο με την μπαροβια γθναικα του και παιδι.
περνουσα απο διπλα τους και λεω στο κινητο ελα μαλακα και πεταχτηκαν πανω χαχαχαχ
ακουσα μιλουσαν κυπριακα αλλα αρχισα ρωσικα και πρωχωρησα,γαμησε τους αυτους
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πιο σκατα φαι απο Μολδαβια αποκλειεται ...

οσο για τους Κυπριους αδερφους μας ,ειναι τα μεγαλυτερα θυματα που εχω γνωρισει(για το μεσο ορο παντα)
δικος μου που μενει χρονια στο νησι (τον γνωρισε και ο Χαρης οταν ειχα παει) μου περιγραφει τραγελαφικες καταστασεις σχεδον καθημερινα! Αγριεμενοι εντελως οι κουμπαροι οταν προκειται για το μουνι ... ανεξελεγκτοι  :grin:
αν δεις τι μολδαβες και ουκρανες παντρευτηκαν θα γελας μαζι τους αλλα και αυτοι χειροτεροι
αξεστοι χωριατες ειναι.μου λεει φιλος εχεις δικαιο που τις κραζεις,αυτοι οι μαλακες τσακωνονταν και ποιος θα τισ παντρευτει απο τα μπαρ χαχαχαχαχ.οταν βλεπω τετιες αρχιζω ποιος σας εφερε κυπρο να του πω συλληπιτιρια χαχαχαχ.ο αλλος τον πηρε μια μπαροβια σε ενα χωριο ουκρανια να κανει τον μηχανικο!
πηρε στην πρεσβεια και λεει αυτη της αγορασα σπιτι,εφυγα απο κυπρο και εδω με κτυπα και γαμιεται και με αλλους!του λεει ο πρεσβυς τι να κανω?σηκου και φυγε!απαντησε μα την αγαπω χαχαχαχαχα
λεω αν θελει του στελω μπραβους να της ριξουν ξυλιδι.υπαρχουν και χειροτεροι ακομα.
ο αλλος χαζουλης εφερε μπαζολα απο μολδαβια.μετα αυτη του λεει θα παω πισω μολδαβια γιατι βρηκα δουλεια δασκαλα που ειμαι σπουδασμενη.μην χασω την θεση παω εκει να δουλευω και μου στελνεις λεφτα εσυ εκει!οκ λεει ο τυπος και εστελε 500 τον μηνα,καθαριζε σε πληντυριο αυτοκινητων και σουβλιτζης το βραδυ.του λεω ρε μαλακα σε δουλευει αντε 100 τον μηνα περνει μολδαβια και σηκωστηκε να φυγει?
πολλοι χαζοι ρε τασο μου.αλλος διλος ειναι αδυνατος πνευματικα με ινδες και σριλανκες!
απο τα 20 του τον παντρεψαν με μια χοντρι καθαριστρια σρι λανκα που ηθελε βιζα.
εκανε και παιδεια μαζι της!!!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Οι πουτάνες πάντοτε ήσαν μειοψηφία. Εκείνο που ήταν γεμάτο ήταν διάφορα πουτανάκια αυτά τα semi pro που γράφετε από τα παραλληρήματα του Θύμιου. Και αυτές πουτάνες είναι!


:kneel: :kneel: :kneel:

Σωστά τα λέει ο Δάσκαλος
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
θυμασε τους αλλους ρουμανια που σου ειπανε καυαριζουν λεφτα στο λιπσκανι?χαχαχα
Αυτοί περπατούσαν στο δρόμο και έκαναν ...Εγγλεζιές.. ΄όπως να κλωτσάει το χιόνι ο ένας και να βαράει το πόδι του επειδή νόμιζε πως ήταν παχύ! Μετά τους έπιασε μια κράχτησα και τους έπεισε να την ακολουθήσουν σε ένα στενό σε ένα σπριπομασατζίδικο! Με το που φτάσαμε στην είσοδο αυτοί μπούκαραν μέσα και έλεγαν σε εμάς "ελάτε να γαμήσουμε"! Εμείς κοντοσταθήκαμε και πήραμε αντίθετο δρόμο!
Η αλήθεια είναι οτι ο ένας ήταν ωραίος και καλός στη προσέγγιση και μια αβανταδόρισα σε ένα απο τα μπαράκια της απάτης όπως αργότερα καταλάβαμε είχε συγχύσει το αν δουλεύει ή ερωτοτροπεί! Αλλά η παρέα τον έκαψε...  
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυτοί περπατούσαν στο δρόμο και έκαναν ...Εγγλεζιές.. ΄όπως να κλωτσάει το χιόνι ο ένας και να βαράει το πόδι του επειδή νόμιζε πως ήταν παχύ! Μετά τους έπιασε μια κράχτησα και τους έπεισε να την ακολουθήσουν σε ένα στενό σε ένα σπριπομασατζίδικο! Με το που φτάσαμε στην είσοδο αυτοί μπούκαραν μέσα και έλεγαν σε εμάς "ελάτε να γαμήσουμε"! Εμείς κοντοσταθήκαμε και πήραμε αντίθετο δρόμο!
Η αλήθεια είναι οτι ο ένας ήταν ωραίος και καλός στη προσέγγιση και μια αβανταδόρισα σε ένα απο τα μπαράκια της απάτης όπως αργότερα καταλάβαμε είχε συγχύσει το αν δουλεύει ή ερωτοτροπεί! Αλλά η παρέα τον έκαψε... 
ασχετοι,αγαμητοι,αμυαλοι,χωριατες,απειροι.πως να μην πλουτισουν οι ρουμανοι με τετεια θυματα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ασχετοι,αγαμητοι,αμυαλοι,χωριατες,απειροι.πως να μην πλουτισουν οι ρουμανοι με τετεια θυματα
Σε κάποια φάση μου λέει ο πιο ψωνισμένος απο αυτούς "Εμείς δεν είμαστε διακοπές εδώ"
Και τι κάνετε τον ρωτάω? Και λέει "Ξέπλυμα χρήματος"  :2funny: :2funny: :2funny:
Τουλάχιστον εσύ κουμπάρο μου στο αναγνωρίζω πως τόσο χαμηλά δεν έχεις φτάσει  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σε κάποια φάση μου λέει ο πιο ψωνισμένος απο αυτούς "Εμείς δεν είμαστε διακοπές εδώ"
Και τι κάνετε τον ρωτάω? Και λέει "Ξέπλυμα χρήματος"  :2funny: :2funny: :2funny:
Τουλάχιστον εσύ κουμπάρο μου στο αναγνωρίζω πως τόσο χαμηλά δεν έχεις φτάσει  :hi:

στον Τζίτζι Μπεκάλι πήγαν να ξεπλένουν το ρευστό;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Καταρχην ποτε δεν μιλησα για 200 Ρωσσιδες η 200 Σλαβες αλλα γενικως για 200 γυναικες
Εχω γαμησει μαυρες,ασπρες,κιτρινες απο πολλες και διαφορες χωρες

Μεσω couchsurfing ειδικα απο το 2010-2015 που πολυς κοσμος δεν το ηξερε μπορουσες να φιλοξενεις συνεχεια η ακομα και να βγαζεις ραντεβου 3-4 γυναικες την βδομαδα.
Ξερω παιδια απο couchsurfing  που εχουν γαμησει 500+ αυτοι βεβαια παιζανε απο το 2005-2006 (το 2003 δημιουργηθηκε) ενω εγω αρχισα το 2010

Να στο πω απλα,μπες αν θες και δες καποια ατομα βαση κριτικων που εχουν
Θα δεις μερικους που εχουν 500+κριτικες (μιλαω για Ελληνες πχ Λονδρεζοι μπορει να δεις και χιλιαδες κριτικες απο φιλοξενιες)

Ενας με 500+ κριτικες δηλαδη που εχει φιλοξενησει 500+ ειτε μονες τους ειτε με φιλες τους εσυ ποσες πιθανοτητες του δινεις να εχει γαμησει 100..Που ειναι ελαχιστος και γελοιος αριθμος μια στις 5 οταν την εχεις την αλλη σπιτι σου και πολλες φορες στο κρεβατι σου

Βαλε και με ποσες αλλες εχει βγει για ποτο η καφε και πηδηξε και βαλε και ποσες αλλες δεν του αφησανε κριτικη



Εγω πχ απο οσες εχω φιλοξενησει εχω γαμησει μια στις δυο..Και εχω φιλοξενησει εκατονταδες διαφορετικες γυναικες

Να σου βαλω και με ποσες εχω βγει και γαμησα (μια στις 5 που βγηκα χωρις φιλοξενια την γαμουσα) θες να σου βαλω και ποσες ποτε δεν μου αφησανε κριτικη αλλα με εχουν φιλο fb η whatsapp

Αν μου ειχαν αφησει ολες κριτικη τωρα θα ειχα πανω απο 250 κριτικες αλλα εγω δν θελω γιατι αν φτασω τετοιο αριθμο θα φαινομαι παντου και θα κανει μπαμ οτι ψαχνω μονο να φιλοξενω αποκλειστικα γυναικες οποτε σε πολλες ειπα να μιλαμε fb η whatsapp


Και προσεχε εγω σου μιλαω μονο για ενα μεσο (που βεβαια εχω φαει το 80%+ απο γυναικες εκει)..Δεν σου βαζω ποσες αλλες γυναικες εχω γαμησει απ αλλα καθαροαιμα dating,απο καμακια και κοινες παρεες(λιγες βεβαια απο εδω γιατι δεν ασχολουμε με Ελληνιδες).


Επισης εγω αυτο τονισα οτι καποιος που ταξιδευει πρεπει ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να το χρησιμοποιησει ειναι μακραν καλυτερο απο οποιοδηποτε dating ειδικα αν εισαι εως 30-35
Μετα εχεις λιγο θεμα γιατι μαζευει πιο μικρες σε ηλικια



Επισης για Ρωσιδες που λες δυο που γαμησα περισυ και μενουν μονιμα Αθηνα και τις δυο της πασαρα σε συγκεκριμενο ατομο απο bou(αν θελει θα πει ο ιδιος ποιος ειναι)

Τωρα Αθηνα πηδαω μια Λιθουανη που μενει μονιμα και που δεν εχω γνωρισει απο couch
ισχυουν αυτα για καουτσ..απλα παιζει ρολο που μενεις..αθηνα καλα ειναι 200 γκομενες περιπου ζητανε ανα πασα στιγμη σε πολη 3,5 εκατ. λονδινο ακομα καλυτερα παιζει στα 600 περιπου αλλα 8,5 εκατ κατοικοι..και βερολινο ειναι νουμερο 1 απλα θα ξεπουτσιαστεις αν παιζεις καουτσ..600 μουνια ζητανε στα 3,5 εκατ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Αραβοτουρκους πραγματι δεν τους γουσταρουν ,τεραστια διαφορα απο Ουκρανια πραγματι  :2funny:
αλλα τους Κινεζους γιατι? αφου ακομα και οι πινακες αναχωρησεων/αφιξεων για παραδειγμα στους σταθμους τραινων και στα αεροδρομια ειναι και στα κινεζικα  :grin:

Η σερβιτορα πρεπει να ηταν γκαου παντως σιγουρα ...  :grin:  :grin:  :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ευτυχώς που υπάρχει ο Δημητράκης και μαθαίνουμε κάποια πράγματα κατ' ευθείαν απο την πηγή και όχι ιστορίες για αγρίους για τη λετσαρία όσων ταξιδευουν και κοιμούνται σε καναπέδες για να μην πληρώσουν ξενοδοχείο! Και μετά λενε οτι γαμάνε τσάμπα και όχι πληρωμένο! Αφού έχουν κοιμήσει  τη λέτσα τζάμπα δεν είναι πληρωμή???Τελείως υποκουλτούρα...

Ο αρχηγός Κμαν ετοιμάζετε για Βρότσλαβ! Ελπίζουμε να ξεμιουταριστεί και να μπορεί να γράψει και αυτός διότι θα έχει πολλά να πει! Αντίθετα με τον παριπαπαριπαρι που δεν είχε να πει τίποτα για ανατολική ευρώπη!

Ευχαριστούμε τους πραγματικούς πορνοανταποκριτές μας !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom