Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΠυραυλεΒλήμα εγώ γράφω για Κίεβο και όλη την Ουκρανία επι 7 γεμάτα χρόνια!Εσύ τώρα εκτοξευτικες και έχεις ήδη σκάσει στον αέρα...
Για τους ζηλόφθονους Πιρφόρους που πολύ θέλουν να πιστεύουν πως είμαι αγάμητος για να παρηγορήσουν την δική τους αγαμία θα τους απογοητεύσω διότι και πριν τον Αύγουστο πήγαινα πολύ καλά με νέες και παλιές και μετά τον Αύγουστο έχω κανονήςει αφίξεις!
Απλά τώρα κάνω διάλειμμα διότι είναι πολλά τα λεφτά!!βέβαια εσείς αντί να κάνετε αυτό κριτική απλά ζηλεύετε ..Λυπάμαι για εσάς...Και κυρίως για τον Λαμογιοδόκτωρ και τον Αλβανό...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Λες γι αυτό να άντεξε η Κυπριακή οικονομία απο το κούρεμα των καταθέσεων? ...... Θυσίασε τον πισωγλέντη ΟΥΚΑ , gay friendly , μονο για πουτσαράδες στη μυστική αποστολή "Κάδμος" στέλνοντάς τον με την ..όπισθεν και όπλο τον πάτο του να σώσει την οικονομία της χώρας του?
Τοτε κατι ειχε ακουστει για οχι και πολυ φανατικους ανδρες, στα υπουργεια οικονομικων κατω στο νησι (η ηταν για ανηλικα αγορακια στα κατεχομενα?). Για τωρα δεν ξερω.
Επι τη ευκαιρια θυμηθηκα κα την περιπτωση της Κριστιν!
Αντε και στα δικα μας! αχαχαααχαχα
Πυραυλε...και πριν τον Αύγουστο πήγαινα πολύ καλά με νέες και παλιές και μετά τον Αύγουστο έχω κανονήςει αφίξεις! Απλά τώρα κάνω διάλειμμα διότι είναι πολλά τα λεφτά!!
Μυστη Προσεχε! Το χρημα, πρωτα σε οδηγησε στην αποχη, μετα σε σε αλλαγη φυλλουπροφιλ και τελος σε εριξε στον Κμανισμο! Σε βλεπω τον χειμωνα μεγαλοεπενδυτη σπονσορετς μοντελων!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τοτε κατι ειχε ακουστει για οχι και πολυ φανατικους ανδρες, στα υπουργεια οικονομικων κατω στο νησι (η ηταν για ανηλικα αγορακια στα κατεχομενα?). Για τωρα δεν ξερω.
Επι τη ευκαιρια θυμηθηκα κα την περιπτωση της Κριστιν!
Αντε και στα δικα μας! αχαχαααχαχαΜυστη Προσεχε! Το χρημα, πρωτα σε οδηγησε στην αποχη, μετα σε σε αλλαγη φυλλουπροφιλ και τελος σε εριξε στον Κμανισμο! Σε βλεπω τον χειμωνα μεγαλοεπενδυτη σπονσορετς μοντελων!
αργησε ομως πολυ να μυηθει στους κολπους της στοας του κμανισμου ενω αρχικα ηταν
κυνηγος ουκρανιδιον και ρωσιδιον πουλωντας αισθημα,γοητεια και σεξ απιλ χωρις υποσχεσιν δια χειρος
βοηθειας και σπονσαρισματος στις κορασιδες.ηταν βαθια επιρεασμενος απο το δογμα του εθνικογαμισμου
που θελει τον ελλην πατριωτην δοξασμενο σαν τον καλυτερο εραστη και καμακι της ροδου,ανατολικης ευρωπης και βαλκανιων.αρνωταν πισμωτικα να ασπαστει τον κμανισμο και εμπενε στην αρενα των βαλκανιων και ουκρανιας με το δορυ του καβλωμενος οπως ο αρχηγος του εθνικογαμισμου διμητριος ο σπερμοβλυτης
μεγααααααααααλη η χαρη του.
παρασυρομενος ο νεαρος ρολογας απο διαφορους ψευτες,κουτους,τρολ αμφισβητουσε τον κουμπαρο του
κυπριο της σχολης μπλασκου αριστουχου παρασυρομενος απο τις ιαχες των τραγουδιων των ημισκουμπριον γρικ λοβερ χαχαχαχ.διαπυστοσε οφθαλμιων οτι στις ουκρανιες δεν περνανε τα μπλα μπλα διοτι τα χρονια περασαν και το στομαχι δεν χωρτενει απο μπλα μπλα και τους ροδολφοο βαλεντινο ελληνεςοπως λεει και ο μεγα διδασκαλος.ο μεγας διδασκαλος καποτε μου ειχε πει αυτες ειναι αγρια αιμοβορα ζωα και οχι οικοσητα.παντως κοπλε ευτυχος που εισαι και εσυ και γελαμε γιατι πρωσωπικα για να κανω την πλακα
μου γραφω.ολους συμπαθω ακομα και τον βαλκανιο πουτσαρα αλλα αυτους που δεν αντεχω ειναι αυτους που δεν εχουν ιδεα απο ρωσια και ουκρανια και μας βγαζουν και σκαρτους χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τοτε κατι ειχε ακουστει για οχι και πολυ φανατικους ανδρες, στα υπουργεια οικονομικων κατω στο νησι (η ηταν για ανηλικα αγορακια στα κατεχομενα?). Για τωρα δεν ξερω.
Επι τη ευκαιρια θυμηθηκα κα την περιπτωση της Κριστιν!
Αντε και στα δικα μας! αχαχαααχαχαΜυστη Προσεχε! Το χρημα, πρωτα σε οδηγησε στην αποχη, μετα σε σε αλλαγη φυλλουπροφιλ και τελος σε εριξε στον Κμανισμο! Σε βλεπω τον χειμωνα μεγαλοεπενδυτη σπονσορετς μοντελων!
σωστες οι πλιροφοριες για τον τοτε υπουργο αλλα ειναι καλος σαν ανθρωπος φενωμενικα,
δεν ενοχλησε ποτε κανεναν και ηταν ο καλυτερος για την επιλογη αυτη στη θεση του υπουργου οικονομικων.
οι αληθινοι φταιχτες ηταν ο χριστοφιας και η συμορια του και ο διευθηντης της κεντρικης τραπεζας που παραπλανουσαν για να περασουν οι εκλογες και να τα ριξουν στον αναστασιαδη την πυρινικη βομβα στο χερι.οι κουμουνιστες τα κεφαλια ειναι οι μεγαλυτεροι καππιταλιστες και τρωνε με μεγαλες χρυσες κουταλες.επιδει σπανια βγαινουν εξουσια η ποτε αν τα καταφερουν τρωνε για τους υπολειπους αιωνες
οσα οι αλλοι καθε 5 χρονια χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμητρακι ο σινοχαρας σλαβιανι εμφανισιακα δεν ειναι χαλιας.
οκ εχει τα κιλακια του αλλα σαν πρωσωπο ειναι ομορφος με γαλαζια ματια προσ ξανθος,με οραια χαρακτηριστικα αντρα ασχετα αν δεν ειναι γυμνασμενος και εχει κιλακια.
Ότι και να είναι ο Σινοχάρας σε σχέση με αυτόν είναι λόρδος!Δεν ήταν φτωχομπινές είχε 300 ευρώ να παρει ενα εισιτήριο ναπάει Ουκρανία.Αυτος σου λέει θα πάω Τουρκία.Αν τον δεις θα συχαθεις τελείως ένας άθλιος μαυριδερός σα γύφτος και ξερακιανος σα πρεζάκιας έχει μια κωλόφατσα και ειναι και ντυμένος αθλια.
  Ο δε Σινοχάρας πήγαινε Ουκρανία αυτοί εδώ δεν πάνε.Ο ένας δεν έχει πάει ποτέ και έχει μεσάνυχτα για τη Ρωσσια έχει μείνει στο 1990.Ο ΔΡ ψεύτης άντε να χει πάει 2-3 φορές τον κώβω και αυτουνού οι γνώσεις είναι πάρα πολύ λίγες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ότι και να είναι ο Σινοχάρας σε σχέση με αυτόν είναι λόρδος!Δεν ήταν φτωχομπινές είχε 300 ευρώ να παρει ενα εισιτήριο ναπάει Ουκρανία.Αυτος σου λέει θα πάω Τουρκία.Αν τον δεις θα συχαθεις τελείως ένας άθλιος μαυριδερός σα γύφτος και ξερακιανος σα πρεζάκιας έχει μια κωλόφατσα και ειναι και ντυμένος αθλια.
  Ο δε Σινοχάρας πήγαινε Ουκρανία αυτοί εδώ δεν πάνε.Ο ένας δεν έχει πάει ποτέ και έχει μεσάνυχτα για τη Ρωσσια έχει μείνει στο 1990.Ο ΔΡ ψεύτης άντε να χει πάει 2-3 φορές τον κώβω και αυτουνού οι γνώσεις είναι πάρα πολύ λίγες.
παντως αν ερθει ο σινοχαρας τωρα οδυσσο θα δει δεν παιζει τιποτα απο τα ιτερνετ.
τον αμφισβητουσαμε για τις τιμες αλλα εγω νομιζω οι συμφωνιες δεν ηταν απο μαμπα.
ηταν χρονοβορο το μαμπα μεχρι να απαντησουν.καπου διαβαζα στο μαμασαν οτι υπηρχε σαιτ με ζατερζανκι
δηλαδη με σπονσορετες.εγραφε την διαφορα με τις πουτανες οπως εξηγουσε ο κμαν και το δουλευαν.
σε αυτο το σαιτ που τωρα δεν λειτουργει,δοκιμασα τον ιουνη εγραφε οτι ψαχνουν απο 500-1000 γριβνα την μερα για μια εβδομαδα η μηνα.εγραφε μην δηνεται πανω απο 1000 γριβνα εκτος αν ειναι μοντελο!
τοτε ομως 1000 ηταν 100 την μερα οχι 35 οπως τωρα.εξηγουσε στο μαμασαν γιατι αυτες δεν θελουν να δουλεψουν σε σαλον πουτανες,τα εξοδα διαμονης των πουτανων σε σαλον και της συνθηκες εργασιας και οτι προτιμουσαν να μενουν σαν ζευγαρι σε καπειον σπιτι του και να ζουνε σαν ζευγαρι.
κριμα που δεν βρισκω παρομειο σαιτ,οι ελληνες της ουκρανιας που ξερω ασχετοι απο τετεια ειναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τι να σου πω τωρα οτι εισαι κουτός?Τι καταλαβες μονο εσυ το ξέρεις. ειμαστε όλοι εμεις πυρφοροι χωρίς επίπεδο και εσ'υ με το δημητράκη και οποιοδήποτε άλλο εδω μέσα κρατάτε το επίπεδο που αναρτείτε άρες μάρες κουταμάρες.Εσύ μεγάλε εχεις να μας πείς τίποτα για κιεβο?οχι για ροδο και τι επιχειρήσεις εχεις και αν γαμάς (που δεν χρειάζεται να μαντέψουμε).επικεντρωθείτε στο θέμα .Αντε γεια
διαβασε δασκαλο ιωσηφ τις πρωτες 200 σελιδες τα γραφει ολα και δεν χρειαζεται να διαβαζεις τα υπολειπα.απαντα ο δασκαλος χρονια πριν τι πραγματικα παιζει ουκρανια.
για πλακα γραφουμε αφου κανεις δεν παει με εξαιρεσεις και αλλοι που τρολαρουν δεν εχουν ιδεα ουτε πηγαν ποτε εκει.ε για ποιον να γραφω?παντως οι θαυμαστες μου δεν ειναι μελη αλλα καπιοι που διαβαζουν και δεν γραφουν και με γνωρισαν και πρωσωπικα με κονε χαχαχαχαχ.
το σαιτ εχει πολλα μελη απο τοτε που η ελλαδα ηταν καλα οικονομικα.με την κριση οι περισοτεροι δεν ειναι σε θεση να δωσουν πλιροφοριες η να πανε ταξιδια.ετσι γραφουμε την πλακα μας να περναει η ωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παντως αν ερθει ο σινοχαρας τωρα οδυσσο θα δει δεν παιζει τιποτα απο τα ιτερνετ.
τον αμφισβητουσαμε για τις τιμες αλλα εγω νομιζω οι συμφωνιες δεν ηταν απο μαμπα.
ηταν χρονοβορο το μαμπα μεχρι να απαντησουν.καπου διαβαζα στο μαμασαν οτι υπηρχε σαιτ με ζατερζανκι
δηλαδη με σπονσορετες.εγραφε την διαφορα με τις πουτανες οπως εξηγουσε ο κμαν και το δουλευαν.
σε αυτο το σαιτ που τωρα δεν λειτουργει,δοκιμασα τον ιουνη εγραφε οτι ψαχνουν απο 500-1000 γριβνα την μερα για μια εβδομαδα η μηνα.εγραφε μην δηνεται πανω απο 1000 γριβνα εκτος αν ειναι μοντελο!
τοτε ομως 1000 ηταν 100 την μερα οχι 35 οπως τωρα.εξηγουσε στο μαμασαν γιατι αυτες δεν θελουν να δουλεψουν σε σαλον πουτανες,τα εξοδα διαμονης των πουτανων σε σαλον και της συνθηκες εργασιας και οτι προτιμουσαν να μενουν σαν ζευγαρι σε καπειον σπιτι του και να ζουνε σαν ζευγαρι.
κριμα που δεν βρισκω παρομειο σαιτ,οι ελληνες της ουκρανιας που ξερω ασχετοι απο τετεια ειναι.
Αυτός τουλάχιστον πήγαινε εκεί!Σίγουρα δεν έδινε τόσα λίγα όσα λέει αλλά είχε και καμια 30αρια φωτογραφίες να βάλει.Αυτοι οι φουκαράδες και δεν πάνε και έχουν μεσάνυχτα γύρω από το αντικείμενο και πάνε να κάνουν ότι κάτι ξέρουν και γράφουν μπούρδες!Δεν βλέπεις οτι Δεν έχουν ούτε μια φώτο από γκόμενά να βάλουνε και μας βάζουν διαλόγους!Της έγραψα...σημαινει την πήδηξα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.505
Πόντοι
1.706
συνολικα με εχουν ληστεψει μια φορα στην μοσχα το 2001 800 δολαρια χωρις να με κτυπησουν αλλα
τους βρηκανε.τα λεφτα πηγαν περιπατο ομως στην αστυνομια.μια φορα με εκλεπσαν στο κιεβο 2500 ευρο και 300 δολαρια απο το πορτοφολι που ειχα στο σακακι στο ρεστοραν και μια αλλη φορα στο κιεβ στο γιδροπαρκ που μου εριξαν σπρει και με κτυπησαν με κατι στο κεφαλι σαν ροπαλο.μετα μου εριξαν αλλες καμια δεκαπενταρια κλοτσιες σε κεφαλι και πλευρα.δεν πονεσα καθολου,συκωθηκα αμεσως μολις εφυγαν.την επομενη μερα ομως ζαλιζομουν.μου πηραν κινιτο 400 ευρο,500 ευρο σε γριβνα,διαβατηριο και κλειδια.
μαλακια που δεν αφηνα διαβατηριο σπιτι με 100 γριβνα θα καθαριζα στην αστυνομια.
στην οδυσσο αυτοι που με κτυπησαν ηταν 4,αρχικα ενασ,μετα δυο και οι αλλοι περιμεναν πιο κατω τους ειδαν που ετρεχαν.μου εριξαν 4-6μπουνιεσ στο κεφαλι και 2 κλωτσιες οταν υμουν κατω.κρατουσαν μαχαιρια και ειπαν αν κανεισ κινηση σε σφαξαμε δωσε τα λεφτα.πηρανε πορτοφολι με 2000 γριβνα περιπου,κινητο 380 ευρο καινουργιο και κλιδια.εχω κανει δεκαδεσ ταξιδια σε ολες της χωρες ευροπησ και ανατολικης μονο μοσχα και ουκρανια επαθα αυτο.
εσυ απαντα ομως γιατι εχεισ κολημα συνεχεια με το ξθλο που τροω?χαχαχαχ
ενημερωτικα εσυ για να με δειρεις πρεπει να εισαι επαγελματιας οπως αυτοι,να εχεισ αλλα ατομα παρομοια σου και να κρατατε σπρει,οπλα και τετεια.χαχαχαχ
μου εβγαλαν και πιστολι κολλητοσ μου χρονια κιεβ αλλα δεν μου πηρε τιποτα,τον ξεγελασα.
εκλεψε μονο το σιντιπλειερ και σιντι ενα μηνα πιο πριν
Οκ χαρη
Ε δεν σε ληστεψαν και πολλες φορες.
Με με απειλη μαχαιριου κυριως κ παντα πολλα ατομα
Ποσα λεφτα ανα ληστεια δεν μπορεσα να υπολογισω.

Εγω ρωταω για στατιστικους λογους. Μου αρεσουν τα στατιστικα. Πότε,πού,πως κτλ

Εγω δεν ενδιαφερομαι ουτε να σε δειρω ουτε να σε ληστεψω.
Αλλα και να ηθελα, ετσι οπως περιγραφεις τον εαυτο σου ,δεν θα τολμουσα.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Kαλημερα μαγκες!!

Τι γινεται με Κιεβο;;;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Οκ χαρη
Ε δεν σε ληστεψαν και πολλες φορες.
Με με απειλη μαχαιριου κυριως κ παντα πολλα ατομα
Ποσα λεφτα ανα ληστεια δεν μπορεσα να υπολογισω.

Εγω ρωταω για στατιστικους λογους. Μου αρεσουν τα στατιστικα. Πότε,πού,πως κτλ

Εγω δεν ενδιαφερομαι ουτε να σε δειρω ουτε να σε ληστεψω.
Αλλα και να ηθελα, ετσι οπως περιγραφεις τον εαυτο σου ,δεν θα τολμουσα.


Φίλε οι περιγραφές του Χάρη σφίζουν απο σαφήνεια και χρήσιμη πληροφορία !! :grin:
 

Συνημμένα

  • hqdefault (1).jpg
    hqdefault (1).jpg
    16,8 KB · Εμφανίσεις: 18

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
Και μόλις τώρα φοβηθηκα ότι δεν θα γράψεις ξανα και ποιό φουκαρά θα έχουμε να γελάμε  :2funny:Ναι ο φίλος σου ο ΔΡ ψεύτης είναι εξωτερικό και  :knockinb: :2funny:Σου χει κολλήσει ότι της πληρώνω.Καλά πως είναι τόσο δυνατόν να υπάρχουν τόσο ηλίθιοι άνθρωποι στον κόσμο? :2funny:Καλά δε βλέπεις ότι είναι μικρά γατάκια?και με γνώρισε και με τη μαμά γάτα!Τόσο ηλίθιος πιά  :jerking: :2funny:Εκτός αυτού ο πατέρας του γατιού έχει αμάξι πολύ πάνω από τον Ελληνικό μέσο όρο.
  Και την Γκιουλινά'ι' την πληρώνω μήπως? :2funny:Οταν ξαναπάς Κωνσταντινούπολη θα πω στον αδερφό της να έρθει να σε συναντήσει να του τα πεις αυτά  :2funny:να τον φας οθωμανικό  :2funny: :2funny: :2funny:Εσύ 2 φώτο έβαλες από διαλόγους και αυτές της είχαν γράψει κ άλλοι από δω μέσα  :2funny:παντος που σε είδα είσαι πολύ πιό συχαμερός απ'όσο νόμιζα  :2funny: :vomit:γνήσιος λεχρίτης με παλιόρουχα :2funny: :vomit:
Μεταξύ μας τύπε, λίγο δύσκολο να πηδήξεις εσύ χωρίς να πληρώσεις.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • FB_IMG_1534019246619.jpg
    FB_IMG_1534019246619.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 19

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
διαβασε δασκαλο ιωσηφ τις πρωτες 200 σελιδες τα γραφει ολα και δεν χρειαζεται να διαβαζεις τα υπολειπα.απαντα ο δασκαλος χρονια πριν τι πραγματικα παιζει ουκρανια.
για πλακα γραφουμε αφου κανεις δεν παει με εξαιρεσεις και αλλοι που τρολαρουν δεν εχουν ιδεα ουτε πηγαν ποτε εκει.ε για ποιον να γραφω?παντως οι θαυμαστες μου δεν ειναι μελη αλλα καπιοι που διαβαζουν και δεν γραφουν και με γνωρισαν και πρωσωπικα με κονε χαχαχαχαχ.
το σαιτ εχει πολλα μελη απο τοτε που η ελλαδα ηταν καλα οικονομικα.με την κριση οι περισοτεροι δεν ειναι σε θεση να δωσουν πλιροφοριες η να πανε ταξιδια.ετσι γραφουμε την πλακα μας να περναει η ωρα

Ρε φίλε ολα σε εσένα συμβαίνουν !!

Μήπως οδηγάς το συγκεκριμένο μηχανάκι ??
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1534186578744.jpg
    FB_IMG_1534186578744.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 20

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι...

Ο ΠΙΡΦΟΡΟΣ

...ήταν ένα μέλος των ανατολικών νημάτων περίπου μια δεκαετία πρίν μου έδινε την εικόνα ανθρώπου που γαμάει και δέρνει! Στα πολιτικοκοινωνικά θέματα έκανε κάποιες σοβαροφανείς αναλύσεις κυρίως αριστερόστροφες αν και οι πιο πολλές ήταν αντιγραφές απο αριστερά site της εποχής! Το χαρακτηριστικό των γραφόμενών του όμως ήταν πως τη γυναίκα την έχει άνετα όπου κι αν πάει, ενώ Αθήνα ξεσκιζόταν συνέχεια στη πούτσα! Για έναν όμως περίεργο λόγο ζητούσε απο τους γνωστούς του επίμονα να του στείλουν ερωτικούς διαλόγους που κάνουν με τις γκόμενές τους...
Έρχεται η ώρα που κανονίζουν κάποια μέλη εδώ ένα ταξίδι στη Μολδαβία περι το 2010! Στο site ανεβάζει διθυράμβους για το τι θα γίνει εκεί και πως οι Μολδαβές περιμένουν την άφιξή τους με ανοιχτά πόδια!!
Όταν πήγαν λοιπόν αυτό το περίφημο ταξίδι, ο "ήρωάς μας" εκτός του ότι έμεινε με το πουλί στο χέρι προσπάθησε να αποσπάσει την εκδιδόμενη κοπέλα που γούσταρε όμως ένα άλλο παιδί απο τη παρέα! Το στυλ του ήταν να πηγαίνει με ένα ανοιχτό πουκάμισο και τη τρίχα για πουλόβερ και να τρίβεται πίσω απο τη γκόμενα την ώρα που ήταν αγκαλιά με το άλλο παιδί! Βέβαια γυρνώντας πίσω πάλι έλεγε για γαμήσια και γυναίκες μέχρι που τον ξεμπροστιάσαν τα μέλη του φόρουμ και κυρίως ο Δημητράκης!

And the story goes on....
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Χρονια πολλα στο πανο το σκληρο!
Μπορει να διαφωνουμε και να βριζομαστε αλλα ειμαστε αθρωποι παναπολα!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι...

Ο ΠΙΡΦΟΡΟΣ

...ήταν ένα μέλος των ανατολικών νημάτων περίπου μια δεκαετία πρίν μου έδινε την εικόνα ανθρώπου που γαμάει και δέρνει! Στα πολιτικοκοινωνικά θέματα έκανε κάποιες σοβαροφανείς αναλύσεις κυρίως αριστερόστροφες αν και οι πιο πολλές ήταν αντιγραφές απο αριστερά site της εποχής! Το χαρακτηριστικό των γραφόμενών του όμως ήταν πως τη γυναίκα την έχει άνετα όπου κι αν πάει, ενώ Αθήνα ξεσκιζόταν συνέχεια στη πούτσα! Για έναν όμως περίεργο λόγο ζητούσε απο τους γνωστούς του επίμονα να του στείλουν ερωτικούς διαλόγους που κάνουν με τις γκόμενές τους...
Έρχεται η ώρα που κανονίζουν κάποια μέλη εδώ ένα ταξίδι στη Μολδαβία περι το 2010! Στο site ανεβάζει διθυράμβους για το τι θα γίνει εκεί και πως οι Μολδαβές περιμένουν την άφιξή τους με ανοιχτά πόδια!!
Όταν πήγαν λοιπόν αυτό το περίφημο ταξίδι, ο "ήρωάς μας" εκτός του ότι έμεινε με το πουλί στο χέρι προσπάθησε να αποσπάσει την εκδιδόμενη κοπέλα που γούσταρε όμως ένα άλλο παιδί απο τη παρέα! Το στυλ του ήταν να πηγαίνει με ένα ανοιχτό πουκάμισο και τη τρίχα για πουλόβερ και να τρίβεται πίσω απο τη γκόμενα την ώρα που ήταν αγκαλιά με το άλλο παιδί! Βέβαια γυρνώντας πίσω πάλι έλεγε για γαμήσια και γυναίκες μέχρι που τον ξεμπροστιάσαν τα μέλη του φόρουμ και κυρίως ο Δημητράκης!

And the story goes on....


Αααα απ αυτον βγηκε ο ορος πιρφορος;;;

Δε το ξερα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Οκ χαρη
Ε δεν σε ληστεψαν και πολλες φορες.
Με με απειλη μαχαιριου κυριως κ παντα πολλα ατομα
Ποσα λεφτα ανα ληστεια δεν μπορεσα να υπολογισω.

Εγω ρωταω για στατιστικους λογους. Μου αρεσουν τα στατιστικα. Πότε,πού,πως κτλ

Εγω δεν ενδιαφερομαι ουτε να σε δειρω ουτε να σε ληστεψω.
Αλλα και να ηθελα, ετσι οπως περιγραφεις τον εαυτο σου ,δεν θα τολμουσα.
στον σαλονικιο ελεγα περσι οτι δεν ειναι παρατηριτικος και θα την παθει που κινητε με υπερβολικα ποσα ανω τον 5 χιλιαρικων ευρο σε τσαντακι μεσης.του ελεγα εχω ματια απο πισω
και ειμαι ετοιμος.αποδειξη ημουν στο μολλ και αυτος ερχοταν κρυφα απο πισω μου να με αιφνιδιασει.
καταλαβα οτι καπειος πλισιαζει και βρεθηκε στο εδαφος με κινηση τζουντο χαχαχαχ.
πεθανε στα γελια και του ειπα σου ειπα εχω ματια απο πισω.
οδυσσο την επαθα γιατι ημουυν για ενα μηνα σε κατασταση ηρεμιας και χαλαροτητας.
επρεπε να ηρεμησω γιατι ειχα 2 επεισοδεια καυγαδες ττο ενα με ποντιο γεοργιανο που εκλεψε
3 κουτες τσιγαρα.του ελεγα στα ρωσικα θα σου σπασω το κεφαλι και να σε κανω χατζαπουρι και τον κτυπησ μπροστα σε δεκαδες ρωσους τουριστες.η αστυνομια μου φωναζε και μου ειπε ποιος εισαι εσυ που δερνεις τον κυριο κλεφτη μπροστα σε τουριστες?γιατι δεν πηρες αστυνομια και εκανες μονο τον μπραβο?
με αφησαν στο τμημα για 2 ωρες και μου μιλησε καλα με τα ο αστυνομος.λεει ο αστυνομικος αυτος ειναι πυροβολημενος νομιζει ολα λυνονται με φωνες.του ειπα θα κανω οτι ψαρωσα να γελασουμε και πεθαναμε στα γελια με τον αστυνομο χαχαχαχα.πρωτη μερα οδυσσο σε κατασταση πληρης ηρεμιας και δεν κοιταζα ουτε αριστερα ουτε δεξια τελειος χαλαρος.ετσι την επαθα,δεν προσεχα,αιφνιδιαστικα και δεν αντεδρασα.
αν αντιδρουσα θα ηταν χειροτερα θα ερχοταν ο δευτερος κρυμενος με μαχαιρι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom