Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δεν μπορω να μην σχολιασω τις επαγγελματικες φωτο του Μεταναστη!
Εγώ και φώτο της βγάζω και ζώα της ντύνω και έρχοντε μαζί μου
Τεραστιε Τιτανα Πορνομεταναστη, η φωτογραφια που εβαλες πριν καποιες σελιδες, ειναι για προεκλογικη γιγαντο αφισα!
Τετοιο δολοφονικο βλεμμα, ουτε ο Ροδολφο Βαλεντινο! ΕΓΡΑΨΕΣ!

Αν τα εχεις ανεβασει σε καποιο σολιαλ δικτιο, θα γινεται χαμος, ουρα θα κανουν για την υπεροχη γλωσσα σου!
Δειξε το δρομο στην νεολαια, νικοντας τον Πιρφορισμο!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Δεν μπορω να μην σχολιασω τις επαγγελματικες φωτο του Μεταναστη!Τεραστιε Τιτανα Πορνομεταναστη, η φωτογραφια που εβαλες πριν καποιες σελιδες, ειναι για προεκλογικη γιγαντο αφισα!
Τετοιο δολοφονικο βλεμμα, ουτε ο Ροδολφο Βαλεντινο! ΕΓΡΑΨΕΣ!

Αν τα εχεις ανεβασει σε καποιο σολιαλ δικτιο, θα γινεται χαμος, ουρα θα κανουν για την υπεροχη γλωσσα σου!
Δειξε το δρομο στην νεολαια, νικοντας τον Πιρφορισμο!

μυστη μου με κλεβεις!!

εγω πρωτος ανεφερα οτι ο ΚΜΑΝ2 ειναι ο βαλκανιος εσκομπαρ.... ο ΡΟΔΟΛΦΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ του 21ου αιωνα/1
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Καλως τον ποποφ!

Πως σου φαινεται το νημα του κιεβου τυπε;;;;

Θυμιζει... tv apokalyptika????
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΑΕΤΖΙΑΝ, μηπως η ελλαδα εξαγει τον Ουκχαρρι στην Τουρκια?
Λες γι αυτό να άντεξε η Κυπριακή οικονομία απο το κούρεμα των καταθέσεων? :rockon:

Θυσίασε τον πισωγλέντη ΟΥΚΑ , gay friendly , μονο για πουτσαράδες στη μυστική αποστολή "Κάδμος" στέλνοντάς τον με την ..όπισθεν και όπλο τον πάτο του να σώσει την οικονομία της χώρας του? :2funny: :2funny: :2funny:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και να μας κανει φιλολογικη συζητηση ο Χαρρις για την ρομαντικη ρωσσικη λογοτεχνια!
Να παμε και για προσκυνημα στον ταφο του Σολτσενιτσιν!
Σε ευχαριστω για την συμβουλη. Για κρυο/χιονια θα ειναι αλλα κατι για καθημερινο μαλλον, οχι αυτα που ειναι εντελως για χιονια.
Τωρα αρχιζω και ονειρευομαι κρυο και πορνοεκδρομες
στον Νοβγκοροντ η εστω στο Γιεκατερινεμπουρκ, απο οπου ειναι, Κατα Μπλασκο, η πολης της Αννας Ψωλνοβα, με την τσιμπουκοφατσα!
Μυστη, απο καμια εμπειρη μασατζου, μιλφ ομως, να κανει σουηδικο μασαζ/ρεφλεξολογια  θα βρουμε?
υγ.
Να μεινουμε μακρια απο Αγια Πετρουπολη, γιατι εκει ο Μεταναστης θα μας υποχρεωσει να ραψουμε μπερτα για να κινηθουμε στο κεντρο! Αλλιως θα βαλλει την αστυνομια να μας ελεγχει, οτι και καλα ειμαστε καυκασιοι!
xaxaxaxa τωρα μιλω με δασκαλο και λεει να μπει ταξη να σταματησουν να γραφουν οι οφ θεματος ουκρανια.ακομα λεει μαζευτηκαν ολοι οι γαμιαδες δοκτορας,πανοσ και ο μονοσ απο αυτους που γαμα
ειναι ο διμητρακης την μογγολα του χαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγω παντως απο εβδομαδα θα αλλαξω τουρκικα λεφτα να το παιζω επενδητης σπονσορας στα κατεχομενα χαχαχαχ.περσι γαμησα τουρκαλα και μετα εξαφανιστηκε!σαν τις τουρκαλες ομορφες και αρμενουδες δεν εχει.
πορνοκομαντο σπικινκ χαχαχαχα.πανο μην μασας και παμε μαζι τραπεζουντα καταδρομικη στην παναγια του σουμελα να αναψουμε ενα καιρι να της γαμησουμε ολες αζερες,τουρκαλεσ και κυργισιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το νημα μπουρδελιαστηκε απ τη στιγμη που εκδιωχθηκε ο ΑΡΧΗΓΟΣ απο το μουνι της λασπης παρηπαπη και τη συμμορια του.. (ντοκτορας, σκληρος, τασος, ουκας, μιδας)

Αν σου εμεινε ελαχιστη αξιοπρεπεια διεγραψε επιτελους τον λογαριασμο σου οπως ειχες ανακοινωσει...

Το νημα θα φυτοζωει μεχρι να επιστρεψει ΕΚΕΙΝΟΣ!

Τουλαχιστον θα παλευουμε εμεις, εγω, ο ρολογας κι ο δημητρακης και ευχομαι και με τη συνδρομη του μεγαλου διδασκαλου Ι. ΜΠΛΑΣΚΟΥ να το ξεβρωμισουμε για να το βρει καθαρο και ασπιλο ο ΑΡΧΗΓΟΣ μας οταν με το καλο επανακαμψει...

Προχωραμε...

:hi:
κλωνε δεν υποστηριζα παντα τον κμαν?δεν ελεγα στον δοκτορα  οτι διαφωνω μαζι του για ιτερνετ?δεν εχεις καλη μνημη.ο μονος που δεν κανει για το θεμα εισαι εσυ.
δεν πειραζει γιατι συντομα σε αποχαιρετουμε κλωνε.δεν υπαρχει αλλλο θεμα να γραφεις που το κατεχεις?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν είμαι ο σούπερ ουαου εμφανισιακά αλλά ούτε και λετσαρια. Καλα ρούχα φοράω , αμάξι έχω και γενικά προσέχω τον εαυτό μου. Γαμαω μερικές αλλά με πολύ μεγάλη προσπάθεια . Και είναι μέτριες εμφανισιακά. Μουναρα 1 φορά είχα.
Ακόμα και τα ματς στο τιντερ είναι από ξένες όλα. Κανένα από Ελληνίδα.

Έχουν θεωρώ πολύ υψηλά στάνταρ σε σχέση με άλλες χώρες.
δεν ξερω για αυτες αλλα ισως πρεπει να ριξεις εσυ λιγο τα δικα σου στανταρ.
ακομα και εγω που παιζω ανατολικα απο μικρος σε ρωσια και ουκρανια αν δω μουναρα απο αυτες της χωρες
στα αρχιδια μου τις εχω.θα της γαμησω μια φορα και δεν θα ξαναθελω.
τις μετριες ομως ελληνιδες που λες ισως μια απλη κοπελιτσα που δεν μοιζει τοπ μουναρα και ειναι συμπαθητικη σε μενα και μου αρεσει θα την προτιμουσα την ελληνιδα η κυπρια απο μια μουναρα ρωσιδα!
στοχος μου δεν ειναι οι μουναρες πλεον αλλα πιο πολυ γουσταρω τα νεχ ντορ γκερλ μπορει να φορα
γυαλακια  η να εχει φακιδες η κατι αλλο που με τραβα ενω οι αλλοι δεν το βλεπουν.
με τα χρονια οταν περασουν θα σκεφτεσε διαφορετικα γιατι μαλον νεαρος εισαι))
στο ιτερνετ ακομα και ελληνιδες στα σαιτ μονο προβληματικες θα γνωρισεις.αν εισαι φοιτητης η εχεις κυκλο πρωχωρα μεσο αυτου να κανεισ γνωριμιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρολογα να σε παρακαλεσω να ριξεις τους τονους και ασε τον δοκτορα και τις επιθεσεις σε αυτον.
στον φιλο πανο να ευχηθω περαστικα και να ειναι παντα υγιεις απο την περιπετεια που ειχε με την υγεια του.πανο μου να σε παρακαλεσω ανοιθε δικο σου θεμα για αυτα που γραφεις για να γραφετε με τους αλλους μικρους.μονο για ουκρανια δεν γραφουμε πανο μου τελευταια.
μιλησα και με σαλονικιο και μετα τον σεπτεβριο θα αρχισουμε κιεβο και χαρκοβ.
ο σαλονικιος απο οχτωβριο συνεχεια θα ειναι κιεβ και νιοβρη κινα.μου ειπε τελος η οδυσσος και για μενα
καλα εκανα γιατι ειμαι σταμπαρισμενος.δεν ξερω τωρα 9 μερες πως θα την γλιτωσω γιατι ακομα πολλοι περιεργοι κυκλοφορανε και καθε μερα δολοφονιες για ληστεια ακομα και σε γυναικες πενηνταρες που εφευγαν απο δουλεια.απο της 12 βραδυ σκοταδι στο κεντρο κλινουν τα φωτα για οικονομια και μονο περιεργοι κυκλοφορανε.σκεφτωμε να αλλαξω το εισιτιριο σε 6 μερες αν και ο δασκαλος λεει να μην παω καθολου
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εχετε δικαιο εβαλα το τρασλειτ και μεταφραζε ακριβως αυτα που εγραφε ο δοκτορας!
μετα βαζω το τρσλειτ και δεν μπορει να μεταφρασει αυτα που γραφω εγω!!!χαχαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Χθες το βραδυ εχασα δυο ωρες να διαβαζω τον οργασμο γραψιματος του Σ/Κυριακου! Τοσες σελιδες ουτε η ημερησια ενημερωση για μπουρδελα!

Ομως μιας και ξανα ειπε ο Τιντερομυστης (ΒΠ) για τις ρωσσοφωνες σε γερμανια, αλλα ας πουμε και ευρωπη, πχ πολωνια που εχουν μεταναστευσει, δεν κανετε ενα πειραμα? ΔρΛοβ, Γκλοκ, Χαρρις, Χμαν19, Σκληρος, και λοιποι που εχετε απλικεησον!
Α.δεν βαζετε δυο κατηγοριες απο γκομενες πχ ως 25 και 25 ως 30, Β.Μια να ειστε τουριστες πχ για 7-10 μερες και μια να ειστε πχ στελεχος με παρουσια μια φορα το μηνα/διμηνο. Γ. Το θηραμα να ειναι ειτε νεομεταναστρια πχ. σε Μοναχο η μεγαλη Γερμανικη πολη (οχι βερολινο) η οπου αλλου ξερετε, ειτε να ειναι τουριστικος προορισμος, πχ Βενετια, κτλ (οχι ομως...Παργα!). Δ Χρονος οποτε θελετε εσεις. Παντα λεμε για Δ.Ευρωπη.
-Τι ψαρια θα πιασετε?
-Περαν του οικονομικου, καλητερα Δ.Ευρωπη η καποιος να παει στην πηγη?
-Ποιες μπορει να ειναι οι καλητερες περιπτωσεις/ταργκετ γκρουπ?

υγ, ρητορικο!
ΔΡ.ΛΟΒ πως πιστευεις οτι θα λυσεις την παρεξηγηση με τον Δημητρακης29 στην Αθηνα? Θα ραψεις μπερτα και εσυ και θα κυνηγεστε απο Πηδηκτηριο σε Πηδηχτηριο?
Ο Μεταναστης δεν εκρυψε ποτε οτι ειναι ο Αρχοντας της Τζεισον στρητ και οτι κανει βυθομετρησεις ραδιενεργειας εκει!


Για ΗΒ. Υπαρχουν πολλες Πολωνες,Ρουμανες,Βουλγαρες κλπ. Οσες εχουν σπουδασει εδω θα ελεγα ειναι πιο ανοιχτες. Υπαρχει καλο υλικο ειδικα στο Λονδινο. Κατι ομως που πρεπει να ξερεις ειναι οτι οι Πολωνες ακομα και εδω κουβαλανε αυτη τη τρελα με  οτι αυτο συνεπαγεται. Βουλγαρες και ρουμανες εχει καλα κομματια και ενα μεγαλο μερος απο αυτες εχει πλεον σπουδασει εδω , βλεπω και πολλους ελληνες να τις εχουν γκομενες κλπ μια χαρα πιστευω ειναι.Ενα αλλο καλο εργαλειο περα απο τιντερ κλπ ειναι το PlentyOfFish.Εχει αρκετο πραγμα. Ρωσοφωνες δεν εχω συναντησει τοσο πολυ, εκτος απο μια που δουλευε accoutant, μιση απο Μοσχα μιση Αγγλιδα που ηταν το κατι αλλο και σποραδικα καποιες τουριστριες. Οπου μπει αυτο αιμα κανει θαυματα :cheesy:  Αλλα θα ελεγα αλλη αιθηση η Ρωσιδα στη Ρωσια αλλη εδω.Καλες περιπτωσεις και σε ικανοποιητικους ρυθμους εινα οι Εσθονες και οι Λιθουανες, βγαινουν ευκολα...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ρολογα να σε παρακαλεσω να ριξεις τους τονους
Κουμπάρε λες ο Τουρκολάγνος να έδωσε στη γκόμενα τον Λαμογιοδόκτωρ και τώρα ο Λαμογιοδόκτωρ να ρουφιάνεψε τον Τουρκολάγνο ??? Ο ένας πουλάει τη πατρίδα του για λίγο κρέας σάπιο και ο άλλος ζει στον χειρότερο βούρκο διαφθοράς και διαπλοκής της Ευρώπης..Τα Ελληνικά πανεπιστήμια όπου και πουλάει νταβατζιλίκι! Τους έχω ικανούς για όλα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom