Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Σου φαίνεται ο Κμαν ο ανθρωπος που έχει ανάγκη να ΚΡΑΤΗΣΕΙ κάποια?Αυτες πασχίζουν να τον κρατήσουν με κάθε τρόπο ,ακόμα και τρώγοντας τα σκατά του κυριολεκτικά και πάλι δεν μπορούν...
που κολλάει αυτό? Εγώ είπα για το επίπεδο της γκόμενας συγκριτικά με την αλλη ... Διάβασε το καλά πρωτα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλύτερα να κράταγε τη Σλοβακα αυτή είναι σανίδα...
Αυτό είπες και σε αυτό σου απάντησα και δεν επιδέχεται καμίας άλλης ερμηνείας! Τι άλλη σχέση έχει το να ΚΡΑΤΗΣΕΙ με το επίπεδο μιας γκόμενας! Ο αρχηγός ότι γουστάρει γαμάει, ότι γουστάρει κρατάει και ότι δεν γουστάρει πετάει!

Αν όπως τώρα διευκρινίζεις σου αρέσει καλύτερα να τον παίζεις :jerking: με τη Σλοβάκα, ο αρχηγός μας διαβάζει και έχει μεγάλη καρδιά για τα μέλη του νήματος και δεν σας παρατάει σαν τις γκόμενες :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Αυτό είπες και σε αυτό σου απάντησα και δεν επιδέχεται καμίας άλλης ερμηνείας! Τι άλλη σχέση έχει το να ΚΡΑΤΗΣΕΙ με το επίπεδο μιας γκόμενας! Ο αρχηγός ότι γουστάρει γαμάει, ότι γουστάρει κρατάει και ότι δεν γουστάρει πετάει!

Αν όπως τώρα διευκρινίζεις σου αρέσει καλύτερα να τον παίζεις :jerking: με τη Σλοβάκα, ο αρχηγός μας διαβάζει και έχει μεγάλη καρδιά για τα μέλη του νήματος και δεν σας παρατάει σαν τις γκόμενες :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν έχω καμιά ανάγκη να τον παίξω με μια βρωμιάρα, εσύ μάλλον τον παίζεις που ανεβάζεις τις φώτο του... Ο τύπος γαμαει και εσύ ανεβάζεις τις φώτο του.. Οκ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
δεν έχω καμιά ανάγκη να τον παίξω με μια βρωμιάρα, εσύ μάλλον τον παίζεις που ανεβάζεις τις φώτο του... Ο τύπος γαμαει και εσύ ανεβάζεις τις φώτο του.. Οκ
ζήτα να ξεμιουταριστεί να τις ανεβάζει μόνος του! Εγώ κάνω εξυπηρέτηση στο φόρουμ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
ζήτα να ξεμιουταριστεί να τις ανεβάζει μόνος του! Εγώ κάνω εξυπηρέτηση στο φόρουμ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
στα ,,@@ για τον οποιοδήποτε...αλλα μην τον κάνεις... δηλαδή θα ζητήσεις ο  ,gggjjjjjj η ο βαλκάνιους τσοπανης να μπορούν χρησιμοποιούν το κμαν2?  :think:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη διαβασα αυτο που εβαλες στον μινσκ για φρι ωιζα μεχρι 30 μερες.
αλλα που διαβασα λεει οτι μετα την πεμπτη μερα πρεπει να κανεις ρεκιστρετιον που μενεις.
πως θα γινει αυτο?πασ μονοσ στην αστυνομια?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απο οδυσσο με 140 ευρο πεταγομε μινσκ και επιστροφη παλι οδυσσο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τυχαια ψαχνωντας στο γιουτουπ εδωσα πανω σε μια γκομενα 40-42 με την κορη της 15 απο οδυσσο
που κανουν ταξιδια στην ουκρανια,βουδαπεστη,ταιλανδη,γεωργια και αλλα μερη.
βαζουν βιντεο με μαγιο σε παραλιες οδυσσο και αλλου liya odesskaya δεστε στο γιουτουπ την γκομενα.
οταν την βλεπεις να σχολιαζει και να μιλα μαζι με την κορη της και να δεχετε να δειχνει η κορη της
το κορμι της με το μαγιο να σχολιαζουν αγαμητοι ξενοι καταλαβεις οτι ελεγε ο δασκαλος.
η μανα πουτανα και η κορη κατω απο την μηλια θα πεσει το μηλο χαχαχαχ.
αυτες βαζουν βιντεο γιουτοθπ απο τα ταξιδια τους και αν δειτε τι γραφουν μαλακες ξενοι απο ολο τον
κοσμο που τις αποθεωνουν.μαλακιες οτι η δεπανταχρονη αν δεν ειναι μοντελο πρεπει να γινει και διθυραμβους για μανα και κορη.
μετα υελετε να πατε ουκρανια να γαμησετε τζαμπα χαχαχαχ δειτε την γκομενα αυτη μια απο δεκαδες απο οδυσσο που  κανει  ταξιδια παντου και βαζει βιντεο.πιο πολυ να διαβαζετε τα σχολια των μαλακων απο ολο των κοσμο.εκατομυρια μιστερ сοολ.liya odesskaya δεστε στο γιουτουπ και ξαναμιλαμε με τετεια μυαλα η μανα η κορη πιο πουτανα και χειροτερη θα γινει.μετα θελετε να πατε και αφραγοι να τους γαμησετε το μυαλο και να τους πουλησετε φουμαρα χαχαχαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οταν τετειες γκομενες δεν αφηνουν στην οδυσσο εμενα να τις πλισιασω που ειμαι αληθινος
βαλκανιος πουτσαρας αλλα τσεπης σκεφτειτε τους κακομοιρηδες που μαλον λεφτα εχουν για χοστελ
και νομιζουν θα της γαμησουν με την ελληνικη τους ομορφια με κερασματα χαχαχαχα.
ποια κερασματα ρε?οταν ηρθα αθηνα και πηγα με τον δασκαλο στα καφε ερμου πληρωναν ξεχωριστα με την γκομενα τον καφε και εψαχναν κερματα να τα κανουν 2 ευρο για να πληρωσουν ο καθενας ξεχωριστα τον καφε του!χαχαχαχ ε ρε ενα ουκκα τσεπης που θελετε στην αθηνα να στρωσετε.δεν θα ξερετε απο που θα σας πονα ο κωλος απο το ξυλο η το γαμηση χαχαχαχα.ασε να κατεβω με τους πυραυλους αθηνα και θα τις στρωσω για
εσας τις ελληνιδες.ο ουκκας τσεπης εχει το καλυτερο αφροδισιακο για τις μικρουλες αθηνα χρημα και ξυλο!οι κακομοιρηδες εκει κανουν μονο ματι και λενε σαχλα  παραμιλωντας απο την αγαμια οταν τις βλεπουν να περνουν χαχαχαχαχα.αθηνα  για μενα θα ειναι οπως το κιεβ πριν 15 χρονια που οπεια ηθελα επερνα να κερασω και να την γαμησω.ειναι η καλυτερη πολυ για γκομενες και καμακι.ανταγωνισμος μηδεν και τι απαιτησεις να εχουν αυτες που τον καφε τους πληρωνουν ξεχωριστα απο τον γκομενο?
χαχαχαχαχα.σκεφτωμε τους ασχετους που γραφουν αν ερθουν κιεβ και γελαω.
σκεψου να τους παραγειλουν σαμπανια χωρις να τους ρωτησουν χαχαχα,πως θα πληρωσουν αυτοι?
πρωτο ραντεβου να τουζ  ζητανε αοιφονια και εξαφανιζολ.μετα γελανε με τον κμαν οι τυποι που τους τα αγοραζει πριν ακομα τα ζητησουν.σας περιμενω οποτε θελετε τους ασχετους ουκρανια να γελασω λιγο μαζι σας.ποτε θα ερθει ο δυσκολοεγραφη παραδειγμα να μασ δειξει να καμακωνουε κιεβο και ρωσια?
να μας δειξει ποσο αχριστοι ειμαστε και μη ικανοι να βρισκουμε γκομενες?
επιδει ποτε δεν θα καταφερει να ερθει θα κατεβω εγω αθηνα να τις γαμω με μια τυροπιτα χχαχαχαχ
ακουσα και τετεια αθηνα απο φοιτητες.αθηνα θα γαμω και δερνω,οπως και οι φανταστικοι ταξιδιωτες που ηρθαν η θελουν να ερθουν ουκρανια.οσο εμφανιζονται τρολ και ασχετοι θα τους τρολαρω και θα τους κτυπω εκει που τους πονα!λευτερια στον βαλκανιο εσκομπαρ!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εχει δικαιο ο δασκαλος που επιμενει για ελλαδα να παιζω.αντι να χαλω 300 το λιγοτερο σε ραντεβου κιεβ
στην ελληνιδα αντε να παρω κανα εσωρουχο απο βικτορια σικρετ χαχαχαχ.αντε επιδει ειμαι
και δυνατος σπονσορας θα κερασω και καφε με σουβλακι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι...

Ο ΠΙΡΦΟΡΟΣ

...ήταν ένα μέλος των ανατολικών νημάτων περίπου μια δεκαετία πρίν μου έδινε την εικόνα ανθρώπου που γαμάει και δέρνει! Στα πολιτικοκοινωνικά θέματα έκανε κάποιες σοβαροφανείς αναλύσεις κυρίως αριστερόστροφες αν και οι πιο πολλές ήταν αντιγραφές απο αριστερά site της εποχής! Το χαρακτηριστικό των γραφόμενών του όμως ήταν πως τη γυναίκα την έχει άνετα όπου κι αν πάει, ενώ Αθήνα ξεσκιζόταν συνέχεια στη πούτσα! Για έναν όμως περίεργο λόγο ζητούσε απο τους γνωστούς του επίμονα να του στείλουν ερωτικούς διαλόγους που κάνουν με τις γκόμενές τους...
Έρχεται η ώρα που κανονίζουν κάποια μέλη εδώ ένα ταξίδι στη Μολδαβία περι το 2010! Στο site ανεβάζει διθυράμβους για το τι θα γίνει εκεί και πως οι Μολδαβές περιμένουν την άφιξή τους με ανοιχτά πόδια!!
Όταν πήγαν λοιπόν αυτό το περίφημο ταξίδι, ο "ήρωάς μας" εκτός του ότι έμεινε με το πουλί στο χέρι προσπάθησε να αποσπάσει την εκδιδόμενη κοπέλα που γούσταρε όμως ένα άλλο παιδί απο τη παρέα! Το στυλ του ήταν να πηγαίνει με ένα ανοιχτό πουκάμισο και τη τρίχα για πουλόβερ και να τρίβεται πίσω απο τη γκόμενα την ώρα που ήταν αγκαλιά με το άλλο παιδί! Βέβαια γυρνώντας πίσω πάλι έλεγε για γαμήσια και γυναίκες μέχρι που τον ξεμπροστιάσαν τα μέλη του φόρουμ και κυρίως ο Δημητράκης!

And the story goes on....
θυμασε που τα ελεγε και ο δασκαλος αυτα οταν πρωτοπηγε κιεβ?
εγω να δεις ποσους ψευτες ακουσα να μου λενε ιστοριες και γελουσα.βεβαια δεν ηξεραν οτι ημουν ημιμονιμα κιεβο και απλα τους αμφισβητουσα και εδινα την δικη μου εκδοχη τι εγινε στην πραγματικοτητα.το παραξενο ηταν οτι δεν αντιδρουσαν και να με αμφισβητησουν χαχαχαχ.
μετα οταν τους ελεγα τη σχεση μου με την χωρα γελουσαν  που πιαστηκαν μαλακες χαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ακόμα και ο Δημητράκης έχει να βάλει μια!Εσύ που δεν έχεις βάλει ποτέ τίποτα μιλάς και κρίνεις άλλους? :2funny:
τι να ποζαρω πουτανες?να βαλω φωτο ναι σε καμια που παρουσιαζετε νορμαλ και δεν ντρεπομε να κυκλοφορω μαζι της.μετανιωσα που δεν ηρθα ροδο σεπτεβριο η οχτωβριο που εχει πολλες ρωσιδες τουριστριες.καποια θα εβρισκα σιγουρα.θα της ελεγα εχω και ενα φιλο μεγαλοεπιχειρηματια να ερθουμε να κανουμε ψωνια.θα ελεγα στην γκομενα οτι εισαι ντοπιος μηπως και χρειαστουμε ταξιδιωτικο οδηγο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.ειπαμε αν εισαι ντοπιος δν εχει τιποτα το παιζουν τουριστριες.
ρομαν οπως λενε μονο με αλλους τουριστες και οχι με τον γκαρσονο,τον ξενοδοχο και το καθε υπαλληλο που τις τρεχει απο πισω.αγια ναπα απο την ωρα που θα μπουνε ξενοδοχειο της τρεχει ο ξενοδοχος,το γκαρσονι και οι λοιποι μετα ο εστιατορασ,τα γκαρσονια.επι το πλειστον επιδει ειναι βλακες μικροι η μεσης ηλικιας που μεγαλωζαν με μπαροβιες ετσι τις εχουν ακομα στην κυπρο της ρωσιδες οι χωριατες εδω.
αυτο το εκμεταλευονται και το πεζουν μουρη ενω δεν εχουν μια
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
γιατι αρχικα νομιζα ησουν ο δασκαλος οπως εγραφες και ελεγες και σοφες κουβεντες.

Φίλε λυπάμαι που θα σε απαγοητεύσω αλλά η φωτογραφία περιγράφει τη κατάστασή μου !!! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1534445172045.jpg
    FB_IMG_1534445172045.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 27

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
θυμασε που τα ελεγε και ο δασκαλος αυτα οταν πρωτοπηγε κιεβ?
εγω να δεις ποσους ψευτες ακουσα να μου λενε ιστοριες και γελουσα.βεβαια δεν ηξεραν οτι ημουν ημιμονιμα κιεβο και απλα τους αμφισβητουσα και εδινα την δικη μου εκδοχη τι εγινε στην πραγματικοτητα.το παραξενο ηταν οτι δεν αντιδρουσαν και να με αμφισβητησουν χαχαχαχ.
μετα οταν τους ελεγα τη σχεση μου με την χωρα γελουσαν  που πιαστηκαν μαλακες χαχαχαχ.
Είδες που ο Τουρκολάγνος παντογνώστης της Ουκρανίας και πλέον της Σερβίας απειλεί με ξύλο?


Κατόπιν casting όλων των μελών σύμφωνα με τα γραφόμενα τους , κουμπάρο θα είσαι ο καλύτερος σωματοφύλακας!!!
Βέβαια τώρα που δεν έχει Raianair που είναι φτηνή θα έχει πρόβλημα να έρθει στο νησί! Εντάξει να μείνει θα βρει κανέναν καναπέ στον καταυλισμό των Ρομά!   :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μεχρι και Ροδο γιατι μιλας πολυ για Αλβανους κτλπ,εγω στο υποσχομαι οτι αν συνεχισεις το μπλα μπλα εδω μεσα τοτε θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα

Επειδη εισαι τερμα φλωρος και μιλας πισω απο μια οθονη μην νομιζεις οτι εισαι καλλυμενος
Αμα το συνεχισεις θα δεις ενα ωραιο προσωπικο μηνυμα με τα πληρη στοιχεια σου
Αυτο θα ειναι η πρωτη προειδοποιηση που θα παρεις οσο το τραβας

Στην ιδια την Ροδο θα βρεθεις σε κατασταση που ουτε θες να φανταζεσαι(αν και πιστευω οτι θα βαλεις μυαλο με τα στοιχεια σου στο μηνυμα)


Εγω προσπαθω οπως καταλαβαινεις να αποφυγω για το δικο σου καλο το να ερθουν τα πραγματα ετσι αλλα δεν βοηθας
Σταματα να ασχολεισαι μαζι μου γιατι ειναι το τελευταιο δημοσιο μηνυμα που σου αφηνω

Αυτο ισχυει εδω για σενα και οσους αλλους παιζουν με προσωπικα στοιχεια
Είσαι τελείως γελοίος πλέον και φλερτάρεις με το μπαν στο Site  με τις απειλές που εκτοξεύεις !
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
μην αχολειστε ο σκληρος ειναι για το ψυχιατρειο κατευθειαν

ειναι απο τους τρελους που εχουν και διπλωμα

δεν εχετε παρει χαμπαρι τι διαταραγμενη προσωπικοτητα ειναι

γραφει πραγματα που μονο στη φαντασια του υπαρχουν

ο τυπος χρειαζεται αμεσα ιατρικη φροντιδα ετσι σαλεμενος που ειναι

μπορει κανει κανενα κακο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μεχρι και Ροδο γιατι μιλας πολυ για Αλβανους κτλπ,εγω στο υποσχομαι οτι αν συνεχισεις το μπλα μπλα εδω μεσα τοτε θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα

Επειδη εισαι τερμα φλωρος και μιλας πισω απο μια οθονη μην νομιζεις οτι εισαι καλλυμενος
Αμα το συνεχισεις θα δεις ενα ωραιο προσωπικο μηνυμα με τα πληρη στοιχεια σου
Αυτο θα ειναι η πρωτη προειδοποιηση που θα παρεις οσο το τραβας

Στην ιδια την Ροδο θα βρεθεις σε κατασταση που ουτε θες να φανταζεσαι(αν και πιστευω οτι θα βαλεις μυαλο με τα στοιχεια σου στο μηνυμα)


Εγω προσπαθω οπως καταλαβαινεις να αποφυγω για το δικο σου καλο το να ερθουν τα πραγματα ετσι αλλα δεν βοηθας
Σταματα να ασχολεισαι μαζι μου γιατι ειναι το τελευταιο δημοσιο μηνυμα που σου αφηνω

Αυτο ισχυει εδω για σενα και οσους αλλους παιζουν με προσωπικα στοιχεια
Θα σου απαντήσει ο Ιωσήφ Μπλασκος ;)Τα λέει όλα για σένα.
  Μου θύμισες τον άλλον ψεύτη που απειλούσε τωραωθα είναι με τους γονείς του και δεν θα έχει ίντερνετ και δεν γράφει φαντασιωσεις :2funny:
 

Συνημμένα

  • PSX_20180815_213827.jpg
    PSX_20180815_213827.jpg
    563,3 KB · Εμφανίσεις: 46
  • PSX_20180815_213402.jpg
    PSX_20180815_213402.jpg
    466,8 KB · Εμφανίσεις: 52

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω λεω στην νεα γενια οτι ειναι πολυ πιο ευκολο να γαμησεις απ οτι παλια (για νορμαλ γυναικες μιλαω οχι πουτανες)
Αρκει να ξερεις Αγγλικα και στην εποχη που ζουμε πεφτουν πολλα τειχη οσο προχωρα η παγκοσμιοποιηση

Πολλοι παλιοι ειχανε μαθει να γαμανε αγοραζοντας δωρακια και τωρα που ανεβηκε το βιοτικο επιπεδο στις χωρες που πηγαινανε λενε δεν γαμαει κανεις
Να πω εγω απ την μερια μου ναι ...κανεις δεν γαμαει αγοραζοντας σωβρακα και σουτιεν πια(οπως παλια)

Ομως πλεον γαμανε πολλοι που δεν πανε με την λογικη οτι παω να βρω πεινασμενες αλλα παω να βρω γυναικες ισαξιους ανθρωπους με εμενα και παω να ανταλλαξω αποψεις να μαθω 5 πραγματα για αυτην και να περασω καλα


Αν πατε με την νοοτροπια των παλιων να βρειτε πεινασμενες ξεχαστε οτι θα γαμησετε
Αν πατε και συμπεριφερθειται ομορφα τοτε θα θερισετε,αυτο σας το υπογραφω



Ναι και τι διαφορετικο εγραψα εγω Δημητρακη σε σχεση με αυτα που παραθετεις?

Λεω οτι κανεις δεν γαμαει πια με σωβρακο-φανελες αλλα θελει game και για αυτο γραφω τακτικες που κατα την γνωμη μου σε βελτιωνουν γιατι ποια ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ με ενα δωρακι

Πες μου ποτε εγραψα οτι γαμησα Σλαβες με δωρο σουτιεν και διαφορα

Εγω εγραψα οτι σε οποια χωρα παω βρισκομαι με νορμαλ γυναικες και δν πληρωνω τιποτα απολυτως εκτος αμα κερασω πρωτο ραντεβου την μπυρα η τον καφε και αυτο σπανια

Λεω οτι γαμαω εως 7αρια βαρια 8αρια που δεν θελουν δωρακια

Συνηθως απο 8 και πανω ζητανε

Θες να σου παραθεσω μηνυματα tinder που απλα απανταω σε πουτανες οτι εγω δεν πληρωνω για να γαμαω?


Εσυ και αρκετοι εδω πανε να με βγαλετε τρελο

Ε εγω σου λεω μην ασχολειστε μαζι μου αφου ειμαι τρελος

Τι ασχολειστε με εναν τρελο ολη την ωρα?

Πληρωνετε εσεις τις γυναικες αφου αλλιως δεν γινεται αντι για ενα σωβρακο οπως παλια δωστε τους σημερα δαχτυλιδια και τον μισθο σας οπως ο ΚΜΑΝ

Εγω αυτες που βγαινω και γνωριζω δεν θελουν ουτε δωρα ουτε λεφτα,μιλανε Αγγλικα εχουν ταξιδεψει και ειναι μορφωμενες



Αν συνεχισεις εσυ και καποιοι να στελνετε σοβαρα μηνυματα οπως αυτο που εστειλες τοτε εγω θα απανταω

Οταν εσυ λες ειναι μαυριδερος(δεν ειμαι) ειμαι Αλβανος,Πακιστανος κτλπ(δεν ειμαι) τοτε λες μαλακιες και δεν εχει νοημα να κανουμε κουβεντα


Αν μπορεις να κανεις διαλογο τοτε κανε αλλιως μην γραφεις βλακειες για μενα,αυτο λεω σε εσενα και στους λοιπους


Και Παπα εγω κακο δεν εκανα σε κανεναν που δεν μου εκανε κακο πρωτος
Μην βαζεις λογια στο στομα μου και


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom