Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φιλαρακι εγω απο τα 18 μου δουλευα οικοδομη και ποτε δεν εκρυψα το παρελθον και τις δουλειες που εχω κανει
Εκει λοιπον οποιος ειχε καποιο θεμα ερχοταν μες την μουρη σου και το ελεγε,τοσο απλο
Αλλιως τον λεγαμε κρεμα και εφευγες απο μονος του με το καλο αν αρχιζες τις ρουφιανιες για να μην φυγεις οντως κρεμας κυριολεκτικα


Εγω εδω βλεπεις φερομαι οπως μου φαιρονται και για αυτο λεω αν καποιος εχει θεμα ας ερθει να μου το εξηγησει

Ως τοτε εγω πολυ απλα δεν παιρνω σοβαρα τιποτα απ αυτα που λες και στα ματια μου δεν ειστε καν αντρες


Και βλεπω πολυ καλα γιατι μονο να τρολαρετε ξερετε γιατι οι γυναικες θελουν αντρες που φορανε παντελονια,οχι ρουφιανους
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
αυτο μη το πολυλες εξω...

φιλικα παντα!

Εγω ξαναλεω οταν βρειτε τα @@ τοτε στα pm πατατε το κουμπακι
Ελα απο κοντα και πολυ φιλικα θα στα πω και θα σε κερασω και το ρακομελο της παρηγοριας
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ειρηνευσατε και Πορνομυστευσατε!
Ηθελα κατι να σχολιασω, αλλα δεν υπαρχει αρχη και τελος, ασε που σβηστηκαν.
Anyway, θενκς, XMaN19 ωραιος! (Δεν του το ειχα για το πλεντι οφ φις).

1.Ρε παιδια κατι ειχατε γραψει πιο παλια, ειδικα ο Χαρρις για σαητ σε ουκρανια/ρωσσια που ενοικιαζεις σπονσορετς γκομενα? Εχει καποιος κανα λινκ να δουμε? Εαν ειναι μυστικο, στειλτε πμ!
Δεν εννοω ομως γραφεια συνοδων!
2.Σε κατι αλλα σαητ που παιζουν και καλα οτι βρισκεις ατομο για ταξιδια, ειναι σκετες βιζιτες????(μην μου πειτε!), η Εχει και τιποτα αματουρια που ψαχνουν, και εννοω για τα ρωσσοφωνα!
3.Το συστημα Σινοχαρα εαν το λεω σωστα, που αναφερθηκε εδω στις διαμαχαες, με απλα λογια ποιο ηταν???, που εφερνε τις γκομενες? Σιγουρα ηξερε γλωσσα και ειχε καποιο χρημα.
Ηταν τυπου αγαποτουριστικο Η ΚΜΑΝικο?
Ποιο πολυ ρωσσιδες η ουκρανα εφερνε?
Δουλευε ιντερνετικα η αυτοπροσωπος?
(ΜΗΝ σφαχτειτε για την ομορφια τους, λεμε Μονο για το οτι κατεβαζε! Για πειτε, εστω και σε πμ).
Εαν διαβαζει ο ιδιος και θελει να δωσει καμια πληροφορια, ας στειλει μυνημα!

υγ.
ΠΟΡΝΟΜΥΣΤΕΣ δεν σκεφτεστε τον Δασκαλο?
Του κανετε την ζωη δυσκολη! Τι θα πρωτοδιαβασει εδω μεσα?
Πως θα βγαλει διδακτικα πορισματα?
Εντολη Δασκαλου, Παυσατε Πυρ!!!
Προβλεπω να μην ξεκιναει το μαθημα!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
.................
Όλα τα ποιοτικά χαρακτηριστικά ενός Αλβανού
Χμ, εχω την εντυπωση οτι αν ηταν αλβανος δεν θα γυρνουσε στην ελλαδα, εκτος και τον αναζητουσε η Ιντερπολ για κατι παρα πολυ σοβαρο, για ασφαλες καταφυγιο στο Μπουζουκισταν!
Θα ειχε ηδη βρει καποια που θα της ετρωγε το κοινωνικο επιδομα, απο Δυτικη Ευρωπη και σιγουρα δεν θα ηταν Ελλαδα τωρα!!!

Ειρηνευσατε και Πορνομυστευσατε!
υγ.
Ωχ Ωχ Ωχ
.....με τα ποιοτικα κριτηρια τουρκολαγνειας...στο τελος οι ΟΥΚαδες μας θα βγουν Τουρκο.Αρμενο.Ουζπεκο.αλβανοι!
υγ2.
Με ολα αυτα το ξεχασα. Στις ειδησεις στις 2μμ, στο καναλι του Αλαφουζουλ, ειχε για την Τουρκια!
Λοιπον ειναι η 2η κατα σειρα χωρα που εξαγουμε!!!
754 επιχειρησεις στην Τουρκια και 6,8 δις Ευρω, αλλα τα μισα ουσιαστικα, γιατι τα αλλα Ηταν η φινανς μπανκ.
Τι εξαγουμε?
Πετρελαιοειδη, Βαμβακι, Αλουμινιο, Χαλκοσωληνες!!!

 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Τωρα που ελευθεροθηκαν τα 2 παλικαρια μπορει να παει χωρις τυψεις ο παναρας στα κατεχομενα!!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλησπέρα , άρχισα να διαβάζω το τόπικ και διαπίστωσα ότι μεσα στο 2018 ειδικά έχει μετατραπεί σε τσατ 5-10 ατόμων και ποστάρονται ότι να'ναι συζητήσεις και δεν λέγεται τίποτα για Κίεβο. Κάπου 500 σελίδες σπαμ σχεδόν δηλαδή.
τι θελεις να λεμε δηλαδη?εμεις ουκρανια ειμαστε συνεχεια πες εσυ οι γραψε εμπειριες αν πηγες ποτε.για αυτο μην παραπονιεσαι.τα εχουμε πει ολα απλα περναμε τον χρονο μας εδω.
για τι να γραφω παραδειγμα?εγω τα ξερω.οταν τα λεω δεν αρεσει σε πολλους.
αν αρχισω και γραψω ενα μιθηστορημα με παρτουζες και τζαμπα θα ειμαι αρεστος γιατι ετσι θελουν να πιστευουν΄.επιδει βλεπω δεν εχεις ιδεα απο αυτες τις χωρες και μιλησες στιν χαλκιδικη με μια ρωσιδα και μια ουκρανιδα και σκεφτεσαι να πας αγια πετρουπολη η χαρκοβ να τις βρεις.
θες την βοηθεια και την γνωμη  μου?ουτε θα δεις καμια ουτε θα ερθει καμια να σε συναντησει.
μονος ειπες δεν επεσε φεσωμα μονο κουβεντα.εκει  η μονη περιπτωση να τις συναντησεις ειναι τυχαια να περνας απο την διαβαση και να πουνε να ο ενοχλητηκος απο την ελλαδα ας τον πατησω με το αμαξι.
γιατι δεν πας και μετα να γραψεις να μας κανεις παραπονα η να δεις αν θα τις συναντησεις
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τωρα που ελευθεροθηκαν τα 2 παλικαρια μπορει να παει χωρις τυψεις ο παναρας στα κατεχομενα!!!!
μαζι του και γω μηπως βρω καμια σκαρτη γκομενα που γυρνα στα κατεχομενα χαχαχ
παντως και δικες μας πολλες κανουν βολτες
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ευχαριστω για τις πληροφοριες σου φιλε μου.
θα προσπαθησω κι εγω να βρω τις σελιδες οπου ειχαν γραφτει ουσιαστικες πληροφοριες
μπραβο ευχαριστησε τον κλωνο που δεν εχει παει ποτε και ξερει απο εμας οτι καπου εχει σαλον
που εσυ δεν θα τα βρεις ποτε και οτι στο καριμπιαν εχει βιζιτες 100 δολαρια οπως λεει ο κμαν
αλλα ο κλωνος δεν γνωριζει οτι οπως λεει ο κμαν θελει τροπο αλλιως θα φας τα μαλια σου μονο κερασματα και η βιζιτα θα βρει αλλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Η μερα εκεινη δε θ αργησει....

Ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας θα γυρισει!

Το υπεροχο βαλκανικο του χερι θα αγγιζει ξανα τα διμετρα ποδια των σπονσορετς!!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Λες γι αυτό να άντεξε η Κυπριακή οικονομία απο το κούρεμα των καταθέσεων? :rockon:

Θυσίασε τον πισωγλέντη ΟΥΚΑ , gay friendly , μονο για πουτσαράδες στη μυστική αποστολή "Κάδμος" στέλνοντάς τον με την ..όπισθεν και όπλο τον πάτο του να σώσει την οικονομία της χώρας του? :2funny: :2funny: :2funny:
εκανα τσιμπουκι στον αρχοντα ερτογαν και αφησε ελευθερους τα 2 αχριστα κορμια της κοινωνιας
που θα απολυθουνε να περπατανε αδεσπωτοι και ανεργοι πανω κατω ερμου μαζι με τους πακιστανους !ηταν καλα εκει που ειτανε,τρωγανε κεμπαπ και ειχαν ολες τισ ανεσεις.
επρεπε να ζητησουν πολιτικο ασυλο παρα να ερθουν πισω στην αληθηνη κολαση του πυρφορισταν-αφφραγισταν χαχαχαχαχααχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η μερα εκεινη δε θ αργησει....

Ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας θα γυρισει!

Το υπεροχο βαλκανικο του χερι θα αγγιζει ξανα τα διμετρα ποδια των σπονσορετς!!!!
οσοι με κατηγορουσιν με την αρφην τους να με δουσειν.
με τα ποδκια στα ζινισια για να μπαινει η βιλλα ισσια χαχαχαχα
θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο φτωχος.
λευτερια στον εσκομπαρ!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω αδερφε μου ρουφιανος δεν ειμαι ουτε γουσταρω τα πολλα πολλα μαζι τους αλλα ας απαντησω
Καταρχην η πουτανα θα κατσει για μια φωτο οι νορμαλ γυναικες οχι..Αν δεν μπορεις να καταλαβεις το γιατι ειναι δικο σου προβλημα
Εφοσον εσυ λες οτι γαμας και εμεις δεν γαμανε γιατι ολοι που σε ξερουν σε δουλευουν και γελανε μαζι σου?Απλα δες τα βιντεακια σου πχ youtube και τι γραφουν για εσενα στα σχολια εχεις γινει περιγελος.
Εγω στην θεση σου θα ντρεπομουν και μονο να χορευω γυμνος και να γελανε ολοι μαζι μου με αυτο που βλεπουν η θα ντρεπομουν να βγω μπανιο με γατες και ζωα.
Επειδη καποιοι εδω μεσα σε υποστηριζουν ειναι για να γραφεις και να γελανε..
Δεκτον απο εμενα εγω ομως δεν θα μπω στο τρυπακι να ακολουθησω


Αμα θες κανε και ενα πειραμα δες τα βιντεακια σου και τι σχολια εχουν,τοσο απλο
οι 9/10 γελανε με την καταντια σου και 1/10 λεει παμε θελω και αλλοοο να γελανε θελουν αυτοι


Και που στα γραφω ξερω οτι δεν προκειται να καταλαβεις αλλα κανω μια προσπαθεια
Συγγνώμη τα σκέφτεσαι αυτά που γράφεις?Με λίγα λόγια αν έχεις μια γκόμενά δεν θα κάτσει να τη φωτογραφίσεις και αν πάρεις μια πουτάνα τη γαμίσεις και της πεις ελα να σε βγάλω μια φώτο θα κάτσει?!ή θα πας στη Φυλής και οι πουτανες θα κάθονται να της πάρεις φώτο?!οι προηγούμενοι που έγραφαν τύπου Σινοχάρα μπορεί να ήταν εμφανισιακά χάλια αλλά δεν ήταν χρεωκοπημένοι και πλήρωναν χοντρά και γαμαγαν ενώ εσύ και ο ΔΡ ψεύτης δεν έχετε φράγκο τη βγαζετε Ελλαδα και πάτε να δώσετε και πληροφορίες.
  Έχεις μείνει 20 χρόνια πίσω σχετικά με τη Ρωσσια.Μηπως οι πουτανες με γνωρίζουν και με της μανάδες τους?Όσο για τα σχόλια όλοι αυτοί είναι φουκαράδες σαν εσένα.
  Απλός δε γαμάς τίποτα εσύ και ο άλλος ο αποτυχημένος γ αυτο και γράφεις τέτοιες μαλακιες.Βαλε κάνα διάλογο και πόσα ματς σου έκαναν :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στα 20-27 μου που ειχα και μαλια και ημουν 63-67 κιλα μονο μυς φυσικα χαχαχαχ
γνωριζα πολλες μοσχοβιτισες που εκαναν διακοπες κυπρο και καναμε ρομαντικες βολτες χωρις καμια ποτε καταληξη για γαμησι.ειχα την οικονομικη ανεση αφου να φευγουν και να εχουμε επικοινωνια
μπορουσα σε μια εβδομαδα το γρηγοροτερο η σε ενα μηνα το αργοτερο να παω μοσχα.
ημουν κουκλι αληθινο χαχαχαχ,μιλουσα τα ρωσικα μου,γεναιοδορος και καλο παιδι.
απο ολες αυτες που γνωρισα κυπρο γαμησα μονο 8-10 μοσχα και αυτες επι χρημασι.
ενω απο τις υπολειπες που γνωρισα και επικοινωνουσαμε ηρθαν μονο 3 να με συναντησουν!
και οι 3 μια φορα μονο και μετα δικαιολογιες.οταν εφευγα παλι επικοινωνουσαν.οταν πηγαινα ιδικα η μια τοτε 22 ηταν 4 χρονια μικροτερη μου μουναρα με αυτοκινο πολυτελειας ερχοταν στο καφε μιση ωρα και την εκανε.εφευγα μυνηματα,πηγαινα μεσα σε ενα μηνα παλι εξαφανιζονταν ετσι ειπα να ασχολουμε με οπεια γνωρισω εκει.τοτε εκανα παρεα με ρωσακια της ηλικιας μου που ερχονταν και κυπρο οικογενειακοι φιλοι και πολλους γνωστους που εχασα πλεον με τα χρονια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Συγγνώμη τα σκέφτεσαι αυτά που γράφεις?Με λίγα λόγια αν έχεις μια γκόμενά δεν θα κάτσει να τη φωτογραφίσεις και αν πάρεις μια πουτάνα τη γαμίσεις και της πεις ελα να σε βγάλω μια φώτο θα κάτσει?!ή θα πας στη Φυλής και οι πουτανες θα κάθονται να της πάρεις φώτο?!οι προηγούμενοι που έγραφαν τύπου Σινοχάρα μπορεί να ήταν εμφανισιακά χάλια αλλά δεν ήταν χρεωκοπημένοι και πλήρωναν χοντρά και γαμαγαν ενώ εσύ και ο ΔΡ ψεύτης δεν έχετε φράγκο τη βγαζετε Ελλαδα και πάτε να δώσετε και πληροφορίες.
  Έχεις μείνει 20 χρόνια πίσω σχετικά με τη Ρωσσια.Μηπως οι πουτανες με γνωρίζουν και με της μανάδες τους?Όσο για τα σχόλια όλοι αυτοί είναι φουκαράδες σαν εσένα.
  Απλός δε γαμάς τίποτα εσύ και ο άλλος ο αποτυχημένος γ αυτο και γράφεις τέτοιες μαλακιες.Βαλε κάνα διάλογο και πόσα ματς σου έκαναν :2funny:
διμητρακι ο σινοχαρας σλαβιανι εμφανισιακα δεν ειναι χαλιας.
οκ εχει τα κιλακια του αλλα σαν πρωσωπο ειναι ομορφος με γαλαζια ματια προσ ξανθος,με οραια χαρακτηριστικα αντρα ασχετα αν δεν ειναι γυμνασμενος και εχει κιλακια.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
εκανα τσιμπουκι στον αρχοντα ερτογαν και αφησε ελευθερους τα 2 αχριστα κορμια της κοινωνιας
που θα απολυθουνε να περπατανε αδεσπωτοι και ανεργοι πανω κατω ερμου μαζι με τους πακιστανους !ηταν καλα εκει που ειτανε,τρωγανε κεμπαπ και ειχαν ολες τισ ανεσεις.
επρεπε να ζητησουν πολιτικο ασυλο παρα να ερθουν πισω στην αληθηνη κολαση του πυρφορισταν-αφφραγισταν χαχαχαχαχααχαχ


Έβγαλες γούστα Χαχαχα ρε τι ακουμε :happy:
 

piraulos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
τι να σου πω τωρα οτι εισαι κουτός?Τι καταλαβες μονο εσυ το ξέρεις. ειμαστε όλοι εμεις πυρφοροι χωρίς επίπεδο και εσ'υ με το δημητράκη και οποιοδήποτε άλλο εδω μέσα κρατάτε το επίπεδο που αναρτείτε άρες μάρες κουταμάρες.Εσύ μεγάλε εχεις να μας πείς τίποτα για κιεβο?οχι για ροδο και τι επιχειρήσεις εχεις και αν γαμάς (που δεν χρειάζεται να μαντέψουμε).επικεντρωθείτε στο θέμα .Αντε γεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom