Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Οχι πμ ρε ουκα!

Εγραψα στο νημα του οτι ΛΕΙΠΕΙ!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φίλε οι περιγραφές του Χάρη σφίζουν απο σαφήνεια και χρήσιμη πληροφορία !! :grin:
οι κυπριοι με καταλαβουν οπως γραφω.αν θελεις να γραφω ρωσικα να τα μεταφραζεις απο γκουκολ τρασλειτ.εχουμε κανα ταξιδι?ο σαλονικιος θελει να με παρει μαγαδασκαρη και ο δασκαλος βενεζουελα.
μιλα ισπανικα ο δασκαλος πολυ καλα μαλιστα.δεν καιγομαι ομως.
ρε φιλοσοφε σε μενα γινονται ολα γιατι βλεπουν το χρημα να κινητε.
δεν παω απο περσι ουκρανια,ολοι με ξερουν κεντρο.οδυσσο ιδικα αφου ολοι με ξερουν και οτι κραταω λεφτα
παραδοξος αντι να μου ερχονται οι γκομενες αυτες δεν πλισθαζονται και ερχονται μονο αυτοι
που ψαχνουν θυραμα.φιλοσοφε επιδει ειμαι σταμπαρισμενος τελος για κανα χρονο η οδυσσος.
σεπτεβριο θα παω αλλα φοβαμε γιατι αν δεις απο ονλινε στριμινκ αυτο που εγραψα 90% μονο αντρες
με τσαντακια ωμου γθμνασμενοι και περιεργοι κυκλοφορανε.καθε μερα μαχαιρωματα και σκωτομοι,ληστειες για λεφτα μεχρι και για 50 γριβνα!σκεψου εμενα που κραταω οταν παω βολτα καμια δεκαρια χιλιαδες
τωρα που κουβαλω πιο λιγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Οχι πμ ρε ουκα!

Εγραψα στο νημα του οτι ΛΕΙΠΕΙ!
δεν σε ξερει ομως αφου δεν ξερει ποιος εισαι ουτε εγραφες με αυτον τον κλωνο.
αν θες  στειλε μου πμ να του πω ποιος εισαι η στειλε σε αυτον.δεν αποκαλυπτουμε ποτε ποιος ειναι
καπειος αν δεν θελει.εμενα ξερουν ολοι το αληθινο μου ονομα και επιδει ειμαι ομορφαντρας μισο μετρο
ξερουν και την φατσα μου χαχαχαχα.πολλοι απο δω με πηρανε σκαυπ με κρυμενες καμερες.
μονο ο διμητρακης,τασος,σπυρος,ρολογασ,ντερτυ με εχουν παρει με ανοικτη καμερα οπως ειμαι εγω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μυνημα απο δασκαλο οτι το θεμα εγινε μπουρδελο και να μπει ταξη.
ακομα λεει εγινε ελτοραντο το νημα κατι που υπαρχει στην φαντασια.
πλεον οι γκομενες συμπληρωνει δεν σου κολανε ουτε γαμας με καλσον και οι μουναρες σπονσορετες
πλεον ειναι ειδος εξαφανισης στο κιεβ.λεει ακομα πολλοι που γραφουν
δεν εχουν πατησει το ποδι τους και επιδει μια μαλακισμενη τους εστειλε 5 μυνηματα νομιζουν
θα την γαμησουν με τηλεπαθεια χαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Να γυρισει ΑΜΕΣΑ ο ΚΜΑΝ2 να ξαναφτιαξει το νημα!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σημερα γαμησα βιετναμεζακι με 15 ευρο απο αυτες που βαζει φωτο ο μιντριτερ χαχαχαχα.
τους εγραψα στο θεμα κυπρος που εχει να μην παιδευονται αδικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
σημερα γαμησα βιετναμεζακι με 15 ευρο απο αυτες που βαζει φωτο ο μιντριτερ χαχαχαχα.
τους εγραψα στο θεμα κυπρος που εχει να μην παιδευονται αδικα.

Κομπάρε !! Προς ενημέρωση σου, ο mindreader
δεν γαμάει μόνο βιετναμεζάκια.
Οχι οτι τα αφήνει παραπονεμένα βέβσια.


Οι φίλοι σου ψάχνουν τελευταία την κολομβία που εγώ αλώνιζα 20 χρόνια πριν.

Κάποιοι πανε να ανακαλύψουν τη Μαδαγασκάρη επειδη είδαν το nomads και νομίζουν οτι είναι εύκολο.

Τέλος πάντων !!

Όσο για το θέμα κύπρος


δεν βλέπω να εχεις ποστάρει κάτι.

Μας δουλεύεις ??

 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.275
Πόντοι
33.818
Πόσταρε στο θέμα Λευκωσίας. Εντάξει φίλε Χάρη δεν έκανες και κανενα κατόρθωμα. Αυτές παλιά τρώγανε κρεμπιέ αν τις κέρναγες σουβλάκι. Λέγανε και ευχαριστώ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μην προκαλείς τον χάρη διότι τώρα που ηρέμησε με το δόντι και έφαγε τις κρεμούλες του θα έρθει Αθήνα ή όπου θες και θα σε πλακώσει στο ξύλο!
Ήδη υπάρχει ανοιχτή απειλή για τον Βαλκάνιο Π. γι αυτό φοβάται πλέον να γράψει!Και μιλάμε για άτομο με το παρακάτω χέρι--->
 

Συνημμένα

  • IMG_1405.PNG
    IMG_1405.PNG
    66,2 KB · Εμφανίσεις: 45

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
βαζεισ στοιχημα σε γαμαω σε εμφανιση κλωνε που δεν σε εχει δει ποτε κανεις?αν εχεις αρχιδια βαλε φωτο να βαλω και εγω για να πεσουνε οι μυθοι σου βαλκανιε παραμυθα που γαμας μονο πουτανες.
βαλε ξανα να θαυμασουμε το κρεβατακι που εσκισες την ουκρανιδα που μονο ο νανοσ της χιονατης χωρα μονοσ να αυνανιστει χαχαχααχ.εισαι ανυπαρκτος και σε προκαλω φαντομα,αορατε γαμια που δεν σε εχει δει ποτε κανενανας!μαλλον εσυ εισαι κλασικος ελληνας κλανιας  ,καμακι και γαμιας  χαχαχαχα
αν εχεισ αρχιδια ελα να βρεθουμε κιεβ οπωτε θες και αν σου παει ελα να κανεισ μαγκια.
για ελα και εσυ με 5 ατομα με σπρει και μαχαιρια και μετα να λεσ για μαχαιρια.εσενα σε κανω πουρε βαλκανιε κλανια.ελα να μου ριξεις φαπεσ αν μπορεις.πεσ μου που και ποτε.αν εισαι αφραγγοσ ερχομε εγω τσεχια αλλα ξερω εισαι αρχιδι και θα με στεισεις κλωνε της δεκαρας.βαλε φωτο σου αν εχεισ αρχιδια γιατι την προηγουμενη φορα που με προκαλεσεσ κατεβασα 20 φωτο στο προφαιλ μου στο μπου.
σας ειπα οπειοσ θελει ασ μπει να με δει στο προφαιλ.εισαι ενασ παραμυθας που μονο απο σαιτ τσεχικα γαμασ χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κομπάρε !! Προς ενημέρωση σου, ο mindreader
δεν γαμάει μόνο βιετναμεζάκια.
Οχι οτι τα αφήνει παραπονεμένα βέβσια.


Οι φίλοι σου ψάχνουν τελευταία την κολομβία που εγώ αλώνιζα 20 χρόνια πριν.

Κάποιοι πανε να ανακαλύψουν τη Μαδαγασκάρη επειδη είδαν το nomads και νομίζουν οτι είναι εύκολο.

Τέλος πάντων !!
εγραψα χτες φιλοσοφε που εχει βιετναμεζακια !εγραψα σε ποιο σημειο και απαντησα και σε ατομα πμ.

Όσο για το θέμα κύπρος


δεν βλέπω να εχεις ποστάρει κάτι.

Μας δουλεύεις ??
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μην προκαλείς τον χάρη διότι τώρα που ηρέμησε με το δόντι και έφαγε τις κρεμούλες του θα έρθει Αθήνα ή όπου θες και θα σε πλακώσει στο ξύλο!
Ήδη υπάρχει ανοιχτή απειλή για τον Βαλκάνιο Π. γι αυτό φοβάται πλέον να γράψει!Και μιλάμε για άτομο με το παρακάτω χέρι--->
ηρεμησα τωρα αλλα οχι να μας την λεει ο βαλκανιος ψευταρας!
τον διαβασα χτες μονο προτασεις απο σαλον ειναι!εχω φιλους πραγα μονιμα που ηταν και φοιτητες πανω απο
15 χρονια εκει και λενε οπειος λεει τζαμπα πραγα και καμακια μαλακιες λεει.ο φιλος απο παφο
γυμνασμενος ομορφοπαιδο και εζησε βουδαπεστη και πραγα απο 1998 ειναι εκει.
μην ξεχνας  ο βαλκανιος δεν ειπε τιποτα για κιεβ ενημερωση και δεν ηθελε να δωσει πλιροφοριες.
μετα εμφανιστηκε και εκραξε αυτους που λεγανε τζαμπα και υποστιριξε κμαν.
αν ειχε επιτυχια και κιεβ δεν θα πηγαινε στα συνηθησμενα πραγα σε σαλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγραψα στο θεμα κυπρο mindwriter και χτες και σημερα εχω γραψει οπως και απαντησα σε μελη πμ για
το μερος με τις βιετναμεεζες.διαβασε πρωσεκτικα μου με λεει καπειος ο αρχηγος αρχισε να γραφει!
χαχαχαχχ,με λεγανε και δασκαλο οταν εγραφα πλιροφοριες εκει αλλα τους βαρεθηκα γιατι τα ηθελαν ετοιμα.
ασε που εφαγα και προστιμο 90 ευρο γιατι με επερνε ενας ελδικαριος να κανονισω μια ροσομογγολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πόσταρε στο θέμα Λευκωσίας. Εντάξει φίλε Χάρη δεν έκανες και κανενα κατόρθωμα. Αυτές παλιά τρώγανε κρεμπιέ αν τις κέρναγες σουβλάκι. Λέγανε και ευχαριστώ...
βλεπω ποσταρες τους αχριστους της κοινωνιας που επεστρεψαν στην ελλαδα.
καλα γιατι τους εκαναν και στρατιωτικο αγημα?χαχαχαχ.ιδικα ο χοντρος μπηκε χοντρος και βγηκε τριπλασιος απο τον καμενο χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σορρυ φιλοσοφε για λευκωσια γραφω εκει διαβασε
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Μην προκαλείς τον χάρη διότι τώρα που ηρέμησε με το δόντι και έφαγε τις κρεμούλες του θα έρθει Αθήνα ή όπου θες και θα σε πλακώσει στο ξύλο!
Ήδη υπάρχει ανοιχτή απειλή για τον Βαλκάνιο Π. γι αυτό φοβάται πλέον να γράψει!Και μιλάμε για άτομο με το παρακάτω χέρι--->

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβασε στην λευκωσια στην 66 και 67 σελιδα.
με γνωρισαν 2 παιδακια που εγραφαν εκει.οπως θα διαπιστωσεις ο ενας απο παφο φοιτητης εκανα στρατο με τον ξαδερφο του διαβασε που και στην 67 σελιδα το αλλο παιδι που με γνωρισε λεει δεν λλεω φουμαρα και ειμαι περπατημενος.τα σεβη μου μιντ ριτερ χαχαχααχ και καλα ταξιδια και σε σενα.
εγραφα σαν godcharry για λευκωσια.διαβαζες για κυπρο γενικα για αυτο δεν βρηκες τα σχολια μου
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μην προκαλείς τον χάρη διότι τώρα που ηρέμησε με το δόντι και έφαγε τις κρεμούλες του θα έρθει Αθήνα ή όπου θες και θα σε πλακώσει στο ξύλο!
Ήδη υπάρχει ανοιχτή απειλή για τον Βαλκάνιο Π. γι αυτό φοβάται πλέον να γράψει!Και μιλάμε για άτομο με το παρακάτω χέρι--->
εχει δουλεια στην πραγα δινει σαιτ με βιζιτες.πρεπει να παει πετρουπολη να καμακωνει στο σαλον με τον διμητρακι να δουμε ποιος ειναι ο ποιο γκομενος.
γυμνασμενος ο βαλκανιος,μια μερα μου στο στρατο ολη η ζωη του στο γυμναστηριο χαχαχαχαχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Το νημα του κιεβου μας ψυχαγωγησε πολυ αυτο το καλοκαιρι!!!

Σε καλο να μας βγει τοσο γελιο ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom