Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ο ΔΡ ψεύτης δεν γράφει εδώ και 2 μέρες  :2funny:λες να του έκωψαν το ίντερνετ? :2funny:ο άλλος χέστηκε χτες  :2funny:σου λέει με βρήκανε  :2funny:Είναι πάντος εντελώς ηλίθιος  :2funny:Ιορδανία είναι ακριβά η καινούργια εκδρομή είναι γιά Μπαγκλαντές :2funny:εκεί είναι φτηνά  :2funny:και έχει και γκομενάρες  :2funny: :2funny: :2funny:
 


Σε ανθρωπο με 5ποντους πουτσακι και καθυστερημενο τι να απαντησω
Σου ξαναλεω απ το ψαχνεις ρουφιανες τραβα αγορασε κανα επιμηκυντη πεους και σταματα να ασχολησε με Πακιστανους και μαυρους,το κολλημα σου ειναι ανησυχητικο και δηλωνει αισθημα κατωτεροτητας

Μην ξαναλεμε τα ιδια

 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Καλησπέρα , άρχισα να διαβάζω το τόπικ και διαπίστωσα ότι μεσα στο 2018 ειδικά έχει μετατραπεί σε τσατ 5-10 ατόμων και ποστάρονται ότι να'ναι συζητήσεις και δεν λέγεται τίποτα για Κίεβο. Κάπου 500 σελίδες σπαμ σχεδόν δηλαδή.

Τυπε όλο το θρεντ ένα σπαμ είναι.
Μου πήρε περίπου ένα χρόνο παρακολούθησης και διαβάσματος για 5 μετρημένες πληροφορίες για επίδοξους ταξιδιώτες όλες κι όλες.

-Μενεις σε δωμάτιο, όχι σε ξενοδοχείο.
-Οπως σε όλες τις χωρες, συνάλλαγμα σε ανταλλακτιρια στο κέντρο.
-Παιζει παιχνίδι μέσω ιντέρνετ π.χ. τιντερ, αλλά θελει να έχεις μέρες μπροστά σου. Ίσως γαμησεις έτσι και χωρίς λεφτά.
-Για πληρωμένο πας στο club carribean. Τιμές από 100 δολλάρια και πάνω ή σε σπιτάκια με 60 και πάνω.
- Υπάρχουν και κάποια άλλα μαγαζάκια που γίνετε παιχνίδι και είναι ντεμί τα πράγματα όπως το chi και κάποια άλλα που δεν θυμάμαι τώρα απέξω.
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε ανθρωπο με 5ποντους πουτσακι και καθυστερημενο τι να απαντησω
Σου ξαναλεω απ το ψαχνεις ρουφιανες τραβα αγορασε κανα επιμηκυντη πεους και σταματα να ασχολησε με Πακιστανους και μαυρους,το κολλημα σου ειναι ανησυχητικο και δηλωνει αισθημα κατωτεροτητας

Μην ξαναλεμε τα ιδια
Την πούτσα μου την έχω βάλει και την έχουν δει,απλός βαριέμαι τώρα να τον παίζω γιά να τον φωτογραφίσω  :2funny:
 Που ναι βρε οι γκόμενες σου? :2funny:μόνο διαλόγους μας βάζεις  :2funny:ιντερνετικά γράφοντας της γαμάς με το πληκτορλόγιο? :2funny:Εσύ είσαι σαν Πακιστανός  :2funny:πολύ συχαμένος  :2funny:Δείξε μας της γκόμενες που έχεις? :2funny:πούντες βρε? :2funny:βάλε να δούμε της κουκλάρες που γαμάς  :jerking: :2funny:
 
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Την πούτσα μου την έχω βάλει και την έχουν δει,απλός βαριέμαι τώρα να τον παίζω γιά να τον φωτογραφίσω  :2funny:
  Που ναι βρε οι γκόμενες σου? :2funny:μόνο διαλόγους μας βάζεις  :2funny:ιντερνετικά γράφοντας της γαμάς με το πληκτορλόγιο? :2funny:Εσύ είσαι σαν Πακιστανός  :2funny:πολύ συχαμένος  :2funny:Δείξε μας της γκόμενες που έχεις? :2funny:πούντες βρε? :2funny:βάλε να δούμε της κουκλάρες που γαμάς  :jerking: :2funny:
 

Εγω αδερφε μου ρουφιανος δεν ειμαι ουτε γουσταρω τα πολλα πολλα μαζι τους αλλα ας απαντησω
Καταρχην η πουτανα θα κατσει για μια φωτο οι νορμαλ γυναικες οχι..Αν δεν μπορεις να καταλαβεις το γιατι ειναι δικο σου προβλημα
Εφοσον εσυ λες οτι γαμας και εμεις δεν γαμανε γιατι ολοι που σε ξερουν σε δουλευουν και γελανε μαζι σου?Απλα δες τα βιντεακια σου πχ youtube και τι γραφουν για εσενα στα σχολια εχεις γινει περιγελος.
Εγω στην θεση σου θα ντρεπομουν και μονο να χορευω γυμνος και να γελανε ολοι μαζι μου με αυτο που βλεπουν η θα ντρεπομουν να βγω μπανιο με γατες και ζωα.
Επειδη καποιοι εδω μεσα σε υποστηριζουν ειναι για να γραφεις και να γελανε..
Δεκτον απο εμενα εγω ομως δεν θα μπω στο τρυπακι να ακολουθησω


Αμα θες κανε και ενα πειραμα δες τα βιντεακια σου και τι σχολια εχουν,τοσο απλο
οι 9/10 γελανε με την καταντια σου και 1/10 λεει παμε θελω και αλλοοο να γελανε θελουν αυτοι


Και που στα γραφω ξερω οτι δεν προκειται να καταλαβεις αλλα κανω μια προσπαθεια


 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Τυπε όλο το θρεντ ένα σπαμ είναι.
Μου πήρε περίπου ένα χρόνο παρακολούθησης και διαβάσματος για 5 μετρημένες πληροφορίες για επίδοξους ταξιδιώτες όλες κι όλες.

-Μενεις σε δωμάτιο, όχι σε ξενοδοχείο.
-Οπως σε όλες τις χωρες, συνάλλαγμα σε ανταλλακτιρια στο κέντρο.
-Παιζει παιχνίδι μέσω ιντέρνετ π.χ. τιντερ, αλλά θελει να έχεις μέρες μπροστά σου. Ίσως γαμησεις έτσι και χωρίς λεφτά.
-Για πληρωμένο πας στο club carribean. Τιμές από 100 δολλάρια και πάνω ή σε σπιτάκια με 60 και πάνω.
- Υπάρχουν και κάποια άλλα μαγαζάκια που γίνετε παιχνίδι και είναι ντεμί τα πράγματα όπως το chi και κάποια άλλα που δεν θυμάμαι τώρα απέξω.
:hi:

ευχαριστω για τις πληροφοριες σου φιλε μου.
θα προσπαθησω κι εγω να βρω τις σελιδες οπου ειχαν γραφτει ουσιαστικες πληροφοριες
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλησπέρα , άρχισα να διαβάζω το τόπικ και διαπίστωσα ότι μεσα στο 2018 ειδικά έχει μετατραπεί σε τσατ 5-10 ατόμων και ποστάρονται ότι να'ναι συζητήσεις και δεν λέγεται τίποτα για Κίεβο. Κάπου 500 σελίδες σπαμ σχεδόν δηλαδή.
Φίλε μέχρι τη παρακάτω σελίδα η συζήτηση ήταν σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο και το νήμα σε ζέσταμα για νέες Ουκρανικές εξορμήσεις έστω και χωρίς τον αρχηγό που έδινε τις πιο πολλές πληροφορίες! Και δεν είναι μόνο τα οικονομικά που οι περισσότεροι δεν συμφωνούσαν αλλά και πολλά τεχνικά θέματα ενός ταξιδιού!
Μετά όμως ξεκίνησε ο Τουρκολάγνος τον ...ταξιδιωτικο οδηγό για Τουρκία και σάπιες αζέρες... Και μόνο εγώ ο Δημητράκης και άλλο ένα νικ βρέθηκαν να τον μαζέψουν....(εκτός του ότι o  ίδιοw ζητά παρέμβαση admins για να συνεχίσει να παπαρολογει ενώ εμείς ζητάμε την περιθωριοποίηση του απο όσους έχουν κάτι να δώσουν στο νήμα)


Απο αυτή τη σελίδα και μετά Λαμόγια και Τουρκολάγνοι τα έχουν κάνει σαν τα μούτρα τους
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι εγραψα για Μαλτα --> Τι εγραψα για Ρουμανια --> Τι εγραψα για Σερβια -->
Εχω γραψει επισης για Αγγλια,ιρλανδια -->
Βουλγαρια,Κυπρο που εχω να παω χρονια δεν θυμαμαι αν εχω γραψει κατι νομιζω οτι εχω θα το ψαξω


Το ιδιο ειπα θα κανω και με Τουρκια αλλα το τρολ πεταχτηκε και μου ζαλισε τα @@ με τα πολιτικα του ενω εγω γραφω για γυναικες

Εγω οπου μπορω θα γραφω για να δινω πληροφοριες και ξαναλεω οτι δεν θα εμπαινα καν στο τρυπακι να γαμησω το thread αν δεν μου εστελαν ολα τα τρολ μηνυματα


Ο κρεμας αυτος επειδη δεν γαμαει κανει προσωπικες επιθεσεις..Παλια ρε φιλε βλεπω εγραφες τιποτα τωρα που μιναρεις το γυρισες στο να ασχολεισαι με τους αλλους

Δες τι κανεις εσυ και ασε εμας..Κοιτα να γαμησεις γιατι ο ιδιος λες δεν γαμας Ροδο ουτε γαμησες Ουκρανια..Δες να κανεις μια αρχη γιατι οσο και να ασχολησε μαζι μου τον love η τον οποιοδηποτε δεν θα βοηθηθεις στο να γαμας
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

piraulos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
εχει χαθεί το νόημα του νήματος ακόμα πιο πίσω.Καλό θα ήταν να μην ξαναγράψουν όλοι αυτοί που γράφουν και ποστάρουν άσχετα θέματα εκτός απο ότι εχει σχέση με ΚΙΕΒΟ και Ουκρανία ΓΕΝΙΚΌΤΕΡΑ.Μας ζαλίσατε με τις βλακείες σας τους τσακωμούς και τις ανωμαλίες σας.Κοιτάξτε τι σας συμβαίνει ένας προς ένας που ποστάρετε μόνο ηλιθιώτητες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τι εγραψα για Μαλτα --> Τι εγραψα για Ρουμανια --> Τι εγραψα για Σερβια -->
Εχω γραψει επισης για Αγγλια,ιρλανδια -->
Βουλγαρια,Κυπρο που εχω να παω χρονια δεν θυμαμαι αν εχω γραψει κατι νομιζω οτι εχω θα το ψαξω


Το ιδιο ειπα θα κανω και με Τουρκια αλλα το τρολ πεταχτηκε και μου ζαλισε τα @@ με τα πολιτικα του ενω εγω γραφω για γυναικες

Εγω οπου μπορω θα γραφω για να δινω πληροφοριες και ξαναλεω οτι δεν θα εμπαινα καν στο τρυπακι να γαμησω το thread αν δεν μου εστελαν ολα τα τρολ μηνυματα


Ο κρεμας αυτος επειδη δεν γαμαει κανει προσωπικες επιθεσεις..Παλια ρε φιλε βλεπω εγραφες τιποτα τωρα που μιναρεις το γυρισες στο να ασχολεισαι με τους αλλους

Δες τι κανεις εσυ και ασε εμας..Κοιτα να γαμησεις γιατι ο ιδιος λες δεν γαμας Ροδο ουτε γαμησες Ουκρανια..Δες να κανεις μια αρχη γιατι οσο και να ασχολησε μαζι μου τον love η τον οποιοδηποτε δεν θα βοηθηθεις στο να γαμας
Ενώ εσύ αυτόν τον Αύγουστο έχει ξεσκιστεί.. 6 ραντεβού που δεν ήρθε καμιά και 20 match που απάντησε ένα τεσσάρι ..
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Γιουσουφάκι πότε μίλησες για Ουκρανία? Δεν έχεις ιδέα για τη χώρα και πας να τη πεις σε κάποιον που έχει οργώσει τη χώρα...

Εσυ ρε κρεμα γαμησες μηδεν τσαμπα τα ταξιδια σου
Μεχρι και Αθηνα γαμαω περισσοτερες Σλαβες απ οτι εσυ στα ταξιδια σου η στην Ροδο
Αν ποτε ανεβεις στειλε μηνυμα και στο χω ξαναπει γυναικες φερνω εγω απλα θα ηχογραφω την κουβεντα,μονο αυτο...
Και αν θες θα την ανεβασω και εδω περα

Επισης εδω και 100 σελιδες μονο μαλακιες γραφεις για το τι κανουν οι αλλοι
Γραψε για σενα σου λεω και ασε εμας


Εγω χθες εδειξα στο whatsapp σε παλικαρι απο εδω ποσες Σλαβες εχω κανονισει διπλα και οταν γυρισω θα γραψω αναλυτικα που τις βρηκα που εχει που παιζεται μπαλα
Αυτο ειναι το νοημα εδω
Αυτο ενδιαφερει τον κοσμο εδω,οχι τα πολεμικα και οι @@διες που ανεβαζεις


Τραβα και γραψε στα ΕλληνοΤουρκικα αν θες εγω δεν θα κατσω να απανταω για πολιτικα σε θεμα με γυναικες


Απλα θα ερθει ενα υπερπληρες report απο μενα που να παει ο καθενας και τι να κανει συμφωνα με εμενα

Οποτε μην μου ζαλιζεις τα @@ αν εχεις θεμα με Τουρκια μην πας
Αν εχεις θεμα με μουσουλμανικες χωρες μην πας

Εγω φιλε και Ινδονησια θελω να παω και Φιλιπινες του χρονου και στα @@ μου αν η πρωτη εχει μουσουλμανες εγω παω παντου
Αν εσυ χωριζεις τον κοσμο στα δυο τοτε κοψε και πολλα πολλα με Ρωσια επισης παρε κανα οπλο(ψευτικο μην βγαλεις κανα ματι) και τραβα για ασκησεις

Εγω εξασκω το αλλο οπλο μου
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εχει χαθεί το νόημα του νήματος ακόμα πιο πίσω.Καλό θα ήταν να μην ξαναγράψουν όλοι αυτοί που γράφουν και ποστάρουν άσχετα θέματα εκτός απο ότι εχει σχέση με ΚΙΕΒΟ και Ουκρανία ΓΕΝΙΚΌΤΕΡΑ.Μας ζαλίσατε με τις βλακείες σας τους τσακωμούς και τις ανωμαλίες σας.Κοιτάξτε τι σας συμβαίνει ένας προς ένας που ποστάρετε μόνο ηλιθιώτητες.
Κι εσύ είσαι μπαχαλάκιας όσο τσουβαλιάζεις τον Τουρκολάγνο με όλους εμάς! Όσο δεν καταδικάζετε  τον υμνητή του εχθρού μας θα σας κράζω !
Και βέβαια έχει δίκιο ο Δημητράκης που σας σας λέει πιρφόρους χωρίς επίπεδο! Πιο θλιβερούς απο ποτέ!
Αντί να γίνετε άνθρωποι θέλετε και οι άλλοι να γίνουν σαν κι εσάς...  :vomit: :vomit: :vomit:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγω χθες εδειξα στο whatsapp σε παλικαρι απο εδω ποσες Σλαβες εχω κανονισει διπλα και οταν γυρισω θα γραψω αναλυτικα που τις βρηκα που εχει που παιζεται μπαλα
Αυτο ειναι το νοημα εδω
Αυτο ενδιαφερει τον κοσμο εδω,οχι τα πολεμικα και οι @@διες που ανεβαζεις
Βάλε τη μπλούζα τη γνωστή! ;) Θα γαμήσεις πάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Λοιπον ωραια τα αστειακια σου για τουρκολαγνους
Αλλα η αληθεια ειναι οτι η μιση Ελλαδα Κωσταντινουπολη εχει παει,οπως και ο Δημητρακης που υποστηριζεις ο ιδιος το εχει πει

Και ξαναλεω με εχεις ζαλισει με τα πολιτικα,τι δεν καταλαβαινεις οτι γουσταρω να παω να γαμησω γυναικες και να δω την Πολη

Αν δεν γουσταρεις ρε φιλε κατσε Ροδο και μην ταξιδευεις..
Και η Ρωσια συμμαχος της Τουρκιας ειναι χερακι χερακι αλλα κο κο κο κανεις εκει

Οτι σε συμφερει λες


Εγω ποτε δεν χωρησα λαους και θελω να παω παντου μονο με πιστους εχω θεμα ειτε ειναι φανατικοι χριστιανοι ειτε φανατικοι μουσουλμανοι και εννοειται δεν ασχολουμε ποτε με τετοιες γυναικες

Αν θες προσωπικα σου στελνω και μηνυματα να δεις με τι Τουρκαλες και Σλαβες μιλαω εκει περα γιατι καμια σχεση δεν εχουν με θρησκες η κολλημενες

Αλλα εσυ σαν κολλημενο μυαλο δεν καταλαβαινεις οτι και να σου γραφω

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Λοιπον ωραια τα αστειακια σου για τουρκολαγνους
Αλλα η αληθεια ειναι οτι η μιση Ελλαδα Κωσταντινουπολη εχει παει,οπως και ο Δημητρακης που υποστηριζεις ο ιδιος το εχει πει

Και ξαναλεω με εχεις ζαλισει με τα πολιτικα,τι δεν καταλαβαινεις οτι γουσταρω να παω να γαμησω γυναικες και να δω την Πολη

Αν δεν γουσταρεις ρε φιλε κατσε Ροδο και μην ταξιδευεις..
Και η Ρωσια συμμαχος της Τουρκιας ειναι χερακι χερακι αλλα κο κο κο κανεις εκει

Οτι σε συμφερει λες


Εγω ποτε δεν χωρησα λαους και θελω να παω παντου μονο με πιστους εχω θεμα ειτε ειναι φανατικοι χριστιανοι ειτε φανατικοι μουσουλμανοι και εννοειται δεν ασχολουμε ποτε με τετοιες γυναικες

Αν θες προσωπικα σου στελνω και μηνυματα να δεις με τι Τουρκαλες και Σλαβες μιλαω εκει περα γιατι καμια σχεση δεν εχουν με θρησκες η κολλημενες

Αλλα εσυ σαν κολλημενο μυαλο δεν καταλαβαινεις οτι και να σου γραφω
Αυτό το Post είναι το διαφημιστικό σου, για τον διαγωνισμό Mr Malakas 2019!!!!

Πιστεύω τον προκριματικό τον περνάς άνετα!
Θα είναι τιμή για το νήμα μας να πας ψηλά! Είμαστε μαζί σου!!!  
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω λεω κατι ροδιτη,τρολ και δημητρακη
Απο αποσταση ολοι μαγκες ειμαστε ελατε εδω στειλτε προσωπικο μηνυμα τι φοβαστε?
Εγω θα ερθω να σας βρω

Στειλτε μηνυματακι αφου εχετε τα @@ να ρουφιανευετε προφιλ αλλων εδω στειλτε απο κοντα οταν θελετε


Γραφετε για την μπλουζα μου κτλπ εγω δικια μου φωτο εδω δεν εχω ανεβασει αλλα εμαθα οτι ψαχουλευετε προφιλ γιατι ειστε ΚΟΤΕΣ να τα κανετε απο κοντα

Με ενημερωσανε καποιοι γιατι ψαχνετε αγαρμπα αλλα αυτο που δεν υπολογισατε ειναι οι δυο σας(ο τριτος κρυβεται καλα ακομα) το οτι δηθεν φιλοι σας μου σφυριξανε τι κανετε


Και ξαναλεω ρουφιανοι ειστε σαν αγαμητοι,τοσο απλα τα πραγματα

Και ξαναλεω ρουφιανοι χωρις αρχιδια
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
δεν εισαι αξιος να πιανεις τον δημητρακη και τον γκλοκ στο στομα σου,,,

εμενα γαμαμε, αλλα αυτους τους 2 πρωτα θα καθαρισεις με μπεταντιν το στομα σου....

αντε φτιαξε κανα...ρακομελο τωρα!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom