Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ισχυει επισης αυτο που εχω πει
Οποιος θελει μηνυμα στο inbox μου και απο κοντα του δειχνω στο κινητο μου εκατονταδες μηνυματα και screenshots που εδω δεν μπορω να ανεβασω για ευνοητους λογους
Οσο καποιοι αρνουνται να με βρουν τοτε εγω θεωρω οτι αυτοι ψευδονται

Επισης οτι εχω γαμησει 200+ γυναικες σας κανει εντυπωση σιγα τον αριθμο...Αλλοι σε χωρες της Κεντρικης Ευρωπης γαμανε τοσες την 3ετια
Ξερω Αγγλους που γαμανε 2-3 την βδομαδα,στον μεσο Ελληνα φαινεται περιεργο σε μενα καθολου


Και για να το κλεισω το θεμα

Τι κερδος εχω να λεω ολα αυτα? Κανενα Πολυ απλα δινω πληροφοριες και λεω οτι αν καποιος θελει ας με διαβασει και ας κρατησει οτι θεωρει σωστο
Αν νομιζει οτι λεω μπαρουφες ας ακολουθησει εσας και να πληρωνει για καθε γυναικα
Απλο ειναι

Εγω απορω γιατι γραφεται στο νημα μου συνεχεια εφοσον ειμαι τρελος και ψευτης?

Τελος,καποιοι που γραφουν στο νημα μου μου στειλανε προσωπικα μηνυματα οτι ηδη αρχισαν να βγαινουν ραντεβου απο το couch
Και αυτοι ψευτες ειναι?


Αν μεγαλωσατε σε ηλικια και θεωρειται οτι μονο με λεφτα γαμαει κανεις σημερα ειναι δικο σας θεμα αφηστε με εμενα τον τρελο να λεω την δικη μου εκδοχη οτι οπου ταξιδευω γαμαω νορμαλ γυναικες και αφηστε με να ενημερωνω τον κοσμο

Γραφτε εσεις σε αυτο το θρεντ εφοσον δεν γουσταρετε αλλη αποψη
Εγω θα γραφω στο δικο μου

Απλα τα πραγματα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Από της 200 θες να μας πεις ότι δεν έχεις ούτε μια φωτογραφία?
  Για Ρωσσιδες (Από Κεντρική Ρωσσια και βορειότερα) δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο λίγο σκουρόχρωμο να είσαι σε συχαινοντε οπότε καλύτερα μην πεις για Ρωσσιδες  :2funny:για άλλες εθνικοτητες δεν ξέρω?οσο για τους διαλογους εγω μπορω να βαλω 1.500 + διαλόγους  :2funny:μια εποχή είχα βάλει την κόρη μου να κάθεται να γράφει στις γκομενες αντί για μένα και πληρωνόταν με τη συνάντηση  :2funny:
 
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Από της 200 θες να μας πεις ότι δεν έχεις ούτε μια φωτογραφία?
  Για Ρωσσιδες (Από Κεντρική Ρωσσια και βορειότερα) δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο λίγο σκουρόχρωμο να είσαι σε συχαινοντε οπότε καλύτερα μην πεις για Ρωσσιδες  :2funny:για άλλες εθνικοτητες δεν ξέρω?οσο για τους διαλογους εγω μπορω να βαλω 1.500 + διαλόγους  :2funny:μια εποχή είχα βάλει την κόρη μου να κάθεται να γράφει στις γκομενες αντί για μένα και πληρωνόταν με τη συνάντηση  :2funny:
 


Καταρχην ποτε δεν μιλησα για 200 Ρωσσιδες η 200 Σλαβες αλλα γενικως για 200 γυναικες
Εχω γαμησει μαυρες,ασπρες,κιτρινες απο πολλες και διαφορες χωρες

Μεσω couchsurfing ειδικα απο το 2010-2015 που πολυς κοσμος δεν το ηξερε μπορουσες να φιλοξενεις συνεχεια η ακομα και να βγαζεις ραντεβου 3-4 γυναικες την βδομαδα.
Ξερω παιδια απο couchsurfing  που εχουν γαμησει 500+ αυτοι βεβαια παιζανε απο το 2005-2006 (το 2003 δημιουργηθηκε) ενω εγω αρχισα το 2010

Να στο πω απλα,μπες αν θες και δες καποια ατομα βαση κριτικων που εχουν
Θα δεις μερικους που εχουν 500+κριτικες (μιλαω για Ελληνες πχ Λονδρεζοι μπορει να δεις και χιλιαδες κριτικες απο φιλοξενιες)

Ενας με 500+ κριτικες δηλαδη που εχει φιλοξενησει 500+ ειτε μονες τους ειτε με φιλες τους εσυ ποσες πιθανοτητες του δινεις να εχει γαμησει 100..Που ειναι ελαχιστος και γελοιος αριθμος μια στις 5 οταν την εχεις την αλλη σπιτι σου και πολλες φορες στο κρεβατι σου

Βαλε και με ποσες αλλες εχει βγει για ποτο η καφε και πηδηξε και βαλε και ποσες αλλες δεν του αφησανε κριτικη



Εγω πχ απο οσες εχω φιλοξενησει εχω γαμησει μια στις δυο..Και εχω φιλοξενησει εκατονταδες διαφορετικες γυναικες

Να σου βαλω και με ποσες εχω βγει και γαμησα (μια στις 5 που βγηκα χωρις φιλοξενια την γαμουσα) θες να σου βαλω και ποσες ποτε δεν μου αφησανε κριτικη αλλα με εχουν φιλο fb η whatsapp

Αν μου ειχαν αφησει ολες κριτικη τωρα θα ειχα πανω απο 250 κριτικες αλλα εγω δν θελω γιατι αν φτασω τετοιο αριθμο θα φαινομαι παντου και θα κανει μπαμ οτι ψαχνω μονο να φιλοξενω αποκλειστικα γυναικες οποτε σε πολλες ειπα να μιλαμε fb η whatsapp


Και προσεχε εγω σου μιλαω μονο για ενα μεσο (που βεβαια εχω φαει το 80%+ απο γυναικες εκει)..Δεν σου βαζω ποσες αλλες γυναικες εχω γαμησει απ αλλα καθαροαιμα dating,απο καμακια και κοινες παρεες(λιγες βεβαια απο εδω γιατι δεν ασχολουμε με Ελληνιδες).


Επισης εγω αυτο τονισα οτι καποιος που ταξιδευει πρεπει ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να το χρησιμοποιησει ειναι μακραν καλυτερο απο οποιοδηποτε dating ειδικα αν εισαι εως 30-35
Μετα εχεις λιγο θεμα γιατι μαζευει πιο μικρες σε ηλικια



Επισης για Ρωσιδες που λες δυο που γαμησα περισυ και μενουν μονιμα Αθηνα και τις δυο της πασαρα σε συγκεκριμενο ατομο απο bou(αν θελει θα πει ο ιδιος ποιος ειναι)

Τωρα Αθηνα πηδαω μια Λιθουανη που μενει μονιμα και που δεν εχω γνωρισει απο couch


 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επισης επειδη ξερω οτι εχεις ψαξει τις φωτο μου(και εισαι φαουλ για αυτο) εχεις δει αν βλεπομαι η οχι

Επισης εγω ειδικος του Κιεβου ποτε δεν το επαιξα εχω δηλωσει επανελλειμενα οτι ΠΟΤΕ δεν εχω παει.

Απλα επειδη καποιοι με ρωτησανε σε αυτο το thread ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να γνωρισουν Σλαβες(στην Αθηνα αλλα και οπου εχω ταξιδεψει) τους ειπα couchsurfing και μαλιστα τους εχω γραψει δεκαδες πληροφοριες πανω σε αυτο που με ρωτανε.

Επειδη ακριβως με ρωταγανε πολλα ανοιξα δικο μου θεμα να μην γραφουμε εδω ακυρα με το Κιεβο.

Οσο καποιοι δεν με ενοχλουνε τοσο εγω δεν εχω σκοπο να απανταω σε αυτο το thread.
Εχουμε ξεφτιλισει αυτο το thread με ΕλληνοΤουρκικα και κοντρες,εμενα ο σκοπος μου ειναι να μην ξαναγραψω εδω για αυτο προτρεπω οποιον με ρωταει για couch κτλπ να ειναι στο δικο μου θεμα

Επι την ευκαιρια να τονισω,οτι:
Σε οτι ταξιδια κανω 7/10 γυναικες γνωριζω απο αυτο και 1/10 απο αλλα dating τις υπολοιπες σε καμακια και σε bar,club κτλπ
Για αυτο τονιζω συνεχεια την σημασια του ειδικα σε ηλικιες εως 35 (σε καποιες χωρες οπως Αγγλια πχ ειναι μαπα το couch αλλα στα Βαλκανια ειδα πολλη κινηση)
Φιλος μου σε Πολωνια μου εδειξε εκατονταδες μηνυματα και ολες που γαμησε και κανονισε ηταν απο εκει
Αυτο εγω το αναφερω σε καποιον που ενδιαφερεται για μη πληρωμενο



Οποτε εγω ξαναλεω οτι εγω δεν εχω καμια ορεξη να συνεχισω να γραφω εδω περα,οτι ηταν να πω σχετικα με τις ερωτησεις που μου γινανε προτρεπω να ερχονται στο δικο μου θεμα
Συν οτι επειδη ειχα θεμα υγειας καθομαι σπιτι καιρο αλλα τωρα που ειμαι σχεδον καλα σπανια θα με βλεπετε,εχω και ζωη εκτος και ουτε τρελος ειμαι ουτε ψευτης



Οσον αφορα τις γυναικες που λες εδω εψαξες το προφιλ μου και καποιο ανωνυμο τρολ μου εστειλε προσωπικο μηνυμα οτι θα στειλε σε κοπελες τις φωτο τους

Για αυτο και εγω μονο απο κοντα θα δειχνω αμα θελει κανεις να μιλησουμε απο κοντα σοβαρα,σαν αντρας προς αντρας τοτε δεν εχω θεμα

Μαλιστα εχω γνωρισει και σοβαρο κοσμο απο εδω μεσα,ασχετα που δεν γραφουν ποια στα θεματα για δικους τους λογους
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μεγιστε Πορνομεταναστη,
Εχεις ξανα ανεβασει τα βιντεο? Ειδικα τις οδηγιες πορνομεταναστευσης, ειναι τεραστια αναγκη να το ξαναδουμε!
Πως πηγαν οι Πορνοεκδρομες? Ειναι καλητερα τα πραγματα η δυσκολεψαν?
Τι προβλεπεις με την οικονομια της Ρωσσιας? Αξιζει η Πορνοεκδρομη στα μερη σου η να μεινουμε στο κιεβο?




 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αν και βλέπω ότι το αγαπημένο σπαμοθρεντ μας δεν στερείται τηλεθέασης,ας ασχοληθώ λιγάκι με τον καραφλοκοντό Ντάνι ντε Βλήτο της Λευκωσίας που πάλι έβγαλε γλωσσίτσα.
Έλα ρε πόκεμον,πάρε και μια φωτό

dprCoNC.jpg


που μας έπρηξες τα αρχίδια ότι έβαλες τη φάτσα σου στο bou,λες και είμαστε όλοι γκιόζηδες  σαν εσένα να βάζουμε τις φάτσες μας εδώ.

Κοίτα την φωτό καλά.

Αν εμείς οι δύο έπρεπε να φυλάμε σκοπέτο στον συγκεκριμένο προμαχώνα,η τρύπα που θα έβαζες εσύ το κεφάλι σου για να δεις αν έρχεται ο εχτρώς,εμένα θα με βόλευε στο ύψος  μόνο για να βγάλω την πούτσα μου για να κατουρήσω.

Κατάλαβες ή να σου κάνω σχεδιαγραμμα σε χαρτί μιλιμετρέ;

Επίσης αν πας στο νήμα της Πράγας,θα δεις και κάποιες φωτογραφίες που φαίνονται τα ίδια γυναικεία χέρια σε διαφορετικές περιστάσεις.
Μιας και εγώ δεν έχω ακόμη τα ατελείωτα αποθέματα σε ευρώ του αρχηγού να τα σκάω για να έχω συνοδεία σε διακοπές,βγάζω που και που και καμιά γκόμενα,ένα είδος γυναικας δηλαδή παντελώς άγνωστο σε εσένα.

Και για να μην ρωτάς τον Mindereader τι είναι γκόμενα,θα σου δώσω εγώ τον ορισμό.

Γκόμενα είναι η γυναίκα που την κερνάς εσύ,αλλά στο τέλος την γαμάω εγώ.

Άντε τώρα βάλε στα μούτρα σου καμιά ενυδατική μη σκάσουν τα μαγουλάκια σου μπουχέσα και άραξε στα κυβικά σου..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν και βλέπω ότι το αγαπημένο σπαμοθρεντ μας δεν στερείται τηλεθέασης,ας ασχοληθώ λιγάκι με τον καραφλοκοντό Ντάνι ντε Βλήτο της Λευκωσίας που πάλι έβγαλε γλωσσίτσα.
Έλα ρε πόκεμον,πάρε και μια φωτό

dprCoNC.jpg


που μας έπρηξες τα αρχίδια ότι έβαλες τη φάτσα σου στο bou,λες και είμαστε όλοι γκιόζηδες  σαν εσένα να βάζουμε τις φάτσες μας εδώ.

Κοίτα την φωτό καλά.

Αν εμείς οι δύο έπρεπε να φυλάμε σκοπέτο στον συγκεκριμένο προμαχώνα,η τρύπα που θα έβαζες εσύ το κεφάλι σου για να δεις αν έρχεται ο εχτρώς,εμένα θα με βόλευε στο ύψος  μόνο για να βγάλω την πούτσα μου για να κατουρήσω.

Κατάλαβες ή να σου κάνω σχεδιαγραμμα σε χαρτί μιλιμετρέ;

Επίσης αν πας στο νήμα της Πράγας,θα δεις και κάποιες φωτογραφίες που φαίνονται τα ίδια γυναικεία χέρια σε διαφορετικές περιστάσεις.
Μιας και εγώ δεν έχω ακόμη τα ατελείωτα αποθέματα σε ευρώ του αρχηγού να τα σκάω για να έχω συνοδεία σε διακοπές,βγάζω που και που και καμιά γκόμενα,ένα είδος γυναικας δηλαδή παντελώς άγνωστο σε εσένα.

Και για να μην ρωτάς τον Mindereader τι είναι γκόμενα,θα σου δώσω εγώ τον ορισμό.

Γκόμενα είναι η γυναίκα που την κερνάς εσύ,αλλά στο τέλος την γαμάω εγώ.

Άντε τώρα βάλε στα μούτρα σου καμιά ενυδατική μη σκάσουν τα μαγουλάκια σου μπουχέσα και άραξε στα κυβικά σου..
Πιστευω πως χτυπάει με νεύρο ο Κουμπάρος! Ισως δεν είναι και τόσο περίπατος όσο πιστεύεις!

Πες μας όμως τη γνώμη σου για το τι γκόμενες μπορείς να βρεις στο couch surfing σύμφωνα με τις πολύτιμες οδηγίες που δεχόμαστε στο νήμα και δίνουν ελπίδες στο κόσμο να αυξήσει της επιτυχίες του στις γυναίκες? ? AΦΡΟ(κρεμα) απο όλο το κόσμο?----> :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1475.JPG
    IMG_1475.JPG
    332,6 KB · Εμφανίσεις: 44

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Αυτο μου θυμιζει την διαμαχη davarits - sorita πριν καμια επταετια στο μολδαβικο θρεντ  :grin:
ο πρωτος απειλουσε τον δευτερο οτι αν τον βρει θα τον γαμησει κτλ ... ωσπου μια μερα βρεθηκα με τον sorita στο ρεστωραν του μολντου στο Κισιναου ,
ηταν 1,95 γομαρι και απομαχος ειδικων δυναμεων  :2funny:
μεγαλο τυχερο ειχε ο αλλος , ακομα θα τον κλαιγαμε ...

ΒΠ , σαν μεγαλυτερος και ψηλοτερος δωσε τοπο στην οργη  ;) ετσι πρεπει.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αν και βλέπω ότι το αγαπημένο σπαμοθρεντ μας δεν στερείται τηλεθέασης,ας ασχοληθώ λιγάκι με τον καραφλοκοντό Ντάνι ντε Βλήτο της Λευκωσίας που πάλι έβγαλε γλωσσίτσα.
Έλα ρε πόκεμον,πάρε και μια φωτό

dprCoNC.jpg


που μας έπρηξες τα αρχίδια ότι έβαλες τη φάτσα σου στο bou,λες και είμαστε όλοι γκιόζηδες  σαν εσένα να βάζουμε τις φάτσες μας εδώ.

Κοίτα την φωτό καλά.

Αν εμείς οι δύο έπρεπε να φυλάμε σκοπέτο στον συγκεκριμένο προμαχώνα,η τρύπα που θα έβαζες εσύ το κεφάλι σου για να δεις αν έρχεται ο εχτρώς,εμένα θα με βόλευε στο ύψος  μόνο για να βγάλω την πούτσα μου για να κατουρήσω.

Κατάλαβες ή να σου κάνω σχεδιαγραμμα σε χαρτί μιλιμετρέ;

Επίσης αν πας στο νήμα της Πράγας,θα δεις και κάποιες φωτογραφίες που φαίνονται τα ίδια γυναικεία χέρια σε διαφορετικές περιστάσεις.
Μιας και εγώ δεν έχω ακόμη τα ατελείωτα αποθέματα σε ευρώ του αρχηγού να τα σκάω για να έχω συνοδεία σε διακοπές,βγάζω που και που και καμιά γκόμενα,ένα είδος γυναικας δηλαδή παντελώς άγνωστο σε εσένα.

Και για να μην ρωτάς τον Mindereader τι είναι γκόμενα,θα σου δώσω εγώ τον ορισμό.

Γκόμενα είναι η γυναίκα που την κερνάς εσύ,αλλά στο τέλος την γαμάω εγώ.

Άντε τώρα βάλε στα μούτρα σου καμιά ενυδατική μη σκάσουν τα μαγουλάκια σου μπουχέσα και άραξε στα κυβικά σου..
ευχαριστουμε για την φωτο αποδειχτηκε οντως οτι εισαι βαλκανιος ψευταρας!χαχαχαχαχ
καλα ρε τερας εσενα δεν σε φορουσε το κρεβατι στο κιεβ που εβαλες την γκομενα χαχαχαχαχα
βλεπω την πλατη απο ενα τερρατομορφο μαυριδερο τερας που ασε που θα σε βαζουν και για τσιγγανο στην πραγα η ουκρανια.ελαμψε η αληθεια αυτο που σας ελεγα ολοι μου λενε ειναι εμφανισημοι και γαμιαδες.
αν εισαι πραγματι εσυ στην φωτο δεν φενεσε για παιδαρας αλλα για προβληματικος που πασχει απο οραιο παθεια χαχαχαχα.μην ξεχναμε και τις μηδεν πλιροφοριες για κιεβ που δεν εδωσες μηπως σε αμφισβητησουμε βαλκανιε ψευταρα.ελεγες θα κανω θραυση κιεβ  απο ιτερνετ και οταν πηγες μουγγα.
με τετεια εμφανιση αποκλειετε να γαμας τζαμπα οχι μονο κιεβ αλλα ουτε και στο βιετναμ χαχαχαχα
επεσε και ο μυθος του μοντελου βαλκανιου πουτσαρα.σε ευχαριστουμε ομως για τις πλιροφοριες αφου φενετε τα σαιτ και τα σαλον της πραγας ειναι το στοιχειο σου.
ενω υποστιριζες θα γαμας τσαμπα κιεβ και δεν εδωσες πλιροφοριες για κιεβ εμφανιστηκες ξαφνικα
στο θεμα να κραξεις τα αλλα παιδεια που λενε γαμανε τζαμπα απο κιεβ.
παντως σε παραδεχομε στα θεματα πραγα αλλα αν ερθω και δεν εισαι πραγα πως θα βρω να γαμησω ?
αφου δεν μιλανε αγγλικα και δεν ξερω διευθηνσεις.παντως ποιοτικα ειναι καλυτερα να γαμας τσεχια
απο οτι στην οδυσσο τωρα.τελος μαζι δεν σου ξανακανω επιθεση και ελπιζω αν παω πραγα που δεν καιγομε
να μου βρεις σιγουρα να γαμησω σε κανα σαλον η να βοηθησεις να φρουμε καμια πουτανα.
μου μπηκαν αλλες πολλεις ουκρανια και λευκωροσια και δεν καιγομε να ερθω τσεχια να γαμω πουτανες.
σας ειπα πουτανες ειναι η τελευτεα επιλογη αλλα οδυσσο τελευταια ειναι εξαφανισμενες οι γκομενες για γαμησι.δεν ειναι οπως κιεβ που εχει μετρο και απειρες επιλογες.στο κιεβ μπορω να περνω 100 τηλεφωνα απο τισ 120 γκομενες ενω οδυσσο στις 120 γκομενες να παρεις απο μια μαλακισμενη!τεραστια διαφορα.τωρα που δεν εχει μουνι και ειναι επικυνδυνα την κανω απο οδυσσο.
ηταν η τελευταια φιλικη επιθεση που σου εκανα για να γελασουμε και αν χρειαστω την βοηθεια σου σε πραγα αν παω θα σου ειμαι ευγνωμων να με βοηθησεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πιστευω πως χτυπάει με νεύρο ο Κουμπάρος! Ισως δεν είναι και τόσο περίπατος όσο πιστεύεις!

Πες μας όμως τη γνώμη σου για το τι γκόμενες μπορείς να βρεις στο couch surfing σύμφωνα με τις πολύτιμες οδηγίες που δεχόμαστε στο νήμα και δίνουν ελπίδες στο κόσμο να αυξήσει της επιτυχίες του στις γυναίκες? ? AΦΡΟ(κρεμα) απο όλο το κόσμο?----> :2funny: :2funny:

Λες να έχει καλό επιτόπιο άλμα και να φτάσει να με χτυπήσει στα αρχίδια; :grin:

Χαλιέσαι με μέλος που είχε πριν άλλο λογαριασμό και έγραφε ακριβώς τα ίδια πράγματα  :orchestra:

Αυτο μου θυμιζει την διαμαχη davarits - sorita πριν καμια επταετια στο μολδαβικο θρεντ  :grin:
ο πρωτος απειλουσε τον δευτερο οτι αν τον βρει θα τον γαμησει κτλ ... ωσπου μια μερα βρεθηκα με τον sorita στο ρεστωραν του μολντου στο Κισιναου ,
ηταν 1,95 γομαρι και απομαχος ειδικων δυναμεων  :2funny:
μεγαλο τυχερο ειχε ο αλλος , ακομα θα τον κλαιγαμε ...

ΒΠ , σαν μεγαλυτερος και ψηλοτερος δωσε τοπο στην οργη  ;) ετσι πρεπει.

Ποια οργή Τάσο :grin: νομίζεις ότι άμα τον έβρισκα θα τον κοπανούσα; :grin:

Μπορεί να του ψείριζα τις κρέμες που αγοράζει,για να τις κάνω δώρο σε τίποτα γκόμενες,εκεί που ανήκουν δηλαδή


@Χάρη,καλό παιντάκι είσαι όπως λες και εσυ,αλλά είσαι αργόστροφος και βαριέμαι καν να παραθέσω όλες τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ που γράφεις πάλι.
Ουκρανία από TINDER γάμησα,postαρα φωτο από την γκαρσιονιερα της κοπέλας και την ίδια κοπέλα που ήρθε στο Μόναχο να με δει.
Απλά εσύ αυτό,ενώ ξέρεις γλώσσα,έχεις λεφτά και μαζεράτι,είσαι ΑΝΙΚΑΝΟΣ να το κάνεις,οπότε δεν δέχεσαι ότι μπορουν άλλοι.

την πλατη απο ενα τερρατομορφο μαυριδερο τερας που ασε που θα σε βαζουν και για τσιγγανο στην πραγα η ουκρανια.

Κοίτα,είμαστε μελαχρινός λαός και δε θα με χαλούσε να είμαι μελαχρινος,χέστηκα..
Αλλά επειδή είδα φωτό σου,αν θες να βάλουμε ένα στοιχημα με λεφτα,ότι έχω πιο ανοιχτά μάτια απο εσένα και πιο λευκό δέρμα 100%
Απλά εσύ είσαι ηλίθιος και δεν καταλαβαίνεις ότι έχω κάνει ήδη πόσα μπάνια.
Σε Πολωνία,Τσεχία,ΟΛΟΙ μου λένε πρώτη ατάκα στα Σλάβικα,γιατί νομίζουν ότι ειμαι Σλάβος.

Επίσης δεν είμαι τόσο ντουλάπα όσο φαίνεται στη φωτό,απλά καμπουριάζω για να μπορώ να δω από την τρύπα που έγινε πριν εκατοντάδες χρόνια,όταν οι Σλάβοι ήταν ακόμη κοντοί σαν εσένα.

ηταν η τελευταια φιλικη επιθεση που σου εκανα για να γελασουμε και αν χρειαστω την βοηθεια σου σε πραγα αν παω θα σου ειμαι ευγνωμων να με βοηθησεις.

Ήταν η τελευταία φιλική επίθεση γιατί μετά την φωτό,φοβήθηκες ότι και η Πράγα θα ήταν για εσένα ακόμη μια χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ που αντί να γαμήσεις,θα έτρωγες φάπες.

Απλά μην ασχολείσαι με την πάρτη μου,εκτός αν πας Πράγα και θες βοήθεια σε κάτι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βαλκανιε πουτσαρα μιλησα ρωρα απο κοντακτε με μουναρα δεκαρι απο μοσχα που ζει πραγα!
ειναι δεκαρι σε εμφανιση και εχει δικη της επιχειρηση εκει.δεκτηκε να παμε για καφε οταν παω.
μιλησαμε αρκετη ωρα,με ακολουθουσε στο κοντακτε πανω απο χρονο!δεν την εβαλα ποτε στους φιλους
γιατι οταν βλεπω τετειο επιπεδο τις εχω για σκαμερες η να ψαχνουν φραγγατους διαστημικους.
τελικα μια χαρα κοπελιτσα ηταν και ειπε δεν ετοιμαζετε για ταξιδι καλοκαιρι αν και εχει φωτο μεχρι
και ταιλανδι και ινδιες.οι γονεις της μοσχα μενουν.
βαιβαια οπως και στην αλλη με το πορσε πριν ενα μηνα που ειχε φωτο απο οδυσσο ειπα ειμαι ενας συνηθισμενος ανθρωπος ουτε λεφτα ουτε παλατια.της ειπα δεν εχω καλη γνωμη για τσεχους ουτε σχεδια να παω αλλα αν ειμαι βελιγραδι πεταγωμε για καφε αν ειναι θετικη.απαντησε χαρηκα για γνωριμια και θα ηθελα να βρεθουμε!μου ειπε εχει ερθει και οδυσσο μια φορα.
η αλλη η γκομεναρα με το πορσε 23 δεν εγραψα ουτε εγραψε.δεν γραφω ποτε σε γκομενες αλλα ειδα αυτες που ειναι επιπεδο και να μην της γραφεις η πριζεις ειναι θετικες οταν γραψεις.βαιβαια αυτες με βρηκαν στο κοντακτε,οχι εγω.σε αλλες γκομενες ακομα και αφραγγες ουκρανιδες που εστειλα χιλιαδες μυνηματα κομπλιμεντα δεν απαντησε καμια.μονο χτες μια κτυφοβιζιτα 40-42 μουναρα ομως χαχαχα.
ειναι παραξενο που οι 2 μικρες αυτες δεκαρια που με βρηκανε οι ιδιες ειναι σινγκολ και δεν
εχουν φωτο με γκομενους.αυτες οι 2 ητανε οι μονες πραγματικα δεκαρια που μιλησα.
δεν θα τους γραψω ξανα αλλα τους εστειλα το μυνημα οτι παρα τις φωτο που με ειδαν κοντακτε σαν σειχης ειμαι ενας συνηθισμενος απλος ανθρωππος.αυτες βρισκουν οπειον θελουν πλουσιο και δεν πρεπει να το παιζεις σειχης γιατι θα ερθουν να σε τιναξουν
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τωρα μου μπηκε και η λευκωροσια εμμονη αφου ειδα φωτο τωρα που επαιξε κυπριακη ομαδα στο μπρεστ
και τρελαθηκα.εβαλαν φωτο απο τισ κοπελεσ την πολη και ηταν φοβερο το επιπεδο οπως και το ντυσιμο.
οδυσσο δεν βλεπω γκομενες ομορφες το ειπα πολλεσ φορεσ.να περασει αυτο το ταξιδι αγγαρεια σεπτεβριο οδυσσο και αρχιζω νεες περιπετειες σε νεα μερη.μου εχει μεινει ο φοβος οδυσσο οπως επαθα κιεβ και δεν ξαναπατησα.ο σαλονικιος φωναζε να μην παω χτες γιατι ειμαι σταμπαρισμενος.
περσι που εμεινα στο ιδιο διαμερησμα απριλι ηταν που εγιναν παραξενα πραγματα και με ακολουθησαν μεχρι εξω απο κεντρο!μου ελεγε ο σαλονικιος τοτε οτι γκομενα που δουλευει για τον μαφιοζο απο το παζαρι 7κμ του ειπε με γνωριζει.του ειπε τοτε οτι με παρακολουθουσαν εξω απο το κεντρο,τι αγορασα και που ημουν!
ο σαλονικιος τοτε δεν εδωσε σημασια γιατι ειπε κανεις λαθος ο χαρης δεν φευγει απο κεντρο.μετα απο 4 μηνες ο σαλονικιος μου ειπε την ιστορια και του ειπα πραγματι ημουν στα μερη που με ειδε η γκομενα!
ηταν 50 λεπτα με ταξι απο κεντρο.ετσι εχει βαση οτι στα διαμερισματα εκει εχει σπειρα!ηταν τριτη φορα που κτυπησαν εκει και τοτε και την αλλη φορα που εμεινα ερχωταν το βραδι καταπανω μου καπειοσ και προλαβα και εκλισα την πορτα.ειμαι βαβαιος ειναι ο τυπος που με κτυπησε τωρα γιατι φορουσε τα ιδια ρουχα,ιδια ηλικια και θυμαμε το μαλλι του.δεν γινετε ολα να ειναι συμπτωση.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αν και βλέπω ότι το αγαπημένο σπαμοθρεντ μας δεν στερείται τηλεθέασης,ας ασχοληθώ λιγάκι με τον καραφλοκοντό Ντάνι ντε Βλήτο της Λευκωσίας που πάλι έβγαλε γλωσσίτσα.
Έλα ρε πόκεμον,πάρε και μια φωτό

dprCoNC.jpg


που μας έπρηξες τα αρχίδια ότι έβαλες τη φάτσα σου στο bou,λες και είμαστε όλοι γκιόζηδες  σαν εσένα να βάζουμε τις φάτσες μας εδώ.

Κοίτα την φωτό καλά.

Αν εμείς οι δύο έπρεπε να φυλάμε σκοπέτο στον συγκεκριμένο προμαχώνα,η τρύπα που θα έβαζες εσύ το κεφάλι σου για να δεις αν έρχεται ο εχτρώς,εμένα θα με βόλευε στο ύψος  μόνο για να βγάλω την πούτσα μου για να κατουρήσω.

Κατάλαβες ή να σου κάνω σχεδιαγραμμα σε χαρτί μιλιμετρέ;

Επίσης αν πας στο νήμα της Πράγας,θα δεις και κάποιες φωτογραφίες που φαίνονται τα ίδια γυναικεία χέρια σε διαφορετικές περιστάσεις.
Μιας και εγώ δεν έχω ακόμη τα ατελείωτα αποθέματα σε ευρώ του αρχηγού να τα σκάω για να έχω συνοδεία σε διακοπές,βγάζω που και που και καμιά γκόμενα,ένα είδος γυναικας δηλαδή παντελώς άγνωστο σε εσένα.

Και για να μην ρωτάς τον Mindereader τι είναι γκόμενα,θα σου δώσω εγώ τον ορισμό.

Γκόμενα είναι η γυναίκα που την κερνάς εσύ,αλλά στο τέλος την γαμάω εγώ.

Άντε τώρα βάλε στα μούτρα σου καμιά ενυδατική μη σκάσουν τα μαγουλάκια σου μπουχέσα και άραξε στα κυβικά σου..
μοιαζεις με ενα κουμπαρο μου που δουλευε πορτιερησ σε κλαμπ χαχαχαχα.
εγω που τον ηξερα ηξερα αν ποτε γινοταν καυγας θα ετρχε να φυγει πρωτος χαχαχαχ
μου ελεγε παντα τοσα χρονια πορτιερης ποτε δεν εκανα στην ζωη μου καυγα ουτε ποτε στην ζωη μου μαλωσα με καπειον χαχαχαχ.οταν τον βλεπουν ολοι χεζονται ενω ο ιδιος ξερει μπορει και ενας μαθητης να τον δειρει και ειναι χεστης.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ποιος εβαλε μια Μπλε Ντουλαπα στην φωτογραφια, πανω στο καστρο???

Μαλιστα, τωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας!
Πορνοκομαντο ο ενας, Βαλκανικο κομαντος ο αλλος,
Ντουλαπα* ο ενας, Νευρικος** ο αλλος!
Τελικα ο ποιο νορμαλ Κμανιστης, ειναι ο Ροδιτης, απλα εχει το φετιχ να φοραει τρεντυ πιτσιλισμενες μπλουζες!

Στρατηγε Κμαν ιδου ο στρατος σου, παρτους, μαστους και πορευτειτε αναλογος στα λιβαδια!
Εμεις, οι αλλοι,  θα παμε με Πορνομεταναστη, ψωμι, ελια και Μπλασκο Βασιληα

υγ.1,
Ρε μανια με τις κρεμες! Ασε μηπως εχει καμια καλη για την κουραση κατω απο τα ματια! Μην τρεχουμε τωρα απο σε πλαστικους!
Οποιος πορνομυστης εχει καποιο καλο προιον ας με ενημερωσει.
Ακομη ψαχνω για γκριζαρισμα τριχων και πυκνωση τριχωτου.
Προβλεπω να ζηταω απο τον Πορνομεταναστη να ανοιχτει αναλογο ΚΟΣΜΕΤΙΚΟ θρεντ!
υγ.2,
Χαρρι μην μου πεις οτι δεν αλλαξες το εισητηριο? Ολοι στο λενε.
Εαν πας στο Κιεβο τελικα, ΜΗΝ το γραψεις εδω μεσα, ολοι θα ξερουμε τι θα γινει!!!
Χαρρι μακαρι να πας στην...Παργα για τις ρωσσοφωνες. Μπορει να εχει περασει κοσμος, αλλα ειναι μια ευκαιρια να αποκατασταθεις και εσυ και αυτη!
Ασε που και φιλοι να μεινετε, θα σου γνωρισει ενα σωρο κοσμο, και υπερ μουναρες!

*savoir vivre για το γομαρι/κτηνος/μπασκετμπολιστας
**savoir vivre για το ψυχακιας/σαικο
Αντε και καλη καρδια! Και μην με παρεξηγειτε!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φίλε Κομπλέ ,χτες το βράδι δεν είσουν κομπλέ! Έκανες βόλτα σε Βαλτώδη και επικίνδυνα ...νερά νήματα
Διακρίνω  πως μολύνθηκες με τον Ιό της αγαμίας που έχει έξαρςη αλλά σου ανέβαςε παραπάνω πυρετό και σε οδηγεί σε ΣΚΑΡΤΕΣ παρέες! Απο τα γραφόμενά σου σε έχω έτοιμο να πουλήσεις ακόμα και τη ψυχή σου στο σατανά για το  αντίδοτο( πάνω σε έναν ΚΑΝΑΠΕ) ... :priest:
Θα χρειαστείς εξορκισμό και επανάληψη στη μελέτη της Βίβλου του Δασκάλου που θα σε οδηγήσει στο φως το αληθινό!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
^ «κοσμετικο θρεντ»
Να κανουμε και ενα διαγωνισμο Αρειας Φυλης!
χρωμα ματιων και δερματος , ντυσιμο , συμπεριφορα κτλ
Στη Μοσχα η σερβιτορα που ετρωγα σε ενα ρεστωραν στην πλατεια Ευρωπης ...
με περασε για Αμερικανο  :2funny:  μεγαλο μπερδεμα και προσβολη!!!
Καλα που εβαλαν μετα διπλα απο το εμπορικο κεντρο το τραγουδι Κατιουσα και το εσωσα λιγακι σιγοτραγουδωντας το  ...
Ura!  :grin:  :grin:  :grin:
Μάλλον της άφησες καλά τιπς ;)
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
^ «κοσμετικο θρεντ»
Να κανουμε και ενα διαγωνισμο Αρειας Φυλης!
χρωμα ματιων και δερματος , ντυσιμο , συμπεριφορα κτλ
Στη Μοσχα η σερβιτορα που ετρωγα σε ενα ρεστωραν στην πλατεια Ευρωπης ...
με περασε για Αμερικανο  :2funny:  μεγαλο μπερδεμα και προσβολη!!!
Καλα που εβαλαν μετα διπλα απο το εμπορικο κεντρο το τραγουδι Κατιουσα και το εσωσα λιγακι σιγοτραγουδωντας το  ...
Ura!  :grin:  :grin:  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Οχι ρε συ , ενδιαμεσα στο γευμα μου το ρωτησε αυτο ...
δεν βγαζεις ακρη με αυτες  :grin:

Φίλε Τάσο έπρεπε στο τρίλεπτο να προτείνεις άμεσα σπονσοράρισμα !!ω:grin: :grin:

Για παίκτες της δικής σου κλάσης δεν επιτρέπονται τέτοια λάθη !!! :grin: :grin:

Αν στο δίλεπτο δεν βγάλεις μια "αρμαθιά" ευρώ να αρχίσεις να τα μετράς χάθηκε το παιχνίδι !!! :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom