Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Απορω γιατι με ρωτατε τα αυτονοητα
Δηλαδη μονο εγω βλεπω οτι στην Ελλαδα δεν υπαρχει η εννοια καν one night stand η ελευθερη σχεση οποτε γαμανε μονο οι σχεσακιδες?
Βασικα γαμανε και λιγοι οπως εχω πει barman,ηθοποιοι και λοιποι που ευνοουνται λογω θεσης και επισης λογω πιο αριστερων ιδεων να το πω απλα που θα βρει καποιος σε τετοιους κυκλους..Εχω δουλεψει σε θεατρο και ναι εκει γαμας πιο ευκολα αλλα ξαναλεω ως ηλικιες 30 αυτα

Προσωπικα οποιον φιλο εχω Ελλαδα ολοι λενε παπατζες να κανουν μια σχεση να γαμανε
Εγω δεν το κανω αυτο γιατι σεβομαι την γυναικα που εχω διπλα μου

Μικρο-ιστοριουλες με δοση ψεματος μπορω να πω αλλα τοσο χοντρα ψεματα που θα τις γαμησω συναισθηματικα δεν θελω να λεω

Ειναι επιλογη μου,αν καποιος δεν εχει τετοια ηθικα διλληματα γαμαει και Ελλαδα με τετοια ψεματα,

Απλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επισης επειδη εδω ξεφευγω συνεχεια απαντωντας σε ερωτησεις εκτος περιεχομενου θα απανταω πλεον μονο στο thread μου οποτε θα ηθελα οσο το δυνατον γινεται να μην γραφει καποιος μηνυμα εδω προς εμενα ασχετο με το thread  γιατι αμα δεν απαντας σε βγαζουν μαλακα αλλα και να απανταω χανονται αλλες πληροφοριες


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ok δεκτό, δεν έχω να διαφωνήσω σε κάτι. Οπότε ας συμφωνήσουμε στο ότι οι τακτικές σου δεν είναι κανένα υπερ-όπλο όπως μας παρουσιάζεις, αλλιώς θα γάμαγες Ελληνίδες και χωρίς να σου ζητήσουν σχέση.

του κώλου τακτικές είναι... :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Απορω γιατι με ρωτατε τα αυτονοητα
Δηλαδη μονο εγω βλεπω οτι στην Ελλαδα δεν υπαρχει η εννοια καν one night stand η ελευθερη σχεση οποτε γαμανε μονο οι σχεσακιδες?
Βασικα γαμανε και λιγοι οπως εχω πει barman,ηθοποιοι και λοιποι που ευνοουνται λογω θεσης και επισης λογω πιο αριστερων ιδεων να το πω απλα που θα βρει καποιος σε τετοιους κυκλους..Εχω δουλεψει σε θεατρο και ναι εκει γαμας πιο ευκολα αλλα ξαναλεω ως ηλικιες 30 αυτα
Ok δεκτό, δεν έχω να διαφωνήσω σε κάτι. Οπότε ας συμφωνήσουμε στο ότι οι τακτικές σου δεν είναι κανένα υπερ-όπλο όπως μας παρουσιάζεις, αλλιώς θα γάμαγες Ελληνίδες και χωρίς να σου ζητήσουν σχέση.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ανεξάρτητα απο τις σύμπαθειες η μη ατόμων εδώ αν υπήρχε το τουλάχιστον αξιοπρέπεια και ανδρισμός απο τα μέλη θα έπεφτε γενική κατακραυγη για τα μουνοπαν* που κλέβουν τις φωτος που ποστάρουν τα μέλη εδω και τις προωθούν στις κοπέλες αν τις πετύχουν στο διαδίκτυο.

Το Φεβρουαριο ένα τέτοιο μουνοπ* πηρε μια φωτο που είχα ποστάρει εδώ απο ένα κοριτσάκι (ουκρανέζα-Κίεβο) που είμασταν αγκαλιά μάλιστα ομορφιάς 7+ σύμφωνα και με τον Σπύρο, βρηκε την κοπέλα στο dating site και της έστειλε το link εδω στα bourdela. Αυτη το μετέφρασε και έγινε μετά πανικός. Είχα βάλει 3 μέλη να στείλουν ταυτόχρονα μυνήματα στους διαχειριστές να σβηστουν οι φώτος άμεσα.

Καταλαβαίνεται δηλαδή το τι αγάμητοι,μουνόδουλοι υπάρχουν εδω μέσα. Οπότε πέρα απο τις βρισίες που έχουν ρίξει το επίπεδο στο μηδεν με πρωταργάτες γνωστά ονοματα του χώρου ένας λόγος που δεν αξίζει να βοηθας κανεναν και να συνεχίζεις εδω είναι και αυτός!!! Το πρόσθεσα προς μελλοντικούς μπουρδελίαρηδες που θα αποφασίσουν να ποστάρουν κοπέλες στο φόρουμ.

Υ.Γ.
Εγω δεν κολλάω να γράψω και της ήττες που τρώω είχαμε κανονίσει και διακοπές Ελλάδα μαζί και έχασα ένα αεροπορικό εισητηριο με το μουνοπ... που ποτέ δεν έμαθα ποιος ειναι. Ο Σπύρος την ξέρει την ιστορία κια δυστυχως δεν τον άκουγα ως παλιότερο και πιο έμπειρο μην ποσταρω φώτος εδω στους αγάμητους!!

Πάμε συνεχίστε το βρίσιμο τωρα :)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ανεξάρτητα απο τις σύμπαθειες η μη ατόμων εδώ αν υπήρχε το τουλάχιστον αξιοπρέπεια και ανδρισμός απο τα μέλη θα έπεφτε γενική κατακραυγη για τα μουνοπαν* που κλέβουν τις φωτος που ποστάρουν τα μέλη εδω και τις προωθούν στις κοπέλες αν τις πετύχουν στο διαδίκτυο.

Το Φεβρουαριο ένα τέτοιο μουνοπ* πηρε μια φωτο που είχα ποστάρει εδώ απο ένα κοριτσάκι που είμασταν αγκαλιά μάλιστα ομορφιάς 7+ σύμφωνα και με τον Σπύρο, βρηκε την κοπέλα στο dating site και της έστειλε το link εδω στα bourdela. Αυτη το μετέφρασε και έγινε μετά πανικός. Είχα βάλει 3 μέλη να στείλουν ταυτόχρονα μυνήματα στους διαχειριστές να σβηστουν οι φώτος άμεσα.

Καταλαβαίνεται δηλαδή το τι αγάμητοι,μουνόδουλοι υπάρχουν εδω μέσα. Οπότε πέρα απο τις βρισίες που έχουν ρίξει το επίπεδο στο μηδεν με πρωταργάτες γνωστά ονοματα του χώρου ένας λόγος που δεν αξίζει να βοηθας κανεναν και να συνεχίζεις εδω είναι και αυτός!!! Το πρόσθεσα προς μελλοντικούς μπουρδελίαρηδες που θα αποφασίσουν να ποστάρουν κοπέλες στο φόρουμ.

Υ.Γ.
Εγω δεν κολλάω να γράψω και της ήττες που τρώω είχαμε κανονίσει και διακοπές Ελλάδα μαζί και έχασα ένα αεροπορικό εισητηριο με το μουνοπ... που ποτέ δεν έμαθα ποιος ειναι. Ο Σπύρος την ξέρει την ιστορία κια δυστυχως δεν τον άκουγα ως παλιότερο και πιο έμπειρο μην ποσταρω φώτος εδω στους αγάμητους!!

Πάμε συνεχίστε το βρίσιμο τωρα :)

ο συνηθης υποπτος εδω στο σαιτ σου την εκανε, οποιοι καταλαβαν ποιος ειναι ας προσεχουν πλεον να μην ποσταρουν φοτο γιατι καραδωκει να σας καταδωσει ο ρουφιανος του θρεντ.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ενα απ τα μηνυματακια που μου ερχονται τελευταια

Σεβομαι το ονομα του και την προσωπικη του ιστορια γιατι εχει λεπτομερειες και δεν τα βγαζω στην φορα


Γιατι εδω καποιοι πανε να μας τρελανουν οπως φαινεται
 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    67,4 KB · Εμφανίσεις: 42

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
ο συνηθης υποπτος εδω στο σαιτ σου την εκανε, οποιοι καταλαβαν ποιος ειναι ας προσεχουν πλεον να μην ποσταρουν φοτο γιατι καραδωκει να σας καταδωσει ο ρουφιανος του θρεντ.

Αν εννοεις τον Δημητράκη δεν νομίζω. Αυτός δεν ασχολείται με dating sites στο Κίεβο. Δεν έχει γίνει απο αυτον. Κάποια κρυφή πόυστρα ειναι άσχετος λογικά που δεν θα γράφει συχνά που πήγε να παιξει διαδικτυακά στο Κίεβο την είδε και κατευθείαν η Λούγκρα έστειλε το link. Εντωμεταξύ βάλτε ένα login εδω να τα διαβάζει μόνο όποιος ειναι μέλος..Χύμα ανοιχτά με ενα link να διαβαζεις.

Πέρα απο την ήττα που μου έκανε όπως είπε και σωστά Σπύρος πρόδωσε το site στις Ουκρανέζες!! Απο στόμα σε στόμα θα μαθευτεί..Αυτοι ειναι οι Έλληνες για αυτο είμαστε εδω που είμαστε!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αν εννοεις τον Δημητράκη δεν νομίζω. Αυτός δεν ασχολείται με dating sites στο Κίεβο. Δεν έχει γίνει απο αυτον. Κάποια κρυφή πόυστρα ειναι άσχετος λογικά που δεν θα γράφει συχνά που πήγε να παιξει διαδικτυακά στο Κίεβο την είδε και κατευθείαν η Λούγκρα έστειλε το link. Εντωμεταξύ βάλτε ένα login εδω να τα διαβάζει μόνο όποιος ειναι μέλος..Χύμα ανοιχτά με ενα link να διαβαζεις.

Πέρα απο την ήττα που μου έκανε όπως είπε και σωστά Σπύρος πρόδωσε το site στις Ουκρανέζες!! Απο στόμα σε στόμα θα μαθευτεί..Αυτοι ειναι οι Έλληνες για αυτο είμαστε εδω που είμαστε!!

εγω δεν ανεφερα ονομα, εσυ αναφερεις καλο ειναι αν δεν εισαι σιγουρος για καποιον μην γραφεις κατι.

σου λεω ομως με απλα λογια οτι στα ανατολικα νηματα υπαρχει ενας μεγαλος ρουφιανος

ειναι αυτος που καρφωσε και τον Σλαβιανι

αν καποιος ξερει τι εγινε με το Σλαβιανι θα καταλαβει τι λεω.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ανεξάρτητα απο τις σύμπαθειες η μη ατόμων εδώ αν υπήρχε το τουλάχιστον αξιοπρέπεια και ανδρισμός απο τα μέλη θα έπεφτε γενική κατακραυγη για τα μουνοπαν* που κλέβουν τις φωτος που ποστάρουν τα μέλη εδω και τις προωθούν στις κοπέλες αν τις πετύχουν στο διαδίκτυο.

Το Φεβρουαριο ένα τέτοιο μουνοπ* πηρε μια φωτο που είχα ποστάρει εδώ απο ένα κοριτσάκι (ουκρανέζα-Κίεβο) που είμασταν αγκαλιά μάλιστα ομορφιάς 7+ σύμφωνα και με τον Σπύρο, βρηκε την κοπέλα στο dating site και της έστειλε το link εδω στα bourdela. Αυτη το μετέφρασε και έγινε μετά πανικός. Είχα βάλει 3 μέλη να στείλουν ταυτόχρονα μυνήματα στους διαχειριστές να σβηστουν οι φώτος άμεσα.

Καταλαβαίνεται δηλαδή το τι αγάμητοι,μουνόδουλοι υπάρχουν εδω μέσα. Οπότε πέρα απο τις βρισίες που έχουν ρίξει το επίπεδο στο μηδεν με πρωταργάτες γνωστά ονοματα του χώρου ένας λόγος που δεν αξίζει να βοηθας κανεναν και να συνεχίζεις εδω είναι και αυτός!!! Το πρόσθεσα προς μελλοντικούς μπουρδελίαρηδες που θα αποφασίσουν να ποστάρουν κοπέλες στο φόρουμ.

Υ.Γ.
Εγω δεν κολλάω να γράψω και της ήττες που τρώω είχαμε κανονίσει και διακοπές Ελλάδα μαζί και έχασα ένα αεροπορικό εισητηριο με το μουνοπ... που ποτέ δεν έμαθα ποιος ειναι. Ο Σπύρος την ξέρει την ιστορία κια δυστυχως δεν τον άκουγα ως παλιότερο και πιο έμπειρο μην ποσταρω φώτος εδω στους αγάμητους!!

Πάμε συνεχίστε το βρίσιμο τωρα :)



Δυστυχως και εγω φταιω που ανεβασα φωτο εστω και με καλλυμενα προσωπα και παρακαλω και τα μελη να στειλουν αναφερες σε φωτο μου ηδη στελνω προσωπικα μηνυματα να flag-αρουν τις φωτογραφιες...
Ο ενας που κανει αυτην την δουλεια ειναι 40φευγα και αποτυχημενος,στα @@ μου για τις φωτο γιατι δεν εγραψα για πουτανες αλλα αμα το μαθει η αλλη θα βγω τελειως μαλακας στα ματια της και θα χει και δικαιο..Για αυτο κοβω καθε εικονα και οποιος με πιστευει οκ αλλιως δεν με νοιαζει

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δυστυχως και εγω φταιω που ανεβασα φωτο εστω και με καλλυμενα προσωπα και παρακαλω και τα μελη να στειλουν αναφερες σε φωτο μου ηδη στελνω προσωπικα μηνυματα να flag-αρουν τις φωτογραφιες...
Ο ενας που κανει αυτην την δουλεια ειναι 40φευγα και αποτυχημενος,στα @@ μου για τις φωτο γιατι δεν εγραψα για πουτανες αλλα αμα το μαθει η αλλη θα βγω τελειως μαλακας στα ματια της και θα χει και δικαιο..Για αυτο κοβω καθε εικονα και οποιος με πιστευει οκ αλλιως δεν με νοιαζει

Μεγάλο λάθος. Σαν εμένα δεν θα την πάθεις πάντως. Της είχα βγάλει αεροπορικό και είχαμε κανονισει και διακοπές Ελλάδα. Δεν το έλεγα τόσο καιρό γιατι φοβόμουν πως θα διάβαζε και θα μετέφραζε ακόμα το forum..Πλέον δεν νομίζω μετά απο τόσο καιρό. Γενικα όταν αξιωθούν οι διαχειριστες και εμφανιστούν καλό θα είναι να τελειωνουμε μια και καλή με αυτο το site πλέον για μένα δεν έχει να προσφέρει κάτι άλλο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για να καταλάβουμε αν κάποιος στο ίντερνετ ψεύδεται για τις κατακτήσεις του, πρέπει να εξετάζουμε αν υπάρχει οικονομικό κίνητρο από πίσω. Για παράδειγμα οι παίκτες εδώ δεν κάνουν ούτε bootcamps ούτε παραδίδουν τίποτα σεμινάρια. Σε sites όμως όπως το greekpua ο διαχειριστής είχε κάνει τον προκλητικό ισχυρισμό ότι το '06 όταν πρωτομπήκε είχε 150 lays. Μετά σε άλλο ποστ έμπλεξε μέσα στα ίδια του τα ψέματα και του ξέφυγε ότι το '08 σταμάτησε να μετράει στα 70-80 lays. Κι επίσης ξέρω από ένα γνωστό του ότι το '12 βγαίνανε μαζί επί ένα 6μηνο κάθε μέρα και έκανε μόλις 10 πεσίματα. Από τις περισσότερες πήρε κινητό, αλλά δεν κανόνισε με καμία. Και όπως πολύ καλά θα καταλάβατε, αυτός ο διαχειριστής έκανε bootcamps και τώρα βγαίνει και στην τηλεόραση.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εγω μιλαω με πιτσιρικες δηλαδη 18-30 κυριως Αυτη που βαζω τωρα ειναι απο couch εχω κρυψει το link του fb της και εδω ειναι με τι γυναικες κανονιζω Τουρκια
Πυρφοριζω μαζι με τον ΟΥΚα! Για Τετοια ελλεηνικα πουτανακια των μικρασιατικων παραλιων, ακομα και ο Μυστης Γκλοκ θα εδινε το σπερμα του να αυξησει το ελληνικο ποσοστο, στο ηδη υπαρχον, ελληνικο DNA. Το τραινακι ξεκιναει στην τουρκια για να παει! χαχαχααχα
ΑΕΤΖΙΑΝ, μηπως η ελλαδα εξαγει τον Ουκχαρρι στην Τουρκια? Και μαζι με τις κρεμες νυχτος (πετρελαιοειδη) εχουμε θετικο ισοζυγιο?
Παντως οποιος αναισθητος γελαει με τις πουστοκρεμες πουτσοκρεμες του Χαρρι, να ξερει οτι σε 1-2 χρονια που θα ειναι στην ιδια ηλικια, ισως θα τις χρειαστει και αυτος!
Μυστη δεν εχω χρονο να παραγγειλω ονλαιν με την ησυχια μου, ενα χειμωνιατικο μπουφαν για τις εξορμησεις στα σλαβικα πουτανο λιβαδια!
υγ.
Βριλ σκεψου λιγο διαφορετικα! Καπου χανεις το νοημα απο αυτα που γραφει, εχει πιο πολυ να κανει με ξενο κοσμο, παρα με ελληνικη νοοτροπια. Νομιζω. Εδω ελλαδα εφυγε ολοκληρος Πορνομεταναστης -ηθελε να γαμαει, Κμαν, Μπλασκος, και τοσοι αλλοι!
υγ.2
Μεγα λαθος, εγκλημα, σφαλμα, πυρφορισμος αυτο με το λινκ που εγινε με την ουκρανιδα του Δρ.Ερωτα.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μυστη δεν εχω χρονο να παραγγειλω ονλαιν με την ησυχια μου, ενα χειμωνιατικο μπουφαν για τις εξορμησεις στα σλαβικα λιβαδια!
υγ.

παρε χοντρο και ζεστο μπουφαν εχει κρυο πολυ στη Ρωσια το χειμωνα, ελπιζω να βρεθουμε στο καφε πουσκιν στη Μοσχα για ενα τσαι και φιλοσοφικη συζητηση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχουν αρχισει και κλεινουν-φευγουν οι ξενες πολυεθνικες αλυσιδες απο Ρωσια;
Βαθαινει η κριση μου φαινεται.
Η αποστολή εξετελέστη  :) το νέο όπλο γιά το καμάκι αποκτήθηκε  :2funny:
  Παντού είχε 59.900 στο Media markt 53.990 μαζί με την πτώση του ρουβλιού μου στοίχισε 705 ευρώ.
 

Συνημμένα

  • s9.jpg
    s9.jpg
    263,5 KB · Εμφανίσεις: 53

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Η αποστολή εξετελέστη  :) το νέο όπλο γιά το καμάκι αποκτήθηκε  :2funny:
 Παντού είχε 59.900 στο Media markt 53.990 μαζί με την πτώση του ρουβλιού μου στοίχισε 705 ευρώ.

Tρακη μου βιαστηκες!

σε 1-2 μηνες βγαινει το νεο iPhone X Plus! η μεγαλυτερη μουνοπαγιδα εβερ, κι ας κοστισει και 1.500 ευρω! εγω θα το χτυπησω παντως!!! δε το χανω..

Kαλοριζικο παντως!!! προτεινω τα 300 ευρω που γλιτωσες απο τα μεντια μαρκτ να τα δωσεις στον ντοτορε να αγορασει τα εισιτιρια με την γιουκρεινιαν ερλαινς, να ξελαμπικαρει λιγο!  :2funny: :2funny: :2funny:


ΥΓ? ειδες που σε βγαλανε και ρουφιανο εδω μεσα ε?? :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε Πάνο πλάκα μας κάνεις??Με αυτήν είχα πριν κανα χρόνο ματσάρισμα, μου είχε δώσει fb τα πάντα και δεν βλέπεται η κοπέλα.Επιεικώς 4αράκι. Τέτοιες γαμάς??????
Το ψεμα πάει σύννεφο εδω μέσα μου φαίνεται
Σκεφτήκαν ολόκληρες ιστορίες γιά αγρίους γιά να μην βάζουν φωτογραφίες γιατί απλούστατα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ  :2funny:μια πηγαν να βάλουν και αμέσως τους έπιασαν.Εγώ και φώτο της βγάζω και ζώα της ντύνω  :2funny:και έρχοντε μαζί μου  :2funny:ενώ αυτοί φοβούντε γιατι το πιθανοτερο ειναι οτι δεν της εχουν πηδηξει καν :2funny:
Tρακη μου βιαστηκες!

σε 1-2 μηνες βγαινει το νεο iPhone X Plus! η μεγαλυτερη μουνοπαγιδα εβερ, κι ας κοστισει και 1.500 ευρω! εγω θα το χτυπησω παντως!!! δε το χανω..

Kαλοριζικο παντως!!! προτεινω τα 300 ευρω που γλιτωσες απο τα μεντια μαρκτ να τα δωσεις στον ντοτορε να αγορασει τα εισιτιρια με την γιουκρεινιαν ερλαινς, να ξελαμπικαρει λιγο!  :2funny: :2funny: :2funny:


ΥΓ? ειδες που σε βγαλανε και ρουφιανο εδω μεσα ε?? :S
Δεν ξέρω γιατί αλλά το i phone δεν μου αρέσει οσο το Samsung βέβαια αυτο το S9 μοιάζει αρκετά με i phone.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
παρε χοντρο και ζεστο μπουφαν εχει κρυο πολυ στη Ρωσια το χειμωνα, ελπιζω να βρεθουμε στο καφε πουσκιν στη Μοσχα για ενα τσαι και φιλοσοφικη συζητηση.
Και να μας κανει φιλολογικη συζητηση ο Χαρρις για την ρομαντικη ρωσσικη λογοτεχνια!
Να παμε και για προσκυνημα στον ταφο του Σολτσενιτσιν!
Σε ευχαριστω για την συμβουλη. Για κρυο/χιονια θα ειναι αλλα κατι για καθημερινο μαλλον, οχι αυτα που ειναι εντελως για χιονια.
Τωρα αρχιζω και ονειρευομαι κρυο και πορνοεκδρομες
στον Νοβγκοροντ η εστω στο Γιεκατερινεμπουρκ, απο οπου ειναι, Κατα Μπλασκο, η πολης της Αννας Ψωλνοβα, με την τσιμπουκοφατσα!
Μυστη, απο καμια εμπειρη μασατζου, μιλφ ομως, να κανει σουηδικο μασαζ/ρεφλεξολογια  θα βρουμε?
υγ.
Να μεινουμε μακρια απο Αγια Πετρουπολη, γιατι εκει ο Μεταναστης θα μας υποχρεωσει να ραψουμε μπερτα για να κινηθουμε στο κεντρο! Αλλιως θα βαλλει την αστυνομια να μας ελεγχει, οτι και καλα ειμαστε καυκασιοι!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
ναι μοιαζει οντως... αλλωστε η σαμσουν παντα αντεγραφε την απολ! αυτο το σαμσουν εχει αντιγραψει το αιφονΧ

τελος παντων...εγω ειμαι απολ φαν μποι οποτε δεν το αλλαζω με τιποτα..... αλλωστε μ εχει βοηθησει και να γαμησω το αιφον πολλες φορες ειδικα σε πιτσιρικες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom